جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ»

باشگاه خبرنگاران   ۴۷ دقیقه پیش    
در حال حاضر مرغ به قیمت هر کیلوگرم 50 هزار و 450 تومان در بازار چهارمحال و بختیاری عرضه می شود.
فرارو   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو مرغ در سفره ما و همچنین در برنامه غذایی خانواده ایرانی یکی از پروتئین های بسیار پر مصرف است که معمولا بیشتر از گوشت قرمز از آن استفاده می شود. مرغ در انواع خورش ها، پلوها، سالادها، فست فود ها و خوراک ها استفاده می شود؛ ولی استفاده از آن برای غذای اصلی و به صورت خورش و خوراک رواج بیشتری دارد ...
اقتصاد 24   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با صدور مجوز صادرات مرغ با عوارض صفر از سوی دولت، باز هم این محصول در بازار دچار تکان قیمت شد و احتمال گذر قیمت مرغ در بازار از نرخ مصوب زیاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
وجود خونابه در مرغ های بسته بندی شده ماهانه چند میلیارد تومان نصیب کشتارگاه ها می کند؟
رستم قاسمی درگذشت، توافق نامه تجارت آزاد ایران و اتحادیه اوراسیا به کجا رسید؟ و کاهش میزان مرغ مازاد در بازار از اخبار اقتصادی امروز است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۱    
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. به گزارش روند بازار به نقل از تحلیل بازار ، قیمت انواع مرغ در هفدهم آذر 1401 به شرح زیر است:
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان میادین میوه و تره بار گفت: از امروز مرغ با نرخ مصوب جدید یعنی 55 هزار و 800 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
طبق آخرین گزارش از بازار گوشت و مرغ امروز 17 آذر قیمت هرکیلو فیله مرغ به 130 هزار تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد گفت: با مشارکت مردم از میزان مرغ مازاد در بازار کاسته و قیمت به هزینه تولید نزدیک شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
شهرآرا نیوز نوشت::معاوضه بخاری با برنج و روغن"، "معاوضه کتری برقی با برنج" و... این عبارات عنوان آگهی هایی است که در اپلیکیشن دیوار درج شده و شکل جدیدی از فقر را صورت بندی می کند. هرچند تعداد این قسم از آگهی ها زیاد نیست، اما از واقعیتی پرده بر می دارد که همه از آن با خبریم؛ فقر !
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام کردستان گفت: 112 تن گوشت مرغ منجمد بسته بندی شده در راستای متعادل شدن قیمت این محصول در بازار و حمایت از تولیدکنندگان توسط این شرکت خریداری شد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شب گذشته کاروان کره جنوبی از فرودگاه اینچئون وارد این کشور شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آذربایجان شرقی گفت:33تن مرغ منجمد در بین مددجویان کمیته امداد استان توزیع خواهد شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه میزان مصرف تخم مرغ به صورت روزانه در استان 40 تن است، گفت: کمبود تولید تخم مرغ وجود دارد و نیاز مازاد از سایر استان ها وارد می شود.
سلامت نیوز / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استفاده از مواد بی کیفیت،سوسیس های بدون تاریخ،نگهداری کالباس ها به صورت فله ای در شرایط نامناسب و فساد و نان های کپک زده تنها بخشی از پشت پرده فست فود فروشی هایی است که فروش پیتزاهای ارزان قیمت را برای جذب مشتری بیشتر تبلیغ می کنند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نثار پلو دماوندی یکی از پلو های اصیل ایرانی می باشد که بسیار خوشمزه و ساده است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با افزایش تقاضا برای مرغ در دو سه روز گذشته، فروش این محصول مطلوب شده و هم اکنون بین 53 تا 55 هزار تومان برای هر کیلوگرم در میدان بهمن عرضه می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام مطرح کرد : مرغداری های استان سه برابر نیاز داخل استان مرغ تولید می کنند که افزایش 2 برابری این مقدار مد نظر سازمان جهاد کشاورزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون طیور گفت: نظر بخش خصوصی در قیمت گذاری مرغ و تخم مرغ ترتیب اثری داده نمی شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گفته دبیر انجمن صنعت بسته بندی گوشت سرانه مصرف گوشت قرمز در سال به 3 کیلوگرم به ازای هر نفر رسیده است. همچنین سرانه مصرف گوشت مرغ و ماهی به ترتیب 40 و 13 کیلوگرم در سال است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محدوده قیمت چتر در سایت های اینترنتی بین 60 هزار تا 20 میلیون تومان در نوسان است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۴:۴۰    
دولت با تشکیل قرارگاه ساماندهی مرغ تلاش کرد بازار بلبشوی نرخ این محصول پروتئینی را سامان بخشد تا در یک وضعیت باثبات تولیدکننده ناچار به عرضه محصول خود کمتر از قیمت تمام شده نشود و دست مصرف کننده نیز از گوشت سفید کوتاه نشود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دانشجوی دانشگاه علم و صنعت گفت: می گویید دولت دستاورد داشته، تخم مرغ شونه ای 100 هزار تومان دستاورده یا سکه 17 میلیونی؟ کولاک یک دانشجو: آیا فرزندان مسئولین هم بازداشت می شوند| تخم مرغ 100 هزار تومانی و یا سکه 17 میلیون تومانی دستاورده؟ ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
پس از اصلاح ارز ترجیحی 4200 تومانی، قیمت مرغ را ستاد تنظیم بازار کیلویی 63 هزار تومان اعلام کرد تا به نوعی با افزایش قیمت نهاده ها ضرر مرغداران جبران شود اما تولید کنندگان می گویند قیمت که اکنون زیر نرخ مصوب دولتی رسیده است آنها را متضرر کرده است به حدی که ادامه این وضع را تهدیدی برای تولید می ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ارتقای ضریب خود اتکایی استان به گوشت مرغ از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 600 موافقت اصولی جهت راه اندازی واحدهای جدید مرغداری صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از راه اندازی سامانه مدیریت جامع نظارت بر تأمین و توزیع گوشت مرغ در استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۹    
بعدازظهر امروز با حضور مدیر کل بهزیستی خوزستان ،به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت ،ده تن گوشت مرغ بین مددجویان و خانواده های دارای معلول توزیع شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۰    
در حالی که معاون وزارت جهاد کشاورزی از امکان صادرات مرغ با عوارض صفر خبر داده رئیس اتحادیه پرنده و ماهی هم با اشاره به افزایش تقاضا در بازار مرغ اعلام کرد قیمت مرغ به کیلویی 60 هزار تومان رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
واردات برنج و چای هندی ممنوع شد؟، امکان صدور پروانه ساختمانی برای متراژهای زیر 50 متر و رشد 98 درصدی تسهیلات پرداختی به دانش بنیان ها از اخبار اقتصادی امروز است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۱    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
شفاف   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
پادشاه انگلیس برای دومین بار در یک ماه هدف پرتاب تخم مرغ قرار گرفت و پلیس مردی را به اتهام "تعرض خشونت آمیز" بازداشت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت مرغ بسته بندی شده در بازار پرداختیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی مریوان از معدوم سازی یک محموله 50 تن تخم مرغ ترانزیتی بعلت انقضای تاریخ مصرف در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تنظیم بازار استان یزد از کاهش تدریجی قیمت مرغ گرم خبر داد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
کارشناسان پایگاه آلمانی Focus.de در گزارشی به ویژگی های مثبت و منفی تخم مرغ و نیز پیامدهای مصرف روزانه آن از نگاه دانشمندان پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۵    
قیمت عمده فروشی مرغ، صبح امروز چهارشنبه در میدان بهمن، با 44 هزار تا 45 هزار تومان شروع شد و تا ظهر به 48 تا 50 هزار تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته حدود 5 هزار تومان افزایش داشتیم.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از اقتصادآنلاین،این روز ها مرغ یکی از کالا های اساسی پرحاشیه بوده و در هفته اخیر قیمت آن تا 15 هزار و 200 تومان به زیر نرخ مصوب آمد و زیان سنگین برای مرغداران را رقم زد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری و قطع کردن پای دلالان و واسطه ها از بازار مرغ ضروری است.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از امکان صادرات مرغ با عوارض صفر خبر داد و گفت: بر اساس برآوردها تا پایان سال هیچ مشکلی در حوزه تولید و مصرف مرغ نخواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
هرکیلوگرم مرغ کشتار روز آماده طبخ در اهواز بین 500 تا 510 هزار ریال در فروشگاه های زنجیره ای و مغازه ها به فروش می رسد در حالی که قیمت مصوب آن 630هزار ریال است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از 2 تن گوشت مرغ بدون مجوز حمل و بهداشت از یک کامیون در این شهرستان خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اگر قیمت مرغ در ارزان ترین استان یعنی خراسان رضوی را با گران ترین استان یعنی هرمزگان مقایسه کنیم، به اختلاف 24 درصدی می رسیم. همچنین قیمت یک عدد مرغ در استان خراسان رضوی نسبت به تهران، 11 درصد ارزان تر است، ولی در استان هرمزگان، خرید یک عدد مرغ کامل در مقایسه با تهران، 14 درصد گران تر تمام می شود
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته تغییرات کمی داشته است.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تخم مرغ این روزها با افزایش قیمت همراه است و قیمت جدید هر شانه تخم مرغ در سازمان میادین میوه و تره بار 93 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: کاهش قیمت مرغ گرم در استان بالا بودن میزان تولید است.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
گوشت قرمز از پروتئین های ضروری و پرمصرف بازار است که برعکس گوشت مرغ در هفته های اخیر افزایش قیمت شدیدی را تجربه کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به ازدیاد تقاضا برای خرید، قیمت هر کیلو مرغ به 60 هزار تومان رسید.
آنا / ورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۶۸ سایت دیگر  
محسن شیراوند از امکان صادرات مرغ با عوارض صفر خبر داد و گفت: بر اساس برآورد ها تا پایان سال هیچ مشکلی در حوزه تولید و مصرف مرغ نداریم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان میادین میوه و تره بار گفت: قیمت عمده فروشی مرغ، صبح امروز چهارشنبه (16 آذرماه) در میدان بهمن، با 44 هزار تا 45 هزار تومان شروع شد و تا ظهر به 48 تا 50 هزار تومان رسیده که نسبت به روز گذشته حدود 5 هزار تومان افزایش داشتیم.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید، ماهانه 12 تا 13 هزارتن تخم مرغ مازاد بر نیاز کشور است.