شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۵۱Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ سازی»

افق تهران   ۱۰ دقیقه پیش    
در پنجمین جلسه کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان لاهیجان بر تداوم اجرای برنامه های فرهنگ سازی وآموزش با جلب مشارکت عمومی و بهره مندی از ظرفیت گروه های مردم نهاد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۴۴ دقیقه پیش    
امام جمعه قرچک گفت: زکات حق الهی است که خروجی آن تامین نیاز مختلف در جهاد مختلف است برای مثال بهداشت و درمان، محیط زیست، فعالیت های علمی و عمرانی و غیره خرج شود و در دست مردم عزیز قرار گرفته می شود.
شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
صفدری با بیان اینکه مجتمع های سینمایی نقش بسزایی در ارتقای فرهنگ جمعی و شهروندی و پویایی و زنده سازی جامعه ایفا می کنند، گفت:سینما امروز یک رسانه مهم و اثرگذار و در عین حال پرمخاطب و پربحث بوده که علاوه بر بعد هنری خود در فرهنگ سازی نقش بسزایی دارد.
5 خادم خاک در مراسم بزرگداشت روز جهانی خاک در 14 آذر مصادف با 5 دسامبر تجلیل می شوند و تفاهم نامه مشترک وزارت جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش در راستای فرهنگ سازی و محافظت از منابع خاکی کشور منعقد می شود . ...
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه تعلیم و تربیت اصلی ترین و اساسی ترین عامل فرهنگ سازی است گفت: باید با طراحی مدلی نو زمینه ساز افزایش مشارکت عمومی در فرایند تعلیم و تربیت باشیم.
عصر اترک   ۹ ساعت پیش    
حسینی خبوشان از اجرای 29 اقدام مهم در راستای تقویت فرهنگ عمومی جوانی جمعیت در استان خبر داد و افزود: در راستای اجرای سیاست های تبیینی وزارت بهداشت در بخش فرهنگ سازی از ابتدای امسال تاکنون اقدامات بسیار مهم و ارزشمندی انجام شده است.
شرکت توانیر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: وظیفه فرهنگسازی و تغییر فرهنگ مشتریان و حتی سازمان در شرح وظایف روابط عمومی است و این امر تکلیف را بزرگ تر و اهمیت این جایگاه را مهم تر می کند که روابط عمومی های صنعت برق جهادگرانه در این زمینه و فرهنگ سازی مدیریت انرژی اقدام می کنند. ...
سلامت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روز جهانی معلولان یعنی همین 12 آذری که معلولان در کشورهای دیگر از فرهنگ سازی حرف می زنند، به ضرورت افزایش همدلی با آنها می پردازند و به کودکانشان یا عموم مردم آموزش می دهند که معلولان هم از حقوق یکسانی برای زندگی و حضور در جامعه برخوردار هستند، معلولان در کشور ما ایران پهناور ...
روز جهانی افراد دارای معلولیت یکی از روزهای مهمی است که در سوم دسامبر سال 1992 توسط سازمان ملل به عنوان روزی خاص برای اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و توجه به جمعیت قابل توجهی از افراد فراموش شده در تقویم نام گذاری شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قطر نمازخانه ها را شیشه ای ساخت تا غیرمسلمان ها بتوانن نمازگزار ها رو تماشا کنند!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۰    
بازدید دانش آموزان مقطع ابتدایی از نهالستان شهید عموزاده شهرستان سمنان با مشارکت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان با هدف تأثیر آموزش در فرهنگ سازی و ارتقاء نگرش دانش آموزان نسبت به اهمیت و حفظ عرصه های منابع طبیعی برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه با تاکید ضرورت فرهنگ سازی در زمینه جوانی و افزایش جمعیت گفت: باید تمام تلاش خود را برای فرهنگ سازی و باور سازی در زمینه افزایش جمعیت شهرستان به کار بریم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران(پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه 14،ایجاد زمینه های مناسب در جهت ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان و فرهنگ سازی مناسب برای واکنش صحیح در زمان زلزله را از اولیت های مهم آموزش و پرورش دانست و بر اجرای مانور زلزله در مدارس به صورت برنامه ای همیشگی، مستمر و مداوم تاکید کرد. ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با تاکید بر تقویت نیروی انسانی متخصص و باانگیزه و نیز فراهم ساختن تجهیزات لازم در حوزه نجات غریق استان، گفت: فرهنگ سازی اهمیت کار ناجیان غریق و ورزش شنا، آموزش آحاد مردم و همگانی کردن نجات غریق ضرورت دارد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی با تاکید بر ظرفیت مساجد برای ترویج فرهنگ های خوب گفت: رویکرد ما به این شکل است که با تغییرات کوچیک در عادت های روزانه به دنبال فرهنگ سازی در ترویج کتاب و کتابخوانی باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۱    
قاسمی فرزاد با بیان اینکه پیشگیری و فرهنگ سازی از بهترین راه های مبارزه با مواد مخدر است، گفت: از طرح هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد حمایت و پشتیبانی می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمیان، گفت: هدف از اجرای طرح شهر من، شهر نماز ایجاد انگیزه و برنامه آموزشی تربیت فرهنگ سازی برای مراکز آموزشی، مدارس و خانواده ها در سنین پایه است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه توسعه فرهنگ بشر دوستی در جامعه به ویژه بین قشر جوان یک ضرورت است، گفت: همه وظیفه دارند در راستای خدمت رسانی به جامعه تلاش کنند و در شرایط کنونی جامعه هوشیار باشند و وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - صندوق تامین خسارت های بدنی در نظر دارد به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی خود در حوزه فرهنگ سازی بیمه و ترغیب موتور سواران فاقد بیمه نامه شخص ثالث به تهیه بیمه نامه، پویش یک گل، هزار کلاه ایمنی را برگزار نماید. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام امینی با تأکیدبر اینکه مقام پرستار نیازمند تبلیغ و فرهنگ سازی است،گفت: امروز نیاز داریم تا نوعی دیگر به مفهوم پرستاری نگاه کنیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
مصرف گاز در آبان ماه سال جاری با فرهنگ سازی مدیریت مصرف در استان چهارمحال و بختیاری نسبت به مدت مشابه سال قبل باعث کاهش حدود7درصدی مصرف گاز بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۶    
سال هاست که کاروان های ورزشی ایران در رقابت های مختلف نفراتی را به همراه دارند که گفته می شود قرار است در کشور میزبان فرهنگ سازی کنند! مهم نیست این رقابت ها المپیک باشد یا جام جهانی، بازی های آسیایی یا هر رقابت بین المللی دیگر ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلالی با تاکید بر ضرورت تمرکز بر ساخت و سازهای استاندارد، گفت: فرهنگ سازی در زمینه ساخت خانه های اصولی و مقاوم در برابر زلزله بسیار مهم است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی، با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا دیدار کردند. رهبر انقلاب تاکید کردند:فرهنگ استفاده از فرصت های دریا در کشور مورد غفلت واقع شده و باید به فرهنگ عمومیِ مردم تبدیل شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/گیلان یک متخصص طب سنتی ایرانی، با بیان اینکه آشپزخانه از قدیم محلی برای طبخ انواع آش ها بوده است، خاطرنشان کرد: باید مصرف آش و سوپ به عنوان غذای مناسب فصل سرد و خشک را فرهنگ سازی کنیم و به سفره ها بیاوریم.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت:جشنواره علمی و ترویجی زکات با هدف فرهنگ سازی و نهادینه کردن این واجب الهی، در استان اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه ذخیره گروه های خونی O مثبت، O منفی و AB منفی به حدود سه روز رسیده است، گفت: وضعیت این سه گروه خونی مطلوب نیست و در خواست داریم شهروندان با مراجعه به مراکز انتقال خون به رفع کمبود ذخیره خونی کمک کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست علمی، آموزشی خبری، با بیان این که 50 درصد جمعیت استان اصفهان از وجود پزشکان و متخصصان مجرب بی بهره اند، گفت: به دلیل عدم فرهنگ سازی کاشت حلزون شنوایی و درمان بیماری روانی کودکان برای برخی خانواده ها تابو است ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر لزوم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص رعایت مسایل ایمنی در نصب و استفاده از وسایل گازسوز تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به لزوم به روزرسانی فرایند های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر فرهنگ سازی برای عدم استقبال از کالای قاچاق تأکید کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۰    
حمزه حاجی عباسی، پژوهشگر: رقابت برای جذب دانشجوی بین المللی در کشورهای جهان بالا گرفته است. جذب دانشجو نشان دهنده وضعیت مطلوب کشور در زمینه های آموزشی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی است. برنامه های زیادی برای جذب دانشجو به کشورها تدوین می شود. یکی از این برنامه ها، بورس کردن دانشجو است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: فرهنگ سازی و ارائه دستاورد های علمی بانوان به ویژه در عرصه گفتمان اسلامی از ضرورت های تمدن نوین اسلامی است.
آنا / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برگزاری کمیته ملی توسعه پایدار گفت: باید در مجامع جهانی حضور جدی تری داشته باشیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار آستارا با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در حوزه فرزند آوری و مشاوره زوجین بیان کرد: از ابتدای سال جاری 581 زوج کلاس های آموزشی پیش از ازدواج، بحث روانشناسی و سلامت زوجین را دریافت کرده اند و در هشت ماهه امسال 591 مورد تولد ثبت شده در بندر آستارا داشتیم.
آنا / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۱۷۸ سایت دیگر  
فرمانده معظم کل قوا تأکید کردند: استفاده از فرصت دریا و ظرفیت های عظیم آن باید به فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر داود منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در نخستین جلسه ستاد فرهنگ سازی مالیاتی این سازمان عنوان کرد: توفیق ما در وصول مالیات منصفانه و بدون تبعیض و همچنین ایجاد عدالت مالیاتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه اردستان در حوزه تاسیسات با مشکلاتی مواجه است، گفت: آموزش و پرورش در حوزه رشته های فنی فرهنگ سازی کند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، سرهنگ مهدی توانگر رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره به سرویس، طرح و بازگشایی مدارس بعد از حدود دو سال گفت: در شش ماهه ی ابتدایی سال 1401 با کاهش قابل ملاحظه ی آمار تصادفات به نسبت سال گذشته ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
جواد تاجیک، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از افتتاح نخستین آرامستان جدید تهران تا 6 ماه آینده خبر داد و گفت: فضای داخلی بهشت زهرا (س) حتما باید معماری ایرانی - اسلامی داشته باشد. بهشت زهرا حتما نیاز به مساجد و نمازخانه های بیشتری دارد، باید فضای داخلی بهشت زهرا به شعائر اسلامی-ایرانی مزین شود ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - در زمینه فرهنگ سازی در بازار سرمایه همچنان ضعف داریم. نقش شرکت مدیریت اطلاع رسانی و آموزش بورس در بازار سرمایه می تواند حتی از نقش سازمان بورس هم موثرتر باشد ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان دزفول گفت: فرهنگ سازی و تذکر به جای اعمال قانون و جریمه، منجر به کاهش 66 درصدی شکایت های مردمی از اصناف دزفول شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر بتوانیم ازدواج آسان، به هنگام و آگاهانه را فرهنگسازی کنیم، بسیاری از مشکلات فرهنگی، عقیدتی و اخلاقی ما حل خواهد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قم با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در زمینه اصلاح الگوی مصرف گفت: آموزش های پیرامون اصلاح الگوی مصرف انرژی به خصوص گاز، نیازمند یک برنامه جامع و منسجم بوده و در این راستا بهره گیری از تمامی ابزارها به خصوص فضای مجازی امری اجتناب ناپذیر است.
مدیرکل و جمعی از کارمندان انتقال خون قزوین به مناسبت هفته بسیج ، در پویش اهدای خون بسیجیان مشارکت کرده و خون خود را به بیماران اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان قزوین ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر بر نهادینه کردن فرهنگ قرآنی از سنین کودکی تأکید کرد و گفت: اهمیت فرهنگ سازی قرآنی در جامعه باید از سنین پایین و همان دوران کودکی شکل بگیرد که در این راستا باید مربی قرآنی به مسائل آموزشی و تربیتی واقف باشد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۱    
فرهنگ سازی پدیده ای است که در آن، جامعه تلاش می کند فکر یا کنش خاصی را به ارزش و هنجاری پذیرفته شده و فرهنگی تبدیل کند. فرهنگ سازی عمدتا از طریق واسطه های فرهنگی در سه مرحله تولید، توزیع و مصرف محصولات فرهنگی منبعث از خلاقیت های بشری در عرصه هنر، دانش و.. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه مارگون با بیان اینکه ازدواج های آسان مورد استقبال جوانان این شهر قرار گرفته است، گفت: انتظار می رود این نوع ازدواج به حرکتی فراگیر و نهضتی گسترده تبدیل شود و با فرهنگ سازی مؤثر بتوانیم چنین سبک زندگی را نهادینه کنیم.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هاجیمه موریاسو در کنفرانس خبری پیش از بازی با کاستاریکا حضور یافت و صحبت های جالبی را عنوان کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۰    
مدیر کنترل کیفیت یک شرکت دانش بنیان گفت: بسیاری از شوینده هایی که درحال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد، اسیدی است و می تواند برای همه مخاطره آمیز باشد. استقبال از محصولات دانش بنیان دوست دار محیط زیست، منوط به معرفی و فرهنگ سازی است.