شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۱۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت خارجه»

خبر خودرو   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روسیه از تمامی طرفین درگیر در مناقشه پیرامون شبه جزیره کره خواست بر اجتناب از تقابل هسته ای تمرکز کنند و همچنین بر تعهد مسکو به پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای تاکید کرد. ...
وزارت خارجه فرانسه با صدور بیانیه، حمله یک فرد مسلح به سفارت جمهوری آذربایجان در ایران را محکوم و با قربانیان این حمله ابراز همدردی کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثبات اقتصادی مانع تحریک سیاسی می شود، گفت: دشمنان مشکلات معیشتی مردم را پاشنه آشیل کشور می دانند، فلذا لازم است که دیپلمات ها فعالتر و هوشیارانه تر اعلام موضع کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: چین بزرگترین مشتری نفتی ایران است؛ تمرکز ما بر این است تا آن ها را از معامله با تهران برحذر کنیم؛ زمانی که یک توافق روی میز بود، انتخاب ایران عقب نشینی و عدم انجام تعهدات بود.
8 صبح   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هشت صبح: یک مقام وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان با ادعای اینکه باکو اعتقاد ندارد حمله به سفارت این کشور در تهران به دلایل شخصی انجام شده باشد، از احتمال تخلیه سفارت جمهوری آذربایجان در ایران خبر داد ...
تیتر برتر   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بنابر گزارش وبگاه بغداد الیوم ، سفارت عراق در حساب توئیتری خود نوشت: سفارت عراق در اوکراین ارائه خدمات کنسولی در این سفارت را از 30 ژانویه (10 بهمن) تا اطلاع ثانوی تعلیق می کند . ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در پی عملیات مقاومتی در منطقه نفیه یعقوب در بیت المقدس که 9 کشته و 12 زخمی برجای گذاشت کاخ سفید عصر جمعه واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امارات متحده عربی در بیانیه ای بدون اشاره به جنایات رژیم موقت صهیونیستی عملیات شهادت طلبانه قدس را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود تنش ها در سرزمین های اشغالی فلسطین وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد هیچ تغییری در مورد سفر وزارت امور خارجه این کشور به منطقه وجود ندارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۷    
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن، تداوم اقدامات و جنایات اسرائیل علیه ملت فلسطین را گواهی بر شکست طرح رخنه به ملت های عربی از طریق دولت های سازشکار قلمداد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۵    
یادداشت های علم: ولادیمیر پروفی یف، سفیر جدید شوروی دیدنم آمد، خیلی صحبت کردیم. این سفیر مرد با سابقه ای ست در مصر و عراق سفیر بود، در لندن و پاریس کاردار بوده است. از همه مهمتر در کمیته سری که در وزارت خارجه شوروی سیاست کلی شوروی را طرح ریزی می کند عضویت داشته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۰    
وزارت خارجه فلسطین از شورای امنیت خواتست که تجاوزات اسرائیل را متوقف کند و به سازمان حقوق بشر هشدار داد خونریزی در جنین یادآور عواقب معافیت از مجازات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست تا تصمیمات و اقدامات لازم را برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین اتخاذ کند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا هم رسما طی گزارشی اعلام کرده، ارزش فروش مستقیم تسلیحات آمریکا در سال مالی 2022 میلادی 49 درصد افزایش نشان می دهد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۱    
وزارت امور خارجه آذربایجان با صدور بیانیه ای ادعا کرد که یک کارزار ضدآذربایجانی در ایران در این حمله نقش داشته است. وزارت خارجه آذربایجان هم چنین در این بیانیه ای ایران را به نادیده گرفتن طولانی مدت درخواست های باکو برای تقویت امنیت سفارت خود در تهران متهم کرد. ...
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۳    
رضا غبیشاوی - با اینکه حادثه در تهران روی داد اما رسانهها و نهادهای جمهوری آذربایجان تواتستند زودتر یا همزمان با طرف ایرانی خبر را منتشر کنند. به عنوان مثال اولین خبر ایرنا درباره حمله به سفارت به نقل از وزارت خارجه جمهوری آذربایجان و خبرگزاری دولتی ترند در باکو است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آذربایجان اعلام کرد که ایران مسئول کامل حمله مسلحانه به سفارت این کشور در تهران است. به گزارش ایسنا، به نقل از ترند، آیخان حاجی زاده، سخنگوی وزارت خارجه آذربایجان روز جمعه در گفت وگویی با تی آر تی عنوان کرد که طرف ایرانی مسئولیت کامل حمله به سفارت این کشور در تهران را برعهده دارد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد. بنا بر گفته وزارت خارجه این کشور، یک فرد مسلح صبح روز جمعه با سلاح کلاشینکف وارد سفارت شده است.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی اقدام مسلحانه انجام شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران گفت: با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه در بیانیه ای ارتکاب جنایت رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین را که به شهادت 10 فلسطینی منجر شد، محکوم کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
باکو از احضار سفیر ایران به وزارت امور خارجه این کشور در پی حادثه صبح امروز خبر داد.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام مسئولان رسمی عراق در استفاده از نامی ساختگی برای خلیج فارس را مغایر با اصل حسن همجواری و مناسبات دوستانه دو کشور دانست و خواستار تصحیح این روند شد.
شیوا بیان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
این اقدام را با اشد عبارات محکوم می کنیم همچنان که پلیس و وزارت خارجه اعلام کردند این حادثه انگیزه شخصی و خانوادگی داشته و نباید بر روابط دو کشور سایه افکند .
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد. https://aparat.com/v/8vDLK
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۵    
وزارت خارجه ترکیه سفیر دانمارک را به دلیل گزارش هایی مبنی بر اینکه برای یک اسلام ستیز در تظاهرات کپنهاگ مجوز سوزاندن قرآن صادر شده است احضار و اعتراض شدید خود را به وی ابلاغ کرد.
برترین ها / اعتدال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه در توییتی حمله صبح امروز به سفارت آذربایجان در تهران را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی باید این گلایه را به عزیزان ما که کشورهای دوست ما هستند و ما هم از آنان با منتهای قدرت دفاع کردیم، بفهماند که این سکوتشان در مقابل موضع اتحادیه اروپا، سکوتی است که بوی بی تفاوتی می دهد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۹۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز اقدام مسلحانه در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران که به کشته شدن یک نفر منجر شده را شدیدا محکوم کرد
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۹    
سخنگوی وزارت خارجه ایران اقدام برخی از مقامات عراق در استفاده از نام جعلی برای خلیج همیشه فارس را در تضاد با اصل همجواری و مناسبات دوستانه دو کشور دانست و خواستار تصحیح این اشتباه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۵    
وزارت امورخارجه ترکیه در اعتراض به مجوز دادن مقامات دانمارک برای هتک حرمت قرآن کریم در این کشور، سفیر دانمارک را احضار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه به اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها در کرانه باختری واکنش نشان داد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آذربایجان روز جمعه در بیانیه ای نوشت: من اقدام تروریستی امروز علیه سفارت کشورمان در تهران را به شدت محکوم می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت:حادثه اخیر سفارت آذربایجان را با اشد عبارات محکوم می کنیم همچنان که پلیس و وزارت خارجه اعلام کردند این حادثه انگیزه شخصی و خانوادگی داشته و نباید بر روابط دو کشور سایه افکند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی حمله یک فرد مسلح به سفارت باکو در تهران، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان سفیر ایران در این کشور را احضار کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آذربایجان از احتمال تخلیه سفارت این کشور در تهران در پی حمله مسلحانه خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آذربایجان از احضار سفیر ایران به این وزارت خانه خبر داد.
سخنگوی وزارت خارجه آذربایجان از احتمال تخلیه سفارت این کشور در تهران در پی حمله مسلحانه خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۵    
وزارت خارجه یمن ادامه کشتار و جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیر نظامیان فلسطینی را به شدت محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از احضار سفیر دانمارک در آنکارا توسط وزارت خارجه ترکیه درپی اهانت به قرآن کریم توسط شهروند تندرو و اسلام ستیز سوئدی - دانمارکی خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۲    
شفقنا افغانستان- وزارت خارجه حکومت طالبان حمله روز گذشته نیروهای اسرائیلی در شهر جنین فلسطین را وحشیانه خوانده و آن را با شدیدترین الفاظ تقبیح کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه جمهوری آذربایجان در بیانیه ای از تخلیه سفارتش در تهران خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه افغانستان در نشست با رئیس نمایندگی سیاسی جمهوری اسلامی ایران در کابل از اقدامات ایران تقدیر کرد. خبرگزاری میزان – حسن کاظمی قمی، نماینده ویژه رئیس جمهور و رئیس نمایندگی سیاسی جمهوری اسلامی ایران در کابل با امیرخان متقی ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آذربایجان از احضار سفیر ایران به این وزارت خانه خبر داد.
آنا / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان دقایقی پیش در خبری به نقل از وزارت امور خارجه این کشور، با اشاره به حادثه حمله مسلحانه صبح امروز(جمعه 7 بهمن) به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران نوشت که در جریان این حمله دست کم یک نفر کشته و دو نفر مجروح شده اند که جزئیات آن در دست بررسی است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های جمهوری آذربایجان به نقل از وزارت خارجه این کشور از احضار سفیر ایران در باکو در واکنش و اعتراض به حمله به سفارت آذربایجان در تهران خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : رسانه های جمهوری آذربایجان اعلام کردند که وزارت خارجه این کشور سید عباس موسوی سفیر ایران در باکو را در ارتباط با حمله مسلحانه صبح روز جمعه به سفارت این کشور در تهران احضار کرده است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه اوکراین در توییتی حمله صبح امروز به سفارت آذربایجان در تهران را محکوم کرد. اولگ نیکولنگو، سخنگوی وزارت خارجه اوکراین روز جمعه در توییتی نوشت ...