پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۰۶Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده های قضایی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تاکنون طرح های متعددی برای کاهش پرونده های قضایی مربوط به مهریه، در مجلس مطرح شده اما همچنان شاهد تداوم وضعیت پرچالش مهریه و مطالبه تغییر در وضعیت موجود هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان گفت که ضعف های زیرساختی در قوانین و سازمان های خدمت رسان از جمله عوامل اصلی تشکیل و ازدیاد پرونده های قضایی در کشور است که رفع و اصلاح آن به عنوان یک کار زمان بر، نیاز به توسعه و تجهیز زیرساخت ها دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شورا های حل اختلاف، صلح و سازش و صلح یاران دادگستری می توانند نقش بسزایی در کاهش آمار پرونده های قضایی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: وجود پرونده های قضایی بسیار در کشور به هیچ وجه زیبنده نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعیدرضا پارسائیان، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان یزد اظهار کرد: از ابتدای سال 1400 قریب به 20 هزار پرونده بدون کاغذ و به صورت الکترونیکی در سامانه مدیریت پرونده های قضایی دادگستری استان یزد ثبت شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان گفت که وکلا در جریان پیگیری پرونده های قضایی با بهره گیری از آموزه های دینی به دنبال سازش طرفین دعوا و برقراری صلح باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - نشست هم اندیشی برای تبیین طرح وکلای مصلحین در همدان با هدف کاهش پرونده های قضایی و ایجاد صلح و سازش بین طرفین در سالن اجتماعات دادگستری کل استان همدان تشکیل شد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از جرم دادگستری گیلان از سنددار شدن همه زمین های ملی گیلان در بهار 1401 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۵    
سعیدرضا پارساییان، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان یزد در گفت وگو با میزان با اشاره به هفت ماموریت ابلاغ شده در سند تحول قضایی بیان داشت: بر اساس مبانی سند تحول قضایی ماموریت شماره یک رسیدگی به تظلمات، تعدیات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در خراسان رضوی گفت: سالانه تنها بین 10 تا 14 درصد از مجموع پرونده های دعاوی مطرح در دادگاهها دارای وکیل هستند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۱    
در حالی که حدود یک چهارم پرونده های قضایی کشور مربوط به ملک و زمین و دعاوی این حوزه بوده و دولت ها و فعالان محیط زیستی کررا از زمین خواری، کوه خواری، دریا خواری و صحرا وجنگل خواری حرف می زنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مشکلات و پرونده های قضایی تعدادی از فعالان اقتصادی زرند در نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان "مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی"، بصورت ویژه مورد رسیدگی رئیس کل دادگستری استان کرمان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، از کاهش 26 درصدی مدت زمان رسیدگی به پرونده های قضائی در دادگستری استان کرمانشاه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
موسی خلیل اللهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با میزان اظهار داشت: طی 6 ماهه اول امسال، 17 محکوم به قصاص در آذربایجان شرقی با رضایت از اولیای دم بخشیده شدند. وی افزود: پرونده هفدهمین محکوم به قصاص با تلاش همکاران قضایی و گذشت اولیای دم منجر به مصالحه و سازش شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران جزئیات نشست امروز این مجمع با مسئولان دادگستری استان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰    
تمام توان همکاران قضایی باید در کاهش ورودی های پرونده های قضایی باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اسبق مجلس خواستار تشکیل پرونده های قضایی در راستای ترک فعل مسؤولان شد و گفت: با تشکیل پرونده های قضایی محدود نمی توان جلوی سوء مدیریت های مسؤولان را گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر لبنان امروز شنبه در دیدار با جمعی از مقام های قضائی کشورش گفته که دولت وی در هیچ یک از پرونده های قضایی داخلی دخالت نمی کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورا های حل اختلاف استان قزوین از سازش 40 درصدی پرونده های صلح و سازش شورا های حل اختلاف این استان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم از بازداشت یک کار چاق کن پرونده های قضایی در این شهرستان خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
علی فولیان با اشاره به اینکه سرقت ، رتبه نخست پرونده های قضایی را به خود اختصاص داده است، گفت: با فعالیت های پیشگیرانه و تلاش سازمان یافته و برنامه ریزی شده، شاهد کاهش آمار درصد رشد در حوزه پرونده های جرائم اولویت دار نسبت به سال های گذشته هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس هفته آتی میزبان رییس دیوان عدالت اداری خواهند بود تا پرونده های حقوقی و قضایی شوراهای اسلامی کشور را بررسی کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عالی ترین مقام قضایی استان البرز در حاشیه این بازدید با اشاره به نقش و اهمیت نظر کارشناسی در پرونده های قضایی متذکر شد: قاضی متخصص در همه رشته ها نیست و مطابق قانون این ظرفیت در اختیار وی قرار داده شده تا در پرونده های کیفری و حقوقی به متخصص امور در حوزه های مختلفی نظیر حسابرسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: پرونده های بسیاری در تخریب انفال استان آذربایجان غربی و منابع ملی تشکیل شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با هماهنگی دستگاه قضا، الکترونیکی کردن پرونده های قضائی در کلانتری های یزد صورت گرفته و استان یزد جزو سه استان برتر کشور در این زمینه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم تفویض اختیار شهردار به اداره کل حقوقی شهرداری تهران برای پیگیری پرونده های قضایی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۹    
رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گلستان به ثبت قراردادها در دفاتر رسمی تاکید کرد و گفت که این عمل باعث کاهش پرونده های قضایی میشود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایحان غربی گفت: کثرت ورودی پرونده ها به دادسراها و دادگستری ها قابل توجه بوده و یکی از علل این کثرت پرونده ها عدم انجام وظیفه صحیح برخی ادارات و نهادهای دولتی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: رسیدگی سریع به پرونده های قضایی توام با دقت و کیفیت در رسیدگی ها از ضروریت های حوزه های قضایی این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۱    
گرگان - ایرنا - رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گلستان گفت که ثبت اسناد، عقود و قراردادها در دفاتر اسناد رسمی برای جلوگیری از چالش و مشکلات احتمالی پیش رو ضروری بوده و موجب کاهش پرونده های قضایی می شود.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
احمد حکیمی پور تصریح کرد: آقای اژه ای با تجربه خود از سال های طولانی کار در قوه قضاییه، دست روی نقاط و مشکلاتی گذاشتند که مهم هستند و گره های زیادی را باز می کنند. یکی از این موارد، کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در مراسمی که پیش از ظهر امروز به مناسبت هفته ناجا در مقر مرکزی نیروی انتظامی برگزار شد برخی از خدمات هوشمند و جدید نیروی انتظامی با حضور فرمانده ناجا و وزیر ارتباطات رونمایی شد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران از روند مطلوب جریان رسیدگی به پرونده های قضایی در محاکم استان خبر داد. حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی دادگستری کل که به منظور ارزیابی واحد های قضایی برگزار شد از روند رو به رشد و مطلوب جریان رسیدگی اعم از سرانه وارده و مختومه شدن ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین مصدق، معاون اول قوه قضاییه با ارسال نامه ای به توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از تلاش ها و مجموعه اقدامات دادگستری کرمانشاه برای مدیریت و رسیدگی پرونده ها در این استان قدردانی کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در گفت وگو با میزان با اشاره به برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان مازندران و با تاکید بر روند مطلوب جریان رسیدگی ها و همچنین سرانه وارده و مختومه پرونده ها، اوقات رسیدگی ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۱    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در حوزه سرقت ها جایگاه دوازدهم کشور را داریم و 93 درصد از جرائم استان مربوط به سرقت است که طی آن سرقت های مهم 4 درصد و سرقت های خرد 12 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۵    
فرمانده انتظامی استان یزد: در حال حاضر 91 درصد پرونده های قضایی در استان بصورت الکترونیکی پیگیری می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۲    
کانال خبر فوری در یک نظرسنجی که 32هزار نفر در آن شرکت کرده اند، از مخاطبان خود پرسیده چرا 90درصد پرونده های قضایی در ایران بدون وکیل پیش می رود؟ این نظرسنجی در آستانه بحثی در مجلس منتشر شد که در آن موضوع انحصار در صدور پرونده های وکالت به چالش کشیده می شود. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: باید با اقدامات سوداگرانه کسانی که برای منافع شخصی خود جان مردم را به خطر می اندازند قاطع برخورد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قزوین-دادستان قزوین گفت: کارشناسان در بررسی های خود ممکن است در جریان بسیاری از مسائل اصحاب پرونده قرار گیرند، لذا باید آبرو افراد از سوی کارشناسان حفظ شود و از این حیث باید امین مردم باشند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۵    
محمود رفسنجانی، معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا های حل اختلاف خراسان رضوی در گفت وگو با میزان با اشاره به راه اندازی همیاران شورا های حل اختلاف در استان خراسان رضوی اظهار کرد: در کنار هر ناحیه دادسرا در مشهد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان - احمدرضا بهرامی از بخش های مختلف معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری بازدید و نحوه فعالیت این معاونت را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۶    
رییس کل دادگستری فارس 250 پرونده ایثارگران و بسیجیان استان را بررسی و برای برخی از آنان دستور مجدد صادر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: خواسته جامعه صنعتی استان، تامین امنیت اقتصادی، تثبیت قوانین و اجرای دقیق قوانین حمایتی و تمرکز و تجمیع پرونده های قضایی و جلوگیری از واگذاری های نامتعارف است؛ چرا که برخی واگذاری ها مشکلاتی را در سطح کشور ایجاد کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۴    
رئیس قوه قضاییه گفت: در حدود سه ماه گذشته بیشترین هماهنگی بین سه قوه وجود داشته که شاید در تمام طول چهار دهه گذشته بی نظیر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل گفت: عدم ساماندهی قراردادهای پیش فروش واحدهای مسکونی و تجاری و آپارتمانی موجب افزایش پرونده های قضایی می شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی و دستگیری سارقان اینترنتی که موفق شده بودند به روش اسکیمر بیش از 8 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کنند، خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه به همراه هیئت همراه از دقایقی قبل وارد استان قزوین شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس دادگستری بناب با اشاره به افزایش 15 درصدی پرونده های ورودی در 6 ماهه نخست امسال گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به پرونده های قضایی جزو اولویت همکاران ماست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری بناب با اشاره به لزوم توجه به محرومین گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به پرونده های قضایی جزو اولویت همکاران در دستگاه قضایی شهرستان است.