پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۳۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنگره آمریکا»

یک قانون گذار آمریکایی مواضع جانب دارانه رئیس جمهور این کشور در قبال رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن جنایات آن علیه فلسطینی ها را محکوم کرد.
جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، الکساندریا اوکاسیو کورتز نماینده دموکرات در کنگره آمریکا به شدت به جو بایدن رئیس جمهور این کشور به دلیل جانبداری وی از رژیم صهیونیستی حمله کرد. ...
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
ایلهان عمر، نماینده مسلمان کنگره آمریکا در واکنش به بیانیه کاخ سفید و سخنان بایدن در دفاع از اسرائل، رئیس جمهور آمریکا را طرفدار یک رژیم اشغالگر خطاب کرد.
بیست وپنج نماینده کنگره آمریکا با تاکید بر اینکه اخراج فلسطینی ها از منازلشان در محله ای از قدس شرقی نقض قوانین بین المللی محسوب می شود، خواستار محکوم کردن این اقدام توسط واشنگتن شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
25 نفر از اعضای کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه، با "جنایت جنگی" خواندن اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی، از وی خواستند بر این رژیم به منظور جلوگیری از اخراج فلسطینیان از خانه هایشان در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی فشار دیپلماتیک وارد کند.
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- 25 نماینده کنگره آمریکا در نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور، با جنایت جنگی خواندن اقدامات اسرائیل، وی را به اعمال فشار بر اسرائیل برای جلوگیری از کوچاندن فلسطینیان از منازلشان در محله شیخ جراح در قدس اشغالی فراخواندند. ...
پایگاه خبری قلم   ۹ ساعت پیش    
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا با رای گیری پشت درهای بسته لیز چِینی، سومین مقام بلندپایه این حزب در مجلس نمایندگان را از سمت خود برکنار کردند. ...
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرارو- 44 سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا روز چهارشنبه 22 اردیبهشت در نامه ای به جو بایدن، از او خواسته اند به دلیل حمایت ایران از گروه های فلسطینی مانند حماس، مذاکرات درباره احیای توافق هسته ای موسوم به برجام را متوقف کند. ...
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از یو اس ای تودی، جمهوریخواهان آمریکا در جریان یک جلسه رای گیری، لیز چینی را از مقام سوم رهبری حزب در مجلس نمایندگان کنار گذاشتند. چینی جزو معدود جمهوریخواهانی بود که سال گذشته به دومین استیضاح دونالد ترامپ رای مثبت داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
اقدام رژیم صهیونیستی در اخراج اجباری خانواده های فلسطینی از خانه های خود در منطقه شیخ جراح در شرق قدس اشغالی واکنش هایی را در میان برخی از نمایندگان کنگره آمریکا در پی داشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا با رای گیری پشت درهای بسته لیز چِینی، سومین مقام بلندپایه این حزب در مجلس نمایندگان را از سمت خود برکنار کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروهی از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا در نامه ای به آنتونی بلینکین خواستار محکومیت اخراج فلسطینیان از منازلشان در بیت المقدس و افزایش فشار دیپلماتیک بر رژیم صهیونیستی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
با رای هواداران ترامپ، سومین مقام بلندپایه حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا از سمت خود برکنار شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، جان کری ، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور آب و هوایی یک بار دیگر مدعی شده عملیات رژیم صهیونیستی در سوریه را به محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه ایران گزارش نکرده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جان کری ، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور آب و هوایی یک بار دیگر مدعی شده عملیات رژیم صهیونیستی در سوریه را به محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه ایران گزارش نکرده است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از نیویورک تایمز، لیز چنی از سیاستمداران ارشد حزب جمهوری خواه و دختر دیک چنی معاون جورج دبلیو بوش رئیس جمهور اسبق امروز چهارشنبه از هیئت رئیسه فراکسیون حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا برکنار شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مرور پیشینه زندگی برخی از سیاسیون آمریکا، حکایت از حرفه های جالب و عجیب آن ها پیش از ورود به عرصه سیاسی دارد. بسیاری از افراد تا پیش از ورود به دنیای سیاست در مشاغلی مشغول به کار بوده اند که در نوع خود عجیب و جالب توجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده کنگره آمریکا تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی را اقدام تروریستی توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۹    
نهاد نظارتی پلیس کنگره آمریکا خواستار گسترش چشمگیر قدرت و اختیارات مربوط برای شناسایی و رهگیری تهدیدات علیه اعضای کنگره شده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری آناتولی، الهان عمر عضو کنگره آمریکا حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه که منجر به شهادت 20 غیر نظامی از جمله 9 کودک شد را اقدامی تروریستی توصیف کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا در برابر جنایات تازه رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی تنها به ابراز خشم اکتفا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۵    
یوآکین کاسترو عضو کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، در پیش گرفته شدن اقدامات سخت گیرانه تر علیه رژیم صهیونیستی را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۰    
تاکید پوتین بر دفاع قاطعانه از منافع روسیه، هشدار نمایندگان کنگره آمریکا به جنایات اسرائیل علیه فلسطینی ها و حمله سایبری به یک شرکت خط لوله انتقال سوخت در آمریکا از مهم ترین رویداد های اروپا و آمریکا بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵    
پلیس کنگره آمریکا اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای کنگره افزایشی 107 درصدی داشته و در مقایسه با سال 2020 دو برابر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پلیس کنگره آمریکا گفت: تهدیدها علیه اعضای کنگره درسال جاری میلادی در مقایسه با سال قبل (2020) دو برابر شده است و افزایشی 107 درصدی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا، درباره اقدام نیرو های امنیتی رژیم صهیونیستی در سرکوب فلسطینیان مسلمانی که به مناسبت ماه رمضان در شرق قدس نماز برپا کرده بودند، هشدار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مسلمان کنگره آمریکا در صفحه توئیتر خود به اقدامات وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی واکنش نشان داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
ICTna.ir – صنعت خودروسازان آمریکا و اتحادیه کارگران خودروساز از کنگره آمریکا خواسته اند دولت را وادار کند تا برای تولید و تامین نیمه هادی های مورد نیاز چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد، مقامهای این کشور حدودا 440 نفر را در ارتباط با شورش ششم ژانویه در ساختمان کنگره این کشور دستگیر کرده اند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۵:۳۰    
پلیس کنگره آمریکا روز جمعه از افزایش قابل توجه تهدیدها علیه نمایندگان کنگره این کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا جمعه اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای این نهاد قانونگذار آمریکا در مقایسه با سال 2020 میلادی 107 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا جمعه اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای نهاد قانونگذار آمریکایی 107 درصد نسبت به سال گذشته میلادی افزایش یافته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سناتور دموکرات ایالت کِنِتیکت در کنگره آمریکا روز جمعه در یک پیام توئیتری به بی اثر بودن تحریم های وضع شده واشنگتن علیه تهران اعتراف کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا جمعه اعلام کرد تهدیدها علیه اعضای نهاد قانونگذار آمریکایی 107 درصد نسبت به سال گذشته میلادی افزایش یافته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک تجزیه و تحلیل که پایگاه اطلاع رسانی کنگره آمریکا آن را منتشر کرده، نشان می دهد تعداد فوتی های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در جهان به مراتب بیشتر از آمارهای رسمی اعلام شده است؛ یعنی نزدیک به 7 میلیون نفر تا کنون به دلیل ابتلا به این ویروس جان باخته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سناتور کنگره آمریکا بدون اشاره به حمایت های همه جانبه محور غربی - عبری - عربی از تهاجم ائتلاف به سرکردگی سعودی به مردم مظلوم یمن اذعان کرد: دو میلیون کودک در معرض خطر مرگ به علت گرسنگی هستند.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده وبلاگ جدیدی راه اندازی کرده تا پیام های خود را به مخاطبانش برساند، امری که پیش تر با ممنوعیت فعالیت او در شبکه های اجتماعی پیچیده شده بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سناتور کنگره آمریکا بدون اشاره به حمایت های همه جانبه محور غربی- عبری- عربی از تهاجم ائتلاف به سرکردگی سعودی به مردم مظلوم یمن اذعان کرد: 2 میلیون کودک در معرض خطر مرگ به علت گرسنگی هستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۱۴    
میرفاضل نیکزاد- کارشناس ارشد حمل ونقل و ترافیک حمل ونقل مبنای توسعه است. در این محور نیز حمل ونقل ریلی ستون فقرات توسعه محسوب می شود. این موضوع را نخستین بار جورج واشنگتن در کنگره آمریکا مطرح کرد و بر همین اساس، آن زمان دولت آمریکا مبالغ بسیاری را به توسعه حمل ونقل ریلی اختصاص داد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم امروز (چهارشنبه) هیأت نظارت مستقل شرکت فیس بوک، حساب کاربری دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در فیس بوک و اینستاگرام که در پی حادثه حمله به کنگره آمریکا در روز ششم ژانویه تعلیق شده بود، همچنان مسدود می ماند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۵    
سان می نویسد: "این تصاویر روز یکشنبه پیش از سخنرانی رهبری ایران از تلویزیون آن کشور منتشر شدند. پخش این تصاویر آن هم توسط تلویزیون، نگران کننده به نظر می رسد".
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هیئت کنگره آمریکا طی دیدار با مقامات سودانی در خارطوم درباره حمایت از مرحله انتقالی در این کشور و تنش های مرزی سودان و اتیوپی و مذاکرات سد النهضه گفت وگو کرد.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق این روایت، که متاسفانه بازتاب ذهنیت تیم وزارت خارجه هم هست، ما باید به ساختارهای سیاسی ایالات متحده احترام بگذاریم و اختلافات کنگره و رییس جمهور را درک کنیم و توقع زیادی هم نداشته باشیم!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر دولت برکنار شده میانمار در سازمان ملل به کنگره آمریکا گفت که واشنگتن باید کمپانی نفت و گاز دولتی میانمار و بانک دولتی این کشور را هدف تحریم های خود قرار دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، کریس مورفی سناتور کنگره آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توییتری از دیدار خود با تیموثی لندرکینگ نماینده کشورش در امور یمن خبر داد. این سناتور کنگره آمریکا در این باره نوشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شماری از قانونگذاران حزب دموکرات در کنگره آمریکا در حال تلاش برای جلوگیری از بازگشت دولت کشورشان به برجام هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۵    
سناتور کنگره آمریکا امروز و پس از دیدار با نماینده دولت کشورش در امور یمن در امان اعلام کرد: اجماع فزاینده جهانی درباره آتش بس در یمن وجود دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن عباسی معتقد است که به جای افراد و موسسات روی رفع تحریم "یوترن"، "ایسا" و "کاتسا" تمرکز کنید. اگر یوترن برطرف شود، قانون ایسا در خصوص سرمایه گذاری در کنگره آمریکا لغو شود و تحریم کاتسا دوره ترامپ هم برطرف شود، خود به خود افراد و سازمان ها از تحریم خارج می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۴    
هیئتی از سوی کنگره آمریکا وارد خارطوم، پایتخت سودان شد.