چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۳۹Oct 2020 28

پول پرس (poolpress.ir)

  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در زندگی پرشتاب امروزی و انبوه کارهای به جا مانده، سامانه های الکترونیکی راهگشای بسیاری از مسائل شده اند. در این میان بانکداری الکترونیک جایگاه ویژه ای دارد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رشد بیمه های زندگی در بازار داخلی با موانع مختلفی مواجه است. برخی از آن ها را می توان اقتضای زمانه دانست اما بخش دیگر آن برمی گردد به عدم توسعه فرهنگ بیمه زندگی در جامعه.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
باشگاه مشتریان بانک کشاورزی با هماهنگی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان سمنان، جشنواره لبخند سبز کویر را با هدف قدردانی از تولیدکنندگان محصول استراتژیک پسته برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همایش غیرحضوری توانمندسازی سرمایه های انسانی در راستای طرح ملی ادغام با حضور غلامحسین صباغی مدیرعامل موسسه کوثر به صورت آنلاین برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک خاورمیانه(سهامی عام) در نظر دارد پلاک ثبتی ذیل را از طریق مزایده عمومی و به صورت نقدی واگذار کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (سه شنبه) 34 هزار 815 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 301 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
حسین مهری اعلام کرد: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن طی 7 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل 57 درصد افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت تلاش های جامعه پزشکی، جهت ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط، با بیمارستان ابن سینا تفاهمنامه امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
پلیس در اعلام مهمترین حوادث 24 ساعت گذشته، از افزایش فیشینگ توسط اینترنت بانک خبر داد و از شهروندان و مسئولان بانک ها خواست با تکمیل تمهیدات امنیتی از وقوع این جرایم پیشگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان یزد با بیان اینکه بانک شهر با حمایت از پروژهای عمرانی و فرهنگی توانسته باعث تحول و ارتقاء در عملکرد مدیریت شهرها شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مشتریان بانک ها می توانند برای حفظ سلامت خود و کارکنان نظام بانکی خدمات لازم را از منزل و محل کار خود به صورت غیرحضوری دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۱۳۳ سایت دیگر  
تاکنون معادل ریالی 600 میلیون یورو بابت هزینه های مقابله با بیماری کرونا به حساب خزانه واریز شده است تا در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق قانون تا آذر99 باید تمام اصلاحات قانون جدید چک اعمال شود اما ازآنجایی که هنوز بندهای مهم این قانون اجرایی نشده، بعید است تا دو ماه آینده بانک مرکزی اصلاحات جدید قانون چک را کاملا اجرایی کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به ابلاغیه استانداری استان کرمانشاه در خصوص نحوه فعالیت و حضور دستگاه های اجرایی استان، برخی شعب بانک ایران زمین در شهرستان های استان تعطیل و مابقی شعب با کاهش ساعت کاری به مشتریان خدمت ارائه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی حادثه خروج از خط قطار زاهدان – تهران در مهرماه سال گذشته، تعداد 11 واگن قطار مسافری در ورودی ایستگاه شورو زاهدان دچار سانحه شده و از خط خارج شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران از برترین های آزمون و دوره آموزشی مدیران و روسای دفاتر مدیران عامل شرکت های بیمه قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد: در حال حاضر این شرکت بیمه ای با پوشش حدود 80 هزار نفر از جامعه علمی، دانشگاهی کشور، بیشترین تعداد قرارداد را با مراکز دانشگاهی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت: اظهار نظر رییس کل بانک مرکزی درباره تورم و نرخ سود بانکی در شرایط کنونی درست و منطقی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد از واجدین شرایط دعوت به همکاری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۷۳ سایت دیگر  
محمدرضا معتمد از تصویب دو مصوبه در هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قانون الحاق یک تبصره به ماده (5) قانون اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: با حذف گام 45 فرآیند ثبت نام و تخصیص شماره اقتصادی، اشخاص حقوقی پس از ثبت شرکت یا کسب مجوز فعالیت، از نظر سازمان مالیاتی مودی تلقی می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در زمین های کم بازده گنبد کاووس در استان گلستان که کشت هیچ گیاهی توجیه اقتصادی ندارد، تأسیسات مدرنی به مساحت بیش از 400 هکتار احداث شده است که به نقطه امید ایران و تحسین جهانیان مبدل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی تاکید کرد: ما به هیچ وجه به دنبال تعطیلی واحدهای تولیدی بدهکار نیستیم و بالعکس تملیک و واگذاری واحدهای مشکل دار، موجب احیای واحدها، رونق تولید و رفع مشکلاتشان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک ملی ایران از مشتریان خود درخواست دارد در راستای آگاهی از نظرات مشتریان شبکه بانکی درخصوص خدمات بانکداری الکترونیک و تعیین اولویت ها نظراتشان را با بانک در میان بگذارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
اگر شما هم جزو افرادی هستید که در طول روز معمولا یکبار را پای دستگاه های خودپرداز می روید، پس باید بیش از هر کسی از نکات امنیتی استفاده از این دستگاه ها مطلع باشید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
چهل و یکمین نشریه داخلی بانک صنعت و معدن (ویژه نامه سال 99) حاوی مطالب بانکی، مصاحبه، اخبار و ... منتشر و در اختیار مخاطبین قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تجارت از بازگشت 32 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری ملی ایران ونیکی به پورتفوی این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح کالاکارت ، شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید بدون پرداخت سود، کالای مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خرید کنید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و در تداوم انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی با حضور در پویش همدلانه از طریق تهیه ارزاق و ماسک های بهداشتی و هماهنگی جهت ارسال و توزیع این اقلام با ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی، خسارت 9 میلیارد و 800 میلیون ریالی یک زیان دیده را که در سانحه تصادف با خودرو در روستای کریم آباد از توابع شهرستان ارومیه دچار حادثه و خسارت شده بود را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
شعب بیمه دانا در استان فارس با برگزاری نشستی از نمایندگان برتر خود تجلیل کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید، در شش ماهه نخست سال 99 بیش از 63 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
چک علی الحساب بیمه دانا به مبلغ 1500 میلیارد ریال بابت خسارت آتش سوزی از طرف دکتر کاردگر به آقای پایداری مدیرعامل شرکت لبنیاتی میهن پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک سامان به منظور حفظ سلامت شهروندان، ساعت کاری جدید شعب خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه میهن امسال نیز طبق اعلام بیمه مرکزی ج.ا.ایران در سطح یکِ توانگری مالی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۶۴ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با تمرکز بر فعالیت های عملیاتی در پایان مهرماه 99 ضمن عبور منابع سپرده ای از مرز 300 هزار میلیارد تومان، موفق به ایجاد حاشیه سود دو هزار و 200 میلیارد تومانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت های ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با نماد زپارس و مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره با نماد زدشت می توانند برای ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بیمه زندگی خاورمیانه در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 1399، به ازای هر سهم خود 990 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 98 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه) 37 هزار 470 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 336 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به نرخ بالای وسایل نقلیه در بازار حاضر که روز به روز نیز بر آن افزوده می شود، خرید بیمه بدنه خودرو نیز به اندازه خرید بیمه شخص ثالث اهمیت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی در بازدید از شعبه آمل بر لزوم پایبندی هر چه بیشتر شعب به اصل مشتری مداری تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در شهر کرمانشاه تغییر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد طرح نظرسنجی از مشتریان بانک ها را با هدف آگاهی از نظرات مشتریان در خصوص خدمات بانکداری الکترونیکی و تعیین اولویت ها اجرا کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
هیئت پذیرش سازمان بورس و اوراق بهادار با اعطای فرصت به برنامه اعلامی بانک دی برای خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی اقدامات مدیریت امور بازرسی بانک دی، گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO 10002:2018) از مؤسسه SGS سوئیس به این بانک اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بیمه دانا در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 1399، به ازای هر سهم خود 95 ریال سود کنار گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه اشتغال وزارت کار گفت: 850 هزار نفر بیکار شده در دوران کرونا داریم که 730 هزار نفر مشمول بیمه بیکاری هستند و بیمه بیکاری 670 هزار نفر پرداخت شده و 60 هزار نفر در حال پرداخت است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
صندوق بیمه کشاورزی حدود 400 دفتر نمایندگی در شعب بانک کشاورزی سطح کشور دارد، که سالانه بیش از ده هزار میلیارد ریال غرامت به بیمه گزاران خسارت دیده از ریسک های مختلف تحت پوشش پرداخت می کند و برای حدود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۶۱ سایت دیگر  
جلسه بحث وبررسی عملکرد شبکه بانکی در اجرای طرح اعطای تسهیلات کرونا ، به ریاست اکبر کمیجانی، قائم مقام بانک مرکزی، برگزار و بر لزوم تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات مذکور، تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دومین مجمع بررسی عملکرد شعب بانک کارآفرین با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد ستادی و جمعی از روسای شعب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه را در هشت ماده مورد تصویب قرار داد که از 29 مهر لازم الاجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک توسعه صادرات ایران گفت: تصمیم گیری در خصوص پرونده شرکت هایی که صورت های مالی شفاف و مناسبی دارند بدون وقفه انجام می پذیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایمیدرو و بانک ملت، امروز تفاهمنامه گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا امضا کردند. این سند پیش زمینه ایجاد و تاسیس صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه شمش طلا است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با هدف توانمندسازی و راهبری فروش نمایندگان، اولین آزمون جامع نمایندگان در تاریخ 17 آبان برای تعیین سطح و آموزش های مرتبط با آن در بیمه آرمان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بیمه آسیا در نیمه نخست سال جاری سه هزار 754 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و همچنین 341 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد و به هر سهم 1482 ریال سود اختصاص داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه تجارت نو، در شش ماهه اول سال جاری با وجود تبعات شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلاتی که بنگاه های اقتصادی با آن روبرو هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 99/06/31 (حسابرسی نشده) شرکت بیمه “ما” که منتشره در سامانه اطلاع رسانی ناشران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بیمه ملت به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس این شرکت، جشنواره تصویرگری با موضوع فرهنگ بیمه برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سرمایه گذاران، سپرده گذاری بانکی را محلی مطمئن و کم ریسک برای دارایی های خود می دانند و منتظر بودند با وضعیت کنونی بورس، بانک مرکزی افزایش نرخ بهره را اعمال کند، اما این پرونده هم بسته شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک ایران زمین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، در رشته های مختلف استخدام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در بین بانک های تحریم شده، موضوعی که بیش از همه قابل توجه است، قرار گرفتن نام بانک رفاه کارگران است که سهامداران آن را طیف مختلفی از جامعه کارگری تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام تاکید کرد: بانک مرکزی به خوبی واقف است که با توجه به وجود شوک منفی عرضه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی در بازدید از شرکت خدمات مالی دی ایرانیان ضمن بررسی روش ها و فرآیندهای اعتبارسنجی در این شرکت، بر لزوم رعایت سرعت و دقت حداکثری در روند اعتبارسنجی مشتریان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱۴۴ سایت دیگر  
تمهیدات ویژه بانک مرکزی با هدف تسهیل استفاده هم میهنان از درگاه های غیر حضوری با توجه به شیوع ویروس کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و با موافقت شورای هماهنگی بانک ها، نحوه فعالیت واحدهای صف و ستاد بانک ملی ایران تا پایان آبان ماه تغییر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) 38 هزار 305 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 374 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
در بندر کنگان استان بوشهر و در آبهای نیلگون خلیج فارس، واحد پرورش ماهی در دریا پیشاهنگ وجود دارد که با ظرفیت 500 تن در سال و با تسهیلات بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است و بستر مناسبی در دستیابی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رویداد معرفی نیازهای فناورانه (Reverse Pitch) شرکت بیمه سامان،30 مهرماه 99 به صورت آنلاین برگزار و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با حمایت بانک ملی ایران بیش از 722 هزار بنگاه اقتصادی در شش ماه نخست امسال برای رونق بازار و کسب و کار خود تسهیلات دریافت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین به پاس قدردانی از همراهی مشتریان، محصولات بیمه ای خود را با شرایط ویژه در آبان ماه ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه کوثر در 6 ماهه اول سال99 و با توجه به گزارش های منتشر شده در سامانه کدال در بین شرکت های بیمه ای رتبه اول تحقق بالاترین سود خالص را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دارندگان کارت های هواداری باشگاه پرسپولیس می توانند از خدمات متنوع بیمه آرمان استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اسامی برندگان قرعه کشی هشتمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک اقتصادنوین اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در 6 ماهه منتهی به شهریور 1399 مبلغ 418 ریال برای هر سهم سود محقق کرد؛ این در حالی است که در دوره مشابه قبل 367 ریال زیان داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو، از نهایی شدن قرارداد ارائه انواع پوشش بیمه ای این شرکت با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شعبه میدان معلم بانک قرض الحسنه مهرا یران در کاشان به منظور خدمات دهی مطلوب تر به مشتریان در مکان جدید جانمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام تاکید کرد که در جهت افزایش حجم تجارت خارجی کشور و بهره برداری بهتر از امکانات تولیدی داخل، در کنار روش های جاری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی شش ماهه ابتدای سال 1399 به بخش های اقتصادی مبلغ 6967.2 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 3145.8 هزار میلیارد ریال (معادل 82 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین در مراسم اختتامیه چهارمین دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان جدید، بر لزوم آموزش و بهینه سازی دانش حرفه ای کارکنان این بانک تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
از زمانی که انسان جسارت اندیشیدن را پیدا کرد و در این مسیر، آینده ای را برای خود متصور شد، در واقع، پای برنامه ریزی را در زندگی خود باز کرد و دریچه های ورود به آینده را توسط برنامه ریزی ممکن ساخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار با کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران بیان کرد: اشاعه سنت الهی قرض الحسنه نقش موثری در توسعه اقتصاد اسلامی دارد و بانک مهر ایران بانکی مقدس است که در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مسئولان و مدیران ارشد بانک رفاه کارگران همواره تأکید کرده اند که مشتریان اولویت نخست آن ها در فرایند خدمات رسانی بانکی محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه میهن(نوبت دوم) برگزار و صورت های مالی سال منتهی به 29 اسفند 1398 این شرکت با اکثریت آرا تأیید و تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
طبق ماده 11 فصل چهارم مشارکت در منافع آیین نامه شماره 68 – بیمه های زندگی و مستمری، مؤسسات بیمه مکلفند در انواع بیمه های زندگی جز در بیمه های خطر فوت زمانی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بیمه گذاران و مشتریان بیمه سرمد، می توانند با شرکت در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، نظر خود را درباره پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون اعلام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
همه کارشناسان بر لزوم افزایش نقش بیمه های عمر و سرمایه گذاری در زندگی اقتصادی مردم تاکید دارند، اما درباره چگونگی پیاده سازی این روند کمتر اظهار نظر شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین در راستای توسعه خدمات رسانی به موقع برای مشتریان، شعبه جدید خود در شهر لار را افتتاح می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی در مراسم راه اندازی ساختمان سپهبد شهید سلیمانی با اشاره به عملکرد موفق شرکت بیمه “ما” گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست مشترک مسئول شعبه بیمه آسیا در چابهار، مدیرکل شیلات و مدیر کل سازمان تعاونی روستایی ومعاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بیمه دانا روز 12 آبان ماه جاری در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح 11 هزار و 600 واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن در کشور از آغاز پایدار تولید مسکن در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سود مشارکت در منافع بیمه های زندگی بیمه دی برای پایان سال مالی 1398 به میزان 29.83 درصد محاسبه و در اندوخته بیمه نامه ها اعمال شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه، به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری، ضمن بررسی مواد دیگری از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، آن را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی این فرصت را فراهم کرده تا افراد به پشتوانه گردش حساب خود بتوانند وام قرض الحسنه دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در مهلت تعیین شده از طریق سامانه بازار بین بانکی پنج سفارش فروش اوراق بدهی دولتی از طرف دو بانک دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک ایران زمین اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 6 ماهه منتهی به پایان شهریورماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، درآمدهای غیرمشاع این بانک خصوصی نسبت به مدت مشابه سال قبل ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه ملت معتقد است: صنعت بیمه باید بتواند خودش را با نیاز جامعه پیش ببرد و از هر فرصتی برای طراحی خدمت جدید استفاده کند.
مشاهده نتایج بیشتر...