دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۶:۵۷Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین مالی»

دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
سیدحمید کلانتری امروز بحث مولدسازی دارایی های دولت که بحث و گفت وگوهای خاصی هم به همراه داشته موضوع روز کشور است. هدف این مولد سازی تامین مالی برای هزینه های دولت است ...
اقتصاد ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
با حمایت بانک کشاورزی از ابتدای سال 1401 تا شروع دهه مبارک فجر، 178 فقره طرح راکد و غیرفعال، تعیین تکلیف شده و با راه اندازی مجدد به چرخه تولید بازگردانده شده است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تعاون روستایی گفت:در راستای سیاست های وزیر جهاد برای کشت قراردادی، تأمین مالی صورت خواهد گرفت.
وزیر اقتصاد گفت: انشاالله بتوانیم با دستاوردهای متنوع در حوزه وزارت اقتصاد از جمله موضوعات مالیاتی، گمرک، بیمه و نظام تامین مالی کشور، پیام ها و اخبار خوشی را برای مردم داشته باشیم.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران گفت: با تامین مالی 133 میلیون یورویی طرح ایجادی "شرکت فولاد آلیاژی ایران" توسط این بانک از محل منابع صندوق توسعه ملی و به صورت سندیکایی، پیش بینی می شود برای بیش از 1000 نفر در استان یزد به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شود
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان با بیان اینکه مولدسازی دارایی های دولت یک روش تامین مالی جدید است، گفت: پیش بینی می کنیم در این زمینه در خوزستان بالغ بر 24 همت دارایی شناسایی شود که یک انقلاب بسیار بزرگ در بحث منابع مالی دولت در استان خوزستان است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی بالغ بر 89 هزار میلیارد ریال اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در راستای تامین مالی واحدهای تولیدی درسال جاری صادر کرده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران اعلام کرد: از امروز (یکشنبه) تا بیست وپنجم بهمن منابع مورد نیاز جهت خرید وسایل گرمایشی و مایحتاج ضروری اسکان موقت زلزله اخیر منطقه خوی جمع آوری می شود.
به گفته مجتبی نقدی، اقدام اخیر هیات مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص اصلاح دستورالعمل نحوه صدور مجوز عرضه عمومی شرکت پروژه (سهامی عام) بسیار ارزشمند بوده است. این موضوع فرصت های جدیدی از طریق سرمایه گذاری برای تضمین رشد اقتصادی و اشتغالزایی در کشور فراهم می کند.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: درآمد حاصل از مزایده املاک و مستغلات متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن در جهت تامین مالی و اعتباری پروژه های در دست ساخت طرح نهضت ملی مسکن در استان هزینه می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بانک ها در کشور نقش مهمی را در پیشرفت و توسعه پذیرفته اند و بانک محور بودن اقتصاد کشور نیز امری غیرقابل انکار است؛ رجوع اکثر بنگاه ها و تولیدی ها به بانک برای تامین سرمایه های در گردش خود و حتی رجوع دولت به بانک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اجرا نشدن ماده 4 قانون جهش تولید و تامین مسکن مبنی بر تامین مالی ساخت واحدهای مسکونی از طریق نظام بانکی مهمترین عامل کند شدن روند ساخت مسکن در کشور به حساب می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۰    
مدیرعامل شرکت توسعه و تدبیر جوامع باسلام بر لزوم تامین مالی استارتاپ ها تاکید کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان نیازمند تامین مالی بزرگتری هستند که با ورود بیشتر استارتاپ ها در بورس این مشکل حل می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه سامانه هوشمند مولدسازی 22 بهمن رونمایی می شود ، گفت: هدف مهم مولدسازی سهیم شدن و انتفاع مردم از این دارایی ها و تحقق اقتصاد مردمی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویی کشور گفت: بررسی الگوهای موجود تامین مالی تغذیه و خوابگاه ها از مردادماه امسال در دستور کار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان امور دانشجویان کشور قرار گرفت و پس از برگزاری هشت نشست با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه ی کشور ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در سال 2011 به منظور تامین و مدیریت منابع مالی برای توسعه بخش حمل و نقل زمینی سنگال صندوق توسعه حمل و نقل زمینی (FDTT) توسط وزارت امور زیربنایی، حمل و نقل زمینی و توسعه سنگال به طور رسمی آغاز به کار نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۱    
آقای اسماعیل نژاد گفت:با امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی، تامین مالی این طرح تسریع میگردد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۱    
مدیر اداره تامین مالی زنجیره تولید بانک مرکزی گفت: یکی از اصلی ترین الزامات سرمایه گذاری برای تحقق رشد اقتصادی بالا توسعه کارآفرینی با محوریت بخش خصوصی است.
معاون مسکن وساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت:با عنایت به امضای تفاهم نامه تامین مالی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن فی مابین وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل 5 بانک دولتی در تامین مالی 1155000 واحد مسکونی تسریع میگردد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تجارت بر عزم راسخ این بانک برای تداوم حمایت از صنایع بالا و پایین دستی صنعت پتروشیمی تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- مسعود کریمی : از افزایش سرمایه در بازار سرمایه کشور به عنوان مسیری در جهت تامین مالی شرکت ها یادمی شود. تزریق منابع جدید با راهبرد ایجاد توسعه در زیرساخت ها، به روز رسانی ماشین آلات و تجهیزات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-فاطمه زارع پور نبیل : حمل ونقل عمومی رایگان که اغلب تحت عناوین حمل ونقل عمومی بدون کرایه یا حمل ونقل عمومی با کرایه صفر نامیده می شود، به خدمت دولتی اطلاق می شود که به طور کامل از طریق راه هایی غیر از دریافت کرایه از مسافران تامین می شود ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اقدام فوری بازار سرمایه؛ فرابورس با بهره گیری از بستر تامین مالی جمعی، اقدام به جمع آوری وجوه برای هم میهنان زلزله زده در خوی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۵    
مدیر شعب بانک صنعت و معدن استان قزوین گفت: این بانک 900 میلیارد تومان تسهیلات با هدف تامین مالی بخش تولید امسال به صنایع استان پرداخت کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این پروژه که با تسهیلات 780 میلیارد ریالی شعبه زاهدان بانک توسعه صادرات تامین مالی شده است، حدودا 150 کیلومتر بوده و در مدت 13 ماه تکمیل شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اسناد موجود درباره تعاملات و معاملات گالری محسن، بیانگر مراودات مالی احسان رسول اف با یک هلدینگ فعال در حوزه اقتصاد هنر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مبارزه قاطع، مؤثر و بی امان با پدیده پولشویی و تأمین مالی تروریسم مستلزم رفع بسترهای فسادزا، توسعه شفافیت و در نهایت برخورد قاطع و بازدارنده با مرتکبان این دست از جرایم است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روش دولت برای مهار نقدینگی در طولانی مدت کارساز نیفتاد و سیاست ها به سمت انتشار اوراق بیشتر و تامین مالی از بانک مرکزی رفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین شیرزاد، تحلیلگر و دکترای توسعه کشاورزی : یکی از نوآوری های متمایز لجستیک مدرن، تامین مالی انبار است که خدمات مالی را در زنجیره تامین جای می دهد و راه حل هایی را برای مشکلات تامین مالی ذی نفعان سطح پایه و شرکت های کوچک و متوسط ارائه می دهد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۲    
حمید محمدعظیمی، کارشناس سرمایه گذاری و تامین مالی منطقه آزاد تجاری (Free Trade Zone) به اختصار FTZ عبارت است از منطقه جغرافیایی که در آن رفتار نظارتی و مالیاتی ویژه ای برای برخی محصولات و خدمات مرتبط با تجارت اعمال می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم ضوابط، معیارها و رویه های تشخیص اشخاص مظنون را اصلاح و تصویب کرد.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس شعبه میدان آرژانتین بانک توسعه صادرات ایران از تکمیل و بهره برداری قریب الوقوع از پروژه ملی تولید ورق اسلب عریض در خرمشهر خبر داد و گفت: تامین مالی 170 میلیون و 400 هزار دلاری پروژه توسط این شعبه و از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: صندوق ملی محیط زیست در قالب طرح حمایتگرانه اقدام به تامین مالی نیروگاه های خورشیدی 20 کیلوواتی می کند که این طرح در شهرک های صنعتی به طور ویژه مورد حمایت قرار می گیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت برای تامین مالی هزینه های جاری خود درصدد انتقال دارایی های دستگاه های اجرایی به نهادهایی است که به احتمال قوی بخش خصوصی نیستند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایرنا، “علی رسولیان” افزود: این موضوع در قالب طرحی حمایتگرانه از سوی صندوق ملی محیط زیست در راستای تامین مالی نیروگاه های خورشیدی 20 کیلوواتی به صورت ویژه برای واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و با هدف ایجاد نیروگاه های انرژی خورشیدی کوچک مقیاس روی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
شادا : رئیس مرکز اطلاعات مالی از شناسایی 4600 فرد مظنون به پولشویی خبر داد و گفت: در حالی که بسیاری از قوانین مبارزه با پولشویی تا پیش از دولت سیزدهم بر زمین مانده بود ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سید محمد کریمی در این نشست که با حضور فقهای دینی، رئیس کل بیمه مرکزی، اعضای هیات عامل و جمعی از مقامات بیمه ای کشور برگزار شد با اعلام این مطلب افزود ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
صنعت خودرو برای این که بتواند تولید و تیراژ را افزایش دهد، به قطعه سازی قدرتمند نیاز دارد. به همین منظور تامین مالی قطعه ساز از سوی خودروساز بسیار اهمیت دارد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک نشریه آلمانی با توجه به افزایش روزافزون شمار افراد سالمند نیازمند به مراقبت در آلمان و بودجه محدود این کشور با توجه به وخامت اوضاع اقتصادی از بالا گرفتن مناقشات درباره تامین مالی این بخش در دولت ائتلافی آلمان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس برای تامین مالی پرداختی های میلیاردی اش تا پایان فصل طرح ویژه ای را آماده استارت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بازار پول اتاق بازرگانی مشهد معتقد است تسهیلات تکلیفی نه تنها تاثیر مثبتی بر اقتصاد نخواهد گذاشت؛ بلکه منابع مالی محدود بانک ها را به سمت بخش های غیرمولد می راند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- ریاض به دنبال استفاده از تظاهرات معترضان در ایران است تا امتیازات ژئوپولیتیک را از نظام سیاسی آن کشور دریافت کند. این در حالیست که تغییر رژیم هدف نهایی ریاض در قبال نظام سیاسی ایران نیست. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- نقش و سهم اصناف در سبد اقتصادی کشور غیرقابل انکار است. اصناف بزرگ ترین بخش اقتصاد کشور را تشکیل می دهند که بعد از نفت بالاترین نقش و جایگاه را در تأمین مالی اقتصاد ایران دارند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- تخصیص نرخ ارز و ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه از مهم ترین مشکلات اصناف هستند. تغییرات قیمتی مواد اولیه و نوسانات آن، فعالیت را برای صنوف مختلف دچار مشکل کرده است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تامین مالی جمعی شرکت پارس طبیعت سلولز( تولید کننده ظروف یکبار مصرف سلولزی قابل بازیافت ) درراستای مشارکت در بقای زمین آغاز شد .
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مشتریان دارنده نسخه IOS همراه بانک توسعه صادرات ایران باتوجه به منقضی شدن مجوز نسخه IOSهمراه بانک در تاریخ ششم بهمن ماه تا اطلاع بعدی از نسخه تحت وب استفاده کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۳    
تعهد پنج بانک دولتی برای تامین مالی ساخت یک میلیون و 155 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن، امضای تفاهم نامه 5 جانبه احداث 55 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن، امضای تفاهم نامه شرکت بازآفرینی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در تفاهم وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل 5 بانک دولتی شامل ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت مقرر شده است تا تامین مالی یک میلیون و 155 هزار واحد مسکونی انجام، تا در اجرای این طرح تسریع شود.