سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۴۲Oct 2020 27

جدیدترین‌های «حوادث ترافیکی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس سازمان اورژانس استان یزد از غفلت نسبت به حوادث ترافیکی یاد کرد و میانگین خسارت صرف شده به ازای مصدومین ماه گذشته را حدود سه میلیارد و 200 تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۸    
کرج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که امدادگران این مرکز در هفته گذشته به سه هزارو253 بیمار و مصدوم حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی در سطح استان خدمات ارائه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس سازمان اورژانس یزد آمار مربوط به حوادث مهرماه امسال شامل حوادث ترافیکی و غیرترافیکی، مسمومیت ها و انواع بیماری ها و خودکشی را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گفت: سه عامل جاده، وسیله نقلیه و انسان در ترافیک نقش ایفا می کنند و نقش اصلی در حوادث ترافیکی برعهده مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰    
سردار هادیانفر گفت: 80 درصد جانباختگان حوادث ترافیکی در شمال کشور عابران پیاده و موتورسیکلت سواران هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: اجرای طرح های مختلف ترافیکی تضمین کننده جان مردم است و نگاه هزینه ای به هوشمندسازی ترافیک و اقدامات فرهنگی در این راستا خطا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۷    
دبیر کارگروه پیشگیری و مدیریت حوادث ترافیکی گیلان از کاهش فوتی های تصادفات جاده ای استان در 2 سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا از کاهش 16.2 درصدی تعداد جانباختگان حوادث ترافیکی خبر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۹    
در همایش ترافیک استان از کسانی که با پلیس جاده ای در کاهش حوادث ترافیکی نقش داشتند تجلیل شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که صبح امروز (سه شنبه) در شهرک آزمایش برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
همتی زاده گفت :کسب رتبه برتر کشوری در 4 سال متوالی در راستای کاهش حوادث ترافیکی و تلفات انسانی یکی از موفقیت های شاخص این پلیس بوده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، سرهنگ منصور جمشیدی پیش از ظهر امروز دوشنبه ضمن تبریک هفته ناجا در نشست خبری، اظهار کرد: هفته ناجا فرصتی است تا بخشی از اقدامات و فعالیت ها برای مردم تشریح شوند؛ کاهش حوادث ترافیکی و نظم و انضباط ترافیکی از مهم ترین وظایف پلیس راهنمایی و رانندگی است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معارضان بلوار 45 متری نسیم 16 پس از گذشت 6 سال رفع و تردد خودروها در این معبر آسان می شود. شهردار ناحیه 2 منطقه 22 گفت: زمینی در محدوده بلوار 45متری نسیم 16، با مساحت 8 هزار و 775 متر متربع وجود داشت که ملک معارض تلقی می شد و همین موجب شده بود در تقاطع خیابان های شفق و نسیم 16 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۰    
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس گفت: حوادث ترافیکی در 3 روز گذشته منجر به مجروحیت 279 نفر و مرگ یک نفر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: بر اساس آمار حوادث رانندگی هفته گذشته، 63 درصد تصادف ها در این استان مربوط به موتورسیکلت سواران است.
سرهنگ شرافتی درباره ی میزان تردد های بین استانی و جان باختگان حوادث ترافیکی توضیحاتی داد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب ایلام - رئیس پلیس راه ایلام به برنامه های راهبردی پلیس راه استان در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ترافیکی اشاره و گفت: شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز اولویت پلیس راه ایلام است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی قم گفت: در نیمه نخست امسال، 178 نفر در حوادث ترافیکی این استان جان خود را از دست داده اند که نسبت به مدت مشابه پارسال، 21 درصد افزایش نشان می دهد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از آغاز جریمه خودروهایی که معاینه فنی ندارند، از اول آذرماه خبر داد. به گزارش ایرنا؛ غلامرضا شریعتی در پایان نشست شورای هماهنگی ترافیک خوزستان که امروز (16 مهرماه) برگزار شد، اظهار کرد: آمار تلفات حوادث ترافیکی در حوزه های بین شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در مقایسه آمار های ترافیکی امسال نسبت به سال گذشته میزان تلفات حوادث در حوزه بین شهری 13 درصد کاهش یافته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از کشته شدن 399 نفر در حوادث ترافیکی درون شهری و برون شهری 6 ماهه امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از انجام هزار و 118 مأموریت حوادث ترافیکی در شهریور امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر ایمن سازی بزرگراه شهید کسایی به عنوان کنارگذر جنوبی شهر تبریز تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه بخش اعظمی از این بزرگراه در حریم قانونی شهر قرار دارد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: رئیس پلیس راه استان از مرگ 17 موتور سوار در جاده های کرمانشاه طی 6 ماه سپری شده از سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/خراسان شمالی راه، انسان، وسیله نقلیه و محیط نقش به سزایی در تصادفات دارند. بدون شک راه و وضعیت هندسی و فنی آن به عنوان یکی از ارکان ترافیک نقش مهمی در وقوع حوادث رانندگی دارد. اصلاح یا حذف نقاط تصادف خیز تاثیر بسزایی در ارتقای ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی و کاهش خسارات و ضایعات دارند ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر؛ سرهنگ محمود علی فر اظهارکرد: مأموران پلیس راهور شهرستان همه روزه، در راستای ایجاد فضای امن و ترافیک روان و با هدف کاهش حوادث ترافیکی انجام وظیفه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/فارس رئیس اورژانس فارس گفت: در شش ماهه اول امسال 25 هزار و 416 ماموریت حوادث ترافیکی در استان انجام شده و در این بازه زمانی شاهد کاهش 19 درصدی ماموریت تصادفی بودیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست حوزه مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد کاهش حوادث ترافیکی شهر را نیازمند اطلاعات جامعی از تصادفات ترافیکی درون شهری خواند و گفت: برای بودجه ریزی و برنامه ریزی شهرداری برای کاهش تصادفات و اصلاح نقاط حادثه خیز نیازمند همراهی برای راه اندازی این بانک جامع اطلاعاتی هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: در پنج ماه سالجاری 59 نفر( همگی مرد) موتور سواردر حوادث ترافیکی استان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 5درصد افزایش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه شبیه ساز دامپ تراک برای کاهش و به صفر رساندن حوادث ترافیکی در حمل و نقل مواد معدنی، بومی سازی شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: هشت هزار و 962 نفر در حوادث ترافیکی استان اصفهان طی پنج ماه نخست سال جاری مصدوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: هفته گذشته 457 نفر در حوادث ترافیکی این استان مصدوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اورژانس هوایی کشور گفت: این مرکز سالانه به طور متوسط به بیش از 600 هزار نفر امدادرسانی می کند که نیمی از این ماموریت ها مربوط به حوادث ترافیکی و جاده ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس هوایی کشور در بجنورد گفت: براساس آمارهای به دست آمده 50 درصد مأموریت های اورژانس های هوایی مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۱    
سیر نزولی ترددهای جاده ای در ماه های نخست سال 99 به دلیل شیوع کرونا، سبب کاهش حوادث ترافیکی در جاده های سیستان و بلوچستان و آمار فوتی های سر صحنه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان در 5 ماهه امسال 323 نفر بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس یزد با بیان این که در سال گذشته حدود 70 هزار مأموریت امدادی در این استان انجام شده است، گفت: حوادث ترافیکی بیشترین سهم از مأموریت های اورژانس در استان یزد را به خود اختصاص داده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور از افتتاح چهل و ششمین پایگاه هوایی اورژانس کشور در تنها استانی که فاقد پایگاه بود، خبر داد. به گزارش ایسنا، محمد سرور در ویدئو کنفرانسی که پیش از ظهر روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد: استفاده از پایگاه های اورژانس هوایی از سال 1379 در حوزه غیر نظامی آغاز شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که سه هزارو 13 نفر مصدوم حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی و بیمار طی هفته گذشته از خدمات اورژانس البرز بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در حوادث رانندگی هفته گذشته قم، چهار نفر جان خود را از دست دادند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد سرور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به افزایش پایگاه های اورژانس در سراسر کشور اظهار کرد: در حال حاضر 45 پایگاه اورژانس هوایی در کشور خدمات خوبی به بیماران و مصدومان حوادث ترافیکی و سوانح طبیعی ارائه می دهند ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم؛ سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران موتورسواران، راکبان موتورسیکلت ها و عابران پیاده را از جمله بیشترین افرادی که همواره در معرض خطر و بروز حوادث ترافیکی هستند خواند و اظهار داشت ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت:.با هدف ارتقای ایمنی و کاهش حوادث جاده ای در محور پرتردد ایلام – سرابله 10 کیلومتر حفاظ بتنی(نیوجرسی) نصب شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در حوادث ترافیکی هفته گذشته این استان، سه نفر جان خود را از دست دادند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
[شهروند] رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر، از انجام هزار و 184 مورد عملیات نجات فنی در محورهای برون شهری کشور خبر داد که طی آن هزار و 485 مصدوم و سرنشین گرفتار در خودروهای تصادفی در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور نجات یافتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به حوادث ترافیکی استان طی پنجشنبه ششم شهریور تا روز یکشنبه هفته جاری، گفت: محورهای مواصلاتی و معابر درون شهری قم در تعطیلات اخیر شاهد افزایش قابل ملاحظه سوانح ترافیکی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی اورژانس استان اصفهان گفت: سه مصدوم حوادث ترافیکی در اصفهان به وسیله امدادهوایی از میمه به اصفهان منتقل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به این مطلب که سیستان و بلوچستان دروازه سلامت کشور است اظهار داشت: قاچاق سوخت و حوادث ترافیکی وحشتناک ناشی از تردد در صدی ار اتباع بیگانه در جاده های استان بار بزرگی بر دوش نظام سلامت استان است که همکاران ما در بیمارستانها خدمات یکسان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد سرور بیشترین ماموریت های اورژانس هوایی کشور را در زمینه حوادث ترافیکی بیان کرد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ 46 عابر پیاده در حوادث ترافیکی امسال خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 39 درصدی داشته است.