جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۵۲Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: دو بانده شدن جاده ها، یکی از مهم ترین مسائل برای ما در اداره راه و شهرسازی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۹    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت (تلفن شماره 111 سامانه سامد) در استانداری خراسان شمالی پاسخگوی تماسهای تلفنی مخاطبانی از سراسر استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: تونل اربعین (قلاجه) در محور ارتباطی ایوان به سمت اسلام آباد غرب 16 مردادماه بازگشایی می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت : در تامین زمین به منظور اجرای پروژه های اقدام ملی مشکلی نداریم.
هم زمان با سفر مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به اسفراین، انجام آسفالت محور اسفراین به بجنورد آغاز و مشکل مسکن 600 نفر از کارکنان شرکت آذین فورج این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: ساخت 180 کیلومتر باقیمانده پروژه راه آهن استان در قالب کنسرسیوم ریلی تعیین تکلیف و قرارداد نیز امضا شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۲    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: 6 کیلومتر از قطعه دوم جاده بیرجند-قاین تا نیمه مرداد ماه به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: از مجموع 42 کیلومتر واقع در قطعه سه محور بیرجند - قاین نیز 20 کیلومتر تکمیل شده و از 22 کیلومتر باقی مانده 6 کیلومتر تا پایان شهریور ماه به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از بهره برداری 6کیلومتر دیگر از قطعه دوم پروژه باند دوم جاده بیرجند- قاین تا نیمه مرداد خبر داد.
به منظور رفع مشکل مسکن خبرنگاران مدیرعامل تعاونی مسکن اقتصاد رسانه بجنورد و مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۱    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی، معاون مهندسی و ساخت این اداره کل منصوب شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات زیرسازی و تکمیل عملیات روسازی 11/5کیلومتر پروژه احداث باند دوم سه راهی رضی – امیرکندی با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال اجرا است.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در بازدید از پروژه محور بجنورد - جنگل گلستان نسبت به الزام پیمانکاران پروژه و ضرورت تسریع در بازگشایی مسیر تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 64 میلیارد تومان اعتبار بیمارستان 500 تختخوابی نجف زاده در اردبیل به شکل کامل تخصیص یافته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از پیشرفت 70 درصدی در احداث باند دوم کبودراهنگ-قیدار-سلطانیه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از اتمام عملیات احداث سالن ورزشی سقف بلند محله باباجانی شهر جوانرود خبر داد.
مراسم کلنگ زنی پروژه احداث 12 باب مسکن خانواده های مددجوی تحت پوشش بهزیستی دارای دو معلول در شهر خرو از توابع شهرستان زبرخان با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: به منظور ارتقای کیفیت ایمنی راه، نقاط حادثه خیز در سطح استان اولویت بندی شده و در حال اجرای پروژه های ایمن سازی با سرعت و کیفیت مناسب هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: در استان طی 8 سال 3280 کیلومتر از انواع راهها احداث و به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با برنامه ریزی و کار منسجم گروهی و برگزاری چندین جلسه کار گروه امور زیربنایی، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در چهار ماهه ابتدایی امسال موفق به اشتغال زایی موثر شده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۸    
بجنورد/ مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در خصوص همکاری و حل مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان اعلام آمادگی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۴    
ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد که حدود 14 سال قبل کلنگ زنی شده است هم اکنون 84 درصد پیشرفت دارد و به گفته مدیرکل راه و شهرسازی لرستان تا پایان سال آماده افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/زنجان مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پیش بینی می شود پروژه سه راهی سلطانیه، قیدار و کبودراهنگ تا 2 سال آینده به اتمام برسد.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در بازدید از عملیات احداث و آسفالت زیرگذر دانشگاه ارومیه اعلام کرد در روزهای آینده این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: حدود 17 هزار هکتار اراضی ملی قابل حفاظت در استان وجود دارد که حفاظت و صیانت از این میزان اراضی به یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان تحویل داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به آخرین خبرها از طرح اقدام ملی مسکن در این استان، از ثبت نام چهار هزار و 842 نفر در مرحله پنجم این طرح خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: عملیات اجرایی تعریض و چهارخطه جاده رومشکان به بابازید در شهرستان پلدختر آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پیشرفت 40 درصدی پروژه مشارکتی تهرانسر ذیل طرح اقدام ملی مسکن ملی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبرداد: در سطح استان تعداد 17 پروژه در زمینه اجرای ساختمان های دولتی و تاسیسات عمومی با اعتبار هزینه شده 300میلیارد ریال فعال است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : حدود 43 کیلومتر از محور اردبیل به سرچم یکی از سخت ترین پروژه های راهسازی کشور محسوب می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از برگزاری انتخابات اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام و انتخابات اعضای هیأت مدیره نظام کاردانی ساختمان در شهریور ماه سال جاری خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از بهره برداری از سرای محله کتی غربی شهرستان بابل در شهرستان بابل با صرف اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: 20 کیلومتر از بزرگراه زابل - زاهدان به منظور فراهم شدن زمینه تردد روان و ایمن کاربران جاده ای امسال زیر بار ترافیکی خواهد رفت.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: این اداره کل مجهز به سامانه داشبورد مدیریتی است که با استفاده از آن و با دسترسی سریعی که ایجاد می شود می توان در مورد آنچه که در سازمان اتفاق می افتد، آگاهی کامل کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: با تامین اعتبار در مدت دو سال محور چهار خطه رومشکان - بابازید تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: محور پیرانشهر – سردشت 800 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد تا تعریض و بهسازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از ثبت نام بیش از 15 هزار نفر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: 5 هزار و 371 نفر واجد شرایط شناخته اند که 5 هزار و 339 نفر نیز تاکنون به بانک مراجعه کرده اند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان عنوان کرد: امسال 18 پروژه در استان در دست اجراست و چند پروژه نیز برای سال جاری تعریف کرده ایم.
برای تعامل آسان مردم و دولت، مدیرکل راه وشهرسازی خراسان رضوی با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از طریق خط ارتباطی 111 به سوالات و تماس های مردمی پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از افزایش 65 درصدی بهسازی جاده ترانزیتی تهران-قم خبر داد و گفت: این طرح سال 1401 افتتاح می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: محور شهرکرد شلمزار بازفت برای تکمیل نیازمند 200 میلیارد تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سه سال گذشته 40 پروژه بازآفرینی شهری در این استان اجرا شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: روند پیشرفت پروژه در دست احداث بزرگراه اردبیل-مشگین شهر مطلوب است و پیش بینی شده تا پایان سال این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: تأمین اعتبار و جابه جایی تأسیسات از اهم مشکلات پروژه بزرگراه اردبیل - مشگین شهر محسوب می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه گفت: روز گذشته 60 هزار متر مربع از اراضی ملی پلاک مهم مهرآباد دماوند با 10 حکم مجزای حقوقی و قانونی و همکاری و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی و دادستانی شهرستان دماوند آزاد شد. ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از بهره برداری عملیات تعریض و بهسازی، آسفالت بخشی از محور کندوان در محدوده مرزن آباد –دزدبن به طول 2/5 کیلومتر و با صرف اعتباری افزون بر 350 میلیارد ریال خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی درجلسه شورای مسکن استان حمایت این اداره کل از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی خراسان جنوبی را اعلام کرد.