چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۴:۲۳Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضا»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات ستایشی سخنگوی قوه قضاییه از سفر اخیر حجت الاسلام اژه ای رئیس دستگاه قضا به عراق را در این فیلم مشاهده می کنید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه قوه قضاییه بر اساس وظایف قانونی که دارد، تضمین کننده سلامت انتخابات خواهد بود، گفت: دستگاه قضا با هیچ کسی تعارف ندارد و بر رعایت قانون تاکید دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: دستگاه قضایی با برهم زنندگان امنیت در همه بخش ها برخورد سریع و قاطع دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۶    
معاون قضایی دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه قوه قضاییه بر اساس وظایف قانونی که دارد، تضمین کننده سلامت انتخابات خواهد بود، گفت: دستگاه قضا با هیچ کسی تعارف ندارد و بر رعایت قانون تاکید دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان ضمن برشمردن مصادیق بارز تخلفات انتخاباتی از موفقیت دستگاه قضا گلستان در پیشگیری از جرایم انتخاباتی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
علی القاصی گفت: به جای ایراد به توسعه ظرفیت وکالت باید به دنبال این بود که وکالت اجباری در دستگاه قضا نهادینه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از رسیدگی روزانه به 100 قرارداد تا بازگشایی شرکت مادر و قول واریزی های بیشتر تا عید این آخرین وضعیت پرونده شرکت رضایت خودرو طراوت نوین است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۶    
حجت الاسلام محسنی اژه ای در نشست شورای عالی قوه قضائیه: همه مسئولان و مقامات قضایی هر نوع همکاری هرچه بهتر انتخابات با مسئولان ذی ربط ازجمله وزارت کشور، ناظران انتخاباتی، فراجا و نیروهای امنیتی داشته باشند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۱    
رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به اینکه ورود دادستانی به مسئله کار کودکان اقدام بسیار مناسبی است، گفت: دستگاه قضا می تواند با فراخوان همه اجزا و ارکان دخیل در مسئله کار کودکان ضمن مطالبه و بررسی به نمایندگی از مردم موجب ایجاد زنجیره حکمرانی شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی به کشور نشان دهنده همکاری خوب دستگاه قضا و دستگاه های امنیتی است، گفت: این همکاری و تعامل باید به عنوان یک الگو برای حل مشکلات مشابه باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۵:۰۹    
مرتضی فرجام پور روز چهارشنبه با تاکید بر اینکه دستگاه قضا در راستای حفظ حقوق مردم قاطعانه از هرگونه دخل و تصرف غیرمجاز در قالب زمین خواری و کوه خواری جلوگیری می کند، یادآور شد: دادستانی ملکان با افراد سودجو در چارچوب قانون برخورد جدی خواهد کرد. وی اظهار داشت: هر شخصی که اقدام به [...]
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در پیامی درگذشت آیت الله موسوی بجنوردی را به حجت الاسلام سید حسن خمینی تسلیت گفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
این برنامه در راستای افزایش دانش حقوقی و قضایی، پیشگیری از وقوع جرم و معرفی ساختار و رسالت دستگاه قضا با حضور مدیریت و معاونت محترم ودانش آموزان پایه نهم مدرسه شهید دستغیب برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۷    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ضمن اشاره به اینکه بدون کمک دستگاه قضایی نمی توانستیم به مسئله ساختمان های ناایمن رسیدگی کنیم، گفت: اگر ساختمان های ناایمن در حال حاضر از 129 ساختمان به 75 رسیده است تلاش ما، شهرداری و شورای شهر بوده، اما بدون حمایت دستگاه قضا رسیدن به این وضعیت امکان پذیر نبود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز کهگیلویه وبویراحمد گفت: یکی از تمهیدات مهمی که در رای گیری و پای صندوق های رای اندیشیده شده است، گشت های انتظامی و قضایی است که با قید فوریت و سرعت و چنانچه تخلفی مشاهده شود، برخورد قاطع خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران در مراسم تودیع و معارفه دادستان سوادکوه با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات، گفت: هر کسی در هر مسئولیتی باید قدردان مردم باشد و علاوه بر تشکر زبانی با عملکرد درست از مردم قدرشناسی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران گفت: دستگاه قضای استان با سرمایه گذار نما ها برخورد قانونی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری -ایرنا - رئیس کل دادگستری مازندران گفت: یکی از دغدغه ها و اولویت های جدی چه در دادگستری و در سازمان بازرسی و در سایر بخش های قوه قضاییه، اجرای قوانین به منظور حمایت درست و به موقع از فعالان حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون با تاکید بر اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی به کشور بر شاخص های اقتصادی تاثیر مثبت خواهد داشت، گفت: می توان گفت این اقدام یکی از بهترین اقدامات فسادستیز دستگاه قضا است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۴    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان نور، شریفی رییس اداره بهزیستی شهرستان نور به اتفاق کارشناس دفتر کودکان و اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان با اکبر پور رییس دادگستری و یوسفی دادستان شهرستان نور به منظور ارتقا همکاری و تعامل دوسویه اداره بهزیستی شهرستان و دستگاه قضا با هدف پیشگیری و کاهش ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود برخی نهادها را مورد هدف قرار داده که یکی از آن ها دستگاه قضا و ایجاد فتنه در درون و بیرون این دستگاه است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از تشکیل ستاد مبارزه با زمین خواری در این سازمان خبرداد و گفت : مسوولان این سازمان با همراهی دستگاه قضا تعارفی با افراد متصرف به اراضی ملی جنگلی و جلگه ای در سطح کشور ندارد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه مساله رجوع به داوری در دستگاه قضا و به طور خاص در استان تهران یک ضرورت است، گفت: آرای صادره در پرونده های مرتبط با داوری از حیث محتوا و قالب باید از مقبولیت و اعتبار عرفی برخوردار باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۵    
وزیر اسبق اطلاعات گفت: شناسایی و انتقال اموال بابک زنجانی به کشور و واریز آن به خزانه دولت به مردم نشان داد علی رغم تبلیغات سوء دشمن دستگاه قضایی در تأمین امنیت مورد اعتماد آنهاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: شعب ویژه انتخابات از چهارماه گذشته در استان تشکیل شده و رویکرد دستگاه قضا در این حوزه پیشگیرانه است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی پلیس با اشاره به حسن همکاری بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی، گفت: همکاری بین سیستم های قضایی و انتظامی در هیچ دوره ای این چنین نبوده است
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا در پیامی رحلت آیت الله شوشتری را تسلیت گفت.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: مرکز رسانه قوه قضاییه در پی اظهارات روز گذشته رئیس دستگاه قضا درباره بازگشت بدهی های بابک زنجانی به کشور، اطلاعیه ای تبیینی با همین موضوع منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان بردسیر: پرداخت عوارض آلایندگی و توزیع آن در محیط پیرامونی صنعت، بخشی از خسارات آلودگی های واردشده را جبران می کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، در پی اظهارات روز گذشته رئیس دستگاه قضا درباره بازگشت بدهی های بابک زنجانی به کشور، مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاعیه ای تبیینی با همین موضوع منتشر کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰    
از چهره های نام آشنای دستگاه قضا گفت: کار خبرگزاری دفاع مقدس که با هدف اشاعه فرهنگ دفاع مقدس انجام می شود ارزشمند است
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رازینی با بیان اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی به کشور توسط دستگاه قضا خبری خوشحال کننده و عبرت آموز بود، گفت: همه کسانی که فکر سواستفاده از بیت المال را در سر می پرورانند باید از این پرونده عبرت بگیرند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صفایی بوشهری گفت: دستگاه قضا در مبارزه با فساد، به دور از حاشیه و جنجال درحال مبارزه با فساد است که امیدواریم این روند با گستره ای عمیق تر و گسترده تر ادامه داشته باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱۰۲ سایت دیگر  
در پی اظهارات روز گذشته رئیس دستگاه قضا مبنی بر بازگشت بدهی های بابک زنجانی به کشور، مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاعیه ای تبیینی با همین موضوع منتشر کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فراجا از رصد این پلیس بر فضای انتخابات و برخورد با تخلفات نامزدهای انتخاباتی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
عضو شورای نگهبان با اشاره به بازگرداندن اموال بابک زنجانی به کشور اقدامات دستگاه قضا در مقابله با فساد را اعتمادآفرین دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۷    
همدان-رییس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر همدان با رییس کل جدید دادگستری استان همدان دیدار و گفتگو کردند و انتخاب وی را در این مسولیت تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس دادگستری همدان گفت: درخواست های مردم در دستگاه قضا نباید بلاتکلیف باقی بماند و در اسرع وقت رسیدگی شود.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پاسخ به پرسشی درباره عمره اظهار کرد: هنوز منتفی نیست و دولت در تلاش است تا مسائل پیش آمده به ویژه در زمینه هواپیمایی را سریع تر برطرف کند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشور با تاکید بر اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی نشان از اقتدار قوه قضاییه است، گفت: اخبار مربوط به بازگشت اموال بابک زنجانی برای مردم نشاط آور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
30 نفر از غرفه داران بازارچه ساحلی شهرستان ترکمن در ملاقات مردمی امروز رئیس کل دادگستری، خواستار ورود دادگستری استان برای حل مشکل این غرفه داران شدند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست کمیته راهبردی و هماهنگی قضایی-انتظامی غرب استان تهران با حضور علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران، سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، روسای دادگستری ها ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۱    
رئیس کل دادگستری استان تهران به قضات تاکید کرد تا حین رسیدگی به پرونده های قضایی با موضوع سرقت، قاطعیت و جدیت در چارچوب قوانین و مقررات را ملاک عمل خود قرار داده و نسبت به اشخاصی که با تعرض به اموال شهروندان، حریم شخصی آن ها را نقض کرده و آرامش و امنیت روانی آن ها را سلب نموده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل کوروش کمپانی 5 ماه قبل از کشور خارج شده بود سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به روند قضایی رسیدگی به این پرونده گفت: از آبان ماه سال جاری رسیدگی به این موضوع بر اساس گزارش های واصله از سوی ضابطان خاص شروع شده و وزارت اطلاعات گزارش دهنده این پرونده بوده است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ غلامعلی دهشیری در جمع قضات دادسرای مرکز استان با بیان اینکه حجم بالای ورودی و زمان بر بودن زمان رسیدگی کار را در مجموعه دستگاه قضا دشوار کرده است گفت: اما قضات باید با هدایت گفته های مراجعین صحبت های اثرگذار آن ها را گوش کرده و یک آرامش خاطر ضمنی را در آن ها ایجاد کنند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۷   + ۱۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون مسعود ستایشی، سخنگوی دستگاه قضا درباره پرونده کوروش کمپانی بیان کرد: شرکت مورد بحث با اخذ مبالغی مبادرت به فروش محصولات الکترونیکی همچون گوشی های آیفون و سامسونگ و سایر محصولات داشته است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۷    
سخنگوی دستگاه قضا درباره پرونده کوروش کمپانی با بیان اینکه شرکت مورد بحث با اخذ مبالغی مبادرت به فروش محصولات الکترونیکی همچون گوشی های ایفون و سامسونگ و سایر محصولات داشته است، گفت: مدیرعامل کوروش کمپانی پنج ماه قبل از کشور خارج شده است ...