شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۵۷Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های دانش بنیان»

عصر ایران   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت مردمی به توسعه کمی و ارتقاءکیفی شرکت های دانش بنیان اهتمام ویژه ای دارد و با حمایت از تولیدات آنها، به رونق و خودکفایی در تولید و نیز صادرات محصولات دانش بنیان کمک می کند.
ایسنا   ۳۱ دقیقه پیش    
ایسنا/البرز مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی البرز از اجرای سیاست خودکفایی کودهای کشاورزی با حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان داخلی خبر داد.
هم اندیشی   ۳۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
دستگاه منبع تغذیه ولتاژ بالا تولیدشده در یکی از شرکت های دانش بنیان توانسته است در شرکت ها و دانشگاه ها برای کاربردهای متنوع از آبدوست کردن سطوح تا استریل تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.
تیتر20   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فولاد خوزستان با اجرای برنامه های مختلف در حوزه بومی سازی و همچنین دستیابی به بومی سازی 25 هزار قطعه و تجهیزات، امروز در تلاش است با حمایت از شرکت های دانش بنیان اهداف مهمی از جمله افزایش کیفیت تولید، انتقال تکنولوژی ، ارتقای دانش فنی و اشتغالزایی را محقق کند.
هم اندیشی   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با استفاده از کامپوزیت ها و نانو مواد، لوله ها و اتصالاتی را برای صنایعی که دارای خوردگی بالایی هستند مانند نفت، گاز و فاضلاب به تولید رساندند که این محصول جایگزین نمونه خارجی شده است.
هم اندیشی   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی پوشش های RTV را با خواص آبگریزی و عایقی بالا به تولید رساند.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر شرکت خدمات حمایتی استان البرز از اعلام آمادگی این شرکت برای عقد قرارداد همکاری با شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان داخلی کودهای کشاورزی در راستای جلوگیری از واردات و تولید کودهای با کیفیت و استاندارد داخلی خبر داد.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری طی حکمی سرپرست معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان را منصوب کرد.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رفع مشکل 80 و احیای 10 واحد تولیدی، آزادسازی 102.52 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی، تعیین تکلیف 281 پرونده اموال تملیکی به ارزش حدود 108 میلیارد ریال و... برخی از اقدامات دادگستری استان یزد در 6 ماهه نخست سال جاری در جهت اجرای دستورات و اولویت های اعلامی رئیس دستگاه قضا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۰    
در حاشیه این برنامه علمی – تخصصی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی – درمانی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی برگزار شد و شرکت های دانش بنیان پژوهشگاه رویان، به معرفی محصولات پیشرفته سلولی و تازه ترین یافته ها پرداختند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین اجلاس و نمایشگاه شهر پایدار با هدف ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در راستای پایداری اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و شهر هوشمند با حضور 110 شرکت دانش بنیان در جزیره کیش آغاز به کار کرد.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بیش از هزار نفر از نخبگان تا پایان سال جاری در دستگاه های اجرایی کشور جذب می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس کل دادگستری لرستان خواستار ایجاد مجتمع شرکت های دانش بنیان استان شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در بازدید و جلسه در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۱    
دستاورد های شرکت های دانش بنیان در حوزه خودرو های برقی در نمایشگاه شهر پایدار کیش در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز نوآوری شرکت ملی پست گفت: شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها با توسعه زیست بوم کارآفرینی و نوآوری، نیروی محرکه اقتصاد هستند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: روز گذشته رضا اسدی فرد رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از رکوردشکنی در افزایش ثبت شرکت های دانش بنیان خبر داد و عنوان کرد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، علی اکبرحسینی محراب ظهرامروز درنشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان استان اظهارداشت:شرکت های دانش بنیان کمک بزرکی به کشورمی کنند چراکه علمی را که دراختیار کشورقرار می دهند،تولید جوانان است. ...
به منظور پی گیری مسائل و مشکلات برگزیدگان جشنواره کارآفرینان برتر سال های گذشته مدیران اشتغال و کارآفرینی و اجتماعی از یک شرکت دانش بنیان واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آمار های رسمی و تعداد شرکت های دانش بنیان و مبتنی بر فناوری های پیشرفته با سرعت زیادی در مناطق مسلمان نشین چین رشد می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۸    
رضا محتشمی پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهار داشت: در حوزه معادن شرکت های دانش بنیانی فعالیت می کنند و در راستای کمک به بخش معادن، تجهیزاتی را به این بخش وارد کرده اند. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان اظهار داشت:شرکت های دانش بنیان کمک بزرگی به کشور هستند چراکه علمی که در اختیار کشور قرار میدهند تولید جوانان است.
آنا / مدیر اینفو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین رویداد کسب وکاری و استارتاپی م ًنو برای حمایت از ایده های نوآورانه دانش آموزان و تبدیل آن ها به کسب وکار های واقعی برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امیر حسین استقلال در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز با اشاره به حمایت مجموعه جهاد دانشگاهی از فعالیت ها و شرکت های دانش بنیان گفت: در مجموعه جهاد دانشگاهی استان فارس پنج ساختار در حوزه اشتغال زایی وجود دارد. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه در پروسه کم آبی باید شعار ممنوعیت را به محدودیت تبدیل کنیم؛ گفت: از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها برای عبور از مشکلات استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: دولت و این وزارتخانه در حمایت از شرکت های دانش بنیان حوزه کشاورزی نگاه ویژه ای دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۱    
اسدی، رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان از مرز 8000 شرکت عبور کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری شده در ماه های پایانی خود است، ولی شاید هنوز خیلی از نخبگان کشور ندانند چه حمایت هایی از شرکت های دانش بنیان انجام می شود و برای این شرکت ها چه برنامه هایی پیش بینی شده است. سؤالات زیادی در خصوص این شرکت ها وجود دارد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
ساری - قلی پور، دانشیار دانشگاه و فعال شرکت دانش بنیان در مازندران گفت: شرکت های نوپا و دانش بنیان با مشکل بازاریابی و نقدینگی روبرو هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری لرستان، استفاده از زندانیان ماهر در واحدهای فناور را از برنامه های پیشنهادی به وزارت علوم عنوان کرد و گفت: در این طرح زندانیان ماهر ضمن کمک به واحدهای فناور، منبع درآمدی را نیز برای خانواده خود فراهم می کنند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا، مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در جلسه شورای سیاست گزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز، این رویداد را مهم ترین اتفاق سالانه صنعت نفت جنوب عنوان و تصریح کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: بیشتر محصولات شرکت های دانش بنیان نیازمند تامین قالب های صنعتی هستند که دارای پیچیدگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی گفت: در سال 1401 در افزایش تعداد شرکت ها رکوردشکنی داشتیم.
آنا / قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سلامت دیجیتال را یکی از راه های توسعه نظام بهداشت و درمان و تسهیل کننده دسترسی های عمومی به خدمات درمانی می دانند و کارآفرینان در تلاشند تا با نوآوری های خود این هدف را محقق کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان از مرز 8000 شرکت عبور کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین اجلاس و نمایشگاه شهر پایدار با هدف ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در راستای پایداری اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و شهر هوشمند با حضور60 شرکت دانش بنیان از پنجشنبه در جزیره کیش آغاز به کار می کند.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه از طرح ها و ایده های خلاقانه استقبال می کنیم، گفت: معتقدیم می توان چرخه خلاقیت و نوآوری را با چنین سیاست هایی در سازمان گسترش دهیم که در نهایت می تواند منجر به شتاب و توسعه فناوری شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۳    
مشاور رئیس سازمان و رئیس گروه توسعه پایدار و امور فناوری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اعلام فراخوانی در راستای اجرای طرح های پژوهشی مورد نیاز این سازمان در سال 1401 برای همکاری با مراکز پژوهشی، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اربیل عراق، نسبت به استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان ابراز علاقه مندی کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد هادی موذن در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران ، اظهار کرد: شرکت های دانش بنیان و در کنار آن نخبگان برای تبدیل ایده به محصول نیاز به حمایت های مالی دارند. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تلاش کردیم چاه های آسان را برای عرضه انتخاب کنیم که منجر به دلسردی شرکت های دانش بنیان نشود. شورای اقتصاد نیز اجرای طرح احیای این چاه ها را با ارزش 500 میلیون دلار تصویب کرد، پس از آن کار را به پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز سپردیم تا دچار تشریفات مناقصات نشویم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی فعالان و مدیران شرکت های تولیدی و دانش بنیان درخصوص مشکلات واحد های کارگری و تولیدی در دادگستری استان مرکزی برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد مرتضوی روز سه شنبه در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: اجرایی کردن نهضت ملی مسکن علاوه بر تامین مالی، به استفاده از فناوری های نوین نیز وابسته است، چرا که با روش های گذشته و سنتی فعلی حل مشکلات مسکن کشور امکان پذیر نیست. ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در حوزه زیست فناوری حدود 700 شرکت در حال تولید محصولات تجاری هستند و این محصولات در بازار نیز عرضه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان تقاضا محور و بدون تشریفات مزایده انجام می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بعدازظهر امروز نخستین قرارداد احیای چاه های کم بازده با شرکت های دانش بنیان امضا شد. در این مراسم محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت، اظهار کرد : ما حدود 700 چاه کم بازده را شناسایی کردیم تا با کمک شرکت های دانش بنیان تولید از این چاه ها را افزایش دهیم. ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل بازاریابی و مطالعات بازار بیمه ایران، با همکاری مدیریت های فنی، نخستین جلسه پرسش و پاسخ را با شرکت های دانش بنیان، به صورت حضوری و آنلاین برگزار نمود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۵    
ایسنا/کرمان رئیس پارک علم و فناوری کرمان گفت: رکن اصلی راه اندازی کانون های شکوفایی و خلاقیت در جهت رشد و توانمندسازی جوانان و دانش آموزان مستعد، خلاق و دارای ایده است، که سهم به سزایی در آینده کشور دارند و حمایت و بهره مندی از ایده هایشان منجر به تولید محصولات و تشکیل شرکت های دانش بنیان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تبریز- رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی گفت: 3.6 درصد از کل اقتصاد استان آذربایجان شرقی از سوی شرکت های دانش بنیان تأمین می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر در امور نفت گفت که اولین قرار داد ملی بزرگترین رویداد فناورانه به ارزش حدود 500 میلیون دلار جهت احیای حدود 750 حلقه چاه های کم بازده امضا شد. ...