یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۵۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل پزشکی قانونی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: 439 هزار و 208 اصفهانی بر اثر آسیب ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مراجعه کرده اند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: کودک پنج ساله هنگام بازی در بالکن منزل مسکونی واقع در شهر قهاوند دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
شمال نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به کاهش 29 درصدی مرگ و میر براثر مسمومیت با گاز منواکسید کربن گفت: 25 نفر سال قبل جان خود را براثر آن از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به کاهش 29 درصدی مرگ و میر براثر مسمومیت با گاز منواکسید کربن گفت: 25 نفر سال قبل جان خود را براثر آن از دست دادند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهرن - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: 189 نفر طی سال گذشته (1399) در استان تهران به علت مسمومیت ناشی از گاز گرفتگی با منواکسیدکربن فوت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان گفت: آمار مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی طی سال 99 را 375 نفر ذکر کرد و گفت: این آمار در مقایسه با سال 98، چهار درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از کاهش 3 درصدی مراجعین نزاع در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، گفت: 39 هزار و163 نفر در سال 99 به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: طی سال 99، بالغ بر 114 نفر در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خودرا از دست دادند که همگی آن ها مرد بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته 78 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونو اکسید کربن در آذربایجان شرقی جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: قاتل نامرئی سال گذشته در استان 78 قربانی گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: تصادفات درون شهری و برون شهری در طول ایام تعطیلات نوروز 1400 متاسفانه به جان باختن 18 نفر انجامید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان در خصوص آخرین آمار فوت ناشی از حوادث کار و مرگ ناشی از مسمومیت با قرص برنج توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: 94 هزار و 853 نفر در سال گذشته، به دلیل آسیبهای ناشی از نزاع و درگیری به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فارس: مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به آمار مراجعان ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران در سال گذشته اظهار کرد: در سال 1399، 94 هزار و 8 53 نفر به دلیل آسیبهای ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه در سال گذشته 94 هزار و 853 نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی این استان مراجعه کرده اند، گفت: از کل این مراجعان 61 هزار و 200 نفر مرد و 33 هزار و 653 نفر زن بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه بیش از 94 هزار نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی این استان در سال 99 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ طبق گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران؛ فروزش با اشاره به آخرین وضعیت بررسی نتایج ازمایشات پزشکی قانونی در مورد علت فوت مرحومه آزاده نامداری گفت: آزمایشات آسیب شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن مشخص نشده است. ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: پیکر آزاده نامداری، پس از کالبد شکافی در پزشکی قانونی، به دستور مقام قضایی، به خانواده این مجری سابق تلویزیون، تحویل داده شد. بر اساس تصمیم خانواده، پیکر آن مرحوم، ساعت 10 صبح فردا (دوشنبه 9 فروردین)، در قطعه هنرمندان بهشت زهرای تهران به خاک سپرده خواهد شد. ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
لحظاتی پیش پیکر بی جان آزاده نامداری یکی از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با بیان اینکه بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته توسط متخصصان پزشکی قانونی، هیچگونه آثاری از بارداری در پیکر خانم نامداری یافت نشد، گفت: پیکر خانم نامداری در مرحله تحویل به خانواده وی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با تشریح آخرین وضعیت بررسی علت مرگ آزاده نامداری، از تحویل جسد این چهره شناخته شده به خانواده اش خبر داد. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی تهران از پایان روند معمول تشریح پیکر مجری فقید تلویزیون خبر داد و قاضی شهریاری نیز اعلام کرد منع و محدودیتی برای تحویل جسد به خانواده متوفی و تدفین وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران درباره علت فوت مجری سابق صدا و سیما بیان کرد: تعیین علت فوت مرحوم منوط به اخذ نتایج آزمایشات آسیب شناسی خواهد بود که طی روزهای آینده به مقام محترم قضایی اعلام می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار کرد: کار تشریح آزاده نامداری به پایان رسیده اما باردار بودن وی را به صورت کامل تکذیب می کنم.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: جسد آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفت. در حال حاضر تشریح تمام شده است و ما کالبد گشایی را به اتمام رسانده ایم و نمونه های لازم را برداشته و به آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: مجری سابق صدا و سیما باردار نبوده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
دکتر مهدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در گفت وگو با میزان با اشاره به احراز هویت جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی، اظهار کرد: پس از اعلام کشف جسد، پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند و ضمن بررسی صحنه و معاینه جسد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: انتقال جسد مرحومه آزاده نامداری به پزشکی قانونی انجام شده و علت مرگ وی پس از نتایج به دست آمده از نمونه برداری ها و آزمایش های لازم اعلام خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد، تا این لحظه جسد آزاده نامداری به پزشکی قانونی ارجاع داده نشده است و خبر خودکشی او تایید نمی شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۱:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از انتقال جسد آزاده نامداری به پزشکی قانونی خبر داد. دکتر مهدی فروزش در این باره گفت: تیم اعزامی پزشکی قانونی پس از انجام بررسی ها و تحقیقات اولیه، با دستور قضایی جسد مرحوم نامداری را به پزشکی قانونی منتقل کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: فردا معاینات ظاهری، کالبدگشایی و آزمایشات لازم بر روی پیکر مرحومه نامداری انجام و نتایج به مقام قضائی اعلام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران توضیحاتی درباره روند بررسی علت فوت آزاده نامداری مطرح کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: تا این لحظه ساعت 10 شب هفتم فروردین ماه جسد آزاده نامداری به پزشکی قانونی ارجاع داده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از آغاز بررسی ها برای تشخیص علت مرگ آزاده نامداری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۷    
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: 36 هزار و 667 نفر در 11 ماه امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، گفت: 36 هزار و667 نفر در 11 ماه امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: پرونده های قصور پزشکی، طی یک دهه گذشته در فارس روند افزایشی را طی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی، گفت: 110 نفر در 11 ماهه امسال در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست دادند که همگی آنها مرد بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران: شمار مراجعه کنندگان مصدوم از حوادث کار در استان از ابتدای سال تا بهمن ماه 7درصد کاهش داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/گلستان مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: در 11 ماهه امسال تعداد فوتی های ناشی از حوادث رانندگی در استان نسبت به سال گذشته 17 درصد کمتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی مراکز این اداره کل برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخرسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 11 ماهه سال جاری 14 مورد غرق شدگی در سطح استان به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ 179 نفر براثر مسمومیت با قرص برنج طی 11 ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: 36 هزار و 549 اصفهانی در 11 ماه امسال در نزاع مشارکت داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از غرق شدن 36 نفر در آب های استان کرمانشاه در 11ماه سپری شده از سال جاری خبر داد و گفت: این میزان در مدت مشابه سال قبل 24 نفر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: حوادث ناشی از کار در سال جاری 35 قربانی کرمانشاهی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از غرق شدن بیش از 30 نفر در این استان در یازده ماهه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان، گفت: انفجار مواد محترقه در همدان جان یک نفر را گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - قلمنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از غرق شدن 36 نفر در آب های استان در یازده ماهه اول امسال خبر داد.