سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۴۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: پروژه راه آهن یکی از مطالبات مردم این استان است که در ششمین سفر استانی دولت به بوشهر تامین اعتبار تکمیل آن در دستور کار قرار گرفته است.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز(پانا) - به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس، قسمت اعظم بزرگراه شیراز-جهرم-لار-بندرعباس زیر بار ترافیک رفته و مابقی مسیر در چندین قطعه در حال احداث به صورت بزرگراه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مهلت ثبت اطلاعات ملکی، 30 مهر 1400 به پایان می رسد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: اعتقاد راسخ داریم که در کارهای عام المنفعه اگر فعل خواستن به درستی صرف شود با امکانات کم هم می توان کارهای بزرگ انجام داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: عبدالله بهادری مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام برنامه های سفرریاست جمهوردرحوزه راه وشهرسازی استان را تشریح کرد:
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۳    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بر لزوم مشارکت حداکثری اعضای سازمان در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران تاکید کرد و گفت: این انتخابات برای اولین بار بصورت الکترونیکی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اختصاص 600 میلیارد ریال به پروژه محور اهرم – برازجان خبر داد و گفت: بخش های حادثه خیز این مسیر در اولویت قرار گرفته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر انتصاب علیرضا قاری قرآن در سمت شهردار منطقه 12 تهران، وی ضمن قدردانی از پیشنهاد و اعتماد شهردار پایتخت و مقدور نبودن اجابت آن به دلیل تعهد به محل خدمت فعلی گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: 60 میلیارد تومان برای ساخت محور اهرم به برازجان اختصاص یافت.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه فرماندار شهرستان ارومیه از عملیات تعریض و بهسازی محور ارومیه_جارچیلو حدفاصل شهرک صنعتی تا سه راهی قهرمانلو بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۱    
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، همچنان در مسئولیت خود مشغول به خدمت است و وی شهردار منطقه 12 تهران نیست.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد: نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران فردا از ساعت 8 صبح لغایت 16 عصر بصورت الکترونیکی برگزار می شود و نتایج در پایان همان روز اعلام خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بازدید فرماندار پاکدشت به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و دیگر مسئولان از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در شهرک مسکن مهر امام رضا (ع) شهر پاکدشت برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: از 2 هزار و 700 واحد نیمه تمام مسکن مهر شاهرود 650 طرح تکمیل و تحویل متقاضیان شد و 2 هزار و 50 واحد ناتمام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای طرح کمربندی پاکدشت طی هفته جاری تا سه برابر افزایش می یابد، گفت: با توجه به اقدامات انجام شده، عملیات اجرایی توسعه پروژه کمربندی پاکدشت تسریع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تفاهم نامه قرارداد خرید قیر برای معابر و محلات فرسوده و بافت ناکارآمد شهری بین اداره کل راه و شهرسازی این استان و شهرداری های بم و کرمان به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال منعقد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عملیات اجرایی 60 واحد مسکونی شهید سلیمانی آمل با حضور سردار نقدی معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵    
جلسه شورای مسکن استان اصفهان با حضور استاندار، مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و مدیران دستگاه های مربوطه در استان و شهرستانها جهت پیرامون تامین زمین برای طرح جهش تولید مسکن در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: مشکل راه آهن گرگان- مشهد از سمت شرکت چینی بوده که به دلیل تحریم ها و موانع مالی نمی تواند این پروژه را اجرایی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۵:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: تاکنون اداره کل راه و شهرسازی استان تهران چندین هزار متر مربع اراضی تصرف شده را آزاد سازی کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان، هفته نیروی انتظامی را به سردار امان الهی و سایر کارکنان این نیرو تبریک گفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی با معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به منظور پیگیری کارهای اجرای قانون جهش تولید مسکن دیدار و گفت وگو کردند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای کسب رضایت مردم این اداره کل با همراهی مجموعه منابع طبیعی استان مصمم است تا عملیات تحویل و تحول اراضی ملی داخل و خارج حریم شهرها با سرعت انجام پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر گفت:تا کنون 14هزار و 846 نفر در این استان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام و هزار و 176 نفر حساب افتتاح کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۰    
جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل راه و شهرسزای خراسان رضوی به منظور هماهنگی و آمادگی کامل در مواجه با وضعیت جوی فصل پاییز و زمستان، به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی و با حضور تمام اعضای این کمیته در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: سهم این استان از محل اجرای طرح جهش تولید مسکن 12هزار و 968 واحد است.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به منظور پیگیری نهضت تولید مسکن و همچنین طرح اقدام ملی مسکن در استان صبح چهارشنبه 21 مهرماه 1400 با معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات سازمان نطام مهندسی ساختمان در نامه ای به مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، تعداد اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی استان مطابق ضوابط و دستورالعمل های قانونی را اعلام کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
در راستای تجلیل از زحمات نیروی های توانمند انتظامی صبح امروز مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد به همراه معاونین خود با حضور در محل یگان حفاظت این اداره کل از زحمات و تلاش های این عزیزان تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۲    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام برای دریافت وام ودیعه مسکن مستأجران تا پایان آذرماه امسال تمدید شده و تاکنون هزار میلیارد ریال تسهیلات این بخش در استان پرداخت شده است.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۳    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تصمیم لغو انتخابات نظام مهندسی ساختمان توسط هیئت اجرایی، در حد یک پیشنهاد بود که باید به تصویب هیئت نظارت می رسید اما روند قانونی خودش را طی نکرد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۰    
شانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار بررسی وضعیت اراضی دولتی بلاتکلیف در محدوده قانونی شهر با عدم حضور مهندس کرم الهی مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان مواجه شد و در غیاب وی، شهرام کاکاوند معاونت حقوقی و املاک و یاراحمدی مشاور مدیرکل راه و شهرسازی در این جلسه حضور یافتند. ...
مدیرکل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه هم اکنون پروژه مسکن ملی فرهنگیان در همدان فعال است، اظهار کرد: متقاضیان مسکن ملی در این محدوده نگران مشکل خاک نباشند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس از قول مساعد مدیرکل راه و شهرسازی به منظور اختصاص یک زمین 100 هکتار برای احداث بوستان در این شهرستان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: بهره برداری از ظرفیت های مهرگان و رفع هر چه بیشتر نیازهای آن موضوعی است که در تبدیل آن به شهر جدید مد نظر قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: رشد و توسعه فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی در نقاط حاشیه شهرهای استان سبب تقویت سرمایه انسانی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طرح جهش مسکن که بطور عمده دهک های یک تا چهار جامعه را در بر می گیرد به عنوان یکی از مهمترین و محوری ترین اولویت های دولت سیزدهم به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی گلستان سهم چهار ساله این استان در اجرای طرح ملی جهش مسکن را ساخت 77 هزار واحد مسکونی دانست و گفت که با اجرای این طرح بخش قابل توجهی از مشکلات مردم در بحث خانه دار شدن حل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی حوزه مسکن در استان ممنوع است.
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: یکی از پروژه های مهم راهسازی ، محور ارتباطی و شریانی سه راهی صحرا تا رضی و اتصال به گرمی و بیله سوار است که با سرعت مناسب در حال انجام است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی حوزه مسکن ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: 21 هزار و 220 متر مربع از اراضی ملی این استان به ارزش 21 میلیارد و 486 میلیون تومان در سال جاری با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است.
هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی حوزه مسکن ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در مسیر توسعه و شتاب قرار گرفته است.
نشست مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه نماینده مردم شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی با مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور در راستای تسریع روند ساخت و توسعه راهها و افزایش سهمیه پروژه های راهسازی از قیر رایانه ای برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان با حضور در محل استقرار پرسنل یگان حفاظت از اراضی دولتی قم، از فرمانده یگان و عوامل آن تقدیر به عمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام به همراه معاونین حوزه های مختلف این اداره کل با دلاور القاصی مهرفرمانده انتظامی استان دیدار وگفتگوکردند.
شاهرود/ جلسه پیگیری مشکلات مسکن طلاب شاهرود با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور و مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان، در دفتر امام جمعه شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: مهلت ثبت نام و خوداظهاری مالکان و مستاجران در سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان مهرماه است.