یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۱:۰۶Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنگره آمریکا»

بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۸    
گروه بین الملل: رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا می گوید افزایش همکاری چین، روسیه و ایران می تواند برای ایالات متحده مشکل آفرین باشد. ژنرال مایک میلی در نشستی در کنگره آمریکا نزدیکی دو قدرت اتمی چین و روسیه را نگران کننده خواند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در پیامی به اعضای کنگره آمریکا انتقاد رئیس جمهوری این کشور از دولت نتانیاهو را مداخله آشکار در امور داخلی اراضی اشغالی دانست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رند پائول سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا تلاش برای ممنوعیت سریع اپ چینی تیک تاک را مسدود و دلیل آن را نگرانی درباره آزادی بیان و برخورد نامتوازن با شبکه های اجتماعی اعلام کرد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از افراد بازجویی پنج ساعته مدیرعامل تیک تاک در جلسه استماع کنگره امریکا را به یک نمایش سیاسی تشریفاتی تشبیه کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه استماع کنگره آمریکا در هراس از پیشرفت برنامه هسته ای ایران مدعی شد ایران ظرف چند هفته می تواند مواد کافی برای بمب هسته ای داشته باشد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دموکرات کنگره آمریکا گفت: من عمیقاً نگران وضعیت کنونی هستم و به طور علنی در مورد نگرانی هایم صحبت می کنم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه استماع کنگره آمریکا در هراس از پیشرفت برنامه هسته ای ایران مدعی شد ایران ظرف چند هفته می تواند مواد کافی برای بمب هسته ای داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۷    
سوالات عجیب اعضای کنگره آمریکا از مدیرعامل تیک تاک، باعث تمسخر این نمایندگان شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : مایکل مک کال، رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا از احضار آنتونی بلینکن خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۰    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: مارجوری تیلور گرین، نماینده کنگره: من هشدار دادم که یک سال پیش زمانی که واشنگتن تصمیم به جنگ نیابتی با روسیه در اوکراین گرفت، دلار با یوان جایگزین خواهد شد و اکنون این اتفاق در حال وقوع است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۵    
نماینده مسلمان کنگره آمریکا از پیشنهاد طرح جدیدی برای مبارزه با اسلام هراسی در کنگره خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد که توضیحات شو زی چو، مدیرعامل تیک تاک در خصوص عملکرد این شبکه اجتماعی و تدابیر اتخاذشده به منظور محافظت از اطلاعات شخصی و محرمانه کاربران برای نمایندگان کنگره آمریکا قانع کننده نبود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بعد از اینکه مدیرعامل پلتفرم تیک تاک در کنگره آمریکا حاضر شد و به سوالات نمایندگان این کشور در مورد نحوه جمع آوری داده پاسخ داد، وزارت خارجه چین این کشور را به احترام به رقابت منصفانه دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل تیک تاک در روز پنجشنبه گذشته برای اولین بار بعد از محدودیت های وضع شده توسط آمریکا برای این پلتفرم در کنگره حضور پیدا کرد و به سوالات نمایندگان این کشور پاسخ داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، فناوری ها در آینده طیف وسیعی از فعالیت های بشر را دربرمی گیرند و بخش های کوچکی از زندگی دست نخورده باقی می مانند. این روند، برخی قانون گذاران و سیاست مداران ایالات متحده را به فکر اقدام در واکنش به عوامل تهدید کننده هژمونی آمریکا انداخته است ...
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
از آن جا که کنگره آمریکا با هر دو حزب حاضر در آن، خود را مدیون دوستی با اسرائیل می داند، این بیم می رود که انتخاب گزینه از سرگیری مذاکرات با ایران، صرفا برای خریدن زمان و آرام سازی فضای موجود از سوی آمریکا انتخاب شود در حالی که اساسا هیچ تمایلی به پیشرفت در آن نداشته باشد و متکی به اصل “مذاکره برای ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
بایدن در پیام خود به کنگره آمریکا مدعی شد: حملات دقیق در سوریه علیه تأسیسات مورد استفاده گروه های وابسته به سپاه پاسداران صورت گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با درخواست یک سناتور آمریکایی از بایدن برای خارج کردن نظامیان آمریکا از سوریه، منابع خبری از عملیات جدید مقاومت خبر دادند. به گزارش تسنیم، ران پل نماینده کنگره آمریکا در واکنش به هدف قرار گرفتن پایگاه های آمریکا در خاک سوریه خطاب به بایدن تاکید کرد نظامیان آمریکایی را از سوریه به خانه ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا_چین اتهامات مقام های آمریکایی مبنی بر استفاده از تیک تاک برای جمع آوری داده های شهروندان این کشور را رد کرده است. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، مائو نینگ ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه آمریکایی مدعی شده به نسخه ای از اطلاعیه ای که آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه آمریکا به صورت غیرعلنی برای کنگره آمریکا برای اطلاع رسانی درباره این معافیت تحریمی ارسال کرده، دست پیدا کرده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : مرکز تحقیقات کنگره آمریکا در جدیدترین گزارش تحقیقی خود که برای نهاد قانون گذار این کشور تهیه کرده است، به بررسی میزان تاثیرگذاری تحریم های ایالات متحده روی نظام جمهوری اسلامی و همچنین آخرین تحولات سیاسی و اجتماعی در ایران پرداخته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۷    
قانونگذاران آمریکایی با حمله به تیک تاک، آن را برای کودکان مخرب دانسته و دولت چین را به اعمال نفوذ از طریق آن متهم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۶    
پنتاگون از کنگره آمریکا خواست بودجه مبارزه با رسانه های روس در حیات خلوت را افزایش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا با ادعای اینکه ایران در عرض دو هفته می تواند مقدار کافی مواد شکافت پذیر برای ساخت سلاح اتمی تولید کند، تهدید کرد که ارتش این کشور نیز گزینه هایی را آماده کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا با بیان اینکه واشنگتن در حال بررسی راه های مختلف برای تقویت رژیم تحریم ها علیه ایران است، اما اذعان کرد که تحریم ها نتوانسته تغییر رفتار یا سیاست مورد نظر کاخ سفید در تهران را ایجاد کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات کنگره آمریکا در جدیدترین گزارش خود به شکست تمامی راهکار های دولت های متعدد آمریکا اعم از تحریم های جامع، اقدامات محدود نظامی و تعامل دیپلماتیک با ایران در مهار ایران اعتراف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات کنگره آمریکا در جدیدترین گزارش خود به شکست تمامی راهکارهای دولت های متعدد آمریکا اعم از تحریم های جامع، اقدامات محدود نظامی و تعامل دیپلماتیک در مهار ایران اعتراف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره با ارسال نامه ای، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را تحت فشار قرار دادند تا سیاه پاسداران را در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه استماع کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا با حضور مدیر اجرایی اپلیکیشن تیک تاک برای امروز پنجشنبه تدارک دیده شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، تیک تاک علت این مساله را نگرانی های فزاینده امنیت ملی در ایالات متحده توصیف کرده است. شو زی چو، مدیر عامل شرکت تیک تاک نیز روز پنجشنبه در کنگره آمریکا شهادت خواهد داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
معاون وزیر خارجه روسیه در واکنش به درخواست ها از کنگره آمریکا ارسال مهمات خوشه ای به اوکراین، از واشنگتن خواست تا مسیر تنش را ادامه ندهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
چهار تن از اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا از جو بایدن خواستند تا بمب های خوشه ای به اوکراین ارسال کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه پولیتیکو به نقل از منابع آگاه گزارش داد، پلیس کنگره ایالات متحده در حال افزایش آمادگی برای تظاهراتی است که ممکن است، پیش از اعلام جرم علیه دونالد ترامپ در واشنگتن برگزار شود. منابع آگاه به این روزنامه گفتند، سطوح امنیتی از امروز (سه شنبه) توسط پلیس کنگره آمریکا تقویت خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای اولین بار بعد از آشوب های 6 ژانویه 2021 که در آن طرفداران او به ساختمان کنگره حمله کردند در فیسبوک پستی منتشر کرد و نوشت: من برگشتم. حساب های کاربری ترامپ در اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و فیسبوک بعد از حمله طرفداران او به ساختمان کنگره آمریکا مسدود شده بود.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یوتیوب اعلام کرد محدودیتها روی کانال دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را با گذشت بیش از دو سال از تعلیق آن که در پی حمله به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ژانویه سال 2021 روی داد، برداشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کنگره آمریکا می تواند قانون مشترکی از سوی مجلس نمایندگان و مجلس سنا تصویب کند تا به کمک امنیتی به عربستان پایان داده یا آن را محدود کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
5 عضو کنگره آمریکا خواستار ارائه جنگنده های اف- 16 به اوکراین شدند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
یورونیوز نوشت: با گذشت بیش از دو سال از یورش طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ژانویه 2021، و در حالیکه حدودا دو سال دیگر تا انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر 2024 باقی مانده است ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا مت گیتس نماینده جمهوری خواه در مجلس نمایندگان ایالات متحده طرحی برای خروج تمام نیروهای آمریکایی از سوریه ظرف 6 ماه را ارائه داد که نهایتا در رای گیری مجلس با 321 رای مخالف و 103 رای موافق، وتو شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا احیای مجدد روابط دو کشور ایران و عربستان را نگران کننده خواند و تاکید کرد این توافق نفوذ آمریکا در منطقه را تضعیف خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع ملی ترکیه خواستار موافقت کنگره آمریکا با فروش هواپیما های اف 16 به ترکیه شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، به دنبال هک شدن یک وبگاه بیمه خدمات درمانی موسوم به "DC Health Link" که توسط اعضای کنگره آمریکا استفاده می شود، اطلاعات شخصی حساس و مهم هزاران قانونگذار، کارمندانشان و اعضای خانواده شان به سرقت رفت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مایک پنس معاون سابق رئیس جمهوری آمریکا در تندترین انتقاد ها علیه دونالد ترامپ گفت که درنهایت تاریخ وی را مسبب و مسئول واقعه تروریستی حمله هواداران سفید پوست آمریکایی ترامپ به کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021 (17دی ماه 1399) خواهد شناخت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری رویترز، مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا زمانی که هزاران تن از حامیان دونالد ترامپ در تلاش برای جلوگیری از تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوی 2020 این کشور و پیروزی بایدن در این انتخابات به ساختمان کنگره حمله کردند، در کنگره حضور داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی هک شدن یک وبگاه خرید بیمه که برای اعضای کنگره، مشاغل کوچک و ساکنان پایتخت آمریکا فعالیت می کرد، اطلاعات 56 هزار نفر به سرقت رفت.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۶    
در سایه جنگ اوکراین نشست کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا در حالی برگزار شد که...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کنگره آمریکا خواستار تصویب قانونی برای تحریم شرکت های چینی کمک کننده به روسیه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پهلوگیری کشتی های نظامی ایران در بنادر برزیل همراه با صدور مجوز دولت این کشور، صدای نماینده کنگره آمریکا را درآورد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۳    
یک نماینده کنگره آمریکا تاکید کرد که واشنگتن به دنبال شکست معقول روسیه در جنگ اوکراین است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۲    
بلومبرگ از تلاش پنتاگون برای دریافت 170 میلیارد دلار از کنگره آمریکا خبر داد.