چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۴۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

پول نیوز (poolnews.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: کار اجرایی راه آهن خواف - هرات به اتمام رسیده است و تا پایان همین ماه با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور این خط ریلی را افتتاح خواهیم کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید در مواجه با مشکلات اقتصادی راهکار های متفاوت داشته باشیم؛ با نشستن و با دست روی دست گذاشتن تا زمان لغو تحریم راهکار کارگشایی نیست و رفع تحریم ها شرایط خودش را دارد و ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم، بیش از 12 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در زمینه توسعه مکانیزاسیون کشاورزی جذب شده و حدود 140 هزار دستگاه تراکتور ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
میانگین صنعتی داو جونز تحت تاثیر اخبار مثبت از واکسن کرونا و امید به ریکاوری سریع تر اقتصاد آمریکا جهش کرد و از سطح مهم 30 هزار واحد فراتر رفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی به معاون برنامه ریزی و اقتصادی این وزارت ماموریت داد تا نسبت به تشکیل کارگروه رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، اقدام کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طی چند ماه گذشته شاهد صحبت هایی از مجلس دولت در رابطه حمایت از نماد سهام های بزرگ بودیم، اما نت ها این امر رخ نداد بلکه این روز ها نماد بزرگ با کاهش چشمگیری مواجه شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از استمرار جریان فروش سهام و دارایی های دولتی و همچنین صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) به عنوان اهداف بودجه 1400 یاد کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
طرح ممنوعیت خروج مسؤولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی پس از اتمام مسؤولیت تا سپری شدن مراحل قانونی در مجلس شورای اسلامی تهیه و تدوین شد.
  ۶ ساعت پیش    
یک کارشناس سیستم بانکی اظهار کرد: انتخاب دولت در تزریق نقدینگی به کسب و کار ها انتخاب بین بد و بدتر است که اگر این حجم از نقدینگی را به کسب و کار ها تزریق کند باعث ایجاد تورم بسیاری می شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
باجه بیمه نوین در شهر بروجرد از روز شنبه 8 آذر ماه آماده خدمت رسانی به شهروندان این شهرستان است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهبردی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر خودکفایی اقتصادی در صنعت برق گفت: عرضه برق در بورس منابع جدید برای تحقق خودکفایی اقتصادی در این صنعت است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالی انتشار برخی شایعات از ممنوعیت پرداخت خسارت بیمه به حوادث ناشی از تردد از ساعت 9 شب تا چهار صبح در محدودیت های فعلی حکایت دارد که بیمه مرکزی ضمن تکذیب آن ...
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت روز بیمه و گرامی داشت سالروز تأسیس این شرکت از تاریخ 7 تا 20 آذرماه، تخفیف ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ثروت خالص الون ماسک، موسس شرکت تسلا تا 127.9 میلیارد دلار افزایش یافت و رتبه دوم را در شاخص میلیاردرهای جهان از بیل گیتس گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر علیرضا زالی در نشست امضای تفاهم نامه میان ستاد مقابله با کرونای تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، از عملکرد این سازمان در دوران کرونا ابراز رضایت کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری، یکی از مظاهر بزرگ پیروزی ملت ایران و شکست قطعی دشمن در جنگ اقتصادی را پایان دوره ترامپیسم عنوان کرد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رفتار حقوقی های نماد شستا که هفته گذشته بعد از دو ماه و نیم بسته بودن با معرفی بازارگردان باز شده بود، دیروز صدای سهامداران را درآورد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در حوزه امور اعتباری بانک مسکن از بازسازی 12 هزار و 390 واحد مسکونی تخریب شده استان های کشور در جریان سیل فروردین ماه 98 با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه این بانک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک لبنیاتی میهن، پرداخت مبلغ 150 میلیارد تومان خسارت علی الحساب بابت حادثه آتش سوزی در انبارهای این شهرک را گامی بزرگ و موثر در ایفای تعهدات بیمه ای و نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
ای اس اکس استرالیا 0.77 درصد بالا آمد و کوسپی کره جنوبی 0.41 درصد رشد کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در سال جاری خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز با روند نزولی شروع به کار کرد، اما در ادامه با افزایش تقاضا بازار مثبت شد و با صعود 10 هزار واحدی به کار خود پایان داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به خیز آرام حقوقی ها برای ورود مجدد به بازار و کسب سود گفت: بازار سرمایه در حال جبران عقب ماندگی از رشد سایر بازار های موازی از جمله ارز و طلا است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
از امشب سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود و نیمه غربی روزهای پنج شنبه و جمعه را با بارندگی می گذراند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار سرمایه نتوانسته سهم مناسبی از تامین مالی کشور را تامین کند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
کارت اعتباری ارزان قیمت بانک پاسارگاد با هدف تکمیل و توسعه طرح تسهیلات ارزان قیمت و همچنین بهره مندی هر چه بیشتر گروه مشتریان حقیقی از تسهیلات این بانک، طراحی و ارائه شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به منظور تسهیل استفاده مشتریان از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعه به شعب در راستای کنترل و پیشگیری شیوع ویروس کرونا، سقف خدمات غیرحضوری خود را افزایش داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت صرافی صنعت و معدن، اولین شعبه صرافی خود را با هدف جلب رضایت مشتریان و گسترش خدمات ارزی با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن افتتاح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی، شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شدگان این سازمان به ویژه بیمه شدگانی که به بیماری کرونا مبتلا شدند را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با استقرار دو میز خدمت در بیمارستان شهدای تجریش و لقمان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج از خدمات مدافعان سلامت نیز تقدیر کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرهایی از تشکیل جلسات محرمانه برای یافتن راه حلی جهت واردات خودرو توسط صمتی ها به گوش می رسد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اعلام نتیجه بیست و ششمین مرحله حراج اوراق بدهی دولتی با برگزاری بیست و ششمین مرحله از حراج اوراق بدهی، سه بانک سفارش های خود را به ارزش 20.9 هزار میلیارد ریال در سامانه های بازار بین بانکی ثبت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از اقدامات ایران خودرو و مطلوب خواندن آن در حفظ سلامت کارکنان در شرایط کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاملات روز گذشته بازار سرمایه در حالی با افت 35/ 1 درصدی شاخص کل بورس به اتمام رسید که در این روز سقوط قیمت دلار به کف کانال 25 هزار تومانی در صرافی های دولتی در کنار پس لرزه های شیوه نامه قیمت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.30 درصد افت به 1802 دلار و 19 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به بیانات اخیر حضرت آیت الله خامنه ای در خصوص جهش تولید خودرو ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۰    
نرخ ارز بین بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که 26 ارز با افزایش قیمت روبه رو شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا اعلام کرد جنرال موتورز باید 5.9 میلیون کامیون و خودروهای شاسی بلند مدل های 2007 تا 2014 را به خاطر خطر انفجار کیسه های هوا پس از مواجهه طولانی مدت با گرمای ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رشد 37 درصدی پرتفوی و کاهش 4.1 درصدی نسبت خسارت از ویژگی های مهم فعالیت فنی بیمه آسیا در هفت ماهه نخست سال جاری است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در 6 ماه نخست امسال حدود 20 عرضه اولیه در بورس انجام شد، ولی با شروع دوره اصلاح بازار سهام دیگر خبری از عرضه اولیه نیست، آیا عرضه اولیه متوقف شده یا مجددا آغاز می شود؟
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که اخبار امیدوارکننده درباره واکسن کرونا در جهان منتشر می شود، واحد پول آمریکا در حال ضعیف شدن است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه به بیان تفاوت فرآیند پذیره نویسی و عرضه اولیه می پردازیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 571 میلیارد و 619 میلیون ریال سود کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری شفادارو در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد در مرحله پیش گشایش بورس امروز عرضه مانند روز گذشته بیشتر از تقاضا باشد و نمادهایی، چون شستا نیز عرضه بیشتر از تقاضا دارند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اینفوگرافیک توسعه و بهبود خدمات بانکداری اینترنتی حقیقی و حقوقی بانک رفاه کارگران منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار نحوه بازپرداخت وام یک میلیون تومانی گفت: نحوه بازپرداخت اقساط وام جدید کرونایی به صورت 30ماهه از منابع یارانه معیشتی ماهیانه خانوار است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۶۳ سایت دیگر  
پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث (اعم از خسارت های مالی و بدنی)، بیمه حوادث راننده و همچنین بیمه های بدنه اتومبیل؛ محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت با 54 سنت معادل 1.1 درصد رشد به 48 دلار و 40 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان بورس دستورالعمل اجرایی قانون افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی را از محل صرف سهام با سلب حق تقدم به کلیه شرکت ها ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود به سود نرسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، با افزایش 5 هزار و 503 میلیارد و 432 میلیون ریال به 450 هزار و 610 میلیارد و 411 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۷    
یک اقتصاددان اظهار کرد: بانکداری و ربا با سفته بازی یک رابطه متقابل دارند، به این معنا سفته بازی باعث ایجاد بهره می شود و بهره هم سفته بازی را تولید می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
چین طی چند سال آینده یک میلیون بشکه دیگر به ظرفیت پالایشگاهی خود اضافه کرده و در یکی دو سال آینده از آمریکا به عنوان بزرگترین پالایش کننده نفت خام پیشی می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۱۲۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی و شبکه بانکی به منظور اجرای قانون جدید، تمهیدات لازم را برای ثبت چک در سامانه صیاد توسط دارندگان چک فراهم کرده است، لازم به ذکر است کارسازی چک تا اطلاع ثانوی به روال سابق همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی برآورد کرد: امسال با 3 درصد افزایش حدود 4 میلیون و 120 هزارتن سیب در کشور تولید شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از 46 مورد از واحد های صنفی به دلیل تخلف پلمب شده اند که اعمال قانون می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب کمیسیون اقتصادی تحولات اساسی در ساختار و جایگاه بازار سرمایه در اقتصاد کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام امروز را در مدار مثبت معاملات آغاز به کار کرد. البته از همان دقایق نخست شاهد تقابل نیروهای عرضه و تقاضا و دو دستگی سهام بودیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
آمارهای بانک مرکزی حکایت از بدهی خارجی ایران در پایان سه ماهه اول سال 99 دارد که بر اساس آن، این رقم به 8 میلیارد و 655 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
میزان معاملات گروه خودرویی طی روز یکشنبه 2 آذر بالغ بر 7.9 میلیارد سهم و ارزش معاملات گروه خودرویی بالغ بر 3172 میلیارد تومان بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
بیشتر صندوق های بزرگ بورسی جهان آمریکایی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نخستین ساعت بازار 0.3درصد رشد داشت، شاخص هم وزن نیز 0.8درصد صعود کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عملکرد فصل بهار 99 حکایت از آن دارد که میزان تولید ناخالص داخلی کشور به قیمت پایه به 622 هزار میلیارد تومان رسیده و میزان تشکیل سرمایه ثابت ناخالص هم 136 هزار میلیارد تومان بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع خودرو در بازار آزاد امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات روبه رو شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دلیل اصلی سقوط صادرات قطر کاهش صادرات سوخت های معدنی، روان کننده ها و محصولات مرتبط با آن است. اطلاعات اداره آمار قطر نشان می دهد صادرات این محصولات 5.8 میلیارد دلار معادل 38 ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در وال استریت، همه شاخص ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالاتری از روز قبل خود بسته شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۷    
حمله مجدد یمنی ها به تاسیسات آرامکو با توجه به پاندمی کرونا و کاهش تقاضای نفت قطعا زیان جدی به اقتصاد نفتی عربستان خواهد زد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناسان حقوقی بیمه کوثر با جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی زیان دیدگان و بیمه گذاران موجب تسریع در روند رسیدگی و اجرای احکام قضایی در صنعت بیمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر پذیرش فرابورس ایران به پذیرش نخستین استارتاپ در بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: در حوزه حمل ونقل و ارتباطات، این استارتاپ با نام تجاری تپسی به صورت مشروط در بازار دوم پذیرش شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عراق به دنبال یک قرارداد پیش پرداخت 5 ساله برای محموله های نفت خام بصره است که از ژانویه 2021 آغاز شده و تا دسامبر 2025 ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۶۳ سایت دیگر  
هدف گذاری تورم برای شاخص تورم دوازده ماهه است و نه تورم نقطه به نقطه، بنابراین برای ارزیابی هدف تورمی اعلامی در اردیبهشت ماه سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اسلامی گفت: در صنعت ریل و تولید آن در شرایط خوبی به سر می بریم که این ها از برکت تحریم ها و مدیریت خوب برای استفاده از ظرفیت های این صنف است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۲۷۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مسیر غلبه بر تحریم ها و بی اثر کردن آنها ممکن است در ابتدای کار، مشکلاتی داشته باشد اما خوش عاقبت است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به بارش شدید باران و برف طی آخر هفته و شنبه آینده در 16 استان نسبت به احتمال خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بازار سرمایه در پنجمین دهه از فعالیت خود همچنان به کودکی می ماند که از بدیهی ترین پیش شرط های بلوغ بی بهره مانده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تماشای آثار شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت برای هموطنان رایگان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک توسعه صادرات ایران، گفت: این بانک در راستای حمایت از تولید صادرات محور، بیش از6000 فرصت شغلی ر ا از سال 1396 تا کنون ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل در پایان کار امروز بازار سهام با ریزش 18 هزار واحدی به عدد 1 میلیون و 356 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۹۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دوره آموزشی سواد مالی توسط آکادمی هوش مالی و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مورد انطباق سیاست های اعتباری این بانک با نیازهای مالی و بانکی تعاون گران و اهالی اقتصاد و عموم مردم توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۵۷ سایت دیگر  
بر این اساس بانک مرکزی تا انتهای آبان ماه امسال موظف بوده است تا دستگاه های کارتخوان (POS) و درگاه های پرداختی که فاقد اطلاعات هویتی و پرونده مالیاتی هستند را شناسایی و مسدود کند اما تاکنون هیچ اقدام ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
جهت رفاه حال مشتریان و کاهش مراجعه غیرضروری به شعبه ها، سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک پاسارگاد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۶۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به نبود تقاضا برای خرید خودرو بیان کرد: فعلا نرخ پراید به 100 میلیون تومان رسیده که البته این رقم هم واقعی نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: توزیع مرغ منجمد و گرم در سراسر کشور انجام می شود و این توزیع تا رسیدن قیمت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 4 آذر 1399 بورس خود را برای صعود به کانال 1.4 میلیونی آماده می کند؟ آیا امروز بورس بالا می پرد؟
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 4 آذر ماه میزبان عرضه 209 هزار و 387 تن شمش بلوم، 45 هزار تن تختال C و یک هزار تن شمش چدن و 2 هزار و 40 تن مس مفتول است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵    
یک کارشناس سیستم بانکی بیان کرد: دولت و سیستم بانکی در کشور ما نمی توانند مانند کشور های دیگر به کمک اقتصاد بیایند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
لرستان یکی از قطب های دامپروری کشور از استان های مهم و دارای قابلیت در توسعه صنعت شیر است .در این استان ودر نزدیکی شهر الیگودرز شهر آبشارها و لاله های واژگون ،روستای سور وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مهدی رضایی نوسان را جزو ذات بازارهای مالی عنوان کرد و گفت: بازار در سیکل تازه، پس از یک دوره روند صعودی مدتی است که با تاثیر عوامل درونی و بیرونی اقتصاد، وارد فاز استراحت شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
ثبت نام متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز آغاز شده و تا 11 آذر ماه ادامه دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.69 درصد کاهش به 1825 دلار و 20 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک سامان برای نخستین بار در ایران طرح تعویض کارت بانکی بدون مراجعه به شعبه را عملیاتی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۵۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو، در نخستین روز آذرماه، رکورد تولید روزانه محصولات را با تولید دوهزار و 625 دستگاه خودرو شکست؛ این تعداد در آمار تولید دو سال اخیر ایران خودرو بی سابقه است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
طبق پیگیری های صورت گرفته از فرابورس ایران، 3 شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم در نوبت عرضه اولیه قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت با 35 سنت معادل 0.76 درصد رشد به 46 دلار و 41 سنت رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...