یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۵۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش خصوصی»

خبر خودرو   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: صنعت خودرو و قطعه متعلق به بخش خصوصی هستند اما دولت خواستار همسویی این دو صنعت با سیاست گذاری های دولتی است که در عمل موجب بروز تناقضاتی شده است.
به گزارش خاورستان به نقل از مهر ، بیست و هشتمین جلسه کمیته کارشناسی شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی روز گذشته با موضوع روند مقایسه سپرده های بانکی استان با تسهیلات پرداختی پس از کسر ذخائر قانونی، مازاد یا کمبود به تسهیلات پرداختی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند برگزار شد. ...
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه 1400 کاملاً سیاسی است که انتظارات را در جامعه بالا می برد و از طرفی منابع بودجه کاملاً ناپایدار و بی ثبات است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - فعال سازی ظرفیت های بالقوه و استفاده حداکثری از منابع موجود، اولویت استان و مدیران اجرایی خراسان جنوبی قرار گرفته و علاوه بر ساختارمند کردن این برنامه در قالب ستاد توسعه خاوران ، برگزاری نشست های مختلف با سرمایه گذاران بخش خصوصی و غیردولتی نیز در دستور کار است.
استانداری قزوین   ۴ ساعت پیش    
بازدید فرماندار شهرستان البرز و رییس ورزش و جوانان شهرستان از مجموعه ورزشی در حال ساخت توسط بخش خصوصی در الوند صورت گرفت .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت:الگوی توسعه ای که مد نظر مسئولان ،هنرمندان و بخش خصوصی بخش نیربوده است الگوی مناسب و همه جانبه ای خواهد بود.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج ، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید از یک واحد صنعتی در ساوجبلاغ در جمع خبرنگاران در خصوص کمک بخش خصوصی به ایجاد توسعه، رونق اقتصادی، اشتغال و تولید در کشور اظهار داشت: بخش خصوصی ما در حال حاضر قدرتمند شده و [...]
استاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری تحقق مگاپروژه های صنعتی و توسعه ارتباطات با کشورهای همسایه از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی و فعالان اقتصادی استان تأکید کرد و گفت: پیشرو تحقق این مهم، اتاق بازرگانی و بخش خصوصی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت: به جای استفاده از اعتبارات دولتی برای تثبیت کانون های ریزگرد خوزستان، در برنامه است که از این عرصه ها برای تولید چوب استفاده شود؛ بخش خصوصی با سرمایه گذاری در این زمینه، علاوه بر تثبیت کانون های ریزگرد خوزستان، به ایجاد اشتغال نیز می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: برخی از مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی مرتبط با حوزه قوه مقننه است اما متاسفانه حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کمرنگ است در حالی که حضور نمایندگان در جلسات این شورا می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات بخش خصوصی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی به صورت ویژه به امر تسهیل گری فضای کسب و کار استان خوزستان توجه داشته باشند تا فعالان اقتصادی در بخش خصوصی بتوانند به خوبی فعالیت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با تاکید بر ضرورت تسهیل دستگاه های اجرایی در فضای کسب و کار استان گفت: وصول پایدار درآمدهای دولت در استان به ویژه در حوزه مالیات منوط به ایجاد شرایط مناسب اقتصادی برای فعالان بخش خصوصی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: باید اجازه تولید، انتقال و فروش برق برای فعالان بخش خصوصی صادر شده و دولت بستر لازم برای فعالیت این بخش را فراهم کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با حضور در محل فدراسیون اسکی ضمن دیدار با دکتر عباس نظریان ریاست فدراسیون اسکی، راهکارهای توسعه ورزش اسکی در استان مازندران را بررسی نمود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۹    
بررسی مشکلات بیمارستان ها و مراکز درمانی بخش خصوصی و خیریه با حضور دستگاه های مربوطه در دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از احداث و راه اندازی نخستین شهرک صنعتی گیاهان دارویی توسط بخش خصوصی در این استان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و قطعه سازان استان مرکزی برگزار شد، دو تفاهم نامه میان این خودروساز با دانشگاه اراک و همچنین با قطعه سازان استان به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۵    
جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با موضوع آسیب قطع مکرر برق به بخش تولید آذربایجان شرقی در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “صدیقه ببران” روز جمعه در حاشیه آخرین روز برپایی نمایشگاه تخصصی-بین المللی صنعت آب و برق، در آیین رونمایی از اپلیکیشن “سواد آبی” ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
شهرک صنعتی آمل دارای ظرفیت های صنعتی و تولیدی بالایی است که تقریبا همه آنها با سرمایه گذاری بخش خصوصی درحال فعالیت هستند. وزیر امور اقتصادی و دارایی در این سفر ضمن گفتگو با فعالان و دست اندرکاران شرکت های صنعتی و مجموعه های تولیدی شهرستان آمل ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
علی عرب از ساخت یک اسکله تفریحی و مارینای جدید در کیش با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس اتاق ایران و کره جنوبی از احتمال رفع توقیف این کشتی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: گفته می شود تا دو هفته دیگر موضوعات درباره توقیف کشتی کره ای برطرف می شود و اخبار مثبتی در این باره شنیده ایم. باید تا دو هفته دیگر صبر کنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز: زمزمه های سپردن مسئولیت نظارت بر محتوای فضای مجازی به صدا و سیما، نگرانی هایی را ایجاد کرده است و برخی مقامات دولتی با مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مخالف کرده اند. دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی نیز عملی شدن این مصوبه را به ضرر بخش خصوصی می داند و نگران تبعات آن برای کسب و کارهاست ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۶    
صنعت تولید شمش روی کشور شاید در نگاه اول از لحاظ قدمت، نوپا به نظر برسد زیرا تا حدود سه دهه پیش، عمده نیاز کشور به شمش روی از طریق واردات تامین می شد اما با رونق بهره برداری از معدن پرعیار انگوران و حضور حداکثری بخش خصوصی در این صنعت، ایران در زمره بزرگ ترین تولیدکنندگان روی دنیا قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / زومیت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت های گروه بهمن در طرح کلان ملی، طراحی و تولید خانواده موتورهای 3 و 4 سیلندر کم مصرف با سطح آلایندگی یورو 6 و با حداکثر توان 143 تا 155 اسب بخار و گشتاور 220 تا 250 نیوتن متر را در دست اقدام دارد که تا پایان سال جاری فاز نخست آن به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - پل معلق در پارک جنگلی آبیدر با مشارکت بخش خصوصی از پارک مشاهیر تا پشت پرده سینما روباز است. این پل به طول 320 متر و عرض 120 سانتی متر بوده و ارتفاع آن از کف دره کوه آبیدر 88 متر است.(عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان)
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از صدور موافقت اصولی برای راه اندازی یک واحد اقامتگاه بوم گردی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در کرج خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۱    
بیرجند- وجود موانع و مشکلات بانکی پیش روی فعالان اقتصادی، پای تولید کنندگان را به میزگرد کمیته گفت و گوی دولت و بخش خصوصی کشاند تا برای درد هایشان مرهم بیابند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی مشکلات بیمارستان ها و مراکز درمانی بخش خصوصی و خیریه با حضور دستگاه های مربوطه در دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
در هفتادمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران درخواست حذف جریمه یک درصد آلودگی از فروش شرکت های مستقر در شهرک صنعتی چرمشهر ، مشکلات افزایش نرخ بهای گاز مصرفی صنوف ریخته گر استان تهران و مشکلات اجرای ماده 8 و بند الف و ج ماده 10 آیین نامه دستورالعمل پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شعرا گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ظرفیت ویژه ای برای بخش خصوصی است تا مسائلی که سال ها باعث بروز مشکلات متعدد بوده، را مرتفع کرد از این رو این کمیسیون اولویت ها و مطالبات خود از این شورا در استان را اعلام می دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو سندیکای صنعت برق با انتقاد از عدم اجازه صادرات برق تجدیدپذیرها به بخش خصوصی گفت: نیروگاه های تجدیدپذیر از اولویت دولت خارج شده است.
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیر عامل شرکت ایران خودرو در اراک برگزار شد، گفت: این استان ظرفیت خوبی برای تولید قطعات خودرو دارد و سرمایه گذاری زیادی در این خصوص شده که باید از آن به نحو احسن استفاده شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۸    
در منطقه اینچه برون به دنبال آن هستیم که یک شهر متالوژی راه اندازی کنیم به این شکل که از قزاقستان مواد اولیه معدنی وارد کنیم و در آنجا صنایع متالوژی توسعه پیدا کند، همچنین منطقه آزاد زابل برای فعالیت اقتصادی با افغانستان به تصویب رسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است؛ تا زمانی که از ورود بخش خصوصی به بخش های مختلف از جمله رایزنی در بازار های هدف صادراتی جلوگیری می شود آینده موقعیت تجاری کشور دستخوش موضوعات سیاسی باقی خواهد ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بروجرد گفت: با توجه به وجود کارگاه های متعدد قلم زنی روی فلز ورشو و نیاز به مواد اولیه کارخانه تولید ورق ورشو در این شهرستان با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - حسین پیرموذن، رئیس اتاق اردبیل، احداث بارانداز ریلی در استان اردبیل را تنها راه خروج این استان از بن بست حمل ونقلی دانست و از نماینده ولی فقیه در این استان و نمایندگان مردم اردبیل در مجلس درخواست کرد برای احداث و راه اندازی بارانداز ریلی ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 62 مورد پیمان سپاری در مناطق شهری و روستایی استان ایلام اجرا شده و یا در حال انجام است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، فریدون محمدی روز شنبه به ایرنا گفت: از آنجا که استان البرز دارای روستاهای هدف گردشگری مناسب بوده، تاکنون برای 10 روستای استان اقامتگاه بوم گردی احداث شده است. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه رسیدن به نقطه تعادل در تجارت را منوط به تغییر نگرش دولت و بخش خصوصی می داند و معتقد است برای حضور در بازارهای هدف لازم است نیازهای این بازار را بشناسیم و برای ورود و حفظ بازار برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، مهدی عصمتی پور در گفت وگو با شبستان اظهار کرد: در راستای حذف واسطه ها و دلال ها با همکاری با منطقه ویژه اقتصادی و سرمایه گذار بخش خصوصی تفاهم نامه ای منعقد و قرار است پشم عشایر استان خریداری شود. ...
پروژه احداث باغ بزرگ گردشگری صفاآباد واقع در روستای گورزین جزیره قشم با 180 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه 25 دی ماه 99 توسط حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.
مرکز آموزش دریانوردی صنعت گستر هوا دریا قشم با 160 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه 25 دی ماه 99، طی آیینی توسط دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس رسما افتتاح و راه اندازی شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تامین انرژی برق این منطقه را از جمله وظایف حاکمیتی این سازمان دانست و گفت: اما درخصوص تامین برق موردنیاز مجموعه های بخش خصوصی جزیره از جمله مزارع پرورش میگو با توجه به محدودیت های اعتباری سازمان منطقه آزاد قشم وهمچنین نبود محل اعتبار برق در بودجه سازمان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۲    
ساوه -ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: برای این بنای تاریخی کاربری های گردشگری، رفاهی و خدماتی تعریف شده و با جدیت در پی واگذاری آن به بخش خصوصی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان کردستان پروژه بازسازی و تجهیز استخر مجموعه ورزشی حجاب سنندج به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره امور فناوری های مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با هدف ارائه خدمات بهینه کشاورزی به بهره برداران بخش کشاورزی، آموزشگاه رانندگی تراکتور در شهرستان های این استان راه اندازی خواهد شد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما ، تا سال 1382جزء حرفه ای(دستمزد) تعرفه های درمان در بخش های دولتی و خصوصی یکسان بوده است. از سال 1383 با اعطای اختیار تعرفه گذاری بخش خصوصی به سازمان نظام پزشکی، اختلاف تعرفه این دو بخش ظرف 2 سال به 10 برابر رسید ...
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه نشست فوق العاده شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی از امضای تفاهم نامه ایجاد دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی در منطقه آزاد ارس خبر داد.