دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۱۲Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پنل خورشیدی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲    
بیابان صحرا به عنوان بزرگترین صحرای گرم جهان شناخته شده است. بنابراین این سوال پیش می آید که اگر کل بیابان صحرا را با صفحات خورشیدی بپوشانیم، در واقع چه مقدار انرژی می توانیم تولید کنیم؟
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۴    
به مناسبت گرامی داشت هفته دولت، مراسم آغاز تحویل 80 دستگاه پنل خورشیدی به عشایر اسفراین برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، با حضور فرماندار، رئیس اداره عشایر و مدیریت برق اسفراین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: پنل های خورشیدی در تمامی پاسگاه های محیط بانی استان نصب شدند که با این اقدام، مصرف برق شهری کاهش می یابد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۴    
به مناسبت گرامی داشت هفته دولت، مراسم تحویل تعدادی از پنل های خورشیدی به عشایر شهرستان شیروان با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه، رئیس اداره عشایر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: مددجویان جویای شغل این نهاد با راه اندازی پنل های خورشیدی علاوه بر اینکه صاحب شغل و درآمد می شوند در زمینه تولید برق نیز مشارکت خواهند کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۹    
یاسوج- مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در یک سال گذشته بیش از یک هزار پنل خورشیدی در مناطق مختلف عشایری استان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵    
در حال حاضر قیمت هر پنل خورشیدی به دلیل اینکه تابع نوسانات ارز است به 90 میلیون تومان می رسد و نسبت به سال 97 سه برابر شده است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز: دو دوره ای است که با صدور قبض برق، مشترکان زیادی در فضای مجازی نسبت به میزان قبض و نحوه محاسبه قیمت آن اعتراض کرده اند حالا سخنگوی صنعت برق می گوید احتمالا از برق این افراد سواستفاده شده و به مشترکان پرمصرف هم پبشنهاد می دهد یا پول قبض های نجومی برق را بپردازند یا پنل خورشیدی نصب کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: شرکت توزیع برق کردستان بامشارکت بانک تجارت به منظور حمایت از کشاورزان در راستای اجرای تکالیف تعیین شده بند و تبصره قانون بودجه سال 1400 به تعدادی از چاه های آب کشاورزی که دارای مجوز بهره برداری باشند تسهیلات خرید پنل خورشیدی اعطا می کند.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: 6پاسگاه محیط بانی استان همدان مجهز به پنل های خورشیدی شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان همدان، احمد جهانی در جمع خبرنگاران بیان کرد: 6پاسگاه محیط بانی استان همدان مجهز به پنل های خورشیدی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی از مجهز شدن پاسگاه های محیط بانی استان به پنل های انرژی خورشیدی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی از مجهز شدن پاسگاه های محیط بانی استان به پنل های انرژی خورشیدی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - 544 پنل خورشیدی با توان تولید 100 وات برق و با اعتباری بیش از 50 میلیارد ریال به عشایر ایل زوله استان کرمانشاه اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عشایر منطقه گُرگو شهرستان بویراحمد علاوه بر خشکسالی، از تاثیرات کرونا، مشکلات خوراک دام، پنل خورشیدی و فروش تضمینی دام نیز آسیب دیده اند. بیش از 70 درصد چشمه های عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری با تنش شدید کم آبی و بی آبی روبه رو شده اند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۹    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به مطالبه بانوی عشایری از واگذاری پنل خورشیدی به عشایراستان خبر داد و گفت: بهینه سازی شبکه برق 250 روستا تا پایان سال 1400 انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صمت خراسان رضوی گفت: واحد های صنعتی تولید پنل های خورشیدی در خراسان رضوی با ظرفیت تولید سالیانه 4.9 میلیون عدد انواع پنل نیاز به این محصول را در خراسان رضوی برطرف کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: تا پایان سال جاری، 1450 دستگاه پنل خورشیدی تولید برق بین عشایر استان توزیع خواهد شد.از مجموع 1450 دستگاه پنل خورشیدی تولید برق تاکنون تعداد 600 دستگاه همراه با آموزش و نصب در اختیار عشایر استان قرار گرفته است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۷    
چین در تولید و نصب پنل های انرژی خورشیدی پیشرفت چشمگیری داشته در حدی که از سال 2010 تا 2017، دو برابر بیشتر از سایر کشورها، پنل خورشیدی نصب کرده است. *** عملکرد چین در استفاده از انرژی خورشیدی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۷    
مدیر امور عشایر شهرستان خوسف گفت: از ابتدای امسال تاکنون 203 پنل خورشیدی با اعتبار 2 میلیارد و 30 میلیون تومان در مناطق عشایری این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۶    
یاسوج - ایرنا- مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 110دستگاه پنل خورشیدی به عشایر این استان در سال جاری واگذار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۵    
رئیس اداره امور عشایر رامهرمز گفت: 54 پنل خورشیدی در بین عشایر کوچرو این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هزار و 100 دستگاه پنل خورشیدی بین عشایر کهگیلویه و بویراحمد در حال توزیع است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۳    
فرماندار فاروج گفت: 27 پنل خورشیدی به عشایر شهرستان اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- فرماندار فاروج گفت: 27 دستگاه پنل خورشیدی 100 وات بین عشایر این شهرستان توزیع شد که برنامه ریزی لازم برای ادامه نصب پنل ها انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قلی پور یکی از اولویت ها وبرنامه های امور عشایری را تجهیز سامانه عرفی عشایر به پنل های خورشیدی وانرژی های نو دانست .
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۲    
فایده استفاده از این پنل های خورشیدی چیست؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره بهسازی امور تولید، اداره کل عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 139دستگاه پنل خورشیدی با اعتباری بیش از یک میلیارد و 360 میلیون ریال بین خانوار عشایری گچساران و باشت توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۱    
28 دستگاه پنل خورشیدی بین عشایر شهرستان لردگان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۱۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد عشایر منطقه "گُرگو" شهرستان بویراحمد علاوه بر آنکه با مشکلاتی همچون مسائل اقتصادی و حوادث طبیعی از جمله خشکسالی دست به گریبان هستند از تاثیرات کرونا، مشکلات خوراک دام، پنل خورشیدی و فروش تضمیمی دام نیز آسیب دیده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین بامیری گفت: با پیگیری هایی که در فصول گذشته انجام شد، مقرر شد توسط مدیران کل عشایر و برق استان تعداد 120 دستگاه پنل خورشیدی بر اساس شاخص ها و پارامترها و ترکیب جمعیتی که در روستاها قرار دارد تحویل عشایر شهرستان لردگان قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بازرسان معاونت نظارت و بازرسی سازمان از یک واحد صنفی تعداد 246 دستگاه شارژکنترل و پنل خورشیدی قاچاق کشف کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر استان تهران اعلام کرد: طرح توزیع پنل های خورشیدی به 125 خانوار با همکاری شرکت توزیع برق استان اجرایی و عملیاتی شد. به گزارش جماران، فرشید ذبیحی روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از تحویل 968 پنل خورشیدی به عشایر خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۶    
همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان خواف تعداد 120دستگاه پنل خورشیدی با هزینه بیش از 12میلیارد ریال توسط امور عشایر شهرستان و همکاری اداره برق بین عشایر منطقه دره وجین آباد در بخش سنگان توزیع شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۸    
به گزارش انتهاج شیروان تعدادی پنل خورشیدی بین عشایر این شهرستان توزیع و چراغ چادر عشایر روشن شد. علیرضا صبوری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی صبح امروز در حضور جمعی از مسئولین شهرستان اظهار داشت: 300 پنل خورشیدی بین عشایر استان توزیع می شود که سهم عشایر شیروان در فاز اول 120 پنل است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- شرکت توزیع برق خراسان شمالی با همکاری اداره امور عشایر اسفراین تعداد 80 دستگاه پنل خورشیدی با ظرفیت 100 وات در آخرین روز از هفته گرامیداشت دولت به عشایر این شهرستان تحویل داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۱۵    
مراسم اهدای پنل های خورشیدی به عشایر باغملک با حضور مسئولان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان خواف تعداد 120 دستگاه پنل خورشیدی با هزینه بالغ بر 12 میلیارد ریال توسط امور عشایر شهرستان وهمکاری اداره برق بین عشایر منطقه دره وجین آباد از توابع بخش سنگان خواف توزیع شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری جالب از اختراع موتورسیکلت خورشیدی به وسیله چند تخته چوب و پنل خورشیدی توسط دانش آموز اهل کشور غنا خواهید بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۶    
رئیس بهزیستی رودبار جنوب گفت: تولید برق از نیروی خورشید، راهگشای توانمند سازی یک خانواده دارای شش معلول در رودبار جنوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل امورعشایر خوزستان از خرید یک هزار دستگاه پنل خورشیدی خانگی برای عشایر این استان خبر داد و گفت: این پنل ها در اختیار خانوارهای عشایری که از نعمت برق بی بهره هستند، قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۵    
فرماندار شهرستان بروجن: 55 پنل خورشیدی (فوتوولتائیک) در بین عشایر شهرستان بروجن توزیع شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۱:۴۰    
به مناسبت هفته دولت، پنل خورشیدی با توان بیش از 9مگاوات تولید برق سالانه در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه نصب و افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۶    
درخشش خورشید در مناطق جنوب استان از جمله لارستان، گنجینه ای از ثروت پایدار و موهبتی است که علاوه بر توسعه تولید راهکاری موثر برای رفع محدودیت های انرژی محسوب می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره امور عشایری نهاوند از نصب 53 پنل خورشیدی برای عشایر مستقر در نهاوند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۰    
به تازگی، دستگاه جالبی طراحی و تولید شده است که طی فرایندی معین و به کمک شن های بیابان، پنل خورشیدی می سازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
براتی از اختصاص 30 دستگاه پنل خورشیدی به اداره توزیع برق باغملک به منظور تحویل به عشایر کوچرو ساکن در شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: تعداد 50 پنل خورشیدی به همراه تجهیزات وابسته برای تجهیز پاسگاه های محیط بانی استان تحویل داده شد.