دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

پول نیوز (poolnews.ir)

پول نیوز 29 اسفند 1393 پول نیوز 29 اسفند 1394 پول نیوز 1 فروردین 1395 پول نیوز 1 فروردین 1396 پول نیوز 28 اسفند 1397 پول نیوز 29 اسفند 1398 پول نیوز 30 اسفند 1399 پول نیوز 31 فروردین 1400 پول نیوز 1 اردیبهشت 1400 پول نیوز 2 اردیبهشت 1400 پول نیوز 3 اردیبهشت 1400 پول نیوز 4 اردیبهشت 1400 پول نیوز 5 اردیبهشت 1400 پول نیوز 6 اردیبهشت 1400 پول نیوز 7 اردیبهشت 1400 پول نیوز 8 اردیبهشت 1400 پول نیوز 9 اردیبهشت 1400 پول نیوز 10 اردیبهشت 1400 پول نیوز 11 اردیبهشت 1400 پول نیوز 12 اردیبهشت 1400 پول نیوز 13 اردیبهشت 1400 پول نیوز 14 اردیبهشت 1400 پول نیوز 15 اردیبهشت 1400 پول نیوز 16 اردیبهشت 1400 پول نیوز 17 اردیبهشت 1400 پول نیوز 18 اردیبهشت 1400 پول نیوز 19 اردیبهشت 1400 پول نیوز 20 اردیبهشت 1400 پول نیوز 21 اردیبهشت 1400 پول نیوز 22 اردیبهشت 1400 پول نیوز 23 اردیبهشت 1400 پول نیوز 24 اردیبهشت 1400 پول نیوز 25 اردیبهشت 1400 پول نیوز 26 اردیبهشت 1400 
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
هومن عمیدی، کارشناس بازار سرمایه گفت: انتظار می رود تا مشخص شدن نتیجه انتخابات بازار روند مثبتی را داشته باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت هر تن شکر وارداتی تحویل ایران از 300 دلار به 440 تا 450 دلار افزایش داشته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با انتقاد از عدم همکاری شبکه بانکی برای کمک به بورس گفت: بانک ها از وضعیت بورس خبر داشتند و با خروج از این سیستم، وضعیت فعلی را رقم زدند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه طبق تخمین های جهانی 15 هزار مگاوات برق از سوی ماینرها مصرف می شود، گفت: 8 تا 10 درصد این میزان مربوط به ایران است که 1500 مگاوات را شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار طی نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی راهکار هایی درمورد برون رفت از شرایط فعلی بازار سرمایه ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: در سال 1400 دولت برای تامین مالی اقدام به فروش اوراق بدهی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
متوسط نرخ تورم بزرگ ترین اقتصاد جهان در 12 ماه منتهی به آوریل با 1.6 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه منتهی به ماه قبل به سطح 4.2 درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مؤسسه پلتس اعلام کرد: رشد تقاضای نفت هند در سال 2021 را حدود 350 هزار بشکه در روز پیش بینی کرد، این در حالی است که پیش از این و در ماه فوریه این رقم 485 هزار بشکه در روز اعلام شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۲    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با متقارن شدن دامنه نوسان معادلات در نماد های متوسط و کوچک بازار روان تر خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس خانه معدن ایران گفت: از بین معادن یاد شده اگر حتی یک هزار معدن را بتوانیم فعال کنیم و هر معدن در زنجیره نخست خود دست کم به طور مستقیم 30 نفر را مشغول به کار کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: برای نامزدهای تایید صلاحیت شده، بسته های انتخاباتی درنظر گرفته ایم که جزییات آن را اعلام خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مجموع گردش مالی اوراق قرضه خرید و فروش شده توسط اتباع و شرکت های خارجی در دوازده ماه متهی به بیش از نیم تریلیون دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ساخت بزرگ ترین سالن کنسرت کشور درکیش با اعتبار 430 میلیارد تومان با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
داده ها نشان می دهد که با وجود همه گیری کرونا، مجموع سرمایه گذاری خارجی مستقیم جذب شده در امارات در سال 2020 به 19.88 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۱۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز معادل ریالی ناشی از فروش 50 میلیون دلار از منابع ارزی حساب صندوق توسعه ملی را به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس درخواست عده ای از نمایندگان به منظور بررسی اولویت دار طرح اداره بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به مناسبت روز ملی ارتباطات و به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و تعامل مثبت و سازنده با مشتریان، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در گفت و گوی تلفنی به سوالات مشتریان پاسخ می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 با افت 789 واحدی به یک میلیون و 188 هزار و 805 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک در تامین مالی طرح های اشتغال زا، به امضای مدیرعامل بانک اقتصادنوین و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس اعلام کرد: به تازگی رکورد 75 ساله تورم در ایران شکسته شد؛ اگر غیر از این است، بانک مرکزی گزارش فروردین 1400 را منتشر کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش محصول سیمان شرکت سیمان فارس در بازار اصلی این بورس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت، در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و دانشگاهی، اولویت های پژوهشی سال 1400 خود را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
تخصیص مبلغ 300 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع بیمه پارسیان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۸۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور نحوه اجرای افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1400 را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
زنجیره بی تدبیری و سوءمدیریت دولتی ها همچنان ادامه دارد و این بار به نان هم رسید و این روزها شاهد افزایش خودسرانه قیمت نان در کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ابررایانه سیمرغ با ظرفیت یک میلیارد عملیات ممیز شناور 64 بیتی در ثانیه امروز در دانشگاه امیرکبیر افتتاح و رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به فعالان و دست اندرکاران این حوزه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ اهدای عضو، کارکنان بانک کارآفرین در پویش کشوری "ایران، دیار نفس" مشارکت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به سهم بسیار پایین نوآوری در صنعت ساخت و ساز، گفت: بانک مسکن و مسکن تک قصد دارند با سایر ارکان حوزه ساخت و ساز در کشور از جمله شرکت های فعال بانک در این حوزه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معامله گران امروز بیش از 3.9 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 404 هزار نوبت معامله و به ارزش 3 هزار و 894 میلیارد تومان داد و ستد کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شیبا ارز دیجیتالی هست که با نام قاتل معروف شد. معامله گران چینی از شیبا کوین به عنوان از بین برنده دوج کوین نام می برند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ارزش دلار در معاملات امروز با 0.16 درصد کاهش نسبت به روز گذشته در سطح 90.287 واحد بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بیمه آسیا خسارت زلزله زدگان منطقه بندر گناوه را در کمتر از دوهفته پرداخت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
در بخشی از مصوبه 7+ 3 که اخیرا به تصویب رسیده بندی قرار دارد که باعث ایجاد نگرانی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
در زمستان 99، در هر 1 دقیقه و 23 ثانیه یک گروه جدید در اپلیکیشن بله تشکیل شد و کاربران در روزهای کرونایی، دورهمی های خود را از این طریق برپا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین با ریزش 6.44 درصدی به کانال 47 هزار و 724 دلاری سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سیمان بجنورد تقسیم مبلغ 3 هزار و 266 ریال سود خالص هر سهم و 3 هزار و 150 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، افزایش 543 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 437 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سامانه نیما دیروز مورخ 25 اردیبهشت ماه شاهد عرضه حدود 322 میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
خوش بینی به بازار سهام نسبت به روز های گذشته افزایش یافته است، با این وجود به نظر می رسد ترس نیز به طور کامل از این تقاضا رخت برنبسته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۹۰ سایت دیگر  
طبق نامه ارسالی یکی از شرکت های بزرگ تولید روغن، قیمت انواع روغن مایع 35 درصد و روغن جامد 30 درصد گران خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های فولاد امیر کبیر کاشان، معدنی و صنعتی گل گهر و معدنی و صنعتی چادرملو در بورس و معامله گران شرکت های نفت ایرانول ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در روز رشد 5523 واحدی شاخص، بانک بورسی، دو پتروشیمی، دو زیرمجموعه ایران خودرو و سایپا به همراه 10 نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نادی قمی گفت: عملکرد بورس متاثر از پارامتر های کلان اقتصادی و غیراقتصادی است همچنین متعدد بودن عوامل موثر بر بازار های سرمایه و ناشناخته بودن آنها، موجب کاهش اطمینان در زمینه سرمایه گذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حذف دلالان در تهیه و توزیع مواد اولیه، برخورد قاطع با قاچاق کالا از مبدا، حمایت واقعی و رفع مانع هایی که خودتحریمی ها را به وجود آورده مساله مهمی است
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات روز شنبه صف های خرید پایانی بازار رشد چشمگیری داشت، اما ارزش معاملات سهام کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر واحد توسعه کسب و کار دیجیتال شرکت بیمه رازی از ایجاد امکان بارگذاری آنلاین مدارک مرتبط با بیمه درمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری بیمه گذاران این رشته برای دریافت خسارت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت جمع آوری داده های پمپ های بنزین آمریکا، گس بادی، اعلام کرد 87 درصد پمپ های بنزین واشنگتن به علت نداشتن بنزین تعطیل شده اند. این نرخ دیروز 79 درصد اعلام شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
هفته گذشته بورس با رشد 1درصدی همراه شد تا بیشترین افزایش هفتگی در سال جاری ثبت شود. حقیقی ها، اما با وجود اینکه در میانه هفته خریدار بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
جعفر آهنگران توسعه اقتصاد دریا محور و صنعت گردشگری با نگاه ملی و فراملی را برنامه های محوری سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همه شاخص های مهم بورسی جهانی به طور قابل توجهی صعود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس آژانس منابع معدنی روسیه گفت کشورش برای 58 سال ذخایر نفتی دارد و پیشرفت فناوری این تاریخ را مدام به عقب می اندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئییس کمیسیون اقتصاد مجلس گفت: این روز ها دو عامل کاهش تقاضا و ورود دلار های شخصی به چرخه اقتصاد باعث کاهش نرخ دلار به سوی یک قیمت تعادلی شده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، افزایش قیمت بنزین در دستور کار نیست و این موضوع برای چندمین بار تکذیب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف می گوید: اجرایی شدن بسته 7+3 در بازار سرمایه می تواند نقدینگی های پارک شده را به این بازار برگرداند. البته نباید منتظر این تاثیرگذاری در کوتاه مدت باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی در بازار نسبت به هفته های گذشته نوسانی نداشته است و در حال حاضر تنها تب میوه های فصل داغ است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه فردا طرح ساماندهی صنعت خودرو در این کمیسیون بررسی می شود، گفت: وزارت صمت معتقد است که قیمت پایه خودرو در بورس کالا باید از سوی خودروساز تعیین شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه با بیان اینکه مالیات بر خانه های خالی، املاک بلااستفاده را فعال می کند و مالیات بر عایدی سرمایه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۸   + ۷۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان موبایل گفت: با توجه به تعطیلی یک ماهه اصناف در حال حاضر بیش از دو میلیون دستگاه روشن شده در کشور وجود دارد و عرضه از تقاضا پیش گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه چند روز قبل ایلان ماسک اعلام کرد پذیرش بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت برای خرید محصولات تسلا را متوقف می کند، این ارز به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته همچنین 1.138 میلیون توکن بیت کوین با ارزش 55 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۶۶ سایت دیگر  
معا ون فنی و امور گمرکی گمرک ایران تصریح کرد: صاحبان خودروهای سواری که از تسهیلات ورود موقت خودرو استفاده می کنند لازم است قبل از پایان مهلت تردد نسبت به تحویل خودرو به گمرک یا خروج خودرو از کشور و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلب سیزدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از سه ماه اجرای دامنه نامتقارن که صرفا کاهش قابل توجه نقدشوندگی معاملات را به دنبال داشت، شرایط از جهت دامنه نوسان به حالت قبلی بازمی گردد و حجم مبنا هم به نحو قابل ملاحظه ای تعدیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به عنوان بانک عامل در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری تا از شروع این طرح تا ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بازرگانی وزارت صمت گفت: فعلا افزایش قیمتی در مورد شکر نداریم، درست است که قیمت جهانی شکر افزایش یافته و همینطور گروه ارزی آن از سال 98، از 4200 تومان به ارز نیمایی رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مردم کمتر از یک ماه دیگر فرصت دارند تا اطلاعات خانه های خود را در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند، اگر این ثبت نام انجام نشود چه می شود؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که تبلیغی که در بورس شد، فاجعه و فریب مردم بود، اعلام کرد: دولت کسری بودجه را از جیب مردم برداشت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن افزایش یافته به واحدهای گران قیمت تعلق نمی گیرد و این بخشی از ضوابط وزارت راه و شهرسازی است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها گفت: مبلغ 32 هزار میلیارد تومان از منابع هدفمندی یارانه ها در سال 1400 برای حمایت از تولید و اشتغال اختصاص خواهد یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در جلسه معاملاتی امروز شنبه 25 اردیبهشت ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، یک میلیون و 18 هزار و 500 کیلووات ساعت برق توسط شرکت های تولید برق پرند مپنا عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
با تقویت سمت تقاضا در دو روز گذشته، ناظران تکرار این سناریو را به معنای احتمال شروع یک رالی صعودی ارزیایی می کنند. هر چند که، اما و اگر ها در این خصوص بسیار زیاد است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خبر احتمال ثبت نام سید محمد خاتمی در انتخابات 1400 که در برخی گروه ها و کانال های خبری منتشر شده، تکذیب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
امروز دامنه نوسان به حالت اولیه خود یعنی دامنه متقارن مثبت و منفی 5 باز می گردد و اکثر کارشناسان معتقدند که این تصمیم مثبت خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه در همه استانها در شرایط نزولی هم از نظر ابتلا و هم مرگ و میر مبتلایان به کرونا هستیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اس اندپی 1.49 درصد جهش کرد و در 4٫173.85 واحد بسته شد در حالی که کامپوزیت نزدک با جهش بزرگ 2.32 درصدی روبرو شد و در 13٫429.98 واحد به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک آینده با هدف رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن ها در شرایط کرونا، قابلیت فعال سازی غیرحضوری سامانه کیلید را از تاریخ 18/02/1400، فراهم نمود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
صفری گفت: شرکت بیمه هزینه افت قیمت خودرو را پرداخت می کند در صورتی که بیمه گزار این پوشش را انتخاب کرده باشد و حق بیمه اضافی بابت این پوشش را پرداخت کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدرضا مبلغی نماینده مردم شهرستان های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد بانک کشاورزی استان لرستان در حمایت از بخش کشاورزی استان قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سرانجام پس از هفته ها گمانه زنی، متن بیانیه حضور سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کارآفرین با تشریح برنامه ها و اقدامات بانک در سال 99 گفت : عملکرد موفق بانک در سال گذشته، باعث شد تا شاخص NPL بانک کارآفرین به زیر 4 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا بر ضرورت تدوین نظام اعتماد سازی در شرکت های بیمه تاکید و اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت خرید هر اونس طلا با 1.10 درصد رشد به 1٫844 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بازار سرمایه هفته پیش رو را با دو تغییر جدید در دامنه نوسان و حجم مبنا آغاز می کند. تغییراتی که هرچند ممکن است برای کوتاه مدت مسکن بورس شوند، اما تزریق منابع جدید همچنان راه حل قطعی بازار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس دستورالعمل های صادره مبنی تعیین تکلیف حساب های مازاد از مشتریان درخواست می شود تا پایان تیر 1400جهت بستن حسابهای مازاد خود به یکی از شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه سامان، قرارداد بیمه درمان تکمیلی با فدراسیون کشتی را امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران از پرداخت حدود 125 هزار میلیارد ریال تسهیلات مرتبط با کرونا تا پایان فروردین ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سومین مرحله قرعه کشی جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش بانک ایران زمین، همزمان با عید سعید فطر و با حضور جمعی از مدیران این بانک انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان هفته سوم اردیبهشت ماه به رقم یک میلیون و 183 هزار واحد رسید. آیا این روند صعودی شاخص در هفته آینده هم ادامه خواهد داشت؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت با جهش بزرگ 2.48 درصدی به 68.71 دلار بازگشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قابل پیش بینی بود که در آخرین روز نام نویسی از داوطلبان ریاست جمهوری، شاهد حضور همزمان چهره های سرشناس باشیم. امروز علی لاریجانی و محسن هاشمی همزمان و رأس ساعت 8 صبح در وزارت کشور ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات هفته گذشته بازار سرمایه، شاخص در روز های پایانی با روندی صعودی و مثبت به پایان رسید و در آخرین روز در محدوده یک میلیون و 183 هرار واحد قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: از قبل از آغاز مذاکرات وین به شرکت های هواپیمایی داخلی گفتیم با شرکت های هواپیماسازی غربی برای احیای قراردادهای خرید هواپیما مکاتبه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان گفت: به زودی منطقه آزاد مقری در ارمنستان در جوار منطقه آزاد ارس در ایران راه اندازی می شود که می تواند حجم مبادلات دو کشور را افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که در رسانه ها صحبت از کاهش قیمت بود اما؛ قیمت برخی خودروها طی روزهای اخیر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۳   + ۵۰ سایت دیگر  
قیمت اوراق مسکن نسبت به اوایل ماه جاری کمی افزایشی بوده و بر این اساس زوج های تهرانی باید برای دریافت وام 240 میلیون تومانی، حدود 27 میلیون تومان پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سعید جعفری گفت: با توجه به اینکه، آقای ظریف و صالحی صاحب یک فرزندی به اسم برجام هستند. فکر می کنم تنها گزینه ای که آقای ظریف در انتخابات از آن حمایت کند، می تواند آقای صالحی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان بورس با اشاره به مصوبه هیات دولت در خصوص امکان واریز 200 میلیون دلار به صندوق تثبیت بازار گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...