دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۱۹Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدعیان حقوق بشر»

تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: جنگ هشت ساله را کسانی به ملت ایران تحمیل کردند که مدعی حقوق بشر و دفاع از حقوق زنان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
آبادان - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: جنگ هشت ساله را کسانی به ملت ایران تحمیل کردند که مدعی حقوق بشر و دفاع از حقوق زنان هستند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر و سازمان ملل، با تداوم قطعی آب آشامیدنی در مناطقی از استان الحسکه برای پنجاهمین روز، بیماری وبا جان بسیاری از ساکنان را تهدید می کند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۲    
همزمان با تشدید جنایات رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و اراضی اشغالی در حالی مدعیان حقوق بشر در غرب سازمان های بین المللی...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی به همایش مجمع جهانی اهل بیت (ع) گفتند: امروز وحدت اسلامی یک موضوع مهم می باشد دشمن با اختلاف افکنی بین امت اسلامی به دنبال نابود کردن اصل دین است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه فرارسیدن پنجم شهریور زادروز محمد بن زکریای رازی پزشک، فیلسوف و شیمی دان مشهور ایرانی و روز داروساز را به داروسازان کشور تبریک گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۸    
امام جمعه بجنورد با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، گفت: همواره بالاترین ترورها توسط مدعیان حقوق بشر انجام می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اعلام اتهام سپیده رشنو ، بازدید رییس سازمان زندان ها از ایسنا، اعلام نتایج آزمون وکالت مرکز وکلا از اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: در قوه قضاییه آمادگی کامل داریم همه آنها که مدعی اند که می خواهند از حقوق بشر حمایت کنند، بیایند و زندان های ایران را ببینند و بدانند که در ایران با زندانی چگونه رفتار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: در زندان های ما باز است و کسانی که مدعی حقوق بشرند، بیایند و ببینند که جمهوری اسلامی ایران با زندانیان اعم از زندانیان سیاسی و عادی چگونه رفتار می کند.
دولت   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به جنایت وحشیانه منافقین در قتل عام وحشیانه مردم کوچه و بازار اظهارداشت: منافقین در دورانی که از داعش خبری نبود، داعشی فکر می کردند و خشن تر از داعشی ها عمل می کردند و جالب اینکه ادعای آزادی و دموکراسی داشته و غربی ها که ادعای حقوق بشر دارند همواره آنان را تحت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: سکوت جامعه جهانی و مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن کودکان بیگناه بهت آور و غیر قابل قبول است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران، قتل چهار مرد مسلمان در آلبوکِرکی ایالت نیومکزیکو، جامعه مسلمانان را وحشت زده کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اشاره به اقدامات سبعانه رژیم اشغالگر صهیونیستی، این گونه اقدامات را در سایه سکوت مجامع بین المللی و برخی مدعیان حقوق بشر دانست و به شدت آن را محکوم کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا:نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز جمعه کرج گفت: در آمریکا انبوه جنایات در حال انجام است و همین جنایات تاریخ آمریکا برای رسوایی تمام مدعیان حقوق بشر غربی کافی است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۶    
ایران پرس: رئیس قوه قضائیه ایران روز سه شنبه در مراسم اعطای هفتمین جایزه حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی با انتقاد از عملکرد مدعیان حقوق بشر گفت: مدعیان دروغگوی حقوق بشری غرب حتی تعریف درستی از بشر ندارند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: غلامحسین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه گفت: امروز بسیاری از مدعیان حقوق بشر نه تعریف درستی از بشر دارند، نه حقوق و فقط می خواهند حرف غلط خود را بر تمام دنیا تحمیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت:مدعیان حقوق بشر غربی در چندین قرن گذشته به بهانه های مختلف جنایت هایی در گوشه و کنار دنیا کردند و امروز هم انجام می دهند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس قوه قضائیه با انتقاد از عملکرد مدعیان حقوق بشر گفت: مدعیان دروغگوی حقوق بشری غرب حتی تعریف درستی از بشر ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه اظهارداشت: امروز بسیاری از مدعیان مدافع حقوق بشر نه تعریف درستی از بشر دارند و نه از کرامت و حقوق بشر و متاسفانه می خواهند آن حرف نادرست و ناحق خود را بر انسان های موحد و بر همه دنیا به زور تحمیل کنند و آن را آزادی می دانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با انتقاد از عملکرد مدعیان حقوق بشر گفت: مدعیان دروغگوی حقوق بشری غرب حتی تعریف درستی از بشر ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: یکی از ابزارهای داعش این بود که در فضای مجازی کار می کرد و کسانی که مدعی حقوق بشر هستند برای انجام هرکار خشنی به این گروه میدان می دادند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۳    
مدعیان حقوق بشر آنطور که در ظاهر دم از حق انسان ها می زنند، در میدان عمل بزرگترین ناقض آن به شمار می آیند. آنان خود، متهمان ردیف اولی هستند که اغراض سیاسی را بر قوانین موجود حاکم کرده و دست به اقداماتی زده اند که هیچ جایی در کتب حقوقی شان ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افشای اسنادی تازه درباره جنایت جنگی نیروهای ویژه انگلیس در افغانستان، آزمونی دیگر برای دولت های غربی مدعی حقوق بشر و چالشی برای نهادهای بین المللی دفاع از حقوق انسانها است و افکار عمومی جهان درحال نظاره هستند که مدعیان حقوق بشر جهان ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۱    
حوزه/ امروزه تهاجم فرهنگی مدعیان حقوق بشر غربی کار را از بی حجابی فراتر برده و در صدد ترویج بی بندوباری، فساد و همجنس گرایی است و هدف آنها جز از بین بردن اساس اسلام نیست.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
احمد معصومی فر سفیر ایران در استکهلم در توییتی نوشت: یک شرکت سوئدی تولید کننده ملزومات پزشکی همچنان به بهانه تحریم ظالمانه امریکا از فروش پانسمان برای کودکان پروانه ای ایران امتناع می کند. این فرشتگان معصوم هر روز در مقابل چشم مدعیان حقوق بشر زجر می کشند و پر پر می شوند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نصیرنیوز، امیرعبداللهیان در این توییت نوشت: بمباران شیمیایی سردشت، اوج وقاحت رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه کشورمان بود. وی تصریح کرد: سکوت و همدستی مدعیان حقوق بشر در این جنایت وحشیانه و مغایر با حقوق بین الملل، هرگز از خاطر ملت بزرگ ایران فراموش نخواهد شد ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور، تبیین ماهیت واقعی مدعیان حقوق بشر به ویژه آمریکا را برای مردم به ویژه جوانان حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: سلطه گران و در رأس آنها آمریکا با ادعای حقوق بشر و طرح شعارهای به ظاهر زیبا به دنبال سیطره بر کشورها و چپاول منابع و ثروت ملت ها هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در توئیتی نوشت: بمباران شیمیایی سردشت اوج وقاحت رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه کشورمان بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: انقلاب اسلامی و خون های شهدا ثابت کرد، سر دادن شعار دفاع از حقوق بشر پوششی بر ترور، تجاوز، استعمار و استثمار ملت های جهان توسط ابرقدرت ها است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در یادداشتی توئیتری نوشت: سکوت و همدستی مدعیان حقوق بشر در جنایت بمباران شیمیایی سردشت هرگز از خاطر ملت بزرگ ایران فراموش نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بمباران شیمیایی سردشت، اوج وقاحت رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بود، گفت: سکوت و همدستی مدعیان حقوق بشر در این جنایت وحشیانه و مغایر با حقوق بین الملل، هرگز از خاطر ملت ایران فراموش نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: کسانی که مدعی حقوق بشر هستند در پرونده خود چه عملکردی داشته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات در توهم تهاجم هواپیمای مسافربری، دستور شلیک دو موشک را صادر کرد و موشک ها به فاصله چند هزارم ثانیه به بال و دم هواپیما اصابت کردند و 40 درصد مسافران هواپیما، کشته شدند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شهید منیره سیف دختر 17 ساله نهاوندی فقط به جرم انقلابی بودن درحالی که چند روزبه ازدواجش مانده بود در 12 شهریورماه سال 60 به طرز وحشیانه ای در آتش کینه منافقین کوردل سوخت و اسمانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بحران اوکراین آشکارا از استاندارد دوگانه آمریکا و اروپا در ارتباط با پناهجویان پرده برداشت و نشان داد که مدعیان حقوق بشر نسبت به جنگ زدگان نیز دیدگاهی مبتنی بر خودی- غیرخودی قائل هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
12تیر 67، روزی که همه دیدند آبی و قرمز،آب و آتش به هم آمیخت و مدعیان سیه دل حقوق بشر 290 انسان بی گناه را در آبهای نیلگون خلیج فارس هدف قرار دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک چهار دهه از سند توحش غرب و مدعیان حقوق بشر در سردشت می گذرد اما هنوز تاول های چرکی و سرفه های خشک مردم این دیار پایانی ندارد هنوز هم که هنوز است خردل و تاول جزئی از زندگی روزمره مردم مرزی این دیار است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۷:۱۹    
حوزه/ تأکید بر کاهش اجاره بهای منازل مسکونی، ترویج ازدواج آسان، افشای چهره واقعی مدعیان حقوق بشر از جمله کلید واژه های خطبه های ائمه جمعه برخی شهرهای لرستان در روز 10 تیر 1401 است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۹    
ائمه جماعت سیستان و بلوچستان در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته گفتند: امریکا با حمله ناجوانمردانه به هواپیمای ایرباس ایران هیچ منطق و انسانیتی نداشت و با این جنایت در دنیا منفورتر شد و یکی از ننگین ترین فاجعه انسانی به دست مدعی حقوق بشر که بویی از حقوق بشر نبرده است، رخ داد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه سلطانیه گفت: حقوق بشر ابزاری در دست آمریکا برای جنایت است و مدعیان حقوق بشر با شعار حقوق بشر، در عمل حقوق بشریت را پایمال می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ما قربانی مسئله حقوق بشر هستیم و حقوق ما توسط مدعیان حقوق بشر پایمال شده است، گفت: حقوق بشر آمریکایی حقوق بشر تبعیض نژادی و ثروت اندوزی است و آنان حقوق بشریت را تضییع می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری قشم گفت: شلیک به هواپیمای مسافربری در خلیج فارس و شهادت مسافران غیرنظامی آن توسط ناوگان آمریکای جنایتکار یکی از فجایع غیر قابل بخشش در تاریخ و ننگی ابدی برای مدعیان حقوق بشر، انسان دوستی و زخمی عمیق بر قلب انسان های آزاده جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز مسئول انجمن دفاع از حقوق مصدومان شیمیایی سردشت حرف ها دارد با مدعیان حقوق بشر آمریکایی و می گوید: صدای مرا از سردشت می شنوید؟شهری که صدای نفس های به شماره افتاده هزاران ریه شیمیایی شده تا الان بایدگوش تان را کر می کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق، بسیاری از کشور های غربی ازجمله آلمان، آمریکا، انگلستان، فرانسه، شوروی، ایتالیا و... که از طرحان پروتکل 1925 ژنو هستند، در تجهیز عراق برای تولید گاز های شیمیایی نقش داشتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار جلالی گفت: غربی ها که کروات می زنند و موضوع دفاع از حقوق بشر را مطرح می کنند، همان هایی هستند که سلاح های شیمیایی را در اختیار رژیم بعثی عراق گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به جنایات آمریکا در سال های پس از انقلاب اسلامی علیه ملت ایران، گفت: 18 شهید ترور در سال های پس از انقلاب اسلامی در البرز نتیجه جنایات مدعیان حقوق بشر در آمریکای جنایتکار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- نمایشگاه پوستر با موضوع حقوق بشر آمریکایی و با هدف بصیرت افزایی و آگاهی بخشی چهره واقعی مدعیان حقوق بشر توسط حوزه هنری لرستان برپا شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۰    
سردار جلالی گفت: غربی ها که کروات می زنند و موضوع دفاع از حقوق بشر را مطرح می کنند، همان هایی هستند که سلاح های شیمیایی را در اختیار رژیم بعثی عراق گذاشتند.