چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۸:۰۷Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قضاییه»

خبرگزاری برنا   ۳۵ دقیقه پیش    
در کنار توجه ویژه به موضوعات قضایی، اهمیت تحکیم روابط خانواده پای ثابت اظهارات رییس قوه قضاییه در بسیاری از سخنرانی های سال 1401 بوده است
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قوه قضاییه بر خود فرض و واجب می داند که در سال جدید، عزم و جهد خود را در خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم دوچندان و مضاعف گرداند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۳    
خبرگزاری قوه قضاییه تصاویری از دپوی خودرو های پرشیا در مازندران را منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرارو نوشت: مهسا امینی نه یک سلبریتی بود و نه فردی نام آشنا، اما پرسش این است چرا لحظه مرگ او چنان اهمیت دارد که او را بتوان چهره سال نامید؟ در چرایی این موضوع می توان به پنج فاکتور مهم اشاره کرد. وکیل خانواده امینی : پرونده مهسا توسط قوه قضاییه با عنوان قتل به دادسرای جنایی ارجاع شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات مردمی قوه قضائیه گفت: در سال 1401 در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه پاسخگویی به مراجعان حضوری 41 هزار مورد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۷۱ سایت دیگر  
در کنار گفتگوهای اقتصادی و سیاسی بسیار مهمی که در این سفر با روسای قوای مجریه، مقننه، قضاییه و بانک های مرکزی و تجارت عراق انجام شد، موافقتنامه همکاری های امنیتی میان مقامات امنیت ملی دو کشور بامضاء رسید که به طور قطع رخداد بسیار مهمی تلقی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
پویش در مسجد زادگاهم ، به همت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه همزمان با ماه مبارک رمضان در مساجد سراسر کشور برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مجلس هم پس از قوه مجریه(نامه فیلترینگ رییس صداوسیما و رد آن از سوی رییس جمهور) و قوه قضاییه (منع تعقیب و رد شکایت صدا و سیما از یکی از VODها) دست رد بر درخواست های عجولانه و فراتر از قانون صداوسیما(و نهاد غیرقانونی ساترا) زد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام قوه قضاییه نرخ دیه در سال جدید با افزایش 50 درصدی روبرو شد و بیمه مرکزی نرخ دیه را به میزان 30 درصد افزایش داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی که به بغداد سفر کرده است، بعد از ظهر امروز با محمد الحلبوسی رئیس پارلمان و فائق زیدان رییس قوه قضاییه دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندا در نامه ای به رییس قوه قضاییه درباره نیلوفر حامدی و الهه محمدی خواستار آزادی این دو روزنامه نگار شد.
خرد و کلان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
با وجود افزایش پنجاه درصدی نرخ دیه در سال جدید نرخ حق بیمه متناسب با آن افزایش پیدا نکرد و روی عدد سی درصد متوقف ماند. این نرخ برای ماشین آلات کشاورزی فقط 5 درصد افزایش پیدا کرده است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری قوه قضاییه از قول فردی که به عنوان متهم اصلی شهادت کیان پیرفلک از او نام برده شده نوشت: علت اصلی ارتکاب من به این جنایات تحت تاثیر قرار گرفتن از فضای مجازی بوده که در آن شرایط با توجه به تبلیغات وسیع مجازی، به قصد انجام اقدامات خرابکارانه اسلحه تهیه کردم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام قوه قضاییه نرخ دیه در سال جدید با افزایش 50 درصدی روبرو شد و بیمه مرکزی نرخ دیه را به میزان 30 درصد افزایش داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه نوشت: پس از صدور کیفرخواست، جلسه رسیدگی به اتهامات عباس کورکوری فرزند ابوالقاسم معروف به مجاهد در دادگاه انقلاب اهواز با حضور متهم و وکیل وی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۳    
حجت الاسلام والمسلمین حسین هوشمند، عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با بیان اینکه برخی فقها حق طلاق به خاطر عدم پرداخت نفقه را به زن داده اند، گفت ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
گذشته حکم اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی تجزیه طلب به نام محی الدین ملاابراهیمی در ارومیه اجرا شد. از چند روز مانده به اجرای حکم این عضو گروهک تروریستی، رسانه های معاند با مطرح کردن نام فرد مورد اشاره وی را یک کوله بر معرفی کردند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۳    
ظهر روز شنبه سکینه سادات پاد با حضور در مرکز وکلا قوه قضاییه خراسان رضوی پروانه وکالت خود را تودیع کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
کاهش 65 درصدی سهم مرغ لاین آرین از بازار داخلی در مقایسه با دهه هفتاد/ غفلت برخی از سازمان ها و دستگاه های متولی در اجرای تکالیف خود پیرامون پروژه تقویت و ارتقای مرغ لاین آرین/ ضرورت ارائه برنامه مشخص از سوی وزارت جهاد کشاورزی به منظور حمایت از نژاد مرغ آرین ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ستایشی گفت: اهتمام ما این است افرادی که مبادرت به این کار کردند و اقداماتی داشته اند و به دنبال آن روان مردم و فرزندان را به هم ریختند و خانواده ها را در این موضوع معذب کرده اند حتما شناسایی شوند. در راستای شناسایی این افراد بر اساس وظایف قانونی مان به ضابطین و مجریان کمک می کنیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۰    
رکنا: یک فعال کارگری در گفت و گو با رکنا از لزوم نظارت قوه قضاییه بر اجرای قانون کار سخن گفت و تاکید کرد: اگر امسال مزد را 300 درصد هم افزایش دهند ولی نظارت توسط نهاد نظارتی از جمله قوه قضائیه صورت نگیرد ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
عزیزی خادم یک سال بعد از برکنار شدن از ریاست فدراسیون فوتبال به درد و دل پرداخت.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۶    
رئیس قوه قضاییه نرخ دیه ماه های غیر حرام سال آینده را 900 میلیون تومان اعلام کرد که نسبت به سال جاری 50 درصد افزایش یافته است. به گزارش بانکداری ایرانی ، محسنی اژه ای با اشاره به به بررسی های به عمل آمده طی بخشنامه ای به تمام واحدهای قضایی و دادسراها در راستای اجرای ماده 549 قانون مجازات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۴    
رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه استان فارس ضمن اشاره به موفقیت های این مرکز در دو همایش مشهد و کرمان گفت: از این پس طبق دستور استانداری جهت جلوگیری از شائبه فساد، موارد کارشناسی به صورت بی نام به این مرکز معرفی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۲:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: 13 هزار شهید و 130 هزار مصدوم شیمیایی در ایران نتیجه تسلیح رژیم صدام به سلاح شیمیایی است.
اقتصاد ایران: رئیس قوه قضاییه نرخ دیه ماه های غیر حرام سال آینده را 900 میلیون تومان اعلام کرد که نسبت به سال جاری 50 درصد افزایش یافته است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۰    
خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقای [قربانعلی] دُرّی نجف آبادی آمد. پیشنهاد داشت که فکری برای تقویت نهادهایی مثل شورای نگهبان، شورای عالی انقلاب فرهنگی، قوه قضاییه و ... بشود و از ضعف های شورای نگهبان، نمونه هایی را مطرح کرد. در مورد وضع نامساعد مطبوعات و راه چاره حرف زدیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:علم الهدی امام جمعه مشهد تصریح کرد: خواهران و دختران ما هم زیست عفیفانه را در خیابان های شهر امام رضا(ع) رعایت کنند. اگر هم اینجا در مقابل امام هشتم(ع) و در ماه مهمانی خدا حرمت شکنی شود، باید شرایطی باشد که کشف حجاب و بی حجابی در اقلیتی قرار بگیرد که نتوان آن را به این جامعه منتسب کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور قرآن و عترت قوه قضائیه در تشریح برنامه های قرآنی قوه قضاییه در ماه رمضان گفت: از ابتدای این ماه در همه استان ها برنامه جزءخوانی قرآن کریم برقرار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۳    
علی قائم مقامی تهیه کننده پرونده باز است می گوید: فیلمنامه این فیلم بارها توسط مرکز رسانه ای قوه قضاییه خوانده و بررسی شده و به هیچ وجه ایرادات حقوقی و کیفری ندارد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 24 اسفند ماه، جمعیت مردمی طلبکاران شاه با تجمع مقابل دادستانی کل کشور، طومار شکایت اموال غارت شده مردم ایران توسط خاندان پهلوی را به عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور تحویل داده و خواستار پیگری اموال به سرقت رفته مردم ایران از طریق مراجع قضایی بین المللی توسط قوه قضاییه و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور با محوریت حمایت دستگاه قضا از تولیدکنندگان همراه شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره برخورد خشن با یک زن مقابل یک مدرسه که تصاویر آن چندی پیش منتشر شد توضیحات مهمی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی با رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۷    
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در اعتراض به برکناری اش به قوه قضاییه شکایت کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
انجمن مدیریت جهادی کشور به رسم هر سال به منظور تقدیر از مدیران برگزیده جهادی کشور 22 اسفند ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران نهمین دوره از این همایش را برگزار کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از تصویب تعرفه سال 1402 این دفاتر از سوی ریاست قوه قضاییه خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۳    
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از امضای تفاهم نامه همکاری با مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه جهت ارائه خدمات حقوقی به اعضای موسسه با هدف تسریع و تسهیل در امور حقوقی آنان خبر داد و این طرح را در راستای تسهیل ارائه خدمات به فرهنگیان معزز اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از تعیین تکلیف بیش از 300 دستگاه خودروی توقیفی به دستور رئیس قوه قضاییه خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مصادف با اعیاد پربرکت شعبانیه مراسم افتتاح کلینیک پوست، زخم و استومی سلامت زندگی در بیمارستان فوق تخصصی عدل ( قوه قضاییه ) برگذار شد . کلینیک سلامت زندگی از زیر مجموعه های شرکت سلامت زندگی ایمان با مدیریت آقایان رضا ایمانی و امیرمحمد جعفری می باشد . ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی نوشت: فهرستی 53 نفره در شبکه های اجتماعی منتشر شده و در آن افرادی به عنوان ممنوع المعامله اعلام شده اند. روز دوشنبه هم مهدی یراحی، خواننده شناخته شده موسیقی پاپ تصویری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که خبر از ممنوع المعامله بودن او می داد ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در بخشنامه ای به همه واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور نرخ دیه سال 1402 را ابلاغ کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: یکی از مشکلات موجود، حمایت از سرمایه گذاری خارجی در داخل کشور است که باید در سال آینده در دستور کار ستاد قرار گیرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تجمع کنندگان، خواستار پیگری اموال به سرقت رفته مردم ایران از طریق مراجع قضایی بین المللی توسط قوه قضاییه و دادستان کل کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر امروز به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای قضاییه و مقننه، دبیر و سایر اعضاء مجمع تشکیل جلسه داد و تدوین و تصویب سیاست های کلی توسعه دریامحور را ادامه داد.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۷۰ سایت دیگر  
قیمت دیه کامله در ماه های غیر حرام برای سال 1402 مبلغ 9 میلیارد ریال معادل 900 میلیون تومان تعیین شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان از بازگشت 98 واحد تولیدی در استان به چرخه تولید با حمایت دادگستری خبر داد. علی دهقانی در بازدید از شهرک های صنعتی شماره 3 و 5 اهواز که به منظور پیگیری تاکید قوه قضاییه بر "حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع" انجام شد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس قوه قضاییه در بخشنامه ای به همه واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور نرخ دیه سال 1402 را ابلاغ کرد.