یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۴۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث ترافیکی»

هورگان   ۷ ساعت پیش    
تغییر و تبدیل فصل های تابستان و پاییز امسال را در حالی گذراندیم که حوادث پر تلفاتی را در نی ریز شاهد بودیم. در یک فاصله 7 روزه از 28 شهریور تا 4 مهر، 38 حادثه ترافیکی در نی ریز رخ داد که بر اثر آن متأسفانه 6 نفر کشته و 65 نفر مصدوم شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن سه نفر و مصدوم شدن 11 تن در حوادث ترافیکی در استان خوزستان خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، کوروش اعتماد در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد علل مرگ ومیر در کشور ما مربوط به بیماری های غیرواگیر است، گفت: اگر حدود 350 هزار مرگ سالانه در کشور داشته باشیم نزدیک به 250 هزار مرگ به دلیل بیماری های غیرواگیر است که از این بین رتبه اول به دلیل بیماری های ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۹    
اصفهان سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت 13 نفر و فوت یک نفر دیگر در 2 حادثه ترافیکی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۳    
مشهد- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: میزان ماموریت های مرتبط با حوادث ترافیکی در مناطق زیر پوشش این دانشگاه، طی 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 13 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در شش ماه نخست امسال بیشترین تعداد ماموریت اورژانس استان مرکزی به حوادث ترافیکی اختصاص داشته است .
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵    
بر اساس برآوردهای اولیه مستخرج از کوهورت سلامت و ایمنی ترافیک پرشین، حدود 9 درصد از مصدومیت های بستری در بیمارستان های با بخش تخصصی تروما، مبتلا به ناتوانی شدید بر اساس تعریف سازمان بهداشت جهانی می شوند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 6 تن در دو حادثه ترافیکی در استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی تویسرکان از اجرای 3هزارو 128مورد ماموریت حوادث ترافیکی وحوادث غیر ترافیکی درشهرستان تویسرکان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دکتر محمد اسماعیل مطلق در جلسه حوادث ترافیکی و تروما ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهارکرد: در زمینه حوادث ترافیکی و تروما باید سند جامعی داشته باشیم تا بتوانیم از اینگونه حوادث پیشگیری کنیم. ...
عدم توجه به جلو، مهمترین دلیل حوادث ترافیکی اردستان زیبا _رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با اشاره به موج بازگشت مسافران از سفرهای تابستانی، عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی را مهمترین دلیل حوادث ترافیکی عنوان و در این خصوص توصیه های به مسافران ارائه کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان تهران گفت: از مجموع مأموریت های ثبت شده در هفته گذشته، 3713 مورد حوادث ترافیکی و 20759 مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۳    
عباس مجیدی نژاد رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو تصادفات را به چهار عامل اصلی انسان، جاده، وسیله نقلیه و محیط زیست مرتب می دانند. در گزارش سازمان بهداشت جهانی سالیانه 3/1 میلیون نفر به علت حوادث ترافیکی فوت می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدوم شدن 13 تن در حوادث ترافیکی امروز در استان خوزستان خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۸    
کلام تازه | بخشدار مرکزی چناران از استقرار 4 اکیپ پیشگیری از بروز سوانح و حوادث ترافیکی توسط دهیاری های بخش در محور چناران به قوچان در ورودی روستاهای یوردچوپان، خیرآباد، سرک و ماسی ماسکانلو خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۶    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن دو نفر و مصدوم شدن 12 تن در حوادث ترافیکی استان خوزستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۱    
منابع محلی در غور و بدخشان از جان باختن 2 تن و زخمی شدن 10 تن دیگر در حوادث ترافیکی خبر داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حوادث ترافیکی در مناطق زیر پوشش دانشگاه های علوم پزشکی مشهد و نیشابور در استان خراسان رضوی طی شبانه روز گذشته 121 مصدوم بر جای گذاشت.
رییس اورژانس استان تهران از ثبت بیش از 1800 مورد مزاحمت تلفنی برای اورژانس تهران در هفته گذشته خبر داد و گفت: از مجموع مأموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، 3934 مورد حوادث ترافیکی بوده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سردار سیدتیمور حسینی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی 6 پایانه مرزی کشور اظهار داشت: اکنون ترافیک کاملاً عادی و روان است و هیچگونه اختلال در محوهار منتهی به مرز گزارش نشده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس استان تهران از ثبت بیش از 1800 مورد مزاحمت تلفنی برای اورژانس تهران در هفته گذشته خبر داد و گفت: از مجموع مأموریت های ثبت شده طی هفته گذشته، 3934 مورد حوادث ترافیکی بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
- مدیرکل پزشکی قانونی فارس گفت: فوتی های حوادث ترافیکی در استان فارس نسبت به سال گذشته 16 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی فارس گفت: بیماری های قلبی و عروقی، حوادث ترافیکی و انواع سرطان ها بیشترین علت مرگ و میر در این استان را تشکیل می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۲۷    
مدیر داخلی بیمارستان ایرانمهر سراوان گفت: جهت رفاه حال شهروندان سراوانی پذیرش بیماران حوادث ترافیکی و تروما در بیمارستان بزرگ ایرانمهر مقدور شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۵۶    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از جان باختن چهار نفر و مصدوم شدن هفت تن در حوادث ترافیکی امروز خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۳    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدوم شدن 28 نفر در حوادث ترافیکی در استان خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس مرکز اورژانس استان همدان اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته در حوادث ترافیکی جاده های استان همدان 120 نفر مصدوم و سه نفر فوت شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۰:۲۵    
مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار حادثه واژگونی و تصادف جاده ای که به طور جداگانه و همزمان با اربعین حسینی در شهرستان های استان رخ داد، 20 مصدوم برجا گذاشت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور از سفر حدود چهار میلیون نفر از مرزهای کشور به عراق برای انجام زیارت اربعین خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۰    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به با اشاره به آماده باش تمامی بیمارستان های استان خوزستان از ابتدای مراسم پیاده روی اربعین، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به مصدومان حوادث ترافیکی اخیر توضیحی ارائه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر تعداد 27 مصدوم حوادث ترافیکی در بیمارستان های گلستان، امام خمینی (ره) و نفت سوسنگرد بستری و تحت درمان قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با حضور در بیمارستان گلستان اهواز از مصدومان حوادث ترافیکی اخیر عیادت کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با اشاره به بازگشت زائران از سفر اربعین، گفت: خستگی و خواب آلودگی را در سفر برگشت از اربعین جدی بگیریم. به گزارش گروه استان های حیات ؛ یکی از عوامل اصلی تصادفات در برگشت از سفر اربعین ...
میبد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد افزایش آمار حوادث ترافیکی در سال 1401 را یکی دیگر از چالش های حوزه بهداشت و سلامت این شهرستان خواند و گفت : قربانیان بیشتراین حوادث نوجوانان و جوانان هستند که نیاز به فرهنگ سازی و مراقبت خانواده ها دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، یک شرکت تعاونی دانش بنیان در شیراز موفق به تولید طرح زیست محیطی در صنعت بازیافت لاستیک شد تا به واسطه بهره از لاستیک هواپیما ضربه گیرهای جاده ای ساخته و از جان انسان ها حفاظت کرد و تلفات ناشی از حوادث ترافیکی را نیز کاهش داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: آمار مصدومان حوادث ترافیکی در چهار ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 12.8 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس مرکز اورژانس خوزستان از کاهش 35 درصدی حوادث ترافیکی در اربعین حسینی امسال در جاده های استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گزارش و توصیه سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور فراجا درخصوص وضعیت تردد زائرین با خودروهای عراقی و مراقبت از بروز حوادث ترافیکی را مشاهده نمائید.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۱    
سومین سمپوزیوم ملی قرارگاه مدیریت و کاهش تلفات حوادث ترافیکی با مشارکت دستگاه های مختلف برگزار می شود. این سمپوزیوم در راستای وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر در حوزه امدادرسانی به حوادث جاده ای با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر، وزارت راه وشهرسازی و فراجا برگزار می شود. ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۸    
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه در 8 مرز ورودی و خروجی زائران حسینی اقدامات بهداشتی اورژانس در حال انجام است، گفت: در ایام اربعین حوادث ترافیکی کشور نسبت به سال گذشته کاهش داشته که البته 5 حادثه تلخ در کشور عراق داشتیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محققان کشورمان موفق به طراحی سامانه پایش رفتار رانندگی و خودرو برای جلوگیری از حوادث ترافیکی پرخطر شدند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
72 نفر در حوادث ترافیکی هفته گذشته شهرستان مصدوم شدند.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان در خصوص سفر اربعین توصیه هایی به شهروندان ارائه کرد . به گزارش تمدن لر، سرهنگ"محمدزارعی " با توجه به فرار رسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: حضور پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان همواره پر رنگ تر از قبل خواهد بود ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جعفر میعادفر در گفت وگو با میزان در خصوص تمهیدات سازمان اورژانس کشور برای رسیدگی به مصدومان حوادث جاده ای در مسیر های منتهی به مرز های کشور در ایام اربعین گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدوم شدن 15 نفر در حوادث ترافیکی روز گذشته خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 13 تن در حوادث ترافیکی امروز خوزستان خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
برای حوادث ترافیکی این عوامل به ترتیب به صورت راننده، خودرو، جاده (و شرایط آب و هوایی) و در بخش شرایط اجتماعی با مولفه هایی از قبیل فقر، وضعیت فرهنگ رانندگی در جامعه، میزان تبعیت مردم از قانون و سطح کارآمدی پلیس تعریف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت سه نفر و مصدومیت 9 نفر دیگر در 2 حادثه ترافیکی شب گذشته در استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از مصدومیت یک هزار و 633 نفر در حوادث ترافیکی درون شهری کرمانشاه طی چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۴    
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت : بیشترین جان باختگان حوادث ترافیکی در معابردرون شهری با میانگین 65 درصد مربوط به عابران پیاده است .