سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۴۴Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ سازی»

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: صیانت و حفاظت از منابع طبیعی با فرهنگ سازی و ایجاد حساسیت در بین مردم و بهرمندی از آموزه های دینی امکان پذیر است.
تفاهم نامه همکاری بین معاونت غذا و دارو و و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص فرهنگ سازی عمومی در مورد مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور منعقد شد.
عضو شورای فرهنگی سازمان آب و برق خوزستان بر فرهنگ سازی و ترویج سنت حسنه انفاق، با اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین با عنوان هر کارمند حامی یک فرزند معنوی در سازمان آب و برق خوزستان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ همزمان با هفته منابع طبیعی و به بهانه روز درختکاری جمعی از اعضای کانون پرورش فکری ابوموسی به همراه مربیان خود با کاشت نهال دوستی شان را با طبیعت جشن گرفتند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد توسعه فناوری نانو گفت: در رویداد دوشنبه های استارت آپی صندوق نوآوری و شکوفایی، 18 ایده پذیرفته شده در برنامه نانو استارتاپ عرضه شده است و صندوق نوآوری نیز در این رویداد سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری را دعوت کرده تا با طرح ها وارد مذاکره شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/قم معاون سیاسی امنیتی استاندار قم گفت: آگاه سازی و فرهنگ سازی در زمینه کرونا مهمتر از محدودیت هاست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۱    
بیژن گفت: مساجد به عنوان پایگاه های مهم فرهنگ سازی در جامعه نقش مهمی در تکوین و شکل دهی فرهنگ اسلامی ایفاء می کنند.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۳    
فضای مجازی و رسانه های نوین نقش اساسی و تعیین کننده ای در فرهنگ سازی دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اردوی فرهنگی راهیان نور یک بسته کامل است که اگر در هرشرایطی تعطیل شده یا به آن پرداخته نشود، بی گمان نهاد تعلیم و تربیت به رسالت خود عمل نکرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: رویداد تا ثریا جلوه ای از اقتدار علمی است که توسط اندیشمندان و فناوران خلاق و جوان کشور رقم خورده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق گفت: نمایشگاه تا ثریا از نظر تنوع موضوعی و رشته های مختلف، استارت آپ ها و صنایع نرم و فرهنگی حضور فعالی دارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در حوزه حجاب و عفاف بر اجرای مصوبه820 شورای اعالی انقلاب فرهنگی(مصوبه تکمیلی اقدامات اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب) تاکید کرد.
اولین نشست کمیته تخصصی تدوین سند ملی فرهنگ جهاد، مقاومت، دفاع، ایثار و شهادت با حضور دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، مهندس سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سردار شکارچی، معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۶    
نخستین جشنواره "طراحی پوستر و عکاسی مدیریت مصرف آب" با هدف فرهنگ سازی در زمینه مصرف آب این عنصر حیاتی برای ارسال آثار علاقه مندان تا 10 فروردین 1400، تمدید شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد نانو گفت: ارزیابی عملکرد دانش آموزان راه یافته به مرحله سوم یازدهمین دوره از المپیاد دانش آموزی نانو براساس تعدادی از پارامترهای درنظر گرفته، مشخص می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۲:۱۵    
برنامه ریزی برای ساخت 30سریال در سال1400 وعده ای است که پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو وعده آن را داده و اتفاق مهم این است که به نظر می رسد این پلتفرم در کنار سرگرمی سازی معطوف به فرهنگ سازی نیز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید از حساب های شخصی مراقبت های لازمی شود، گفت: قطعا اجاره دادن حساب برای اقدامات غیر قانونی است که باید این امر فرهنگ سازی شود تا کسی حساب خود را به شخص دیگری اجاره یا واگذار نکند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۹    
همدان-معاون امور اقتصادی استاندار همدان گفت: فرهنگ سازی در همه حوزه ها از جمله منابع طبیعی، محیط زیست، مصرف آب و مسائل اقتصادی از اساسی ترین موضوعات است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره "عکس موبایلی" با هدف جلب مشارکت همگانی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در روزهای پایانی سال و ایام خانه تکانی در حال برگزاری است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم در سال 1399 با حضور امامان جمعه این شهرستان و سایر اعضای این شورا در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با ضروری خواندن فرهنگ سازی جهت حذف پلاستیک از همکاری جهت توزیع کیسه های پارچه ای در فروشگاه های همشهری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: با کاشت بیش از چهار هزار نفر مثمر بومی نخل در خرمشهر علاوه بر کمک به کشاورزان نیازمند، نوعی فرهنگ سازی برای توجه نسل کنونی به آثار و برکات کاشت نخل خرما و احیای نخیلات است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۰    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت : راهبردی ترین و مناسب ترین آموزش در هر برحه ای از زندگی آموزش در دوران کودکی است که آموزش و پرورش نقش اساسی و کلیدی را در این زمینه ایفا می نماید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل منابع طبیعی ایلام با اشاره به لزوم فرهنگ سازی منابع طبیعی توسط رسانه ها، گفت: فرهنگ حفظ و ترویج منابع طبیعی در ایلام افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه حجاب و عفاف به عنوان واجب شرعی و قانون باید در سطح جامعه اجرا شود، یادآور شد: باید آسیب شناسی و فرهنگ سازی لازم در این زمینه صورت گیرد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۹    
دبیر ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت در بیست و سومین جلسه ستاد در خصوص تشدید اطلاع رسانی مباحث آ موزشی و فرهنگ سازی در خصوص بیماری با استفاده از ابزارهای سنتی و مدرن ، تشدید بازرسی ها و برخورد با صنوف خاطی ، نظارت بر حمل و نقل درون و برون شهری ، راه اندازی پارکینگ عمومی ویژه بازار ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان از مجموعه گیاهان گرمسیری به عنوان یک دانشکده کشاورزی یاد کرد و گفت: این مکان تنها محل رفت و آمد افراد نیست، بلکه محلی برای سیاحت، آموزش و فرهنگ سازی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان-پنجمین همایش سالانه دیده بان شفافیت و عدالت، با حضور چند تن از مسئولان کشوری و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی با محوریت شفافیت وعدالت، فرهنگ سازی مردمی و ضربه نفسگیر بر شبکه فساد برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امین مفتاحی، استاد دانشگاه و دبیر انجمن تولیدکنندگان صنعت نساجی در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت وگو با موضوع گفتمان پوشش ایرانی اسلامی درباره ضرورت فرهنگ سازی در زمینه پوشش ایرانی اسلامی است گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۰    
بازوند گفت: استان ایلام از نظر منابع طبیعی و جنگل ها دارای ظرفیت های بسیار بالایی است و وظیفه ما فرهنگ سازی برای حفاظت از این سرمایه خدادادی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵    
کمالی زرکانی با اشاره به نقش موثر کانون های فرهنگی هنری در فرهنگ سازی جامعه، گفت: کانون های مساجد نقش مهمی در راستای نهادینه سازی فرهنگ اسلام ناب دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: توسعه فضای سبز در کشور پهناوری چون ایران بدون فرهنگ سازی و ورود مردم به این عرصه امکان پذیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: می توان با فرهنگ سازی کاشت درخت و حفظ فضای سبز فقر سرانه فضای سبز در استان یزد را جبران کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام رسول ساکی دبیر مجمع فعالین جمعیت، در مورد نقش و اهمیت سازمانهای مردم نهاد در ترویج فرهنگ فرزندآوری با برنامه نوای جوانی گفتگوی تلفنی کرد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۴    
تهران(پانا)- مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 آگاهی بخشی به جامعه و فرهنگ سازی صحیح را تنها راه حل باقی مانده برای حل مشکلات ناشی از دخالت های غیراصولی انسانها در محیط زیست دانست. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ آیت الله حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان همدان عصر روز گذشته در دیدار با مدیران منابع طبیعی استان، با بیان اینکه دین اسلام بر محافظت از منابع طبیعی بسیار تاکید دارد اظهار داشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا سیدعلی موسوی روز شنبه در آیین روز درختکاری و هفته منابع طبیعی در مدرسه رحیمیان مراغه اظهار داشت: جهت فرهنگ سازی و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ درختکاری و حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیستی شهرستان برنامه، پویش نذر درخت مهربانی در مدارس شهرستان برگزار می شود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معتقدم رویکرد اصلی مدیران تلویزیون برای نوروز باید تمرکز بالا بر تولید برنامه های شاد و سرگرم کننده با تمرکز بر رشد معرفتی مخاطبان باشد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس 20 درصد از 360 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده برای ساخت مسکن شهری و روستایی را به خانواده های دارای سه فرزند اختصاص دادند. محسن زنگنه به عنوان پیشنهاددهنده این بند الحاقی با بیان اینکه این بند فرهنگ سازی می کند ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور از افزایش آمار مصدومان چهارشنبه سوری آخر سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین در مراسم روز درختکاری بر لزوم فرهنگ سازی از سوی مسئولان برای حفظ طبیعت و محیط زیست کشور شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // سجاد کاظمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا ضمن تاکید بر فرهنگ سازی و ضرورت تعدیل مراسم های عزاداری از خانواده هایی که برای حفظ سلامت مردم مراسم عمومی خاکسپاری وسوگواری برگزار نکردند تشک ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در این جلسه با اشاره به ضرورت حمایت از برنامه های آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در موضوع ارزش آب، در صورت حمایت لازم از سوی وزارت نیرو برای برگزاری چنین جشنواره هایی در سطح بین المللی اعلام آمادگی کرد
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۷    
تهران(پانا)- رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش تهران، مهمترین رسالت دبیران ورزش و مراقبان سلامت را، فرهنگ سازی صحیح و اصولی در خانواده ها جهت انجام فعالیت های حرکتی و توجه به سبک زندگی سالم دانست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
بنا بر آمار، حدود نیمی از نهال هایی که کاشته می شوند به یک سالگی نمی رسند و تعداد اندکی از آن ها به درختی تناور تبدیل می شوند که برای ادامه زندگی به قدرت تنه خودشان متکی باشند ...
تفاهم نامه همکاری های آموزشی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی بین شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با تشکر از مساعدت های بسیار خوب آموزش و پرورش در راستای کمک به روند فرهنگ سازی مدیریت بهینه مصرف گاز طبیعی، خواستار ادامه سطح همکاری ها شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان، گروه قرآن و معارف، حجت الاسلام احمد شرفخانی (رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف) در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت وگو با موضوع مطالعه و ارزیابی نظام امور خیریه در ایران پیرامون پیشینه امور خیر در کشور آن را گره خورده با خلقت انسان عنوان کرد و گفت ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، مهدی عبدالملکی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در فرهنگسرای کوثر کرمانشاه برگزار شد: سه پروژه مهم با عنوان های شهریاران فرهنگ، جشنواره بزرگ شهروندان کوچک و ساخت عروسک شمامه در راستای فرهنگ سازی زندگی شهروندی در بین کودکان در حال برگزاری داریم. ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: زیباسازی و پاکسازی حریم راهها نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح جامعه داشته و همه آحاد مردم باید نسبت به این مهم خود را مسئول بدانند.