چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۶:۱۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام در بازدید از فاز دوم ساختمان امور مالیاتی استان ضمن اعلام پیشرفت 20 درصدی آن گفت: با برطرف کردن موانع و مسائل مربوطه اجرای این پروژه نیز تسریع خواهد شد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
ارومیه- حمزه لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 6 هزار و 666 خانوار در استان توانستند وام ودیعه مسکن را دریافت کنند.
ساوالان خبر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات احداث بزرگراه ها در این استان شتاب گرفته و طبق برنامه تا پایان سال جاری 60 کیلومتر بزرگراه به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع موانع ساخت پروژه اقدام ملی مسکن از سوی وزیر راه و شهرسازی خبر داد و اظهار کرد که عملیات اجرایی این پروژه در سه شیفت آغاز خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امکان سوءاستفاده در قالب تعاونی ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد و به سرعت پروژه ها تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: امسال حدود 60 کیلومتر بزرگراه در قالب 9 طرح توسعه بزرگراهی در مناطق مختلف استان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: در حال حاضر با اشخاص و گروه هایی در مورد تصرف غیر قانونی اراضی ملی و دولتی مواجه هستیم که به صورت سازماندهی شده اقدام به زمین خواری کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به تعیین مسیر پیشنهادی محور جدید رابر - کرمان توسط کارشناسان مجری، از متعهد شدن مجمع عمومی شرکت ملی مس ایران در زمینه پرداخت هزینه های احداث این محور خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: کمبود سیمان در استان، سرعت اجرای پروژه های عمرانی را گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: 43 هزار و 762 نفر از شهروندان استان تهران در 6 سایت طرح اقدام ملی این اداره کل ثبت نام که تا کنون 2 هزار نفر وجه اولیه را واریز کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 34 طرح بازآفرینی شهری به ارزش یک هزار و 100 میلیارد ریال طی امسال در این استان اجرا می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران روز سه شنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع یک هزار و 800 واحد مسکونی عملیات اجرایی هزار واحد آن باید توسط بنیاد مسکن انجام شود. خلیل محبت خواه افزود: پروژه دوم نیز که امروز توسط وزیر راه و شهرسازی در واوان اسلامشهر کنگ زنی شد مربوط [...]
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : با تقویت نظارت ها و برنامه ریزی هایی که در حوزه فنی و ساخت انجام خواهیم داد، اجازه نمی دهیم تا کیفیت ساخت و ساز در اجرای پروژه ها فدای سرعت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان ضمن تاکید بر فعال کردن بیش از پیش پروژه ها و اضافه کردن شیفت های کاری گفت: مابقی پروژه مسکن مهر این استان با وجود پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، در سال جاری تکمیل و به متقاضیان واگذار می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ غلامرضا هوایی روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی این استان از جمله اقدامات در حال انجام را بجز طرح اقدام ملی مسکن، طرح مسکن اترک عنوان کرد و گفت: با عملیاتی شدن این طرح بازار مسکن در استان اشباع خواهد شد. ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در حال حاضر برای احداث 300 کیلومتر بزرگراه در استان انتخاب پیمانکار انجام شده و تا یک ماه آینده در محور اردبیل – سراب نیز عملیات اجرایی و انتخاب پیمانکار انجام می شود.
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی قاسم قاسمی ده چشمه را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: زیرگذر شهر مود با اعتبار 2 میلیارد تومان احداث شد و زیر بار ترافیک رفت.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از محل احداث واریانت محور ملکشاهی- مهران از رفع نقاط پر حادثه این محور خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ازجزئیات ثبت اطلاعات سکونتی خانوار در سامانه املاک و اسکان خبر داد.
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تغییر در هر منصب مدیریتی ممکن است رخ دهد لذا قبول مسئولیت در هر سنگری و زیر سایه این نظام فقط خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات آنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن، خاکبرداری تعداد یک هزار و هشت واحد در شهرکرد به طور کامل انجام شده است.
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان ضمن بازدید از مراحل ساخت کتابخانه مرکزی رشت اعلام کرد: این پروژه 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین اعلام کرد: عملیات تکمیل پروژه تقاطع غیر هم سطح محور ضیاآباد آبترش با جاده قزوین رشت با قرارداد 27 میلیارد تومان از امروز آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از برنامه ریزی برای احداث یا تکمیل 580 کیلومتر بزرگراه در اردبیل خبر داد و گفت: اختصاص اعتبارات کلان دولتی به حوزه راه اردبیل ضعیف است.
باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی تقاطع غیر همسطح بزرگراه خواجه– ورزقان واقع در محور تبریز – اهر کلنگ زنی شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز از پیشرفت 96 درصدی پروژه جاده طالقان – هشتگرد خبر داد و گفت: این مسیر تا 10 روز آینده آماده بهره برداری است و اردیبهشت سال جاری افتتاح می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: تاکنون 24 هزار و 974 نفر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در جلسه بررسی مشکلات اجرای طرح تفصیلی شهر ارومیه ضمن تأکید بر انجام این طرح از آمادگی همکاری با شهرداری در چارچوب قوانین برای رفع هر گونه مشکل اجرایی خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از اجرای مراحل پروژه تونل عظیم کبیرکوه گفت: تکمیل این طرح ارتباط بین شهرستان دره شهر با شهرستانهای آبدانان و دهلران را تسهیل خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از بهره برداری تقاطع غیر همسطح ضیاء آباد با آزاد راه قزوین- زنجان در نیمه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم حدود 529 کیلومتر راه روستایی آسفالت شد که معادل 26 درصد از مجموع راههای آسفالته روستایی در چهار دهه گذشته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث طرح اقدام ملی مسکن آخرین فرصت و شانس برای خانه دار شدن افراد فاقد سرپناه است که امیدواریم با استقبال و همراهی متقاضیان روبه رو شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: در سال 1400 یکی از مهمترین اقدامات این اداره کل، پیگیری الحاق اراضی 560 هکتاری مجاور پردیسان قم خواهد بود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان طی سفر به شهرستان لنجان، از پروژه های در دست احداث بازدید کرد و به منظور بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان در حوزه راه و شهرسازی با نماینده مردم شریف لنجان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد. به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی لنجان صورت پذیرفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از پیشرفت 50 درصدی واریانت چشمه شیرین خبر داد و گفت: با تکمیل و بهره برداری از این مسیر ارتباطی نقاط پرحادثه و پیچ های خطرناک جاده ایلام - بدره - دره شهر حذف خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: احداث باند دوم محور خوسف-عرب آباد-دیهوک-طبس بعد از گذشت 15 سال در قانون بودجه سال1400 دارای ردیف اعتباری اصلی در پیوست شماره یک شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی گفت: در حوزه بازآفرینی شهری از 44 قرارداد منعقد شده 25 پروژه تحویل و 19 پروژه دیگر در دست احداث است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان اعلام کرد: خرید و فروش واحدهای طرح اقدام ملی مسکن غیرقانونی است. به گزارش میلاد لارستان، حسن شبانی خطاب به خریداران و صاحبان امتیاز طرح اقدام...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مهندس محمداسلامی وزیرراه و شهرسازی صبح امروز در سفر به استان اصفهان با همراهی علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و دیگر مدیران استانی در نشست اتاق بازرگانی اصفهان به بررسی مشکلات و ارائه دستورات و مساعدت های لازم درحوزه های مسکن، راه و شهرسازی پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
اردبیل - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تجربه تلخ طولانی شدن تولید مسکن در طرح مسکن مهر را دوباره تکرار نخواهیم کرد و طرح اقدام ملی مسکن به موقع تکمیل و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ضمن اعلام ردیف ملی برای توسعه بزرگراهی راه های شریانی استان گفت: 536 کیلومتر از راه های اردبیل ردیف اعتبار ملی دارند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اعلام کرد: بااحداث واریانت چشمه شیرین چند نقطه پر حادثه در محور ایلام- دره شهر حذف خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با برنامه ریزی بعمل آمده تا پایان این دولت با افتتاح 11 پروژه عمرانی، روزانه بیش از نیم کیلومتر راه به مجموعه راه های استان اصفهان اضافه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 550 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح بزرگ راهسازی شهر دوگنبدان به بندر گناوه اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها_ نماینده طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: احداث باند دوم دیهوک به بیرجند با همکاری استانداران سابق و فعلی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی کد دار شد و از اعتبارات ملی ساخته خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تفاهم نامه همکاری میان دبیرخانه شرکت بازآفرینی شهری پایدار و دستگاه های مرتبط بازآفرینی شهری در استان قزوین مبادله شد.
باز انتخابات   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در احکامی جداگانه سرپرست معاونت های معماری و شهرسازی، مسکن و ساختمان و املاک وحقوقی را منصوب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (گیلان) پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی به اتفاق مدیرکل و معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی و معاون مسکن شهری و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن استان گیلان بازدید کرد. ...