یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۴:۰۸Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کودک آزاری»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این دوره آموزشی به همت معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه برای کارشناسان دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی و اورژانس اجتماعی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به آخرین پژوهش های به دست آمده اعلام کرد که بیش از 65 درصد همسرآزاری، 55 درصد طلاق ها،30 درصد کودک آزاری ها، 25 درصد قتل های عمدی و 23 درصد نزاع ها مرتبط با مواد مخدر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اکنون 55 درصد طلاق ها، 30 درصد کودک آزاری ها و 25 درصد قتل ها ناشی از اعتیاد است که نشان دهنده آسیب های جدید این بحران جامعه برانداز است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کودک آزاری به عنوان یک پدیده نابهنجار همواره در جامعه ایرانی مورد نکوهش بوده و در جدیدترین مورد آن وقوع اتفاقی دردناک خبر از یک جنایت هولناک در مشهد را می دهد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۶    
قوانین جدید استرالیا غول های فناوری را ملزم می کند مطالب مربوط به کودک آزاری را از موتور های جست وجوی مبتنی بر هوش مصنوعی حذف کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استرالیا از موتورجستجوهای گوگل و بینگ خواسته پیش نویس قوانینی تهیه کنند که به محتوای کودک آزاری تولید شده توسط هوش مصنوعی مربوط است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، از یونهاپ، پلیس کره جنوبی گزارش کرد این معلم 40 ساله که در بیمارستان دائیجون جان خود را از دست داد، به شکلی آشکار اقدام به خودکشی کرده بود و جراحت هایی روی بدن داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استرالیا موتورهای جستجو را مجاب خواهد کرد تا مطالب مربوط به کودک آزاری ساخته شده توسط هوش مصنوعی را از نتایج جستجو حذف کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
این آژانس همچنین نتایج یک مطالعه در مورد مرگ و میر کودکان در اثر آزار و اذیت را گزارش کرده است.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۳    
افشای یک پرونده سوء استفاده گسترده از کودکان در استرالیا، مقامات این کشور را وادار به اتخاذ تدابیری برای محافظت از کودکان کرده است.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۲    
شرکت مایکروسافت با همکاری چند شرکت دیگر تکنیک جدیدی را برای شناسایی و ریپورت شکارچیانی که در فضای آنلاین سعی در اغوای کودکان دارند، ابداع کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پلیس استرالیا تصاویر مرتبط با پرونده کودک آزاری را به امید کشف موارد بیشتر منتشر کرد. به گزارش گاردین ، بازرسان پلیس استرالیا تصاویر مرتبط با موضوعات کودک آزاری تاریخی را منتشر کرده اند، به این امید که مردم این کشور بتوانند به کشف موارد بیشتر کمک کنند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۲    
جلسه هم اندیشی در خصوص کودک آزاری و اثرات ناخوشایند آن در بهزیستی پیرانشهر برگزار شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مربی فوتبال که 9 پسر نوجوان را مورد کودک آزاری و تعرض قرار داده است، در دادگاه حاضر شد.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۸    
رییس اداره بهزیستی نیشابور در خصوص ماجرای کودک آزاری منتشر شده در فضای مجازی گزارشی به این شرح به خبرنگار ما اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۷    
فضای مجازی به عنوان یکی از جلوه های زندگی مدرن اگرچه آسایش و راحتی بیشتری در ارتباطات جهانی ایجاد کرده؛ با این حال مدت هاست نوعی دیگر از کودک آزاری را برای کودکان به ارمغان آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فضای مجازی به عنوان یکی از جلوه های زندگی مدرن اگرچه آسایش و راحتی بیشتری در ارتباطات جهانی ایجاد کرده؛ با این حال مدت هاست نوعی دیگر از کودک آزاری را برای کودکان به ارمغان آورده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده، بسیاری از کشور های اروپایی در اجرای عدالت برای بازماندگان سوء استفاده جنسی از کودکان ناکام هستند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۸    
آموزش خودمراقبتی به کودکان 7 تا 10 سال با هدف آشنایی با انواع کودک آزاری و چگونگی مراقبت از خود و همچنین آشنایی با خدمات اورژانس اجتماعی در فرهنگسرای مینا برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مطابق با قانون انجام بسیاری از اقدامات از مصادیق کودک آزاری محسوب می شود.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۶    
مرگ جوان 23 ساله خوافی زیر ریل های قطار مسئول اورژانس 115 شهرستان خواف گفت: یک جوان 23 ساله زیر ریل های قطار سنگان جان خود را از دست داد. سقوط مرگبار 2 کارگر از ارتفاع در شرکت فولاد شادگان نقص فنی جرثقیل باعث سقوط از ارتفاء و فوت 2 کارگر در شرکت فولاد شادگان شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پلیس استرالیا از دستگیری 19 نفر به اتهام انتشار محتواهای کودک آزاری به صورت آنلاین خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی شهرستان جزئیات بیشتری از کودک آزاری در رفسنجان را بیان و اعلام کرد: ناپدری آزاردهنده کودک روانه زندان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: با توجه به رصدی که صورت گرفته است، اخراج فرد خاطی هفته گذشته پس از اطلاع از شرایط پیش آمده رخ داده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از مردم در برخورد با این دسته از کودکان فکر می کنند که کودک خنگ، سربه هوا یا بی دقت است در حالی که نوعی اختلال ژنتیکی این کودکان را با محدودیت در ادراک و یادگیری مواجه کرده است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محکومیت ناپدری جیکوب کراچ به اتهام قتل فرزند، آخرین مورد از سال اول کرونا بود. به گزارش گاردین، آرتور لابینجو هیوز، استار هابسون، فینلی بودن و جیکوب کراچ در یک دوره هفت ماهه در سال 2020 پس از آزار مداوم از سوی بزرگسالانی که قرار بود از آن ها مراقبت کنند، کشته شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۵    
سمنان- ایرنا- شیر مادر از نظر ارزش غذایی در رفع نیازهای نوزاد معجزه ای بدون جایگزین محسوب می شود و دریغ کردنش از نوزاد ستم بر جسم و جان و حتی می توان گفت نوعی کودک آزاری پنهان است و انتظار می رود مادران دوران طلایی رشد و سلامتی کودک را با شیردادن به نوزادشان تضمین کنند.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۱    
یک کودک شش ساله در رفسنجان مورد آزار و شکنجه یک ناپدری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مربی مرد در مهدکودک های استرالیا بین سال های 2007 تا 2022 هزاران مورد آزار و اذیت جسمی را به ثبت رسانده است.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس: بیشترین تماس ها با اورژانس اجتماعی بهزیستی استان به ترتیب مربوط به کودک آزاری، اقدام به خودکشی و همسر آزاری بوده است. /ایسنا
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
این فیلم آزاردهنده نشان می دهد پلیس در حال نجات 6 کودک از جمله 2 کودک محبوس در قفس سگ است که چندین روز شدیداً مورد شکنجه قرار گرفته اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از ثبت بیش از 65 هزار تماس مرتبط با اورژانس اجتماعی از ابتدای سال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
انواع کبودی و خون مردگی تا خون ریزی های مغزی و عدم رشد مطلوب در نوزادان از آثار گوناگون کودک آزاری است.
صریح خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مسعود علیپور رئیس هیات رزمی استان گیلان دستور جلسه را رسیدگی به تخلفات مربی یکی از سبکهای زیر مجموعه عنوان کرد و افزود : مربی یکی از سبک های زیر مجموعه توسط دیوان عالی کشور به جرم کودک آزاری محکوم گردیده لذا در جلسه امروز ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کودک بلاگری و حضور زودهنگام این بچه ها در فضای مجازی و لبخندهای مصنوعی و نمایشی آنها مصداق بارز کودک آزاری به شمار می رود.
مرد معتاد که متهم است دختر نوزادش را کتک زده و به قتل رسانده، ادعا می کند کودک آزاری کار همسرش است و به دروغ قتل را گردن او انداخته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷    
جرم شناس با اشاره به خلا قانونی موجود در حوزه کودک آزاری گفت: متاسفانه مشکلی که وجود دارد، اثبات این جرایم است. اگر کودکی دچار آزار روانی، جسمی، جنسی، منع از تحصیل، اجبار به کار و کودک آزاری های دیگر شود، اثبات این موضوع بری ضابط قضایی دشوار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: در سال 1401 بیشترین گزارشات مربوط به کودک آزاری از نوع غفلت بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امروز طی مراسمی به مناسبت هفته بهزیستی نخستین مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی شهرستان بهار با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: براساس آمار و اطلاعات بدست آمده، بدسرپرستی و کودک آزاری به ترتیب بیشترین آسیب های استان کرمان است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رفتارهای وحشتناک شوهر معتادم به جایی رسیده بود که به خاطر عصبانیت از گریه های دختر کوچکم، قصد داشت او را از پنجره پایین بیندازد اما من با گریه و التماس بالاخره دخترم را نجات دادم. با وجود این، او وقتی فهمید مسیر کلانتری را در پیش گرفته ام ناگهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
والدین علاوه بر آموزش استفاده از فضای مجازی به کودک، باید در انتشار تصاویر فرزندان خود هم محتاط بوده و این حس را به کودک نیز منتقل کنند.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان بارزترین ناهنجاری های اجتماعی سطح استان را بدسرپرستی و کودک آزاری بیان کرد و گفت: بدسرپرستی یک موضوع بسیار جدی است که هر سال آمار آن در حال افزایش است و کودک آزاری نیز ریشه در بدسرپرستی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان بیان اینکه بارزترین ناهنجاری سطح استان بدسرپرستی و کودک آزاری است، گفت: بارزترین عامل گسست خانوادگی بی توجهی، بی احترامی و بی مسئولیتی است لذا در این زمینه آموزش هایی به خانواده ها ارائه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: براساس آمار و اطلاعات، بدسرپرستی و کودک آزاری به ترتیب بیشترین آسیب های استان کرمان است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اجتماعی: سو مصرف مواد والدین با افزایش احتمال بدرفتاری با کودک و قرار گرفتن در معرض خشونت همراه است که می تواند منجر به علائم اختلال استرس پس از سانحه از جمله فلاش بک، کابوس و هوشیاری بیش از حد شود.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ناپدری ادعا می کند در مرگ دختربچه نقشی ندارد اما شواهد از وقوع کودک آزاری خبر می دهند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: کودک همسری در برخی شهرستان های استان و در حاشیه شهر جنبه و ریشه فرهنگی دارد به طوری که در برخی شهرستان ها مانند زاوه با آمار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها مواجه هستیم.