چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۵۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «قیمت تخم مرغ»

رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت تخم مرغ در بازار مهر ماه را مشاهده کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۲    
قیمت تخم مرغ امروز با افزایش نسبت به روز گذشته رو به رو شد.
برترین ها / شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: گرانی بی امان کالاهای مصرفی در شهریور ماه موجب نگرانی مردم از ادامه روند افزایش قیمت ها شده، آمارهای جدید مرکز آمار نیز نشان می دهد تورم نقطه به نقطه (افزایش قیمت ها نسبت به ماه مشابه سال قبل) به 34/4 درصد رسیده که بیانگر افزایش چهار درصدی نسبت به مرداد ماه است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۲۹    
تهران- رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران به افزایش سرسام آور هزینه های تولید اشاره کرد و گفت: در این میان زور مسئولان به تولیدکننده رسیده و قیمت ها را سرکوب می کنند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۱    
قیمت انواع تخم مرغ در بازار امروز را مشاهده کنید. قیمت تخم مرغ / قیمت روز تخم مرغ را در این گزارش گردآوری کرده ایم. قیمت انواع تخم مرغ در بازار امروز به شرح جدول زیر است: (قیمت ها به تومان است) تخم مرغ بسته بندی 15 عددی بسته بندی شانه های خمیری شرینگ 13,700 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت تخم مرغ چند ماهی است که خارج از نرخ مصوب به دست مصرف کننده می رسد که طبق اظهارات تولیدکننده ها، این موضوع ناشی از افزایش قیمت نهاده های دامی است.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری تولیدکنندگان مرغ تخمگذار کشور گفت: با توجه به مدیریت عرضه با قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ دو کیلوگرمی در بازار سراسر کشور بین 26 هزار تا 30 هزار تومان شد که نزدیک 10 هزارتومان کاهش را نشان می دهد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران به پخش مرغ و تخم مرغ در سطح استان تهران اشاره و اعلام کرد: با این عرضه گسترده، قیمت تخم مرغ شانه ای حدود 10 هزار تومان ارزان شد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت مرغ و تخم مرغ در 10 سال گذشته نوسان های بسیاری را تجربه کرده است ایرانی ها مرغ را 6برابر گران تر و تخم مرغ را حدودا 15 برابر گران تر از 10سال پیش می خرند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ تخمگذار کشور درباره توزیع نهاده ها گفت: در ازای نهاده تحویل داده شده در 6 ماهه ابتدای سال که از لحاظ ما 30 تا 50 درصد از طریق یارانه بوده قیمت تخم مرغ بالاتر از 15 هرارتومان تمام می شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در بازار امروز یکشنبه را مشاهده کنید. قیمت مرغ و قیمت تخم مرغ / قیمت انواع مرغ امروز با افزایش نسبت به روز گذشته رو به رو شد. قیمت مرغ در بازار 20 مهر ماه 1399 به شرح زیر است: نوع مرغ قیمت(تومان) ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق 28,900 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه میانگین قیمت تخم مرغ درب مرغداری به 12 هزار و 500 تومان رسیده است، گفت:کاهش قیمت ناشی از سرکوب نرخ توسط دستگاه های دولتی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۷    
جدیدترین قیمت تخم مرغ را در این گزارش گردآوری کرده ایم.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا : قیمت تخم مرغ در بازار امروز 19 مهر ماه 99 اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت فزاینده تخم مرغ به ویژه در ماه های اخیر سفره اصفهانی ها را از سبد این محصول مفید غذایی خالی کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ناصر نبی پور بیان کرد: قیمت تخم مرغ در ترکیه 10 برابر هم بشود، ترک ها صادراتشان را قطع نمی کنند. مسئولان سوراخ دعا را گم کرده اند، بالاترین میزان صادرات تخم مرغ در چند سال اخیر در اردیبهشت سال جاری بود که چیزی در حدود 14 هزار تن صادر شده بود، اما قیمت تخم مرغ 2 هزار تومان هم کم تر از نرخ مصوب بود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
روز جهانی تخم مرغ چه بسا می توانست مجالی برای خوردن غذایی باشد که عنصر اصلی تشکیل دهنده اش تخم است اما این روز بهانه شده تا داغ دل مردم تازه شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت انواع تخم مرغ در بازار را در این گزارش مشاهده کنید. قیمت تخم مرغ در بازار امروز به شرح جدول زیر است: منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس انجمن پروش دهندگان مرغ گوشتی اعلام کرد: مرغ در حال حاضر بین 18.5 هزار تا 19.5 هزار تومان قیمت داردُ البته کنجاله سویایی که برای دام مصرف می شود به کیلویی 14 هزار تومان رسیده، به همین جهت می توان ادعا کرد قیمت تمام شده مرغ هم بالا رفته است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در جریان نوسان اخیر در بازار تخم مرغ، این کالا جزو آن دسته از اقلام خوراکی قرار گرفته که بیشترین افزایش قیمت را نسبت به پارسال دارد، تخم مرغ بیش از 72 درصد نسبت به شهریور سال گذشته گران شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، از آخرین قیمت تخم مرغ بسته بندی شناسنامه دار، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۶    
لرستان- جعفرپور، مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان گفت: افزایش قیمت تخم مرغ به علت بالا رفتن قیمت نهاده ها و بخشی از آن هم به دلیل صادرات بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارشناسان صنعت طیور می گویند در حال حاضر قیمت تخم مرغ در بازار دو نرخی شده است؛ به طوری که تخم مرغ های کوچکتر با نرخ مصوب هر کیلوگرم 12 هزار تومان درب مرغداری ها فروخته می شود و تخم مرغ های بزرگتر با قیمتی بالاتر در اختیار برخی سوپر مارکت ها قرار داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۵    
در حالی که مسئولان از نظارت بر بازار می گویند، بررسی میدانی خبرنگار ما نشان می دهد که قیمت تخم مرغ شانه به شانه قیمت های تعیین شده حرکت نمی کند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۹    
اقتصادی رکنا: قیمت تخم مرغ در بازار امروز را مشاهده کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۳    
امروز قیمت تخم مرغ نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: میزان تولید و مصرف داخلی تخم مرغ مشخص است اگر برای ساماندهی مازاد نیاز داخل به تخم مرغ برنامه ریزی داشته باشیم صادرات تاثیری در نرخ این محصول ندارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۰۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران درباره قیمت تخم مرغ گفت: روند تامین مواد اولیه برای واحدهای تولیدی روند با ثباتی نبوده است و تولیدکنندگان اعلام کردند که قیمت ها برای آنها مقرون به صرفه نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت انواع تخم مرغ امروز با افزایش نسبت به روز گذشته رو به رو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
علی رغم اینکه وزیر جهاد کشاورزی قول داد قیمت تخم مرغ که در چند ماه گذشته به شدت بالا رفته بود فروکش کند، اما این قول خاوازی عملی نشد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مسئولان وزارت جهادکشاورزی در حالی صادرات را بعنوان عامل گرانی تخم مرغ معرفی می کنند که گرانی این ماده پروتئینی ریشه در نابسامانی 9 ماهه بازار نهاده های دامی دارد و ارتباط به صادرات ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران درباره قیمت تخم مرغ گفت: روند تامین مواد اولیه برای واحدهای تولید تخم مرغ با ثبات نبوده و تولیدکنندگان معتقدند قیمت اعلام شده برای آن ها مقرون به صرفه نیست که این موضوع در ستاد تنظیم بازار کشور در حال بررسی است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت تخم مرغ در 13 مهر ماه 1399 به شرح زیر است:
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۹    
نظری، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار کرد: با توجه به وضعیت بیماری کرونا که پزشکان مصرف تخم مرغ را سفارش می کنند، این ماده غذایی ارزش بیشتری پیدا کرده و قیمت آن افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۷    
همدان - قراگوزلو؛ مدیر امور طیور جهاد کشاورزی استان همدان بابیان اینکه 45 واحد مرغ تخم گذار در همدان پروانه بهره برداری دارند؛ گفت: قیمت تخم مرغ تابع عرضه و تقاضا است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۶    
اصفهان- ایراندوست، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان چرایی افزایش 10 درصدی تخم مرغ در استان اصفهان نسبت به دیگر استان های کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی فارس با بیان اینکه کمبودی در زمینه تخم مرغ در استان نداریم از کاهش قیمت تخم مرغ از امروز در استان فارس خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، با افزایش سرسام آور قیمت تخم مرغ دولتمردان و دستگاه های متولی برای صادرات تخم مرغ شرایط جدیدی وضع کردند. براین اساس صادرات تخم مرغ علاوه بر آنکه صرفا با مجوز وزارت جهاد کشاورزی امکان پذیر است، مستلزم پرداخت 2500 تومان عوارض برای هر کیلوگرم شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
با انتشار متوسط قیمت کالاهای خوراکی در مناطق شهری مشخص شد که برنج خارجی و تخم مرغ در میان کالاهای اساسی بیش ترین افزایش قیمت را در یک سال گذشته تجربه کرده اند. همچنین در شهریور ماه بیش ترین افزایش قیمت مربوط به گروه سبزیجات بوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۴    
همدان- نوسانات قیمت تخم مرغ در دو سه سال گذشته بارها باعث خبر ساز شدن این ماده غذایی مغذی و حتی تعطیلی برخی واحدهای تولیدی این بخش شده اما یک تولید کننده موفق پودر تخم مرغ در شهرک صنعتی همدان با وجود تمام نوسانات و مشکلات هیچ گاه تولید در کارخانه خود را متوقف نکرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: امنیت غذایی یکی از اصول مبنایی در توسعه پایدار است و تخم مرغ در کنار محصولاتی مانند مرغ و گوشت قرمز یکی از مواد غذایی مهم و در ارتباط مستقیم با امنیت غذایی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۱۷    
رئیس اتحادیه مرغداران تخم گذار استان تهران گفت: با فشارهای دولتی قیمت ها تا حد زیادی اصلاح شده است، البته مسئله قیمت تخم مرغ در خرده فروشی ها به تولیدکنندگان مربوط نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۶    
پنج شنبه هفته پیش قیمت دلار در بازار آزاد به مرز 30 هزار تومان رسید و این ارز خارجی از سوی صرافی ملی به عنوان مرجع اصلی مدیریت بازار ارز نزدیک 29 هزار تومان قیمت گذاری شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت نامتعادل و نبود ثبات قیمت در بازار از یک سو و نوسان قیمت نهاده ها از سوی دیگر از دلیل اصلی مشکلات تولیدکنندگان به شمار می رود و همین موضوع قیمت تخم مرغ را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیر کل دفتر طیور وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ محدودیتی در تولید تخم مرغ وجود ندارد و عرضه گسترده این محصول تا ثبات قیمت در بازار ادامه می یابد. ...
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بسیاری از مسئولان بر این باورند که بخش اعظم نهاده ها از بازار آزاد تامین می شود که با این وجود امکان کاهش قیمت تخم مرغ و تحقق وعده وزیر جهاد وجود ندارد. ...
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر طیور وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ محدودیتی در تولید تخم مرغ وجود ندارد و عرضه گسترده این محصول تا ثبات قیمت در بازار ادامه می یابد.