پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۶Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش خصوصی»

موج   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: امروز تامین منابع مالی یکی از مسائل کلیدی برای همه مناطق به ویژه بخش خصوصی است که خوشبختانه منطقه آزاد کیش در این زمینه عملکرد خوبی داشته است.
55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمودصادقی، نماینده سابق مجلس به اظهارات خیر روحانی در مورد واکسن در توئیتی نوشت: آقای روحانی! خجالت بکشید. واکسن کرونا در نئولیبرال ترین اقتصادهای دنیا به سوداگری بخش خصوصی واگذار نشده است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قوچان گفت: متأسفانه تاکنون سرمایه گذار بخش خصوصی تمایلی به سرمایه گذاری در حوزه ایجاد شهربازی در قوچان نداشته و البته شهرداری نیز باید در این زمینه برنامه ای داشته باشد که تاکنون برنامه ای ارائه نداده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: در جلسه امروز شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی موازی کاری و ناهماهنگی بین برخی قوانین شناسایی، احصا و مورد بررسی قرار گرفت.
اول فارس   ۳ ساعت پیش    
این فعال اصلاح طلب نوشت: آقای روحانی! خجالت بکشید. واکسن کرونا در نئو لیبرال ترین اقتصادهای دنیا به سوداگری بخش خصوصی واگذار نشده است.
گروه استان ها - رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به طرح مجلس برای حمایت و تقویت شرکت های دانش بنیان در کشور، گفت: بخش نامه های بانک مرکزی باید برای فعالیت بخش خصوصی ثبات پیدا کند.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمود صادقی، نماینده سابق مجلس در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در خصوص مشارکت بخش خصوصی در واردات واکسن، پیام توئیتری تندی را منتشر کرد. این فعال اصلاح طلب نوشت: آقای روحانی! خجالت بکشید. ...
صدا نیوز   ۵ ساعت پیش    
در کنار اقدامات بنیادین باید چاره ای بر نگرانی های کوتاه مدت و مشکلات روزمره فعالان صنعت انرژی نیز اندیشید. بحران منابع مالی دولت و دستپاچگی دولتمردان در حکمرانی منجر به اتخاذ تصمیمات خلق الساعه ای شده است که پیشبرد امور را برای بخش خصوصی سخت تر کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
شهردار نهاوند گفت: به منظور ایجاد شرایط لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح بزرگ گردشگری بام نهاوند، این مکان به صورت 30 ساله به شهرداری واگذار شد.
دریکصدو یکمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان که به صورت فوق العاده برگزار شد، ساز و کار رسیدگی به ترک فعل دستگاه های اجرایی به موجب ماده 576 قانون مجازات اسلامی وراهکارهای تسویه دیون دستگاه های دولتی و اجرایی به فعالان اقتصادی بخش خصوصی مورد بررسی قرارگرفت.
جعفرآهنگران ،تسهیل شرایط سفر به کیش ،تکریم ارباب رجوع، توسعه زیرساخت های انرژی ، اتمام طرح های نیمه تمام وحمایت از بخش خصوصی را مهم ترین رویکردهای سازمان منطقه آزادکیش برشمرد.
تجارت گردان   ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: در سال 99 برای جبران بخشی از خسارت های دوران کرونا، 45 تماشاخانه بخش خصوصی برای دریافت تسهیلات کارآفرینی به بانک عامل معرفی شدند.
در آئین پویش ملی جهاد برای - جهش تولید طرح های ملی کشاورزی در آئینی ویدئو کنفرانسی با حضور حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه بهره برداری از 150 طرح شیلاتی کشور با سرمایه گذاری 585میلیارد تومان افتتاح شد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی ظرفیت اتاق بازرگانی را ظرفیتی مناسب و موتور محرک بخش خصوصی خواند و نداشتن نقش اساسی گردشگری در اتاق بازرگانی را نوعی بی توجهی به این صنعت درآمدزا و ارزآور در کشور دانست.
راهبرد معاصر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه تامین واکسن به هر نحوی اصلی ترین نیاز کشور است، نبود شفافیت در فرآینده تامین و توزیع واکسن سبب شده تا شاهد چندگانگی در جامعه در واکنش به تصمیم جدید دولت باشیم.
الف   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان از اعلام آمادگی بنگلادشی ها برای سرمایه گذاری در حوزه نساجی در زنجان خبر داد. علی یگانه فرد شامگاه دیروز (اول اردیبهشت ماه) در شصت و پنجمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان، با اشاره به برنامه های اتاق در رابطه با تحقق شعار سال ...
با تصویب شورای عالی بیمه، هزینه درمان اعتیاد در مراکز وابسته به بخش خصوصی (کلینیک های درمان اعتیاد، مراکز اجتماع درمان مدار TC و کمپ های اقامتی) برای سال جاری، 42.5 درصد افزایش یافت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۶۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: رئیس اتاق بازرگانی تهران از انعقاد قرارداد واردات 6 میلیون دوز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی برای واکسیناسیون کارگران خطوط تولید خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با بیان ایرادات واردات واکسن توسط بخش خصوصی، گفت: واردات واکسن توسط بخش خصوصی این بستر را برای روحانی فراهم می کند که تمام بی کفایتی در واردات واکسن را به بخش خصوصی نسبت دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: رابطه دانشگاه با صنعت از مهمترین ویژگی های بخش خصوصی و دولت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- اختراع سلامت محور یک عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به منظور تجاری سازی به بخش خصوصی واگذار شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آن طور که مسئولان مختلف در روزهای اخیر اظهار کرده اند در کنار برنامه واکسیناسیون ملی رایگان کرونا، بخش خصوصی نیز اجازه یافته واکسن را وارد و با دریافت هزینه به برخی افراد و گروه ها تزریق کند. دانستن چند نکته درباره واکسن کرونا پولی ضروری است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حوزه انرژی به ویژه در بخش نفت و گاز در سال 1400 شاهد تحولات مثبتی خواهد بود، البته که این پیش بینی وابستگی مستقیمی به نحوه واکسیناسیون، سرعت انتشار و شیوع بیماری کرونا و رفع تحریم ها علیه کشور دارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا | نمایندگان بخش خصوصی در اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از هفته های پایانی سال 1399، هیچ تخصیص ارزی برای واردات نهاده ها صورت نگرفته است
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندارایلام: دولت همواره از بخش خصوصی حمایت می کند ⭕️استاندارایلام گفت: دولت همواره از بخش خصوصی حمایت می کند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان از واگذاری ایستگاه های پمپاژ استان به بخش خصوصی خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خرداد: حسین علی شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از فرایند تولید کیت های تشخیصی شرکت نویان نگین پارسیان در جمع خبرنگاران گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نایب رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد شرکت های تولیدکننده واکسن کرونا تنها در صورت مجوز وزارت بهداشت با خریداران واکسن بخش خصوصی وارد مذاکره می شوند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با بالا گرفتن انتقادات از واکسن فروشی به مردم وحشت زده از کرونا، روز گذشته رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت بر موضع قبلی خود برای فروش واکسن به کسانی که می خواهند خارج از نوبت واکسن را دریافت کنند، تأکید کرد ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - به گفته سلاح ورزی، فعالان بخش خصوصی می خواهند دولت از منابع به دست آمده ناشی از توافق جدید برجام در آینده، از تولید پشتیبانی کرده و از تکرار الگوی سوبسیدپاشی خودداری کند.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بر خلاف تکذیب سخنگوی سازمان غذا و دارو پولی شدن واکسن کرونا آن هم در اوج بحران کرونا در کشور و پر شدن تخت های آی سی یوی بیمارستان ها صحت دارد. حالا طبق اعلام رئیس اتاق بازرگانی تهران واردات 6 میلیون دوز واکسن توسط بخش خصوصی قطعی شده است ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان بوشهر گفت: با راه اندازی یک هزار و 549 تخت در قالب هتل، هتل آپارتمان، بومگردی و خانه مسافر شمار تخت های اقامتی استان امروز به پنج هزار و 150 تخت می رسد. ...
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۶    
نخستین شهرک تخصصی ماینینگ کشور بدون وابستگی به دولت و توسط بخش خصوصی احداث می شود. قرار است این شهرک هیچ وابستگی به شبکه برق کشور نداشته باشد و با هدف تولید رمز ارز یا ارز دیجیتال در زنجان راه اندازی می شود. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی برای تحقق شعار سال جاری بر شناسایی موانع فراروی واحدها و صنایع تولیدی استان و فرصت های اعتلای این واحدها تأکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۲    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره اجرای زیست شبانه گفت: اگر میراث فرهنگی یا بخش خصوصی به کمک ما بیاید، ما این امکان را داریم که برخی مناطق مثل عودلاجان یا حتی لاله زار را کاملا در خدمت طرح زیست شبانه قرار بدهیم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۰    
31 فروردین 1400 - 15:20 سهم واقعی بخش خصوصی در تصمیمات استراتژیک تولید دیده شود تا از تولید به عنوان رکن اصلی توسعه صنعتی پشتیبانی شده و مانع زدایی شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
پنج اولویت اقتصادی دولت آینده در نشست فعالان بخش خصوصی پایتخت مورد بحث قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در بازدید از خط تولید کیت های تشخیص آزمایشگاهی شرکت نویان نگین پارسیان ضمن تقدیر از تلاش این شرکت در انتقال فناوری نوین تجهیزات آزمایشگاهی، بر لزوم اعتماد به بخش خصوصی در توسعه خدمات حوزه سلامت تاکید کرد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از فرارو- پس از چند بار تائید و تکذیب نهایتا امروز رسما واردات واکسن از سوی بخش خصوصی تائید شد و حتی قیمت های احتمال واکسن آزاد نیز مشخص شده است. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، رضا تویسرکان منش در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه در جلسه یازدهم فروردین ماه هیات وزیران، پیشنهاد وزارت رفاه، وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه درخصوص تعرفه های خدمات تشخیصی سال 1400 به تفکیک دولتی و خصوصی تصویب و توسط معاون اول ریاست جمهوری ابلاغ شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ریاحی، عضو هیات رئیسه اتاق تهران عنوان کرد: واکسن های وارداتی توسط بخش خصوصی در گمرک به سازمان غذا و دارو یا هر نهاد دیگری که توسط دولت و وزارت بهداشت تعیین شود، تحویل داده خواهد شد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور، اظهار کرد: امروز همه می دانند راه حل برای معضل هسته ای ایران اجرای توافق هسته ای است و این موضوع برای 1+4، 1+5، اروپا، منطقه و همه روشن شده است که باید توافق به خوبی اجرا شود. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: توسعه روستایی کار سودآوری نیست و به همین دلیل دولت مجبور به سرمایه گذاری در این بخش شد. چون دولت سرمایه ها را تقبل کرد، بخش خصوصی خیلی در توسعه روستایی چالش نداشت. توسعه روستایی کار بزرگی بود که در این مقطع انجام شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: طرح واکسیناسیون کادر درمان بخش خصوصی در محل ساختمان نظام پزشکی خراسان رضوی در حال انجام است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حسینعلی شهریاری در گفت وگو با خانه ملت با تاکید بر اینکه تزریق واکسن باید رایگان باشد، گفت: وظیفه دولت ها است در شرایط اپیدمی کرونا واکسن را تهیه کرده و در اختیار عموم قرار دهند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران می گوید بخش خصوصی و اتاق بازرگانی از ابتدا وظیفه خود می دانسته که در مدیریت کرونا کنار دولت باشد و واردات واکسن نیز بخشی از همین فرایند است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزی رئیس نظام مهندسی معادن استان زنجان با اشاره به مشکل واردات ماشین آلات معدنی گفت: وزارت صمت با اقداماتی که انجام داده باعث شده در این حوزه دچار خود تحریمی شویم.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آمار جان باختگان کرونا در کشور طی روزهای اخیر در حالی روبه افزایش است که تلاش متخصصین در داخل برای به ثمر رساندن هرچه سریعتر تولید انبوه واکسن کرونا جریان دارد
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تسنیم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر قرار باشد بخش خصوصی از سهمیه اختصاص داده شده به کشور ما، واکسن کرونا را وارد کند و آن را نیز با دریافت هزینه و پول به مردم تزریق کنند، تخلف است، گفت: واکسن فایزر در بازار سیاه فروخته می شود! ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶    
اقتصاد ایران: رئیس فرهنگستان علوم پزشکی درنامه به وزیر بهداشت نوشت: از درگیر کردن واکسن کرونا، به شدت پرهیز شود؛ خطر "رانت خواری" در صورت ورود بخش خصوصی به خرید واکسن کرونا، حمل و نگهداری و نیز کیفیت واکسن خریداری شده بسیار زیاد خواهد بود.