یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۲۵Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب آشامیدنی»

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پروژه آب رسانی به 4 روستا در شهرستان بابل با پروژه انتقال آب آشامیدنی سالم به چهار روستای محروم از آب شرب سالم بخش بندپی غربی بابل به طول 14 کیلومتر در طول چهار ماه با تلاش های بی وقفه قرارگاه پیشرفت و مشارکت مومنانه بنیاد خیریه ابراهیمی با صرف اعتباری13 میلیارد ...
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- با حضور سردار خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا فاز نخست مجتمع آب رسانی 12 روز روستا افتتاح شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه دلیل کدورت آب در برخی از نقاط شهر کرمانشاه را شکستگی خط انتقال آب سد گاوشان به کرمانشاه اعلام کرد و گفت: این کدورت آب ممکن است ادامه پیدا کند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، دکتر رضانیا گفت:ازاین تعداد، 2 هزار و 91 مورد مربوط به بازدید از اماکن عمومی، 756 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و 185 مورد بازدید از غرفه های آرایشی و بهداشتی در سطح شهر و در تیرماه 1400 صورت گرفته است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، این روزها که تنش های آبی در جنوب کشور و ماجراهای آن در صدر اخبار رسانه ها قرار دارد، در میان هیاهوی رسانه ای خوزستان، اعضای گروه می آید مهربان ترین بی سروصدا مشکل آب آشامیدنی اهالی یکی از دورافتاده ترین روستاهای سیستان و بلوچستان را حل کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف احتمال قطعی آب آشامیدنی اواخر شهریور و اوایل مهرماه سالجاری به صورت زمانبندی در همدان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- در چند روز گذشته، آب آشامیدنی اردبیل به قدری اُفت کیفیت پیدا کرده که به خاطر تغییر رنگ و نیز کدری آب قابل آشامیدن نیست که این امر سبب گلایه ها و نارضایتی هایی از سوی مردم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/همدان سد سرابی تویسرکان با برخورداری از بیش از 9 و نیم میلیون مترمکعب حجم ذخیره آب، علاوه بر تأمین آب آشامیدنی شهر تویسرکان و برخی روستاهای این شهرستان، آب آشامیدنی و کشاورزی منطقه سرابی را نیز تأمین می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره آب و فاضلاب سمیرم گفت: چهار حلقه چاه مدیریت بحران در شمال این شهرستان در مدار تامین آب آشامیدنی شهر سمیرم قرار گرفت.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۱    
حجت الاسلام صفری با بیان اینکه شهرستان های رودسر و املش دچار مشکلاتی در حوزه تامین آب آشامیدنی هستند گفت: 30 روستا در املش با مشکلات افت و قطع آب آشامیدنی مواجه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۷    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب منطقه گنبدکاووس از قطعی و افت فشار آب آشامیدنی 40 درصد مشترکان این شهر و 11 روستای اقماری آن خبر داد و گفت که تا 2 هفته آینده با تجهیز و اتصال 6 حلقه چاه عمیق به شبکه توزیع، این مشکل تا حدودی رفع خواهد شد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۰    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چند سال پیش دولتی با ایده مذاکره و دیگر هیچ روی کار آمد؛ دولتی که تمام غصه اش قصه برجام شده بود؛ قصه ای که تمامش غصه بود؛ از قلب غمگین نیروگاه هسته ای تا آب آشامیدنی مردم همه به برجام گره خورد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفری با بیان اینکه شهرستان های رودسر و املش دچار مشکلاتی در حوزه تامین آب آشامیدنی هستند گفت: 30 روستا در املش با مشکلات افت و قطع آب آشامیدنی مواجه هستند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۱۶    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار رازوجرگلان گفت: بروز خشکسالی و کاهش بارندگی ها در سال جاری موجب شده است تا آب آشامیدنی 19 روستای این شهرستان مرزی خراسان شمالی با تانکر تامین شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۴۴    
بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار رازوجرگلان گفت: بروز خشکسالی و کاهش بارندگی ها در سال جاری موجب شده است تا آب آشامیدنی 19 روستای این شهرستان مرزی خراسان شمالی با تانکر تامین شود.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت عید سعید غدیر خم مجتمع آبرسانی لاکوم-لرزنه سوادکوه با صرف اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و 767 میلیون ریال به بهره برداری رسید و 500 خانوار این دو روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ سردار سلیمانی گفت: از همان لحظه اول، سپاه و بسیج در سراسر کشور فعال شدند و یک برنامه قوی و منسجم برای کمک به حل مشکلات آب آشامیدنی در خوزستان آغاز کردند؛ به طوری که هم اکنون در بخش انتقال و خطوط انتقال آب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۸    
گروه استان ها دسترسی به آب آشامیدنی سالم یکی از نیازهای اساسی جامعه به شمار می رود، اما ساکنان روستاهای توابع شهرستان بدره مدت هاست، از داشتن آب شرب سالم محرومند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۷:۰۷    
رضا کیانیان با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشت با فرستادن آب آشامیدنی برای مردم خوزستان مخالف است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۵    
سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این وضعیت در خوزستان با توجه به شرایط آب و هوا بیشتر بروز پیدا کرد و متاسفانه مشکلاتی برای مردم عزیز پیش آمد که از همان لحظه اول سپاه و بسیج در سراسر کشور فعال شده و یک برنامه قوی و منسجم برای کمک به حل مشکلات آب اشامیدنی برای خوزستان آغاز کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این وضعیت در خوزستان با توجه به شرایط آب و هوا بیشتر بروز پیدا کرد و متاسفانه مشکلاتی برای مردم عزیز پیش آمد که از همان لحظه اول سپاه و بسیج در سراسر کشور فعال شده و یک برنامه قوی و منسجم برای کمک به حل مشکلات آب اشامیدنی برای خوزستان آغاز کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه های لاکچری یارانه می دهد | چرا آب استخر لاکچری ها را قطع نمی کنید؟ / پر کردن استخرهای خانگی با آب آشامیدنی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۱    
حوزه/به همت دفتر حضرت آیت الله وحید خراسانی، آب آشامیدنی سالم به مردم روستای محروم آب تاگ مارگون می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- فرماندار همدان با بیان اینکه حدود 77 درصد آب مورد نیاز این شهر از سد اکباتان و آبشینه تامین می شود، گفت: میزان ذخیره این سدها به حدود 40 درصد کاهش یافته که با روند فعلی مصرف در مهرماه به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۲    
تعدادی از چاه های مجوز دار آب منطقه ای برای جبران کمبود آب در استان در اختیار آب و فاضلاب قرار می گیرد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ قاسم سلیمانی دشتکی روز سه شنبه در نشست بررسی مشکلات کشاورزان و دامداران شهرستان حمیدیه در سرسرای اداری استانداری خوزستان افزود: کاهش آورد رودخانه های استان در کنار کاهش چشمگیر بارش ها به خصوص در زمستان و بهار ، همه بخش های کشاورزی ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ابوالفضل باباپور، مدیرعامل شرکت کلرپارس در تشریح عملکرد این شرکت که در تامین مواد شیمیایی گند زدا و ضدعفونی کننده (کلر و مشتقات آن و آب اکسیژنه) فعال است، می گوید:کلرپارس توانسته است در 3 ماهه نخست سال 1400، فروش 839 میلیارد ریالی را تحقق بخشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50% رشد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
روستای تنگ آب بخش جویم شهرستان لارستان از آب آشامیدنی پایدار بهره مند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 درصد از 2 هزار حلقه چشمه و قنات تأمین آب آشامیدنی مناطق عشایری این استان تاکنون بی آب و یا کم آب شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه چرا از سدهای پر آب پیرانشهر استفاده نمی شود، گفت که بیش از 15 روستای شهرستان سردشت بیش از 4 ساعت در روز آب آشامیدنی ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۰    
گروه استان ها- این روزها فقط زاینده رود خشک، تشنه نیست و مردم اصفهان هم برای رسیدن آب شرب ساعت ها چشم انتظار هستند چرا که آب در مناطق شمالی و مرکزی شهر در بیشتر ساعات قطع است و مردم ظرف به دست دنبال تانکرهای آب آشامیدنی هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه شهرستان مارگون در بازید از منطقه سیلاب کلوار و روستای آب تاگ گفت: مردمی که پای نظام و انقلاب ایستاده اند حقشان نیست که از آب آشامیدنی محروم باشند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: خداوند در قرآن کریم می فرماید: لَا یُحِبُّ الله الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَنْ ظُلِمَ خداوند دوست نمی دارد که کسی صدا به اعتراض بلند کند و داد و فریاد کند مگر از ناحیه کسانی که مظلوم واقع شده اند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده لردگان و خانمیرزا گفت: برای آب آشامیدنی شهرستان خانمیرزا و بخش رودشت لردگان از اعتبارات ملی 30میلیارد تومان و برای جاده های روستایی مبلغ 70میلیارد تومان به استان تخصیص پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۳    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب کلاله درشرق استان گلستان استفاده از آب شرب برای مصارف دامی را از چالش های این حوزه در شهرستان دانست و گفت که 50 درصد آب آشامیدنی مناطق روستایی برای سیراب کردن دام ها مصرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۶    
مردم روستای شیخ حسین از وضعیت آب آشامیدنی در این روستا گله مند هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۸    
امام جمعه خرمشهر: آب آشامیدنی خرمشهر کیفیت لازم را ندارد و همه ما در این زمینه مسئول هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده گردان دوم عمار تیپ عملیاتی 39 امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پنج هزار بطری آب آشامیدنی در جزیره مینو و روستای شطیط شهرستان آبادان توزیع شد.
اقتصاد آنلاین / بانک ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و با هدف تامین آب شرب در استان های کم آب کشور، 40 تانکر آب آشامیدنی به مردم استان سیستان و بلوچستان اهدا کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: پژوهشگران “دانشگاه کمبریج” در بررسی جدید خود نشان داده اند که شاید ارتقا دادن صفحه نمایش تلفن همراه هوشمند، شناسایی آلاینده ها در آب را امکان پذیر کند. شاید تصور کنید که آب آشامیدنی شیر آشپزخانه، ایمن و نوشیدن آن بی خطر است اما در همه نواحی جهان این طور نیست ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۳    
دوره یک روزه مدیریت مصرف بهینه آب آشامیدنی ویژه کارکنان و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به صورت وبینار غیرحضوری برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود اهدای 300 مخزن آب آشامیدنی و خدمت رسانی در قالب تانکر سیار به استان خوزستان را در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۰    
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، معضل کم آبی ناشی از مدیریت غلط و غیر اصولی دولت در تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم منجر به شکل گیری تجمعات اعتراض آمیز در بسیاری از نقاط استان خوزستان شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- مدیر آبفا منطقه دزفول گفت: طرح ارتقای شبکه آبرسانی بخش شهیون دزفول بهره برداری و اهالی این بخش از آب آشامیدنی پایدار بهره مند شدند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۵۶    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- امام جمعه بجنورد با تاکید بر مدیریت مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی و آب آشامیدنی گفت: الگوی مصرف کشت در برنامه جهاد کشاورزی قرار گرفته و توجه بیشتری به آن صورت گیرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: طرح ضربتی تامین آب آشامیدنی شهر همدان به طول 70 کیلومتر از مخزن کیتو تا مخزن انصارالامام برای کاهش تنش آبی در فصل تابستان آغاز می شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، صابر علیدادی ضمن اعلام این خبر گفت: تصاویر منتشر شده مربوط به خط شماره یک و دو انتقال غدیر هستند که در سال 97 این خطوط برای آبرسانی به شهرستان های آبادان، خرمشهر، شادگان و سوسنگرد ایجاد شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۴    
رکنا:ساخت تصفیه خانه آب آشامیدنی سد تازه کند شهرستان انگوت با اعتبار نزدیک به 100 میلیارد تومان آغاز شد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استاندار کرمان با اشاره به آخرین وضعیت خط لوله انتقال آب خلیج فارس به کرمان گفت: این امکان وجود دارد تا سال آینده بخشی از آب شرب شهرهای شمالی استان کرمان از این طریق تأمین شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
این طرح شامل خط انتقال و تصفیه خانه از سد رودبال به شهر حاجی آباد و روستا های مسیر است و با بهره برداری از آن افزون بر 45 هزار نفر از جمعیت این شهر و روستا های مسیر از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند .