یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۰۷Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش    
سیدمحسن حمزه لو امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 452 واحد مسکونی تحویل مردم شده است اظهار داشت: در این راستا تا پایان دولت باید 180 هزار واحد تحویل شود و تاکنون نیز 160 هزار واحد ثبت نام و برای هشت هزار واحد کار واریزی مبلغ انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: با تلاش صورت گرفته، از 536 کیلومتر کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان، تاکنون 470 کیلومتر با 88 درصد پوشش افتتاح شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: برگزاری میز خدمت فاصله میان مردم و مسئولین را کم و فرهنگ مردم داری در دستگاه های دولت را نهادینه می کند
مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام بر لزوم بررسی، مطالعه و رفع نقاط پرحادثه تمامی محورهای ارتباطی استان به خصوص محور ایلام- حمیل تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: بیش از دو هزار و 148 واحد مسکن مهر در شهرهای کمتر از 100 هزار نفر مشکل حقوقی دارند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان تهران از 300 به 450 میلیون تومان در حاشیه سفر خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از سایت های پروژه های نهضت ملی مسکن این استان در زاهدان بازدید و برای تسریع در اجرای پروژه ها دستوراتی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ارتباط نزدیک با مردم و پاسخگویی به مطالبات آنان را از مهمترین اهداف و اولویت های این اداره کل برشمرد و گفت: در این راستا در اداره کل و راه و شهرسازی 2 روز در هفته را به ملاقات عمومی و میز خدمت و ارتباط چهره به چهره با مردم اختصاص داده ایم.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶    
دیدار سرپرست هواشناسی گلستان با مدیرکل راه و شهرسازی استان مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان نسبت به تامین منابع اعتباری پروژه های هواشناسی از محل منابع استانی قول همکاری داد. ...
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با تلاش ها واقدامات انجام شده طی دو ماه گذشته در راستای تامین زمین، چالش های پیش رو کاهش و درحال رفع شدن بوده و رشد مناسب در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در آینده شاهد خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت 88 درصدی کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن اعلام کسری یک میلیون واحد مسکونی در تهران، گفت: نوسازی بافت های فرسوده در مناطق 9 تا 16 تهران به عنوان پر مخاطره ترین مناطق بافت فرسوده تهران ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت_ مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نهضت ملی مسکن ساخت 40 هزار واحد را محقق می کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۱    
به منظور هماهنگی وتعامل بیشتر، بررسی مسائل ومشکلات وپیگیری روند اجرای پروژه های در دست اجرای شهرستان آستانه اشرفیه، جلسه مشترک مدیرکل راه وشهرسازی استان با نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی وبخشدار مرکزی این شهر برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با استفاده از تجارب مسکن مهر، در طرح نهضت ملی مسکن سعی شده است تمام اراضی این طرح نزدیک شهرها و مجاور خدمات زیربنایی و روبنایی شهری باشد.
مدرسه 12 کلاسه دخترانه غدیر از پروژه های بازآفرینی شهری در محله جلوچاپان ارومیه با حضور وزیر کشور، استاندار آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی افتتاح شد.
قسمتی از مسیر دوزدوزان – شربیان با حضور خادمی معاون وزیر و مدیر عامل ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، استاندارآذربایجان شرقی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، فرماندار و نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم منطقه افتتاح شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۷    
اراک - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: طرح تقاطع غیر همسطح شهدای سنجان اراک پایان آذرماه بهره برداری و برای تسهیل در عبور و مرور در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
در سفر یک روزه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی به سراب و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، استاندار آذربایجان شرقی، نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سراب و دیگر مسئولین، باند دوم محور سراب- بستان آباد به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۶    
علی حدادی نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل و اولویت های شهرستان طالقان تشکیل شد از اقدامات صورت گرفته اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در خصوص برق رسانی به مسیر طالقان هشتگرد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پیشنهاد افزابش وام ساخت مسکن طرح نهضت ملی در شهرهای استان تهران به 450 میلیون تومان به آقای رئیس جمهور خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: با کلیات طرح هادی روستای میرزابیک شیروان و 4 طرح سرمایه گذاری در زمینه صنعتی، دامپروری و صنایع تبدیلی کشاورزی در نهمین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در سال 1401 موافقت شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳    
الیاسی مدیرکل راه وشهرسازی کردستان روزچهار شنبه 2 آبان با حضور دردفتر سامانه ارتباط مردم ودولت (سامد)پاسخگوی تماس گیرندگان با این سامانه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بحث راه ها و جاده ها در خراسان جنوبی دچار یک عقب افتادگی مزمن است که این امر نیازمند توجه ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: تکمیل تقاطع غیرهمسطح کلاچای 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
به مناسبت هفته بسیج، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با کارکنان بسیجی این اداره کل دیدار و از تلاش های بی وقفه آنان در امر خدمت رسانی به مردم شریف استان در حوزه های مختلف کاری تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی ملک مدیرکل راه و شهرسازی گلستان چگونگی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان گلستان را تشریح کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: در تفاهم نامه ای که با کارگزار منعقد کرده ایم و کار ساخت را انجام می دهد، اعطای وام براساس قیمت واقعی ساخت پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه با اشاره به ثبت نام 200 هزار کرمانشاهی برای طرح مسکن ملی از تایید درخواست 57 هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن کرمانشاه خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اعتبار 450 میلیارد تومانی جهت ایمن سازی ده کیلومتر اول کمربندی پاکدشت خبر داد.
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از اجرای عملیات تعریض و ارتقای محور پیربازار به ضیابر بازدید کرد و خواستار تسریع در اتمام عملیات تعریض و چهار خطه کردن این محور شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: 60 هزار متر مربع زمین های غیر مسکونی این استان تغییر کاربری و واگذار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۲۲    
ساری- نظری، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به مسیر 105 کیلومتری هراز در محدوده استان گفت: 30 کیلومتر این محور چهاربانده نشده است.
سلام دنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت:4000 واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان به صورت ویلایی ساخته می شود. محمودرضا طالبان با بیان اینکه از چهار میلیون مسکن وعده داده شده دولت در قالب طرح نهضت ملی مسکن، 240 هزار واحد سهم استان فارس است، افزود: تاکنون 420 هزار متفاضی در فارس ثبت نام کرده اند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی با اشاره به پیشرفت 65 درصدی کتابخانه مرکزی اراک پس از 7 سال از کلنگ زنی گفت: امیدواریم این پروژه تا سه سال آینده به پایان برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: پیشرفت پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران به بیش از 50 درصد رسیده است.
درجلسه بررسی پروژه تقاطع غیر هم سطح کلاچای که با حضور مدیرکل راه وشهرسازی گیلان، شهردار و رئیس شورای اسلامی کلاچای، پیمانکار و مشاور پروژه در شهرداری این شهر برگزار شد، مدیرکل راه وشهرسازی گیلان از پیشرفت 90درصدی این پروژه خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در حال حاضر 27 قرارداد توسط این اداره کل در مجموع با مبلغ قرارداد 480 میلیارد تومان در حوزه راه منعقد شده که براین اساس ساخت 193 کیلومتر از راههای استان اصفهان در دست اقدام است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: سند میانکار طرح جامع تجدید نظر شهر ارومیه پس از طی مراحل کارشناسی و تصویب در استان در جلسه مورخه 30 آبان 1401 شورایعالی شهرسازی و معماری ایران تصویب شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: اجرای مطلوب و مطابق با برنامه زمان بندی طرح نهضت ملی مسکن استان در اولویت قرار دارد.
جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان پلدشت به ریاست محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان گفت: بگونه ای برنامه ریزی کرده ایم تا تمام متقاضیان مسکن هرمزگانی که در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند و شرایط لازم را داشته باشند، در قالب این طرح خانه دار شوند وهیچ فرد واجدشرایطی بی خانه نماند.
به منظور اطلاع از آخرین وضعیت احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، استاندارگیلان با همراهی مدیرکل راه وشهرسازی گیلان، مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس، فرماندار رشت وجمعی از مقامات استانی، از این مرکز دیدن کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱    
به منظور بررسی و پیگیری مسائل مرتبط با حوزه راه و شهرسازی در شهرهای گیلان، نشست هم اندیشی مدیرکل راه و شهرسازی با رؤسای ادارات تابعه راه و شهرسازی شهرستان های استان گیلان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: 140 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: تصویب و ابلاغ آیین نامه اجرایی بند ک تبصره 11 بودجه سال 1401 موجب تسریع در ساخت واحدهای فرسوده و محلات ناکارآمد شهری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تبدیل راه فرعی خاش_ سراوان به طول 151کیلومتر به راه اصلی با اعتبار پایه 1200 میلیارد تومان امروز در کیمسیون ماده 23سازمان برنامه و بودجه کشور مصوب شد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: 395 کیلومتر پروژه راهسازی در استان در حال اجرا بوده که از این مقدار 61 کیومتر آن فعال و در دست ساخت است.