یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۰:۳۹Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش خصوصی»

قم پرس   ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خورشید گزدرازی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اینکه بخش اعظم مصوبه های اقتصادی ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر طرح هایی بود که توسط اتاق بازرگانی احصا و در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی مطرح و مصوب شده بود که مایه خرسندی بخش خصوصی و نشانه اهمیت دولت به این ...
پارسینه   ۴۸ دقیقه پیش    
مهندس علی آزاد ریاست شورای هماهنگی تشکل ها در همایش همکاری های نظام فنی اجرایی و نظام مهندسی ساختمان گفت: در کشور عزیزمان ایران شرایطی پیش آمده که صاحبان علم و اندیشه، تخصص و تجربه بخش خصوصی آن که می توانند زمینه ساز توسعه پایدار ایران باشند ...
افق نیوز   ۱ ساعت پیش    
چالش های اقتصاد ورزش بیشتر در وزارت ورزش و قوانین ورزش وجود دارد که باید این موارد اصلاح تا مانع درآمدزایی در بخش های مختلف و بخش خصوصی شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نایب رئیس هیات مدیره اندیشکده صفا استان یزد ضمن تاکید بر همگرایی نخبگان برای توسعه پایدار و رفع مشکلات، کوچک سازی بدنه دولت و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را جهت توسعه همه جانبه استان و کشور ضروری خواند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره شیلات گناوه گفت: دومین مزرعه پرورش ماهی در قفس با سرمایه گذاری بخش خصوصی در محدوده آب های ساحلی این شهرستان شروع به فعالیت کرد.
سبلان ما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سبلان ما ، بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از راه اندازی خانه امید سالمندان در خلخال خبرداد و گفت: تلاش مسئولان ذیربط و اعضای کانون بازنشستگان کشوری خلخال برای ایجاد خانه امید بازنشستگان و سالمندان نتیجه بخش بوده و بزودی مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت قشر تلاشگر بازنشسته در ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبات اخیر کارگران معادن زغال سنگ بخش خصوصی کرمان اعلام کرد: این کمیسیون با هدف رسیدگی و رفع مشکلات کارگران به صورت های مالی شرکت های معدنی بخش خصوصی زغال سنگ در شهرستان های راور، زرند و کوهبنان ورود می کند.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- سهم سرمایه گذاری در ایجاد باراندازها و مجتمع های لجستیکی شهری می تواند به نسبت های مختلف بخش خصوصی و دولت تقسیم شود ، این جمله بخشی از یادداشت بهرام هاشمی، تحلیلگر اقتصادی برای بازار است.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
سعید مقیسه نایب رئیس اتاق ایران و امارات در سال های اخیر و همزمان با اعمال تحریم ها، تلاش دولت برای دستیابی به منابع ارزی مورد نیاز در قالب مقررات و آیین نامه های متعدد نمود داشته است و بخش خصوصی ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : دستور به اجباری شدن عبور سبز یا گذرنامه سبز در ایتالیا موجب شد تا این کشور ناآرامی هایی تجربه کند. به گزارش سی ان ان، با اجباری شدن این گذرنامه، افراد باید برای حضور در سر کار یا مکان های عمومی واکسیناسیون شده یا تست منفی کرونا داشته باشند ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس قانون جدید ایتالیا، افرادی که گواهی سبز کوید -19 را دریافت نکنند، بدون پرداخت حقوق از کار برکنار خواهند شد.این گواهی نشان دهنده واکسیناسیون، تست منفی کرونا و یا گواهی نقاهت بعد از ابتلا به کرونا می باشد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اندازه دولت در ایران، بزرگ است. وقتی می گوییم دولت، تمام ادارات و شرکت های غیر بخش خصوصی و غیرنهادهای مدنی را مراد می کنیم.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت اظهار کرد: مدیری که نمی تواند همسو و توسعه محور، عمل کند؛ خودش کناره گیری کند، تا شورا مجبور به عزل نشود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: انتخاب اتاق کرمانشاه به عنوان اتاق فعال ماه سپتامبر آن هم در شرایط کنونی اقتصادی ایران و مشکلاتی که بیماری کرونا برای کشور ایجاد کرده، موفقیت بزرگ و ارزشمند محسوب شده و باعث سربلندی بخش خصوصی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان استاندار مازندران خواستار ورود جدی تر بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه ورزش استان شد و گفت : استان مازندران ظرفیت خوبی دررشته های مختلف ورزش ی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه های گوناگون گفت: این استان بدون حضور بخش خصوصی و جذب سرمایه های غیردولتی، تعاونی ها و همکاری مردم امکان توسعه ندارد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر برق خلخال گفت: عملیات اجرایی تامین برق موردنیاز و پایدار طرح های گردشگری ایجاد شده و یا در حال احداث در منطقه نمونه گردشگری ازناو این شهرستان تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۹    
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه اداره شهرها در استان با صدور عوارض ساختمانی میسر نیست، گفت: امروز مشارکت بخش خصوصی و مردم برای مدیریت شهری راهگشا است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۵    
شفقنا رسانه_ با انتصاب فرشاد مهدی پور به عنوان معاون مطبوعاتی توجه به دغدغه های اهالی رسانه می تواند این مقام مسئول را در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده یاری رساند. مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح تاکید دارد که معاون مطبوعاتی استمرار در اعطای یارانه و کاغذ به مطبوعات بخش خصوصی را جدی بگیرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تاکنون حدود 3000 میلیارد تومان با سرمایه گذاری مشترک وزارت راه و شهرسازی و بخش خصوصی برای اجرای این پروژه هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: کاروانسراهای خشکرود و کهک منتظر سرمایه گذار و آماده واگذاری به سرمایه گذار بخش خصوصی هستند.
اقتصاد آنلاین / زومیت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سهم خودروسازان خصوصی در بازار خودروی کشور، از سال 98 همزمان با اوج گیری تحریم های بین المللی به شدت کاهش یافته است. با کمرنگ شدن سهم این بخش از خودروسازی در کنار توقف واردات، انحصار دو خودروساز بزرگ کشور در بازار شدت گرفته است. خصوصی ها در نیمه نخست امسال سهمی 5درصدی در بازار را به خود اختصاص دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به وجود بیش از 8 هزار پلیس یار در این استان، گفت: امروز عزم همه مسوولان در داخل مجموعه نیروی انتظامی و خارج از آن توسعه بخش خصوصی در موضوع امنیت با تمام مولفه های آن است.
پس از طرح موضوع اختصاص پنج درصد از درآمد فروش معادن بخش خصوصی به شهرستان محل معدن، توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رییس خانه معدن ایران در نامه ای به رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به تشریح نقاط ضعف و بیان نکاتی در رابطه با این طرح پرداخت و پیشنهاد کرد که طرح مذکور مورد تایید واقع نگردد.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت : طی شش ماهه سال جاری میزان حمل ریلی و جاده ای در کالاهای اساسی در استان تهران به بیش از نیم میلیون تن رسیده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد – استاندار یزد از آمادگی بخش خصوصی در اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به استان خبرداد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد”مهران فاطمی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشست ویژه با متولیان بخش خصوصی صنعت و معدن استان یزد از آمادگی بخش خصوصی در اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به استان خبرداد.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران معتقد است فروش نفت نباید تنها به روش های سنتی انجام شود، بلکه باید به صورت حرفه ای و قانونی و با به کارگیری همه ظرفیت های بخش خصوصی باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت:در نیمه نخست امسال 21 هکتار زمین در استان برای اجرای طرح های صنعتی بخش کشاورزی به فعالان بخش خصوصی واگذار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: طرح نسخه نویسی الکترونیکی در 100 درصد مراکز بخش خصوصی درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت استان اجرایی شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری بنای تاریخی پل بریم در شهرستان باشت به بخش خصوصی خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵    
یزد فردا: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در نشستی بررسی مشکلات و معضلات رانندگان و بهره برداران ناوگان اتوبوس درونشهری به درد دل های آنها گوش فرا داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی : از توزیع 148 تن کود کشاورزی اوره در شهرستان خمین ، منطقه قورچی باشی توسط کارگزار بخش خصوصی خانم معصومه سادات محمودی در مهر ماه سال جاری برای کشاورزان خبرداد .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رکنا:رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری از ابطال قرارداد واگذاری کشتارگاه صنعتی جونقان به بخش خصوصی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر سندیکای مخابرات با بیان اینکه خصوصی شدن ارتباطات ثابت مشکلی ایجاد نمی کند، گفت: بخش خصوصی می تواند در این حوزه سرمایه گذاری کند و نهادهای حکومتی نیز امنیت را تامین کنند چون مخابرات بخش استراتژیک است و باید به آن توجه شود.
اخبار لوازم خانگی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
نظر شما چیه ؟ بازدید رئیس جمهور از کارخانه آزمایش مرودشت رسانه لوازم خانگی :: سید ابراهیم رئیسی، روز پنج شنبه در بدو ورود به شهرستان مرودشت در استان فارس، از کارخانه تولید لوازم خانگی آزمایش بازدید کرد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع65 تن کود کشاورزی از نوع اوره درشهرستان تنکابن در 6 ماهه سال جاری خبر داد رضا افراسیابی با اعلام این مطلب افزود ...
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری 13 میلیون تن انواع کالاهای اساسی در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال 1400 باحضور استاندار محترم ، دکتر محسن ریاضی مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان، مسعود گلشیرازی رئیس اتاق بازرگانی استان، روسای بانک های استان ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت ها، از نزدیک با توانمندی ها و ظرفیت های بخش خصوصی برای توسعه و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات آشنا شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرور نوتی زهی، رئیس خانه معدن استان سیستان و بلوچستان گفت: اکنون که دولت اهتمام ویژه به رفع محرومیت استان های محروم دارد باید اجازه دهیم که صدای بخش خصوصی مناطق محروم به گوش مسئولان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: فروش نفت نباید صرفا از راه های سنتی انجام شود بلکه باید به صورت حرفه ای و قانونی و با به کارگیری تمام ظرفیت های بخش خصوصی باشد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز اعلام کرد که با مشارکت یک شرکت بخش خصوصی ، بستر برای همکاری گردشگری در زمینه گل و گیاهان زینتی بین استان البرز و آمستردام کشور هلند فراهم شده است.
در دیدار رئیس اتاق بازرگانی اصفهان و استاندارجدید ضمن تبریک این انتصاب شایسته وآرزوی توفیق روزافزون ، گزارشی از وضعیت وعملکرد پارلمان بخش خصوصی اصفهان ارایه شد.
برترین ها / رادیو پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه با اشاره به برخی از موانع حضور فعال ایران در عرصه تجاری و اقتصادی در لبنان اظهار کرد: مسئله شیوع کرونا ...
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کنسرسیوم پایا برای نخستین بار پای بخش خصوصی را به یک کار حاکمیتی که اکتشاف و شناسایی محدوده های معدنی در مراحل اولیه است و بسیار هزینه بر می باشد ، باز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس میراث فرهنگی ابرکوه گفت: کمپ کویرنوردی آوای کویر شهرستان ابرکوه به همت بخش خصوصی و سرمایه هشت میلیارد ریالی، در سال جاری بهره برداری خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: روزانه 700 تن زباله با 150 ماشین آلات توسط بخش خصوصی از سطح مناطق هشتگانه و 26 ناحیه شهری قم جمع آوری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از امکان واگذاری آسفالت مازاد شهر به بخش خصوصی خبر داد و گفت: در 6 ماه نخست سال، 89 هزار تن آسفالت در کارخانه امیرکبیر تولیدشده است.