پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۵۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت تخم مرغ»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نبی پور، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار تهران با بیان اینکه قیمت واقعی هر کیلوگرم تخم مرغ 18هزار تومان است، گفت: کاهش جوجه ریزی و حذف گله های تخمگذار موجب شده قیمت تخم مرغ در بازار افزایش یابد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
طی مدت اخیر قیمت تخم مرغ در بازار افزایش یافته و آن طور که اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران اعلام کرده بود دلیل این گرانی بالا رفتن تقاضای مصرف در داخل و همچنین صادرات است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۸    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از توقف صادرات تخم مرغ خبر داد و حداکثر قیمت یک شانه تخم مرغ را اعلام کرد. ناصر نبی پور از ثبات قیمت تخم مرغ طی 10 روز گذشته در بازار خبر داد و گفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۳    
اقتصاد نیوز : اخبار انتخابات همچنان داغ است و دو درخواست مهم، نامه همتی و سید محمد خاتمی توجه ها را به خود جلب کرد. قیمت تخم مرغ باز هم خبر ساز شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: دئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران، قیمت جدید تخم مرغ در بازار را اعلام کرد.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه قیمت تخم مرغ درب مرغداری از 10هزار تومان به قیمت مصوب 14 هزارتومانی خود رسید گفت: با توجه به متعادل شدن قیمت تخم مرغ در بازار، صادرات این محصول متوقف شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که صادرات تخم مرغ متوقف شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کانون سراسری مرغ تخمگذار ایران گفت: مرغداران در سراسر کشور مورد برخورد تعزیراتی قرار گرفته اند و خواهان اصلاح سریع قیمت ها هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت انواع مرغ و قیمت تخم مرغ در بازار خرداد ماه 1400 را مشاهده کنید.
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه قیمت تخم مرغ درب مرغداری از 10هزار تومان به قیمت مصوب 14هزارتومانی خود رسید گفت: با توجه به تعادل رسیدن قیمت تخم مرغ در بازار، صادرات این محصول متوقف شد.
خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر حاکی از افزایش قیمت تخم مرغ است. افزایش قیمتی که رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران علت آن را صادرات و بالارفتن تقاضای مصرف می داند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت مرغ، قیمت گوشت، قیمت ماهی، قیمت برنج و قیمت تخم مرغ در هفته سوم خرداد ماه 1400 میادین میوه و تر بار را مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر حاکی از افزایش قیمت تخم مرغ است. افزایش قیمتی که رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران علت آن را صادرات و بالارفتن تقاضای مصرف می داند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به اینکه قیمت تخم مرغ نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است، اظهار کرد: هم اکنون متوسط قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری 15 هزار و 200 تا 15 هزار و 300 تومان معادل شانه ای حداکثر 31 هزار تومان است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی افزایش دوباره قیمت تخم مرغ، تولیدکنندگان گرانی و کمیابی جوجه یکروزه را عاملی برای کاهش تولید محصولاتی مانند مرغ و تخم مرغ می دانند اما مسئولان این موارد را نوعی بازار گرمی تلقی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تولید کنندگان گرانی و کمیابی جوجه یک روزه که به دو برابر نرخ دولتی به فروش می رود را عاملی برای کاهش تولید محصولاتی مانند مرغ و تخم مرغ می دانند اما مسئولان آن را بازار گرمی می خوانند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۷    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران ، کشتار مرغ های تخم گذار در اردیبهشت را دلیل کاهش تولید و افزایش قیمت تخم مرغ عنوان کرد. *** افزایش قیمت به دنبال کاهش میزان جوجه ریزی به گزارش صنایع ،ناصر نبی پور با اعلام خبر کاهش میزان جوجه ریزی ، اظهار داشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به افزایش قیمت تخم مرغ از وزارت صمت خواست تا جلوی صادرات این کالا را بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: در 5 ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، میزان جوجه ریزی 8 تا 9 میلیون قطعه کاهش یافته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: در جدول زیر می توانید قیمت انواع گوشت مرغ و دیگر گوشت های سفید اعم از تازه و منجمد و همچنین قیمت تخم مرغ را در بسته بندی های گوناگون مشاهده کنید. قیمت مرغ، گوشت سفید و تخم مرغ عنوان قیمت (تومان) ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق 41,000 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرغ در اردیبهشت سال گذشته کیلویی 11 هزار و 700 تومان فروخته شد و تخم مرغ در این زمان کیلویی 6هزار و 100 تومان یا به بیانی دیگر شانه ای حدود 15 هزار تومان فروخته شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت تخم مرغ در بازار امروز را در این گزارش مشاهده کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه در اردیبهشت ماه 2 میلیون مرغ تخم گذار بیش از آمار هر ماهه راهی کشتارگاه ها شده است، گفت: دولت آینده خود را آماده بازار ملتهب تخم مرغ و افزایش قیمت آن کند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تخم مرغ گران می شود؟ بحران تخم مرغ در راه است! آن طور که اعلام شده قیمت تخم مرغ همچنان زیر نرخ مصوب است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون درخشش هفتگی نفت با وجود نگرانی از تولید بالاتر ایران، آمریکا در مسیر رسیدن به بالاترین کسری بودجه بعد از جنگ جهانی دوم، قیمت تخم مرغ همچنان زیر نرخ مصوب است، ارزانی 20 درصدی میوه در راه است و رالی دلار در بازار های جهانی را در بر دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۲    
مهر : تخم مرغ زیر نرخ مصوب خریداری می شود. رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار گفته با وجود نرخ مصوب 14هزار تومان قیمت کنونی خرید تخم مرغ در مرغداری 11 هزار تومان است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مشاهدات بازار نشان می دهد قیمت تخم مرغ 35 درصد و شکر 10 درصد در بازار با افزایش قیمت همراه شده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به اینکه قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری به 11 هزار تومان رسیده است، گفت:در آینده ای نزدیک شاهد بحران دربازار تخم مرغ خواهیم بود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: در حال حاضر مرغداران هر کیلوگرم تخم مرغ را با زیان سنگین، بیش از 3 هزار تومان زیر قیمت مصوب و 7 هزار تومان زیر قیمت تمام شده تولید می فروشند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار کاهش یافت. به دنبال کاهش پله پله قیمت تخم مرغ در بازار از ابتدای امسال، قیمت این کالای پروتئینی در میادین میوه و تره بار نیز تغییرات پی درپی داشته است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ناصر نبی پور در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت نرخ تخم مرغ و تدابیری که برای نوسانات بازار تخم مرغ در نظر گرفته شده است، گفت: میزان نرخ تخم مرغ افزایش قیمت پیدا نکرده است و میانگین قیمت تخم مرغ هم اکنون کیلویی حدود 10 هزار و 400 الی 500 هزار تومان است و حدود 4 هزار تومان از قیمت مصوبی که اعلام شده ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در جدول زیر می توانید قیمت انواع گوشت مرغ و دیگر گوشت های سفید اعم از تازه و منجمد و همچنین قیمت تخم مرغ را در بسته بندی های گوناگون مشاهده کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید و عرضه تخم مرغ کمتر از نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار، آینده روشنی پیش روی این صنعت نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: با شرایط فعلی تولید تخم مرغ ، حداکثر تا دوماه آینده دچار چالش شدید در این حوزه خواهیم شد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به وضعیت تولید تخم مرغ در کشور از دولت درخواست کرد که برای جلوگیری از بروز مشکل در تولید تخم مرغ از مرغداران حمایت و اقدام به ذخیره تخم مرغ کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با ارائه سه راهکار گفت: دولت اگر امروز از تولید کنندگان تخم مرغ حمایت نکند قیمت بیش از اندازه ای بالا خواهد رفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مرغ و تخم مرغ به عنوان یکی از کالاهای اساسی و پرمصرف خانوارها از سال گذشته تاکنون با فراز و فرودهای قیمتی فراوانی همراه بوده است که نه تنها موجب اعتراض مصرف کنندگان بلکه صدای تولیدکنندگان را نیز درآورده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از ادامه زیان مرغداران تخمگذار خبر داد و گفت: ما راه چاره برای به تعادل رسیدن قیمت تخم مرغ را صادرات می دانستیم، اما اقدام ترکیه با دامپینگ بر علیه ما و عوارض سنگین صادرات کشور موجب شد توان رقابت را از دست بدهیم ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در جدول زیر می توانید قیمت انواع گوشت مرغ و دیگر گوشت های سفید اعم از تازه و منجمد و همچنین قیمت تخم مرغ را در بسته بندی های گوناگون مشاهده کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۱    
اعتمادآنلاین : قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار کاهش یافت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباره آخرین تحولات بازار تخم مرغ اظهار کرد: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری 12 هزار تومان معادل شانه ای 24 هزار تومان است که با نرخ مصوب 2 هزار تومان و با قیمت تمام شده 6 هزار تومان فاصله دارد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۰    
قیمت هر شانه 30 عددی تخم مرغ بسته بندی با وزن یک کیلو و 900 گرم در میادین میوه و تره بار 3500 تومان کاهش یافت.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع تخم مرغ در میادین میوه و تره بار را در این گزارش مشاهده کنید. تخم مرغ که به غذای فقرا معروف است، افزایش قیمت آن بر سفره مردم فشار زیادی وارد می کند و مسئولان وزارت جهاد بارها قول داده بودند که قیمت را کاهش دهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار تهران 3 هزار و 500 تومان کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان با اشاره به کاهش قیمت تخم مرغ و فراوانی این ماده غذایی در همدان گفت: هیچ دلیلی برای افزایش قیمت و گران فروشی وجود ندارد و با تخلفات واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸    
گروه استان ها - رئیس جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون قیمت تخم مرغ 12 هزار تومان و در بازار حدود 16 هزار تومان است که نیاز به خرید تضمینی دارد تا موجب پدید آمدن مشکلاتی مانند دونرخی شدن نشود، این مسئله موجب نگرانی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ کمبودی برای تامین کالا های اساسی به ویژه تخم مرغ در بازار استان وجود ندارد.