سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۶May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیرجند»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سفیر ترکمنستان با اشاره به برنامه دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اجرای راه آهن چابهار - سرخس گفت: تکمیل کریدور چابهار - زاهدان - بیرجند - سرخس به عنوان یک محور ترانزیتی قوی، نقش مهمی در اقتصادی شدن حمل کالا به کشورهای آسیای میانه دارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد: با توجه به حجم بالای تولید و توزیع روزانه گوشت مرغ در این استان میانگین قیمت عرضه از نرخ تعیین شده کمتر است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سفیر تاجیکستان در ایران با اشاره به قرابت های فرهنگی، زبانی و مذهبی 2 کشور، بر آمادگی برای امضای تفاهم نامه با استان خراسان جنوبی در حوزه گردشگری تاکید کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، خراسان جنوبی در ارزیابی عملکرد طرح نهضت ملی مسکن بین استان های کشور رتبه دوم را به دست آورده است.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج در مسجد بلال مهرشهر بیرجند برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: با تأکید استاندار و با عنایت به مصوبه سفر رئیس جمهور، منطقه تفرجگاهی بند دره بیرجند باید ارتقاء یابد.
گروه استان ها- پس از اجرای طرح مردمی سازی و عادلانه سازی یارانه ها قیمت مرغ به 59 هزارو 800 تومان رسیده بود که در روز گذشته مرغ در بیرجند با کاهش چهار هزار و 800 تومان به قیمت 55 هزار تومان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
از آغاز امسال 101 نفر گرفتار در حوادث شهری با تلاش آتش نشانان بیرجند، نجات یافتند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
همایش بزرگ روابط عمومی های خراسان جنوبی با حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور همزمان با 28 اردیبهشت در بیرجند برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
121 زوج خراسان جنوبی تاکنون در مرکز درمان ناباروری رویش بیرجند، صاحب فرزند شدند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 50 هزار دانش آموز دختر و پسر این استان در طرح همیار پلیس مشارکت و همکاری دارند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: میزان مصرف کودهای فسفاته در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 10 برابر و کودهای پتاسه بیش از پنج برابر و این دو گروه کودی بطور میانگین بیش از هفت برابر افزایش یافت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: بنابر اخبار و اطلاعات واصله، تامین کالاهای اساسی و حفظ سفره مردم را کاملا رصد می کنیم و دستگاه های اجرایی را در تامین این نقصان ها با همه توان کمک خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
قیمت گوشت مرغ کشتار روز در شهرستان بیرجند به قیمت مصوب 55 هزار تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
بازرسان در ادامه نظارت بر بازار، محصولات لبنی شهرستان بیرجند را زیر ذره بین بردند تا مانع گرانفروشی و تخلفات اقتصادی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند_ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از مردود بودن دو دیدگاه افراطی و تفریطی در خصوص اوقاف خبر داد و کارکنان اوقاف را خدمت گزاران موقوفات دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها _ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: با تأکید استاندار و با عنایت به مصوبه سفر رئیس جمهور، منطقه تفرجگاهی بند دره بیرجند باید ارتقاء می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح هاب شتر در خراسان جنوبی گفت: 5 گونه علوفه بومی در دشت بجد بیرجند کشت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ علت خشک شدن درختان باغ شوکت آباد بیرجند کرم خراط و سوسک های سرشاخه است که تلاش داریم باغ شوکت آباد ظرف دو ماه آینده بازگشایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بیرجند گفت: از ابتدای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها تاکنون پنج هزار و 722 مورد بازرسی در سطح شهرستان انجام شد که منجر به تشکیل 655 پرونده به ارزش بیش از 320 میلیون تومان شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۷    
مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه بیرجند به مناسبت هفته خوابگاه ها و به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بیرجند گفت: اقناع سازی، روشنگری و اعتمادبخشی اقشار آسیب پذیر جامعه درخصوص محسنات طرح اصلاح ارز ترجیحی و توزیع عادلانه یارانه باید در دستور کار همه مسؤولان و رسانه های گروهی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۳    
مدیرجهادکشاورزی بیرجند گفت: از ابتدای طرح تنظیم بازار تاکنون 655 مورد گزارش تخلف به ارزش 3 میلیارد و 223 میلیون و 389 هزار و 145 ریال دریافت شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه خشکسالی و آفات کرم خراط و سوسک سرشاخه خوار موجب شد خشکیدگی درختان میوه باغ شوکت آباد بیرجند شد، گفت: هزینه کرد اداره اوقاف برای مبارزه با آفات هیچ سودی نداشت و درختان میوه به دلیل آفت زدگی از بین رفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بیرجند گفت: نظارت ها در بازار بیرجند همزمان با آغاز طرح اصلاح نظام یارانه ای کشور افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: روابط عمومی عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمان، نهاد و جامعه ای به شمار می رود و حلقه واسط میان مردم و مسئولان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار فرشید از کشف 25 تن برنج پاکستانی احتکار شده به ارزش هفت میلیارد و 500 میلیون ریال در بیرجند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: با تامین کالاهای اساسی در حال حاضر بازار در وضعیت آرام و باثبات قرار دارد و عرضه کالا به میزان لازم انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: درختان باغ شوکت آباد بیرجند به منظور آفات زدایی باید از ریشه کنده شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ماموران انتظامی خراسان جنوبی در بازرسی از یک انبار در بیرجند 25 تن برنج پاکستانی احتکار شده کشف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به همدیدی و آینده نگری نقشه های استان تا 24 ساعت آینده دمای هوا 6 تا هشت درجه بیشتر می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴    
کارگاه آموزشی گردشگری در فضای مجازی به همت سمن راویان میراث شهر کاج ها و همکاری هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی و اداره میراث فرهنگی و گردشگری در بیرجند برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۷    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند از انجام 73 عملیات حریق از ابتدای سال در بیرجند خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از معلمان منتخب سال 1401 بیرجندی می گوید: انعکاس ایثارگری و توانمندی معلمان در سطح جامعه، بسیار محدود است. سیده معصومه علوی، معلم استان خراسان جنوبی، به عنوان یکی از معلمان منتخب سال 1401 شناسایی و معرفی شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهرستان بیرجند گفت: طرح آبرسانی به صنوف آلاینده شهر بیرجند با اعتبار 70 میلیارد ریال تکمیل شد و آماده بهره برداری توسط متقاضیان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی بیرجند یک انبار احتکار و دپوی ارزاق عمومی را در این شهرستان کشف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری هزار و 967 پرونده تخلف وارد شعب تعزیرات حکومتی استان شد و هزار و 648 پرونده تاکنون مختومه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خراسان جنوبی گفت: بر اثر برخورد شدید سه دستگاه تریلی در محور طبس - یزد 2 نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه برخی از مسئولان با تیشه غفلت خود به جان درختان سر به فلک کشیده و سرسبز منطقه گردشگری شوکت آباد بیرجند افتادند و فاجعه ای دردناک را رقم زدند و این داشته طبیعی را به واحه خشک تبدیل کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: طرح مردمی سازی و اصلاح نظام یارانه ها به نفع اقشار محروم و منافع عمومی کشور است که باید همه ما در این خصوص اطلاع رسانی و تبیین لازم را انجام دهیم و این کار ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار درمیان گفت: اقناع سازی و روشنگری افکار عمومی در طرح اصلاح اقتصادی توزیع عادلانه یارانه ها از مصادیق جهاد تبیین است و مسوولان و ائمه جمعه شهرستان در زمینه اجرای این طرح روشنگری های لازم را انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نقش رسانه ها در تبیین طرح مردمی سازی اقتصاد در دولت سیزدهم، بر پاسخگویی به ابهامات و سوالات مردم از سوی کارشناسان تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به همراه چند تن از مسئولان با خانواده شهید حسین گرامی در بیرجند دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در مسابقات قهرمانی کورس گنبد کاووس اسب های باسکار و آشیل از بیرجند بر سکوی نخست رقابت ها ایستادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 56 کیلوگرم زعفران سرگل تقلبی در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شهرستان بیرجند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند با بیان اینکه در طرح ارز ترجیحی 4200 تومانی رانت هایی وجود داشت گفت: بخش خصوصی در خراسان جنوبی پشتیبان دولت در طرح مردمی و عادلانه سازی یارانه ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از کشف مواد غذایی و ارزاق عمومی احتکار شده به ارزش 750 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴    
بلندترین نقطه این شهرستان، رشته کوه بیرک است که از مرکز زابلی شروع و پس از گذشتن از شهرستان خاش و اتصال به کوه های تفتان زاهدان و بیرجند به کوه های بینالود در استان خراسان متصل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی در زمینه مهار و کنترل آسیب های اجتماعی از اقدامات جزیره ای و پراکنده پرهیز کنند تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
این روزها که فروشگاه های زنجیره ای و پر زرق و برق در هر گوشه شهر نفس می کشند، رونق کسب و کار را از کاسبان قدیمی نگیریم.