چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۳Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های دانش بنیان»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعضای هیأت علمی، شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده های دانش بنیان طی فراخوانی از گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه خبر داد.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی در حاشیه جلسه کمیته ملی واکسن کرونا اظهار داشت: ما با تکیه بر دانشمندان داخلی، شرکت های دانش بنیان تولید واکسن را در داخل کشور دنبال می کنیم و به نظر من، بیشترین دلبستگی ما به تکیه بر دانش داخلی است ...
صادرکنندگان کالاهای صنعتی و فعالیت های دانش بنیان بخش صنعت و معدن بر اساس انعقاد قرارداد صندوق توسعه ملی و بانک توسعه صادرات ایران می توانند از طریق سپرده گذاری ریالی از این بانک تسهیلات دریافت کنند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صنایع لبنی کشور با انتشار فراخوانی از شرکت های دانش بنیان برای رفع نیازهای فناورانه خود دعوت کردند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان داروی گیاهی برای درمان بیماری انگلی به نام "کوکوکسیدیوز" طیور ارائه دادند که به گفته آنها استفاده از این دارو بر خلاف داروهای آنتی بیوتیک محدودیت ندارد، ضمن آنکه مصرف آن موجب افزایش سیستم ایمنی طیور خواهد شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۰ ساعت پیش    
سربازی امروز به عنوان یک غول بزرگ برای بسیاری از جوانان و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی که سن و سالی ازشان گذشته است، شناخته می شود. در این میان بسیاری از دانشجویانی که در شرکت های دانش بنیان فعالیت میکنند اطلاع زیادی از تسهیلاتی که میتوانند برای دوره دو ساله خدمت خود داشته باشند ندارند ...
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح جهش تولید دانش بنیان مجلس شورای اسلامی از گسترش شرکت های دانش بنیان در سراهای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی حمایت کرده و به رفع موانع موجود برای فعالیت آنها کمک می کند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر دوم فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون اقتصاد دانش بنیان، هفته آینده در مجلس شورای اسلامی، با بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان از جمله صنعت آب و برق در قالب "طرح جهش تولید"، راه های چگونگی تخصیص افزایش تسهیلات و حمایت از آنها را عملیاتی خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۱۵    
شرکت پارس پک، از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در ارائه خدمات رایانش ابری، میزبانی ابری و خدمات دیتاسنتر است که جهت تکمیل تیم فنی خود در استان تهران از نیروی های جوان، مستعد و متخصص دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تمامی قطعات گلوگاهی توسط شرکت های دانش بنیان ساخته و تامین شده و امروز تمام تجهیزات نیروی دریایی بومی و تولید داخل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش: همه تجهیزات و قطعات گلوگاهی را در شرکت های دانش بنیان در داخل کشور تولید کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه پیشرفت های نیروی دریایی ارتش چشمگیر است، گفت: شرکت های دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در حوزه جهاد خودکفایی پیشگام بوده است اظهار کرد: تمامی قطعات گلوگاهی توسط شرکت های دانش بنیان ساخته و تامین شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۵    
رواج فناوری خانه های هوشمند و مدیریت مصرف انرژی، نیازمند فرهنگ سازی عمومی، نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان، ایجاد کشش واقعی در بازار ها و گسترش و دسترس پذیری تجهیزات این حوزه است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به دلیل نقش بسته بندی و طراحی صنعتی در فروش محصولات، کمک هزینه طراحی صنعتی تا سقف 50 درصد هزینه های صورت گرفته به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با حمایت هدفمند از شرکت های دانش بنیان به عنوان ستون های اقتصاد آینده کشور ممکن است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۸    
بهنام عسکری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری فارس در شهرستان مرودشت اظهار داشت: در شرایط کنونی که دیگر دولت امکان استخدام ندارد، شرکت های دانش بنیان که می توانند زمینه ساز روشنی برای جامعه باشند، بهترین راه ممکن برای فارغ التحصیلان و افراد دارای تخصص و مهارت می باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دلیل نقش بسته بندی و طراحی صنعتی در فروش محصولات 50 درصد از هزینه های شرکت های دانش بنیان و خلاق در این زمینه را پرداخت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات آب از ساخت اولین رسوب سنج شناور با همکاری شرکت های دانش بنیان خبرداد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به آمار 12 درصدی بیکاری در کشور، گفت: مجلس کمیسیون ویژه جهش تولید را تشکیل داده تا اقداماتی در جهت جهش تولید، مسکن و جهش شرکت های دانش بنیان به عنوان اولویت پیگیری شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
با هدف حل چالش های فناورانه مطرح در رویداد ریورس پیچ (Reverse Pitch) مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، بازدید سه روزه ای از سوی شرکت های دانش بنیان در حوزۀ لجستیک هوشمند از خط تولید فولاد مبارکه انجام شد.
نقش مهم شرکت های دانش بنیان در اقتصاد ایران و نیز اشاعه فناوری در شبکه های نوآوری، اهمیت وجود چنین شرکت هایی را در جوامع امرزی مشخص می کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات آب از ساخت اولین رسوب سنج شناور با همکاری شرکت های دانش بنیان خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس حوزه تولید و کسب و کار، گفت: مسئولان، برای تامین مالی کسب و کارها و شرکت های دانش بنیان به جز صندوق شکوفایی، بایستی، حمایت های مالی دیگری را در دستور کار قرار بدهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: با استفاده از دانش شرکت های دانش بنیان و کارخانجات داخلی، بیش از 75 درصد از تجهیزات مجتمع های پرورش ماهی در دریا در داخل بومی سازی و تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد که فروش محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور این استان در دولت تدبیر و امید نسبت به قبل از سال 92 حدود 35 برابر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۱۷    
گروه استان ها عدم اعتماد به شرکت های دانش بنیان به سبب نوپا بودن از مشکلات آنها بوده در حالی که این شرکت ها از توانایی های بالایی برای تحقق جهش تولید برخوردار هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رویداد "نقش موثر زنان در مدیریت مصرف آب، برق و انرژی(شکوفا)" با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه زنان، مالکیت فکری، زیست بوم نوآوری 14 و 15 دی ماه جاری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: با استفاده از دانش شرکت های دانش بنیان و کارخانجات داخلی، بیش از 75 درصد از تجهیزات مجتمع های پرورش ماهی در دریا در داخل بومی سازی و تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد نقش موثر زنان در مدیریت مصرف آب، برق و انرژی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه زنان، مالکیت فکری، زیست بوم نوآوری در دی ماه به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید تجهیزات حرارتی مانند کوره های حرارتی شدند، ضمن آنکه با حضور دانش آموختگان دانشگاهی در این مجموعه، خدمات فنی نیز به صنایع ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن طرح اقتصاد دانش بنیان تا دو ماه آینده و ارسال آن به صحن مجلس خبر داد و گفت: ساختارهای جدید اقتصادی برای شرکت های دانش بنیان در این طرح دیده شده است.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
این رویداد توسعه و نفوذ فناوری در صنعت فولاد را هدف قرار داده است و توسط مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود. ...
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
بعد از تهران استان یزد دومین استان می باشد در این عرصه می باشد. استان یزد در زیر ساخت ICT کشور ، یزد مقام سوم را دارد و در شرکت های دانش بنیان رتبه چهارم در تعداد شرکت های خلاق رتبه دوم را دارا می باشد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: پژوهش های توسعه ای در شرکت های دانش بنیان حامی دارند؛ اما پژوهش های کاربردی و مهم تر از آن پژوهش های بنیادی در دانشگاه ها متولی خاصی ندارند.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
نسخه جدید سامانه همراه بانک توسعه صادرات ویژه نسخه IOS با قابلیت های جدید به روز رسانی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پارس پک از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در ارائه خدمات رایانش ابری، میزبانی ابری و خدمات دیتاسنتر است که ، جهت تکمیل تیم فنی خود در استان تهران از افراد جوان ، مستعد و متخصص واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شریف با اشاره به فعالیت شرکت های دانش بنیان در این دانشگاه گفت: در حال حاضر بیش از 500 شرکت دانش بنیان در دانشگاه شریف فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پروژه پرورش ماهی در قشم که از سوی یکی از شرکت های دانش بنیان اجرایی شده است تاکنون پیشرفت 60 درصدی داشته است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی در ایام تعطیلات کرونایی خدمات خود را به صورت تلفنی و مجازی به شرکتهای دانش بنیان متقاضی ارائه می کند. پیرو اعلام تعطیلی دستگاه های اجرایی، صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات به شرکت های دانش بنیان را به صورت غیر حضوری ارائه خواهد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون دانش بنیان مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت اختصاص یافته به شرکت های دانش بنیان نباید تنها به تسهیلات محدود شود و در برخی مناطق باید شرکت های خلاق، در اولویت قرار گیرند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون دفتر توسعه کسب و کار بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طبق آخرین آمار 300 شرکت دانش بنیان در کل صادرات مستمر دارند که بیشترین آن در حوزه صنایع معدنی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
سیستم کنترلی مشعل های کوره مطابق با استانداردهای روز دنیا از سوی یکی از شرکت های دانش بنیان طراحی و تولید شد.
برترین ها / روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: محققان ایرانی به دانش ساخت واکسن کرونا دست یافته اند و کشور ما همپای دنیا در ساخت واکسن کرونا حرکت می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پیرو اعلام تعطیلی دستگاه های اجرایی، صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات به شرکت های دانش بنیان را به صورت غیر حضوری ارائه خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خراسان رضوی فیلتر سلولزی عمقی برای تصفیه روغن توربین را به بازار عرضه کرده است که می تواند با حذف وارنیش از روغن های روان کار توربین، عملکرد این توربین ها را بهبود دهد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
یاتاقان ها قطعات تجهیزاتی دوار هستند که تاکنون عمدتا از خارج کشور وارد می شدند؛ ولی اکنون از سوی محققان یکی از شرکت های دانش بنیان به تولید صنعتی رسیده است و اکثر صنایع از جمله فولاد از این قطعه بهره مند شده اند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر پروژه های بیوتک ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آمادگی شرکت های دانش بنیان برای تولید ماهانه 3 تا 5 میلیون کیت تشخیص سریع کرونا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با هدف حل چالش های فناورانه مطرح در رویداد ریورس پیچ (Reverse Pitch) مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، بازدید سه روزه ای از سوی شرکت های دانش بنیان در حوزۀ لجستیک هوشمند از خط تولید فولاد مبارکه انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص مشکلات واحدهای تولیدی لوازم یدکی خودرو، استفاده از شرکت های دانش بنیان در حوزه نفت و اطلاعاتی درباره بسته های کمک معیشتی در خبرگزاری میزان منتشر شده است.. ...