یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۴:۰۲Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف»

اروم نیوز   ۴۷ دقیقه پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شهرداری ارومیه به عنوان نهاد مردمی راه های دسترسی شهروندان جهت پیگیری و رفع مشکلات به مدیران را سهل الوصول کند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
آیت الله العظمی مظاهری گفت: فساد اداری، اخلاقی و اقتصادی در جامعه پیامد فراموشی امر به معروف و نهی ازمنکر در بین مردم است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
مسابقه ملی کتابخوانی ندای خرد توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین برگزار می شود.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: مسئولان فضای انتقادپذیری و مطالبه گری را برای قشر دانشگاهی ایجاد کنند.
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همشهری: انتشار گسترده یک ویدئو از بازداشت سختگیرانه یک زن توسط پلیس امنیت اخلاقی، بار دیگر بحث و جدل پردامنه ای را حول موضوع گشت ارشاد به وجود آورده است تا به اندازه ای که سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره این طرح گفت: ...
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
ع . کمالی - ماجرای جواد چپردار و پسرش این روزها، ماجرایی جالبی شده است، از ستاد امربه معروف و نهی از منکر کرج که صدایی از آن در نمی آمد تا شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ، از شبکه پنج و شش گرفته تا اینترنشنال و بی بی سی و من و تو همه به موضوع استوری ای که پسر جواد چپردار، داشته، اشاره کرده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۸    
حجت الاسلام مهدی دهقان با حکم سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به عنوان سرپرست مهندسی فرهنگی و افکار عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور منصوب شد. برادر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین مهدی دهقان با اهدا سلام و تحیات ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸    
نشست تخصصی و کارگاه آموزشی امربه معروف و نهی از منکر ویژه کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان ، روز پنچشنبه 22 مهرماه 1400 در حسینیه شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی و دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به همراه معاونین این ستاد با آیت الله اعرافی رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم جانشین ستاد امر به معروف استان قم با اعلام این خبر گفت: در نشست مشترکی که میان مدیریت حوزه های علمیه و ستاد امر به معروف کشور برگزار گردید بنا شد دفتر همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه های علمیه در قم راه اندازی گردد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۶    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با بیان این که باید رفتار آمربه معروف و ناهی از منکر سنجیده، متین و مناسب باشد، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم امر به معروف و نهی از منکر در سطح مردمی از تذکر لسانی فراتر برود، چرا که مشکلاتی برای جامعه ایجاد خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قم- امام جمعه قم باتاکید بر برخورد دستگاه های مسئول با فساد سازمان یافته گفت: همه مردم و نهادها باید با همت دینی و انقلابی برای حفظ شأن و جایگاه قم امر به معروف و نهی از منکر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف اصفهان به نماز خواندن نوجوان اصفهانی در خیابان خواجوی اصفهان واکنش نشان داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۶    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه تهیه پژوهش های مورد نیاز نظام از دیگر برنامه هایی است که امسال در حوزه های علمیه در دستور کار قرار گرفته است گفت ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قربانی با تاکید بر اینکه راه اندازی بسیج عمومی برای ارتقای سطح آگاهی مردم و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر یک ضرورت مهم است اظهار کرد: دستگاه قضایی حمایت حقوقی و آموزشی از فعالین امربه معروف و نهی از منکر و مطالبه گران مردمی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: اقدامات فرهنگی فرمانداری های استان در حوزه های امر به معروف و نهی از منکر و نماز، ارزیابی و از فرمانداری های برتر تجلیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ری- معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه اساس نظام جمهوری اسلامی مبانی دینی و برپایی امر به معروف و نهی از منکر است گفت: ناجا بازویی پرتوان برای رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان کردستان گفت: کردستان نماد واقعی وحدت در سراسر جهان است و باید به آن افتخار کرد و باید از وحدت به عنوان مهمترین معروف جامعه پاسداری شود.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا: حضرت آیت الله العظمی مکارم به پرسشی درباره مرحله فیزیکی امر به معروف و نهی از منکرپاسخ گفته است. متن پرسش و پاسخ به شرح زیر است: سوال: آیا افراد می توانند در مقام امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان دفاع از کیان اسلام و حفظ نظام اسلامی از دستبرد افراد داخلی ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و همکاری شهرداری مشهد، نمایشگاه محیطی خوشنویسی ترویج فرهنگ نماز، احیای امر به معروف و نهی ار منکر از تاریخ 10مهر تا 10 آبان 1400 در بوستان ملت مشهد در حال انجام است. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳    
دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس کشور با حجت الاسلام خان محمدی معاون مطالبه گری و حجت الاسلام دکتر دهقان معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در راستای طرح نشان معروف این نشست همراه با ویدئو کنفرانس با حضور مجازی مدیران و کارمندان مستقر در کارخانه تولیدی عسلویه برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی اجرای فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ی هدف این نهاد برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی را ضروری برشمرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱    
در جهان بینی حافظ گناه باده نوشی بهتر از زهد و تقوای ریا کارانه است. وی هشدار می دهد که اگر زاهد و دعوت کننده به نیکی و ناهی منکر، ریاکار باشد هیچ خیر و خدمتی به دیگران نمی رساند و نتیجه کارش عکس خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵    
سردار قربان زاده با اشاره به این که اغلب مأموریت های نیروی انتظامی با شعار امر به معروف و نهی از منکر عجین شده است، گفت: ناجا علاوه بر اجرای مأموریت های مهم و پیچیده ای، پاسخگوی حدود 17 هزار تماس مردمی با مرکزفوریت های پلیس 110 است که نشان از مسئولیت پذیری مدافعان امنیت در این نیرو دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: طلبه تراز انقلاب باید دارای ویژگی های زیادی باشد که یکی از مهم ترین آنها توجه به اجرای امر به معروف و نهی از منکر است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله ناصری، گفت: داشتن هدف و انگیزه و روحیه امید، جوانان ما را برای دفاع از مرزها و امنیت حریم شهرها مصمم کرده است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دلریش گفت: مسوولان مرتبط با تبلیغات شهری، اعم از شهرداری و اداره ارشاد استان آذربایجان غربی باید در نوع و تعدد تبلیغات سطح شهر دقت کافی را داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس آئین تجلیل از آمران به معروف و ناهیان از منکر استان فارس با حضور فرمانده سپاه فجر، مدیر حوزه های علمیه ی فارس، دبیر ستاد احیاء امر به معروف استان، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر فارس، برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۰    
سردار بوعلی گفت: راه اندازی معاونت اجتماعی در سپاه، موجب ایجاد نگاه نو به فریضتین شده و موجب برداشتن گام های موثری برای تحقق اهداف عرصه امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.
مکران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان هرمزگان:دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در خصوص وجود منکرات در سواحل گفت: متأسفانه در سطح سواحل استان شاهد برخی منکرات به ویژه در حوزه عفاف و حجاب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین تقدیر از فعالان امربه معروف و نهی از منکر در حوزه های مختلف به همت مدیریت امر به معروف و نهی از منکر معاونت اجتماعی سپاه فجر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹    
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: یکی از فضیلت های فراموش شده امربه معروف و نهی ازمنکر است. این فضیلت ارزنده چنان در جامعه فراموش شده است که گویا اصلاً در اسلام چنین فضیلتی نیست.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای فرهنگ عمومی شمیران با موضوع وقف و امر به معروف هجدهم مهرماه در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) تجریش با حضور مسئولان استان تهران و شهرستان شمیرانات برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: بهترین اهدافی که در فصل نوین این ستاد در نظر داریم، ارتباط نزدیک تر با جامعه و مطالبه گری از مسئولان و مدیران در راستای رفع چالش هاست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کارگاه آموزشی شیوه های تبلیغی امر به معروف نهی از منکر در خانواده، ویژه خواهران طلبه خرم آباد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال وبختیاری گفت: اگر در کنار مدیریت جهادی، مردم نیز به عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و نیز گفتمان سازی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی وارد شوند هم می توانند نسبت به فرهنگ بیگانه دافعه ایجاد کنند و هم در عرصه تولید فرهنگ مبتنی بر اندیشه های ایرانی و اسلامی و به ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۷    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی، گفت: در مجموعه های اداری و دستگاه های مختلف باید به دنبال ارزش گذاری به خود موضوع امر به معروف و نهی از منکر باشیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ جشنواره "گوهر فاطمی عفاف و حجاب" صبح امروز به میزبانی قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا و با سخنرانی دکتر حسین مظهری، رئیس کارگروه حقوقی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در سالن همایش های این قرارگاه برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار سردشت با اشاره به لزوم توجه به ظرفیت فضای مجازی در راستای احیای امربه معروف و نهی از منکر گفت: در این بخش ضعیف عمل کرده ایم که باید برای تقویت آن تلاش کرد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
ایلنا: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور و رئیس شورای اجتماعی کشور در صد و چهلمین جلسه این شورا که با حضور نمایندگان دستگاههای ذی ربط در محل وزارت کشور برگزار شد با تاکید بر اینکه کاهش آسیب های اجتماعی موضوعی ملی و اساسی در کشور است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اصلانی با بیان اینکه سازمان بازرسی مرجع گزارش دهنده است نه مرجع صدور حکم، گفت: در رویکرد نظارت همگانی سعی شده از ظرفیت نخبگان و ظرفیت مشارکت عمومی بر اساس اصل امر به معروف و نهی از منکر و مسئولیت پذیری به دغدغه داشتن مشکلات جامعه بها داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزش احکام شرعی امر به معروف و جهاد به همت مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) به صورت آفلاین با تدریس حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین فلاح زاده در 18 جلسه برگزار می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۱    
ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با روی کار آمدن وشکل گیری دولت انقلابی اقدام به صدور مجوز تشکل های مردمی و گشت ارشاد مسئولین و همچنین کارت ضابط می نماید. لذا عزیزانی که مشتاق به دریافت مجوز می باشند جهت ثبت اعضاء و دریافت مجوز به سامانه میدان مطالبه گری به آدرس زیر مراجعه کنند: ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۷    
مسئول اجرایی بیت الزهرا(س) آران و بیدگل با اشاره به برنامه های این مؤسسه در ماه های محرم و صفر گفت: کارگاه هایی با موضوعات امتحانات الهی، امر به معروف و وقف قرآنی در این روزها برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با تأکید بر ضرورت رفع موانع مطالبه گری در سازمان ها گفت: واحدهای نظارتی سازمان ها به حقوق شهروندان اعم از کارکنان سازمان ها و ارباب رجوع توجه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین توانایی "در نشست فعالان ستاد امر به معروف با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قشم گفت : ستاد امر به معروف بازوی توانایی در کاهش آسیب های اجتماعی در همکاری با نیروی انتظامی است.