جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علم و صنعت»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت در آیین بزرگداشت روز معلم و تقدیر از برگزیدگان آموزشی این دانشگاه، گفت:امیدواریم با تغییر شراط کرونایی موجود، از مهر ماه بتوانیم آموزش حضوری در دانشگاه را از سر گیریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت با برشمردن مزایا و معایب آموزش مجازی در دوران شیوع کرونا گفت: آموزش غیرحضوری باید پس از اتمام کرونا نیز در یک شرایط خاص تداوم داشته باشد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران مصوبه افزایش قیمت خودرو از سوی شورای رقابت را با توجه به تورم و نرخ ارز نادرست خواند و گفت: اگر قیمت تعیین شده واقعی باشد، تقاضای خرید از خودروساز در فرآیند قرعه کشی، می بایست با کاهش مواجه باشد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۴    
خارگ نیوز: واحدی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از تاریخ 5 تیر 1400 آغاز می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۳    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: تمام امتحانات پایان ترم دانشجویان باید سر زمان مشخص برگزار شوند و هیچ دلیلی بر تغییر آن ها تاثیرگذار نخواهد بود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۵    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران تعمیق داخلی سازی صنعت خودرو در سال 1400 را در گرو پویایی روابط خودروسازان و قطعه سازان دانست.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۲    
. ترجمه:صائمه ناصری فرد مهندسی پیشرفت،گرایش کسب و کار جدید، دانشگاه علم و صنعت تهران برای دانلود مقاله به زبان انگلیسی کلیک کنید مقدمه : ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۵    
ایسنا/قزوین مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین گفت: کتاب مسکن، حریم، شخصیت ، تألیف مهدی حمزه نژاد عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت و فاطمه برادران هروی عضو هیات علمی مدعو موسسه آموزش عالی خراسان توسط انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1400 توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و سایر دانشگاه های برجسته کشور ر شهر تبریز-دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می شود. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: در جستجوی مصلحت ، عنوان جدیدترین کتاب خاطرات روزنوشت اکبر هاشمی رفسنجانی است که امسال منتشر می شود. این کتاب شامل خاطرات هاشمی از وقایع جنجالی سال 1377 است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات و یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت با هدف حمایت از نخبگان جوان، خلق ثروت و حمایت از تولید ملی به امضا رسید.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۰    
بنیاد برکت با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران پس از کسب اطلاعات از شرایط کنونی و فعالان حوزه پوشاک، بزرگترین رویداد نوآوری-کارآفرینی صنعت پوشاک (چرخ برکت) ، برگزار کرد تا از این طریق از طرح های نوآورانه و کسب وکارهایی که توان کارآفرینی دارند، حمایت به عمل آورد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نما ، برنامه تلویزیونی غیرمحرمانه با موضوع نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی جمعه دهم اردیبهشت ماه با حضورمرتضی لطفی عضو و رئیس کمیته سرمایه گذاری هیئت مدیره سرمایه گذاری تامین اجتماعی؛ عبدالرضا مصری عضو برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی (وزیر پیشین کار تعاون و رفاه اجتماعی) ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۷    
دوره حفظ تدبرمحور سوره های مسبحات از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت، جهت بالا بردن روحیه امید و نشاط دانشجویان غیر تهرانی نو ورود ، هدایای فرهنگی برای آنها ارسال می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن رد طرح عرضه خودرو در بورس برای ساماندهی بازار خودرو گفت: در خلال اجرای این طرح می بایست، مفهوم اصلی بورس مبتنی بر شفافیت، برقراری یک رقابت آزاد، عادلانه و صحیح میان خریداران حفظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
گروه نرم افزاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه های صنعتی بیرجند، نوشیروانی، الزهرا، تهران جنوب، بوئین زهرا، صنعتی کرمانشاه، کاشان، باهنر کرمان، کردستان و سایر واحدهای دانشگاه آزاد، کارگاه آموزشی CRM:مدیریت ارتباط با مشتری را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۶    
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، دوره آموزشی سالیدورکس پیشرفته را به صورت آنلاین برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت، ضمن اعلام خبر درگذشت یکی از دانشجویان مقطع دکتری خود، با صدور اطلاعیه ای درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب روز پنجشنبه، 30 اردیبهشت، 1400 توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز, دانشگاه علم و صنعت ایران, دانشگاه محقق اردبیلی, دانشگاه الزهرا, دانشگاه سوره, و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز برگزار می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت جزییات برگزاری مصاحبه دکتری در دانشگاه علم و صنعت را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت و گروه آچارکست، در نشست کافه مکانیک به بررسی جایگاه مهندسی مکانیک در صنعت خودرو می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
نتایج اولیه و اسامی حائزین شرایط ورورد به دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۷    
شماره صد و چهارم نشریه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خیزش نو به همت مجمع دانشجویان حزب الله دانشگاه علم و صنعت منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۶    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: پیشنهاد دادیم که ماموریت دانشگاه در آیین نامه پذیرش دانشجو لحاظ شود و امکان انتقال ظرفیت از کارشناسی به تحصیلات تکمیلی یا برعکس وجود داشته باشد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد که مجوز لازم برای اجرای اولین دوره پذیرش دانشجو در رشته-گرایش های جدید را دریافت کرده است. به گزارش ایسنا، این دانشگاه اعلام کرد که بر اساس برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه ی توسعه رشته گرایش های دانشگاه علم و صنعت ایران و پس از بررسی و تصویب موضوع در ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن بیان اینکه واگذاری سهام خودروسازان به بانک ها مشکلی از این صنعت حل نخواهد کرد، گفت: عملکرد بانک ها و قانون تجارت کشور، بزرگ ترین مشکل اقتصاد در داخل و از مهم ترین معضلات صنعت خودرو است.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- روح الله طالبی؛ عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت تولید انبوه در نتیجه کاهش قیمت قطعات را مهمترین اصل در تولید خودرو کشور می داند ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اجرای سه طرح تحقیقاتی با هدف افزایش کیفیت پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر همدان با همکاری نهادهای دانشگاهی خبر داد | طرح مطالعاتی روش های نوین گندزدایی پساب تصفیه خانه فاضلاب با هدف افزایش بهره وری فنی و اقتصادی نسبت به روش های موجود توسط دانشگاه علم و صنعت ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به اینکه باید دخالت کارفرما ها در طراحی نما حذف شود، گفت: زمانی که معماران از زیر سلطه کارفرما یان خارج شوند، قطعاً شاهد نما های با اصالتی در سطح شهر خواهیم بود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرداد آشتیانی (عضو هیئت علمی دانشگاه علم وصنعت و بازی ساز ) در برنامه گفتگوی فرهنگی با موضوع مهاجرت متخصصان بازی رایانه ای در رادیو گفتگو عنوان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۴    
مسئول انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه شهرکرد گفت: اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت ویژه آثار و دستاوردهای اتحادیه ها و انجمن های علمی دانشجویی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد عنوان برگزیده شایسته تقدیر را کسب کرد.
دانشگاه علم و صنعت ایران سال 1400، سالی است پراز ابهام. ابهامات از هر نظر بر این سال، سایه افکنده است. دنیای سیاست هم از منظر داخلی و هم از منظر خارجی مبهم است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت درباره جزئیات مرخصی تحصیلی ویژه دانشجویان در دوران کرونا توضیحاتی داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۸    
امیرحسین کاکایی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران سال 1400، سالی است پراز ابهام. ابهامات از هر نظر بر این سال، سایه افکنده است. دنیای سیاست هم از منظر داخلی و هم از منظر خارجی مبهم است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت از مجازی برگزار شدن تمامی دروس عملی دانشجویان خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: تولید قطعات ویژه با تکنولوژی پیچیده یکی از گره های صنعت خودرو کشور است که در صورت داخلی سازی تیراژ مورد نظر در سال 1400 به طور قطع محقق خواهد شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران تحقق شعار سال در صنعت خودرو را در گرو افزایش کمی و کیفی تولید خودرو عنوان کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ، اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت ویژه آثار و دستاوردهای اتحادیه ها و انجمن های علمی دانشجویی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۶    
بسیج دانشجویی علم و صنعت در نامه ای به رئیس این دانشگاه از عملکرد معاونت فرهنگی دانشگاه علم و صنعت انتقاد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
کاکایی، استاد دانشگاه با اشاره به اینکه دولت با طرح خصوصی سازی ایران خودرو قصد دارد از پاسخگویی به زیان آن طفره رود، گفت: واگذاری باقیمانده سهام دولت، خودروسازی را تبدیل به هپکو و هفت تپه می کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن زرتشتیان تهران با بیان اینکه خود را یک ایرانی می دانم نه اقلیت گفت: زرتشتیان در انجام آیین ها و امور احوال شخصیه بر اساس دین خود آزادند. به گزارش ایرنا از ستاد حقوق بشر، افشین نمیرانیان که در رشته فیزیک درس خوانده و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران نیز هست ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: رشد تولید مانع از افزایش خودبخودی قیمت ها شده و زمینه برای مطالبه ارتقای کیفیت و متنوع سازی محصولات خودرویی فراهم می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اپلیکیشن طراحی شده توسط تیمی از دانشگاه علم و صنعت نروژ می تواند به شما کمک کند تا مکان دقیق زباله های پلاستیکی رها شده در کنار سواحل را ثبت کنید تا در اولین زمان ممکن برای پاکسازی آن اقدام نمایند. ...
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۳    
سید مجتبی حسینی نسب، استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران یکی از فرزندان این مرز و بوم است که با همت و تلاش مجدانه توانسته نام بافق را در دنیا و ایران معرفی کند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دانشگاه علم و صعنت در آیین نامه ای جزئیات شرایط پذیرش دانشجویان در مقطع دکتری بدون آزمون در سال تحصیلی 1401-1400 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به تشدید شیوع کرونا در تهران و تغییر شرایط از نارنجی به قرمز، دانشگاه "علم و صنعت" اعلام کرد که فعالیت های حضوری این دانشگاه تا اطلاع ثانوی لغو می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علم وصنعت اعلام کرد: به دلیل شیوع مجدد بیماری کرونا مراجعه دانشجویان به خوابگاه ممنوع است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرداد آشتیانی، عضو هیئت علمی دانشگاه علم وصنعت در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت وگو درباره ی تاثیر تحریم ها بر بازی های رایانه ای آثار آن را در دو بخش اصلی تقسیم بندی کرد و گفت ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام شورای رقابت مبنی بر افزایش قیمت خودرو در بهار 1400 را تصمیمی مثبت و ضروری ارزیابی کرد و گفت: قیمت واقعی خودروهای داخلی، مقادیری بیش از نرخ های فعلی است و افزایش قیمت کارخانه بر بهای این کالا در بازار نیز اثرگذار نخواهد بود.