چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علم و صنعت»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حوزه علوم اسلامی دانشگاه علم و صنعت کارگاه مجازی مدرسه رسانه اسلامی را برگزار می کند. این کارگاه پنج شنبه ها بعد از ظهر با حضور اساتید: استاد صدری، استاد پورجعفری، استاد مجاهد، و استاد کریمی برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت وبینار ریشه یابی واژگان ریاضی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۵    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت فعالیت های مسئله محور این تشکل دانشجویی را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۴    
انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت دوره آموزش مقدماتی نرم افزار متلب (MATLAB) را برگزار می کند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سردار ابراهیم حاجی محمدزاده دوران نوجوانی و جوانی را در مشهد گذراند. بعد از قبولی در دانشگاه، به تهران آمد و در رشته مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت تهران به تحصیل علم مشغول شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱    
کانون تئاتر دانشگاه علم و صنعت کارگاه کارگردانی تئاتر برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲    
انجمن علمی مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه علم و صنعت کارگاه آموزش نرم افزار VOSviewer را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیات علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: با عرضه خودرو در بورس کالا ورق بازار کاملاً بر می گردد؛ الان دلال سود می برد و خودروساز ضرر می کند و دست مصرف کننده واقعی از خودرو کوتاه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه علوم اسلامی دانشگاه علم و صنعت برای دوره جدید معرفت جو می پذیرد. دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند، می توانند در این دوره ثبت نام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت در اطلاعیه ای اعلام کرد: خوابگاه های این دانشگاه دو هفته اول آذر تعطیل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه کیفیت علمی دانشجویان دکتری مطلوب نیست، گفت: نیاز است فرآیند جذب دانشجویان دکتری با هدف جذب افراد با دانش علمی و پژوهشی لازم به دانشگاه ها واگذار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت نحوه فعالیت این دانشگاه در دو هفته اول آذر را با توجه به محدودیت های کرونایی اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت در اطلاعیه ای شرایط اسکان و تخلیه خوابگاه های این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تمام دانشجویان ورودی سال 99 مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت تا پایان 28 آبان ماه 99 مهلت دارند نسبت به ارسال مدارک معافیت تحصیلی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۷    
انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت دوره آموزش پروژه راهسازی و راه آهن توسط نرم افزار Civil 3D را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم وصنعت ایران گفت: معاونت فرهنگی دانشگاه اقدامات اجرایی یک تور مجازی را انجام داده تا دانشجویان بتوانند به صورت مجازی با واحدهای مختلف دانشگاه آشنا شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت درباره تکلیف واحدهای اقماری که سال های گذشته مستقل شده اند، در طرح ساماندهی آموزش عالی توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت سمینار نقش فراگیری نرم افزارهای فنی و مهندسی در آینده شغلی و علمی دانشجویان را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۹    
انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE از دوره های مربوط به مقاله نویسی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۹    
انجمن علمی دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت دوره شناخت قطعات الکترونیک و کاربرد آن ها را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت : از سال 1389 فعالیتم را در حوزه کامپوزیت های پایه پلیمری آغاز کردم و طرح های مختلفی را تا پنج سال پیش در تیم تحقیقاتی پرفسور شکریه در دانشگاه علم و صنعت انجام دادم .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایران با دستیابی به چرخه کامل فناوری فضایی، به یکی از سیزده عضو باشگاه فضایی جهان تبدیل شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت ایران دی ماه امسال میزبان برگزاری اولین کنفرانس پیشرفت های اخیر و روند های آینده در صنعت خودرو است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه علوم انسانی در دانشگاه فاقد پایه های نظری محکمی است که بر جنبه های توحیدی تأکید داشته باشد، اظهار کرد: حوزه و دانشگاه دارای کمبودها و ارزش افزوده هایی است که در تعامل ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۴    
گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری - "کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، آذر 99" در تاریخ 6 آذر 1399 توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز - دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می گردد ...
چرخان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۰    
ساعتی پیش بود که پایگاه اطلاع رسانی شرکت سایپا، اقدام به انتشار تصاویری گرافیکی از محصول جدید خود که بر پایه رنو تندر90 بود، کرد. این خودرو که براساس پلتفرم B0 گروه رنو-نیسان ساخته شده، گویا قرار است تا از اواخر سال آینده در نسخه ایرانیزه به مشتریانی ایرانی عرضه شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۵    
بر اساس آخرین ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و طبق شیوه نامه ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی، مجله بین المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، بالاترین سطح مجلات دارای عنوان بین المللی را دریافت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۵    
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: در حال ساخت خوابگاهی در داخل دانشگاه هستیم که ظرفیتی بالغ بر 400 نفر دارد و تلاش می کنیم هرچه سریعتر ساخت این مجموعه به پایان برسد تا دانشجویانی که در خوابگا های استیجاری و کوچک پراکنده ساکن هستند را به این مرکز منتقل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۹    
در مسابقه طراحی و برنامه ریزی برای گنسای ژاپن، دو اثر طراحی ارسالی از دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به دریافت جایزه ویژه داوران شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت امور خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد: دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه تا پایان امروز (یکشنبه) فرصت دارند خوابگاه ها را تخلیه کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۴    
امیرحسن کاکایی - عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۱    
معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد: مهلت اسکان دو ماهه در خوابگاه به پایان رسیده و دانشجویان تا پایان امروز نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۶:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه علم و صنعت گفت: در سال های گذشته و با وجود همه تحریم ها و مشکلات، خودروسازان و قطعه سازان بیکار نبودند، روی افزایش ظرفیت و فناوری های جدید کار کردند و در عین حال به انتظار گشایش های سیاسی و اقتصادی نشستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت مهمترین محورهای بیست و نهمین اجلاس روسای دانشگاه های بزرگ کشور را تشریح کرد و گفت: قرار شد با سازمان سنجش برای تغییر شیوه پذیرش دانشجو مذاکراتی انجام شود.
598   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ماجرای تولید نسخه ایرانی ال 90 به یک پروژه دانشگاهی برمی گردد که چندین سال قبل توسط دانشگاه علم و صنعت آغاز شده بود، اما طی ماه های اخیر و در اثر خروج کامل رنو از بازار ایران، زمزمه های تجدید حیات این پروژه شنیده می شد و حالا مدیرعامل سایپا نیز به شکل رسمی این خبر را تایید کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر توسعه فناوری دانشگاه علم و صنعت گفت: 23 طرح جهش تولید در دانشگاه به تصویب رسیده و مجریان طرح در حال کار بر روی آن ها هستند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ماجرای تولید نسخه ایرانی ال 90 به یک پروژه دانشگاهی برمیگردد که چندین سال قبل توسط دانشگاه علم و صنعت آغاز شده بود، اما طی ماه های اخیر و در اثر خروج کامل رنو از بازار ایران، زمزمه های تجدید حیات این پروژه شنیده می شد و حالا مدیرعامل سایپا نیز به شکل رسمی این خبر را تایید کرده است. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۷:۱۳    
تیر ماه امسال بود که مدیرعامل سایپا برای اولین بار از تولید خودرو ال 90 ایرانی یا همان تندر 90 با طراحی داخلی سخن به میان آورد. جواد سلیمانی در آن مقطع عنوان کرد که پلتفرم طراحی شده در پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت بر مبنای پلتفرم پایه N90 بوده و به همین دلیل تولید داخلی خودرو L90 در دستور قرار ...
مراسم افتتاحیه 80 مرکز نیکوکاری در دانشگاه ها با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی ریاست نهاد رهبری در دانشگاه ها و معاون فرهنگی سیاسی این نهاد و بختیاری ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) و ذاکری ریاست دانشگاه علم و صنعت ایران در این دانشگاه برگزار گردید.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۳۰    
آیین افتتاحیه 80 مرکز خیریه دانشگاهی که عصر امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ظهر امروز مراسم رونمایی 80 واحد نیکوکاری با عنوان نهال انقلاب (منا) در سراسر کشور با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در دانشگاه علم و صنعت برگزار و افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: دانشگاه علم و صنعت اقدامات خوبی را در حوزه شناسایی مناطق محروم حاشیه تهران انجام می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۱    
انجمن علمی مهندسی نفت دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی بین رشته ای گروه نرم افزاری دانشگاه علم و صنعت ، دوره ی آموزش مقدماتی متلب فنی و مهندسی برگزار می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 99 در دانشگاه علم و صنعت از صبح امروز آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۶    
انجمن علمی ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران مسابقه ی مجازی Nonogram را برگزار می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۳    
امیرحسن کاکایی - عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان کنکور دکتری 99 در دانشگاه علم و صنعت ایران که مراحل ثبت نام خود را تکمیل کردند از فردا، 10 آبان ماه کلاس های آموزشی شان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت گفت: ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 99 از صبح امروز آغاز شده است.