دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۱۲Sep 2020 21

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: هشت هزار و 858 نفر در این استان برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک هزار و 530 نفر رد درخواست شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان، کشور را نیازمند وضع قوانین شفاف، صریح و بدون ملاحظه در حوزه مسکن دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۳    
گروه استان ها - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام ،گفت: در صورت تامین اعتبار، کنارگذر شهر ایوان، سال آینده تکمیل می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای 37 پروژه بازآفرینی در محلات هدف این استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان بیان داشت در اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان گلستان باید با جدیت اقدام و با تعامل و همکاری کلیه سازمان ها و دستگاه های اجرایی سرعت آن را دو چندان کرد. ...
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۱    
دلیل اینهمه معطلی در جانمائی زمین مسکن 48 واحدی و مسکن ملی جوانان چیست؟ آیا مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد قرار است زمین این طرح را از محل اموال و املاک شخصی خود تامین کنند؟ یا خیر؛ قرار است این مهم از محل زمین های دولت و مربوط به آن اداره قوی شوکت تامین گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه "طول پروژه راه آهن بوشهر به شیراز 437 کیلومتر است" گفت: 140 کیلومتر این پروژه در استان بوشهر قرار دارد و برای تکمیل آن به 5 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس سرشماری سال 1395 شمسی 143 هزار و 627 واحد، معادل پنج درصد از مجموع 2 میلیون و 500 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه کشور در استان ماست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون از 200 کیلومتر مسیر زابل – زاهدان 110 کیلومتر آن تبدیل به بزرگراه شده و برای 90 کیلومتر باقی مانده آن پنج سال زمان نیاز است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: در صورت تامین اعتبار، کنارگذر شهر ایوان سال آینده تکمیل می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۰    
جلسه کمیسیون ماده 5 با محوریت تصمیم گیری در خصوص تغییرات طرح های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب به تعداد 13 مورد با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در آغاز عملیات احداث پل زیرگذر عربلو که با حضور فرماندار شهرستان ارومیه انجام شد، گفت: احداث پل زیرگذر عربلو علاوه بر ساماندهی ورودی شهر ارومیه به عنوان یک مطالبه عمومی در ایمن سازی بزرگراه ارومیه-مهاباد-میاندوآب و کاهش تصادفات جاده ای تأثیرگذار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: بیش از 3600 نفر در استان مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 384 هزار نفر در بافت های ناکارآمد میانی، سکونتگاه های غیررسمی( حاشیه نشینی) و بافت های فرهنگی و تاریخی استان سکونت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران از رفع تصرف فوری زمینی به ارزش 500 میلیارد ریال در منطقه سعادت آباد پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۱    
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: کلیه دستگاه های دولتی ذی ربط در انجام تعهدات خود در خصوص مسکن مهر کوتاهی و تأخیر داشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از شناسایی 19 محله هدف برای بازآفرینی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: بخشی از اراضی ملی به طرح تفصیلی شهر بم جهت اجرای طرح اقدام ملی مسکن اضافه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از واگذاری زمین به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهر های زیر 100 هزار نفر استان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۶    
این جلسه در راستای تعامل در خصوص تفاهم نامه همکاری در نحوه ی اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن در سالن جلسات راه و شهرسازی استان بوشهر با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس هیات مدیره سازمان نظام مهندسی بوشهر برگزار شد ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جمالی نژاد در تمجید از مسئولان استان گفت: معاون عمرانی استان آقای فیلی از معاونان کارکشته در شهرسازی در سطح کشور هستند. همینطور کم دیده ام که مدیرکل راه و شهرسازی اینقدر همراه باشد، اولین بار است که می بینم مدیرکل راه و شهرسازی اعلام امادگی برای تولید ثروت و کمک می کند ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به این که ساکنان مهرگان باید حس تعلق مکان پیدا کنند که در این شهرک هویت شکل گیرد گفت: یک سازمان یا کمیته اجرایی برای مجموعه شهری مهرگان باید تعریف کنیم که با هماهنگی استاندار در شورای برنامه ریزی استان مصوب شده و وجاهت قانونی داشته باشد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲    
دکتر دادخواه شهردار گرمدره در نشست با رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در خصوص پیگیری مشکلات حریم شهر گرمدره دیدار و گفتگو کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
همدان - حسینی؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پروژه انتقال ایستگاه راه آهن همدان به داخل شهر در 3 قطعه اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: هشت هزار و 67 نفر در این استان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد تا کنون 332 نفر حساب افتتاح کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از سکونت بیش از یک میلیون نفر در سکونتگاه های غیررسمی و بافت فرسوده در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه ساختمان فرمانداری فامنین 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: اگر اعتبار لازم برای پروژه برسد، طی یک سال آینده به اتمام می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۱    
نوشهر- مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: 35 میلیارد ریال برای خرید دستگاه شتاب نگار در نوشهر تخصیص داده می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی به رغم مطالبات سنگین با توان مضاعف و جهادگونه در تکمیل پروژه های راهسازی پیشقدم هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی از تصویب طرح بازآفرینی برای 27 نقطه شهری استان خبر داد و خواستار عزم جدی تر مسئولان بویژه شهرداران برای اجرای این طرح شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
با بیان اینکه 2 هزار نفر از 20 هزار متقاضی تایید شده مسکن ملی آورده اولیه را واریز کرده اند، گفت: مردم از افتتاح حساب تا 15 روز فرصت واریز وجه 40 میلیون تومانی را دارند وگرنه حذف می شوند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، حسن صبوری ضمن ارائه گزارش از آخرین اقدامات و فعالیت های انجام شده در خصوص دهکده لجستیک قم افزود: در مکان یابی و ایجاد دهکده لجستیک، بهره گیری از نگاه کارشناسانه و اخذ مجریان ذیصلاح در اولویت است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 570 میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف برای راه اصلی کلور – درام اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تعداد 831 واحد مسکونی مسکن مهر باقی مانده است که این تعداد در شهرهای بالایی 25 هزارنفر جمعیت استان (شهر بیرجند) قرار دارد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از اعتبار110میلیارد تومان برای احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم در سالجاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل راه و شهرسازی البرز و مدیرکل بنیاد مسکن این استان امروز در سامانه سامد پاسخگوی شهروندان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 110 میلیارد تومان اعتبار جهت تسریع روند عملیات اجرایی احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم در سال جاری ابلاغ شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان از آغاز عملیات محوطه سازی مسکن مهر سارویه ( میارکلای ساری ) با اعتباری معادل 112 میلیارد ریال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۲    
لرستان- خالقی، مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 13 هزار نفر واجد شرایط طرح ملی مسکن در لرستان شناسایی شد که تاکنون 300 نفر وجه اولیه را پرداخت کرده اند و در اولویت واگذاری هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از اختصاص زمین برای ساخت بالغ بر 9 هزار واحد مسکن ملی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیرکل راه و شهرسازی استان با حضور در شهرستان کوهرنگ، از روند اجرای پروژه های این شهرستان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در قالب طرح اقدام ملی مسکن سه هزار و 500 واحد مسکونی در مناطق مختلف این استان احداث می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تکمیل پرونده 550 متقاضی مسکن ملی در ایلام خبر داد و گفت: 10 هزار و 53 واحد مسکونی در استان دستور کار است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلاماداره کل راه و شهرسازی استان ایلام احداث 10 هزار و 53 واحد مسکونی را در دستور کار خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در 9 سال گذشته 27 هزار و 627 واحد مسکونی موجود در بافت های فرسوده برای نوسازی و دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند، گفت: تاکنون برای این منظور 20 میلیارد تومان در استان هزینه شده است
وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای جزئیات حساب مربوط به واریز آورده متقاضیان طرح ملی مسکن را اعلام کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی فارس، جعفر زاهدی با اعلام این خبر گفت: بر اساس اطلاعیه ای که از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به اداره کل راه و شهرسازی استان فارس ابلاغ شده است مهلت ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در استان فارس تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی اعلام کرد: تعداد یکهزار و 974 واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا ساعت 24 امشب فرصت دارند به سامانه طرح اقدام ملی مسکن جهت تکمیل ثبت نام خود مراجعه کنند.