یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۱۹Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خواستار همکاری بیشتر متقاضیان 400 واحدی مسکن مهر پاوه شد و گفت : امیدوارم آن ها با پرداخت سهم آورده خود مارا در اتمام به موقع این واحد ها کمک کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خواستار همکاری بیشتر متقضیان 400 واحدی مسکن مهر پاوه شد و گفت : امیدوارم آن ها با پرداخت سهم آورده خود مارا در اتمام به موقع این واحد ها کمک کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از آغاز حفاری تونل دوم حیران در جاده اردبیل - آستارا تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: تونل دوم حیران تا 30 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ...
مازند اصناف   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از ثبت نام 3045 نفر در مرحله چهارم مسکن ملی در چند شهر استان خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: طرح جدید دفع آب های سطحی آبادان 40درصد هزینه مالی را کاهش می دهد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از ثبت نام 3045 نفر در مرحله چهارم مسکن ملی در چند شهر استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برای بازدید از جاده کره شهبازی به چرام می آید. وقتی مدیرکل راه وشهرسازی یک ساعته ادعای خود را نقض کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان- روند اجرایی و مصوبات بازدید از پروژه های عمرانی شهر به ریاست استاندار هرمزگان و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران ستادی استان،مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: برای نوسازی هر واحد مسکن در بافت های ناکارآمد شهری 80 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: راه ارتباطی قاضی خان- بدره به طول 13 کیلومتر تا پایان سال جاری افتتاح می شود.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، به گزارش راک نیوز؛طی حکمی از سوی پژمان نیک اقبالی مدیرکل راه و شهرسازی استان [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: به دلیل بارش شدید برف و کولاک، محورهای روستایی بخش کالپوش در شهرستان میامی، مسدود شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای دارای ظرفیت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲    
ساری- نظری، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: شمار متقاضیان مسکن ملی در استان از 13 هزار نفرفراتر رفته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اتصال متقاضیان حائز شرایط مسکن اقدام ملی به پروژه ها و تشکیل پرونده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۲    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: 25 واحد مسکونی ویلایی و آپارتمانی این اداره که در محدوده عمارت مفخم بود برای بازآفرینی و احیای این مجموعه تاریخی واگذار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: محدودیت منابع شهری، مدیریت شهری را با چالش مواجه کرده و آن را به مدیریتی پرریسک مبدل ساخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: سالانه بین 20 تا 30 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های تعریف شده بافت های فرسوده این استان اختصاص می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۸    
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن اشاره به 14 هزار عرصه بافت فرسوده در این استان گفت: 20 میلیارد تومان به بافت فرسوده استان اصفهان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان "تعریف یک یا چند پروژه کوچک در محلات سکونتگاهی دردی را دوا نمی کند"گفت: ساخت مسکن برای کم درآمدها باید اولویت اصلی دولت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: عرصه کل بافت فرسوده استان بالغ بر 14 هزار هکتار مساحت دارد که هزار هکتار آن به کاشان و آران و بیدگل اختصاص دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن در این استان 24 هزار و 16 نفر بوده که برای این تعداد یک هزار و 414 میلیارد ریال تسهیلات مصوب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 37 هکتار از اراضی ملی این استان با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن به تعداد چهار هزار و 862 واحد مسکونی در شهرهای مختلف این استان با ثبت نام 15 هزار و 564 نفر انجام شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن به تعداد چهار هزار و 862 واحد مسکونی در شهرهای مختلف این استان لا ثبت نام 15 هزار و 564 نفر انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 935 واحد از مسکن های مهر استان در دهه مبارک فجر امسال افتتاح و تحویل مالکان آن داده خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در راس هیاتی از پروژه ساخت جاده طالقان – هشتگرد بازدید و در جریان آخرین پیشرفت این مسیر قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از ثبت نام 15 هزار متقاضی در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پنج هزار و 859 متقاضی از این استان در چهارمین مرحله نام نویسی طرح اقدام ملی و تولید مسکن، از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی این طرح، ثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان اعلام کرد: 24 هزار و 834 نفر در مرحله اول، دوم، سوم و چهارم طرح اقدام ملی تولید مسکن در سطح استان ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از آغاز حفاری تونل دوم حیران در جاده اردبیل - آستارا تا یک ماه آینده خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی گفت: با پیگیریهای صورت 50 میلیارد تومان تسهیلات از بانک مسکن برای تسریع روند ساخت محور قاین- بیرجند اخذ شده و تا پایان سال طول این مسیر دو بانده شده به 70 کیلومتر خواهد رسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت:سومین مرحله از ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به مدت هفت روز برای استان اصفهان همزمان با سایر استان های کشور انجام پذیرفت و از روز جمعه 26 دی ماه 99 پالایش اطلاعات متقاضیان آغاز شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: در هفت سال گذشته حدود یک 1175 کیلومتر انواع راه از جمله بزرگراه، راه اصلی و فرعی و راه روستایی در استان کردستان ساخته شده است.
همزمان با آغاز پایش اطلاعات متقاضیان مرحله سوم مسکن ملی، این افراد می توانند وضعیت همه مراحل کار خود را از طریق بخش مشاهده و پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir پیگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در مرکز استان که از اوایل دی ماه متوقف شده بود، روز دوشنبه از سرگرفته شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن تقدیرازهمکاری صمیمانه نیروی انتظامی خواستار تعامل بیشتر برای رفع تصرف اراضی ملی و دولتی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمتر از 30 درصد متقاضیان مسکن ملی نسبت به تقسیط اقساط خود اقدام نکردند، گفت: افرادی که این کار را انجام ندهند، به عنوان بدهکار بانکی معرفی شده و پرونده حقوقی با همراهی سامانه قضایی برای آنها تشکیل می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: به تازگی یک هزار مترمربع از اراضی ملی استان ایلام رفع تصرف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت مشارکت مردم برای قسط بندی همه واحدهای باقی مانده سایت مسکن مهر دهدشت تا عید نوروز تکمیل و تحویل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای حفظ انفال و عرصه های ملی، در کمتر از یک ماه 62 هکتار از اراضی ملی استان اصفهان به ارزش بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال رفع تصرف و از ید متصرفان خارج شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: 2 هزار و 836 نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن برای این استان متقاضی بودند و ثبت نام کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تکمیل آورده اولیه 1562 نفر ایلامی در طرح مسکن ملی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از ثبت نام 2836 نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام از افتتاح حساب یک هزار و 335 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این استان خبر داد و گفت: تا کنون یک هزار و 562 نفر آورده اولیه خود را تکمیل کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: محور میامی-جیلان-کلاته خیج در دور دوم سفر رییس جمهوری اعتبار مصوب داشت که در صورت تخصیص، گام نخست تا پایان خرداد سال آینده به بهره برداری می رسد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۶    
فرماندار شهرستان ترکمن به همراه نماینده غرب استان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی استان از پروژه تعریض محور بندرترکمن به آق قلا بازدید میدانی کردند و در جریان روند پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفتند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت:تعداد متقاضیان ثبت نام شده در دو مرحله گذشته 12 هزار و 400 نفر در 23 شهر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی یزد گفت: فرایند تکمیل اطلاعات ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن کارگری در استان از امروز (شنبه) برابر بیست و هفتم دی ماه 1399 آغاز شد.