یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدعیان حقوق بشر»

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: مدعیان حقوق بشر باز هم مثل همیشه خفه خون گرفته اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد در مورد اقدام تروریستی به شهادت رساندن دختران مدرسه سیدالشهدا در افغانستان، ضمن محکوم کردن این اقدام عنوان کرد: این اقدامات تروریستی و سکوت مدعیان حقوق بشر در این زمینه محکوم است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی سکوت مرگ بار مدعیان حقوق بشر درخصوص جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه کشورها جنایات اسرائیل را محکوم کنند گفت: متاسفانه در جنایات اخیر اسرائیل در غزه کشورهای مدعی حقوق بشر نه تنها سکوت اختیار کرده اند که حتی اجازه ندادند مردم این اقدامات را محکوم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- امام جمعه زرندیه گفت: سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونسیتی و کشتار مردم و کودکان نوار غزه نشان از چهره پلید و منافقانه آنها و کشورهای غربی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات دشمنان اسلام در فلسطین و افغانستان محکوم است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۶۳ سایت دیگر  
موازنه قدرت در پرتو گفتمان پرفروغ مقاومت و انتفاضه و آنچه هم اینک در میدان های مقابله مجاهدان و رزمندگان مقاومت فلسطینی در مصاف با رژیم جنایتکار صهیونیستی با حملات پیوسته موشکی پدیدار شده، بیش از هر زمانی به نفع فلسطین تغییر یافته است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مفتح امام و رئیس مرکز اسلامی هامبورگ فجایع خونین در افغانستان و فلسطین را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قشم – ایرنا – امام جمعه قشم گفت: فاجعه ننگین کشتار دختران بی گناه مدرسه سیدالشهدای افغانستان و حمله صهیونیست به فلسطینیان در غزه و مسجدالاقصی مایه ننگی برای مدعیان حقوق بشر آمریکایی و غربی به شمار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته در مناطق مختلف لبنان گروه ها و احزاب با گردهمایی ها و برگزاری کنفرانس های خبری جنابات رژیم صهیونیستی در سکوت مدعیان حقوق بشر را محکوم کردند مشروح گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۵    
در مناطق مختلف لبنان گروه ها و احزاب با گردهمایی ها و برگزاری کنفرانس های خبری جنابات رژیم صهیونیستی در سکوت مدعیان حقوق بشر را محکوم کردند
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۹    
رسوایی مدعیان حقوق بشر فراهانی با انتشار این دو تصویر نوشت: عکس پایین: گردهمایی پرچمداران حقوق بشر در پاریس در پی حمله به شارلی ابدو، عکس بالا: حمله به مدرسه دخترانه در کابل که پنجاه دانش آموز معصوم به خون کشیده شدند و جانشان هیچ اهمیتی برای حقوق بشر ندارد. حقوق بشریعنی... ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۸    
حوزه، مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان در محکومیت شدید جنایت تروریستی کابل آورده است: دوگانگی سازمان های حقوق بشر در برخورد با حوادث تروریستی و کشتار مسلمانان، نشانگر ظلم مدعیان حقوق بشر به جامعه جهانی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۵    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه گفت: جنایت تروریستی و به خاک و خون کشاندن دانش آموزان در مدرسه سیدالشهدا(ع) کابل، روی دیگر سکه مدعیان دروغین حقوق بشر را به نمایش گذاشت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۵    
نماینده خبرگان با بیان اینکه داعش با حمایت آمریکا و مدعیان روشنفکری جنایت افغانستان را آفرید، گفت: همه باید علیه داعش در افغانستان و پاکستان بسیج شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام کرد که تا فلسطین هست ما نیز هستیم و حمایتش می کنیم و باید بگوییم روز قدس روز تذکر اسلام به مدعیان حقوق بشر است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۴    
یک کاربر در توئیتی نوشت: در هند مردم دارند از کرونا کف خیابان جان می دهند. جا برای سوزاندن جنازه ها نیست. بعد مواد اولیه واکسن به هند نمی دهند. چرا؟ نمی تواند بسازد؟ می تواند. اما مواد اولیه نمی دهند تا واکسن ارزان نسازد. آدم می کشند هزار هزار، تا درآمدشان کم نشود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در سایه سکوت سازمان های بین المللی و مدعیان حقوق بشر در هر 10 دقیقه یک کودک یمنی به دلیل تبعات جنگی که آل سعود شش سال بر این کشور تحمیل کرده است، جان می دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان _ روزنامه حمایت نوشت: یکی از مهم ترین سیاست های دستگاه قضا در سند تحول قضایی حبس زدایی و پیشگیری از وقوع جرم است که قوه قضاییه در دوره تحول در این خصوص اقدام به ابلاغ دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها کرد. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:امیدواریم رخدادهای اخیر در بریستول انگلیس که منجر به سرکوب شدید مردم معترض این شهر از سوی پلیس شد، از نگاه مدعیان حقوق بشر از جمله مقامات آن کشور پنهان نماند و مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره رخدادهای اخیر در انگلیس گفت: امیدواریم رخدادهای اخیر در بریستول انگلیس که منجر به سرکوب شدید مردم معترض این شهر از سوی پلیس شد، از نگاه مدعیان حقوق بشر از جمله مقامات آن کشور پنهان نماند و مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
گرچه اغلب کشورهای غربی ادعا می کنند فروش سلاح به عربستان را متوقف کرده اند اما گزارش ها نشان می دهد صادرات تسلیحات اروپایی به عربستان همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پاندمی کرونا و توافق هسته ای ایران دو آزمون و میدان مهمی هستند که در آن ها میزان صداقت طرفداران حقوق بشر و دیپلماسی به عیار و محک گذاشته شد اما احتکار واکسن و تداوم تحریم ها علیه مردم ایران، نشان داد که تمام دغدغه های مدعیان آغشته به تناقضی آشکار است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: امروز ناقضان حقوق بشر از ناحیه مدعیان حقوق بشر مورد سوال قرار نمی گیرند و علیه آن ها بیانیه ای هم صادر نمی شود، اما وقتی یمنی ها از وطن و مردم خود و زنان و کودکان دفاع می کنند، مورد تهاجم این مدعیان قرار می گیرند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی در پیامی گفت:دستان مدعیان حقوق بشر به خون میلیون ها انسان بی گناه آلوده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: بیش از 90 درصد پرونده های معوقه در کشور با حرکت جهادی همکاران قضایی در شرایط کرونایی به سرانجام رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۱۵    
مدعیان حقوق بشر چشم خود را بر جنایات آل سعود در یمن بسته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۶    
مدعیان حقوق بشر چشم خود را بر جنایات آل سعود در یمن بسته اند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا نوری با اشاره به اینکه مدعیان، مدافع حقوق بشر با ساخت انواع بمب های شیمیایی مردم را قتل عام می کنند، گفت: این دشمن قابل اعتماد نیست، چرا که به انسانیت و قانون هیچ گونه پایبندی ندارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: سالانه 100 هزار کودک یمنی بخاطر جنگ، سوء تغذیه و بیماری کشته میشوند. 46 درصد از کودکان دچار لکنت زبان هستند و 12میلیون یعنی همه کودکان یمن نیاز به کمک های بشردوستانه دارند، اما خبری از مدعیان حقوق بشر نیست! کرونا خطرناک تره یا عربستان سعودی؟ ...
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رییسی گفت: دادخواهی در حادثه سردشت نباید مشمول زمان بشود؛ حامیان صدام،الخصوص اروپایی ها که یکی خردل را در اختیار این کشور بعثی قرار دادند باید محکوم بشوند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -علی باقری کنی، دبیر ستاد حقوق بشر ایران و معاون امور بین الملل قوه قضاییه در جمع خانواده های معظم شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت گفت: کشور هایی که دیروز "وحشیانه" با "جنگ افزار های شیمیایی " به جان ملت ایران افتادند، امروز "گستاخانه" با "نرم افزار های قدرت اقتصادی و سیاسی" ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تشدید حملات هوایی متجاوزان آل سعودی،انصار الله یمن ادامه تحریم های اقتصادی علیه ملت یمن را بزرگ ترین جنایت مدعیان حقوق بشر ارزیابی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جرح جرداق مسیحی در کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی حقوق بشری علوی را در مقابل حقوق بشری غربی قرار می دهد و مدعیان حقوق بشر را به چالش می کشاند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عسکری گفت: نهج البلاغه منشوری فوق منشور حقوق بشری است که امروز مدعیان حقوق بشر به ناحق دم از آن می زنند و در عمل بدترین برخوردها را با بشریت و انسان ها دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فرانسه و آلمان در جریان جنگ عربستان علیه یمن ائتلاف سعودی به سرکردگی این کشور، به پشتیبانی لجستیکی و آموزش نظامی اعضای ائتلاف در سطوح مختلف پرداختند تا در بدترین بحران بشردوستانه جهان به اذعان سازمان ملل دست داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۱    
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح پیگیری مطالبات حقوقی دفاع مقدس را حق ملت ایران دانست و گفت: مردم جهان باید بدانند که ملت ایران در دوران دفاع مقدس تحت چه ظلم و ستمی از سوی متجاوزان قرار گرفتند و مدعیان حقوق بشر نیز نسبت به جنایات رژیم بعثی سکوت پیشه کردند.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند، تا 30 سانتی متر در فولاد فرومی رود؛ این بمب را زدند تا بدن آنها را تکه تکه کنند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، سرلشکر محمد باقری روز سه شنبه در همایش بین المللی مطالبات حقوقی _ بین المللی دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مقاومت افزود: شهدا با نثار جان خود امنیت و آرامش را به ما عطا کردند ...
محمد باقری با بیان اینکه سردار سلیمانی حامل پاسخ و پیام ایران به عربستان بود، گفت: برای ترور سردار سلیمانی از بمبی استفاده کردند که برای تجهیزات زرهی به کار می رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند، تا 30 سانتی متر در فولاد فرو می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۱    
وزیر خارجه سوریه از رفتار برخی کشور های مدعی حقوق بشر که خودشان عامل اصلی نقض این حقوق در کشور های دیگر هستند، به شدت انتقاد کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: مدعیان امروز حقوق بشر، وقتی این فجایع در سردشت و حلبچه و ... اتفاق افتاد کجا بودند؟ خوب آن موقع سرشان شلوغ بود و داشتند هزاران تن خردل و سارین و گازهای شیمیایی و انواع تسلیحات به مهره شان صدام تحویل میدادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۶    
به گزارش مشرق، صفحه طنز دی بی سی فارسی در تازه ترین سوژه کلیپ های طنز خود به موضوع اخیر و دعوت رئیسی برای بازدید از زندان های ایران پرداخته است: رئیس قوه قضاییه ایران اعلام کرد درِ زندان های ایران به روی مدعیان حقوق بشر باز است تا از آنها بازدید کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق با اننقاد از دوگانگی سیاست های جامعه بین الملل در پرونده های حقوق بشری گفت مدعیان حقوق بشر چشم خود را به روی جنایات آمریکا و رژیم اسرائیل بسته اند.
توسعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۷   + ۷۷ سایت دیگر  
سفر من نشان داد توطئه دشمن برای جدایی انداختن بین دو ملت ایران و عراق شکست خورده است.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: آمادگی داریم درب زندان های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر، هر زندانی را که در ایران می خواهند، ببینند.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛رئیس قوه قضاییه صبح امروز در جلسه شورای عالی قضایی ضمن تشکر از حضور متفاوت مردم در مراسم 22 بهمن امسال اظهار کرد: متن اصلی این مراسم در سراسرکشور، ابرازی وفاداری مردم به انقلاب و ارزشها بود لذا نباید دچار حاشیه شد و پاسداشت عملی حضور مردم، اجرای عدالت و خدمت صادقانه به آنهاست ...