چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۳May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمریکایی ها»

مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس با بیان اینکه ایران از آمریکایی ها در چهار محور مطالبه دارد گفت: این مطالبات ایران درحالی است که آمریکایی ها به طرق مختلف از پذیرش آن سر باز می زنند و اعلام می کنند که ما تعهد نمی دهیم که از توافق، خارج نشده و درباره مسائل منطقه ای با ایران وارد چالش نشویم.
پایگاه خبری گسترش   ۲ ساعت پیش    
رحیمی جهان آبادی: از ابتدای ورود ایران به مذاکرات جدید یادداشت هایی بین طرفین تبادل شد و پیام هایی به صورت غیر مستقیم ارسال شده است. امروز هم توسط عمانی ها و قطری ها و آقای مورا و کسانی دیگر پیام هایی از سوی آمریکایی ها منتقل می شود و ایران هم پاسخ آن ها را می دهد.
پارسینه   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با همتای خود در دولت مستعفی یمن بر اهمیت تضمین آزادی تردد اشخاص و نقل و انتقال کالا ها در مناطق مورد نزاع مثل تعز تأکید کرد ...
نامه نیوز   ۴ ساعت پیش    
امیرعلی ابوالفتح به سفرهای دیپماتیک اخیر و ایجاد گشایش در مذاکرات هسته ای امیدی ندارد و معتقد است که موضع آمریکایی ها اگر از این که هست، سخت تر نشود؛ بهتر نخواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: روشن است که در هر موردی که به ایران مربوط می شود دیدگاه های آمریکایی ها مدنظر ژاپنی ها قرار می گیرد و بدون آن کاری را پیش نمی برند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گزارش شبکه آمریکایی فاکس نیوز نشان می دهد، آمریکایی ها که پس از فرار از افغانستان با تبلیغات گسترده اعلام می کردند، همکاران افغانشان را رها نمی کنند، بسیاری از آنها را در کشورهای دیگر رها کرده و 8 ماه است به آنها وعده صدور ویزا می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خانم انسکو فاطمه هوشینو اهل کشور ژاپن که 12 سال پیش در یک مرکز فرهنگی اسلامی در عربستان به دین اسلام گرویده با حضور در دانشگاه آزاد یاسوج و در جمع دختران دانشجو ضمن اشاره به نحوه و چگونگی مسلمان شدن خود به موضوعات دیگر از جمله دروغگویی آمریکایی ها و ساختگی و جعلی بودن بسیاری از ادعاهای این رژیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ملی پوش پرتاب دیسک ایران تاکید کرد که در ورزش سلام نکرده است که روزی بخواهد خداحافظی کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۶    
امر علی ابوالفتح، کارشناس مسائل آمریکا توییتی از نژاد پرستی آمریکایی ها منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: ارزیابی ها نشان می دهند که آمریکایی ها در لحظات پایانی به نتیجه رسیدن مذاکرات اشکالات و بهانه هایی می آورند تا مذاکره به ثمر نداشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۱    
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، حزب دموکرات و معاون رئیس جمهوری آمریکا کمترین محبوبیت را دارند و نامطلوب تر از حزب جمهوری خواه، دونالد ترامپ و حتی فرماندار فلوریدا دیده می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۳    
آمریکایی ها بازهم درخصوص مسائل داخلی ایران مواضع مداخله جویانه اتخاذ کردند، با این تفاوت که مواضع اخیر آنها بیشتر ناشی از ناتوانی آنها است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
آمریکایی ها به جای این گونه دخالت ها که همواره باعث خجالت آنها نیز شده بهتر است به حاکمیت ملی کشورها احترام بگذارند و تلاش کنند که برای یک بار یاد بگیرند که باید به ملت ها و کشورها احترام بگذارند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: قرار است از سال 1402 ساعت رسمی کشور دیگر تغییر نکند. البته مشخص نیست تکلیف این بازی با ساعت چه زمانی روشن می شود؛ چرا که هر چند سال یک بار موضوع تغییر ساعت رسمی کشور در رفت و آمد میان دولت و مجلس و شورای نگهبان به یک "ساعت بازی" بدل شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : افزایش چشمگیر قیمت های گاز طبیعی، هزینه های تولید و حمل ونقل در بسیاری از صنایع آمریکا را بالا برده و این وضعیت با صادرات بیشتر آمریکا به اروپا برای جبران عرضه از دست رفته روسیه، ادامه پیدا خواهد کرد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
محبوبیت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، به زیر 40 درصد کاهش یافته است. بر اساس نظرسنجی ان بی سی نیوز، فعالیت های بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده مورد تایید 39 درصد آمریکایی ها و مخالفت 56 درصد از آمریکایی هاست. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مردم ترکیه علیه حضور نظامی آمریکا و ناتو در این کشور مقابل پایگاه هوایی اینجرلیک تظاهرات کردند. صدها نفر روز یکشنبه در نزدیکی پایگاه هوایی اینجرلیک در ترکیه تجمع و علیه حضور نظامی آمریکا و ناتو در این کشور تظاهرات کنند. به دنبال تجمع معترضان تدابیر امنیتی در اطراف این پایگاه هوایی تشدید شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان داد تورم به بزرگترین مشکل مردم آمریکا تبدیل شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۴    
شانزده ماه پس از حمله مرگبار به ساختمان کنگره آمریکا، اکثر آمریکایی ها می گویند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا باید به دلیل تشویق هوادارانش برای یورش به ساختمان کنگره در کاپیتال هیل در 6 ژانویه 2021 به جرم متهم شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آمریکایی ها تاکنون اراده ای برای حل مسائل با ایران نداشتند و مدام دنبال بهانه جویی هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عباس گلرو گفت: گره زدن کار اقتصادی مردم به برجام یک اشتباه استراتژیک است ما فرصت هایی که داریم اگر به درستی به کار بگیریم و شناسایی کنیم نیازی به معلق گذاشتن کشور به برجام و معطل ماندن به اعلام سیاست اروپایی ها و آمریکایی ها در خصوص برجام نداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: رکورد زنی بازرسی از تاسیسات هسته ای ایران نشان می دهد آژانس تحت فشار است، آزادانه تصمیم نمی گیرد و بازرسی ها به دلیل فشار آمریکایی ها و بعضی کشورها صورت می گیرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس، گفت: سفر انریکه مورا به ایران برای آن صورت گرفت که هم واقعیت های موجود در ایران به گوش آمریکایی ها برسد و هم دیدگاه های آمریکایی ها به ایران منتقل شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۹    
تهران – ایرنا – آمریکایی ها در ادامه سیاست های تجاوزکارانه و اجرای طرح های اشغالگرانه این بار و در اقدامی غیرقانونی دیگر همزمان با ورود نیروهای کمکی و تازه نفس در مناطق شرق سوریه رزمایش برگزار کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱    
شفقنا- رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اروپایی ها در تلاش هستند از جایی که کار متوقف شده تحرکاتی را ایجاد کنند،گفت: جمهوری اسلامی ایران خواسته ها و شروطی داشته است که به واسطه اروپایی ها به طرف آمریکایی منعکس شده و منتظر اقدام آنها هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن یادآور شد، آمریکا سه شرط: توقف درگیری ها، عقب نشینی نیروهای روسی و ابراز پشیمانی از اقدامات انجام شده را برای ادامه مذاکرات روسیه با اوکراین قرار داده که به گفته یک سناتور روس، هیچ یک از شروط پیشنهادی آمریکایی ها قابل قبول نیست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به فهم صحیحی از شرایط جهان کنونی برسد و دست از زیاده خواهی و انحصار طلبی بردارد، توافق دست یافتنی است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۰    
یادداشت های علم: صبح یکشنبه شرفیاب شدم. کارهای زیاد جاری به عرض رساندم. مطالب سفیر انگلیس را عرض کردم. شاهنشاه خندیدند، فرمودند وقتی خودش پیش من آمده بود به او گفتم دیگر نه روی شما و نه روی آمریکایی ها حساب نمی کنم. عرض کردم، خدا عمرت بدهد. فقط ما باید روی پای خودمان بایستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا اظهارات کارشناسان صهیونیست را منتشر کرد: ایران مواد شکاف پذیر بیشتری ذخیره می کند و این پیام را ارسال می کند که اگر به شرایطی که از شما می خواهم نرسم، میتوانم کار را به مرحله اصلی برسانم ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان پیش بینی می کنند که تا سال 2030 حدود 1.1 میلیون بیمار مدیکر (برنامه ملی بیمه اجتماعی) به دلیل هزینه های بالای دارو می میرند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا آبنده- مدیر موسسه مطالعات بین المللی چشم انداز ابرار نوین و کارشناس دیپلماسی عمومی و مسائل بین الملل می گوید: امروز جنگ در دست آمریکایی ها است و اختیار توقف جنگ از دست پوتین خارج شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس زاده مشکینی با بیان اینکه آمریکایی ها هیچگاه به دنبال ایجاد ثبات در منطقه نیستند، گفت: جمهوری اسلامی ایران بهترین نمونه ایجاد ثبات در منطقه است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبلیغات گسترده در سطح وسیع و مقصرجلوه دادن مقاومت به عنوان عامل اصلی مشکلات کنونی در دستورکار رسانه ای مخالفان غربی حزب الله قرار گرفته است. البته فشار افکار عمومی به حزب الله ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در میان کم حرفی ایرانی ها، بی توجهی چینی ها، محافظه کاری آمریکایی ها و احتیاط اروپایی ها، بیش از همه روس ها و بیش از همه روس ها، این میخائیل اولیانوف بود که درباره وضعیت مذاکرات به موضع گیری و ارائه گزارش به عموم، به خصوص در توئیتر پرداخته است
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق پاکستان ضمن انتقاد از بی تحرکی دولت این کشور در برابر مشکلات اقتصادی، از رد پای آمریکایی ها در تشدید این بحران پرده برداشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با افزایش تورم و قیمت ها در آمریکا که در طول 40 سال گذشته بی سابقه بوده، به تازگی کمبود شیرخشک نیز بر دیگر معضلات آمریکایی ها افزوده شده و دولت دموکرات جو بایدن را با معضل روبرو کرده است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۹    
از مذاکرات وین خبری نیست! دلیل آن هم روشن است، آمریکایی ها خواهان بازگشت به برجام نیستند و...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور هیأت دیپلماتیک مذاکره کننده ایرانی گفت: پس از سفر انریکه مورا معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده گفت وگوهای وین، منتظر هستیم تا ببینیم که آیا آمریکاییها آماده هستند که نرمش لازم را برای امضای توافق نشان دهند یا نه .
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
در تاریخ 15 خرداد ماه تیم ملی فوتبال کشورمان در خاک کانادا به مصاف این کشور خواهد رفت تا اولین مسابقه دوستانه خود پیش از جام جهانی 2022 قطر را انجام دهد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد مرندی در مصاحبه ای اعلام کرد که اروپایی ها و آمریکایی ها با بحران اقتصادی و بحران انرژی مواجه هستند و به توافق هسته ای با ایران نیاز دارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور هیات ایران در مذاکرات برچیدن تحریم ها در وین در مصاحبه ای اختصاصی اعلام کرد: اگر غربی ها شروط منطقی ایران را تامین کنند، با توافق فاصله چندانی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تنها در چهار سال، قمار و شرط بندی از طریق تلویزیون وارد زندگی روزانه میلیون ها آمریکایی شده است - از کسانی که به امید نتیجه ای خاص پول خرج می کنند تا کسانی که برنامه های تلویزیونی را با محاسبه شانس تماشا می کنند- مردم آمریکا در مجموع رقم خیره کننده 125 میلیارد دلار برای شرط بندی هزینه کرده اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یک وبگاه تحلیلی آمریکایی با اشاره به موفقیت ایران در نگهداری و ارتقا جنگنده های خود از جمله فانتوم نوشت، نیروی هوایی ایران توانسته جنگنده های خود را حفظ و ارتقا دهد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت: حسن هانی زاده کارشناس مسائل خاورمیانه معتقد است که قطر به دلیل برخورداری مناسبات کاملا حسنه و خوب با آمریکایی ها و به ویژه تروئیکای اروپایی، می تواند در بن بست شکنی از مذاکرات هسته ای میان ایران و 1+4 نقش مثبتی ایفا کند.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون جوزپ بورل هیچ پیشنهاد جدیدی از طرف آمریکایی ها نیاورده است، بلکه احتمالا به دنبال وساطت اتحادیه اروپایی است و تا زمانی که خطوط قرمز ایران رعایت نشود و امتیازات مورد درخواست ایران دریافت نشود قطعا توافقی در کار نخواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
طالبان از عملیاتی کردن پهپاد اسکن ایگل که پیش از این از سوی آمریکایی ها تخریب شده بود، خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اعمال سیاست فشار حداکثری از سوی آمریکایی ها نمی تواند سبب دستیابی به توافق هسته ای شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یک پایگاه تحلیلی در گزارشی درباره سفر اخیر نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین به تهران برای رفع موانع موجود سر راه رسیدن به یک توافق از طریق این مذاکرات، مطرح کرد که موانع موجود در مذاکرات وین قابل حل هستند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه آمریکایی در گزارشی مفصل به روند پیشرفت ستاره ایرانی پورتو در چند سال گذشته پرداخت.