پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۲:۱۲Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث ترافیکی»

نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، این مطالعه علمی با عنوان “بررسی وضعیت اقتصادی خانوارهای دچار حوادث ترافیکی منجر به فوت و از کارافتادگی در آذربایجان شرقی” بین سال های 1391 تا 1395 و بر اساس اسناد و مدارک رسمی و ثبت شده توسط نهادهای مسئول در زمینه حوادث رانندگی کشور و آذربایجان شرقی [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۷    
سبزوار- ایرنا- فرمانده پلیس راه بردسکن گفت: جاده بردسکن - ششتمد یکی از محورهای پرخطر خراسان رضوی است که حوادث ترافیکی آن در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- استاد دانشگاه و رئیس مرکز تحقیقات، مدیریت و پیشگیری از مصدومیت های حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: صنعت خودروسازی ایران به شدت نیازمند فناوری های نوین و به روز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اورژانس تهران گفت: از مجموع مأموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، 2714 مورد حوادث ترافیکی و 2622 مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۷    
شاهرود - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: کارشناسان اورژانس شاهرود از صبح جمعه تا شامگاه با حضور به موقع در محل 9 حادثه ترافیکی برون و درون شهری به 33 مصدوم خدمات رسانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز تحقیقات، مدیریت و پیشگیری از مصدومیت های حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: خودروهای ایرانی به شکل جدی نیاز به سیاست گذاری دارند و ایمنی آنها شایسته مردم کشور نیست و این امر هم وابسته به افزایش آگاهی مردم در زمینه ی خودروسازی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمار حوادث جاده ای در ایران 17 هزار مورد حادثه در سال است که سال به سال هم در حال افزایش است که به علت شیوع ویروس کرونا کاهش یافته بود اما اکنون به علت افزایش مسافرت های جاده ای افزایش یافته است و باید با دانستن علت ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی به مناسبت هفته قوه قضائیه، راهکارهایی برای کاهش بار پرونده های قضایی در حوزه تصادفات پیشنهاد کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از خبرگزاری میزان ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ برنامه" شهر امن"به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی از استودیو پلیس پایتخت روز دوشنبه 6تیرماه حوالی ساعت 6:30 با اجرای محمود رضا قدیریان روی آنتن می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- نخستین رویداد استارتاپی نبض سلامت با موضوع کاهش آسیب های حوادث ترافیکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه شامگاه جمعه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
پیشنهاد هلال احمر ایران مبنی بر تشکیل 4 کارگروه جهانی مدیریت دانش، مدیت نوآوری و تحول، تغییرات اقلیمی و مدیریت حوادث ترافیکی با استقبال رهبران و روسای جمعیت های ملی در ژنو مواجه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان بالاترین آمار فوتی های حوادث ترافیکی پارسال کشور به این استان اختصاص یافته است، گفت: آمار فوتی های تصادفات استان از ابتدای سال تاکنون در مقایسه با سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
البرز - فرمانده انتظامی البرز با اشاره به سهم همه سازمان های دخیل در کاهش حوادث ترافیکی گفت: ارتقای فرهنگ ترافیک رانندگان و عابران پیاده مؤثرترین راه در کاهش تلفات جاده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
از حوادث ترافیکی گرفته تا سقوط از ارتفاع سالانه تعداد زیادی را به کام مرگ می برد، این درحالی ست که حمید سوری، رئیس مرکز تحقیقات ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها در دانشگاه شهید بهشتی می گوید: متاسفانه به جای پیشگیری عمدتاً اشک بعد از حادثه می ریزیم چراکه در مدیریت ایمنی دچار نقص هستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست امور آموزشی مرکز تحقیقات و پیشگیری از حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: این مرکز قطب اصلی و شماره یک انجام و اجرای تحقیقات و پژوهش های علمی در حوزه های مختلف ایمنی ترافیکی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بیماری های قلبی، عروقی، حوادث ترافیکی و سرطان ها را مهمترین علل مرگ و میر مردان دانست و گفت: در حالی که بین 30 تا 50 درصد مرگ های ناشی از این بیماری ها، با اصلاح شیوه زندگی قابل پیشگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با برگزاری همایش پیشگیری و کنترل حوادث ترافیکی و اجرای برنامه جامعه ایمن در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بررسی آماری این موضوع و راهکارهای کاهش این حوادث پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی جیرفت گفت: 100 مصدوم ناشی از حوادث ترافیکی فقط طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در جنوب کرمان قابل تامل است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مصرف سیگار در بین مردان بیشتر از زنان است و بیماری های فشارخون و قند خون در مردان دو برابر زنان است. 32 سرطان در اقابان شایع تر است و در سه چهارم حوادث ترافیکی آقایان فوت می کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
از ز دیروز تاکنون تنها در چهار حادثه ترافیکی 19 نفر مصدوم و یک نفر کشته شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ رئیس اورژانس کشور گفت: با فروکش کردن کرونا افزایش حوادث ترافیکی پرتلفات را در سطح جاده های کشور شاهدیم.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: در بحث حوادث ترافیکی سالانه حدود 18 هزار نفر که بیشتر آنان بین 15 تا 40 سال هستند جان خود را در کشور از دست می دهند.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: در بحث حوادث ترافیکی سالانه حدود 18 هزار نفر که بیشتر آنان بین 15 تا 40 سال هستند جان خود را در کشور از دست می دهند ضمن آنکه میزان خسارات در این بخش سالانه حدود 14 میلیارد دلار برآورد شده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
میعادفر افزود: در بحث حوادث ترافیکی سالانه حدود 18 هزار نفر که بیشتر آنان بین 15 تا 40 سال هستند جان خود را در کشور از دست می دهند ضمن آنکه میزان خسارات در این بخش سالانه حدود 14 میلیارد دلار برآورد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس سازمان اورژانس کشور گفت: در بحث حوادث ترافیکی سالانه حدود 18 هزار نفر که بیشتر آنان بین 15 تا 40 سال هستند جان خود را در کشور از دست می دهند ضمن آنکه میزان خسارات در این بخش سالانه حدود 14 میلیارد دلار برآورد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس سازمان اورژانس و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان یزد گفت: ماهانه در این استان یک هزار و 200 ماموریت انجام می شود که بیشترین آمار همچنان حوادث ترافیکی است و متاسفانه روی دادن این سوانح علاوه بر داشتن آسیب و تلفات انسانی هزینه های زیادی نیز به کشور تحمیل می کند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: با اقدامات ایمن سازی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه توانسته ایم شدت وقوع حوادث ترافیکی راه های برون شهری را کاهش دهیم.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۳:۰۶    
دادستانی نی ریز با رؤسای اداراتی که مصوبات جلسات شورای ترافیک را اجرا نمی کنند، برخورد می کند. این موضوع، در جلسه شورای ترافیک چهارشنبه 18 خرداد و در پی اجرا نشدن مصوبات قبلی شورای ترافیک توسط برخی ادارات و سازمانها مطرح شد. ...
قرارگاه مدیریت و کاهش تلفات حوادث ترافیکی به پیشنهاد جمعیت هلال احمر و با همکاری فراجا، ستادکل نیروهای مسلح، وزارت راه و شهرسازی، وزارت صمت و وزارت بهداشت تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۷    
اخیرا وقوع حوادث ترافیکی در بخش های مختلف افغانستان افزایش یافته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا :مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در تعطیلات سه روزه آتی جمعیت هلال احمر با آماده باش کلیه پایگاه های امداد و نجات در سطح استان بصورت 24 ساعته برای حوادث ترافیکی و همچنین گشت زنی و پوشش امدادی نوار ساحلی جهت کمک رسانی آماده می باشند.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سرهنگ همه خانی خاطرنشان کرد: پنج تصادف مربوط به موتورسیکلت سواران بود که در بزرگراه آیت الله سعیدی، خزانه بخارایی، شهر ری، خیابان فلاح و خیابان زرین خواه سازمان آب به وقوع پیوست که با بررسی به عمل آمده هر 5 موتورسوار فاقد کلاه ایمنی بودند و در اثر اصابت سر راننده با سطح آسفالت یا جدول منجر به فوت ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
زارع رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: دوربین های نظارتی سطح شهر یزد دیگر کارائی لازم را به مانند گذشته در کنترل سرعت و کاهش حوادث ترافیکی ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: برآیند تحقیقات نشان داده که علت و عامل بروز 30 درصد سوانح رانندگی و حوادث ترافیکی در استان ، حواس پرتی و بی دقتی حین رانندگی است.
مهدی ولی پور با اشاره به این که نیروهای امدادی هلال احمر در جاده های کشور آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند از رهاسازی 42 مصدوم و گرفتار شده از حوادث ترافیکی و جاده ای خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: مصدومان ناشی از حوادث ترافیکی فروردین ماه امسال، برابر با دو هزار و 191نفر است. آمار مذکور در مدت مشابه سال گذشته برابر با یک هزار و 708نفر بوده و تعداد مصدومان ناشی از حوادث ترافیکی طی فروردین ماه سال جاری با 28.3درصد افزایش روبه رو شده است.
در سال 1400،تعداد 1024 نفرکه در حوادث ترافیکی در استان جان خود را از دست دادند. این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که 991 نفر بوده است، 3.3 درصد افزایش داشته است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است که برای کاهش آمار عابران پیاده جانباخته در تصادفات لازم است که سیاست گذاری طراحی فضاهای شهری از خودرو محوری به انسان محور تغییر کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از جان باختن 47 نفر و مصدومیت بیش از 900 نفر در حوادث ترافیکی استان در فروردین ماه امسال خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها استاندارد ایران خودرو تلفات جاده ای سایپا سهم خودروساز از تلفات برچسب ها
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۸    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از بررسی 110 دغدغه مردمی در استان به همت کارشناسان بهداشت و درمان خبر داد و گفت: مهمترین دغدغه ها حوادث ترافیکی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مانور ساعت صفر امداد و نجات در حوادث جاده ای و سوانح ترافیکی ظهر یکشنبه( 25 اردیبهشت 1401) با حضور تیم های عملیاتی غرب استان گلستان در بندرگز برگزار شد.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۸    
مسئول اورژانس 115 شهرستان نی ریز از کشته شدن مرد 25 ساله در حادثه تصادف تریلر با وانت پیکان در کیلومتر 10 محور قطرویه - سیرجان خبر داد
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حمیدرضا خانکه همزمان با هفته سلامت افزود: این در حالی است که سالانه عددی حدود 10 تا 15 درصد تولید ناخالص ملی کشورمان فقط برای حوادث هزینه می شود که حجم زیادی از آن به حوادث ترافیکی اختصاص دارد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا – دکتر حمیدرضا خانکه با ابراز تاسف از جاده محور بودن نود درصد حمل ونقل در کشور، این عدد در دنیا را کمتر از 50 درصد دانست و درباره حمل و نقل عمومی در کشورهای دیگر گفت:حمل ونقل عمومی در دیگر کشورها ریل محور است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
حمیدرضا خانکه رییس گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت درحوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حوادث ترافیکی، سالانه بیش از 17 هزار کشته و بیش از 44 هزار معلول دائمی برجای می گذارد و متاسفانه در کنار آن ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا -مدیر گروه کاهش خطر در حوادث، بلایا و پدافند دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به بروز حوادث ترافیکی در شب گفت: ساده ترین و ارزانترین روش ممکن که می توانیم خود را به ویژه در شب به معرض دید رانندگان بگذاریم استفاده از رنگ های روشن، برچسب های شب نما یا شب رنگ و نیز رفلکتورها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی گفت:حوادث ترافیکی سالانه منجر به مرگ بیش از 1 میلیون 350 نفر و آسیب دیدگی بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان می شود.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۳    
عابد نعمتی، نی ریزان فارس: اورژانس 115 نی ریز 128 مأموریت در هفته گذشته انجام داد که برخی از آنها به شرح زیر است: به گفته مدیر اورژانس 115 نی ریز، ساعت 18:45 پنجشنبه 8 اردی بهشت، یک خودرو در گردنه خواجه جمالی واژگون شد و 5 سرنشین 16 و 17 ساله آن مصدوم شدند. ...