دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۵۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سرمایه»

اقتصاد ایران: 7 شرکت بورسی و فرابورسی ، زمان برگزاری مجامع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
اقتصاد ایران: دو شرکت کمک فنر ایندامین سایپا و ملی مس از برنامه افزایش سرمایه 1176 و 50 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته خبر دادند.
اقتصاد ایران: سه شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه 200، 272 و 300 درصدی را از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
نبض بورس   ۶ ساعت پیش    
امروز یکشنبه 13 آذر 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: اسناد بالادستی سیاستگذاری لازم در زمینه تولید و اشتغال را کرده اما نتیجه حاصل از این سیاست ها در سطح جامعه چندان مطلوب نیست و باید رونق تولید و اشتغال از مسیر افزایش سرمایه گذاری مورد توجه جدی قرار بگیرد.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رییس کل بیمه مرکزی ایران گفت: فروش بیمه نامه ها در 7 ماه امسال نسبت به مشابه سال قبل 62 درصد رشد داشت و به 97 هزار میلیارد تومان رسیده است. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: قائم مقام شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات گفت:در سال جاری با توجه به شرایط بازار سرمایه برنامه افزایش سرمایه رخ نمی دهد، اما احتمالا برای سال آینده برنامه افزایش سرمایه از محل آورده نقدی خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۵    
رئیس سازمان امور عشایری گفت:برای افزایش سرمایه صندوق حمایت از سرمایه گذاری جامعه عشایری 5 هزار میلیارد تومان به این صندوق اختصاص یافته است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش جلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت گلدیرا منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۴    
چند نماد در روز یکشنبه و دوشنبه 13 و 14 آذرماه 1401 مجمع عمومی عادی سالیانه برگزار خواهند کرد. این نماد ها کدامند؟ و به چه دلیل مجمع تشکیل می دهند؟ کدام نماد ها برای افزایش سرمایه مجمع برگزار می کنند؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف دو نماد فرابورسی برای برگزاری مجمع فوق العاده ، 19 شرکت و دو بانک بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دو شرکت بورسی و فرابورسی از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 60 و 45 درصدی از محل سود انباشته خبر دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده 7 شرکت به همراه لغو مجمع سهم بورسی اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات درخصوص آخرین وضعیت برنامه افزایش سرمایه 150 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، دست به شفاف سازی زد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۱    
امروز مطالبی همچون از فردا چه کسانی شش هزار دلار سهمیه ای دریافت می کنند؟، تحلیل بنیادی سهام وبصادر | سهامداران وبصادر بخوانند، پیش بینی قیمت طلا و سکه، جدیدترین لیست افزایش سرمایه ها، بازار بیت کوین برای سرمایه گذاری خطرناک است؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو ) با اشاره به اهمیت استفاده از نوآوری ها و فناوریهای جدید در صنعت فولاد کشور، گفت: برای کاهش هزینه های تولید ورود شرکت های دانش بنیان در زنجیره صنعت فولادسازی کشور ضروری است.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه سرمد، به صورت زنده پخش خواهد شد. در این نشست مهم قرار است سهامداران سرمد درباره افزایش سرمایه این شرکت تصمیم گیری کنند. مجمع بیمه سرمد برای افزایش سرمایه روز یکشنبه 14 آذر 1401 برگزار و سهامداران می توانند در جریان مذاکرات قرار گیرند. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع فولاد خراسان با حضور 98.35 درصد سهامداران برگزار شد و سهامداران شرکت با افزایش سرمایه آن از 11 هزار و 900 به 23 هزار میلیارد تومان موافقت کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۴    
تازه ترین جزییات افزایش سرمایه چند شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد؛ در این میان خبری مبنی بر پیشنهاد افزایش سرمایه جذاب 45 درصدی نماد غذایی از محل سود انباشته به چشم می خورد. در این مطلب به جزییات این افزایش سرمایه ها می پردازیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرمایه شرکت یکی از اصطلاحات رایج در میان اخبار مربوط به بازار سهام است.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
پس از خروج افزایش سرمایه تکنو از دستور رسیدگی سازمان بورس، این نماد آماده بازگشایی شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۱    
معین در سال نخست فعالیت در بازار بیمه اتکایی این است که حجم قبولی از شرکت ها را با رویکرد دستیابی به بهترین و البته مناسب ترین پیشنهادهای عرضه شده در بازار بیمه اتکایی افزایش دهند. ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجمع فوق العاده شرکت جام دارو که با نماد فجام در بازار دوم بورس دادوستد می شود، سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری افتخار سهام از سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه 54 درصدی دریافت کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دهمین شرکت جدید سال از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 120 درصدی از محل آورده نقدی و سلب حق تقدم خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایمن بار خلیج فارس به شماره ثبت:14821 و شناسه ملی:10800175364 منتشره در تاریخ 07/09/1401 صفحه 5 همین روزنامه با توجه به این که سطر دوم از متن آگهی مذکور بین کلمات افزایش و هیئت مدیره کلمات سرمایه به سهوا درج نشده است بدینوسیله اصلاح و اضافه می شود
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گروه اقتصاد بین الملل : آنکتاد در تازه ترین گزارش خود با عنوان بررسی حمل ونقل دریایی 2022 خواستار افزایش سرمایه گذاری در زنجیره تامین دریایی جهان برای رویارویی با بحران های جهانی آینده، تغییرات آب وهوایی و انتقال به انرژی های کم کربن شد ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 8 آذر 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نقدینه - هیئت مدیره بانک سامان در جلسه خود افزایش سرمایه 41 درصدی این بانک را تصویب کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، اعضای هیئت مدیره بانک سامان در جلسه اخیر خود در خصوص اجرای مرحله دوم افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده 25 دی 1400 تصمیم گیری کرد و بر این اساس با افزایش سرمایه بانک از ...
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴    
با توجه به آمار، فولادسازان مستقر در اوکراین سرمایه گذاری های خود را در سال 2021 نسبت به سال قبل حدود 48 درصد افزایش دادند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴    
گزارش تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه منتهی به 1401/12/29(اصلاحیه) شرکت غزر منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۲    
در مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، افزایش سرمایه 67 درصدی این شرکت به تصویب رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه منتهی به 1402/04/31 شرکت وسبحان منتشر شد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در گفت وگوی تفصیلی با ایسنا درباره عملکرد و افزایش سرمایه این صندوق، چالش های صنایع پیشرفته و امکان انتقال فناوری از کشورهای پیشرفته صحبت کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در نشست خبری گفت: اقداماتی نیز در بحث خوراک انجام دادیم و در حال حاضر کمبود خوراک نداریم. سهامداران و ذینفعان می توانند مطمئن باشند که دسترسی به خوراک برای پتروشیمی بوعلی سینا به صورت پایدار وجود دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 5 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صرت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... را اعلام کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد : روز 21 آبان مجمع عمومی فوق العاده شرکت به پرداخت ملت برگزار شد. موارد اصلی دستور برگزاری مجمع تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه شرکت، تغییر سال مالی و همچنین تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس اعلام شده بود ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۱    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید با حضور 94 درصد سهامداران، برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه حجم بالای سرمایه گذاری این کشور در قزاقستان را نوید بخش توسعه مناسبات تجاری میان دو کشور دانست.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل شرکت کلر پارس آخرین اخبار از افزایش سرمایه کلر را تشریح کرد و گفت: سه برنامه توسعه ای داریم که در صورت تصویب توسط سهامداران عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: برنامه افزایش سرمایه 28 درصدی از محل سود انباشته هم مانع افت قیمت سهام شرکت حمل و نقلی حاضر در فرابورس نشد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای دستور ماده 169 لایحه اصلاحی قانون تجارت به اطلاع کلیه سهامداران میرساند با توجه به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخه 02/09/1401 و تفویض اختیار عملی نمودن افزایش هیات مدیره چون مقرر است از طریق آورده نقدی و با انتشار پنج هزار سهام جدید هر سهم به ارزش ده میلیون ریال سرمایه شرکت از مبلغ ده ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سه شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه 50، 90 و 100 درصدی را از محل سود انباشته گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرمایه نماد های معاملاتی شکام و کی بی سی در مرجع ثبت شرکت ها، ثبت شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
هیئت مدیره شرکت آلومراد پیشنهاد افزایش سرمایه 75 درصدی خود را به صاحبان سهام این شرکت ارائه داد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سهام داران شرکت سیمان داراب پیشنهاد افزایش سرمایه 98 درصدی خود را به صاحبان سهام این شرکت ارائه داد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بورس با افزایش سرمایه 50 درصدی گروه مپنا موافقت نمود.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حسابرس و بازرس قانونی با افزایش سرمایه 42.5 درصدی شرکت فرآورده های غذایی و قند چهار محال موافقت نمود.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه سرمد، سهامدارانش را به مجمع عمومی فوق العاده فراخواند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، شرکت بیمه سرمد با توجه به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-01A-132 روز 30 آبان ماه از تمامی سهامداران ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، سید علی حسینی با اشاره به نقش کلیدی سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه حمل و نقل دریایی کشور ...