پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۵:۵۴Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاوران»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: کمیته جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی ستاد توسعه خاوران از سازمان های توسعه گرا برای سرمایه گذاری در این استان دعوت می کند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۰    
به گزارش خبرنگار جامعه خبر، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به ریاست انوشیروان محسنی بندپی و دبیری مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و اعضای شورا در طبقه 16 ساختمان عباس آباد برگزار شد. ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - 3 مرد جنایتکار که به قصد سرقت از یک طلافروشی صاحب آن را ربوده و به قتل رسانده بودند در دادگاه کیفری استان تهران به قصاص و 65 سال حبس محکوم شدند. رسیدگی به این پرونده از اسفند سال 98 با گزارش ناپدید شدن مرد طلافروشی به نام سعید در منطقه خاوران آغاز شد. ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۲    
فرهنگسرای خاوران با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت ویژه برنامه "هم عهدی با شهدای مدافع سلامت" را برگزار کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۷    
ویژه برنامه هم عهدی با شهدای مدافع سلامت به همت فرهنگ سرای خاوران با توزیع پاکت های هم عهدی به همراه پلاک هایی که به اسامی شهدای مدافع سلامت کشور مزین شده، برگزار شد.
بامنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۴    
در شب 27 دی ماه یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارخانه تولید و نگهداری مصنوعات چوبی و لوازم MDF در جاده خاوران جاده توتک، خیابان پنجم به سامانه 125سازمان آتش نشانی شهردارس اطلاع داده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۰    
بیرجند - ایرنا - فعال سازی ظرفیت های بالقوه و استفاده حداکثری از منابع موجود، اولویت استان و مدیران اجرایی خراسان جنوبی قرار گرفته و علاوه بر ساختارمند کردن این برنامه در قالب ستاد توسعه خاوران ، برگزاری نشست های مختلف با سرمایه گذاران بخش خصوصی و غیردولتی نیز در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی گسترده در یک کارخانه تولید و نگهداری مصنوعات چوبی و لوازم MDF در جاده خاوران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در کارخانه تولید و نگهداری مصنوعات چوبی و لوازم MDF با خسارت مالی شدید خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت 18:51 امشب یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارخانه تولید و نگهداری مصنوعات چوبی در جاده خاوران جاده توتک خیابان پنجم به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۲    
فرهنگ سرای خاوران با همکاری کانون جهادی فاطمیون در قالب برنامه کمک های مؤمنانه بسته های معیشتی و فرهنگی را در میان خانواده های نیازمند توزیع می کند. آیین سومین نوبت ارسال این کمک ها روز پنجشنبه 25 دی ماه با ارسال 140 بسته برگزار شد که فرم شرکت در مسابقه کتابخوانی مالک زمان پیوست فرهنگی آن بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کمیته شناسایی و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی ذیل ستاد توسعه خاوران در خراسان جنوبی راه اندازی و تشکیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی مالک زمان ویژه اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از سوی فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کمتر شهروندی در محله اتابک است که درمانگاه مرکزی خاوران در خیابان عباس کاشی را نشناسد. مسئولان این درمانگاه از حدود یک ماه پیش در اقدامی خیرخواهانه آمادگی خود را در خصوص پذیرش رایگان افراد بی بضاعت و نیازمند اعلام کرده اند تا در این شرایط کرونا این افراد به دلیل نداشتن امکانات مالی جان شان به خطر ...
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: از آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن در خراسان جنوبی تاکنون هزار و 464 واحد مسکونی وارد فاز اجرا شده است. به گزارش “پیام خاوران “ وحید داعی درباره آخرین وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن در خراسان جنوبی اظهار داشت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
کهنگی و فرسوده بودن جلد کتاب ها در کتابخانه های شخصی، یکی از مشکلات برخی از شهروندان در خصوص کتابخانه های شخصی آنها محسوب می شود که حالا این مشکل توسط مسئولان فرهنگسرای خاوران حل شده و شهروندان هم می توانند به کتاب ها ی کهنه خود سروسامانی بدهند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
یکی از اقدامات در حال انجام در بیمارستان کتاب، استفاده از مواد دورریختنی برای ترمیم و بازگشت کتاب ها به چرخه استفاده است. در این زمینه سعی شده با اقلام موجود در انبار فرهنگسرا کار ترمیم کتاب ها انجام شود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
کمتر شهروندی در محله اتابک است که درمانگاه مرکزی خاوران در خیابان عباس کاشی را نشناسد. حدود یک ماه است که مسئولان این درمانگاه در اقدامی خیرخواهانه آمادگی خود را در خصوص پذیرش رایگان افراد بی بضاعت و نیازمند اعلام کرده اند تا در این شرایط کرونا این افراد به دلیل نداشتن امکانات مالی جان شان به خطر ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۵    
در جلسه ای با حضور بخشدار خاوران ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ، رییس شورای شهر و معاون شهردار قیامدشت و رییس اداره ورزش و جوانان بخش خاوران ، مشکلات و موانع پیش روی احداث ورزشگاه پنج هزار نفری قیامدشت بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - بخشدار قلعه نو از توابع شهرستان ری،گفت: پنج هکتار از اراضی کشاورزی در مرز بین بخش های خاوران و قلعه نو این شهرستان امروز (یکشنبه) با حکم قضایی آزادسازی و رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۱    
بیننده چند خبر تصویری از مجموعه خبری 16 شبکه خاوران باشید.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی مالک زمان ویژه اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از سوی فرهنگ سرای خاوران برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار قلعه نو گفت: 5 هکتار از اراضی کشاورزی در مرز بین بخش های خاوران و قلعه نو آزادسازی و رفع تصرف شد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۷    
جلسات نقد و بررسی راهکارهای اجرایی و پیشنهادات در خصوص شیوه نامه اجرایی ستاد توسعه خاوران به میزبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
2مرد با پوشیدن لباس مأموران اداره آب وارد خانه ای در پایتخت شدند تا دست به سرقتی میلیاردی بزنند، اما زن صاحب خانه پی به نقشه آنها برد و با کتک زدن آنها و کمک گرفتن از همسایه ها باعث دستگیری شان شد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز همچنان از احداث بیمارستان کودکان مردانی آذر در شهرک خاوران حمایت کرده و تا حد توان در کنار بانی احداث این مجموعه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۲    
بخشدار خاوران گفت : 7 مرکز غیرمجاز دپو و تفکیک زباله در بخش خاوران جمع آوری شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۹    
به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در جلسه ستاد توسعه خاوران، اظهار کرد: اصل توسعه، مبنای اعتقادی ما است، همانطور که امام صادق(ع) در این زمینه می فرمایند اگر دو روز ما مثل هم باشد، کسالت آور خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - ستاد توسعه خاوران روز چهارشنبه اولین بار در خراسان جنوبی تشکیل و از سند توسعه خاوران هم رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۱    
ستاد توسعه خاوران امروز برای اولین بار تشکیل شد و از سند توسعه خاوران هم رونمایی شد.
اقتصاد آنلاین / صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیرراه و شهرسازی با اشاره به داخلی شدن تولید ریل در کشور اعلام کرد: پیشبرد طرح های ریلی در استان های مختلف، نیازمند سالیانه 70 هزار تن ریل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۱    
مشکل انشعاب آب در مدرسه شریعت محله جلیل آباد از توابع شهر خاوران، قصه ای ده ساله دارد که چشم و گوش مسئولان تا به امروز نسبت به آن بسته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۴    
بخشدار خاوران گفت : هیچ مولفه ای بهتر از امنیت یک جامعه نیست.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگ سرای خاوران ویژه برنامه قهرمان من را به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با برپایی غرفه هایی برای نقاشی تصاویر سردار دل ها بر روی شیشه های ماشین های عبوری حاضر در گلزار و توزیع پوستر تصویر سردار در بین عموم مردم برگزار کرد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
درحالی دولت مقرر کرد به خانوارهای فاقد درآمد ثابت که تحت پوشش بیمه نیستند بسته معیشتی بدهد که برخی از شهروندان بیرجندی معتقدند مشمول این طرح هستیم اما دولت ما را مشمول قرار نداده و نمی توانیم اعتراضی هم داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۱    
چند خبر تصویری از خراسان جنوبی در خبر 16 شبکه خاوران
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز گفت: ساخت ایستگاه راه آهن خاوران با وجود مشکلات مالی با همکاری شهرداری منطقه 9 تبریز با سرعت و تمام توان در حال اجراست.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - فرماندار تبریز اعلام کرد لازم است با تحقق برنامه های شهر هوشمند، شهرک مدرن خاوران به عنوان الگو در سطح کشور معرفی شود. به گزارش شهریار، بهروز مهدوی و هیئت همراه با حضور در شهرداری منطقه9، از روند اقدامات این منطقه در حوزه های مختلف شهرسازی، خدماتی و عمرانی بازدید کرد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی گسترده در گاراژی بزرگ در جنوب تهران خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محله اتابک از بخش های قدیمی منطقه 15 به شمار می آید که در قسمت شمالی این محله، خیابان خاوران و محله ابوذر و در جنوب آن بزرگراه بعثت قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ملکی درباره جزئیات آتش سوزی یک گاراژ قطعات خودرو اسقاط در جاده خاوران توضیحاتی داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع حریق در گاراژ اسقاط خودرو و صندلی در جاده خاوران خبر داد. جلال ملکی، اظهار داشت: این حادثه دقایق پایانی شب گذشته در یک گاراژ 4000 متری در جاده خاوران بعد از سه راهی سیمان به وقوع پیوست و نیروهای آتش نشانی پس از اطلاع از طریق سامانه 125 ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۲:۳۱    
ساعت 22 و 22 دقیقه روز یازدهم دی ماه یک مورد آتش سوزی گسترده در یک گاراژ قطعات خودرو اسقاطی به آتش نشانی تهران اعلام شد. سید جلال ملکی - سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص این حادثه گفت: بعد از اعلام این آتش سوزی، سه ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ یک گاراژ قطعات خودرو اسقاطی به وسعت چهار هزار متر مربع در جاده خاوران تهران دچار آتش سوزی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۲۰    
سخنگوی آتش نشانی از یک مورد آتش سوزی گسترده در یک گاژار واقع در جاده خاوران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در یک گاراژ قطعات خودرو اسقاط در جاده خاوران خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رزمایش همدلی نذر سردار با توزیع 2 هزار بسته توسط فرهنگسرای خاوران با مشارکت قرارگاه جهادی حضرت زینب سلام الله علیها برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۳    
پویش نذر سردار برای اهدای دو هزار بسته معیشتی به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پنجشنبه 11 دی ماه با حضور حجت الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگ سرای خاوران برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عباسی گفت: با قرار گرفتن شهر خاوران در وضعیت زرد، نماز جمعه 12 دی با انجام تدابیر بهداشتی لازم و ضدعفونی کامل مصلی برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم بر اتصال راه آهن بستان آباد به تبریز و اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه فعلی راه آهن و لزوم ارائه خدمات هر چه بیشتر به مردم به ویژه در فصل برودت هوا تاکید کرد.