چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۰۸Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علم و صنعت»

خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: وزیر صمت در لفافه گفتند سال دیگر با پشتیبانی و رفع موانع، شاهد افزایش تولید خودرو خواهیم بود اما افزایش تولید خودرو نیازمند بهبود روابط بین الملل است که ظاهرا آقای وزیر از آن خبرهایی دارند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده مواد و متالوژی دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه کرونا امکان استفاده اساتید و دانشجویان از کنفرانس های خارجی در فضای آنلاین را به وجود آورد، گفت: کرونا فرصتی برای گسترش ارتباطات بین المللی بوده است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۶    
انجمن علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کوئرا و قرار، چهارمین دوره حل مسئله و آمادگی برای مسابقات برنامه نویسی ICPC را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۶    
افتتاحیه دهمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران عصر امروز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۱    
بهروز مینایی، استاد دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه از منظر اسلامی و بسیاری از علمای اسلام تضادی بین علوم مانند هوش مصنوعی و دین وجود ندارد و لازم است حوزه بیشتر به این علم توجه کند ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 25 مهر 1400 - 17 October 2021 دانشگاه علم و صنعت در اطلاعیه ای شرط حضور در خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه را از اول آبان اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۰    
سرپرست دانشگاه علم و صنعت گفت: پیشرفت در حوزه فناوری جز با تعامل دانشگاه ها با مراکز تحقیقاتی مسیر نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران: ارائه گواهی تزریق واکسن کرونا شرط اصلی برای اسکان دانشجویان در خوابگاه است.
دانشگاه علم و صنعت در اطلاعیه ای شرط حضور در خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه را از اول آبان اعلام کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران روح حاکم بر مصوبه ساماندهی صنعت خودرو را مبتنی بر مصرف گرایی دانست و گفت: واردات قطعه، تکنولوژی، مواد اولیه و تجهیزات تولید نیاز ضروری صنعت خودروسازی کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دانشگاه علم و صنعت ایران در رتبه بندی دانشگاه های برتر اقتصاد و تجارت در سال 2020، جایگاه 251 تا 300 اعلام شده است، این دانشگاه 15 هزار و چهار دانشجو و یک درصد دانشجوی بین المللی دارد و نسبت زنان دانشجو به مردان 34 به 66 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کانون دانش آموختگان مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت از برگزاری سومین همایش آنلاین با عنوان آخرین متدهای تدریس در آموزش مجازی 2021 در روز دوشنبه 26 مهر ماه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۸    
عضو هیئت علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه تعامل اساتید و دانشجویان در آموزش مجازی وجود ندارد، گفت: فقدان ارزشیابی مؤثر در فضای مجازی منجر به کاهش یادگیری دانشجویان و مهارت های لازم می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایرانگفت: رعایت استانداردهای 85 گانه مشکلی به لحاظ پلتفرم ندارد اما اجرای آن روی پلتفرم های جدید نیازمند تجهیزاتی پیشرفته و سرمایه گذاری فراوان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی دانشگاه علم و صنعت مهلت ثبت نام برای شرکت در انتخابات کانون های فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه را اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت، سید میعاد صالحی به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیئت وزیران، به عنوان مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تعیین شد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۷۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت دولت، دکتر سید میعاد صالحی به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تصویب هیئت وزیران، به عنوان مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تعیین شد. ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۴۴ سایت دیگر  
مهدی غضنفری با حکم رییس جمهور؛ رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۷    
انجمن علمی گروه نرم افزاری صنایع دانشگاه علم و صنعت و انجمن های علمی مهندسی صنایع دانشگاه های صنعتی بیرجند، نوشیروانی و تربت حیدریه، وبینار آشنایی با توسعه پایدار و زنجیره تامین سبز را برگزار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت گفت: استفاده گسترده از صنعت رباتیک در آینده به تحولی شگرف در معماری منجر خواهد شد و هزینه های عملیات ساختمانی و نیاز به نیروی انسانی را کاهش و در مقابل سرعت، دقت، ایمنی و امنیت را افزایش خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر آقای منصور انبیا را به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی منصور انبیا را به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر منصور انبیا را به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی گل در این حکم انتصاب آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی منصور انبیا را به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم طی حکمی منصور انبیا را به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۸    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت شرایط و آخرین مهلت تمدید دفاع از پایان نامه دانشجویان علم و صنعت را اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۸    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه تمهیدات، شرایط و زیرساخت های آموزش حضوری باید مهیا شود تا دانشگاهیان به سمت کلاس های حضوری پیش روند، گفت: سلامتی دانشجویان در کلاس های حضوری باید در اولویت باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : بیش از 600 درخواست از طرف شرکت های استارت آپی برای واعد، مرکز کارآفرینی آرامکوی سعودی دریافت شده است. سومین رودشو با مشارکت مرکز کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت ملک عبدالله (KAUST) در جده برگزار شد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: تولید داخلی خودرو نیازمند واردات قطعه و مواد اولیه است و می بایست شرایط را به گونه ای مدیریت کرد که واردات در هر دو بخش خودرو و قطعه با ارز بدون منشاء صورت پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت از برگزاری مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 1400 در این دانشگاه خبر داد گفت: این مراسم امروز با حضور تعداد محدودی از دانشجویان برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۲    
واحدی با بیان اینکه رشته های علوم پایه متاسفانه کمترین پذیرش را داشته است، گفت: دانشکده های برق و مکانیک بیشترین نودانشجو را جذب کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص تاثیر واردات خودرو بر اساس طرح ساماندهی صنعت خودرو بر افزایش صادرات بر اجرای مشروط و ضابطه مند این مصوبه تاکید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: به منظور حفظ تراز تجاری کشور استفاده از ارزهای صادراتی و بدون منشا برای واردات خودرو ضرورت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۴    
انجمن های علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران و فردوسی مشهد، دوره آموزش نرم افزار آباکوس را برگزار می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۶    
نشست حقوق فناوری های نوین با حضور و سخنرانی دکتر مریم السادات محقق داماد؛ عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران و دکتر سید محمد رضوی زاده؛ استاد دانشگاه علم و صنعت و رییس پژوهشکده فناوری ارتباطات وابسته به وزارت ارتباطات برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات دانشجویان دکتری قصه تکراری است که همواره وجود داشته، به همین منظور به گفتگو با معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت پرداختیم تا ضمن آسیب شناسی این موضوع به ارائه راه حل در این خصوص بپردازیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۴    
شماره هفتم نشریه دنیای مواد فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران منتشر شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۱    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: کارگاه آموزشی پایش برنامه های درسی برای مدیران گروه ها به عنوان اصلی ترین تغییرات آموزشی نیمسال تحصیلی جدید برگزار می کند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۳    
دکتر ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان مهندسان آچار به دست افرادی متخصص و خلاق هستند که می توانند به توسعه کشور کمک کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محققان کالج لندن و دانشگاه علم و صنعت نروژ، 29 مطالعه ی منتشرشده از سراسر جهان را تجزیه و تحلیل کردند تا ببینند آیا ارتباطی میان مصرف آجیل و خطر بیماری و همچنین علل کمتر شایع مرگ پیدا می کنند یا نه. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۹    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران عوامل موثر بر افزایش یا کاهش قیمت خودرو و به دنبال آن بروز رکود یا رونق در بازار خودرو را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه دانشگاه موفق به پذیرش تعداد قابل توجهی دانشجو در مقطع کارشناسی و دکتری در نیمسال جاری شده است، گفت: این دانشگاه در 2 مقطع کارشناسی و دکتری بیش از هزار و 300 دانشجو جدیدالورود جذب کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۵    
دعوای یکی دو سال اخیر دانشگاه علم و صنعت نروژ واقع در شهر تروندهایم با یک استاد ایرانی-آلمانی که منجر به کشیده شدن پای پلیس امنیت نروژ به این پرونده شد، بار دیگر باعث دمیدن در سیاست های ضدایرانی و متوهمانه دولت نروژ علیه ایران شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اربعین حسینی و با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالگرد تدفین شهدای گمنام 4 مهرماه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت از آغاز آموزش های مجازی در این دانشگاه خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: تولید سه میلیون دستگاه خودرو در سال در وهله اول نیازمند تامین نقدینگی در صنعت خودرو است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، به رغم هشدار کارشناسان دانشگاه علم و صنعت مبنی بر وضعیت مخاطره آمیز و ضرورت ایمن سازی این مکان، تاکنون اقدام موثری از سوی متولیان امر انجام نشده است و در این راستا کارشناسان نیز معتقدند که بی توجهی به این موضوع جان مردم را به خطر می اندازد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت از ضمن اشاره به ارزشمندی نهضت داخلی سازی در صنعت خودرو کشور از چرایی توقف میزهای تعمیق ساخت داخل سخن گفت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امور اداری دانشگاه در خصوص ادامه تزریق واکسن کرونا برای کارکنان، اعضای هیئت علمی و گروهی از دانشجویان اطلاعیه ای صادر کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس با رئیس، معاونین و مدیران دانشگاه علم و صنعت ایران دیدار کردند.