سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۱۰:۱۰Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنگره آمریکا»

خبرگزاری فارس   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پلیس واشنگتن خودکشی چهارمین ماموری که در روز حادثه حمله مرگبار به کنگره آمریکا برای پاسخگویی به این حمله حضور داشت را تایید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۸ دقیقه پیش    
اداره پلیس منطقه کلمبیا روز دوشنبه از مرگ 2 مامور دیگر پلیس کنگره به دلیل خودکشی خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری وابسته به کنگره آمریکا در گزارشی تصریح کرد، رئیس جمهور بایدن به دنبال افزایش فشار بر ایران برای بازگرداندن این کشور به تعهدات برجامی است اما اذعان کرد، هر اقدامی در این راستا می تواند تنش ها میان دو تهران و واشنگتن را تشدید کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا استیضاح دوم او در کنگره را رقم زد. با این حال محاکمه ترامپ در مجلس سنای آمریکا با مخالفت جمهوری خواهان مواجه شد و شکست خورد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ده ها نفر از قانون گذاران آمریکایی با امضای لایحه ای خواستار افتتاح دفتر روابط دیپلماتیک میان واشنگتن و پیونگ یانگ شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۶    
عضو دومای روسیه اعلام کرد تلاش های کنگره آمریکا برای ممانعت از راه اندازی پروژه گازی نورد استریم 2 نتیجه ندارد و فقط موجب چالش برای بایدن می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وبگاه اطلاع رسانی کنگره آمریکا در تحلیلی نوشت، سیاست دولت بایدن برای اعمال فشارهای بیشتر به ایران با هدف بازگرداندن تهران به تعهدات ذیل برجام، موجب تشدید تنش ها خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مهر: وبگاه هیل وابسته به کنگره آمریکا از قصد دولت جو بایدن رئیس جمهور دموکرات این کشور برای تشدید فشارها علیه ایران در میانه وقفه ایجاد شده در مذاکرات احیای برجام خبر داد حال آنکه پیش بینی محاسبات داخلی ایران را نیز دشوار ارزیابی کرد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، پایگاه اطلاع رسانی هیل وابسته به کنگره آمریکا گزارش کرد که دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در دوران توقف مذاکرات هسته ای در وین در تلاش است فشارها به جمهوری اسلامی ایران را با هدف وادار کردن تهران به بازگشت به تعهدات برجامی تشدید کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی هیل وابسته به کنگره آمریکا گزارش کرد که دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در دوران توقف مذاکرات هسته ای در وین در تلاش است فشارها به جمهوری اسلامی ایران را با هدف وادار کردن تهران به بازگشت به تعهدات برجامی تشدید کند.
یک وبگاه آمریکایی وابسته به کنگره گزارش کرد که دولت بایدن قصد دارد در دوران فعلی توقف مذاکرات وین ، فشارها به ایران را تشدید کند تا این کشور را وادار به بازگشت به تعهدات برجامی کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از یونهاپ، نمایندگان کنگره آمریکا لایحه ای را برای پایان رسمی جنگ دو کره و ایجاد دفاتر رابط بین ایالات متحده و کره شمالی به امضا رساندند! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
یک دیدبان وابسته به کنگره آمریکا در امور بازسازی افغانستان گزارش داد که واشنگتن از جنگ افغانستان درس نگرفته است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ششم ژانویه (17 دی) کنگره آمریکا در حال شمارش آرای مجمع گزینندگان (الکترال کالج) برای تایید نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر بود که بعد از اعتراض چند قانونگذار آمریکایی به نتیجه رأی گیری در ایالت آریزونا، ترامپ از هوادارانش خواست تظاهرات به اصطلاح مسالمت آمیز برگزار کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بنا به دستور وزارت دادگستری آمریکا، اسناد مالیاتی رئیس جمهور سابق این کشور در اختیار کنگره قرار می گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- چند تن از نمایندگان کنگره آمریکا از شرکت هتل های هیلتون خواستند در استان مسلمان نشین چین فعالیت نکند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، شرکت هیلتون پیشتر اعلام کرده بود در یکی از مناطق استان سین کیانگ در غرب چین که استانی مسلمان نشین است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۶:۴۰    
پلیس آمریکا یک نماینده کنگره را به دلیل شرکت در تظاهرات دستگیر کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا یک قانونگذار سیاه پوست این کشور را حین حضور در تظاهرات دستگیر کرد تا او سومین قانونگذار سیاه پوستی باشد که طی یک ماه گذشته در تظاهرات دستگیر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۰    
نماینده جمهوری خواه آمریکا از ایلی نوی از تمایل اغلب نمایندگان هم حزبی خود به پیگیری حملات به کنگره آمریکا پس از انتخابات سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۱    
ادامه دار شدن ماجرای یورش به کنگره آمریکا پس از هفت ماه و گل های رز ایران زینت بخش خیابان ها و میادین ایروان از مهمترین گزارش های خبرنگاران صداوسیما در 24 ساعت گذشته بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۶    
شفقنا- نخست وزیر عراق شب گذشته از کنگره آمریکا بازدید و با رئیس و اعضای نمایندگان این کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق، الکاظمی در دیدارها بر توسعه روابط با آمریکا تاکید کرد. انتهای پیام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۳:۲۵    
مایکل فانون در جلسه شهادت خود در کنگره با عصبانیت روی میز کوبید و از بی تفاوتی مردم نسبت به نیرو های پلیس در روز حمله به ساختمان کنگره انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۷    
ماجرای یورش به کنگره آمریکا همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۹    
وزارت دفاع و اعضای کنگره آمریکا نسبت به پیشرفت های موشکی و هسته ای چین به شدت ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال انتشار گزارش جدیدی مبنی بر اینکه پکن در حال ساخت 110 سیلوی موشکی دیگر است، پنتاگون و اعضای جمهوریخواه کنگره آمریکا نسبت به تقویت نیروهای هسته ای چین ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۰    
"افسران پلیس که چند ماه پیش از ساختمان کنگره آمریکا دفاع کردند در نشست استماع کنگره حاضر شدند و روایت هایی از این حادثه را شرح دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال انتشار گزارش جدیدی مبنی بر اینکه پکن در حال ساخت 110 سیلوی موشکی دیگر است، پنتاگون و اعضای جمهوریخواه کنگره آمریکا نسبت به تقویت نیروهای هسته ای چین ابراز نگرانی کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، چهار افسر پلیس ایالات متحده روز سه شنبه در مجلس نمایندگان آمریکا حاضر شدند تا آنچه را که روز 6 ژانویه در جریان حمله طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا روی داده بود، برای قانونگذاران بازگو کنند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان - مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته عبارتند از: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 195 میلیون و 980 هزار نفر رسیده و بیش از 4 میلیون و 192 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۱۰    
تصاویر ماهواره ای نشان می دهد چین در حال ساخت میدان تازه ای از سیلو های موشکی در نزدیکی هامی در بخش شرقی منطقه سین کیانگ است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل اسپوتنیک، اختلافات در کنگره آمریکا در جریان بررسی پرونده شورش در حادثه حمله سال گذشته به ساختمان کنگره بالا گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۵    
کمیته منتخب رسیدگی به حملات به ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن اولین جلسه رسیدگی به این پرونده را آغاز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای خطاب به وزیر خزانه داری این کشور خواستار لغو معافیت مالیاتی آن دسته از سازمان های آمریکایی که از شهرک سازی های اسرائیل حمایت مالی می کنند، شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وبگاه کنگره آمریکا (هیل)، از 17 تا 23 جولای جاری حداقل 915 مورد حمله مسلحانه در آمریکا صورت گرفته که منجر به مرگ دستکم 430 نفر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۰۶    
یک نماینده جمهوریخواه و منتقد دونالد ترامپ به کمیته بررسی حملات کنگره آمریکا پیوست.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۶    
جیم والش، مشاور ویژه کنگره آمریکا در امور هسته ای در گفت وگوی اختصاصی با جام جم می گوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
پزشک سابق کاخ سفید و نماینده فعلی کنگره آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره سلامت روان بایدن، پیش بینی کرد که وی قبل از پایان دوران ریاست جمهوری اش مجبور به استعفا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ویژه کنگره آمریکا گفت: آنچه مشخص است این که مطابق برجام، آمریکا باید تحریم هایی را که ذیل موضوع هسته ای قرار داشت، بردارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رونی جکسون ، نماینده کنگره آمریکا که به عنوان پزشک ارشد کاخ سفید در دولت اوباما و ترامپ فعالیت می کرد، پیش بینی کرده است که جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل عدم آمادگی لازم برای کار، دوره ریاست خود را به پایان نخواهد رساند. ...
نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا نسبت به وضعیت سلامتی رییس جمهور این کشور ابراز نگرانی کرد و خواستار توجه به توانایی بایدن برای ادامه کار در کاخ سفید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۳    
سفارت روسیه در واشنگتن از قطعنامه جدید ضدروسی نمایندگان کنگره آمریکا انتقاد و به آنها توصیه کرد که به جای دخالت در امور داخلی روسیه، بهتر است به حل مشکلات داخلی و نقض مکرر حقوق انسانی در ایالات متحده بپردازند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
24 نماینده دموکرات کنگره آمریکا به رهبری ایلهان عمر در تلاشند که نماینده ویژه ای برای مبارزه با اسلام هراسی در سراسر جهان از سوی دولت آمریکا تعیین شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گفت: سایت خبری واشنگتن فری بیکن اعلام کرده، دو نماینده کنگره آمریکا از دو حزب جمهوری خواه و دموکرات، طرحی را ارائه کرده اند و از جامعه اطلاعاتی و خزانه داری آمریکا خواسته اند درباره علت مقاومت ایران در مقابل تحریم ها تحقیق کنند! گفتم: که چه بشود؟! ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دو قانونگذار آمریکایی از جامعه اطلاعاتی کشورشان خواسته اند درباره روش هایی که به ایران کمک کرده دولتش را سرپا نگاه دارد به نهاد قانونگذار گزارش ارائه دهند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته عبارتند از: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 193 میلیون و 423 هزار نفر رسیده و بیش از 4 میلیون و 151 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اقدام نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر حذف نام دو نماینده جمهوریخواه از کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره آمریکا در ششم ژانویه 2021 موجب اعتراض رهبر اقلیت جمهوری خواهان در این مجلس شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۴    
در شرایطی که برای دومین بار طی یک ماه گذشته، اقلیت جمهوریخواه سنای آمریکا با توسل به تکنیک فیلیباستر مانع شروع بررسی لوایح مورد نظر دولت جو بایدن و اکثریت دموکرات های کنگره شدند، در مجلس نمایندگان هم کارگروه تحقیق پیرامون حمله هواداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا جنجال برانگیز شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اقدام نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر حذف نام دو نماینده جمهوریخواه از کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره آمریکا در ششم ژانویه 2021 موجب اعتراض رهبر اقلیت جمهوری خواهان در این مجلس شد.