سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۳May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه قضا»

خبرگزاری فارس   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی گفت: وظیفه مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و قضایی حمایت از تولیدکنندگان است و باید با نگاه حمایتی و صیانتی در کنار واحدهای تولیدی بود.
رئیس دستگاه قضا گفت: پدیده شوم قاچاق یکی از موانع اصلی رونق و جهش تولید در کشور است و ضروری است این مشکل، اساسی و ریشه ای حل شود.
رئیس قوه قضائیه گفت: به مسئولان قضایی دستور داده ام که با کمک دولت، همچنان ساماندهی فرآیندهای صادرات و واردات از جمله ثبت سفارش ها، تخصیص ارز، تخلیه محموله کشتی ها در بنادر و گمرکات و ارسال به موقع آنها به نقاط مختلف کشور ...
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
چندی پیش بود که رئیس دستگاه قضا به رئیس سازمان زندان ها دستور داد تا زمینه بازدید نمایندگان مجلس، مسئولان دولتی و افراد خیّر از زندان ها و ندامتگاه ها فراهم شود تا از نزدیک با مشکلات زندانیان و زندان ها آشنا شوند. ...
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه مقابله همه جانبه با پدیده قاچاق به صرف راه اندازی و اتصال سامانه ها ی یکپارچه تحقق نمی یابد، گفت به منظور مقابله جدی با پدیده شوم قاچاق که یکی از موانع اصلی رونق و جهش تولید در کشور است ضروری است دستگاه های مسئول تشریک مساعی و تعامل بیشتری داشته ...
شبستان   ۳ ساعت پیش    
احمدی گفت: در بحث آرد و نان اگر احتکار و یا عرضه خارج از شبکه اتفاق بیفتد علاوه بر رسیدگی بر آن تخلف، در دادگستری پرونده قضایی تشکیل شده و در این حوزه حبس تا 2 سال، حبس تا 20 سال و تعطیلی محل کسب و جریمه ها را داریم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۷    
سازمان بازرسی کل کشور سال گذشته تمرکز خود را بر پیشگیری از ارتکاب جرم گذاشت. در همین راستا هم حدود 4هزار و 440 مورد گزارش هشداری به وزرا و رؤسای سازمان های مختلف داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا به برهم زنندگان امنیت روانی مردم و بازار هشدار داد با برخورد قانون مواجه خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دادستان شهرستان خمام با بیان اینکه بخشی از اراضی جنگلی فتاتو آبگیر است، گفت: درصورت نظر مساعد متولیان جنگل، قطعا دستگاه قضا نیز هر طرحی که به نفع مردم و اکوسیستم باشد حمایت خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۴    
در مدت زمانی که محسنی اژه ای به ریاست دستگاه قضا منصوب شده، رویکرد و عملکرد مثبتی داشته که به جلبِ توجّهات و فرآیند برندینگ او هم کمکِ نسبتاً به سزایی کرده است. ولی بایستی توجه داشته باشیم که برندسازی یک طرح و پروسۀ جامع و چندبُعدی است که به نظر می رسد برای ایشان، بدین ترتیب فکر و طراحی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه از کشف دو انبار احتکار مواد غذایی شامل 800 تُن روغن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: برخورد با ساخت و سازهای حریم و بستر رودخانه ها ادامه دار باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد کریمی از انبارهای ذخایر استراتژیک استان در شهرستان جویبار، قائمشهر و بابلسر بازدید و وضعیت ذخیره سازی کالاها از حیث حفظ و نگهداری و همچنین نحوه توزیع آن را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در نشست اعضای هیات رئیسه کمیسیون اصل نود با قضات شعب اختصاصی مجتمع حقوقی قضایی کارکنان دولت درباره کمیسیون اصل نود، تسریع در رسیدگی به گزارش های کمیسیون در این شعب مورد تاکید قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: پرهیز از جرم انگاری و کاهش عناوین مجرمانه در کشور یکی از مولفه های اصلی در راستای ایجاد تحول در دستگاه قضا است و ضرورت دارد در این مورد اقدام عاجل صورت گیرد چرا که تاکنون در این عرصه، تحول رخ نداده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز مازندران از انبارهای ذخایر استراتژیک استان در شهرستان جویبار، قائمشهرو بابلسر بازدید و وضعیت ذخیره سازی کالاها از حیث حفظ و نگهداری و همچنین نحوه توزیع آن را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا بر همراهی قوه قضاییه با دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اینکه هنوز تبعات منفی اقدامات غلط اقتصادی دولت روحانی بر کشور پابرجاست، اظهار داشت: مداخلات ارزی یکی از اقدامات اشتباه دولت سابق بود و ما در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی پرونده ای در این زمینه تشکیل دادیم که به دستگاه قضا ارسال ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نامه نیوز : یک نماینده مجلس در توئیتی نوشت: بیشتر از یک سال است که از کانال های دروغ پراکن در دستگاه قضا شکایت کرده ام و به همه نهادهای مسئول نامه نوشتم و خواستار برخورد با این شب نامه ها شدم ولی دریغ از یک خط پاسخ.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه به خودروسازان در خصوص خودرو غیراستاندارد هشدار داد. مسعود ستایشی، سخنگوی جدید دستگاه قضا از خودروسازان خواست نسبت به کار خود توجه بیشتری داشته باشند. ستایشی گفت: خودروسازان به سلامت مردم بیشتر توجه کنند، در غیر این صورت از ساخت خودرو غیراستاندارد آن ها جلوگیری می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون قضائی رئیس دادگستری خراسان رضوی حجم ورودی پرونده ها به دادگستری و طولانی شدن رسیدگی به آن را از مهم ترین چالش هایی دانست که نارضایتی مردم را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران ابراز امیدواری کرد که با تعامل بین دستگاه قضا و مجلس شورای اسلامی مشکلات بسیاری در حوزه جرایم پزشکی برطرف شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۶    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دستگاه قضا در کنار رافت اسلامی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش و متجاوزان به حقوق مردم را در دستور کار خود قرار داده است که این امر سهم بزرگی در کاهش تخلفات دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه سنندج با قدردانی از تلاش های رئیس دستگاه قضا گفت: شیوه مدیریتی و بازدیدهای میدانی حجت الاسلام اژه ای باعث امید، امنیت و رضایتمندی مردم جامعه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۷    
ایسنا/قزوین رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: بخشی از تخلفات جنبه تعزیراتی دارد که اداره کل تعزیرات با متخلفان برخورد می کند، در دستگاه قضایی نیز با اخلال گران نظام اقتصادی برخورد قضایی و کیفری خواهیم داشت که اثر این برخوردها قاطع و بازدارنده است بنابراین افرادی که مرتکب جرم می شوند به دستگاه قضایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان : نظارت بهینه بر بازار و رضایتمندی مردم مهمترین اصل در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه هاست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۲    
امام جمعه سنندج گفت: رئیس دستگاه قضا کمر همت به خدمت خلق بسته اند و هدف وی ایجاد امنیت و آرامش هرچه بیشتر برای جامعه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: ترویج فرهنگ صلح و سازش و استفاده از تمامی ظرفیت ها به منظور توسعه مصالحه رویکرد دستگاه قضا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب خوزستان گفت: دستگاه قضا با نظارت بر بازار، با احتکار کالا و افزایش قیمت ها برخورد جدی می کنند.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار حاجیان گفت: ارزش ریالی این کالاها 9 هزار میلیارد ریال بوده است. همچنین ده هزار و 872 تیم عملیاتی در این قرارگاه تشکیل شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهون وند گفت: دستگاه قضا با هرکسی که بخواهد خارج از قواعد و ضوابط قانونی موجب اخلال در نظم عمومی شود، برخورد قاطعانه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی بالاترین وظیفه دستگاه قضا را حفظ وحمایت از حقوق عامه نام برد و گفت: یکی از معضلات و مشکلات موجود عدم اجرای احکام است که باید در کنار حفظ حقوق عامه به اجرای احکام در سریعترین زمان ممکن توجه شود .
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مجرمان تحت رصد اطلاعاتی دستگاه قضائی و پلیس قرار دارند، گفت: رفتار این افراد خصوصا عاملان تیراندازی که باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه می شوند، بی پاسخ نمانده و حتما برخوردهای لازم با آن ها صورت خواهد گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: در حاشیه رودخانه کرج ساخت وسازهای غیرمجاز زیادی انجام شده بود که با هماهنگی دستگاه قضا این بناها تخریب و آزادسازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان یزد از جمعیت هلال احمر به عنوان منادیان صلح، دوستی و انسانیت در جهان یاد کرد و گفت: در صورت وجود موانع حقوقی و قضایی پیش روی فعالیت های این مجموعه، دستگاه قضا استان آماده حمایت و پشتیبانی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : آیت الله حسینی همدانی گفت : نباید فراموش کرد که قسمت زیادی از مشکلات درنتیجه سوء مدیریت ها و بی تدبیرهای دولت های قبل است که باید اصلاح صورت گیرد تا مسیر هموار شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اصلاح نظام پرداخت یارانه ها نشان دهنده شجاعت دولت سیزدهم است گفت: دستگاه قضا با کسانی که شریان اقتصادی جامعه را ملتهب می کنند برخورد قاطع کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه دهدشت خواستار اشد مجازات برای محتکران از دستگاه قضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، از دستگاه قضا خواست نسبت به افرادی که شریان اقتصادی جامعه را ملتهب می کنند برخورد سریع و قاطع داشته باشد و گفت: از دولتمردان می خواهیم نظارت های میدانی خود را تقویت کنند تا توزیع عادلانه یارانه اجرایی شود و اقشار آسیب پذیر امید پیدا کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۵    
سخنگوی جدید قوه قضائیه در این دوران ترافیک اخبار و فعالیت گسترده رسانه های رسمی و غیررسمی، صفحات اجتماعی و پایگاه های خبری متعدد، مسئولیت سنگین و کار مهمی را در پیش دارد و کارنامه مسعود ستایشی، نشان می دهد که او این پتانسیل را دارد تا بیش ازپیش فعالیت ها ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۹    
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس اعلام کرد که این فراکسیون هتاکی به خواهر شهید سرلشکر محمود کاوه که به خاطر انجام فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر توسط برخی قانون شکنان صورت گرفته را محکوم کرده و از دستگاه قضایی و نهادهای ذیربط می خواهد که سریعا موضوع مذکور را پیگیری و با عاملان این حادثه تلخ برخورد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، مسعود ستایشی دادیار دادسرای دیوان عالی کشور با حکم حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای، رئیس دستگاه قضا با حفظ سمت به عنوان سخنگوی دستگاه قضا منصوب شد. در متن حکم رئیس قوه قضاییه آمده است: نظر به توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم [...]
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ایلنا گزارش داد: ذبیح الله خدائیان سخنگوی دستگاه قضا اخیرا و در خصوص آخرین وضعیت پرونده مهرشاد سهیلی گفته است: "این پرونده با کیفرخواست به دادگاه ارسال شد و حکم بدوی صادر شده و این فرد به 3 سال حضور در کانون اصلاح و تربیت و رد مال محکوم شده که البته حکم بدوی است." ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۶    
سخنگوی پیشین دستگاه قضا گفت: قوه قضائیه مکلف است در کنار دولت در خصوص اجرای طرح حذف ارز ترجیحی همکاری کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس این طرح، دستگاه های عمومی و همچنین مؤسسات و بنگاه های خصوصی، علاوه بر اینکه می توانند وکیل انتخاب کنند، این اختیار را خواهند داشت تا برای مباحث خودشان در دستگاه قضا، از جمله پیگیری دعاوی و مباحث حقوقی خود نماینده حقوقی مشخص و معرفی کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : مسعود ستایشی، دادیار دادسرای دیوان عالی کشور با حکم محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه با حفظ سمت به عنوان سخنگوی دستگاه قضا منصوب شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۸۵ سایت دیگر  
به گزارش همشهری آنلاین ؛ مسعود ستایشی دادیار دادسرای دیوان عالی کشور با حکم حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه با حفظ سمت به عنوان سخنگوی دستگاه قضا منصوب شد. در متن حکم رئیس قوه قضاییه آمده است: جناب آقای مسعود ستایشی ...
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان با تاکید براینکه همه دستگاه ها و مسوولان باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند، گفت: دستگاه قضایی استان در اجرای طرح ملی توزیع عادلانه یارانه ها در کنار دولت و مردم خواهد بود.