دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۰Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور مالیاتی»

سینا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از بنیاد ملی نخبگان، نشست هم اندیشی جمعی از نخبگان با سیدسلمان سیدافقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و سیدمحمدهادی سبحانیان معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد. ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۳ ساعت پیش    
سرپرست مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی گفت: از زمان تصویب قانون و قابلیت مطالبه مالیات بر اساس احکام بندهای (ب) و (پ) ماده 17 قانون رفع موانع تولید، تاکنون به ارزش بالغ بر 120 هزار میلیارد تومان برگ تشخیص مالیاتی صادر شده است.
دستیار و مشاور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در هوشمندسازی نظام مالیاتی گفت: مبنای مالیات ستانی این است که اصل را به خوداظهاری مودی بگذاریم و طبق خوداظهاری افراد، مالیات سیستمی محاسبه می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان امور مالیاتی از تحقق 985 هزار میلیارد تومان مالیات و عوارض و وصول 18 هزار میلیارد تومان مالیات با رهگیری تراکنش های مشکوک و بازرسی های مالیاتی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون سازمان امور مالیاتی از شناسایی رفتار مشکوک 140 شرکت صوری با 100 هزار میلیارد تومان فاکتور صادره، خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، پنجشنبه هفته گذشته بود که سید محمد هادی سبحانیان، رئیس سازمان امور مالیاتی به منظور ارائه گزارش عملکرد در بخش مالیات ستانی عادلانه، تکریم مودیان مالیاتی و جلوگیری از فرارمالیاتی با آیت الله مکارم شیرازی و حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام و چند تن از مسئولین اداری و حوزوی قم ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
گردهمایی مشترک مدیران رفاهی سازمان امور مالیاتی و شرکت بیمه آسیا با رویکرد انسجام و همدلی سازمانی در راستای کیفیت ارائه خدمات، برگزار شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی در نشست هم اندیشی با نخبگان گفت: کیفیت و پایداری درآمدهای مالیاتی و حفظ رضایت مردم، اولویت نظام مالیاتی است.
معاون فناوری های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با روشهای داده کاوی 140 شرکت دارای رفتار مشکوک به شرکت های صوری با 100 هزار میلیارد تومان فاکتور صادر شده، شناسایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۵۵ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی در نشست هم اندیشی با نخبگان گفت: کیفیت و پایداری درآمدهای مالیاتی و حفظ رضایت مردم، اولویت نظام مالیاتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 70 درصد مودیان مالیاتی به تکالیف خود عمل کرده اند و تا امروز 230 هزار مودی اظهارنامه دوره چهارم خود را ارسال کرده اند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی گفت: مردم باید متوجه شوند که مالیات پرداختی آن ها در کشور هزینه می شود و به هیچ عنوان مورد اتلاف قرار نمی گیرد. او در دیدار رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه مردم باید نسبت به نقش مالیات در آبادنی کشور توجیه شوند ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۲    
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در بنیاد ملی نخبگان گفت: سازمان امور مالیاتی طی دوسال اخیر توانسته به سبب اقداماتش یکی از نقاط قوت دولت محسوب شود که رهبری نیز به این مسئله تاکید داشتند.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در نشست هم اندیشی رئیس کل سازمان امور مالیاتی با نخبگان بیان کرد: بنیاد ملی نخبگان یکی از وظایفش ایجاد اثر بخشی نخبگان در مسائل کشور است.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۲    
▪️مطابق ماده 266 قانون مالیاتهای مستقیم، هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری،مرجع رسیدگی به تخلفات کلیه مأموران مالیاتی و نمایندگان سازمان امور مالیاتی کشور، در هیأت های حل اختلاف مالیاتی می باشند. حداقل یکی از اعضای هیأت باید دارای بیش از ده سال سابقه در امور مالیاتی باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار رییس کل سازمان امور مالیاتی با مراجع عظام تقلید در قم بر موضوعاتی همچون استفاده از مالیات برای عمران و آبادانی کشور و لزوم جلوگیری از فرارهای مالیاتی تاکید شد رییس کل سازمان امور مالیاتی در این دیدارها گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت: مؤدیان تاکنون بیش از 230 هزار اظهارنامه دوره چهارم مالیات بر ارزش افزوده سال 1402 یعنی دوره زمستان 1402 را تکمیل و برای سازمان امور مالیاتی ارسال کرده اند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با اراده دولت سیزدهم با سرعت به سمت مالیات ستانی هوشمند و مبتنی بر داده حرکت می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۲    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار رئیس کل و مدیران سازمان امور مالیاتی گفت: باید عمدتا تمرکز شما بر روی موارد فرار مالیاتی باشد و مصارف مالیات برای مردم به خوبی تبیین شود.
سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور از تمدید مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان تا 12 اردیبهشت خبر داد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در استان قم ضمن تشکر از اقدامات خوب سازمان امور مالیاتی کشور در راستای تأمین بخش قابل ملاحظه ای از هزینه های جاری کشور، خواستار پرداخت مالیات به عنوان یک وظیفه شرعی شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد هادی سبحانیان در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: تمرکز سازمان امور مالیاتی کشور در مالیات ستانی، پردرآمد ها هستند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس سازمان امور مالیاتی کشور افزود: اشراف نظام مالیاتی بر داده های مالیاتی بالاست و مالیات متکی بر داده ای مالیاتی می باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: تمرکز سازمان مالیات بر پردرآمد ها است و اشراف خود را بر داده های مالیاتی افزایش داده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، تعامل سازنده بین اتاق اصناف و اتحادیه های امور صنفی و اداره کل امور مالیاتی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: اصناف به عنوان یاریگران اصلی نظام مالیاتی هستند لذا سازمان امور مالیاتی با هدف تکریم آنان و ایجاد وحدت رویه ...
سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: با الکترونیکی شدن پرداخت مالیات بر ارث، زمینه بهره مندی از سپرده های متوفیان نزد بانک ها و مؤسسات اعتباری تسهیل شد.
بنا بر اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، در سال 1402 بالغ بر 805 هزار و 922 میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شد که با تحقق 108 درصدی نسبت به بودجه مصوب همراه شده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۲    
حوزه/معاون وزیر اقتصاد گفت: مبنای کار وتعامل با مؤدیان مالیاتی را صداقت و همراهی قرار داده ایم، لذا در سال گذشته 88 درصد خوداظهاری های مؤدیان را بر اساس صداقت، پذیرفتیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تیتربرتر، بخشنامه سازمان امور مالیاتی موضوع احکام مالیاتی قانون بودجه سال 1403 کل کشور طی نامه شماره 200/1403/1 تاریخ 1403/01/25 توسط رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تیتربرتر، شاهین مستوفی سرپرست مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پول شویی سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی یکصد مودی فاقد پرونده مالیاتی در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در مجموع بالغ بر 3 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در این زمینه شناسایی و برگ تشخیص مالیات مربوطه صادر شده است. ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۳۲    
سبحانیان معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به همراه هیئتی ضمن حضور در بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها با آیت الله سعیدی دیدار و گفتگو کرد. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله سبحانی گفتند: مالیات باید از درآمد افراد اخذ شود و درآمد حاصل از فعالیت های اقتصادی مشمول پرداخت مالیات شود. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز خبر حوزه ...
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی بیش از 2 میلیون و 700 هزار پرونده جدید مالیاتی در سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از 110 هزار میلیارد تومان درآمد از محل وصول معوقات مالیاتی و برخورد با فرار مالیاتی، نصیب کشور شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به مدیران سازمان امور مالیاتی گفت: باید عمده تمرکز شما بر روی موارد فرار مالیاتی باشد و مصارف مالیات در شهرهای مختلف نیز برای مردم به خوبی تبیین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: باید معافیت ها را هدفمند کنیم و تاثیر معافیتی را که اعمال می کنیم در حوزه مورد نظر ببینیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تولیت آستان بانوی کرامت در دیدار با رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: باید موارد مصرفی مالیات کاملا توجیه شده و به مردم توضیح داده شود.
سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور از تکمیل و ارسال بیش از 164 هزار اظهارنامه پیش فرض دوره چهارم (زمستان) 1402 توسط مؤدیان خبر داد.
حمید بهزادی بخش از طرف سید محمد هادی سبحانیان به عنوان دستیار مردمی سازی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور مالیاتی ایران، احمد غفارزاده کارشناس مسائل اقتصادی و امور مالیاتی با بیان اینکه یکی از شاخصه های نظام مالیاتی مدرن و توسعه یافت تعیین و پرداخت مالیات به صورت عادلانه است ...
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
حقوق بگیران بخش دولتی و خصوصی تا پایان سال 1402 حدود 80 همت مالیات پرداخت کرده اند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۲    
کاشف اسرار – صبح امروز طی مراسمی با حضور فردوسی (معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کشور) و محمدیان (معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان) ضمن تقدیر از زحمات رضا برهانی نیا، حسن صیاد زمرّدی به عنوان سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان گیلان معرفی شد. ...
سخنگوی سازمان مالیاتی کشور گفت : تا این لحظه قانون جدیدی مبنی بر وصول مالیات از مهریه تصویب نشده و طبیعتاً سازمان امور مالیاتی نیز مالیاتی اخذ نخواهد کرد، ضمن اینکه طبق ماده 144 جهیزیه منقول و مهریه اعم از منقول و غیرمنقول معاف از مالیات هستند.
می متالز - سرپرست مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی یکصد مودی فاقد پرونده مالیاتی در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در مجموع بالغ بر 3 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در این زمینه شناسایی و برگ تشخیص صادر شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، سید محمد هادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور اعلام کرد ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی کشور، با اشاره به افزایش قابل توجه سهم مالیات در درآمدهای عمومی دولت در سال های اخیر ادامه داد: سازمان امور مالیاتی در وصول مالیات به دنبال فشار بر بدنه اقتصادی کشور و طبقه پایین نیست. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران: سازمان امور مالیاتی کشور در اقدامی حمایتی، بخشنامه ای جدید صادر کرد که فرصتی استثنایی برای مودیان مالیات بر ارزش افزوده را فراهم می کند. بر اساس این بخشنامه ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۲    
جلسه اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های تابعه حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور صبح امروز برگزار شد. فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به رویکردها و اهداف حوزه مقاومت بسیج در سال جاری بیان کرد: بسیجی باید با برنامه باشد و بتواند در حوزه های فرهنگی ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مدیران مالیاتی اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه ، اداره کل امور مالیاتی شمال تهران و همچنین استان های البرز و گیلان را منصوب کرد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای اعلام کرد: چنانچه مودیان مالیاتی اظهارنامه پیش فرض مالیات بر ارزش افزوده زمستان سال 1402 را تا دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری اصلاح و تکمیل نمایند، از بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۰    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای اعلام کرد: چنانچه مودیان مالیاتی اظهارنامه پیش فرض (برآوردی) مالیات بر ارزش افزوده زمستان سال 1402 را تا دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری اصلاح و تکمیل نمایند، از بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.