پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۱۱Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

پول نیوز (poolnews.ir)

پول نیوز 29 اسفند 1393 پول نیوز 29 اسفند 1394 پول نیوز 1 فروردین 1395 پول نیوز 1 فروردین 1396 پول نیوز 28 اسفند 1397 پول نیوز 29 اسفند 1398 پول نیوز 31 فروردین 1399 پول نیوز 1 اردیبهشت 1399 پول نیوز 31 خرداد 1399 پول نیوز 31 تیر 1399 پول نیوز 31 مرداد 1399 پول نیوز 31 شهریور 1399 پول نیوز 30 مهر 1399 پول نیوز 30 آبان 1399 پول نیوز 30 آذر 1399 پول نیوز 30 دی 1399 پول نیوز 30 بهمن 1399 پول نیوز 1 اسفند 1399 پول نیوز 2 اسفند 1399 پول نیوز 3 اسفند 1399 پول نیوز 4 اسفند 1399 پول نیوز 5 اسفند 1399 پول نیوز 6 اسفند 1399 پول نیوز 7 اسفند 1399 پول نیوز 8 اسفند 1399 پول نیوز 9 اسفند 1399 پول نیوز 10 اسفند 1399 پول نیوز 11 اسفند 1399 پول نیوز 12 اسفند 1399 پول نیوز 13 اسفند 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فوت 86 بیمار مبتلا به کرونا در کشور طی شبانه روز گذشته، گفت: با این حساب مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 60 هزار و 353 نفر رسید.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق دارایکم و پالایشی یکم به ترتیب با افت 2.58 و 2.95 رصدی همراه بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
صادرات نفت ونزوئلا در ماه فوریه به خاطر تحریم شرکتهایی که در فروش نفت به مادورو کمک می کردند تا 418857 بشکه در روز پایین آمد که 13 درصد نسبت به ماه قبل از آن کاهش داشت.
  ۴ ساعت پیش    
در معاملات بورس های آسیا، شاخص ها عملکرد بدی داشتند؛ تا جایی که شاخص "نیک کی 225" بورس توکیو ژاپن با افت 0.86 درصدی تا سطح 29 هزار و 408.17 واحدی پایین رفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی اعلام کرد: تا کنون هیچ ممنوعیتی برای سفرهای نوروزی با وسایل حمل و نقل عمومی اعلام ننشده است، اما اگر ابلاغ شود بلافاصله اجرایی خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به قرار داشتن درروزهای پایانی سال 99 و با تاکید بر رعایت کامل اصول بهداشتی در مراسم و جشن های نوروز از سوی مردم ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افت به 1734 دلار و 16 سنت رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور انتخاب، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
هر چند شستا نیز به مانند سایر سهم های بزرگ بازار امروز 13 اسفند 99 در بازه منفی معامله شد، اما یک خبر مهم درباره این نماد منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس بیان کرد: استقراض از صندوق توسعه ملی نیز یکی دیگر از راهکار ها برای تامین کسری بودجه است که موجب افزایش پایه پولی می شود و تاکیدات فعلی حاکمیت تاکنون در کشور این بوده است که دولت منابعی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
با توجه به نرسیدن مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت به حداقل نصاب لازم جهت رسمیت جلسه که بیش از نیمی از سهامداران است، با تصمیم شورای عالی بورس مجامع این شرکت ها لغو شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
عمر روند صعودی بازار سرمایه به روز هم نرسید و شاخص کل بورس درحالی که روز گذشته بعد از مدت ها صعودی شده بود، امروز دوباره روندی نزولی به خود گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
با توجه به اینکه در روزهای اخیر مسئولان بانک مرکزی بر ممنوعیت معامله رمز ارز بین افراد طبق قانون شورای عالی مبارزه با پولشویی و مصوبه هیئت دولت در سال 98 تاکید کردند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
لوح تقدیر آیین تجلیل از عملکرد شبکه بانکی در طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده در حوادث غیرمترقبه توسط جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اهدا شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از اعلام خبر احتمال اتخاذ رویکرد انقباضی توسط چین، بورس های آسیایی ریزش کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۹ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال جهش تولید، با وفاق و همدلی سازندگان زنجیره تامین، در آستانه عبور از رکورد تولید 500 هزار دستگاه خودرو و تحقق 100 درصدی هدف تولید امسال قرار دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ژاپن در کل 80.01 میلیون بشکه نفت در ماه ژانویه وارد کرده که 93.5 درصد از آن را 7 کشور عربی مخصوصا عربستان و امارات تامین کرده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
روسای شش شعبه بانک گردشگری در یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور با موضوع "مدیریت شعب در دوران اشاعه ویروس کرونا" به عنوان روسای برتر برگزیده شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام ریل پرداز نوآفرین با نماد (حآفرین) که در ابتدا قرار بود امروز (چهارشنبه) در فرابورس انجام شود، لغو شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی، امید کاملی را به سمت سرپرست مدیریت تطبیق و مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بانک صنعت و معدن منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مرتضی بانک از دبیری شورای عالی مناطق آزاد استعفا داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
در بیست و دومین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور، بیمارستان بانک ملی ایران به دلیل عملکردهای صیانت از محیط زیست و در راستای اقدامات زیست محیطی به عنوان واحد سبز خدماتی در سال ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس پس از افت 5/ 6درصدی در 11 روز پیاپی سرانجام با رشد همراه شد. این سبزپوشی 4/ 0درصدی به سبب افزایش تحرک در سهام بزرگ بازار رقم خورد؛ اما نتوانست مانع از خروج سهامداران خرد شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان مسئولان شرکت بیمه کوثر، کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران و سازمان متخصصین و مدیران ایران به منطور حمایت از جهادگران عرصه توسعه منعقد شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص های اصلی بازار های بورس کشور های آسیایی امروز سیر صعودی در پیش گرفتند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
در سال جهش تولید با تلاش و کوشش حداکثری پرسنل سخت کوش صنعت مس رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک با 25 درصد افزایش نسبت به رکورد قبلی در دی ماه 1399 شکسته شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فربد زاوه عنوان کرد: تنها راهی که می تواند در آن قیمت ها تثبیت شود تغییر در ساختار سیاست های کلان اقتصادی کشور است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
دارندگان کارت های شبکه بانکی کشور که از 20 اسفندماه امسال تا 20 خرداد 1400 از خودپردازهای بانک صادرات ایران خدمات دریافت کنند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
در شرایط سخت و بحرانی مقابله با کرونا، نقش بی بدیل و فداکارانه کادر درمانی کشور به عنوان افسران خط مقدم مقابله با این بیماری بر کسی پوشیده نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
با تجهیز تمامی شعب بانک دی به دستگاه های خودگردان، امکان واریز آنلاین وجه نقد به حساب مشتریان، بدون مراجعه حضوری به شعبه فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت به مناسبت فرارسیدن هفته نیکوکاری، با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی با افزایش 105 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 946 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح های توسعه مس سونگون منجر به اشتغال زایی سه هزار نفری در این مجتمع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نوسانات شدید شاخص کل بورس در آخرین ماه سال نشان می دهد قرار نیست پرونده بازار سهام آنچنان که سهامداران انتظار دارند، بسته شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با اشاره به افزایش 2 برابری توزیع مرغ دولتی گفت: با افزایش مراکز عرضه و همچنین میزان عرضه مرغ، قیمت این محصول هفته آینده به نرخ مصوب می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون با تأکید بر اهمیت رعایت شفافیت در همه بخش ها و زیرمجموعه های بانک توسعه تعاون، شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون را یکی از شفاف ترین نهادهای اجرایی بانک توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارزش بیت کوین طی 24 ساعت گذشته با ریزش 1.55 درصدی به 47 هزار و 639 دلار تغییر یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سیمان فارس نو، P/E سهم 13.34 است که در مقایسه با P/E صنعت که برابر 21.18 است، از ریسک پایین تری برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
با حضور معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، نخستین تفاهم نامه همکاری بین بانکی فی مابین پست بانک ایران و بانک دی در راستای ارائه خدمات مالی و بانکی به ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری غدیر در گزارش یکساله خود به افزایش یک میلیون و 60هزار و 406میلیارد و 123میلیون ریالی پرتفوی بورسی اشاره و در این دوره برای هر سهم یک هزار و 23ریال سود شناسایی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۶۹ سایت دیگر  
با پیشنهاد شورای عالی بورس سهامدارانی که از امروز ارزش پورتفوی آن ها 10 میلیون تومان یا کمتر است و امسال وارد بورس شده اند، حداقل بازدهی 25 درصدی آن ها تضمین و چنانچه بازدهی کمتر از این میزان باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت نفت امروز شاهد افزایش بود، هرچند نامشخص بودن تصمیم اوپک پلاس در نشست هفته جاری در خصوص میزان تولید نفت طی ماه های آتی مانع از رشد بیشتر قیمت ها شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دیروز بورس پس از 11 روز کاری متوالی صعود کرد. توقف مسیر رو به پایین شاخص کل به تنهایی نشانه مثبتی برای معامله گران بازار است چرا که نزول هر روزه ی شاخص -هرچند که با شیب کم اتفاق می افتاد- جو روانی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اعجازی، مدیرعامل کارگزاری اقتصاد بیدار، ورود مستقیم صندوق های سرمایه گذاری به بازار سهام را اهرمی برای تقویت کل بازار دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ضمن اعلام نتیجه چهلمین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی مورخ 12 اسفند ماه 1399، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده و چهارمین مرحله از حراج اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام در تاریخ 19 اسفند ماه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی از آمادگی شبکه بانکی برای اجرای قانون جدید صدور چک خبر داد و گفت: این قانون از ابتدای سال 1400 اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
این تحلیلگر مسائل اقتصادی بیان کرد: در بخش دولت باید هماهنگی و همگرایی اقتصادی را بیشتر کنیم نه اینکه شاهد اقدامات و تصمیم های جزیره ای باشیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۶۷ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و با هدف تسریع در مشارکت متقاضیان خرید محصولات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۵۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن تحلیل وضعیت بازار های موازی بازار سرمایه، اظهار کرد: بازار مسکن در تهران با دلار 28 هزار و 400 تومانی قیمت میشود و قیمت دلار نیز بالای 25 هزار تومان است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سهام تقاضا به برخی نماد های شاخص ساز بازگشت و شاخص کل بعد از مدت طولانی مثبت شد. اما این روند مثبت چقدر پایدار است؟
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
این پروژه بزرگترین نیروگاه تولید انرژی خورشیدی در روسیه خواهد بود و انتظار می رود فاز اول این نیروگاه با ظرفیت 78 مگاوات در سه ماه چهارم سال 2021میلادی به پایان می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: بنا به وعده رئیس مجلس، احتمالا اولین موضوعی که بعد از بررسی بودجه سال 1400 در صحن علنی پیگیری خواهیم کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عرضه اولیه تعداد 742 میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل 10درصد سهام این شرکت، که قرار بود فردا (چهار شنبه) در فرابورس انجام شود، لغو شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بورس تهران، بازار سرمایه را با متغیر های فعلی ارزنده دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز گفت: مشمولینی که روش غیرمستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند باید برای دریافت سود سالانه خود در سامانه سجام ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت با 73 سنت معادل 1.15 درصد کاهش به 62 دلار و 96 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زادبوم اظهار داشت: ایران با وجود همه تحریم ها و فشارها سال گذشته بیش از 80 میلیارد دلار و در 11 ماهه امسال 65 میلیارد دلار تجارت خارجی داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بدهی ایجادشده بابت ساماندهی بانک ها و مؤسسات اعتباری و خطوط اعتباری تکلیفی با مصوبه شورای پول و اعتبار از شمول این بند مستثنی است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار واحدهای مسکونی نوساز در شرایط رکودی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
در بازار مالی کشور های اروپایی شاخص های کل بورس اوراق بهادار افزایش یافت. به طوری که، شاخص سهام بورس یورواستاکس 50، EuroStoxx 50 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
انتخابات هیات مدیره شرکت های استانی سهام عدالت در حالی قرار است 20 اسفند ماه برگزار شود که مجلس شورای اسلامی و حتی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت نسبت به روند برگزاری این انتخابات ایراد وارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت فلز زرد با 0.64 درصد کاهش به 1711 دلار و 90 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
این فعال بازار سرمایه با بیان اینکه نمونه بارز این عدم اعتماد مقوله بورس بود، گفت: بورس هم در واقع با دخالت های دولتی و قیمت گذاری دستوری و .. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
دو خدمت جدید غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از طرح 3070( ارائه 30 خدمت حضوری تامین اجتماعی به شکل غیرحضوری که در پی آن کاهش 70 میلیون مراجعه را در پی خواهد داشت) ویژه کارفرمایان و پیمانکاران امروز با ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
جعفر آهنگران، نظم، شفافیت، رضایتمندی ساکنان و گردشگران، تکریم سرمایه گذاران وفعالان اقتصادی و اتمام طرح های نیمه تمام را از محور های مهم فعالیت این سازمان برشمرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری دروداع با ساکنان جزیره کیش ازهمدلی و تعامل خوب ساکنان منطقه و بخش خصوصی با سازمان منطقه آزاد کیش تقدیرکرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه 12 اسفند 1399 با رشد 4645 واحدی به یک میلیون و 186 هزار و 286 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
زمان قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۴۹ سایت دیگر  
روحانی با اشاره به تصمیمات و مصوبات گذشته دولت برای ساماندهی پدیده دردآور کولبری اظهار داشت: بر اساس این تصمیمات باید بخشی از درآمد های دولت از محل درآمد های کالا هایی که از مرز های رسمی وارد می ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 12 اسفند ماه کالا های اکستراکت سبک DAE 10 شرکت نفت ایرانول، سی او پالایش نفت آبادان و نیتروژن مایع پتروشیمی مبین در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
داود محمدبیگی، مدیراداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری توضیحاتی را درخصوص قانون جدی چک و ویژگیهای ظاهری آنها ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در سفر به استان آذربایجان غربی، با استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سیاست های جدید بانک دی در پرداخت تسهیلات متنوع با استقبال کم نظیر مشتریان مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
طی مراسمی که روز گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بانک مرکزی برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل به همراه معاونان فنی و مدیران بیمه آسیا با حجت الاسلام و المسلمین ربانی، مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور و سایر مسئولان این مرکز دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
این کارشناس امور اقتصادی گفت: برای رفع این مشکل باید کلیت قضیه مورد بررسی قرار گیرد. به این معنا؛ چنانچه ارزش ارز به صورت تک نرخی در نظر گرفته شود، بسیاری از مشکلاتی که امروز با آن روبرو هستیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جعفر آهنگران: جزیره کیش در نوروز 1400 با نظم در ارائه خدمات مطلوب گردشگری به هموطنان می کوشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک از توابع شهرستان دلیجان در استان مرکزی با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رونق اقتصادی کیش و استمرار کسب و کارها در شرایط ناشی از کرونا مرهون تدابیر مدیریتی غلامحسین مظفری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
اعتبار سپهرکارت های بانک صادرات ایران به طور سیستمی و بدون نیاز مراجعه مشتریان به شعب بانک، یک سال تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
واحد تولیدی سنگاب ماکو با حمایت بانک ملی ایران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون از شرکت صرافی توسعه تعاون به عنوان ظرفیتی قابل اتکا جهت انجام عملیات ارزی تعاونگران و کارآفرینان یاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی با کاهش 253 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 928 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس باز هم بدون توجه به مالیات اصلی و فراگیر برای توقف جریان سوداگری مسکن، سراغ یکی دیگر از مالیات های فرعی رفتند و این بار طرح مالیات بر عایدی سرمایه را در دستور کار گذاشته اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ارزش دلار در معاملات امروز با 0.28 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 91.132 واحد بسته شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال گذشته حوادث ناشی از کار 15 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
جشنواره "از واژه تا باجه" در کانال رسمی پیام رسان بله و بات باجه از 6 تا 20 اسفند ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
با تصویب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، حد نصاب سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت در سهام افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص ها عملکرد خوبی داشتند؛ تا جایی که شاخص "نیک کی 225" بورس توکیو ژاپن با افزایش 2.41 درصدی تا سطح 29 هزار و 663.50 واحدی بالا رفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته با رشد 12.89 درصدی به 1524 دلار رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: اگزیم بانک ها با حمایت از توسعه، توانمند سازی زنجیره و تنوع بخشی پایه صادرات می توانند زمینه ساز افزایش صادرات غیرنفتی و به دنبال آن اشتغالزایی و رشد اقتصادی و برون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه اتکای ایرانیان در صورت های مالی 12ماهه از تحقق سود 752ریالی برای هرسهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: خرید و فروش رمز ارزها فقط برای کسانی است که رسمی تولید می کنند و فقط باید برای واردات کالا از آن استفاده شود و مبادله رمز ارزها بین یکدیگر مجاز نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار کرد: در سال آینده بانک مرکزی باید در راستای حفظ استقلال خود حرکت کند که هم استقلال ابزاری و هم استقلال اداری و سیاست گذاری داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به عملکرد بانکها گفت: از افتخارات نظام بانکی کشور در کنار حمایت از جهش تولید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۹۹ سایت دیگر  
حسین فهیمی از دریافت وام بانکی با ضمانت سهام عدالت خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...