چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۰۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش نویس»

شعار سال   ۹ ساعت پیش    
پیش نویس زندگی اولین بار توسط اریک برن و استینر بیان شد و بعد ها توسط دیگر نظریه پردازان تحلیل رفتار متقابل بررسی شد و گسترش یافت. امروزه به عنوان بخشی از نظریه ی تحلیل رفتار متقابل اهمیت زیادی دارد.
فرادید   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
براساس پیش نویس لایحه بودجه، دولت برای سال 1400 حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان را 3 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته است. براساس جزء 4 بند الف تبصره 12 لایحه بودجه سال 1400 که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی ...
در حالی که روند بررسی و تصویب نهایی پیش نویس بودجه سال آینده در حال انجام است، یک کارشناس اقتصادی با اشاره به تلاش دولت برای جای دادن درآمدهای حاصل از پیش فروش نفت در بودجه 1400 تاکید کرد، این موضوع باعث وابستگی بیشتر بودجه به نفت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از اهداف اصلی اصلاح ساختار بودجه، کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی است اما پیش نویس لایحه بودجه 1400 نشان می دهد نه تنها فروش نفت بلکه پیش فروش نفت نیز در آن گنجانده شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در خصوص تصمیم هیئت رئیسه برای ساماندهی و اثرگذاری بیشتر تذکرات، گفت: کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی برای رسیدگی موضوعات در مجلس و اداره پارلمان آیین نامه گذاری می کند و اگر این کمیسیون طرحی دارد باید پیش نویس طرح خود را در صحن ارائه کند تا تصویب شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: در سال های 98 و 99، ارز 4200 تومانی کالا های اساسی از محل درآمد های ارزی ناشی از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص گاز اختصاص می یافت، اما براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400 ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولتی و غیر دولتی در پیش نویس لایحه بودجه 1400 سالانه 48 میلیون تومان اعلام شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵    
به گزارش جام نیوز ، طبق جزئیات پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی برای سال 48 میلیون تومان و ماهانه تا 4 میلیون تومان از مالیات معاف خواهد شد. معافیت مالیاتی حقوق در سال جاری 36 میلیون تومان و ماهانه 3 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
طبق پیش نویس بودجه 1400، تا پایان شهریور سال آتی سازمان های بیمه گر باید صرفاً نسخه الکترونیکی را پذیرش نمایند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فارس: تهیه پیش نویس لیست تحریم 89 شرکت چینی برای تحریم توسط ایالات متحده به بهانه ارتباط آنها با ارتش چین، با واکنش شدید پکن روبه رو شد. ژائو لی جیان سخنگوی وزارت خارجه چین امروز (دوشنبه) در واکنش به این خبر ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در پیش نویس لایحه بودجه 1400، حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال آتی، 3.5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از دستور کار قرار گرفتن لایحه نظام جامع باشگاه داری در این کمیسیون خبر داد و افزود: پیش نویس این لایحه از سوی وزارت ورزش و جوانان دریافت شده تا بعد از کارشناسی دقیق، پیشنهادات نمایندگان به دولت ارائه شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400 حجم ارز 4200 تومانی واردات کالاهای اساسی در مقایسه با امسال، تقریبا نصف می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: کف حقوق بازنشستگان در سال 1400 بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار تومان در لایحه بودجه پیشنهاد شد. براساس جزء 4 بند الف تبصره 12 لایحه بودجه سال 1400 که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶    
روزنامه اطلاعات- آذر 1354 اطلاعات با تیتر اول پیش نویس قرارداد مترو امضا شد برای اولین بار جزئیات طرح متروی تهران را منتشر کرد. به نوشته این روزنامه، شمال شرق میدان شهناز (میدان امام حسین فعلی) به عنوان ستاد سازندگان مترو انتخاب شده بود ...
براساس جزئیات پیش نویس لایحه بودجه سال آینده، سقف معافیت مالیات حقوق کارکنان دولتی و خصوصی، بطور سالانه 48 میلیون تومان در نظر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۵:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه در پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت کارکنان را به فروش اموال مازاد گره زد که در بودجه سال جاری عملکردی نزدیک به هیچ داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۴:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400 و ارقام اعلام شده توسط رئیس سازمان برنامه درباره قیمت و حجم صادرات نفت پیش بینی شده در این لایحه، حجم ارز 4200 تومانی اختصاص یافته به واردات کالاهای اساسی در سال 1400 در مقایسه با امسال، تقریبا نصف می شود و به کمتر از 5 میلیارد دلار خواهد رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۵    
براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400، بخش اعظم افزایش 230 هزار میلیارد تومانی منابع بودجه در سال آینده از محل درآمد 205 هزار میلیارد تومانی پیش بینی شده از محل فروش اوراق پیش فروش نفت یا همان اوراق سلف نفتی تأمین خواهد شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- رهبران کشورهای عضو گروه 20 در پیش نویس بیانیه پایانی نشست مجازی خود وعده داده اند که از هیچ تلاشی برای تضمین دسترسی منصفانه به واکسن ویروس کرونا در سطح جهان فروگذاری نخواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش نویس طرح کمیته تخصصی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در رابطه با اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان منتشر شد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۲    
در طرح اصلاح قانون بهبود مستمر محیط کسب وکار ، برخی وزارتخانه ها و سازمان ها مکلف شده اند پیش نویس هر نوع مقرره را در دسترس اتاق های بازرگانی و دیگر نهادهای نمایندگی کننده بخش خصوصی و تعاونی قرار دهند تا اگر اعتراضی نسبت به آنها بود، اصلاح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400، بخش اعظم افزایش چشمگیر منابع بودجه در سال آینده از محل درآمد 205 هزار میلیارد تومانی پیش بینی شده از محل فروش اوراق پیش فروش نفت یا همان اوراق سلف نفتی تامین خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مهم ترین اقدامات این وزارتخانه برای ارتقای کیفیت دوره پیش دبستانی و مهدکودک ها براساس فرامین مقام معظم رهبری را تشریح کرد.
ششمین نشست کمیته برگزاری ششمین نشست کمیته حمل و نقل کمیسیون اسکاپ (ESCAP ) با حضور نماینده وزارت راه و شهرسازی در بانکوک برگزار شد و طی آن، طرح های پیشنهادی ایران جهت توسعه، همکاری و سیاست های منطقه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رهبران گروه 20 در بیانیه پایانی نشست خود در ریاض متعهد شدند، بودجه توزیع عادلانه واکسن کووید 19 در سراسر جهان را تامین و بار بدهی کشورهای فقیرتر را کاهش دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هزاران نفر طی شبانه روز گذشته در پایتخت فرانسه و سایر شهر های این کشور نسبت به لایحه جدید دولت مکرون معترض شدند. بر اساس این لایحه، پخش هرگونه تصویری از چهره افسر پلیس، جرم محسوب می شود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۹    
ICTna.ir - یک مقام اتحادیه اروپا گفت: جلسه ویدئویی میان مدیر دیجیتال اتحادیه اروپا و شرکت های آلفابت، اپل، آمازون و فیس بوک به منطور بحث و بررسی درباره پیش نویس قوانین کنترل قدرت آنها تا دوم دسامبر به تعویق افتاد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۹    
سیزدهمین جلسه کمیسیون تخصصی شورایعالی آمایش سرزمین در چارچوب بررسی مطالعات پشتیبانِ تدوین سند ملی آمایش سرزمین با حضور دکتر نوبخت، رئیس سازمان و رئیس شورایعالی آمایش سرزمین، وارد مرحله بررسی جزء به جزء متن پیش نویس سند ملی آمایش سرزمین گردید. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهمنامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، رسانه ای رژیم صهیونیستی فاش کردند که سودان به پیش نویس طرح پیشنهادی اسرائیل در مجمع عمومی سازمان ملل متحد رای مثبت داده است، این اقدام سودان چند هفته پس ازاعلام رسمی عادی سازی روابط میان دو طرف انجام شده است. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد پیش نویس قطعنامه حق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت و حاکمیت بر سرزمین شان را تصویب کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد پیش نویس قطعنامه حق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت و حاکمیت بر سرزمین شان را تصویب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه تاکنون 8 شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی صادر شده است، گفت: 107 شناسنامه دیگر نیز در روزهای آینده در استان همدان برای این افراد صادر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی پیش نویس اصلاح برخی از مواد اساسنامه شرکت شهرک های کشاورزی را به هیات دولت ارائه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: با وجود اینکه در پیش نویس گزارش دبیرکل موضوع تأثیر تحریم های رژیم آمریکا و دولت های غربی بر وضعیت معیشتی مردم ایران و مبارزه با بیماری کرونا آمده بود ولی متأسفانه در گزارش نهایی حذف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۸    
پارلمان تاجیکستان پیش نویس قانون بودجه سال 2021 میلادی این کشور را تصویب کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وی افزود: جلساتی با مسئولان درباره متناسب سازی داشتیم و اصلاحات مورد نظر انجام شد. نکته دیگر درباره مشاغل سخت و زیان آور است که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نظر ما را پذیرفت. سوابق مشاغل سخت و زیان آور محاسبه می شود و پرداختی بر اساس 4 سی ام انجام می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت درخواست کرد پیش نویس اولیه قوانین آزمون های الکترونیک با کمک نظرات دانشگاه های علوم پزشکی تنظیم شود تا پس از نهایی شدن، برای امتحانات ترم استفاده شود.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه موسیقی با اشاره به نحوه حضور این نهاد صنفی در جشنواره موسیقی فجر و سایر رویدادهای دیگر از پیش نویس یک تفاهم نامه با آموزش و پرورش در حوزه موسیقی خبر داد.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پیش نویس تقویم مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا ( AVC ) برای سال 2021 دوباره بررسی شد و در صورت فراهم شدن شرایط میزبان ها و پروازهای بین المللی، فروردین ماه به عنوان زمان پیشنهادی شروع رقابت ها تعیین گردید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیران دفاع عراق و لبنان روابط دو جانبه و آخرین تحولات سیاسی و همکاری نظامی و امنیتی به خصوص پیش نویس توافقنامه همکاری نظامی که در مراحل پایانی قرار دارد را بررسی کردند.