پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۳۰Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سرمایه»

تجارت نیوز   ۲۸ دقیقه پیش    
جهان در سال 2023، شاهد افزایش در سرمایه گذاری برای انرژی پاک بود. البته این اقدامات هنوز برای رسیدن به هدف صفر خالص انتشار گازهای گلخانه ای کافی نیست.
صدای بورس   ۵۱ دقیقه پیش    
با تصویب مجمع عمومی فوق العاده شرکت باما، سرمایه کاما از 20 هزار میلیارد ریال به 30 هزار میلیارد ریال(50درصد) افزایش یافت.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: تصمیم وزارت اقتصاد مبنی بر معافیت مالیاتی شرکت ها در صورت افزایش سرمایه از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم و تزریق منابع آن به سمت طرح های تولیدی موجب می شود تا شرکت ها به منظور توسعه طرح های تولیدی منابع کمتری تقسیم کرده و آن ها را صرف طرح های تولیدی کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دعوت رئیسی از مردم برای حضور پرشور در انتخابات ابراهیم رئیسی رئیس جمهور مراجعه به آرای عمومی در مسائل مهم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات را راهبرد نظام و موجب افزایش سرمایه اجتماعی دانست و با اشاره به راهبرد دشمن برای ایجاد یأس و تردید میان مردم و کاهش مشارکت ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] رئیس جمهوری مراجعه به آرای عمومی در مسائل مهم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات را راهبرد نظام و موجب افزایش سرمایه اجتماعی دانست و ابراز امیدواری کرد مردم با مشارکت گسترده در انتخابات یک بار دیگر دشمنان نظام را ناامید و امید دوستداران جمهوری اسلامی ایران را مضاعف کنند ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۹    
شرکت داروسازی آوه سینا (داوه) افزایش سرمایه 44 درصدی شرکت را ثبت کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۴۷    
مدیرعامل بیمه تعاون از تلاش این شرکت برای ثبت افزایش سرمایه وتعاون تا پایان امسال خبر داد. این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خواهد بود.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۲    
امروز 9 اسفندماه 1402 مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور 80.33 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۰    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها در مورد مصوبات مجمع وسکاب می گوید.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۲    
دنیای معدن-مصاحبه اختصاصی آوای آگاه؛ با اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات، درباره:
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو در کنفرانس آنلاین این شرکت در سامانه تدان شرکت کرد و به سوالات سهام داران پاسخ داد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت ها باید شرایط مناسب و محیط جذاب را برای افزایش سرمایه گذاری خصوصی و پدیدارشدن بیشتر بنگاه های اقتصادی جدید فراهم کنند. بنگاه های باسابقه و جاافتاده موجود می توانند رشد کنند و شغل بیشتر ایجاد کنند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه قضیه ساخنه از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع انتخابات ایران و تقویت قدرت و امنیت ملی را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، انتخابات ضامن ارتقای قدرت و امنیت ملی ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور مراجعه به آرای عمومی در مسائل مهم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات را راهبرد نظام و موجب افزایش سرمایه اجتماعی دانست.
اقتصاد آنلاین / معدن نامه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با حضور 80.33 درصد سهامداران، ساعت 9 صبح امروز، چهارشنبه 9 اسفند 1402، در محل هتل لاله تهران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه غرب اصفهان گفت: ارائه خدمات و اجرای پروژه های مختلف عمرانی و فرهنگی منجر به افزایش سرمایه اجتماعی و در نهایت افزایش حضور مردم در عرصه هایی همچون انتخابات می شود.
رئیس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: از ابتدای دی ماه سال جاری تا کنون برای 125 شرکت و به میزان 2.071 هزار میلیارد ریال مجوز افزایش سرمایه صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد مجوزها رشدی نزدیک به دو برابر ثبت شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر گفت: فروشندگان تایر بر اساس اصل تجارت به دنبال به حداکثر رساندن سود و افزایش سرمایه خود هستند و بر همین اساس هم طبیعتاً به دنبال تایری خواهند رفت که بیشترین سود را بدهد و یا بیشترین فاصله قیمتی را با قیمت کارخانه داشته باشد،
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مجمع عمومی فوق العاده بانک کارآفرین صبح سه شنبه 8 اسفندماه 1402 به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه، با حضور بیش از 71 درصد سهامداران، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار،نماینده بازرس و حسابرس قانونی برگزار شد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
در مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات افزایش سرمایه ومعادن از 192،428 میلیارد ریال به میزان 300،000 میلیارد ریال مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۵    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات تأکید کرد: انتخابات ضامن ارتقای قدرت و امنیت ملی، افزایش سرمایه اجتماعی و تقویت ظرفیت ها و فرصت ها برای حل مشکلات است. ...
هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان از افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان به بیش از 620 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 15 شرکت بورسی و فرابورسی و یک بانک، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را به سهامداران اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت ایران خودرو به سوالاتی درباره افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، خروج از زیان، انتقال نماد و معافیت 8 محصول از قیمت گذاری پاسخ داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- عاطفه چوپان : بازار سرمایه که از ابتدای زمستان و در نتیجه فروکش کردن اخبار مربوط به افزایش سرمایه از محل تجدیدارزیابی دارایی ها با رشد منفی مواجه شده بود، با انتشار گواهی اوراق سپرده خاص با نرخ 30 درصد از طرف بانک مرکزی در رکود بیشتری فرو رفت ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۷    
امروز 8 اسفندماه 1402 کنفرانس آنلاین پرسش و پاسخ مدیران و سهامداران شرکت ایران خودرو برگزار شد. گزارش نبض بورس از این کنفرانس را بخوانید.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز شرکت های متعددی طی انتشار اطلاعیه های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه ها پرداخته شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۶    
تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه منتهی به 1402/12/29 شرکت وسینا منتشر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت کشتیرانی، مجوز افزایش سرمایه 43 درصدی را از محل سود انباشته گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایران پرس: رییس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان تاکید کرد: پایه هوش مصنوعی داده است و اگر ما بتوانیم داده ها را جمع آوری کرده و پالایش کنیم، سرمایه خوب و زیادی را به دست می آوریم.
بانک سینا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سینا، مجمع عمومی فوق العاده با حضور دارندگان بیش از 77/18 درصد سهام در روز سه شنبه هشتم اسفندماه سال جاری با دستور کار افزایش سرمایه و اصلاح بند مربوطه در اساسنامه با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران بانک و نیز نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان حسابرسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۷۷ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات تأکید کرد: انتخابات ضامن ارتقای قدرت و امنیت ملی، افزایش سرمایه اجتماعی و تقویت ظرفیت ها و فرصت ها برای حل مشکلات است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
در جریان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بانک تجارت با حضور 54.81 درصدی سهامداران، افزایش 111.963 میلیارد ریالی سرمایه این بانک بزرگ بورسی کشور، به تصویب رسید.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
در نشست مجمع عمومی فوق العاده فخاس که صبح پنج شنبه 3 اسفندماه، در مشهد برگزار شد، مدیرعامل فولاد خراسان در گزارشی به اعضای مجمع بیان کرد: تا کنون مصوبات افزایش سرمایه شرکت ...
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فوق العاده بانک تجارت، افزایش سرمایه 50درصدی بانک تجارت به تصویب و تایید مجمع رسید.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی فوق العاده شرکت بانک کار آفرین با مشارکت بیش از 71درصد از سهامداران برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۵    
امروز مطالبی همچون چگونه 1000 یورو به نرخ دولتی بگیریم؟، پیش بینی بورس، ورود و خروج سهامداران درصدی 8 اسفند 1402، پیش بینی متفاوت برای قیمت طلا در سال آینده، افزایش سرمایه جذاب 31 نماد، خبر های جذاب برای سهامداران وتجارت، حکشتی و قاسم، قیمت انواع خودرو در بازار ...
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه صندوق های ثروت ملی دنیا میلیاردها دلار به حوزه فناوری های نوین اختصاص داده اند، گفت: کشورهایی مثل نروژ، امارات متحده عربی، عربستان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 26 شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه 15 تا 1433 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان، پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 525 درصدی از محل آورده نقدی سهامداران داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت گهر ترابر سیرجان از برنامه افزایش سرمایه 253 درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
با پایان مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده فولد مبارکه اصفهان، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت با حضور بیش از 65.62 درصد از سهامداران آغاز به کار کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۲    
امروز شرکت های متعددی طی انتشار اطلاعیه های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه ها پرداخته شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نرسی قربان با بیان اینکه ناترازی بنزین عوامل متعدد دارد، اما یکی از این عوامل عدم سرمایه گذاری در پالایشگاه هاست، اظهار کرد: افزایش سرمایه گذاری در پالایشگاه ها یک امر بلندمدت است، اما نباید از آن غافل شد و بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرد ...
معدن نامه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات سهامداران خود را برای برگزاری مجمع عمومی فوق العاده فراخواند. این مجمع با هدف تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه برگزار می شود و قرار است سهامداران درباره این موضوع تصمیم گیری کنند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا سه شنبه 8 اسفند ماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۰    
امروز 7 اسفندماه 1402 مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی امین با حضور 71.23 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از شفاف سازی مطرح شده در مجمع دامین را بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
امروز 7 اسفندماه 1402 مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی امین با حضور 71.23 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از شفاف سازی مطرح شده در مجمع دامین را بخوانید.