دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «مدیرکل پزشکی قانونی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: 236 مجوز سقط درمانی در 6 ماه نخست امسال در مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان صادر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از کاهش 23.1 درصدی مجوزهای سقط جنین صادر شده در شش ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: طی این مدت 308 متقاضی سقط جنین درمانی به اداره کل پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد 236 نفر واجد شرایط بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری در این استان به ازاء هر 100 هزار نفر، 62 نفر بر اثر مرگ غیرطبیعی جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته کهگیلویه و بویراحمد در مراجعه مصدومان ناشی از کار به پزشکی قانوئی رتبه پنجم کشوری را به خود اختصاص داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویرحمد گفت: فوت ناشی از سوانح رانندگی در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 27.56 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از رتبه چهارم استان در زمینه غرق شدگی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از مرگ یک کارگر جوان در همدان بر اثر سوانح ناشی از کار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویرحمد گفت: طبق سالنامه آماری پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه دوم کشور را نسبت به جمعیت در رابطه با گاز گرفتگی دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری (پانا) - 293 نفر در اثر تصادفات رانندگی در مازندران در 6 ماه نخست سال جاری جان خود را از دست دادند. طبق آمار پزشکی قانونی مازندران، در 6 ماهه امسال 293 نفر شامل 243مرد و 50 زن بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد کاهش داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویرحمد گفت: پرونده های با شکایت از کادر درمان و قصور پزشکی در مراکز پزشکی قانونی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 37 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت : در 6 ماهه امسال تعداد 293 نفر (243مرد و مابقی زن) بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال پیش 17 درصد کاهش داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه به جان باختن 13 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در استان در شش ماهه ابتدای امسال اشاره کرد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه اول امسال 423 نفر به علت حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در استان جان خود را از دست دادند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد کشته ها 484 نفر بود حدود 13 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام گفت: در شش ماهه اول سال جاری 158 نفر مصدوم ناشی از حوادث کار به پزشکی قانونی ایلام مراجعه کرده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری، 183 پرونده و مصدومیت ناشی از حوادث کار در سطح استان داشته ایم.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان، گفت: طی 6 ماهه سالجاری تعداد 151 نفر بر اثر حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در جاده های استان زنجان کشته شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از جان باختن 25 نفر در آبها و رودخانه های استان در نیمه ابتدای امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 11.1 درصدی مراجعه افراد با ادعای نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۸    
گروه استان ها- مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس بالا بودن میزان کافئین در قهوه ها را علت مسمومیت برخی شهروندان با مصرف قهوه اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از افزایش مرگ و میر ناشی از سوءمصرف موادمخدر در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویرحمد گفت: 90 درصد سقط درمانی ها به علت ناهنجاری های جنینی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۴    
نجان - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: طی 6 ماهه اول امسال تعداد 151 نفر بر اثر حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در جاده های این استان جان باختند که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته 150 نفر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 6 ماهه اول امسال تعداد 3 هزار و 285 نفر مراجعه کننده بر اثر نزاع به پزشکی قانونی در سراسر استان داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11.1 درصد افزایش را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از ابتلای 8 نفر از کارمندان پزشکی قانونی استان از ابتدای شیوع بیماری کروناویروس به این بیماری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 50 گواهی صدور مجوز سقط درمانی در 6 ماهه نخست امسال در اداره کل پزشکی قانونی استان صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 17.7 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 6.7 درصد مرگ های غیرطبیعی استان در 6 ماهه نخست سال جاری ناشی از سقوط از ارتفاع بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۰    
بنا به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان بویراحمد که مرکزیت استان را در اختیار دارد در صدر معاینالت بالینی پزشکی قانونی استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویرحمد گفت: طی 6ماهه نخست امسال 6.7 درصد مرگ های غیرطبیعی این استان ناشی از سلاح گرم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از ثبت 17 مورد فوت ناشی از سلاح گرم در استان طی شش ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 6 ماهه نخست امسال 16 فوت ناشی از مسمومیت در سطح این استان داشته ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 12 درصدی معاینات انجام شده در پزشکی قانونی استان طی 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: یک زن جوان همدانی بر اثر استنشاق گازمونوکسیدکربن جان خود را از دست داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۶    
گروه استان ها- مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: در 6 ماهه نخست امسال 16 هزار و 776 نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از ارجاع 33 مورد پرونده در خصوص قصور پزشکان و کادر درمانی، به کمیسیون پزشکی قانونی استان و صدور 18 رای محکومیت در این خصوص خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۱    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 6 ماه نخست امسال نه ، فوتی های ناشی از گازگرفتگی (CO) مونوکسید کربن در این استان 3 نفر بوده که در مقایسه با یک فوتی در مدت مشابه سال گذشته، افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان با اشاره به آمار 6 ماهه اول امسال و مقایسه آن با سال گذشته این گونه می گوید که در 6 ماهه پشت سر گذاشته شده سال 99 در معاینات بالینی تعداد 10 هزار و 346 مورد مراجعه سرپایی به پزشکی قانونی در کل استان داشته ایم که در مقایسه با سال قبل 12.7 درصد کاهش را شاهد هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از صدور رای محکومیت 18 نفر از کادر درمان در پرونده های قصور پزشکی بررسی شده در کمیسیون پزشکی قانونی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۸    
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: 17 نفر در پنج ماهه اول امسال براثر برق گرفتگی در استان جان خود را از دست دادند که از این تعداد 4 نفر زن و بقیه مرد بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه اول امسال 43 نفر در اثرصدمات ناشی از سوختگی در استان جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه امسال 43 نفر در اثرصدمات ناشی از سوختگی در استان جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی قم گفت: در نیمه نخست امسال، 178 نفر در حوادث ترافیکی این استان جان خود را از دست داده اند که نسبت به مدت مشابه پارسال، 21 درصد افزایش نشان می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: همسر و کودک آزاری در استان افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: از شروع تا پایان طرح سالمسازی دریا 45 نفر به علت غرق شدگی جان خود را از دست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از تصادف یک خودروی مجهول با یک راکب موتورسوار و متواری شدن راننده از صحنه حادثه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر خبری مبنی بر مسمومیت افرادی با استفاده از قهوه در شیراز منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه پرونده طرح دریا در استان با 45 غریق در سال جاری بسته شد، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: بر اثر بی احتیاطی راکب 52 ساله، موتورسیکلت پس از برخورد با دیوار جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: 214 تن شامل 165 مرد و 49 زن در سوانح رانندگی درون و برون شهری این استان از ابتدای فروردین تا پایان شهریور امسال جان باختند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دکتر ارتین کمالی در گفت وگو با ایسنا، مطرح کرد: روز گذشته -یکشنبه 13 مهرماه- یک پسر بچه چهار ساله از اهالی روستای خان آباد شهرستان کبودراهنگ به همراه پدرش به صحرا می رود و بر روی تراکتور سوار می شود. ...
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: 53 نفر در پنج ماهه اول امسال در اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست داده اند.