دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۰۰Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمریکایی ها»

پایگاه خبری ذاکر   ۷ ساعت پیش    
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در سند امنیت ملی آمریکا ایران بزرگترین چالش این کشور است گفت: آمریکایی ها ایران را مهمترین و جدی ترین خطر برای امنیت اسرائیل می دانند.
انتخاب   ۷ ساعت پیش    
کتاب تاریخ روابط ایران و امریکا: اصفهان در دوران اوج خود ششصد هزار شهروند داشت که با لندن بر سر مقام نخست بزرگترین شهر جهان در قرن هفدهم در رقابت بود؛ اما لندن نمی توانست در زمینه زیبایی شهری با آن رقابت کند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه قطر گفت: آمریکایی ها نیز یک سری پیام به ما داده اند تا آن را به ایران منتقل کنیم. در خصوص موضوعی که مرتبط و در رابطه با توافق است و شاید به صورت مستقیم با این موضوع مرتبط نباشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه قطر گفت: آمریکایی ها یک پیام به ما دادند که به ایران منتقل کنیم که مرتبط با موضوع توافق است گرچه شاید ارتباط مستقیمی به آن نداشته باشد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر گفته آمریکایی ها یک سری پیام به ما داده اند تا آن را به ایران منتقل کنیم. در خصوص موضوعی که مرتبط و در رابطه با توافق است و شاید به صورت مستقیم با این موضوع مرتبط نباشد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۲    
وزیر امور خارجه قطر گفت: آمریکایی ها یک پیام به ما دادند که به ایران منتقل کنیم که مرتبط با موضوع توافق هست گرچه شاید ارتباط مستقیمی به آن نداشته باشد. این خبر تکمیل می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر امور خارجه قطر گفت: آمریکایی ها یک پیام به ما دادند که به ایران منتقل کنیم که مرتبط با موضوع توافق است.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – به طور معمول، قیمت ها در پمپ بنزین ها در فصل زمستان پایین تر می آید زیرا آب و هوای سرد آمریکایی ها را از جاده ها دور می کند. اما اتفاقی غیرعادی در این سال رخ داده و قیمت بنزین به طور ناگهانی بیشتر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۸    
با انتشار ویدیوی مربوط به قتل یک سیاه پوست 29 ساله به نام تایر نیکولز به دست پلیس آمریکا، چند صد شهروند نیویورک به خیابان ها آمدند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ملت ایران در ماه های گذشته، در یک جنگ ترکیبی تلاش کردند تا واقعیت مردم ایران را وارونه جلوه کنند، اما اکنون که در این هدف، شکست سنگینی را متحمل شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تعطیل شدن صفحات منافقین به معنای شکست پروژه ایران دیس اینفو 2 است؛ نشانه های آشکاری وجود دارد که آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که صرف کردن پول های هنگفت برای جنگ هیبریدی بیهوده است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اکنون زمانی است که درک کنیم هدف پشت پرده آمریکایی ها و اروپایی ها از مذاکره با هر کشوری نابودی سه میلیارد انسان است، هرچند فریبکارانه نام آن را دیپلماسی گذاشته باشند!
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان با لحنی تمسخرآمیز از تعبیر امیرعبدالهیان که اقدامات ضدایرانی اتحادیه اروپا را "شلیک به پای خود" خوانده بود انتقاد کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ساندنس به کار خود پایان داد و سینماگران ایرانی با دو فیلم غیر ایرانی موفق به کسب جایزه از این رویداد سینمایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در دهه اخیر به دلیل اعتماد و تکیه به آمریکایی ها و فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب، سرعت رشد ما از گذشته کمتر شد ولی در مجموع 44 سال، دستاوردها و سرعت رشد ایران قابل توجه بوده است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: نشریه تایم، اینترنت ماهواره ای را برای احیای اغتشاشات در ایران به اکسیژن تشبیه کرد، اما آن را برخلاف وعده آمریکایی ها دور از دسترس، گران و پرهزینه اعلام کرد. یک فعال سیاسی ایرانی در گفت وگو با تایم درباره گران بودن اینترنت ماهواره ای استارلینک خاطرنشان کرد: ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پس از اینکه یک شرکت موفق به کسب مجوز از یک تنظیم کننده کلیدی غذا و دارو در ایالات متحده شد، مدیران شرکت های گوشت کشت شده خوش بین هستند که گوشتی که در خمره های فولادی بزرگ رشد می کند می تواند ظرف چند ماه این ماده غذایی را وارد سفره های مردم آمریکا کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکایی ها درصدد هستند تا از نارضایتی فعلی چین از آثار جنگ پوتین در اوکراین، برای نزدیک شدن به پکن استفاده کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مرگ یک جوان سیاه پوست بر اثر خشونت پلیس و انتشار تصاویر آن در رسانه ها موجی از اعتراضات در سراسر آمریکا برانگیخته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پس از انتشار ویدئویی از قتل جوان سیاهپوست توسط پلیس، صدها نفر در سراسر آمریکا از جمله نیویورک و ممفیس به خیابان ها آمدند و علیه پلیس شعار سر دادند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در مطلبی به بررسی موضوع ورود اینترنت ماهواره ای به ایران پرداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مصوبه پارلمان اروپا سیاسی و با فشار آمریکایی ها انجام شده و فاقد ارزش حقوقی است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
واقعیت این است که ما دو راه بیشتر نداریم. یکی این است که سعی کنیم مذاکرات را به جریان بیاندازیم و اروپایی ها و آمریکایی ها را پای میز مذاکره بکشانیم یا اینکه به سمت کره شمالی شدن پیش برویم.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- به عقیده من، آمریکایی ها و اروپایی ها سعی می کنند با مهندسی معکوس اختلافات، به یک توافق دست پیدا کنند. دور قبل آن ها در ابتد مذاکرات برای احیای برجام (در موضوع هسته ای) را در دستور کار قرار دادند. آن ها امیدوار بودند که بعد از این بتوانند وارد موضوع موشکی و حقوق بشر، منطقه ای و ... شوند ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- کارتن تخم مرغ به نماد تورم در ایالات متحده تبدیل شده است. تا پایان سال 2022 میلادی قیمت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد افزایش یافت. برخی از آمریکایی ها با منابع در اختیار خود خلاق تر شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده ناو سبلان در سال 1367، گفت: هیچگاه نه دولت آمریکا و نه ناوگان دریایی این کشور به طور علنی وارد جنگ با ایران نشدند، یعنی آمریکایی ها حتی جرأت پخش یک اعلامیه ساده را هم نداشتند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آن طور که آمریکایی ها پیشنهاد کردند، اگر عربستان می خواست جهان عرب را با ایران تقسیم کند، قطعا نیمی از اعراب امروز به جای زبان عربی، به زبان فارسی صحبت می کردند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل: تنها سه سال پیش بود که عراق در آستانه بیرون راندن نیرو های آمریکایی از آن کشور قرار داشت. در ژانویه 2020 میلادی چند روز پس از یک ماه تقابل نظامی بین ایران و آمریکا که با ترور ژنرال سلیمانی و حمله موشکی تلافی جویانه ایران علیه نیرو های آمریکایی در عراق به اوج خود رسید پارلمان عراق با ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار اهوازیان: اینکه ما پای کار نظام هستیم به خاطر همین تحقیر آمریکایی ها بود؛ یادم می آید از مدرسه برمی گشتیم از باشگاه آمریکایی ها فقط یک شاخه گل چیدیم، آن قدر ما را کتک زدند که چرا گل چیدیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۰    
یادداشت های علم: هیئت امنای دانشگاه ملی را تشکیل دادم. رئیس دانشگاه را برداشتم (دکتر بینا) و دکتر محمد علی مجتهدی منصوب شد. بعد از ظهر به کارهای جاری رسیدم
سینمای نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تلویزیون به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، در خلاصه داستان فیلم سینمایی "گردباد" آمده است: آمریکایی ها زباله های اتمی را که در یکی از روستاهای خراسان مدفون شده است منفجر می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب جدیدش اذعان کرده که حمله موشکی ایران به عین الاسد به جراحت جدی شماری از نظامیان کشورش منجر شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
آمریکایی ها از محدودیت های سفت و سخت نقل و انتقال دلار به عنوان پیام هشداردهنده به نخست وزیر سودانی استفاده می کنند تا با منافع آمریکا همراه باشد. پیام آمریکا در واقع این است که فعالیت علیه منافع ما می تواند منجر به سرنگونی دولت شما شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۱    
آمریکایی ها خوب می دانند که تصاویر خشن چه اثر منفی دارد . بنابراین آنها را سانسور می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
از نظر آمریکایی ها به همان اندازه که باید مانع از همکاری های بیشتر اقتصادی و توسعه ای میان ایران و چین شد، به همان اندازه نیز در سیاست و جامعه باید ایران و آمریکا را بهم پیوند زد تا زمینه های لازم برای سیاست های آینده آمریکا فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۱    
دو سوم آمریکایی ها نمی توانند هزینه های اضطراری خود را پوشش دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل روسیه گفت: تداوم جنگ اوکراین همان سیاستی است که آمریکایی ها از همان ابتدا دنبال می کردند چرا که اوکراینی که می جنگد هر روز به اروپا و آمریکا وابسته تر می شود و از سوی دیگر نیز روسیه در حال جنگ، روز به روز ضعیف تر خواهد شد و این جنگ پیروز نهایی نخواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مترجم : مریم رضایی منبع: Wall Street Journal در سال 2022، سرانه مصرف مرغ آمریکایی ها تقریبا 45 کیلوگرم بود. طبق اعلام شورای ملی مرغ ، در سال 1992 که برای اولین بار مصرف مرغ از گوشت بیشتر شد، این رقم 30 کیلوگرم بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گروه اقتصاد بین الملل : پیش بینی ها حاکی از آن است که صنعت پررونق خودروهای برقی چینی در سال جاری سلطه جهانی خود را تقویت کند. این انتظار وجود دارد که چین با کنار زدن اروپایی ها و آمریکایی ها درعرصه خودروهای برقی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵    
کارشناس سیاست خارجی با بیان اینکه 16 نهاد اطلاعاتی در آمریکا فعالیت دارند و همه آنها اعتقاد دارند آمریکا رو به افول است، گفت: قدرت نهادسازی آمریکایی ها نیز کاهش چشمگیری یافته است و همین شواهد حکایت از افول این کشور دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۱    
نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار تصویری از پرچم فلسطین در دفتر کار خود اظهار داشت که همه آمریکایی ها از اسرائیل و آپارتاید حمایت نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نظرسنجی تازه ای که نتایج آن هفته گذشته منتشر شد، نشان می دهد یک سوم آمریکایی ها معتقدند که ایالات متحده در حمایت از اوکراین در منازعه کنونی افراط کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت: اروپایی هایی که در دولت روحانی اجازه ندادند ترامپ مکانیزم ماشه علیه ایران را فعال کند، امروز در برابر ایران و در جبهه صهیونیست ها و آمریکایی ها ایستاده اند. فرصت استفاده از ظرفیت اروپایی ها در این دولت از دست رفته است. به نظر می رسد این مورد باید به صورت قوی به گوش دولت برسد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۹    
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه و تحلیلگر مسائل بین الملل می گوید: اساس حاکمیت در کشور ها مشروعیت داخلی و خارجی آنها است. تصور آمریکایی ها این است که مشروعیت داخلی جمهوری اسلامی دچار چالش شده است از این رو اگر مشروعیت خارجی این کشور را دچار چالش کند می تواند جمهوری اسلامی را تضعیف کند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا- مذاکرات احیای برجام و لغو تحریم های ایران، همچنان متوقف است. ایران می گوید: تبادل پیام ها از کانال های مختلف ادامه دارد و در مسیر توافق هسته ای گام هایی را تعریف کردیم و در آینده نزدیک یکی از این گام ها عملیاتی خواهد شد ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظرسنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها به این باور رسیده اند که واشنگتن در حمایت از اوکراین در جنگ علیه روسیه افراط کرده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ند پرایس گفت: برجام در دستور کار نیست.آنچه در دستور کار بوده حمایت از مردم شجاع ایران که در خیابان ها اعتراض می کنند و مقابله با حمایت نظامی ایران از روسیه و ادامه تلاش ها برای آزادی آمریکایی ها در ایران است.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان خیلی تلاش کردند مردم را به خیابان بکشانند، اما نتوانستند و حتی این روزهای آخر به التماس کردن افتاده بودند اما باز هم نتوانستند.