پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۲:۴۴Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های دانش بنیان»

= رئیس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی کشور در بازدید از نمایشگاه محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری کشاورزی البرز با بیان اینکه از مهم ترین ماموریت هایی که سازمان تحقیقات ترویج و آموزش کشاورزی بر عهده دارد یکی دانش بنیان شدن بخش کشاورزی و دیگری ارتقای بهره وری ...
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرآرا مطالبات شرکت های دانش بنیان از مجلس آینده را بررسی می کند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
برنامه ریزی شده است تا در روز پنج شنبه 10 اسفند 1402، دوازدهمین پرتاب ماهواره در دولت سیزدهم صورت گرفته و ماهواره سنجشی تصویربرداری پارس 1 که ماهواره 100 درصد ایرانی بوده و توسط شرکت های دانش بنیان داخلی ساخته شده است، در مدار قرار خواهد گیرد ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
در این مراسم 5 تفاهم نامه همکاری مشترک میان شرکت پتروشیمی پارس و شرکت های دانش بنیان آرتا صنعت آرین، شرکت صنایع پنتان شیمی، طاها قالب طوس، فراسازان پیچ گستر پارس و آتی ساز فناوری به امضای طرفین رسید.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سید مهدی جعفری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نمایشگاه صنعت هوایی پیام با هدف امیدبخشی و در راستای ارایه آخرین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه هوایی برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارگاه آموزشی نحوه انجام ثبت سفارش ویژه محصولات دانش بنیان با هدف افزایش توانمندی های شرکت های دانش بنیان در حوزه صادرات برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: شاهد رشد دو برابری شرکت های دانش بنیان در دولت مردمی، فعالیت 15 پارک علم و فناوری سلامت و تأمین و خرید 40 درصد تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور توسط وزارت بهداشت از شرکت های دانش بنیان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علم و فناوری رئیس جمهور توضیحاتی را درباره انواع شرکت های دانش بنیان در کشور ارائه کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیات دولت اعلام کرد: ان شاءالله فردا دوازدهمین پرتاب فضایی در دولت سیزدهم را خواهیم داشت. به نقل از ایسنا، ماهواره سنجشی تصویربرداری پارس 1 که ماهواره 100 درصد ایرانی است و توسط پژوهشگاه فضایی ایران و با کمک شرکت های دانش بنیان داخلی ساخته شده است، [...]
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۵    
نصر: کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: باید دولت در صنایع راهبردی و شرکت های دانش بنیان استان سرمایه گذاری کند که مهمترین راه چاره نجات از وضعیت عقب ماندگی فعلی استان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در هیئت دولت حضور پیدا کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان سال گذشته رشد 30 درصدی داشتند و پیش بینی می شود امسال هم با چنین رشدی روبه رو باشیم.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱    
وزیر بهداشت از رشد دو برابری شرکت های دانش بنیان در دولت مردمی، فعالیت 15 پارک علم و فناوری سلامت و تأمین و خرید 40 درصد تجهیزات پزشکی توسط وزارت بهداشت از شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: فردا ماهواره سنجشی تصویربرداری پارس 1 که ماهواره 100 درصد ایرانی بوده و توسط شرکت های دانش بنیان داخلی ساخته شده، با یک پرتابگر روسی در مدار قرار خواهد گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سهم شرکت های دانش بنیان از کیک اقتصاد دانش بنیان مشخص شده است لذا از 10 هزار شرکت دانش بنیان 800 شرکت فناور، 2200 شرکت نوآور و 7000 شرکت نوپا هستند.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نخستین دور از مذاکرات (B2B) شرکت های دانش بنیان نفتی با هیئت تجاری روسیه به همت پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت برگزار می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشید کتال ،مدیرعامل شرکت اکتشاف معادن غدیر از نقش شرکت های دانش بنیان در بروزرسانی تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات اکتشافی خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ایجاد زمینه مشارکت بازیگران بزرگ بخش خصوصی در توسعه اقتصاد دانش بنیان، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تعامل با اتاق بازرگانی به منظور نفوذ فناوری های نوین به زنجیره های بزرگ اقتصادی و به هم رسانی ظرفیت شرکت های دانش بنیان و شرکت های صنعتی ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران روز سه شنبه نهم اسفند ماه جلسه هماهنگی توسعه اکوسیستم دانش بنیان مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران با حضور کدخدایی سرپرست امور فناوری سازمان تات و خبات قادری رئیس گروه مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در محل سالن جلسات مرکز ...
صمت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸    
به دانش گرای و بدو، شو بلند چو خواهی که از بد، نیابی گزند(حکیم ابوالقاسم فردوسی) به دنبال فعالیت و رشد شرکت های دانش بنیان در ایران، دیده می شود که اقتصاد دانش بنیان در سال های اخیر، تبدیل به کلیدواژه مهمی در ادبیات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور شده است و بسیاری از مسئولان و مدیران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت: هشت شرکت دانش بنیان در مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز مستقر شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱    
عضو اتحادیه طلا و جواهر کشور با بیان اینکه صنعت طلا و جواهر ظرفیت بالایی برای جذب دانش بنیان ها دارد، اظهار کرد: فرآوری و استخراج بخش مغفول این صنعت در حوزه معادن طلاست و ورود دانش بنیان می تواند در تولید اقتصادی شمش طلا بسیار کمک کننده باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان با توسعه زیرساخت های آزمایشگاهی خود توانست خدمات تست و آزمون متنوع و پیشرفته را به عنوان یکی از موارد تضمین کننده بازار محصولات به صنایع فولاد، نفت و گاز کشور ارائه دهد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی -یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید 3 واکسن وارداتی دامی تب برفکی، طاعون نشخوارکنندگان کوچک و لمپی اسکین شده، ولی رقابت نابرابر بخش دولتی موجب شده است که بازار داخل از آنها دریغ شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام دانش بنیان ها برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷    
محمد رضایی فرد: آیین اعطای جایزه ملی فناوری نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه (نکست) با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، استاندار اصفهان، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مدیران عامل شرکت های دانش بنیان و فناور در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه گفت : پارک های علم و فناوری به خاطر بسترسازی برای فعالیت های فناورانه در پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان نقش مهمی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کیش- ایرنا – مدیرعامل صندوق پژوهش و فن آوری لیدکو گفت: صندوق غیر دولتی حمایت از شرکت های دانش بنیان در کیش تشکیل شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم تأکید کرد: مسئله ای که باید مورد توجه مجلس دوازدهم قرار بگیرد، رفع مشکلات اقتصادی و جمعیت و خانواده است، چراکه اکنون فرهیختگان فعال در شرکت های دانش بنیان اغلب جوان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس از مرکز خدمات کسب و فناوری شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز و برخی واحدهای فناور و دانش بنیان در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بر حمایت از واحدهای فناور و دانش بنیان در راستای تحقق جهش تولید، ایجاد اشتغال پایدار تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان پارک فناوری پردیس از گذشته تا کنون، اقدامات مهمی از جمله پژوهش های درمانی تا شخصی سازی درمان سرطان و تولید دارو برای درمان سرطان برداشته اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پاویون شرکت های دانش بنیان در بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، فروردین 1403 در پکن برپا می شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۳    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی راهی بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی فناوری و تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی چین می شوند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان به منظور صرفه جویی در مصرف آب موفق به ساخت هیدروژل نانوکامپوزیتی کشاورزی برای گل، درخت، محصولات گلخانه ای و کشاورزی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۵    
رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: سازمان اوقاف با شرکت های دانش بنیان که در زمینه تجهیزات پزشکی همکاری می کند و مشارکت هایی در این زمینه داشته است. سازمان اوقاف با مشارکت شرکت های دانش بنیان نسبت به تولید تجهیزات ایمپلنت اقدام کرده است.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سومین و آخرین مانور اجرای انتخابات با حضور بیش از سه هزار و 500 شعبه اخذ رای، تمامی مراحل انتخابات مرور شد. این شعب به گونه ای انتخاب شده بودند که گویای جغرافیای کشور باشد تا فرایند یک رای گیری از احراز هویت تا اخذ رای، شمارش آرا و اعلام نتیجه به ستاد مرکزی انتخابات را عملیاتی سازد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۰    
تأمین سرمایه و اعتبار مالی یکی از جذابیت های برنامه شکوفا برای شرکت کنندگان است که در نتیجه یک مسابقه گرم و هیجان انگیز را شکل می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه امیرکبیر بر ضرورت حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: امیدواریم معاونت علمی ریاست جمهوری نیز تسهیلات لازم را در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار دهند تا این شرکت ها منشا توسعه و پیشرفت کشور شوند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ارتقای زیرساخت ها در راستای هوشمندسازی 11 بندر استان بوشهر از اقدامات این اداره کل در سال جاری بوده است ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مستقر در نمایشگاه رسانه های ایران، مسعود حسنلو دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در سومین روز از نمایشگاه در غرفه خبرگزاری مهر حضور یافت. ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان؛ در این مراسم که به همت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان و مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی و با مشارکت شرکت بوستان گستر گیل از واحدهای زیر مجموعه مرکز رشد برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، نخستین رویداد شبکه ملی مدیران تحقیق و توسعه کشور به همت معاونت سیاست گذاری و توسعه و معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان معاونت علمی ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: با تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان هفته آینده از ربات های هوشمند رونمایی خواهیم کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد، استاندار یزد و معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور استان و جدیدترین محصولات این حوزه بازدید کردند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مستقر در نمایشگاه رسانه های ایران، سجاد محمد علی نژاد از رونمایی رسمی سامانه جان (مبادله محصولات دانش بنیان) در هفته های آتی خبر داد و گفت ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیسی با بیان اینکه دشمن می خواهد اقتصاد و تولید در کشور رشد نداشته باشد و واحدهای صنعتی فعال نباشند اما این اتفاق نیفتاده و رشد تولید و سرمایه ثابت و تجارت در کشور داریم و در همه حوزه ها شاخص ها نشان از پیشرفت دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح گفت: بسیاری از مدیران شرکت های دانش بنیان همکار با وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح زمانی سرباز همین وزارتخانه بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه باید از شرکت های دانش بنیان به منظور ارزان سازی خدمات بیمارستانی حمایت شود، گفت: سازمان اوقاف با همکاری شرکت های دانش بنیان در زمینه تولید ایمپلنت گام برداشته است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زلفی گل گفت: یکی از وظایف اصلی پژوهشگاه ها در شرایط حاضر، داشتن طرح های کلان ملی است؛ همچنین در پژوهشگاه ها باید محوریت اصلی با پژوهش و فناوری و ارتباط گسترده با شرکت های دانش بنیان باشد.