پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۳:۲۸Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرار مالیاتی»

بازرس کل استان ایلام گفت: 520 میلیارد تومان سال گذشته به نفع استان در حوزه های مختلف برگشت داده و از فرار مالیاتی جلوگیری شد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دولت فرانسه از این پس و با اجازه دادگاه قانون اساسی این کشور می تواند شبکه های اجتماعی را برای شناسایی افرادی که از پرداخت مالیات فرار می کنند، رصد و بررسی کند. ...
همسر نخست وزیر انگلیس متهم است به واسطه شراکت در یک سازمان خیریه خصوصی، بطور مستقیم از سیاست های مالی دولت بهره مند شده که این امر، پرسش های حقوقی را در زمینه تضاد منافع شخص اول دولت، ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های فرانسه اعلام کردند که دفاتر 5 بانک بزرگ در پاریس روز سه شنبه در جریان تحقیقات مشکوک به پولشویی و فرار مالیاتی مربوط به پرداخت سود سهام، هدف بازرسی و بازجویی قرار گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان مالی فرانسه دستور تحقیق در مورد پنج بانک بزرگ این کشور را که به تخلف گسترده و بی سابقه مالیاتی به ارزش بیش از یک میلیارد یورو متهم هستند، صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کرمان از پشتیبانی و همراهی دستگاه قضایی از سازمان امور مالیاتی به منظور وصول مالیات قانونی و جلوگیری از فرار مالیاتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۵    
کارشناس مسائل اجتماعی می گوید: خریدوفروش و اجاره ملک در کشور تابع ضابطه خاصی نیست و متناسب با منطقه، حداقل و حداکثری برای آن مشخص نشده یا مشخص شده و سازوکار مناسبی برای کنترل و اجرای آن وجود ندارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، میلیاردرهایی که با درآمدهای بالا حاضر نیستند ریالی مالیات پرداخت کنند و با ترفندهای مختلف از پرداخت مالیات شانه خالی می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه توضیحاتی در خصوص برنامه های این مرکز و اقدامات پیش روی آن ارائه کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نیمی از بانکهای کشور در حالی به طرح تفکیک حسابهای تجاری از غیر تجاری پیوسته اند که با پیوستن همه بانک ها به این طرح فرار مالیاتی برخی فعالان اقتصادی که دارای حسابهای متعدد بانکی هستند به صفر می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان موبایل با بیان اینکه واقعی شدن نرخTSC اثر خود را در قیمت مصرف کننده،کاهش فرار مالیاتی و صرفه جویی ارزی نشان خواهد داد،گفت: با ساز و کاری که تا پیش از این وجود داشت شاهد مغایرت 40 تا 50 درصدی قیمت مصرف کننده با قیمت واقعی بودیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۹    
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد:دریافت مالیات از ارزش خانه ها و خودروهای لوکس نوعی مالیات بر ثروت است که با اجرای آن ضمن تحقق درآمدهای مالیاتی در اقتصاد کشور به کاهش فاصله طبقاتی و عدالت محوری در جامعه کمک می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رابعه تیموری- روزنامه نگار سد کردن راه ها و بیراهه های فراریان بزرگ مالیاتی و کلاهبرداران مالیاتی از دغدغه های اساسی دولت سیزدهم بوده که امسال با جدیتی دوچندان در سازمان امور مالیاتی کشور پیگیری شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره افزایش حقوق کارمندان گفت: دولت پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق به نفع کسانی که حقوق پایین تری می گیرند، در بودجه داده بود و همچنان بر این موضوع اصرار دارد؛ زیرا اجرای این افزایش حقوق به عدالت نزدیک تر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کل دادگستری استان البرز از صدور رأی بدوی بخشی از پرونده فرار مالیاتی 9 هزار میلیارد تومانی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۴    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در گفت وگوی ویژۀ خبری: در کشور بخش هایی مانند مؤسسات کمک آموزشی با درآمدهای هنگفت مشمول معافیت مالیاتی بودند. بنابراین مجلس در این معافیت ها تجدید نظر کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از تمرکز بر دریافت مالیات و جلوگیری از فرار مالیاتی برخی گروه پزشکان و تأمین کنندگان تجهیزات پزشکی در سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف فرار مالیاتی هزار و 300 میلیاردی در ارومیه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
می توانید مهمترین اخبار امروز البرز را در این خبر از نظر بگذرانید و از وقایع آن اطلاع پیدا کنید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در چند ماه گذشته اطلاعات 6500 شخص فاقد پرونده مالیاتی با گردش مالی مشکوک بیش از 4000 همت به سازمان مالیات ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با هم افزایی و هماهنگی ویژه با پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضایی و تدوین برنامه اقدام مشترک، شاهد تسریع و تقویت برخورد مؤثر و قاطع تر با فرار مالیاتی خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/البرز مدیرکل سابق بازرسی البرز گفت: از ابتدای سال حدود 418 میلیارد تومان فرار مالیاتی در استان کشف شده که تاکنون 256 میلیارد آن وصول شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل پیشین بازرسی البرز گفت: امسال 418 میلیارد تومان کشف فرار مالیاتی داشتیم که 256 میلیارد تومان آن وصول شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با تمرکز ویژه بر روی شناسایی فرار های مالیاتی بزرگ و وصول مالیات از این محل، نقش حمایتی مالیات ستانی تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بازرسی البرز گفت: بازرسی این استان در اقدامات موثر خود، بیش از 418 میلیارد تومان فرار مالیاتی را کشف کرده است.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
منظور گفت: مجموع وصولی های مالیات در 11 ماهه امسال 530 هزار میلیارد تومان بوده که رشد 54 درصدی نسبت به سال قبل داشته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دو روز پیش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا با بند ص تبصره 6 ماده واحده لایحه بودجه موافقت کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ورود سپاه به مأموریت های دوردست دریایی، چالش افزایش مطلق یا پلکانی حقوق ها زیر سایه ارزش پول ملی، چرا حامد اسماعیلیون استعفا داد؟ توافق ایران و عربستان برای احیای روابط دوجانبه، فرار مالیاتی وکلا و پزشکان ناممکن می شود؟ کاسبی از فوتبال ...
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه تاکنون اطلاعات مالکان 140 هزار خانه لوکس مشمول مالیات در کشور مشخص و روند وصول مالیات از آنان آغاز شده است، گفت: سال آینده باید حداقل 50 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی کشف شود.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از سازمان امور مالیاتی می خواهم با برون سپاری امور، ظرفیت شرکت ها و گروه های نخبگانی کشور را برای کشف الگوهای فرار مالیاتی و شناسایی فرارهای مالیاتی مورد استفاده قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: اخیرا در چهار استان کشور بیش از 10 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی شناسایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اخیراً در سه الی چهار مورد در چهار استان توانستیم بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی شناسایی کنیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: برای 300 هزار خانه خالی، برگ تشخیص و مطالبه مالیاتی صادر و به مالکان آن ها ابلاغ شده و سال آینده باید حداقل 50 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی کشف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به شناسایی 1.5 میلیون مؤدی جدید مالیاتی در سال جاری، گفت: در سال جاری موارد کشف فرارهای مالیاتی متعددی داشتیم به طوری که 250 پرونده مهم در حوزه مقابله با فرار مالیاتی تشکیل و منجر به دستگیری 300 نفر شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
داود منظور در خصوص مالیات پزشکان و موضوع فرار مالیاتی افراد خاطی گفت: طبق برنامه ریزی ها و اقدامات مختلف، پرداخت مالیات پزشکان....
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار رحیمی از رسیدگی به 214 پرونده در حوزه فرار مالیاتی و دستگیری 314 متهم در این زمینه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی از اعلام اسامی پزشکان متخلف در حوزه فرار مالیاتی به نظام پزشکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی چندین شبکه فرار مالیاتی در آذربایجان شرقی، یزد و همدان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از استفاده از دستگاه های اسکنر برای شناسایی و کشف کالای قاچاق خبر داد و گفت: 314 متهم فرار مالیاتی در 10 ماه امسال شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: آمار پرونده های تشکیل شده در حوزه مبارزه با فرار مالیاتی در 11 ماه بالغ بر 214 پرونده بود و 314 متهم فرار مالیاتی با هماهنگی سازمان مالیاتی دستگیر شدند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی از شناسایی 5 فرار مالیاتی بزرگ در کشور خبر داد. وی اعلام کرد یک فرار مالیاتی بزرگ داشتیم که 14 سال مالیات نداده بود. به گزارش تجارت نیوز، جزئیات 5 فرار مالیاتی بزرگ در کشور اعلام شد.از ابتدای سال تاکنون 440 هزار میلیارد تومان مالیات وصول شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان امور مالیاتی کشور،گفت: فرار مالیاتی به صورت چشم گیر در زنجان مشاهده نشده و این نشان گر قانون مندی مردم و همت مسئولان و متولیان این امر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی از ورود جدی این سازمان به پرونده فرار های مالیاتی خبر داد و اظهار کرد: طی چند ماه حدود چهار هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در کشور شناسایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان امور مالیاتی از شناسایی چند پرونده مهم مالیاتی در کشور خبر داد و گفت: 7هزار میلیارد تومان فقط در دو پرونده استان آذربایجان شرقی و همدان بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: 700 هزار میلیارد تومان مالیات در لایحه بودجه برای سال آینده پیش بینی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم جاسک در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش رقم مالیات ها در سال آتی مشکلاتی را برای صنوفی که باید به دولت مالیات پرداخت کنند، ایجاد خواهد کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۰    
در حالی که چندی پیش اخباری از واریز بخشی از حقوق و مزایای ماهیانه کارکنان شرکت بیمه سینا به شکل یک بیمه نامه عمر مقطعی منتشر شد، حالا اطلاعات تازه نشان می دهد این اقدام، اثری خاصی بر حقوق و مزایای پرداختی به کارکنان نداشته و با هدف فرار مالیاتی انجام شده است.