دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۳:۱۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «اوراق بهادار»

باشگاه خبرنگاران   ۳۴ دقیقه پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز 37 هزار و 470 واحد نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
نبض بورس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پایان داد و ستدهای امروز سیتا در 50 هزار و 639 نوبت معاملاتی، 52.4 میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش 868 میلیارد و 992 میلیون ریال معامله شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پکن-ایرنا-اطمینان نداشتن از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باعث سقوط شاخص سهام در بازارهای اوراق بهادار قاره آسیا شده است.
روزنامه کسب و کار   ۴ ساعت پیش    
با توجه به ریزش سنگین شاخص بازار سرمایه و عدم رویت چشم انداز چرخش بازار و عدم امکان حمایت دولت و حقوقی ها در جمع کردن صفهای فروش و مدیریت بازار پیشنهاد می شود سازمان بورس اوراق بهادار بنا به ده دلیل زیر به مدت ده روز بازار را تعطیل کند : ...
تازه ترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، در اجرای ماده 32 قانون اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی، مصوب 1387 و تبصره 3 ماده 14 قانون توسعه ابزار ها و نهاد های مالی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم قانون اساسی ...
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 205 واحدی به عدد 16 هزار و 470 واحد رسید .
پولی مالی   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- در بورس اوراق بهادار تهران از 330 شرکت، حدود 180 شرکت قرارداد بازارگردانی امضا کردند .
شما نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار صبح امروز در صحن علنی مجلس، ضمن تشریح وضعیت بازارسرمایه و عملکرد سازمان بورس، تاکید کرد: اگر بازارگردان ها به طور کامل در بازار سرمایه فعال شوند تعادل در بازار افزایش می یابد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسناد تجاری دارای دو معنای عام و خاص می باشند، که معنای عام آن علاوه بر برات، سفته و چک شامل انواع اسناد دیگری از جمله بارنامه، قبض انبار، انواع اوراق بهادار بورسی مثل سهام یا اوراق مشارکت و غیره است. قبض انبار و بارنامه متضمن یک حق عینی برای دارنده آن نسبت به کالا و بار موجود در انبار می باشد.
تازه ترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه پارلمانی خبرگزاری فارس: امروز عمده وقت جلسه علنی مجلس به موضوع بورس معطوف بود و همزمان با قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی از وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی، نمایندگان دیدگاه های خود را درباره بورس تشریح کردند. ...
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
میرصانعی، دبیرکل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار در واکنش به دستورالعمل سازمان بورس مبنی بر ارائه مجوز جهت ایجاد کارگزاری جدید گفت که با باز شدن این راه و ورود کارگزاران جدید، رقابت در این صنعت به سمت رقابت های ناسالم بیشتر شود و ممکن است توجیه اقتصادی فعالیت کارگزاران را از بین ببرد.
فرصت امروز   ۸ ساعت پیش    
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران،شاخص کل بورس با معیار هم وزن امروز 4 هزار و 780 واحد کاهش یافته و به رقم 384 هزار و 341 واحد رسید.ارزش بازار در بورس اوراق بهادار تهران به رقم 5 میلیون و 79 هزار میلیارد تومان رسید.امروز معامله گران در بورس تهران بیش از 6 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه علنی امروز مجلس حاضر شد و گزارشی در خصوص وضعیت بازار سرمایه به نمایندگان ارائه کرد.
در معاملات امروز بورس اوراق بهادار در بین 4 نماد صندوق پالایشی سه نماد بورسی شبندر، شپنا و شتران با افت بیش از 4 درصدی ارزش مواجه شدند که باعث افزایش ارزش صندوق پالایشی یکم شد.
ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش 37470 واحدی معادل 2.73 درصد به رقم یک میلیون و 336 هزار و 586 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 205 واحدی به رقم 16 هزار و 470 واحد رسید.
با وجود اینکه از آزاد سازی سهام عدالت حدود پنج ماه است که می گذرد اما هنوز تکلیف سهام عدالت متوفیان مشخص نشده است.
اطلاعیه تعدیل قیمت اعمال و اندازه قرارداد اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با سررسیدهای آبان ماه و بهمن ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران منتشر شد.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 5 آبان ماه 99 با اُفت بیش از 37 هزار و 471 واحدی به پله یک میلیون و 336 هزار واحدی سقوط کرد. در معاملات امروز تعداد 654 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 60 هزار و 375 میلیارد ریال در بیش از 6 هزار و 872 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز خود 37 هزار و 47 واحد دیگرکاهش یافت.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز در حالی بورس اوراق بهادار با عقب نشینی قابل توجه شاخص روبرو شد که صحن علنی مجلس درگیر بحث درباره چرایی وضعیت بورس و منفی ماندن شاخص بود .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محسن علیزاده، عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در رابطه با پیشنهادهای کمیسیون اقتصادی به سازمان بورس و اوراق بهادار توضیحاتی ارائه کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بعد از افت های بازار سرمایه، موضوع بازارگردانی را به طور جدی دنبال کردیم چرا که بازارگردان ها می توانند تعادل را در این بازار ایجاد کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تامین مالی تولید با نقدشوندگی در حال حاضر در بورس وجود ندارد حال این که مهم ترین کار بورس تنظیم گری حرفه ای به منظور تامین مالی تولید با نقدشوندگی است. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بعد از افت های بازار سرمایه، موضوع بازارگردانی را به طور جدی دنبال کردیم چرا که بازارگردان ها می توانند تعادل را در این بازار ایجاد کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش این کمیسیون در خصوص وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طرح نمایندگان به موضوع تبصره یک ماده 45 قانون آئین نامه د اخلی مجلس درباره اصلاح قانون اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران اعلام وصول می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بورس و اوراق بهادار در زمینه بازار بورس، گفت: علیرغم همه زیرساخت ها، قوانین و مشوق ها ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران را اعلام وصول کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن قالیباف پیرو قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور دارایی و اقتصادی، در صحن علنی مجلس گفت: با وجود نوسانات بازار سرمایه ...
ریس سازمان بورس گفت: در بورس اوراق بهادار تهران از 330 شرکت، حدود 180 شرکت قرارداد بازارگردانی امضا کردند؛ 20 شرکت تمکین نکردند که اسامی آن را به سازمان بورس اعلام کردیم؛ متخلفان مستوجب مجازات اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به رشد بازار سرمایه در یکی دو سال گذشته زیرساخت های این بازار نتوانست خودش را با آن تطبیق دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۷۱ سایت دیگر  
قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت:اگر بازارگردان ها به صورت کامل در بازار سرمایه فعال شوند می توان یک تعادلی را در بازار ایجاد کنند.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 3 هزار و 807 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 373 ریال اعلام شده بود، از افزایش 921 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور دارایی و اقتصادی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سهام داران سهام عدالت تا امروز 13 هزار میلیارد تومان سهام فروختند که عمدتا از قشرهای ضعیف جامعه بودند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
با وجود اینکه اکنون حدود پنج ماهی است از بحث آزاد سازی سهام عدالت می گذرد اما هنوز وراث در پی تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیانشان هستند و تا به امروز هم مسئولین مربوطه پاسخ گوی مشکلات آن ها نبوده اند . در این گزارش برای پیگیری بیشتر به سراغ مسئولان مربوطه رفته ایم. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۲:۱۱    
طی چند روز گذشته بود که خبر قیمت گذاری دستوری فولاد در بورس کالا اعلام شد و این خبر اغلب مخالفانی را در پی داشت و افرادی مانند؛ رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: پمپاژ ارز توسط بانک مرکزی مفید است، زیرا باید بازار ارز را مدیریت کند. به گزارش اقتصادتهران، غلامرضا مصباحی مقدم، نماینده سابق مجلس و رییس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار ایران درباره عرضه اسکناس دلار در بازار و نبود متقاضی واقعی با وجود رشد قیمت ها ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین درخواست دو شرکت را برای عرضه اولیه در بورس این کشور تأیید کرده است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار امروز وضعیتی متفاوت را از سر گذراند، از محدوده حمایتی عقب نشست و یک کانال عقب رفت و در کانال یک میلیون و سیصد هزار واحدی قرار گرفت.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۵۲    
بورس اوراق بهادار ایران نشان داده است که وابستگی زیادی به وضعیت کشور ندارد و به راه خود ادامه می دهد و پیش بینی می شود که بورس تا سال 99 رشد مثبتی نخواهد داشت و روند نزولی خود را ادامه دهد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
هیئت پذیرش سازمان بورس و اوراق بهادار با اعطای فرصت به برنامه اعلامی بانک دی برای خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت موافقت کرد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۳    
در اولین روز کاری ماه جدید، خودرویی های حاضر در بازار سرمایه با عقب گرد مواجه شدند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، گروه خودرو و قطعات حاضر در بورس اوراق بهادار تهران در ادامه روند کاهشی خود امروز به جز چند نماد قطعه ساز نظاره گر افت و یا توقف سایر نمادهایش بود ...