دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۴۴Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات علمی دانشگاه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه مازندران پذیرش ایران به عنوان عضو دائم سازمان منطقه ای شانگهای را زمینه ساز ترک برداشتن و لرزان شدن پایه های تحریم بر اقتصاد ایران دانست و گفت : طی سال های آینده اثرات مثبت این اتفاق مهم و راهبردی برای مردم و بخصوص فعالین اقتصادی مشخص خواهد شد .
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: نکته مهم در درمان شپش به دلیل قدرت سرایت پذیری بالای آن این است که تمام افراد خانواده که دچار علامت هستند باید تحت نظر پزشک و درمان مناسب قرار گیرند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مادران باردار در صورت ابتلا به کرونا باید به سرعت به مراکز منتخب کرونا مراجعه کنند و درمان برای آنها آغاز شود. ...
یک عضو هیات علمی دانشگاه درباره تبعات افزایش حقوق برخی گروه ها در دولت قبل گفت: دولت دوازدهم برای اینکه در سال های گذشته نتوانسته حقوق کارمندان و بازنشستگان را متناسب با تورم افزایش دهد، در ماه های پایانی این کار را انجام داد، اما اصلا به فکر تامین منابع پایدار آن نبود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۲    
تهران-ایرنا- "محمد رضا نیستانی"، عضو هیات علمی دانشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی باید 90 درصد آموزش ها، حضوری باشد زیرا دانش آموزان در این سنین مهارت ها و آموزش های پایه و اساسی را فرا می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۲    
مشهد- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: استاد شهریار از نظر بسیاری از شعرا در تجلی عواطف در شعر فارسی بی مانند است و به گفته هوشنگ ابتهاج که غزل سرای بزرگی است "حتی سعدی در این زمینه به پای شهریار نمی رسد".
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جریان بازدید و سخنرانی در دانشگاه ملی تاجیکستان، ضمن دریافت مدرک دکترای افتخاری از این دانشگاه عضویت افتخاری هیات علمی دانشگاه ملی تاجیکستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر امور هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس نحوه اجرای طرح تمام وقت ویژه هیات علمی در این دانشگاه را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند گفت: شادروان دکتر زهرا استادزاده، عضو هیئت علمی فقید وزارت علوم یکی از چهره های نام آشنای حوزه ترویج برون مرزی زبان و ادبیات فارسی است که فعالیت های او در کرسی های زبان فارسی ایران در دانشگاه های خارج از کشور نباید هیچ گاه فراموش شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، کیومرث یزدان پناه درو عضو هیات علمی دانشگاه تهران طی یادداشتی نوشت: اتحادیه امنیتی _ اقتصادی شانگهای اگر به حرکت درآید و فرایندهایش به راهبرد تبدیل شوند، دیگر نهادهای بین المللی در برابر عظمتش سر تعظیم فرود خواهند آورد ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور بعد از ظهر امروز جمعه در ادامه برنامه های سفر به تاجیکستان با حضور در دانشگاه ملی این کشور از نمایشگاه دستاوردهای علمی این دانشگاه بازدید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن تقاضای واقعی بازار خودرو را یک میلیون و 500 هزار دستگاه خودرو اعلام کرد و گفت: یکی از دلایل افت کیفیت خودرو، ایجاد سورس های موازی در میان تامین کنندگان قطعات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: افزایش یک جانبه سالمندی ساختارهای اجتماعی و فرهنگی جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: بدون انجام واکسیناسیون نمی توان مدارس را بازگشایی کرد البته اگر تمام افراد بالای 40 سال را در جامعه واکسینه کنیم مشکلی چندانی برای بازگشایی مدارس پیش نمی آید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۸    
رکنا: عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان با تاکید بر نقش توسعه نامتوازن بر تشدید سرعت فرسایش خاک در ایران تصریح کرد: از زمانی که مالکیت دولتی بر جنگل ها و مراتع کشورمان حاکم شد و دولت نیز این مراتع را به بخش خصوصی واگذار کرد و بخش خصوصی هم به تغییر کاربری عرصه های طبیعی و توسعه شرکت های کشت و صنعت و سایر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: علائم شایع کرونا در کودکان شامل قرمزی چشم، قرمزی زبان، ضایعات پوستی، درد شکم و مشکلات گوارشی بوده که والدین باید بلافاصله به مراکز درمانی برای تشخیص و درمان بیماری مراجعه کنند.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزاری جشنواره های سالیانه ملی و بین المللی را بهترین مسیر برای فرهنگ سازی و توسعه طب ایرانی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۰    
ایسنا/اصفهان یک عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سبک زندگی ما باید متناسب با شرایط فعلی کرونا تغییر کند، چراکه علاوه بر دوران کرونا در دوران پساکرونا نیز با چالش های زیادی مواجه می شویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشکده فنی دختران بندرعباس گفت: طبق اعلام وزارت علوم و تحقیقات سابق تنها واکسیناسیون هیات علمی دانشگاه ها انجام شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۴    
رشت - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه گیلان با اشاره به اینکه قوانین مالیاتی در برخی امور نیاز به بازنگری جدی دارد، گفت: دولت نیازمند تکیه به درآمدهای پایدار است و برای این منظور باید پایه های مالیاتی جدیدی در حوزه های سوداگری برای کمک به بودجه کشور تعریف و خلق پول اعتباری به شدت محدود شود.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کتاب خطابات قانونیه از دیدگاه امام خمینی و مشهور اصولیان اثرجدید حجت الاسلام عبدالرضا فرهادیان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان منتشرشد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از روزنو، این معلمان خواهان اجرای کامل رتبه بندی بر اساس نظام رتبه بندی هستند که افزایش حقوق ها را تا 80 درصد اعضای هیات علمی دانشگاه ها تضمین می کند ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۶    
این روزها در شبکه های اجتماعی از میان نامزدهای پیشنهادی نام حجت الاسلام مهدی نوروزی مدیر حوزه علمیه اردبیل و علیرضا آل امین عضو هیات علمی دانشگاه و از مدیران وزارت جهادکشاورزی برای تصدی استانداری اردبیل بیشتر مطرح است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم شدن امکان واکسیناسیون خانواده اعضای هیأت علمی و کارکنان این دانشگاه خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۹    
شاید برای بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مشتاق جذب به عنوان هیئت علمی در دانشگاه، شرایط لازم برای جذب و همچنین پیش شرط های اصلی و اولیه برای قبولی در این فرایند مبهم باشد. سوالاتی که قطعا ذهن بسیاری از آن ها را درگیر به خود می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: بسیاری از مشکلات خوزستان، سال ها است که توسط مدیران برجسته شده و در مصاحبه ها تکرار شده اند اما چون راه حل های این مشکلات همواره ناکارآمد و غیرتخصصی بوده، نه تنها این مشکلات حل نشده است، بلکه تشدید شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
متخصص آسم و آلرژی وعضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز در تشریح حسایت های فصلی و آلرژی و شباهت آنها با بیماری های تنفسی به ارائه توضیحاتی پرداخت.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۳۶    
به گزارش سبلان ما ، در جلسه امروز شورای اسلامی شهر گرمی، دکتر سید عباس حسینی با سه رای موافق و دو رای مخالف از سوی اعضای شورای اسلامی شهر گرمی به عنوان شهردار گرمی انتخاب شد. حسینی، هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گرمی و مدیرگروه عمران و معماری است. ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از لحاظ حقوقی قابل دفاع نیست، خواستار شفاف شدن موضع شورای عالی فضای مجازی درخصوص این طرح شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: پیام طبرسی گفت: بیماری قارچ سیاه جدید نیست و در سال های قبل افراد مبتلا به دیابت و پیوندی این بیماری را تجربه می کردند. این متخصص بیماری های عفونی با اشاره به این که در دهه های گذشته فراوانی قارچ سیاه به میزان امروز نبود ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: صرفا آزادسازی قیمت خودرو در صورتی که سایر معضلات این صنعت همچنان به قوت خود باقی است، راه به جایی نمی برد بنابراین برنامه های اصلاحی دولت می بایست همه جانبه نگر باشد.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جشنواره طب ایرانی را بهترین فرصت برای معرفی ماهیت علمی این مکتب طبی و شناساندن آن به جامعه پزشکی رایج دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیش از 170 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان صبح امروز (یکشنبه) در اعتراض به عدم صدور حکم همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی در محوطه سازمان مرکزی این دانشگاه تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به اینکه یکی از علت های پرخوری در دوران عادت ماهانه تغییرات هورمونی است، گفت: هورمون های تخمدان نقش مهمی در این وضعیت دارند و استفاده از رژیم های پر پروتئین یکی از کارآمدترین روش های کنترل اشتها در این دوران است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
در این طرح تمامی اقشار جامعه اعم از پزشکان، وکلا، کارگران، کارمندان، رانندگان، قضات، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، مهندسان، کارآفرینان، خانم ها و سرپرستان خانواده ها، مکانیک ها و ... می توانند با افتتاح حساب و سپرده گذاری نزد بانک از تسهیلات این طرح بهره مند شوند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم(اندوکرینولوژی) گفت: ویروس کرونا می تواند باعث بروز دیابت در افراد مُستعد شود بطوری که در برخی از بیماران، نخستین تظاهر کرونا به شکل دیابت است. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دیده بان ایران: خبرهای رسیده حاکی از این است که سید علی علم الهدی برادر همسر سیدابراهیم رئیسی، به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور انتخاب شده است. سیدعلی علم الهدی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و رئیس دانشکده الهیات این دانشگاه و فرزند پنجم حجت الاسلام علم الهدی است .
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست دانشگاه پیام نور از برگزاری دوره مدیریت سبز دانشگاهی برای اعضای هیات علمی دانشگاه خبر داد.
متخصص طب سنتی ایرانی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه رشته و دانشکده های طب سنتی ایرانی با حمایت دکتر عین اللهی زمانیکه ایشان معاون آموزشی وزارت بهداشت بودند، محقق شده، گفت: انتظار می رود در دولت جدید با حضور دکتر عین اللهی در تولیت سلامت، این مهم توسعه بیشتری پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه گفت: مهم ترین فایده سرمایه اجتماعی این است که مردم در کنار دولت می ایستند و در این صورت توان دولت ضرب در هزار خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه فرهیختگان نوشت: تامین واکسن موردنیاز گروه های مختلف موجب شد تا فرآیند واکسیناسیون دانشجویان با چند هفته تاخیر، اما بالاخره آغاز شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/اصفهان عضو هیات علمی دانشگاه کاشان گفت: تخریب سردابه امامان (اماما) لتحر که روزی زیارتگاه، نمازخانه، محل برگزاری آیین محرم و پخت نذری بود حال و روز خوشی ندارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز(پانا)- بیماری آرنج تنیس بازان بیشتر افراد جوان به ویژه کارمندان و ورزشکارانی را درگیر می کند که کار زیاد با دست انجام می دهند. عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معرفی بیشتر این بیماری گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه، به عنوان یکی از 10 عضو اصلی کنسرسیون بین المللی پرورش آرتمیا تحت حمایت سازمان خواروبار ملل متحد (فائو) انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۹    
اصفهان-ایرنا- متخصص تغذیه و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در هفته اول ابتلا به کرونا از غذاهایی که راحت هضم می شوند، انواع سوپ هایی که از گوشت سفید مثل مرغ، ماهی، کبک، بوقلمون و بلدرچین و سبزیجات تازه پخته شده استفاده کنید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
کرج (پانا) - یک متخصص ایمنولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه تاکید کرد افرادی که واکسن تزریق می کنند ناقل نبوده و نیاز به قرنطینه ندارند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی البرز، مرضیه توکل ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه و تحلیلگر اقتصادی گفت: اقتصاد ایران باید از دست شبه تولید کنندگان نجات پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص اثرات خصوصی یا دولتی شدن شرکت های خودروسازی توضیحاتی داد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ؛ نهم تیرماه امسال، همزمان با فعالیت های انتخاباتی همتی، رئیس کل وقت بانک مرکزی، خبر برکناری وی از این سمت رسانه ای شد. در آن زمان هیات وزیران به ریاست حسن روحانی رئیس دولت دوازدهم، با خاتمه مسئولیت همتی در سمت ریاست کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موافقت و اعلام کرد ...