سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۴۸Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضا»

کبنا نیوز   ۸ ساعت پیش    
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی 200 نهال بلوط و اجرای رأی سبز با حضور سید علی ملک حسینی دادستان یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، حمید نادریان و تمدن معاونین دادستان، مسئول کانون بسیج حقوقدانان شهید چمران دادگستری، مسئول بسیج حقوقدانان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان استان اصفهان شرایط اقتصادی کشور را به جنگ اقتصادی تعبییر کرد و گفت: در شرایط فعلی کشور دستگاه قضا استان با هر متخلفی برخورد قانونی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۴    
ایسنا/قزوین با حضور دادستان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، دبیر قرارگاه صنعت سپاه استان، رئیس بسیج حقوقدانان و رئیس بسیج رسانه استان قزوین در پارک علم و فناوری قزوین مشکلات واحدهای دانش بنیان بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با بیان اینکه دستگاه قضایی در مبارزه با کاربری اراضی، با آلونک ها و کلبه های کوچک مزارع که قانون هم آن را تایید می کند مشکلی ندارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۵    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: تراکم پرونده های ورودی در دستگاه قضایی بیانگر افزایش آسیب های اجتماعی است که باید برای آن تدبیر کرد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها در سکوت سیاسی قبل از انتخابات به سر می بریم. به نظرم اگر آقای رییسی بیاید، قالیباف برنامه ای ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
22 سال از مشکل کشاورزان جویمی می گذرد، مشکلی که هر چه تلاش کردند به جایی نرسیدند و این بار در مقابل دوربین قرار گرفتند تا به طور مستقیم با رئیس قوه قضائیه سخن بگویند؛ مستندی که گویای اتفاقی از زبان کشاورزان و دهقانان جویمی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کل دادگستری البرز با اشاره به تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جر ایم انتخاباتی در این استان گفت: سوءاستفاده از بیت المال و اموال عمومی در تبلیغات، خط قرمز دستگاه قضایی استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۰    
ایسنا/قزوین به همت دستگاه قضا در استان قزوین، قرارگاه صنعت سپاه، بسیج حقوقدانان و بسیج رسانه عارضه یابی از صنایع استان قزوین دوشنبه هر هفته به صورت میدانی انجام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۲    
رئیس دادگستری اشنویه گفت: رسیدگی به پرونده های منابع طبیعی در اولویت قضات و کارکنان دادگستری است و با افراد متخلف و متصرف در این خصوص برخورد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حفاظت و دفاع از حقوق عامه بیت المال و انفال، از وظایف مهم دستگاه نظارتی و قوه قضائیه است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قوه: گزارش ها نشان می دهد که در زمینه کالاهای مورد نیاز مردم، هم تولیدکننده ناراضی است و هم مصرف کننده. هرجا که دستگاه های اجرایی برای مدیریت بازار، به ویژه در آستانه عید به کمک قوه قضائیه نیاز داشته باشند، دستگاه قضا آماده همکاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به حضور و نقش وکلا در تحقق و اجرای مفاد سند تحول قوه قضائیه گفت: کانون وکلا از جمله نهادهای همزیست و همسو با دستگاه قضا در جهت احیای حق و اجرای عدالت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ارومیه گفت: کارخانه فولاد ارومیه به دلیل برخی از مشکلات با توقف تولید مواجه شد و دستور رئیس قوه قضاییه برای فراهم ساختن شرایطی به منظور احیای این واحد می تواند با اشتغال زایی به رشد صادرات نیز کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۷    
حکم آزادی کاروانسرای 400 ساله عباسی سمنان از بند نام زندان که دوم بهمن ماه به تایید رئیس دستگاه قضا رسید، پس از گذشت 50 روز همچنان در پیچ و خم تخلیه محوطه های اطراف آن در تعلیق قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه بر ضرورت مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران و زیاده خواهان دنیا تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا برای بار چندم بر ضرورت رعایت هر چه بیشتر کرامت انسان ها در بخش های مختلف دستگاه قضایی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی طبق اظهارات مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، مجتمع مس سونگون به دنبال اجرای برنامه های توسعه ای، اکتشافاتش را تا جنگل های ارسباران و قطع 23 هزار اصله درخت جنگلی در این جنگل پیش برده بود که این اقدام با واکنش تند این اداره کل و ورود دستگاه قضا و توقف عملیات روبرو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با تاکید براینکه خودرو حریم شخصی نیست، گفت: کشف حجاب و عادی سازی بی حجابی در جامعه اقدامی خلاف قانون، ارزش ها و هنجار های جامعه است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها در سکوت سیاسی قبل از انتخابات به سر می بریم. به نظرم خیلی ها منتظر اعلام نامزدهای شاخص مثل معاون اول رئیس جمهور یا رئیس دستگاه قضا و حتی محمد جواد ظریف، هستند. قضاوت شخصی من این است که اگر آقای رئیسی بیاید، قالیباف برنامه ای ندارد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با ابراز نگرانی از وضعیت انبار های سازمان اموال تملیکی، گفت: سامان دادن 70 انبار در سطح کشور اقدامی نشدنی نیست و رفع مشکلات کالا های موجود در این انبارها، کاملاً از دست سازمان اموال تملیکی برمی آید.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۲    
اما سلامت ورزش و روابط ورزشی به عنوان یک امر از امور اجتماعی به عهده فراتر از فدراسیون، و برعهدۀ وزارت ورزش و دستگاه قضا و مجلس است که باید در این مورد دخالت بایسته را بکنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدسعید احدیان، مشاور سیاسی قالیباف در واکنش به این سخن جهانگیری که باید دستگاه قضا به شدت با کسانی که از ارز 4200 تومانی سوء استفاده کردند، برخورد کند، طی توییتی نوشت: زمینه فساد و رانت را ایجاد می کنند بعد می گویند دستگاه قضا برخورد کند ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشاره ای که آیت الله رئیسی به حادثه سردشت در سفر به استان آذربایجان غربی داشتند، کمتر کسی کرده بود و این مسئله باعث خوشحالی مردم سردشت شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۵    
بهنام تاج الدینی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سفر آیت الله رئیسی به استان آذربایجان غربی اظهار کرد: سفر آیت الله رئیسی به این استان با توجه به مشکلات اقتصادی و رکود ناشی از بیماری کرونا، گام مثبتی در جهت حمایت از تولید و رسیدگی مشکلات است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص شاخص بورس، رشد صادرات ایران و تنظیم بازار میوه شب عید در خبرگزاری میزان منتشر شده است. رفع محدودیت دریافت مطالبات تهران از بغداد/ مشکل پرداخت بدهی عراق به ایران ارتباطی با FATF ندارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پیشوا گفت: همکاری دو دستگاه قضایی و اجرایی در رفع مشکلات صاحبان صنایع باعث می شود تا گره تولید باز شود.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: هزار و 300 اثر فرهنگی در استان قزوین ثبت شده است که بسیاری از آن ها مورد کاوش های غیرمجاز قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در پی ارسال نامه نایب اول رئیس مجلس به رئیس قوه قضائیه، برخی از مدیران سازمان بورس برای پاسخگویی به سؤالات مطرح شده درباره علل سقوط شدید ارزش سهام بازار سرمایه در تابستان امسال به دستگاه قضا احضار شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل جدید زندان های استان گفت: دستگاه قضا از همه توان خود برای اشتغال زندانیان استفاده می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، پیش از ظهر شنبه (16 اسفند) یک اصله نهال میوه غرس کرد. همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در هفته درختکاری، یک اصله نهال در محوطه مجلس غرس کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۰    
آرمان خالقی در گفت وگو با میزان، در خصوص سفر اخیر رئیس دستگاه قضا به استان آذربایجان غربی و دستاورد های آن، گفت: یکی از اقدامات مهم انجام شده در این سفر مربوط به احیای کارخانه فولاد ارومیه و تعیین مهلت دو ماهه برای رفع و آغاز به کار مجدد این واحد تولیدی بوده است. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان گفت: به دنبال ورود سوخت مازوت کارخانه سیمان دورود به رودخانه تیره ، این کارخانه به دستگاه قضایی معرفی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۰    
رییس دستگاه قضا در سفر به ارومیه از مجتمع فولاد این شهر بازدید و در جریان مشکلات این واحد قرارگرفت و ضرب الاجل 2ماهه برای آغاز به کار این واحد تولیدی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان از برخورد جدی دستگاه قضا با اخلال گران نظم جامعه در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
با حمایت های قانونی دستگاه قضا در استان البرز، پلمپ بناها و صنوف غیر مجاز بویژه مشاورین املاک دارای تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی بطور مستمر اجرا می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان - غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در جلسه شورای قضایی استان آذربایجان غربی از جمع آوری 4 هزار و 500 نامه مردمی در جریان سفر خبر داد و گفت: معاونان دستگاه قضا نیز 400 ملاقات مردمی چهره به چهره در طول این سفر انجام دادند. انتهای پیام/
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به همراه هیئت همراه در ادامه بیست وسومین سفر استانی خود به آذربایجان غربی ، با قضات و کارکنان دستگاه قضائی و خانواده معظم شهدا و جانبازان بمباران شیمیایی سردشت دیدار و در جلسه شورای اداری و قضائی استان شرکت کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا در ادامه سفر خود به آذربایجان غربی گفت: هیچ بانکی اجازه ندارد پس از تملک یک واحد تولیدی، موجبات تعطیلی آن را فراهم آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا در آخرین برنامه سفر یکروزه در نشستی با خبرنگاران رسانه های آذربایجان غربی به تشریح اهداف و رهاورد بیست و سومین سفر استانی پرداختند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دستگاه قضا با تاکید بر این نکته که حادثه هایی نظیر سردشت را باید به نهضتی علیه تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و استفاده کنندگان از سلاح شیمیایی تبدیل کرد، گفت: غربی ها که تامین کننده تسلیحات شیمیایی صدام بودند، به واسطه مشارکت خود در جنایات رخ داده ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی بر تقویت گمرکات مرزی و ساماندهی قانونی پیله وران و کولبران تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دستگاه قضا درباره اطلاع رسانی پرونده شهردار ارومیه توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ورامین گفت: از رئیس محترم قوه قضائیه درخواست داریم که هیت ویژه رسیدگی و بازرسان دستگاه قضا از نزدیک مشکلات شهرک صعنتی چرمشهر ورامین را بررسی کنند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا با بیان اینکه خسارت مالی در قبال از بین رفتن آبروی شخص حل نمی شود، اظهار داشت: اختیار قانونی به قاضی ها داده شده است و حکم بازداشت ها باید با دلایل قوی و مستحکم صادر شود که مبادا حق الناس را فراموش کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دادستان نظامی قضات گفت: حمایت از تولید، تقویت صلح و سازش و کاهش اطاله دادرسی در اولویت دستگاه قضا است که دادگستری فارس توانسته در زمینه صلح و سازش و کاهش اطاله دادرسی رتبه اول را کسب کند.
خبر خوی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان آذربایجان غربی با حضور در مجتمع فولاد ارومیه برای راه اندازی این واحد تولیدی ضرب الاجل دو ماهه تعیین کرد.