دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۳۲Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضا»

میزان   ۱ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: با همت و حمایت دستگاه قضایی استان کردستان در 9 ماهه سال 1401 از تعطیلی 7 واحد تولیدی استان جلوگیری و همچنین 5 واحد تولیدی نیز احیا شده و به چرخه تولید بازگشته اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: همکاران دستگاه قضایی در رفع موانع تولید و گره گشایی از مشکلات صنعتگران با استفاده از ظرفیت های قانونی احساس مسئولیت می کنند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهبردی قوه قضاییه با حضور برنامه صف اول گفت: ما در قوه قضاییه میگوییم قوه مردمی است و همه چیز باید شفاف و قانونی باشد. خبرگزاری میزان_ سید محمد صاحبکار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان با تاکید بر تسریع در ساخت پروژه پل تقاطع غیرهمسطح لاهیجان گفت: حداکثر زمان پیش بینی شده برای تکمیل طبقه زیرین پل سه ماه است و اجرای کامل پروژه ظرف 6 ماه آینده باید به اتمام برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: تاکنون مسائل و مشکلات مطرح شده 473 واحد تولیدی استان در زمینه های مختلف با پیگیری های دستگاه قضایی مرتفع شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران: وضعیت سلامت حیوانات باغ وحش ساری با نظر دامپزشکان تعیین شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: تاکنون مسایل و مشکلات 10 هزار و 259 واحد تولیدی کشور با کمک و حمایت های دستگاه قضا حل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: با تصمیم اعضای کمیسیون قضایی بنا شد تا کمیته ای سه نفره متشکل از نمایندگان کمیسیون و قوه قضائیه، پیشنهادات بودجه ای دستگاه قضا را برای ارائه به کمیسیون تلفیق اولویت بندی و جمع بندی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: اجرای کامل پروژه پل تقاطع غیر همسطح لاهیجان ظرف 6 ماه آینده باید به اتمام برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ 1300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: یکی از تکالیف دستگاه قضایی تلاش و برنامه ریزی در راستای رفع اطاله دادرسی است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ 1300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ 1300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد. خبرگزاری میزان _ مرکز رسانه قوه قضائیه _ دستگاه قضایی اگر چه به صورت مستقیم در مسائل مرتبط با اقتصاد در ارتباط نیست اما در سال های اخیر به ویژه در دوره تحول و تعالی نقش پررنگی در ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
برای اینکه کنترل بعضا غیر موجه و غیر عقلانی را توجیه کنیم، یک مصوبه تصویب می کنیم و از آن به بعد می شویم آقا بالا سر. هر کسی و هر چیزی که اندکی بیشتر صحبت کرد، می گوییم قانون است و فصل خطاب ...
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رفع مشکل 80 واحد تولیدی، آزادسازی 102.52 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی و رصد مداوم مشکلات شرکت های دانش بنیان در 6 ماهه نخست سال جاری در جهت اجرای دستورات و اولویت های اعلامی رئیس دستگاه قضا است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مجید ابهری رفتار شناس اجتماعی در گفت وگو با ستاره صبح آنلاین پیشنهاد کرد: ستاره صبح آنلاین/پیام فیض: رئیس قوه قضاییه در نشست شورای عالی دستگاه قضا با اشاره به لزوم تفکیک فریب خوردگان و عناصر اصلی اغتشاش در حوادث اخیر گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از حل مشکل ترافیک در ایستگاه ایست و بازرسی شهید چغازردی شهرستان میناب با ورود دستگاه قضا و بهره برداری از خط سوم خروجی خودرو ها در این ایستگاه خبر داد.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در مورد طرح ساماندهی و جمع آوری متکدیان تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با بیان اینکه ساخت پل غیرهمسطح گیل لاهیجان از سال 1394 آغاز شد و به لحاظ غفلت ورزی در برخی حوزه ها در سال 1398 به کارفرمای دیگری واگذار شد، گفت: این اهمال موجب خسارت به بیت المال شده و دستگاه قضایی در این خصوص با مقصرین برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در راستای اجرای دستورات رئیس دستگاه قضا مبنی بر حمایت از تولید با رفع مشکلات و احیا 81 واحد تولیدی برای 4 هزار و 22 نفر اشتغال صورت گرفت
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۰    
55 بازدید میدانی، رفع مشکلات 40 واحد و احیای41 واحد تولیدی دیگر و ایجاد اشتغال برای 4 هزار و 222 نفر و ... برخی از اقدامات دادگستری استان قزوین در 9 ماهه گذشته در راستای اجرای دستورات رئیس دستگاه قضا مبنی بر حمایت از تولید بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۵    
رییس کل دادگستری گیلان در سفر به لاهیجان، دستور رفع موانع پیشرفت تقاطع غیر همسطح گیل این شهر را صادر و تاکید کرد: این طرح باید تا پایان سال تکمیل شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در اقدامی ضربتی ، کاراگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی ، سه سارق مسلح را که تحت تعقیب دستگاه قضا از استان سیستان و بلوچستان بودند را در مشهد شناسایی و دستگیر نمودند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: حمایت از تولیدکنندگان، صنعتگران و کارآفرینان در دستگاه قضا با جدیت دنبال می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه: نظارت را از خودمان، دستگاه خودمان و حوزه کاری خودمان شروع کنیم. مچ گیری و انتقام گیری نکنیم اما برادرانه و خیرخواهانه آیینه همدیگر باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/لرستان امام جمعه الیگودرز گفت: رویکرد تحولی و اجرای سند تحول دستگاه قضا ادامه یابد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دستگا ه هایی که نسبت به قانون هوای پاک کم کاری کردند را به معاونت حقوقی دولت معرفی می کنیم. خبرگزاری میزان – علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه هیات دولت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: قضات دادگاه عالی و دادسرای انتظامی نسبت به احصا علل نارضایتی بخشی از مردم از دستگاه قضایی اهتمام داشته باشند و این علل نارضایتی را از حیث اهمیت و اولویت، دسته بندی کنند تا بتوانید نسبت به رفع سریع و ریشه ای آنها اقدام کنید
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با ابراز گلایه از مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از دو سال است که قوه قضاییه برای اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی اقدام کرده، اما هنوز منتج به نتیجه نشده و در نوبت صحن علنی قرار دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: از جمله مسائلی که در دستگاه قضایی سبب بروز نارضایتی در میان مردم شده، مقوله اطاله دادرسی است؛ بر همین اساس، سیاستی که در دستگاه قضا به طور خاص و ویژه مورد پیگیری قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۲    
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشور با حکم دستگاه قضا 2 هزار مورد زمین هایی که بدون مجوز اقدام به ساخت و ساز کرده بودند قلع و قمع شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: بخشی از پرسش های هدایت امیری ؛ عضو شورای شهر یاسوج در خصوص میدان میوه و تره بار یاسوج: و اما ابتدا سند ضمانت نامه بانکی سرمایه گذار که برای سال دوم هم تمدید شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۶    
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشور با حکم دستگاه قضا 2 هزار مورد زمین هایی که بدون مجوز اقدام به ساخت و ساز کرده بودند قلع و قمع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان خرم آباد برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس از بررسی بودجه قوه قضائیه در لایحه بودجه 1402 خبر داد و گفت: بودجه دستگاه قضا متناسب با ماموریت ها و تکالیف جدید نیست و تلاش خواهیم کرد پیشنهادات و مطالبات قوه قضائیه در تلفیق مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
در نشست نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی با رئیس کل دادگستری، رئیس محاکم عمومی و انقلاب و دادستان کرج و دبیر شورای تحول قضایی، زمینه های همکاری های مشترک مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و معاونین قضایی وی روز سه شنبه 4 بهمن ماه با 150 نفر از مراجعین به دستگاه قضایی استان دیدار نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: دستگاه قضایی در مسیر پیشگیری از وقوع جرائم و صیانت از حقوق عامه با حساسیت مضاعف ورود می کند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه قطع اینترنت در ساعات برگزاری کنکور برای مردم مشکل ایجاد کرد، تذکر داد: قطع اینترنت، راه منطقی برای جلوگیری از تقلب در کنکور نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: توسعه حمایت های حقوقی از کارگران به ویژه زنان جزو برنامه های اولویت دار دستگاه قضا در استان اردبیل است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: برای کنکورهای آتی باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: قطع اینترنت در ساعات برگزاری کنکور برای مردم و امور روزمره و اداری آن ها به صورت قابل توجهی مشکل ایجاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- امام جمعه بهارستان اصفهان گفت: عده ای در این شهر اقدام به زمین خواری کرده اند و لازم است تا قوه قضاییه به این مسأله ورود و از ادامه این روند جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: سامانه سجام به منظور ارتباط مردم با قوه قضاییه راه اندازی شده و مردم می توانند بدون درج ذکر نام، گزارشات خود را به این سامانه ارسال کنند.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: یکی از اقدامات خوب دستگاه قضا در سالهای اخیر در استان کهگیلویه و بویراحمد مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی بوده است. در همین راستا نیز تخلفات زیادی توسط دستگاه قضا در استان شناسایی و فرایندهای برخورد با آنها شروع شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل صمت گیلان با بیان اینکه مسئولین فنی معادن نباید در انجام نظارت های تخصصی کوتاهی کنند گفت: پیمانکاران معدنی متخلف به دستگاه قضا معرفی می شوند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به راستی در شرایطی که کارخانجات و نیروگاه ها دست به مازوت سوزی می زنند و خودروسازان، وسایل نقلیه آلاینده را روانه خیابان ها می کنند، سخن از مجازات مردم کار صحیحی است؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسولان دنا در سی سخت ، مراسم معارفه آقایان غلامپور و افشین به عنوان روسای جدید دادگستری و دادستان این شهرستان برگزار شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت امورخارجه انگلیس اعلام کرد، نام چند فرد ایرانی را به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است.