چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۴۶Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های دانش بنیان»

اقتصاد ایران: گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان بر پایه پلاسما سرد و نانو فناوری دستگاه تصفیه هوایی با قیمت یک دهم نمونه آمریکایی را عرضه کردند که در مدت 20 دقیقه قادر به از بین بردن ویروس کرونا است و به گفته آنها این دستگاه به کشورهای همسایه صادر می شود.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۱    
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: صندوق نوآوری بر اساس وظایف خود از شرکت های دانش بنیان برای حضور در بازارهای صادراتی و عرضه محصولات و خدمات دانش بنیان حمایت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین مرکز رسمی شتابدهنده شرکت های دانش بنیان استان آذربایجانشرقی در دانشگاه تبریز، در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز به صورت مجازی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
پمپ های مکنده یکی از نیازهای مهم صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به شمار می رود و شرکت های دانش بنیان داخلی در تولید این محصولات توانمند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان و خلاق در رویداد آنلاین بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال اتریش شرکت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ریییس دانشگاه امیرکبیر گفت: این دانشگاه به مقام نخست در تعداد شرکت های دانش بنیان در میان دانشگاه های کشور دست یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، میزان فروش شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد این دانشگاه در سال 99 را بیش از 150 میلیارد ذکر کرد و گفت: ایجاد 6 مرکز نوآری جدید در دانشکده های این دانشگاه از برنامه های در دستور کار این دانشگاه تا پایان سال جاری است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: چندین تفاهم نامه بین شرکت های دانش بنیان و موسسات نوآفرین در زمینه زبان فارسی انجام شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با بیان این که محور تحول در دستگاه قضایی استفاده از فناوری های نوین است، گفت: استفاده حداکثری از فناوری برای هوشمندسازی دستگاه قضایی با مشارکت حداکثری بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان به عنوان یک راهبرد اساسی باید دنبال شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر ضرورت توسعه صندوق های پژوهش و فناوری در مسیر ارتقای شرکت های دانش بنیان تأکید کرد و خواستار تبدیل تفاهم نامه های نفتی امضاشده این صندوق به قرارداد شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از اعطای بیش از 12 هزار میلیارد تومان خدمات مالی در دو سال گذشته توسط صندوق نوآوری خبر داد و گفت: در دو سال گذشته همچنین بیش از 8 بانک کشور در حوزه تامین مالی شرکت های دانش بنیان و فناور فعالیت کردند و بیش از 5 هزار میلیارد تومان با واسطه گری صندوق نوآوری از این شرکت ها ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نصف جهان: استاندار اصفهان گفت: باید کارآفرینی، اشتغال زایی، نوآوری و خلاقیت در دستور کار بنیاد مستضعفان این استان و شرکت های زیرمجموعه آن قرار گیرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اینکه امسال شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، به حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در سال جاری اشاره کرد و گفت: وزارت نفت از طریق بودجه 1400 می تواند 800 میلیارد تومان منابع را برای حمایت از استارتاپ ها هزینه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نفت با اشاره به شعار سال که تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است بر حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در سال جاری تاکید کرد و گفت: وزارت نفت از طریق بودجه 1400 می تواند 800 میلیارد تومان منابع را برای حمایت از استارتاپ ها هزینه کند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه خوشبختانه در سال های اخیر توجه به شرکت های دانش بنیان فزونی یافته، به گونه ای که توسعه کمّی و کیفی آنها در پی داشته است، گفت: شرکت های دانش بنیان امروز نقش خود را در اقتصاد پیدا کرده اند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: بیش از 150 شرکت دانش بنیان در سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی نقش آفرینی می کنند. به گزارش بازارکار به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: توجه وزارت نفت به نهادسازی در دانشگاه ها، امروز به ثمر نشسته است و ایران بطور قطع در آینده حرف های زیادی در این صنعت در منطقه و جهان خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سامانه الکترولیز آب دریا که توسط محققان یکی از شرکت های دانش بنیان ایرانی طراحی و ساخته شده است، جهت نصب و بهره برداری به کشور امارات صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای تحقق شعار سال نیازمند مدیران جهادی، خلاق و نوآور در کشور هستیم، گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان، اقتصاد کشور را از خام فروشی نجات می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با طراحی و پیاده سازی پلتفرم مرکز تماس، توانستند این پلتفرم را جایگزین نمونه های خارجی در کشور کنند که در ادارات و سازمان ها از آنها استفاده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خیاطیان گفت: برای سال جاری پیش بینی می کنیم درآمد شرکت های دانش بنیان به بیش از 150 هزار میلیارد تومان برسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۳    
آئین تبادل تفاهم نامه همکاری بین شهرداری اصفهان و سازمان جهاد کشاورزی استان و رونمایی از پوستر جذب شرکت های دانش بنیان ظهر امروز _یکشنبه 22 فروردین 1400 _ برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی 1 4 سوریه که از 3 تا 7 خرداد سال جاری در سوریه برگزار می شود، حمایت می کند.
شبکه پنج سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب ( یکشنبه 22 فروردین ماه) با حضور دکتر محمدصادق خیاطیان، سرپرست مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
فرماندار اهر به همراه مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از کارخانه تولید ماسک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بازدید کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۶    
تعداد شرکت های دانش بنیان از پنج هزار و 700 شرکت فراتر رفته است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: پارک علم و فناوری استان در ماه جاری با ارزیابی از حمایت های مورد نیاز واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان استان، ارائه 40 خدمت به روز شده برای آنها را در دستور کار قرار داده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری با بیان اینکه تحریم و کرونا ضریب نفوذ نوآوری را در کشور ما افزایش دادند، گفت: سال گذشته شرکت های دانش بنیان 180 هزار میلیارد فروش داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۶    
امین ندائی a.nedaei65@gmail.com شرکت های دانش بنیان، شرکت هایی هستند که با ایجاد سازوکارهایی به منظور خلق و اشاعه دانش، در جهت توسعه قابلیت ها و توانمندی های خود تلاش می کنند. شرکت هایی که در حوزه داروسازی، مهندسی، آموزش و.. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای انجام عملیات تصویربرداری هوایی و آشکارسازی تغییرات پوشش درختی در حوزه های جنگلی شمال از خدمات و توانمندی شرکت های دانش بنیان استفاده می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای انجام عملیات تصویربرداری هوایی و آشکارسازی تغییرات پوشش درختی در حوزه های جنگلی شمال از خدمات و توانمندی شرکت های دانش بنیان استفاده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای انجام عملیات تصویربرداری هوایی و آشکارسازی تغییرات پوشش درختی در حوزه های جنگلی شمال از خدمات و توانمندی شرکت های دانش بنیان استفاده می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تمامی مسئولان استان در رده های مختلف برای ایجاد تسهیلات در جهت توسعه شرکت های دانش بنیان و فعالیت های آنها، مامور و مسئول هستند و تاکنون نیز شرایط مطلوبی فراهم شده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه احیای حدود 600 حلقه چاه نفتی غیرفعال در کشور از طریق راهکارهایی در مقیاس چاه امکان پذیر است، می توان انتظار داشت با سرمایه گذاری یک میلیارد یورویی شرکت های دانش بنیان در این زمینه، تولید روزانه نفت این چاه ها در سه تا پنج سال به طور میانگین 120 هزار بشکه در روز افزایش یابد.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار دکتر مرادی ضمن تشکر از نماینده همدان و فامنین گزارشی از نحوه واگذاری زمین های شرکت های دانش بنیان و برنامه ها و اقدامات پارک علم و فناوری استان ارائه کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۸    
گروه استان ها-مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری استان مرکزی با بیان اینکه محدودیت ها سبب بلوغ یافتگی شرکت ها شد گفت: سال 99 شرکت ها در فاز تحقیق و توسعه تمرکز بیشتر و در زمینه انضباط مالی و استقرار سیستم های مالی توجه بیشتری داشتند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
صدری مهر رئیس پارک علم وفناوری آزاد در گفت وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درخصوص اهمیت پارک های علم و فناوری در در بازاریابی شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: در فرایند تبدیل ایده به ثروت حلقه های متعددی از جمله طرح و ارائه ایده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: صنایع نفت و گاز از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان استان بوشهر حمایت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵    
مجلس در اولین نشست صحن در سال 1400 حمایت از شرکت های دانش بنیان را در قالب تصویب کلیات طرح جهش تولید دانش بنیان در جهت تحقق مطالبات رهبری در دستورکار قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، حجم صادرات شرکت های دانش بنیان را در سال گذشته حدود یک میلیارد دلار اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس، با ارزیابی مثبت از تصویب کلیات طرح جهش تولید دانش بنیان به تشریح تاثیرات مثبت ایجاد این قانون در حمایت از شرکت های دانش بنیان پرداخت.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۱:۵۰    
به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام/ روز سه شنبه مورخ 17/فرودین ماه/1400بازدید بازرسی کل استان ایلام به منظور بررسی مشکلات و موانع پیشروی توسعه و تولید شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان ایلام از این پارک بازدید بعمل آورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:برای کمک به اشتغالزایی 200 هزار فرصت شغلی را در زمینه هایی همچون صنعت ، بازار داخلی ، شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای مجازی هدفگذاری کردیم که آموزش و تسهیلات را نیز در همین ارتباط ارائه می کنیم .
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ساخت یک تجهیز کاربردی شناورهای ملکی با بهره گیری از توان متخصصان این شرکت و شرکت های دانش بنیان داخلی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فعال بودن کلینیک های صنعت بسیج در کشور گفت: هدف سازمان بسیج، حمایت و پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها بوده و در همین راستا کلینیک های صنعت بسیج در کشور توسعه و فعالیت های خود را افزایش داده اند .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۵    
اختیاری، رییس کمیته پژوهش و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان جزو ستون های اصلی اقتصاد مقاومتی هستند از دولت خواستار حمایت ویژه از طرح جهش تولید دانش بنیان شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اینکه توانایی تولید 400 واگن مترو در سال را داریم، گفت: تولید قطار ملی با همکاری شرکت های دانش بنیان و مهندسین داخلی اجرایی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شریف گفت: آیین بهره برداری از طرح های توسعه ای ناحیه نوآوری تحول بزرگی را در توسعه و استقلال شرکت های دانش بنیان و نیز نهاد های خدمت دهنده به این شرکت ها در دانشگاه رقم می زند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پروژه طراحی و ساخت سیستم رانش مترو در جهاد دانشگاهی علم و صنعت تأکید کرد: اصلی ترین پشتوانه این پروژه، تجربیات مجموعه جهاد دانشگاهی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است که بدون آن، کار به ثمر نمی رسید ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران شهر تهران برای بهره مندی از ظرفیت های علمی شرکت های دانش بنیان مرکز نوآوری مدیریت بحران را راه اندازی می کند.