دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۱۲Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش خصوصی»

انتخاب   ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما می گوید: نامه رئیس صدا و سیما به رییس شورای عالی فضای مجازی، نامه ی یک دستگاه فرهنگی علیه یک شرکت خصوصی نیست. بحث بخش خصوصی در این ماجرا اساسأ شوخی است. این نامه اعتراض بخشی از حاکمیت علیه بخش دیگری از حاکمیت است.
فرارو   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- وقتی سخن از توسعه اقتصادی به میان می آید، بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه ی اقتصاد به اهمیت بازسازی اعتماد میان دولت و بخش خصوصی اشاره می کنند. موضوعی که به تازگی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز از آن به عنوان حلقه مفقوده توسعه اقتصادی یاد کرده است ...
مرصاد   ۱۰ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: رئیس ستاد بحران شهرستان سنقروکلیایی بر استفاده از تمامی ظرفیت ها به خصوص امکانات بخش خصوصی در برف روبی و ارائه خدمات به مردم در مواقع ضروری تاکید کرد.
ایسنا   ۱۱ دقیقه پیش    
ایسنا/مازندران نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی، حضور بخش خصوصی برای حمایت و پشتیبانی کامل از تیم های ورزشی شهرستان آمل برای تیمداری در مسابقات لیگ برتر رشته های مختلف ورزشی را قابل تقدیر و امیدوار کننده اعلام کرد.
در صد و بیست و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بر واگذاری سبد انرژی به استان ها تاکید و عنوان شد این امر در ایجاد انگیزه برای مدیریت بهینه در مصرف و جلوگیری از بروز بحران های احتمالی، حایز اهمیت است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم پیگیری، رسیدگی جدی و فوری مسائل و مشکلات جامعه پرستاری در حوزه سازمان تأمین اجتماعی، مجموعه های تابعه و بخش خصوصی تأکید کرد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: تمامی اسکوتر های برقی سرمایه گذار بخش خصوصی دارند.
آذرمغان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی محمدی؛ بازار: آبان ماه سال جاری بود که استاندار عاملی در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اردبیل از تلاش برای تحقق 32 هزار فرصت شغلی جدید در استان با هدف رونق تولید و اشتغال در بلندمدت خبر داد. 65 هزار بیکار در استان اردبیل وجود دارد عاملی در این نشست با بیان [...]
می متالز   ۸ ساعت پیش    
می متالز - عضو هیات مدیره شرگت گهرزمین در ادامه پنل حکمرانی ششمین همایش سنگ آهن ایران گفت: از مجموع واگذاری های معادن فقط 200 مورد به بخش خصوصی واگذار شد و بقیه به خصولتی ها که نه قدرت حاکمیتی داشتند و نه به میزان بخش خصوصی، بهره وری داشتند، سپرده شد.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : دریافت مالیات تورمی ، توان تجهیز واقعی بنگاه های اقتصادی را کاهش خواهد داد و این مورد در کنار افزایش قیمت نهاده های وارداتی (به دلیل افزایش قیمت ارز) و افزایش قیمت نهاده های داخلی (به دلیل تورم)، کاهش توان تولیدی بنگاه ها را رقم خواهد زد ...
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کارگروه اقتصادی واردات خودرو، سود بازرگانی خودروهای خارجی را بین شش تا 31درصد در نظر گرفته؛ این در حالی است که اجرایی شدن این ارقام علاوه بر تعارض آن با قانون، می تواند خودروسازان بخش خصوصی را نیز دچار چالش کند.
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از مراحل ساخت نخستین کارگو هوشمند کشور در کیش با سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی بازدید و بر تسریع روند ساخت آن تاکید کرد.
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هنوز تجربه تلخ واگذاری و تاراج پالایشگاه های نفتی به نام خصوصی سازی فراموش نشده که دوباره شاهد اجرای طرحی مشابه برای واگذاری پالایشگاه های گازی کشور هستیم. دولت در بحبوحه ی بحران ناترازی گاز، تصمیم دارد دو پالایشگاه گازی که برای کشور استراتژیک هستند را به بخش خصوصی واگذار کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان در جلسه اتاق فکر گردشگری استان همدان گفت: برون سپاری اجرا و ارائه برنامه های متعدد همچون رویدادها و برپایی نمایشگاه ها از بخش دولتی به بخش خصوصی می تواند فعالان حوزه گردشگری را ذی نفع کند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران و رئیس مجلس تاجیکستان با اشاره به افرایش ارتباطات دو کشور بر تسهیل فضای فعالیت بخش خصوصی و اجرای تفاهمنامه ها و توافقات تهران و دوشنبه تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین گلخانه هیدروپنیک نهاوند به همت سرمایه گذار بخش خصوصی ایجاد شد.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجلس تاجیکستان با اشاره به افرایش ارتباطات دو کشور بر تسهیل فضای فعالیت بخش خصوصی و اجرای تفاهمنامه ها و توافقات تهران و دوشنبه تاکید کردند.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، سندیکای صنایع کنسرو ایران در بیانیه ای از فعالین بخش خصوصی در حوزه صنعت غذا دعوت کرد تا در انتخابات دهمین دوره اتاق بازرگانی ایران حضور فعال داشته باشند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
خوانساری، نایب رئیس اتاق ایران گفت: مسئله مهم این است که دستگاه های بوروکراتیک دولت در برابر واگذاری امور اقتصادی به بخش خصوصی مقاومت می کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر تعامل بخش دولتی و بخش خصوصی در تدوین نقشه اقتصادی استان گفت: مشارکت فعالان بخش خصوصی برای تدوین نقشه اقتصادی استان به منظور حل مسائل و ارایه راهکارها در این خصوص نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی از موافقت سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری مزرعه خراسان جنوبی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در گزارش جدید خود که به بررسی لایحه بودجه 1402 اقدام کرده، بر فشار مضاعف حاصل از بندهای مالیاتی این لایحه بر تولید و بخش خصوصی تاکید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: آنهایی که نگران توسعه کردستان هستند باید بدانند که راهی جز سرمایه گذاری بخش خصوصی برای توسعه استان وجود ندارد چرا که با اعتبارات دولتی مسیر توسعه به خوبی هموار نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۹    
قزوین- مدیرکل میراث فرهنگی قزوین گفت: فراخوان جذب سرمایه گذار برای مجموعه گراند هتل انجام شده و در آینده نزدیک مرمت و بهره برداری از این مجموعه تاریخی انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: طی سال گذشته 20 برابر بودجه دولت از بخش خصوصی جذب و آن را صرف شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های مستقر در پارک پردیس کردیم.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه – به گفته رئیس انجمن سنگ آهن ایران برای توسعه کشور، طرح جامع فولاد نوشته و تصویب شد و در اندک زمانی به تولید 30 میلیون تن رسید و 55 میلیون تن هدف گذاری شد این درحالیست که باید علاوه بر افزایش کمی تولید، زیرساختها را هم تقویت کرد. انرژی، آب، حمل و نقل و .. ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس گزارش مرکز پژوهش های اتاق ایران، لایحه بودجه سال 1402 شامل ملغمه ای از بندهای مالیاتی با اهداف متناقض و دارای پیامی جدی برای تولید و بخش خصوصی مبنی بر فشار بیش از پیش از ناحیه سیاست های مالیاتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از مراحل ساخت نخستین کارگو هوشمند کشور در کیش با سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی بازدید و بر تسریع روند ساخت آن تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: ارزش ریالی زیرساخت ها و روساخت های ایجاد شده دربندر امام خمینی، بیش از 40 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تعامل مثبت ایجاد شده مابین بخش خصوصی و دولت نیز گفت: شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت، مکانی برای تقابل این دو بخش نبوده بلکه مکانی برای هم افزایی نیروهای بخش حصوصی و دولتی در راستای توسعه استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گنبدکاووس از ساخت شهربازی سرپوشیده در این شهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
در نشستی که با حضور مسوولان و نمایندگان چندین تشکل بزرگ اقتصاد دیجیتال در اتاق تهران برگزار شد، پیرامون راهکارها برای پیگیری ادامه مذاکره با دولت و حاکمیت در خصوص پایان دهی به محدودیت های اعمال شده روی شبکه اینترنت کشور و رفع عدم دسترسی ها به شبکه های اجتماعی جهانی که بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور بر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۱    
بیمه شدگان بیمه سلامت از وضعیت خدمات دهی این بیمه در بخش خصوصی گلایه مندند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتاق مشترک ایران و عراق گفت: بخش خصوصی در بخش صادرات الزامی به گرفتن دلار ندارد و صادرکنندگان بعضا ارزهایی مانند ریال، درهم امارات، لیر و یوان چین دریافت می کنند و برخی دلار می گیرند. لذا محدودیت در عرضه دلار مشکل ما نیست و این تجار عراقی هستند که باید مشکل شان را حل کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
11 ماه است که از فرمان رئیس دولت مبنی بر واگذاری سهام خودروسازان به بخش خصوصی می گذرد. اما اقدامی در این رابطه صورت نگرفته و هر روز شرط جدیدی برای خصوصی سازی ایران خودرو و سایپا مطرح می شود. آیا این شروط جدید قابل اجراست؟
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۶    
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: به منظوربهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی و غیر دولتی تعدادی از اماکن و پروژه های جدیدو نیمه تمام استان از طریق فرایند مزایده واگذار می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اداره بندر و دریانوردی آستارا از ثبت رکوردی جدید برای عملیات کانتینری در بندر آستارا خبر داد و گفت: در کمتر از 8 ساعت یک فروند کشتی بخش خصوصی تخلیه و بارگیری شد. ...
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی خدمات ویژه در راستای عملیاتی و اجرایی کردن مصوبه رییس جمهوری در سفر به استان قزوین در حوزه توسعه فرودگاه قزوین با رویکرد مسافربری و باری، فراخوان در قالب (B.O.T) مناقصه عمومی در دو مرحله منتشر کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از مراحل ساخت نخستین کارگو هوشمند کشور در کیش با سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی بازدید و بر تسریع روند ساخت آن تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۰    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اولین سالن سینما در این شهر راه اندازی می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در این نمایشگاه توانمندی های داخلی در حوزه های صنایع معدنی و اکتشافی، الکترونیکی و مخابرات، هوافضا و ماهواره، خودرو، کشاورزی و غذایی، حمل ونقل ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی، بخش مسکن، نفت و پتروشیمی، لوازم خانگی، نساجی، صنایع آبزی پروری، آبخیزداری، صنایع برق و نیروگاهی و سدسازی و طرح های مدیریت آب ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه جهان صنعت ابهامات مصوبه سران قوا برای مولدسازی دارایی های دولت را بررسی کرده و آن را حراج ثروت ملی دانسته است. به نوشته جهان صنعت ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ما هم اکنون در این بخش با دو خودروساز بخش خصوصی و دولتی همکاری خود را آغاز کرده و صنعت خودرو ایران پس از شرکت های رنجروور، مرسدس بنز، فیات-کرایسلر، هیوندای، هوندا و ب ام و صاحب تکنولوژی ضد ویروس و باکتری شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری لرستان ، فرهاد نامداری از ایجاد فرصت برای بخش خصوصی جهت ایجاد باغ علم و فناوری کودک و نوجوان در اراضی پارک خبر داد و افزود: برای این مهم ارائه تسهیلات، تامین زیر ساخت ها و زمین مورد نیاز از سوی پارک علم و فناوری لرستان جهت محقق ساختن این پروژه مد نظر قرار دارد . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک با اشاره به آغاز پروژه سینما آبیک در آینده نزدیک گفت: برنامه ای مدون وجود دارد که فضایی را در اختیار بخش خصوصی قرار دهیم تا با ظرفیت خصوصی سازی، شهرستان آبیک دارای سینما شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست هم اندیشی شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با موضوع بررسی لایحه بودجه 1402 شهرداری اصفهان در اتاق بازرگانی برگزار و بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت شورای گفت وگو در حل مسائل کلان مدیریت شهری تاکید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- مریم رحیمی : بیش از 130سال از تشکیل اتاق بازرگانی در ایران می گذرد، اما به دلیل دولتی بودن بخش عمده ای از اقتصاد کشور، نگاه جامعه اقتصادی کشور به اتاق بازرگانی تغییر قابل توجه نداشته و مجرای مشارکت پویای عوامل اقتصادی در بزرگ ترین تشکل اقتصادی کشور فراهم نشده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۲    
دنیای اقتصاد: رئیس انجمن پیمانکاران ساخت بر لزوم ایجاد هم افزایی و تعامل بین تشکل های صنعت ساخت و دولت تاکید کرد و گفت: تشکل ها به عنوان یک بازوی قدرتمند می توانند در کنار دولت در جهت تقویت تولید مسکن نقش کلیدی داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۲    
دنیای اقتصاد : تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور در اوایل سال1395 با ارسال نامه ای به رئیس جمهور وقت، ضمن بیان ایجاد سند راهبردی صنعت لوازم خانگی کشور خواستار رفع مشکلات این بخش شدند ...