جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۰:۳۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت مالیات»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۲    
پرداخت مالیات علاوه بر وظیفه ی اجتماعی، یک الزام برای افرادی است که دارای منبع درآمدی می باشند. حال آیا هنرمندان هم مالیات می پردازند؟
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مهدی پازوکی: 40 درصد از اقتصاد ما از پرداخت مالیات معاف هستند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۱    
همه افراد حقیقی و حقوقی دارای فعالیت اقتصادی که از دستگاه های کارتخوان استفاده می کنند، موظف به دریافت صورت حساب الکترونیکی و پرداخت مالیات هستند که در این بین افراد تا سقف 18میلیارد تومان از این امر مستثنی هستند.
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
همه افراد حقیقی و حقوقی دارای فعالیت اقتصادی که از دستگاه های کارتخوان استفاده می کنند، موظف به دریافت صورت حساب الکترونیکی و پرداخت مالیات هستند که در این بین افراد تا سقف 18میلیارد تومان از این امر مستثنی هستند.
هواداران پرسپولیس در انتظار اکران نسخه جدید این تیم با ستاره های خارجی هستند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس در آغاز نیم فصل دوم باعث شد سرخپوشان نتوانند از خریدهای جدید خود استفاده کنند. این اتفاق در پی تأخیر در پرداخت مالیات بوژیدار رادوشوویچ رخ داد ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ 7 هزارساله ایران، 7 هزار سال دیکتاتوری و استبداد را تجربه کرده است و رابطه مردم و حاکمیت در این نظام های استبدادی و دیکتاتوری رابطه ارباب و رعیتی بوده و وظیفه مردم در این نوع حکومت ها فقط اطاعت و پرداخت مالیات بوده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی ازانواع پایه های مالیاتی، مالیات بر خودروهای لوکس است که شاخه ای ازمالیات بر ثروت محسوب می شود.مالیات بر ثروت اقشار پردرآمد در بیشتر کشورها موضوعیت دارد چراکه به بازتوزیع ثروت در جامعه، ایجاد عدالت اقتصادی و اجتماعی و کاهش اختلاف طبقاتی منجر می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_مدیرکل امور مالیات استان کردستان گفت: اینفوگرافیک پرداخت 3 هزار و 436 میلیارد ریال عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های کردستان در ده ماهه سال 1402 منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: در پرداخت مالیات رادوشوویچ کار خیلی سختی مشکل داشتیم و 11 میلیارد تومان مالیات او را پرداخت کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد: امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک بصورت برخط فراهم شد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شرایط معافیت مالیاتی کارتخوان ها اعلام شد منبع: Zoomit بانک مرکزی فاکتورهای دستگاه های کارتخوان و درگاه های پرداخت الکترونیکی را به صورتحساب الکترونیکی تبدیل می کند. معافیت از پرداخت مالیات چه شرایطی دارد؟ ...
سلام نو / زومیت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اشکان هراتی، معاون پژوهش سازمان امور مالیاتی کشور شرایط معافیت معالیاتی دستگاه های کارتخوان را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سید محمدهادی سبحانیان گفت: بسیاری از مردم که درآمد پایینی دارند یا مخارج آنها بالا است از پرداخت مالیات بر مجموع درآمد معافیت خواهند شد.
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات نحوه پرداخت مالیات صاحبان دستگاه های پز که باید حتما از آن مطلع بود.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
جزئیات نحوه پرداخت مالیات صاحبان دستگاه های پز که باید حتما از آن مطلع بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۴    
ساری - ایرنا - مجتبی رجبی کفشگر نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بابل گفت: یکی از مهم ترین مواردی که باید در مجلس دوازدهم مورد توجه قرار بگیرد عدالت مالیاتی است تا با تحقق آن جامعه نسبت به پرداخت مالیات برای توسعه کشور پیشگام شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
همه مردم، اعم از شهروندان و افرادی که از طریق ویزای تحصیلی آلمان و... به آن کشور مهاجرت کرده اند، موظف به پرداخت مالیات هستند. اداره مرکزی مالیات فدرال، مسئولیت اداره سیستم مالیات در آلمان را بر عهده دارد، همچنین مالیات هر منطقه توسط ادارات مالیات منطقه ای اداره می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- وزیر اقتصاد و دارایی با پیشنهاد استاندار یزد برای معافیت سکوهای تنظیم بازار از پرداخت مالیات موافقت کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
یک کارشناس اقتصادی گفت: سیاست های اخذ مالیات همچنان به گونه ای است که بار مالیات بر دوش بخش های رسمی و شفاف است و بخش های زیرزمینی شانس فرار از پرداخت مالیات را دارند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: مالیات مشمول دستفروشان هم می شود و اساسا چرا دستفروش نباید مالیات بپردازد؟ هر فردی بابت هر میزان درآمد بالاتر از سقف تعیین شده باید مالیات بپردازد
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۱    
سید محمد هادی سبحانیان گفت: دولت و به طور مشخص سازمان برنامه و بودجه می بایست محل مصرف مالیات را به سمع و نظر مردم برساند و اگر این اتفاق بیافتد، رضایت خاطر مردم و تمکین آنها در پرداخت مالیات افزایش پیدا می کند.
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: چتر مالیات ستانی را گسترش داده ایم و از تمام درآمدهای ناشی از فعالیت های مجازی مالیات اخذ خواهیم کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از امکان پذیرش اوراق گام نزد تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به جای پرداخت مالیات خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به دنبال پرداخت مالیات رادوشویچ باز و تکلیف خریدهای این تیم مشخص شد.
سلام نو / حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
با ارسال تاییدیه وکیل رادوشویچ به فیفا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طراحی و تحلیل فرایند و هوشمندسازی نظام مالیاتی به صراحت اعلام کرده که دستگاه کارتخوان مشمول پرداخت مالیات نیست. به گفته محمد برزگری، دستگاه های کارتخوان فقط ابزاری هستند که باعث شفاف سازی اطلاعات می شوند و به رصد مالیاتی کمک می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت پرداخت مالیات رادوشوویچ و سرمربیگری اوسمار توضیحاتی را بیان کرد.
هر چند دستفروشی پدیده نوظهوری در کشور نیست، اما به عنوان یکی از کسب و کارهای غیررسمی محسوب می شود و همواره با چالش هایی روبه رو بوده است، اما تقریبا از اواسط آبان ماه سال گذشته بود که وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت کار وعده رسمی شدن این شغل را که تا پیش از این شغل کاذب محسوب می شد به مردم دادند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی گفت: طبق بودجه سال 1403 در سال آینده، اگر فردی اقدام به پرداخت بدهی مالیاتی خود نکرده باشد، به صورت سیستمی و آنلاین حساب های فرد مسدود و مبلغ بدهی کسر و به حساب سازمان امور مالیاتی واریز می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر اینکه اخذ مالیات از سلبریتی ها به چه صورت است گفت: سازمان امور مالیاتی مکلف است نسبت به اخذ مالیات عمل کند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر سید محمد هادی سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی با حضور در غرفه مهر گفت: در صورت دریافت اطلاعات خانه های خالی، به سرعت برای اخذ مالیات اقدام می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۸    
سید محمد هادی سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی با حضور در غرفه مهر گفت: در صورت دریافت اطلاعات خانه های خالی، به سرعت برای اخذ مالیات اقدام می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر اینکه اخذ مالیات از سلبریتی ها به چه صورت است گفت: سازمان امور مالیاتی مکلف است نسبت به اخذ مالیات عمل کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پرسپولیسی ها و رضا درویش خبر از پرداخت مالیات رادوشویچ دادند و 10 میلیارد تومان ناقابل هم این قضیه آب خورده است! حالا اینکه چرا پرسپولیسی ها زودتر اقدام نکردند ...
سازمان مالیات اعلام کرد: مردم بدانند در بعضی از کالاهای اساسی نباید مالیات بر ارزش افزوده پرداخت شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۳    
ترکیه امتیازی برای گردشگران خارجی این کشور در خرید قائل است که آن ها را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده اجناس، معاف می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه مستقیم به فیفا خواستار تأیید آنها روی بحث پرداخت مالیات بوژیدار رادوشوویچ هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی این تیم باز شده و بتوانند کارت بازی عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون ارونوف را دریافت کنند. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین، با توجه به درآمد ماهیانه 2 تا 10 میلیارد تومانی بلاگر ها و فعالان فضای مجازی ، قطعاً رقم دریافت مالیات از آنها در مقابل کل درآمدشان فاصله فاحشی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۶۷ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس اقدام به انتشار اسناد پرداخت مالیات برانکو ایوانکوویچ و بوژیدار رادوشوویچ کرد.
در حالیکه بسیاری از کشورهای توسعه یافته در مالیات ستانی از بلاگرها و اینفلوئنسرها تعارف ندارند، در ایران برخی برخی بلاگرها با توجیهات گوناگون به راحتی از پرداخت مالیات معاف می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سنندج_مدیرکل امور مالیاتی کردستان از رشد 63 درصدی پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های استان کردستان در سالجاری نسبت به سال قبل خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: هنرمندان حوزه صنایع دستی استان برای برخورداری از معافیت مالیاتی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند.
اقتصاد آنلاین / هم اندیشی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
طبق مصوبه جدید دولت افراد جزو سه دهک پایین درامدی بر اساس اطلاعات سامانه رفاه ایرانیان از پرداخت مالیات و عوارض نقل و انتقال املاک معاف شدند.
عصر توس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی با اشاره به رشد 34 درصدی واریزی های مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها، دهیاری ها و فرمانداری های استان گفت: در 10 ماهه سال جاری از محل مشارکت مردم استان در پرداخت مالیات بر ارزش افزوده، بالغ بر 39 هزار و 416 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: هنرمندان حوزه صنایع دستی استان برای برخورداری از معافیت مالیاتی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: هنرمندان حوزه صنایع دستی استان برای برخورداری از معافیت مالیاتی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: هنرمندان حوزه صنایع دستی استان برای برخورداری از معافیت مالیاتی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند.