شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۴۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشورهای اروپایی»

دنیای اقتصاد   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازار خودروهای الکتریکی ایتالیا هنوز از وضع بحرانی خارج نشده اما در مسیر رشد قرار گرفته است. در حالی که کشورهای اروپایی به دوره طولانی خود برای الکتریکی سازی ادامه می دهند، چهارمین بازار خودروی بزرگ این قاره تلاش می کند سرعت فروشی را که چند ماه پیش از دست داده بود، به دست آورد ...
اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان جهانی بهداشت هشدار داد احتمال افزایش شیوع گسترده کرونا در تابستان امسال در کشورهای اروپایی وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت از احتمال شیوع گسترده بیماری کووید19 در اروپا طی تابستان امسال خبر داد و خواستار نظارت دقیق نهاد های بهداشتی کشور ها بر وضعیت همه گیری ویروس پس از سه برابر شدن موارد روزانه ابتلا در یک ماه گذشته شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اربارا وودوارد، سفیر بریتانیا در سازمان ملل، درخواست کرد: ایران باید هر چه سریع تر توافق را بپذیرد زیرا توافق بهتری وجود نخواهد داشت .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
همچنین بریتانیا، آلمان و فرانسه از ایران خواسته اند بدون تاخیر بیشتر از پیشنهادی که برای احیای توافق هسته ای روی میز است استفاده کند و به فرآیند اجرای کامل برجام بازگردد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۰:۵۵    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی چاره ای جز بازگشت به برجام نداشتند اما مجدد دلیل اصلی برجام بر روی میز مذاکره قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص های اصلی بازارهای بورس کشورهای اروپایی معاملات خود را با سیر نزولی آغاز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که پرونده مناقشه مرزی لبنان و رژیم صهیونیستی شاهد تحولات جدیدی است، علاوه بر آمریکا این بار کشورهای اروپایی نیز برای حمایت از اسرائیل و منافع آن وارد خط شده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فداحسین مالکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آینده مذاکرات، اظهار داشت: کشورهای اروپایی عضو برجام بعد از خروج آمریکا از برجام تعهدات خود را نادیده گرفتند و بر همین اساس اعتماد ما به آنان کم شده است. آنان باید این بار حسن نیت خود را در عمل ثابت کنند و نشان دهند. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۰    
شرکت نفت و گاز الجزایر اعلام کرد درآمد آن در سال 2022 حدود 40 درصد افزایش می یابد. این کشور در ماه های اخیر حدود 12.6 درصد از نیاز کشورهای اروپایی به گاز را تامین کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- موسسه مالی استنلی مورگان شهر نیویورک در آخرین گزارش خود، پیش بینی کرده است که تورم و رکود اقتصادی اروپا تا سال 2023 میلادی ادامه داشته باشد. به گزارش ایرنا به نقل از راشا تودی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری آمریکا امروز اعلام کرد که آمریکا سامانه های دفاع هوایی در کشورهای اروپایی مستقر می کند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۱    
جو بایدن رییس جمهوری آمریکا امروز اعلام کرد که آمریکا سامانه های دفاع هوایی در کشورهای اروپایی مستقر می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن رییس جمهوری آمریکا امروز اعلام کرد که آمریکا سامانه های دفاع هوایی در کشورهای اروپایی مستقر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا امروز اعلام کرد که آمریکا سامانه های دفاع هوایی در کشورهای اروپایی مستقر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا گفت: اگر ایران یک ماه مبارزه را تعطیل بکند و کل نیروها به مرخصی بروند؛ کشورهای اروپایی باید یک گرم یک گرم مواد مخدر را از داخل شهرهایشان جمع بکنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هشدار روز سه شنبه وزیر خارجه اسپانیا در خصوص افزایش نفوذ روسیه در کشورهای شمال آفریقا، منطقه ای گرفتار در بی ثباتی سیاسی فزاینده و درگیری های نظامی رو به گسترش ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نقطه اصابت موشک های روسی به شهر کرمنچوک، محل نگهداری تسلیحات و مهمات ارسالی از سوی آمریکا و کشورهای اروپایی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امروزه کشورهای زیادی برای دستیابی به دستاوردهای بیشتر در فضا، بودجه های زیادی اختصاص داده اند و آمریکا و چین در رأس فهرست این کشورها قرار دارند. هزینه کشورهای اروپایی در برنامه های فضایی، در کنار بودجه های تحقیقاتی و امثال آن ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یکی از شایع ترین آسیب های اسکلتی - عضلانی در کشور، آرتروز زانو به دلیل نشستن های طولانی است و نکته اینجاست آسیب هایی که در کشورهای اروپایی شایع بوده، اکنون ایرانیان را هم درگیر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد با توجه به احتمال قطع کامل عرضه گاز روسیه به اروپا و خالی ماندن ذخایر گاز این قاره، کشورهای اروپایی باید مصرف گاز خود را 30 درصد پایین بیاورند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا: اگر ایران یک ماه مبارزه را تعطیل بکند و کل نیروها به مرخصی بروند؛ کشورهای اروپایی باید یک گرم یک گرم موادمخدر را از داخل شهرهایشان جمع بکنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- سردست، تولید و صادرکننده فرش های ترکمن گفت: با توجه به کیفیت فرش تولیدی ما، بیش از 20 سال است که صادرات آن به کشورهای اروپایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برای کشورهای اروپایی احیای توافق هسته ای ایران اهمیت بسیار فراوانی دارد زیرا برجام تنها تلاش سیاست خارجی و بین المللی موفق اتحادیه اروپا بود که با اقدام آمریکا نابود شد. علاوه بر این موضوع تامین جایگزین انرژی روسیه برای قاره سبز اکنون جنبه حیاتی پیدا کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه- حامد کشاورز : در ماه های گذشته تماس های دیپلماتیک مقامات قطری با ایران، آمریکا و کشورهای اروپایی افزایش قابل توجهی داشته است که مهمترین آن ها سفر سید ابراهیم رئیسی به قطر در اسفند 1400 و سفر متقابل امیر قطر به ایران در اردیبهشت 1401 بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – فرمانده ارتش انگلیس در ادامه اظهارات ضد روس سران این کشور گفت، نیروهای مسلح باید برای مقابله با آنچه او احتمال حمله روسیه به سایر کشورهای اروپایی نامید بسیج شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مقایسه جالبی میان وضعیت فوتبالیست ها در ایران و کشورهای اروپایی از سوی علی دایی انجام شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حدود یک ماه پس از آنکه رهبران اتحادیه اروپا تحریم واردات نفت روسیه را پیشنهاد دادند، توافق کردند که 90 درصد از واردات نفت خام و فرآورده های نفتی از روسیه را تا پایان سال 2022 کاهش دهند و تنها چند کشور محصور در خشکی از این تحریم ها معاف باشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۵۵    
بیشتر تولیدات کارآفرین و تولید کننده محصولات دست دوز چرمی در گلستان به کشورهای اروپایی از جمله انگلیس، آلمان، کانادا، آمازون و غیره صادر می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
“سید وحید کریمی” تحلیلگر ارشد مسائل بین الملل با بیان اینکه انگلیس و اتحادیه اروپایی خط خود در رابطه با روسیه و پوتین از یکدیگر جدا کردند، گفت: قطعا روند جاری در اوکراین باید رصد شود و اگر لندن و “دستگاه سلطنت” از مواضع سخت خود علیه پوتین که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی و امریکا بشدت تند است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تلاش حدود 2000 مهاجر آفریقایی برای ورود به شهر ملیلیه اسپانیا، به مرگ و مصدومیت تعدادی از آن ها منجر شد.مراکش که نزدیک ترین کشور آفریقایی به اروپا به شمار می رود، به دلیل همسایگی با تنگه جبل الطارق، مهم ترین گذرگاه ورود پناهجویان و مهاجران غیرقانونی به کشورهای اروپایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال جنگ اوکراین و کاهش صادرات گاز از روسیه به قاره سبز, بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله آلمان, ایتالیا, اتریش و هلند بار دیگر مشعل های نیروگاه زغال سنگ که بالاترین میزان "ردپای کربن" را دارد, روشن کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی کشورهای اروپایی اعلام کردند می خواهند به دلیل کمبود گاز دوباره از زغال سنگ استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین های چند هزار ساله افغانستانی ها این روزها در ایران هم اجرا می شود و در نوع خود جالب توجه است. نماینده فرهنگی و اجتماعی افغانستانی ها می گوید: امنیت، آرامش و حضور در ایران را به کشورهای اروپایی ترجیح می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن علمی طبیعت گردی ایران گفت: دو نرخی شدن سبب نارضایتی گردشگران خواهد شد و به نوعی افزایش نرخ هواپیما و هتل ها تنها منافع صنفی را تامین خواهد کرد و در تامین منافع جمعی تاثیری نخواهد داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس رسما خواهان جذب محمد محبی شد. به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب محمد محبی است. خبرهای موثق طرفداری حکایت از آن دارد روز قبل پرسپولیس با ارسال ایمیلی به شکل رسمی خواهان جذب محمد محبی از باشگاه سانتاکلارای پرتغال شده است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کانال تلگرامی ایسنا در قالب اینفوگرافی به معرفی کشورهای اروپایی پرداخته است که محدودیت های کرونایی سفر را برداشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با افزایش نیاز کشورهای اروپایی به انرژی و ضرورت حرکت به سمت ساخت نیروگاه هسته ای، کره جنوبی در صدد است با استفاده از این فرصت، زمینه فعالیت شرکت های کره برای ساخت نیروگاه های هسته ای در جمهوری چک و لهستان را فراهم سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده مکمل های تقویت سیستم ایمنی از صادرات این محصول به کشورهای اروپایی خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
– گروه استان ها – مریم یاوری: دکتر منصور مهزاد، مردی از دیار نصف جهان، شخصیتی علمی که عاشق هنر و آموختن بود؛ کارنامه زندگی این متخصص آسیب شناسی (پاتولوژی) آنقدر پربار و سنگین است که باید ساعت ها برای مطالعه آن وقت گذاشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مسافران حج در کشورهای اروپایی از جمله انگلیس به دلیل ضعف سعودی ها در صدور به موقع بلیت، با مشکلاتی مواجه شده اند.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان آشنایی دیگران با اندیشه های شیعی را از نتایج مهم سفر آیت الله اعرافی به واتیکان و کشورهای اروپایی برشمرد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۴۴    
دانش محوری یکی از مهم ترین دارایی های سازمان است که باعث ایجاد خلاقیت و خلق مزیت های رقابتی می شود .هر ساله صنعت برق دنیا در یک رقابت علمی و فوق تخصصی در یکی از کشورهای اروپایی به عنوان سیرد بین المللی دانش متخصصان را محک می زند در شرکت توزیع برق اصفهان ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در کشور ایران فروش بیمه به صورت آنلاین یک اقدام جدید است و هنوز از تمامی ظرفیت های آن استفاده نشده است. اما دیگر کشورها در زمینه فروش آنلاین بیمه از ما چند قدم جلوتر هستند. مثلا برخی از کشورهای اروپایی در همین زمینه یک تجربه 20 ساله در کارنامه فروش بیمه دارند. ...
ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه دفاع از حقوق بشر ابزاری برای سلطه بیشتر آمریکایی ها و غربی ها بر جهان است ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به دروغین بدون حقوق بشر آمریکایی اظهار داشتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
موجی از اعتصاب ها بخش هواپیمایی کشورهای اروپایی را در برگرفته است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام با اشاره به ظرفیت بازارچه های مرزی برای فروش صنایع دستی، گفت: بازارچه دائمی فروش محصولات صنایع دستی در مرزهای ایلام ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
قم- مرجع تقلید شیعیان آشنایی دیگران با اندیشه های شیعی را از نتایج مهم سفر آیت الله اعرافی به واتیکان و کشورهای اروپایی برشمرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
جناب آقای رئیسی! درسخنان اخیر خود فرمودید: برخی از کشور های اروپایی به دلیل گرانی کالا های اساسی، روش تخصیص کوپن را برای توزیع کالا در پیش گرفتند. لطفا دستور فرمایید کسانی که این مطلب را به شما گفته اند، نام این کشورهای اروپایی را اعلام کنند.