دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۳۰Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف»

پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، عصر امروز (دوشنبه 30 فروردین) در دیدار جمعی از خیرین کشور گفت: در جامعه ای که ما زندگی می کنیم، هم محیط ما نیازمند به کمک هست هم انسان ها نیازمند به کمک. نیازمندی ها متفاوت است، برخی کمک بیشتری نیاز دارند، برخی کم تر ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
صابر بر بهره گیری از ظرفیت جوانان در شورای امر به معروف و نهی از منکر در راستای نهاینه کردن این فریضه الهی در جامعه تاکید کرد.
نصف جهان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان ترویج سنت کمک به همدیگر در این ایام دشوار را یادآور شد و از مردم، خیرین و همه گروههایی که می توانند به نوعی یاری رسان نیازمندان باشند خواست تا همچنان در تهیه و رساندن کمکهای مؤمنانه به نیازمندان و آسیب دیدگان این بیماری بشتابند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- به همت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان همدان، گروه مطالبه گری سدید و اصحاب رسانه مزایده شرکت "زمرد آسیا" استان همدان تعلیق شد.
حجة الاسلام سعیدیان گفت: یکی از مهم ترین موانع استجابت دعا، بی تفاوتی نسبت به مسائل جامعه است. امر به معروف و نهی از منکر به معنای دعوتگری است؛ یعنی سعی کنیم به قدر وسع، توان و ظرفیت خود یک نفر را به سمت دین خدا جذب کنیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با حجت الاسلام و المسلمین بحری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین دیدار کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: باید زمینه ای ایجاد شود که مردم جرأت کنند در جایی که می دانند حرفشان اثر دارد برابر قانون وارد عمل شوند.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان با موضوع ورود گروه های جهادی به عرصه مطالبه گری در ساختمان شورای سیاسیت گذاری ائمه جمعه برگزار شد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۱    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، حتماً به واژه تمثیل و مثل برخورد کرده اید. مثل هایی که حاوی پیام هستند و زبان تمثیلی است که گویا، شیوا و رسا این پیام را می رساند. همه چیز پیام دارد و اساس تمثیل این است که انسان نطق و پیام اشیاء را متوجه شود ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۸    
شهید ابراهیم الگوی واقعی امر به معروف و نهی از منکر بود؛ شهیدی که به معنای واقعی کلمه در 25 سالگی آنچنان بزرگ و با مردانگی رفتار می کرد که بعد از شهادت بسیاری از همسن ها و کسانی که از او بزرگتر بودند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۰    
همدان-نشست مطبوعاتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان با موضوع ورود گروه های جهادی به عرصه مطالبه گری اجتماعی با حضور اصحاب رسانه استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۰    
معاون اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر کاشان گفت: منکرات اجتماعی باعث خدشه دار شدن فضای عمومی و امنیت شهری است. این نوع مهمانی های شبانه منجر به آزار همسایگان و اعتراض آنان می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۰    
همدان-دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت: رویکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دوره کاری جدید بحث مطالبه گری از مسئولین است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست در جهت همکاری دو جانبه در خصوص آسیب های اجتماعی با حضور سرهنگ خلیق مدیریت امر به معروف و نهی از منکر اجتماعی سپاه استان، سرهنگ صفایی مدیریت اجتماعی سپاه ناحیه وهمکاران حوزه، مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی، معاون امور اجتماعی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ثارالله قم با اشاره به تلاش های انجام شده در این قرارگاه برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک فریضه دینی عنوان کرد: تا به امروز دو هزار و 500 نفر آموزش های لازم را در این حوزه سپری کرده و درحال انجام فعالیت های فرهنگی در محلات هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکرهمدان به همراه 25گروه مطالبه گر درعرصه های مختلف ورود کرده ومشکلات را موردبررسی قرار داده که ازجمله می توان به پیگیری پرونده "شرکت زمرد آسیا" و جلوگیری از به مزایده گذاشتن این واحد تولیدی اشاره کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم با تاکید بر اینکه یاد امام زمان(عج) در امور خیر و نیک موجب موفقیت در آن امور می شود، گفت: امر به معروف و نهی از منکر و ترویج این فریضه دینی حسن امید را در دل ها روشن می کند و موجب خوشنودی ولی عصر(عج) می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۸    
با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستان بردسکن و در راستای احیای مجدد طرح شهید حاج قاسم سلیمانی پایگاه های مقاومت بسیج خواهران سطح شهر بردسکن اقدام به برپایی ایستگاه های سلامت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
کاشان - معاون اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان از دستگیری سه عامل ضرب و شتم ماموران این ستاد در کاشان خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان از حمله به ماموران امر به معروف این شهرستان و دستگیری 3 نفر و تحویل به مقامات قضایی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: احیاگری امر به معروف و نهی از منکر رویکرد اصلی ستاد بوده و یکی از مهمترین راهبرد های این رویکرد حمایت همه جانبه از مطالبه گران است
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان به همراه ترجمه فارسی و با صوت مرحوم سید قاسم موسوی قهار را اینجا بخوانید؛
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۰    
نشست تخصصی ستاد احیایی امر به معروف ونهی از منکر شهرستان ایلام با دبیری سپاه ناحیه ایلام در ماه رمضان با موضوع تذکر لسانی وظیفه همگانی با حضور دستگاه های متولی برگزارشد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۶    
معاون اجتماعی وادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر کاشان گفت: ضاربان و هتاکان به مامورین امر به معروف و نهی از منکر تحویل مقامات قضایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۶    
به منظور آشنایی نسل جوان با فریضه الهی امربه معروف ونهی ازمنکر، پویش رسانه ای به همراه مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب واجب فراموش شده ، بیانات رهبر معظم انقلاب در مشهد برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به گزارش فارس در خصوص قطع بیش از دو هزار درخت مثمر از باغ یک جانباز امر به معروف و نهی از منکر در سنندج واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان گفت: قرارگاه رمضان با هدف مقابله با منکر روزه خواری و بدحجابی در همدان تشکیل و کار خود را آغاز کرده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۵    
سپهرغرب، گروه اندیشه: اگر از ابتدا بدانیم که امربه معروف و نهی از منکر شخصی حتی اگر با بیان نرم و مهربان مطرح شود باز هم موجب دعوا می شود، لازم نیست این کار را انجام بدهیم. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۵    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان اینکه جلسه ای با دبیران مناطق و شهرهای اطراف برگزار و برای هر منطقه یک مسئول گذاشته شد، گفت: 50 گروه مردمی به صورت افتخاری ورود پیدا کرده و به هر کدام منطقه ای واگذار شد که نظارت در آن منطقه را به عهده خواند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در یک عمل غیرانسانی و ناجوانمردانه فرد یا افرادی تعداد بیش از دو هزار درخت مثمر باغ اولین جانباز امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان را قطع کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۸    
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن از ایستگاه خدمت و سلامت و امر به معروف و نهی از منکر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بهره برداری از فضای مجازی در تبلیغ و بیان احکام الهی و تکریم شئونات ایثارگران و احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با منکرات اداری و اجتماعی از دیگر مواردی است که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدجعفر دوستدار گفت: در ماه مبارک رمضان و مهمانی خدا، مجموعه مدیریت امربه معروف و نهی ازمنکر معاونت اجتماعی سپاه فجر فارس با همکاری دستگاه های مختلف فرهنگی، ویژه برنامه ای را با عنوان "مهمون کوچیکا" تدارک دیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دادسرای عمومی و انقلاب مشهد اعلام کرد: مراجع انتظامی موظفند در صورت مشاهده هرگونه روزه خواری علنی با ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر، فرد خاطی را به دادسرای ناحیه مربوط در شهر مشهد معرفی کرده و با سرنشینان خودروهایی که اقدام به روزه خواری علنی می کنند نیز برخورد کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: مأموریت اصلی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر حمایت همه جانبه از آمران به معروف و ناهیان از منکر می باشد که در این راستا، قدرت اول این مجموعه آحاد مردم هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تأکید بر رعایت آداب ماه رمضان در انظار عمومی گفت: برخورد قضایی با هنجارشکنان در ماه رمضان انجام خواهد شد.
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۹    
شهرستان دیر به برکت وجود امام جمعه ی مردمی، دغدغه مند، دلسوز و فعال، طی چند دهه شاهد مطالبه گری و پیگیری دغدغه ها و مطالبات بحق مردم شریف و نجیب منطقه است ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۶    
کرمانشاه - آیت الله علما گفت: امر به معروف و نهی از منکر روح دین و احکام الهی محسوب می شود، بنابراین ادای این فریضه واجب بر همه ما به عنوان مسلمان واجب و ضروری است.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵    
حجت الاسلام سید ابراهیم میرعباسزاده در جهت پیشبرد اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل و افزایش مشارکت مسئولین استانی در مسئله مهم امر به معروف و نهی از منکر با اکبر بهنامجو استاندار اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵    
1 روزه الف روزه داری معروف ها: شناخت فلسفه روزه و احکام محاسبه و مراقبه اعمال در قبل و بعد از رمضان و ارزیابی از خود و آمادگی برای ضیافت الهی تکریم رمضان و خودسازی اهتمام در روزه اعضای بدن مقابله با وسوسه های شیطان و شکستن تحریم های دشمنان با ترویج فرهنگ روزه ترک گناه امر به معروف و نهی از ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲    
شهریاری با اشاره به اینکه همه دستگاه های دولتی در استان خوزستان باید شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر را راه اندازی کنند گفت: لازم است مسئولان دستگاه ها ماموریت شورا را پیدا کرده و متناسب با آن فعالیت کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۲    
شهریاری امر به معروف و نهی از منکر را رسالتی همگانی دانست و گفت: امر به معروف و نهی از منکر از فروعات دین هستند و همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند، همه مردم باید به این موضوعات توجه داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۲    
حجت الاسلام موسوی با بیان به اینکه اجرای مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیازمند اراده جدی مسئولان است گفت: لازم است مشخص شود چه اهرمی برای برخورد با مسئولانی که عمدا در جلسات این ستاد حضور پیدا نمی کنند، وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت: مطالبه گری از مسئولان، اصلی ترین رویکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر است و باید مردم خود را بازوی نظارتی بدانند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : حجت الاسلام دکتر علی اصغر زکوی گفت : در گذشته گستره فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر، منحصر در موضوعاتی خاص با روش های خاص بوده است که اکنون با رویکرد جدید، حوزه های متعددی را شامل شده و این یک پیشرفت بشمار می آید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰    
سردار افراسیابی گفت: مأموریت ما در ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر، احیاء امربه معروف است و بیش از 1200 معروف را در ستاد استان شناسایی کرده ایم و باید به آن توجه کنیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خواهر شهید حجت الله حیدری ساسان گفت: زینب گونه راه برادرم را ادامه دهم و نیز توصیه به همه جوانان، خواهران و برداران خودم دارم که مراقب لقمه و حلال حرامی آن باشند که باعث بی غیرتی خود و بی حجابی ناموس نشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر از بکار گیری 800 آمر به معروف و نهی از منکر در شهرستان طبس خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد - ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی پس از پیگیری آیت الله علم الهدی به ماجرای برخورد با یک خبرنگار در مشهد ورود کرد.