چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۵۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سرمایه»

تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون خرید شرکت ذوب آهن اصفهان از کمبود مواد اولیه آهن دار خبر داد و گفت می توان یکی از دلایل لغو افزایش سرمایه نماد ذوب آهن را کمبود مواد اولیه برای خط تولید این شرکت دانست.
این گزارش به بررسی اطلاعیه های منتشر شده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن ها را تحلیل می کند. افشا اطلاعات بااهمیت ثبهساز ، فسازان ، فاراک ، سیتا ، کباده و خکاوه و دعوت به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه قچار از مهم ترین اطلاعیه هایی است که در این گزارش بررسی می شود.
روند بازار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در بازار کریپتوکارنسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و نوسان قیمت ها به شدت بالا است. اما با وجود ریسک زیاد این بازار، پول به سمت رمزارزها در حال حرکت است. حالا سوال اصلی اینجاست که چه رمزارزی بخریم که ریسک کمتری داشته باشد؟ ...
به گزارش نما، در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های مارگارین(غمارگ)جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی، سبحان دارو(دسبحان)جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و اصلاح اساسنامه، سرمایه گذاری استان گیلان(وسگیلا) ...
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: امداد رسانی در شرایط خطر بخشی از رسالت های حوزه است هرچند که رسالت های اصلی آن مشاوره و مسائل فنی دقیق تری می باشد؛ همه اینها می توانند سبب افزایش سرمایه حوزه در باب اعتماد اجتماعی باشند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ربیعی گفت: پیش بینی می شود که ان شاالله در ماه های آتی شاهد افزایش سرمایه گذاری ها به منظور رونق هرچه بیشتر تولید در کشور باشیم.
شارا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۸    
علاوه بر پذیرش پیشنهادهای گیتس برای افزایش سرمایه گذاری در فناوری های جدید، من پیشرفت هایی را در گلاسگو از چهار جنبه ی اصلی متصور می شوم. اول، محرک مالیِ هماهنگ شده ی جهانی ای که برای احیای اقتصادی دوران پسا کرونا به آن نیاز داریم ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار شرکت بورسی و فرابورسی برای تصویب صورت های مالی، افزایش سرمایه و انتخاب اکچوئر، زمان برگزاری مجمع سالانه، فوق العاده و عادی بطور فوق العاده را اعلام کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت ارز بیت کوین در ماه های گذشته کاهش فراوانی داشته به طوری که از 200 میلیون تومان در سال گذشته به یک میلیارد و 500 میلیون تومان در حال حاضر رسیده است. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در مورد آخرین وضعیت پذیره نویسی افزایش سرمایه و عرضه اولیه سهام شرکت تجلی در بازار سهام گفت:شرکت تجلی اولین شرکت پروژه محور هلدینگ در ایران است که به عنوان هلدینگ نزد سازمان بورس ثبت شده ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
این گزارش به بررسی اطلاعیه های منتشر شده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن ها را تحلیل می کند. افزایش سرمایه فروی ، تولید و فروش داروی سرطان خون دعبید و مجمع عمومی عادی سالیانه کگهر از مهم ترین اطلاعیه هایی است که در این گزارش بررسی می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۰    
هیئت مدیره شرکت کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی افزایش سرمایه 1441 درصدی این شرکت را تصویب کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۰    
امروز مطالبی همچون توصیه تحلیلگران فنی به معامله گران دلار، افزایش سرمایه خلنت تصویب شد، بورس امروز هم قرمز بود!، 24 هزار میلیارد تومان وارد بورس میشود، طلا ارزان شد، واریز مرحله دوم سود سهام عدالت سال 98؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق ایران گفت: طبق اولویت های ریاست جدید سازمان بورس، تامین مالی و افزایش سرمایه ها در سال جدید تسهیل می شود.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بیژن زنگنه صبح امروز (بیست و سوم فروردین ) در آیین افتتاح صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت بیان کرد: قرارداد و تفاهم نامه هایی که امروز امضا می شوند، نتیجه تلاش گروهی بزرگ برای توسعه فناوری است. آینده کشور نه در گرو تولید سنتی بلکه در گرو توسعه فناوری ملی است. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر(شوینده)، سرمایه گذاری ملی ایران(ونیکی)، گروه سرمایه گذاری آ تیه دماوند(و اتی)جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی لنت ترمز ایران با حضور سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابداری و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای لاجوردی برگزار گردید. نبض بورس از این مجمع گزارش می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت صنایع مس شهید باهنر مهلت استفاده از حق تقدم سهام را اعلام کرد. مس باهنر بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ 23 اسفند سال 99، مصوب کرد افزایش سرمایه شرکت از مبلغ یک هزار و 125 میلیارد ریال به مبلغ 2 هزار و 625 میلیارد ریال صورت گیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۲    
بازار سرمایه هفته سوم کاری سال 1400 را با ادامه روند نزولی شاخص کل و کاهش ارزش معاملات آغاز کرد. در معاملات صورت گرفته در دو روز ابتدایی هفته نمادهای فولاد ، ذوب ، شپنا و فجر سرخ پوش بودند و در کف قیمتی معامله شدند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۵    
ریل پرداز سیر از به ثبت رسیدن افزایش سرمایه 12 درصدی این شرکت خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس مجوز صادره از سوی سازمان بورس، سرمایه شرکت ذوب و روی اصفهان از 600 هزار میلیارد ریال به 900 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در تاریخ 1400/01/31 برگزار می شود.
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد موفق و دستاوردهای بانک توسعه تعاون در اشتغال زایی و حمایت از تعاونی ها ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
11 شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه 1165، 347، 339، 292 ، 250، 100، 83، 81، 53، 50 و 25 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نمادهای شرکت های ذوب آهن اصفهان، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و مجتمع صنعتی آرتاویل تایر در انتظار افزایش سرمایه هستند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس این مجوز سرمایه توسعه توسعه معادن و فلزات از 54 هزار و 900 میلیارد ریال 84 هزار میلیارد ریال افزایش داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
افزایش سرمایه 25 درصدی شرکت دارویی ره آورد تامین مورد تایید سازمان بورس قرار گرفت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در کشور هایی که سیستم اقتصادی سالم و پایداری دارند، معضلی به نام دلالی وجود ندارد. این در حالی است که در کشور ما، عدم وجود سیستم اقتصادی پایدار، منجر به افزایش سرمایه های سرگردان در کشور و درنتیجه زمینه ساز دلالی و واسطه گری شده است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بعد از بازگشایی کدما در روز چهارشنبه هفته گذشته و ریزش 38 درصدی قیمت آن، امروز 21 فروردین 1400 نوبت به بازگشایی و ریزش سهمگین غدام رسید! کدما یکی از نماد هایی بود که در سال گذشته رشد عجیب 2700 درصدی را تجربه کرد ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۵    
شرکت بیسکویت گرجی از موافقت سازمان بورس با افزایش سرمایه 347 درصدی این شرکت خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر خبر از دریافت مجوز افزایش سرمایه 1165 درصدی داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این گزارش به بررسی اطلاعیه های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن ها را تحلیل می کند. افزایش سرمایۀ 198درصدی شرکت پاکسان در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. شرکت پتروشیمی جم از شروع مجدد فعالیت در واحد پلی اتیلن سنگین HDPE که به دلیل تعمیرات دوره ای متوقف شده بود، خبر داد ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه سینا از دریافت مجوز افزایش سرمایه 292 درصدی خبر داد. به گزارش بانکداری ایرانی ، بیمه سینا مجوز افزایش سرمایه 292 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت از اصلاح ماده 3 مقررات و ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و معدنی در خصوص سازمان محیط زیست به نفع سرمایه گذاران خبر داد. *** اهمیت بهبود فضای کسب و کار ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پاکسان مبلغ افزایش سرمایه را با انتشار اصلاحیه ای از 4.3 میلیارد تومان به 430 میلیارد تومان افزایش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - شماری از اقتصاددانان افزایش سرمایه گذاری خارجی، رفع کمبود سرمایه، قدرت بالاتر در میز مذاکره و ورود فناوری های جدید و توسعه زیرساختها را از مزایای سند جامع همکاری ایران و چین و مهمتر نیاز ضروری امروز اقتصاد ایران برشمردند.
مدیرعامل بانک دی از افزایش میزان اعطای تسهیلات بانک دی به جامعه ایثارگری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۲    
دومین هفته کاری امسال با تداوم روند نزولی شاخص کل و کاهش چشمگیر ارزش معاملات به پایان رسید.این هفته اغلب نماد های استان مانند فولاد،شپنا و فجر بازده هفتگی منفی را به ثبت رساندند و با صف فروش به استقبال هفته بعد رفتند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - استاندار اردبیل از افزایش سرمایه گذاری ها در بخش معدن از جمله مشارکت شرکت بازرگانی شاهد در این بخش بر اساس تفاهم نامه همکاری در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از افزایش سرمایه گذاری ها در بخش معدن از جمله مشارکت شرکت بازرگانی شاهد در این بخش بر اساس تفاهم نامه همکاری در این استان خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان شپاکسا
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت نیرو سرمایه افزایش سرمایه دو هزار و 550 میلیارد ریالی، معادل 235 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: مدیریت محدودیت ها، رعایت پروتکل های بهداشتی، دورکاری، استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از عادی انگاری جهت قطع زنجیره انتقال کرونا ضرورت دارد و این مهم باید به دقت پیگیری شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر "عبدالرضا شاکری" معاون اقتصادی و توسعه سرمایه انسانی شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه گزارشی از رتبه شفافیت در بورس، روند افزایش سرمایه شرکت و نیز سودآوری آن در سالهای اخیر ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۲    
هیات مدیره شرکت نیرو سرمایه پیشنهاد افزایش سرمایه 2 هزار و 550 میلیارد ریالی، معادل 235 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لیزینگ اقتصاد نوین از افزایش 1067 درصدی سرمایه خود در سال 99 خبر داد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رونق و حمایت از تولید منجر به پویایی چرخ اقتصاد، اشتغالزایی، امیدآفرینی، عدم وابستگی به بیگانگان، بی اثر شدن بیشتر تحریم های ناجوانمردانه، ارتقای بخش خصوصی و افزایش سرمایه گذاری و بهبود معیشت مردم شده و در نهایت حمایت از تولید منجر به خودکفایی می شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده پارس خودرو و هفت شرکت دیگر به همراه لغو مجمع عادی بطور فوق العاده سهم بازار پایه ای اعلام شد.