جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۴:۱۴Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تصادفات جاده ای»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۷    
دبیر کارگروه پیشگیری و مدیریت حوادث ترافیکی گیلان از کاهش فوتی های تصادفات جاده ای استان در 2 سال گذشته خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- به مناسبت هفته ناجا با حضور سرهنگ نوراله خادم و مسئولان محلی، ایستگاه پلیس راه جاجرود افتتاح شد. رییس پلیس راه تهران بزرگ در گفت وگو با میزان با اشاره به اینکه این محور یکی از محور های پرتردد وسایل نقلیه سبک و سنگین و حتی موتور سیکلت ها است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پزشکی قانونی مازندران تعداد کشته شدگان تصادفات جاده ای این استان طی6 ماهه امسال را 293 نفر اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17درصد کاهش نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۵    
فرمانده پلیس راه استان گفت: این پلیس چهار سال متوالی در حوزه راه های روستایی در بحث کاهش تصادفات جاده ای رتبه برتر کشور را کسب کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۵    
نماینده مردم سلماس در مجلس از اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهردر دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۴    
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی نسبت به شش ماهه سال گذشته سه درصد کاهش تلفات جاده ای داشته است و همین امر سبب کاهش خسارات مالی تصادفات جاده ای نیز شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۰    
28 مهر 99؛ آمار رسمی کرونا در ایران به عدد هولناک 337 جان باخته در روز رسید. آماری که برابری می کند با سقوط روزانه دو هواپیمای ایرباس 320 با ظرفیت حدد 180 نفر، سقوط 4 هواپیمای ART-72 با ظرفیت 80 نفر، واژگونی مرگبار 8 اتوبوس 40 نفره ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۴    
نجان - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: طی 6 ماهه اول امسال تعداد 151 نفر بر اثر حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در جاده های این استان جان باختند که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته 150 نفر بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۷    
رئیس پلیس اسدآباد گفت: ساعاتی پیش بر اثر دو سانحه رانندگی در محور قروه و سنقر شهرستان اسدآباد 6 نفر مجروح شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بی احتیاطی 2 تصادف منجر به فوت را در محورهای مواصلاتی زنجان رقم زد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۲    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کاهش 45 درصدی آمار تصادفات، کاهش 27 درصدی مجروحین و کاهش 33 درصدی فوتی ها در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در شهرها فوتی های حاصل از سوانح رانندگی 6 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش 22 درصدی تلفات تصادفات جاده ای استان در نیمه اول امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه ناجا از کاهش 19 درصدی جانباختگان تصادفات جاده ای نسبت به سال گذشته در سطح کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
گروه استان ها - فرمانده سابق نیروی انتظامی استان همدان ارتقا امنیت اخلاقی در استان و فضای مجازی،کاهش میزان فوتی ها در تصادفات جاده ای و غیره را از دیگر اقدامات ناجای همدان برشمرد و گفت:همدان جزو سه استان برتر کشور در بخش امنیت است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهشگران با استفاده از شبیه ساز رانندگی نشان دادند که خواندن و نوشتن پیام کوتاه در زمان رانندگی باعث کاهش عملکردهای رانندگی مثل انحراف عرضی خودرو و افزایش زمان واکنش، و افزایش سطح بارکاری می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آیدین رحمانی رضاییه روز دوشنبه در جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل آذربایجان غربی افزود: در این راستا باید از ابتکار عمل در تولید فیلم های آموزشی و استفاده از ظرفیت آگاهی سازی رسانه ها بیش از پیش بهره برد. وی اضافه کرد: کاهش تلفات و تصادفات جاده ای به صورت مستقیم به رفتار رانندگان [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ارسلان شکری روز دوشنبه در حاشیه کمیسیون ایمنی راه های آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این 20 نقطه در شهرستان های مختلف استان پراکنده بوده و آشکارسازی آنها اثرگذاری خوبی در کاهش تصادفات جاده ای داشته است. وی اضافه کرد: همچنین امسال برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در جاده های [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره های عضو کمیسیون ایمنی راهها در آذربایجان غربی مکلف شدند، برنامه جامع خود برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای را در سریع ترین زمان ممکن به این کمیسیون اعلام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در ششمین جلسه مدیریت اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان گفت: آذربایجان غربی در جایگاه برتر تحلیل تصادفات جاده ای در کشور قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از نقش صدا و سیما در کاهش تصادفات جاده ای در سطح استان اردبیل خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس، با انتقاد از بی توجهی مردم نسبت به توصیه ها برای ممانعت از سفر به استان های شمالی در زمان شیوع کرونا، از افزایش تصادفات جاده ای و کاهش مراجعه مردم برای اهداء خون به عنوان عوامل نیاز شدید بیمارستان های این استان به خون یاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بی احتیاطی 2 تصادف منجر به فوت را در محورهای مواصلاتی زنجان رقم زد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ رضا همتی گفت: برابر تحلیل های صورت گرفته در بحث تصادفات جاده ای، مولفه سرعت غیرمجاز، عامل اصلی 60 درصد از حوادث رانندگی در معابر برون شهری استان ایلام در سال جاری بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۶    
6 نفر دو روز گذشته در تصادفات جاده ای مازندران جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۰    
ترافیک در برخی محورهای مواصلاتی استان زنجان پرحجم گزارش شده است.
توسعه بیمه بر مبنای مصرف، تنها به نفع رانندگان خوب نیست. در طولانی مدت، اقبال بیشتر به این روش بیمه ای، میزان تصادفات جاده ای را به شدت کاهش می دهد چراکه رانندگان متخلف می دانند باید هزینه هیجان زدگی و بی توجهی خود را پرداخت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سال جاری 389 نقطه پرتصادف و حادثه خیز شناسایی شده این استان در حال بازدید و مورد بررسی مشترک پلیس و راهداری قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس فوریت های پزشکی و اورژانس آذربایجان غربی گفت: تعداد بستری های ناشی از تصادفات جاده ای در 6 ماهه امسال، سه هزار و 514 نفر بوده که 34 درصد کاهش را نسبت به مشابه سال گذشته نشان می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اظهار کرد: در پنج ماهه امسال شاهد کاهش تصادفات 9.8 درصدی تصادفات جاده ای در استان تهران بوده ایم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اظهار کرد: در پنج ماهه امسال شاهد کاهش تصادفات 9.8 درصدی تصادفات جاده ای در استان تهران بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: 108 نفر امسال در تصادفات جاده ای جان خود را از دست دادندکه این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال چهار درصد کاهش دارد.
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: زهره سادات لاجوردی گفت: در کمیته جمعیت کمیسیون فرهنگی در حال تهیه طرحی درمورد سقط غیرقانونی جنین هستیم تا ان شاءالله در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد تصویب قرار گیرد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حیدر نوروزی در مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که صبح امروز 10 مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۱    
سرهنگ همتی زاده گفت: برابر تحلیل های صورت گرفته در بحث تصادفات جاده ای در 6 ماهه اول سال جاری، 55 درصد از تصادفات در 30 کیلومتری شهر ها به وقوع پیوسته است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۶    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، رضا میرزاد، روزنامه نگار ایلامی در خصوص این ادعا یادداشتی در اختیار کردپرس قرار داده که به شرح زیر است: محمد نوذری در نشست شورای راهبردی تصادفات استان ایلام به تاریخ 8 مهرماه 99، توسعه راه ها را باعث کاهش 19 درصدی تصادفات ایلام عنوان کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۱    
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان با اعلام اینکه آمار دوربین های کنترل سرعت در جاده های مواصلاتی افزایش می یابد، ادامه داد: آمار فوتی ها بر اثر تصادفات جاده ای در سال جاری 100 نفر کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس فارس گفت: شیوع کرونا و کاهش رفت و آمدها به همراه حضور مستمر پلیس و راهداری در جاده ها کاهش 19 درصدی تصادفات جاده ای فارس را در سال جاری به همراه داشته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یکی از آتش نشانان زن: این کار فقط علاقه است. به همین دلیل هم خیلی از مواردی که به نظر بقیه سخت و مشکل می آید، برای ما یک موضوع عادی است. اما همیشه از حضور در عملیات های نجات به خصوص تصادفات جاده ای غمگین می شوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با اشاره به تصادفات برون شهری در خراسان جنوبی گفت: در 180 روزه ابتدایی سال جاری تلفات حوادث رانندگی در شهرهای استان هفت درصد رشد و در جاده ها 31 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۴    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل با اشاره به اینکه تصادفات جاده ای بیشترین آمار عملیات آتش نشانان بابل است، گفت: در شرایط حساسی که ثانیه ها نقش اساسی در نجات جان انسان ها دارد30 درصد تماس تلفنی به مرکز مزاحمی است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه تصریح کرد: به علت تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه پژو 206 در محور کرمانشاه- سنندج دچار واژگونی شد که متاسفانه در این حادثه 5 نفر جان باختند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کاهش 50 درصدی تلفات تصادفات درون شهری و 42 درصدی تصادفات برون شهری ملایر در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اهالی روستای "کمک" بخش لوداب استان کهکیلویه و بویر احمد از وضعیت نامناسب و ناهموار جاده های ارتباطی گلایه دارند و آن را دغدغه ای کهنه و قدیمی برای 300 خانواری منطقه می دانند که علاوه بر مشکلات تردد بعضا عامل حوادث مرگبار و تلخی هم شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از کاهش 17 درصدی حوادث و سوانح ترافیکی در شش ماهه اول سال جاری در جاده های استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تصادفات جاده ای در شهرستان ممسنی 40 درصد کاهش داشته است
گروه خودروسازی فولکس واگن فراخوانی را برای محصولات پاسات مدل 2020 صادر کرده است تا کیسه های ایمنی هوای سمت شاگرد آنها را تعویض کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ همتی زاده گفت: 65 درصد کشته شدگان ناشی از تصادفات جاده ای در محل حادثه فوت می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آمار حاکی است که تصادفات جاده ای روزانه حدود 500 کودک در سراسر دنیا را قربانی کرده و هزاران نفر را نیز راهی بیمارستان ها می کند. محققان علت اصلی این حوادث ناگوار را نادیده گرفتن کودکان و نوجوانان در طراحی شهری و در نتیجه بی توجهی به ایجاد زیرساخت های تردد مناسب برای این اقشار می دانند.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۲    
سرپرست فرماندهی پلیس راه رشت-انزلی با اشاره به وقوع 54 فقره سانحه رانندگی در شهریورماه سال جاری در محدوده بخش خمام، گفت : خوشبختانه هیچ یک از این حوادث تلفات جانی نداشته، درصورتی که در شهریورماه سال گذشته 5 نفر جان خود را از دست داده بودند. ...