دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۷:۴۶Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

پول نیوز (poolnews.ir)

پول نیوز 29 اسفند 1393 پول نیوز 29 اسفند 1394 پول نیوز 1 فروردین 1395 پول نیوز 1 فروردین 1396 پول نیوز 28 اسفند 1397 پول نیوز 29 اسفند 1398 پول نیوز 30 اسفند 1399 پول نیوز 29 اسفند 1400 پول نیوز 31 فروردین 1401 پول نیوز 9 اردیبهشت 1401 پول نیوز 31 مرداد 1401 پول نیوز 1 شهریور 1401 پول نیوز 30 مهر 1401 پول نیوز 1 آبان 1401 پول نیوز 1 آذر 1401 پول نیوز 1 دی 1401 پول نیوز 1 بهمن 1401 پول نیوز 2 بهمن 1401 پول نیوز 3 بهمن 1401 پول نیوز 4 بهمن 1401 پول نیوز 5 بهمن 1401 پول نیوز 6 بهمن 1401 پول نیوز 7 بهمن 1401 پول نیوز 8 بهمن 1401 پول نیوز 9 بهمن 1401 پول نیوز 10 بهمن 1401 
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی برای افتتاح 477 طرح صنعتی و معدنی در ایام دهه فجر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت بازار پوشاک تولید داخل گویای اوضاع صنعت پوشاک ایرانی است؛ صنعتی که با وجود سیاست های حمایتی نظیر ممنوعیت واردات پوشاک خارجی طی 4 سال گذشته همچنان بی رمق است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز یک عضو شورای شهر تهران درخواست کرد که ابهامات طرح موضعی کن برطرف شود که مهدی چمران اعلام کرد در کمیسیون ماده 5 طرحی آمد که با آن مخالفت شد، زیرا باغات خرمالو از بین می رفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها با رشد 3 تا 8 میلیون تومان راهی بازار شدند و با پرطرفدار های ایران خودرو در یک مسیر قرار گرفتند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فرار های بزرگ مالیاتی در اقتصاد ایران ناشی از وضع غیرکارشناسانه معافیت های مالیاتی گسترده و ایجاد شرکت های صوری است
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در چهارمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد 5 هزار و 12 قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت 8 میلیون و 201 هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام بانک مرکزی، ساعت کاری بازار متشکل ارزی از امروز افزایش یافته و بر این اساس از ساعت 9 تا 19 فعال است.
  ۷ ساعت پیش    
در آخرین ماه پاییزی امسال، سرانه چک های مبادله ای در کشور مرز 55 میلیون تومان رسید. اتفاقی که البته با حذف اثر تورم نیز قابل مشاهده است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست بانک سینا از رونمایی طرح راهبردی کسب وکار این بانک در آینده نزدیک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر خورسندیان از طرح های صنعتی شرکت کیش مدیفارم و شرکت زمهریر کیش بازدید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بهزاد شیری مدیرعامل بانک در جلسه ارزیابی عملکرد اهداف کمی پایش و پویش دی ماه که در سالن همایش آموزش بانک برگزار شد، با بیان اینکه میزان وثیقه تعیین کننده سلامت بازپرداخت تسهیلات بانکی نیست ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از کاهش نرخ بیکاری در 19 استان کشور نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی برگزاری "دومین جشنواره کارمند تراز مکتب حاج قاسم"، لوح تندیس این جشنواره به دکتر اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اهداء شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل اموراستان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز به کار قرارگاه اشتغال با هدف نظارت میدانی بر طرح های اشتغال توسط اداره کل امور استان ها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با کارت هدیه موسسه اعتباری ملل به استقبال میلاد امام علی(ع) و روز پدر برویم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه ما به دلیل عملکرد مناسب و متناسب با آیین نامه های بیمه مرکزی با کسب نمره مثبت مورد تشویق کمیته ارزیابی عملکرد مشاغل کلیدی صنعت بیمه قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اداره نفت نروژ (NPD) در بیانیه ای اعلام کرد که یک تیم تحقیقاتی داخلی موفق به کشف ذخایر زیادی از فلزات و مواد معدنی کمیاب در بستر آب های این کشور شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ظهر امروز ادامه نشست بررسی پیش نویس آیین نامه سرمایه گذاری موسسات بیمه با حضور معاون طرح و توسعه، نظارت و مدیران دفتر برنامه ریزی و امور فنی و نظارت مالی بیمه مرکزی و سایر اعضا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: 90 درصد گوشت های چرخ کرده قرمزی که به بازار عرضه می شود منطبق با پروتکل های سازمان استاندارد ایران است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مسئول تدوین تعرفه شرکت ملی گاز با اعلام اینکه تعرفه گاز تغییری نکرده گفت: به دلیل شرایط خاص و سرمای بی سابقه در زمستان امسال صرفاً قرار شد تا پایان امسال تخفیفی در قبض گاز بدهیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت های بیمه ای برای ورود گسترده به حوزه های تعیین کننده پولی و مالی از انگیزه های قابل قبولی برخوردار هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر اهمیت فولادسازی ها برای کشور تاکید کرد و گفت: متاسفانه قطع برق در تابستان و قطع گاز در زمستان، باعث مشکلات بسیاری برای فولادسازی های کشور شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برای مسئله پیچیده یارانه انرژی در ایران راهکار های جایگزینی پیشنهاد می شود تا کارایی و توزیع عادلانه تری رخ دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بیست و نهمین دوره اجلاس سراسری نماز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته سوم سوپر لیگ کاراته، روز جمعه 7 بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد های نفتی با توجه به نقش غالب دلار و یورو در بازار های معاملات نفتی، بیشتر از این دو به عنوان ارز مرجع خود استفاده می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت منجمد به صورت کامیونی در سطح شهر تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات این بانک به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل وچهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اعیاد پر خیر و برکت ماه رجب، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مراسم امضای قرارداد صادرات محصولات گروه سایپا به کشورهای روسیه و بلاروس با حضور معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، سفیر کشور بلاروس در جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایندامین گفت: با تایید هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا افزایش سرمایه هزار و 176 درصدی شرکت ایندامین محقق می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین واگذاری اسناد احداث کارخانه زامیاد 2 در زمینی به مساحت 100 هکتار در شهرک صنعتی شهرستان شاهرود با حضور علی اصغر خانی نماینده مردم شهرستان شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
بیمه سرمد، در رتبه بندی شرکت های برتر کشور جایگاه خود را ارتقا داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲    
رییس کانون کارگران بازنشسته تهران با اعلام اینکه از دولت انتظار داشتیم در لایحه بودجه 1402 ابلاغیه های رهبری را در نظر قرار دهد گفت: متاسفانه در لایحه بودجه اثری از این ابلاغیه دیده نمی شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
تمامی متقاضیان حائز شرایط محصولات گروه سایپا منتخب ثبت نام شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۷    
آیا شما هم عاشق گشت و گذار در شهرهای مختلف ترکیه همچون کوش آداسی و ازمیر و استانبول هستید؟ گردشگران زیادی این گونه سفرهای ترکیبی از شهرهای گوناگون ترکیه را می پسندند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه اشخاص تجاری را مکلف کردند تا صورتحساب الکترونیکی کلیه وجوه پرداختی یا معادل ریالی پرداخت های غیرنقدی خود تحت عناوینی از قبیل حقوق، دستمزد، حق شاغل، حق شغل ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست بانک ملی ایران در نشست تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند ماه 1400 موسسه همیاری کوثر و بررسی و ارزیابی عملکرد این موسسه با بیان این که بهبود وضع معیشت و رفاه کارکنان از اولویت های مهم و اهداف ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی از تسویه مطالبات طرح دارویار داروخانه های مستقل سرپایی طرف قرارداد این سازمان تا پایان آذر ماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت توزیع داروپخش موفق به کسب رتبه اول گروه توزیع و پخش در رتبه بندی شرکت های برتر ایران شد سازمان مدیریت صنعتی در سال 1401 شرکتهای برتر ایران (براساس اطلاعات مالی سال 1400) را برای بیست و پنجمین ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک آینده با هدف حمایت از کسب وکار و تولید داخلی و امکان خرید آسان برای هم میهنان گرامی، طرح اعتباری طراوت را عرضه کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۷    
برای طراحی یک وب سایت حرفه ای، باید معیارهایی استاندارد را مد نظر بگیریم. این استانداردها به ما کمک می کنند تا مانند یک نقشه راه، از آنها پیروی کرده و وب سایت عالی بسازیم ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرمایه گذاری صنعت بیمه در شرکت های دانش بنیان علاوه بر تزریق نقدینگی می تواند نگرانی فعالان عرصه فناوری و تکنولوژی را در حوزه ریسک به شکل محسوسی کاهش دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مدیر فنی دامپتراک دلتا راه ماشین در پاسخ به اینکه برای تولید ماشین آلات، تا چه اندازه به خارج وابسته هستیم و آیا می توانیم ماشین الات را بدون نیاز به خارج تولید کنیم گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
بخش خدمات با 51.1 درصد بیش ترین سهم اشتغال را در فصل پاییز امسال به خود اختصاص داده است. در مراتب بعدی بخش های صنعت با 34.6 درصد و کشاورزی با 14.3 درصد قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مشتریان دارنده نسخه IOS همراه بانک توسعه صادرات ایران باتوجه به منقضی شدن مجوز نسخه IOS همراه بانک در تاریخ ششم بهمن ماه تا اطلاع بعدی از نسخه تحت وب استفاده کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
بعضی از افراد که پس اندازی دارند، فکر می کنند باید سرمایه بالایی داشته باشند تا بتوانند سرمایه گذاری کنند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای افزایش ضریب نفوذ و سطح خدمات بیمه گری و همچنین تسریع و تسهیل پرداخت خسارت به بیمه گذاران، شعبه زنجان بیمه حافظ با حضور مدیرعامل شرکت افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۲    
قیمت سایت فروشگاهی و خدمات طراحی سایت را می توان با تماس با شرکت تولید کننده وب سایت از آنها آگاه شد. طراحی سایت صنایع دستی نیز از خدماتی است که سایت هایی مانند ایران سایت ارائه می دهند. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اینجا می خواهیم به جواب این سوال برسیم که آیا سریال تازه نوید محمدزاده با نام آکتور که از 6 بهمن در فیلیمو پخش شده، ارزش تماشا دارد؟ ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
درحال حاضر میزان ذخایر آبی سد های کشور 19 میلیارد و 960 میلیون مترمکعب است که این میزان ذخیره آب، حاکی از پرشدگی 40 درصدی ظرفیت مخازن سد ها و خالی بودن 60 درصد این ظرفیت است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو های سایپا امروز یکشنبه 9 بهمن 1401 را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله اول و آرزوی توفیق برای آنان در مرحله مصاحبه، به استحضار می رساند متقاضیان گرامی می توانند از طریق بخش پیگیری سامانه استخدامی بیمه البرز از وضعیت پرونده و تاریخ ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک در هشتمین همایش مالی اسلامی به تبیین الزامات توسعه فناوری های مالی اسلامی در کشور پرداخت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
همه ما باتوجه به استفاده روزانه خود از تلفن های همراه، لوازم جانبی را به خوبی می شناسیم و بارها در روز از این لوازم استفاده می کنیم. از شارژر گرفته تا هندزفری، گلس و.. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری بانک ملت برای سال 1402 اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد انزلی و بنادر منطقه آزاد انزلی بعنوان نقش ترانزیتی و تجارت بین المللی دارای ظرفیت ارزشمند برای کشور است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بیمه سینا با حضور در دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور IFEEX2023 گامی در حمایت از این صنایع ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارندگی در نقاط مختلف کشور خبر داد که این بارندگی ها در مناطق سردسیر به صورت برف و در مناطق گرمسیر همراه با وزش باد و رعد و برق خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل بیمه میهن و مدیران سرمایه انسانی و امور شعب در سرپرستی استان فارس، روح اله شجاعیان امروز به عنوان سرپرست جدید این استان منصوب و معرفی گردید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پهپاد در شهر پرواز می کند و از نما های ساختمان عکس می گیرد، داده ها به صورت بی سیم به یک پلت فرم محاسباتی ارسال می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۵:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یک سیارک به اندازه مینی بوس، به نزدیکترین فاصله از زمین رسید و از کنار آن عبور کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ترکیب IoL با شبکه های روشنایی، ماژول های ارتباطی و واحد های پردازش هوشمند در لامپ های LED باعث ایجاد یک گره شد و فناوری های مخابراتی به این گره متصل شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشمندان شمال شرقی چین اولین کسانی هستند که واکنش های شیمیایی را در سطح اتمی دستکاری کردند و تحقیقات آن ها نقطه عطفی برای انجام آزمایش های پیچیده تر خواهد بود که می تواند منجر به تولید موثرتر مواد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بررسی های گروهی از تلسکوپ های رصد خورشید نشان می دهند که دو منطقه فعال بزرگ خورشید، به سوی زمین چرخیده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهش جدید دانشمندان استرالیایی نشان می دهد که یک سیارک چهار میلیارد ساله می تواند خطر بالقوه ای برای زمین باشد که از بین بردن آن دشوار است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۲   + ۷۹ سایت دیگر  
درصورتی که مالکان خودرو های سواری از کارت هوشمند خود در سال 1401 استفاده نکرده و کارت آن ها فاقد تراکنش دریافت سوخت باشد؛ تا پایان اسفند ماه کارت سوخت آن ها ابطال خواهد شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
از سال 1929، بیش از 3000 جایزه اسکار اهدا شده است و 9 بازیگر هستند که بیشترین جایزه معتبر را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۷    
توری های فلزی از جمله توری های مورد استفاده صنایع مختلف هستند که به صورت معمول از شبکه های منظم و متقارن تشکیل شده اند. شبکه های به کار رفته در تولید توری های فلزی می تواند دارای اشکال مختلف باشد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دانشمندان برای تصویربرداری از ساختارهای داخلی زمین از امواج لرزه ای استفاده می کنند؛ امواج صوتی که توسط زلزله تولید می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۸۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق تمام معلمان شاغل 20 درصد افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گفته مسئولان نرخهای بلیت هواپیما به قیمت مصوب آذر سال قبل بازگشته اما بررسی های میدانی عکس این موضوع را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد معاینه فنی گفت: خودر وهای جدید باید جایگزین خودرو های فرسوده شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیرخارجه بر آمادگی تهران برای روشن شدن ابعاد حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در ایران تاکید مجدد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز از نمایشگاه توانمندی های صنعتی در حسینیه امام خمینی (ره) بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه تعاون در بیست و سومین کمیسیون تخصصی بازار سرمایه، بیمه و بانک گفت: بیمه تعاون اعلام آمادگی می کند مطابق درخواست اتاق های تعاون استانها، نمایندگی بیمه تعاون به آن ها واگذار کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین روز بهمن ماه 1401 با افتتاح شانزدهمین دفتر بازاریابی و هماهنگی منطقه ای بیمه باران مصادف شد و در نشستی که به همین منظور برگزار شده بود، علیرضا هادی مدیرعامل، حسین حاتمی معاون مدیرعامل ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
درحال حاضر با وجود 244 میلیون مترمکعب ذخیره آبی، حدود 12.9 درصد ظرفیت مخازن سد های تهران پُر و حدود 87.1 درصد از این ظرفیت خالی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه عمق بخشی به خدمات درمانی و ارتقای کیفی و مستمر خدمات در بخش درمان مستقیم، اولویت راهبردی بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اتاق اصناف کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام امور الکترونیکی مالیاتی اصناف به زودی در مالیات من ارائه می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۴    
نماینده پاکدشت درمجلس شورای اسلامی در مورد اتحادیه تعاونی های مسکن امیرالمومنین گفت: رییس جمهور در هوای سرد و بارانی از این پروژه بازدید و دستور رفع مشکلات و صدور مجوز ساخت را صادر کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین می گوید: بهبود وضعیت تولید با سیاست های افزایش دستمزد هیچ تناسبی ندارد؛ کار کردنِ با حقوق 6 – 7 میلیون تومانی در کارخانه به تدریج باعثِ سرخوردگی می شود و این سرخوردگی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان قرچک ورامین در نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرایی نشدن باقیمانده متناسب سازی انتقاد کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۲    
در بودجه 1402 واحد های مسکونی و باغ ویلا هایی که بیش از 20 میلیارد تومان ارزش دارند مالیات می پردازند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان بزرگترین و تنها شرکت بیمه دولتی کشور در دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی گفت: این اصلاحیه با همه ی کاستی های خود مسیرِ پایانی را طی می کند و امیدواریم این موضوع هر چه سریع تر به تصویب برسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گوشت گوساله و گوسفندی وارداتی گرم در میادین اصلی شهرداری تهران از صبح فردا عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی آموزش ، ضمن گرامیداشت این روز از ادارات و همکارانی که در پروژه های آموزشی،بانک مشارکت داشته اند تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بیمه پاسارگاد به عنوان تنها شرکت بیمه ای دربیست و پنجمین رتبه بندی وارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، دربین شرکت های گروه مؤسسات بیمه ای رتبه اول از نظر شاخص فروش درسال 1401 را با تکیه بر دانش ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۳    
گهرزمین با تولیدات محصولات فولادی با تکیه برا تکنولوژی های روز دنیا با سرعت بیشتر به سوی تحقق توسعه صنعت در فولاد را طی می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اطلاعات 400 هزار خودروی گران قیمت شناسایی شده و همکاران ما در سازمان امور مالیاتی مشغول محاسبه مالیات آن ها هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۷۲ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن گفت: با خرید اوراق، امکان خرید مسکن در شهرهای کوچک فراهم شده به طوری که متقاضیان با رقمی حدود 700 تا 800 میلیون تومان می توانند اقدام به خرید مسکن کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران ارشد آموزش و پرورش شهرستان های فردوس و سرایان با شعبه بیرجند بیمه دانا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۳    
با عرضه خودرو در بورس، دست دلالان از معاملات خودرو تا حدودی کوتاه شده و ادامه این روند می تواند بازار خودرو را ساماندهی کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان معتقدند حل مسائل باقی مانده پادمانی میان ایران و آژانس به حل سیاسی موضوعات میان ایران و آمریکا بستگی دارد، اما آیا ایران و آمریکا در موقعیت یک تفاهم سیاسی هستند؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نخستین قوس الکتریکی در واحد فولادسازی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با تکنولوژی ایرانی انجام شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری صبح امروز (شنبه) از غرفه وزارت صنعت معدن و تجارت در نمایشگاهی که به مناسبت شعار سال برپا شده، دیدن کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۳    
افرادی که به دنبال راه اندازی وب سایت و کسب و کار اینترنتی هستند و با استفاده از بازاریابی دیجیتال مارکتینگ سعی دارند کسب و کار خود را به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان معرفی کنند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش فعالیت های بیمه های زندگی و ارائه خدمات به هموطنان عزیز تبریزی، شعبه تخصصی اشخاص تبریز را راه اندازی کرده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی گوهرشناسی و کانی های صنعتی 18 تا 20 آبان ماه جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور بانک با تاکید بر اینکه هدف گذاری و برنامه ریزی، رکن اصلی دستیابی به موفقیت است ...
مشاهده نتایج بیشتر...