جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۳۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده های قضایی»

نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی شامگاه پنجشنبه در مصاحبه خبری پایانی سفر به آذربایجان غربی اظهار داشت: در این استان مسائل مختلفی اعم از بحث واحدهای تولیدی، پرونده های قضایی مطرح بود که باید مورد توجه بخش های مختلف قوه اجرایی و قضاییه کشور قرار می گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضایه با بیان اینکه برخی قوانین در ماده 100 مورد تفسیر به رای قرار گرفته و نظام و ساختار شهری را بهم میزند، گفت: ما باید حکومتی فکر کنیم البته اجرای این بحث ها در دست قوه اجراییه است و فقط بحث پرونده های قضایی به دست قوه قضاییه می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸    
دادگستری استان کرمانشاه، در اجرای طرح پایش و غربالگری پرونده های قضایی زندانیان مقام دوم کشور را کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری استان کرمانشاه گفت: زمان رسیدگی به پرونده های قضایی در استان به کمتر از یک ماه رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: آمارهای موجود نشان می دهد که زمان رسیدگی به پرونده ها در دادگاه ها کاهش یافته است اما باز هم باید در این رابطه گام های جدی تر برداشته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری: 359 هزار و 135 پرونده به محاکم قضایی استان مرکزی وارد شد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وکیل سابق باشگاه پرسپولیس با اشاره به پرونده محرومیت عیسی آل کثیر، گفت: فردی که از طرف یحیی گل محمدی معرفی شده بود نسبت به ارسال لایحه تکمیلی برای AFC بی اعتنایی کرد و این آغاز تراژدی بود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نازنین افتخار : تقریبا روزی نیست که در حوزه پرداخت و شرکت های ارائه دهنده درگاه واسط، فریادی بلند نشود که حساب پرداخت یاری ما باز هم با شکایت مشتری یکی از پذیرندگان پشتیبانی شده، مسدود شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور از کاهش پرونده های قضایی از 10 هزار پرونده موجود در دیوان به 4 هزار پرونده خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۷    
رییس دیوان عالی کشور از کاهش چشمگیر مدت زمان رسیدگی به پرونده های قضایی خبر داد و گفت: نظارت بر احکام دادگاه ها و ایجاد وحدت رویه دو رسالت مهم ما محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۱    
آیت الله مکارم شیرازی: زمان رسیدگی به پرونده ها در دستگاه قضایی باید کاهش یابد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه روند رسیدگی به پرونده های قضایی تسریع شود، گفت: قوه قضاییه با رفع مشکلات موجود در روند فعالیت هایش رضایت مردم را جلب کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – محکومیت نیکلا سارکوزی رئیس جمهوری محافظه کار پیشین فرانسه به زندان به اتهام فساد و اعمال نفوذ غیرقانونی، رخداد مهم و بی سابقه ای در دوره پس از جنگ دوم جهانی در این کشور به شمار می رود، اما پایان پرونده های قضایی و محاکمه او نخواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه حفظ کرامت، عزت، آرامش و امانتداری، رعایت مسایل شرعی و استفاده از فناوری های جدید و علم روز را از نکات مهم در رسیدگی به پرونده ها عنوان و خاطرنشان کرد: رعایت جوانب شرعی و به کارگیری پزشک زن برای معاینه بانوان در مراکز پزشکی قانونی مهم است .
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بسیاری از مواقع ممکن است بر اثر یک قصور پزشکی ما بخواهیم علیه آن پزشکی که کار خود را به درستی انجام نداده است شکایت کنیم، اما نکته حائز اهمیت این است که بدانیم در مرحله اول برای شکایت علیه پزشک به چه نهاد هایی می توان مراجعه کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۵    
یک استاد دانشگاه گفت: با راه اندازی طرح مشاوره حقوقی اجباری اولاً کیفیت قرارداد های تنظیمی میان شهروندان و پایش آن ها از لحاظ قوانین و مقررات حقوقی ارتقا پیدا خواهد کرد و همین امر موجب کاهش محسوس و ملموس پرونده های قضایی خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شرکت عمران شهر جدید پردیس با هدف کاهش پرونده های قضایی در شهرهای جدید اساسنامه منازل مسکونی مهر را ابلاغ کرد. به گزارش شرکت عمران شهر جدید پردیس، پس از برگزاری جلسات متعدد و پیرو پیگیری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران و دادستان شهرستان پردیس از تاریخ 6 اسفندماه 99 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت عمران شهر جدید پردیس با هدف کاهش پرونده های قضایی در شهرهای جدید اساسنامه منازل مسکونی مهر را ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دادسراهای آذربایجان غربی جزء اولین دادسراهایی بودند که شعب آنها فاقد موجودی نامتعارف است و نیز دادگستری استان توانسته با تلاش جهادی کارکنان قضایی و اداری خود 96 درصد از پرونده های معوق را مختومه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس در دیدار مردمی این هفته مسئولان قضایی، ضمن ملاقات و استماع اظهارات 54 تن از مراجعه کنندگان، به بررسی پرونده های قضایی آنان پرداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلا خراسان رضوی گفت:درکشورما فرهنگ مراجعه به وکیل نهادینه نشده است و این درحالی است که هرچه مردم امکان مراجعه به وکیل را داشته باشند پرونده های قضایی با کاهش مواجه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس فضای مجازی در همدان با اهمیت به تربیت شهروند سایبری گفت: کاهش پرونده های قضایی با تربیت شهروندان دیجیتال یا سایبری امکان پذیر است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می گوید: حدود 25 درصد از پرونده های قضایی به طور مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از اسناد عادی و قولنامه ای است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عملکرد نواحی 32 گانه دادسرای عمومی و انقلاب تهران، طی هفت جلسه مجازی و به صورت ویدیو کنفرانس با حضور دادستان تهران و معاونان وی در دادسرای مرکز و نواحی (سرپرستان دادسراها)، قضات و مدیران دفاتر کل دادسرا های تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: 80 درصد پرونده های قضایی تشکیل شده در شهرستان طارم قابل گذشت و سازش هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عمران تقوی با اشاره به کسب رتبه برتر استان قزوین در ثبت اطلاعات در سیستم مدیریت پرونده های قضایی گفت: تمامی مدارک پرونده در سامانه سمپ در بدو ورود به شعبه و در زمان رسیدگی، توسط کاربر مربوطه ثبت می گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک روزنامه انگلیسی به نقل از فردی مطلع گفت رئیس جمهور سابق آمریکا نگران است تا پایان عمرش با پرونده های قضایی مختلف مواجه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: دستگاه قضا به دنبال این است تا با تسریع رسیدگی به پرونده های قضایی مربوط به شرکت آذرآب با مسببان اصلی ایجاد مشکل در این کارخانه برخورد کند تا این شرکت بتواند به تولید با ظرفیت کامل خود بازگردد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۹    
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از پرونده های قضایی مربوط به فساد بزرگ و گسترده در مدیریت شهری سابق که اخیراً مطرح و برخی اخبار جسته و گریخته در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است که جای تأمل و رسیدگی دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: ارائه خدمات و آموزش مسائل حقوقی رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سبب کاهش بار مراجعات به قوه قضاییه و عدم تشکیل پرونده های قضایی خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۲:۲۰    
کارشناس مسائل سیاست خارجی معتقد است که پرونده ترور شهید سلیمانی یکی از مهمترین و سیاسی ترین پرونده های قضایی تاریخ جهان تلقی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: حدود یک سوم پرونده های قضایی به پزشکی قانونی ارجاع می شود و این سازمان در عین خدماتی بودن، مجموعه ای علمی و تنها سازمان در سیستم قضایی است که اعضای هیئت علمی در آن مشغول به کار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه سالانه یک سوم از پرونده های قضایی به این سازمان ارسال می شود گفت: علاوه بر آن 2 میلیون و 500 هزار پرونده نیز در این سازمان تشکیل و رسیدگی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سپیده پوردشت - خرید مدت دار و نسیه یکی از نیاز های امروز در مبادلات تجاری به شمار می رود و در این فرآیند فرد با تکیه بر منابع درآمدی آینده خود اقدام به تأمین نیاز ها می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران در جلسات اجرای طرح پایش، نظارت و بررسی عملکرد نواحی سی و دو گانه دادسراهای تهران، با تأکید بر لزوم نظارت بر حسن انجام کار و جلوگیری از بروز تخلفات، گفتت: باید تمام ظرفیت ها و امکانات دادسراها برای رسیدگی به پرونده های قضایی بسیج شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان همدان از افزایش قضات با هدف ارتقای کیفی رسیدگی به پرونده های قضایی خبر داد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان البرز از برگزاری تمام جلسات دادرسی زندانیان استان البرز به صورت الکترونیک خبر داد. به گزارش قوه قضاییه، مهدی شمسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساخت مجتمع قضایی و ساختمان بایگانی راکد پرونده های قضایی شهر صدرا امروز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کرمانشاه با اشاره به اینکه سطح اختلافات در استان کرمانشاه بالاست تاکید کرد حدود 30 درصد از پرونده های موجود در دادگستری به اختلافات خانوادگی بر می گردد که از قبل همین اختلافات بود که چند روز گذشته شاهد جنایت مرگباری در استان بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: سطح اختلافات در بین مردم بالاست به گونه ای که 30 درصد پرونده ها خانوادگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور گفت: با توجه به امکانات و ظرفیتی که در استان فارس وجود دارد باید بیش از 70 درصد از پرونده های استان به صلح و سازش منجر شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس قوه قضائیه گفت : پرونده های تخلفات در عرصه های تولیدی، اقتصادی در دستگاه قضایی باید به سرعت رسیدگی و به مردم اطلاع رسانی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به کاهش 2000 فقره از پرونده های مانده در دادگستری مهریز گفت: تلاش مضاعف، حرکت جهادی و دو برابر کردن اوقات دادرسی، منجر به کاهش 95 درصدی پرونده های مانده این حوزه قضایی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: تسریع در رسیدگی به پرونده های حقوقی و قضایی واحدهای تولیدی و صنعتی توقیف شده از خواسته های مردم و مسئولان استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت_ ایرنا- حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه امروز(پنجشنبه) در گیلان به صورت حضوری مشکلات جمعی از مردم این خطه در بحث پرونده های کیفری و حقوقی امروز صبح بررسی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در راستای تداوم طرح پایش و غربالگری قضایی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری، دادستان استان تهران ویکصد و پنجاه نفر از قضات استان از جمله دادستان کلیه شهرستان ها، معاونین دادستان و سرپرستان نواحی دادسرا ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهبردی قوه قضاییه با بیان اینکه تعداد بالای پرونده ها یکی از اصلی ترین دلایل اطاله دادرسی است گفت: برخی تصمیم گیری های اقتصادی که منجر به تکانه اقتصادی می شوند حجم زیادی از پرونده های قضایی را ایجاد می کنند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری کل استان همدان هشدار داد: در فرایند ساختمان سازی ضرورت دارد نسبت به ارتقای شاخصه های امنیتی بناهای درحال ساخت اقدام شود؛ برای نمونه دوربین های مداربسته در ساختمان ها بازدارنده است و فیلم دوربین های موجود در محل بروز جرم هایی مانند سرقت در روند پرونده های قضایی نیز بسیار راهگشا ...