یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۲:۰۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث ترافیکی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۸    
رییس اورژانس تهران از ثبت 22 هزار و 726 ماموریت اورژانس این استان در طول هفته گذشته خبر داد و گفت:از مجموع ماموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، 5 هزار و 940 مورد، حوادث ترافیکی و 16 هزار و 786 مورد نیز حوادث غیر ترافیکی بوده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وبدا، محمد اسماعیل توکلی با بیان این خبر، اظهار داشت: در طول هفته گذشته 65 هزار و 426 تماس با مرکز اورژانس تهران برقرار شد که متاسفانه سه هزار و 268 تماس، مزاحم بوده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به افزایش 15 درصدی مراجعه به اورژانس بیمارستان های دولتی در سال 1402 در مقایسه با سال 1401 گفت: با این وجود با برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده، مرگ و میر بیمارستانی 4 و نیم درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: میزان ماموریت های مربوط به حوادث ترافیکی انجام شده در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در خراسان رضوی طی سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد کاهش یافته است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: به منظور پیشگیری از حوادث ترافیکی در دهه اول محرم طرح ویژه ترافیکی این ایام در اردبیل اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تعداد حوادث ترافیکی و آسیب دیدگان در تربت حیدریه به ترتیب هشت و 14 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز در خصوص پیشگیری از بروز حوادث ترافیکی در ایام عزاداری ماه محرم توصیه هایی به رانندگان ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۳    
بالگرد اورژانس هوایی نیشابور 42 ماموریت پارسال انجام داد که در این ماموریت ها 48 بیمار و مصدوم حوادث ترافیکی و غیرترافیکی امدادرسانی و به بیمارستان منتقل شدند.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، از کشته شدن دو نفر در حادثه شب گذشته اتوبان امام علی(ع) خبر داد. با اشاره به تصادف شب گذشته گفت: ساعت 3 بامداد شب گذشته، در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) بعد از خیابان دماوند ...
بافق فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۱    
به مناسبت، #هفته_سلامت_مردان و در راستای ارتقاء ایمنی و بهداشت مردان در سطح جامعه، مدیر اورژانس پیش بیمارستانی بافق بیان کرد بر اساس آمارهای جهانی، حوادث ترافیکی سومین علت مرگ افراد در جامعه می باشد. عبداللهی مهم ترین علل تصادفات را بی خوابی و خستگی تاثیر مخرب مشروبات الکی ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۵    
رییس اورژانس کشور از فوت 189 نفر در پی وقوع حوادث ترافیکی و غیرترافیکی طی هفته گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۲    
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عدم توجه به جلو و حرکت با دنده عقب عامل بیش از 51 درصد از حوادث ترافیکی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی قم گفت: در 2 ماه نخست امسال، یک هزار و 587 نفر در حوادث ترافیکی استان مصدوم شدند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 2درصد کاهش یافته است .
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
هرگونه اشتباه در جا به جایی فرد آسیب دیده در حوادث ترافیکی می تواند برای او تبعات سنگینی مانند فلج کامل داشته باشد؛ بنابراین دانستن چگونگی برخورد با فرد آسیب دیده در تصادف بسیار مهم و ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه حادثه تصادف و واژگونی خودرو سواری که دیروز به طور جداگانه در مشهد، فریمان و جاده اسلام قلعه به رباط سفید در استان خراسان رضوی رخ داد منجر به مصدومیت 15 نفر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۰    
تعداد مصدومان حوادث ترافیکی تربت حیدریه در 3 ماه اول 1403حدود 11درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۴    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: شمار مصدومان حوادث ترافیکی در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در سه ماه نخست امسال یک هزار و 72 نفر گزارش شده که 11 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به انجام بیش از 20 هزار مأموریت برای حوادث ترافیکی و غیرترافیکی در هفته گذشته گفت: سازمان اورژانس استان تهران طی هفته گذشته 2294 مزاحمت تلفنی در مرکز ارتباطات ثبت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان تصادفات رانندگی در خوزستان یکی از علل مهم مرگ و میر است به گونه ای که بر اساس آمار پلیس راه استان، ماهانه 70 خوزستانی در حوادث ترافیکی جان خود را از دست می دهند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲    
اعزام چهار مصدوم حوادث ترافیکی با بالگرد اورژانس هوایی استان مرکزی
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قائمشهر در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه شهرستان های سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی فاقد مرکز درمانی مجهز هستند درحالی که شاهد بیشترین میزان حوادث ترافیکی در جاده های این منطقه هستیم از پیگیری برای تجهیز مراکز درمانی و ایمن سازی جاده های حوزه انتخابیه خود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۰    
مشهد- ایرنا- عضو هیات علمی گروه فوریت های پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: در ایران هر سه دقیقه یک تصادف جاده ای رخ می دهد و در هر 19 دقیقه یک نفر در این تصادفات کشته می شود از این رو برنامه ریزی برای کاهش این تلفات باید جزء اولویت های مهم حوزه سلامت باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: در سال 1402 بالغ بر 9 هزار و 995 مورد معاینه حوادث ترافیکی داشتیم که این مراجعات نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود، بالغ بر 4.2 درصد نسبت به سال پیش از آن افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: در یک سال اخیر 9995 فقره معاینه برای مصدومان حوادث ترافیکی در مراکز پزشکی قانونی استان قزوین انجام شده است که نسبت به سال گذشته 4.2 درصد افزایش را نشان می دهد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جعفرزاده عنوان کرد: 9 هزار و 995 مورد معاینه حوادث ترافیکی داشتیم که 4.2 درصد نسبت به سال 1401 افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۱    
چهارمین مرحله طرح آرامش و ایمنی پلیس راهور در شش شهرستان غرب استان با هدف انضباط بخشی ترافیکی و کاهش حوادث ترافیکی در حال اجراست.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فارس_ نخستین نشست کارگروه تخصصی بهداشت در حوادث و بلایا سال 1403به همت واحد کاهش خطر بلایا و حوادث معاونت بهداشت و با حضور مدیران واحدهای ستادی و اعضای چارت فرماندهی حادثه (ICS) معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان حوادث ترافیکی اولین علت مرگ های ناشی از حوادث است و بیشترین قربانیان حوادث جاده ای مردان هستند این در حالی است که مدیریت سرعت، بهره گیری از فناوری های نوین در طراحی خودروها، اصلاح نقاط حادثه خیز راه ها، ارتقای سلامت روان رانندگان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 2 حادثه تصادف و واژگونی خودرو سواری که امروز در مسیر شهرستان های درگز و چناران خراسان رضوی رخ داد، منجر به مصدومیت 10 نفر و انتقال آن ها به بیمارستان شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۳    
سال گذشته 2600 میلیارد تومان در حوزه راه های فرعی و روستایی هزینه شده که از این میزان 800 میلیارد تومان به احداث راه های روستایی اختصاص یافته و قریب به 1800 میلیارد تومان نیز صرف روکش راه های فرعی و روستایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- تا بوده همین بوده، بر سر آمار جانباختگان و مصدومان حوادث ترافیکی برون و درون شهری در بیشتر نقاط کشور اختلاف نظر وجود داشته و دارد؛ گویی این مساله قرار نیست یا نباید حل شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه تمهیدات لازم ترافیکی برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) انجام شده است، گفت: تلاش پلیس بر کاهش حوادث ترافیکی و مدیریت تردد متمرکز است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه تمهیدات لازم ترافیکی برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) انجام شده است، گفت: تلاش پلیس بر کاهش حوادث ترافیکی و مدیریت تردد متمرکز است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار حادثه ترافیکی که در شهرستان های استان خراسان رضوی رخ داد، منجر به مصدومیت 24 نفر و روانه شدن آن ها به بیمارستان شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۷    
امروزه حوادث از جمله مشکلات عمده سلامت عمومی هستند و کنترل و پیشگیری از حوادث مهمترین برنامه های سلامت عمومی است . علم پیشگیری از حوادث نشان داده است که آسیبها و اتفاقاتی که منجر به بروز حادثه میشوند، تصادفی نیستند. بلکه مانند بیماریها، آنها نیز الگوی معینی را دنبال میکنند ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: علت 18 درصد از تصادفات جاده های برون شهری و دومین عامل وقوع حوادث ترافیکی در 2 ماهه ابتدایی سال جاری، تغییر مسیر ناگهانی رانندگان وسایل نقلیه در حین رانندگی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس تهران از انجام 2 هزار و 149 ماموریت درپی حوادث ترافیکی در تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: امداد هوایی این استان رتبه برتر کشوری در پوشش خدمات فوریت پزشکی حوادث ترافیکی را کسب کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ فیروز کشیر در خصوص حوادث ترافیکی روی داده در شبانه روز گذشته گفت : در ساعت 23:20 روز گذشته در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب لاین اصلی مقابل تره بار مرکزی یک دستگاه سواری متواری با عابر برخورد داشته که عابر مردبه علت شدت جراحات وارده در دم فوت می نماید .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا با تاسف فراوان از فقدان آیت الله رئیسی گفت: رئیس جمهور شهید رئیسی دغدغه جدی در حوزه کاهش تلفات و خسارات ناشی از حوادث رانندگی داشت و با همت ایشان جلسه شورایعالی ترافیک بعد از سال ها برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: آموزش و فرهنگ سازی ارکان مؤثر و مهم در کاهش سوانح و حوادث ترافیکی است و ارتقای فرهنگ ترافیک در یک شهر ویترین و نمایشگر فرهنگ یک جامعه محسوب می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۳    
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: پروژه احداث پارکینگ طبقاتی مصلی به تعداد 350 واحد پارکینگ عمومی در ابتدای سال کلنگ زنی شد و امید است قدم بزرگی در راستای کاهش حوادث ترافیکی برداشته باشیم.
خرد و کلان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۲    
نیمه آذر ماه سال گذشته، شرکت بیمه البرز از طرح جدید بیمه نامه حوادث خود با نام شلر رونمایی کرد. این بیمه نامه در دو شکل حوادث انفرادی و حوادث ترافیکی ارائه می شود ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور جزئیات حوادث مهم هفته گذشته در کشور را تشریح و اعلام کرد که در حوادث رانندگی هفته گذشته 56 نفر جان خود را از دست داده اند. بابک یکتاپرست در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به حوادث ترافیکی رخ داده طی بازه زمانی 15 تا 21 اردیبهشت ماه، اظهار رد: طی هفته گذشته [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۵    
حوادث ترافیکی در تربت حیدریه 42 درصد کاهش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی اورژانس کشور از ثبت بیشترین حوادث ترافیکی در استان های خراسان رضوی، فارس و تهران خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حوادث ترافیکی بامداد امروز و روز گذشته خوزستان چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند. عارف شرهانی اظهار کرد: در پی واژگونی یک دستگاه پژو پارس که ساعت 2:10 امروز (20 اردیبهشت ماه) در محور شیبان - ویس رخ داد، یک مرد و یک زن کشته شدند.همچنین در این حادثه یک مرد 25 ساله مصدوم شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۴    
به گزارش زیرنویس، عارف شرهانی اظهار کرد: در پی واژگونی یک دستگاه پژو پارس که ساعت 2:10 امروز (20 اردیبهشت ماه) در محور شیبان – ویس رخ داد، یک مرد و یک زن کشته شدند.همچنین در این حادثه یک مرد 25 ساله مصدوم شد ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در حوادث ترافیکی بامداد امروز و روز گذشته خوزستان چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.