دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۸May 2024 20
جستجوی پیشرفته

پول پرس (poolpress.ir)

پول پرس 29 اسفند 1394 پول پرس 30 اسفند 1395 پول پرس 23 دی 1396 پول پرس 29 اسفند 1397 پول پرس 23 آبان 1398 پول پرس 28 اسفند 1399 پول پرس 28 اسفند 1400 پول پرس 28 اسفند 1401 پول پرس 28 اسفند 1402 پول پرس 29 فروردین 1403 پول پرس 1 اردیبهشت 1403 پول پرس 2 اردیبهشت 1403 پول پرس 3 اردیبهشت 1403 پول پرس 4 اردیبهشت 1403 پول پرس 5 اردیبهشت 1403 پول پرس 6 اردیبهشت 1403 پول پرس 7 اردیبهشت 1403 پول پرس 8 اردیبهشت 1403 پول پرس 9 اردیبهشت 1403 پول پرس 10 اردیبهشت 1403 پول پرس 11 اردیبهشت 1403 پول پرس 12 اردیبهشت 1403 پول پرس 15 اردیبهشت 1403 پول پرس 16 اردیبهشت 1403 پول پرس 17 اردیبهشت 1403 پول پرس 18 اردیبهشت 1403 پول پرس 19 اردیبهشت 1403 پول پرس 21 اردیبهشت 1403 پول پرس 22 اردیبهشت 1403 پول پرس 23 اردیبهشت 1403 پول پرس 24 اردیبهشت 1403 پول پرس 25 اردیبهشت 1403 پول پرس 26 اردیبهشت 1403 پول پرس 27 اردیبهشت 1403 پول پرس 28 اردیبهشت 1403 پول پرس 29 اردیبهشت 1403 پول پرس 30 اردیبهشت 1403 
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بیمه تجارت نو موفق به تمدید گواهینامه استاندارد ISO31000 شدبا ارزیابی نظام مدیریت ریسک در 29 اردیبهشت ماه سال جاری، بیمه تجارت نو موفق به تمدید گواهی نامه ISO31000 شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار برگزاری جلسه فوق العاده برای بررسی وضعیت بازار سرمایه در هفته جاری شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۸    
تسهیلات بانک ها به شرکت های دانش بنیان تا کنون منجر به رشد چشمگیری در حوزه صنعت و اشتغال شده و امروزه اثرگذاری طرح ها برای هدایت بهینه منابع از اهمیت فراوانی برخوردار است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
استفاده از خدمات اعتباری و اقساطی سامانه “بتا” بانک رفاه کارگران برای تمامی کارکنان سازمان ها و شرکت هایی که حقوق خود را از این بانک دریافت می کنند، امکان پذیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا ایران با اشاره به میزان تامین ارز صورت گرفته از ابتدای سال تا هفته گذشته گفت: مبلغ 8 ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بنا به آمارهای منتشر شده، سال گذشته مشاغل 51 هزار میلیارد تومان و کارمندان و کارگران 80 هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کردند؛ یعنی کارمندان و کارگران بیش از 36 درصد بیشتر از مشاغل مالیات داده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار، ویژه سرمایه گذاری (عام) (معاف از مالیات) در بانک پاسارگاد از اول خرداد ماه 1403 آغاز می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در نخستین همایش سراسری رؤسای شعب بانک آینده در سال 1403، با حضور اسکندری، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این بانک، از کارت نقدی جدید بانک آینده رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در دو اطلاعیه جداگانه از پذیرش دو خودرو شامل ون باری INROADS و وانت G9 شرکت بهمن موتور در بازار اصلی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
هیئت مدیره بانک سامان نرخ حق الوکاله سال 1404 را حداکثر 3 درصد تعیین کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین رویداد نوآورانه بانک قرض الحسنه مهر ایران بانام مهرِ نو در تاریخ 6 خرداد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
امکان دریافت خدمات بیمه ای به پشتوانه وام بانک قرض الحسنه مهر ایران با اقساط 60ماهه برای متقاضیان فراهم شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد سنگان گفت: استفاده از قابلیت ها و توانمندی های بانکی و مالی بانک شهر در دستور کار این شرکت قرار دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی اسقاط خودروهای فرسوده جهت واردات و تولید انواع خودرو موضوع ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو به گمرک ایران ابلاغ شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ضمن دیدار با کارکنان بخش های مختلف اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پنجاه و یکمین نشست کمیته ریسک بانک ملی با حضور عزیز نژاد عضو هیات مدیره بانک ملی ایران و رئیس کمیته، شاپور محمدی مشاور مدیر عامل، اعضای کمیته ریسک و برخی از کارشناسان اداراه کل مدیریت ریسک برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت ساوانا از طرح های تامین مالی شده بانک صنعت و معدن توسط خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی مورد بازدید قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان بیمه میهن و کادر درمانی در تمامی فرودگاه های کشور در حال خدمات رسانی به حجاج بیت اله الحرام هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با اتخاذ سیاست جدید بانک مرکزی برای کنترل ترازنامه بانک ها به منظور مهار رشد نقدینگی و تورم، چهره بسیاری از بانک های کشور نیز تغییر کرده است به طوری که تعدادی ازآنها از وضعیت زیان به سوددهی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
آئین پاسداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از سوی بیمه مرکزی و با حضور علی استاد هاشمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، مدیران عامل و روسای روابط عمومی شرکت های بیمه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح تسهیلاتی “میز کارگزاری” بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
دومین آئین تجلیل از پیشکسوتان و همکاران اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با تجلیل از احمد کمالی مقدم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مشتریان بانک رفاه کارگران می توانند به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به شعب این بانک، نسبت به وکالتی کردن حساب های خود اقدام و در طرح عرضه خودروهای برقی وارداتی شرکت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متمایز به مشتریان، طرح کارگشا بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل به منظور قدردانی از مسئولین و کارکنان خیریه کهریزک در نگهداری از افراد ناتوان و معلول از این خیریه بازدید بعمل اورد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه تعاون از ثبت افزایش سرمایه در مرجع ثبت شرکت ها خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت نو در سامانه کدال منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از دستگاه های برتر تابعه این وزارتخانه در عمل به تکالیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تقدیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد بعد از سیل سیستان و بلوچستان، همراستا با مسئولیت های اجتماعی خود 2 مدرسه، 6 خانه بهداشت و 4 زمین چمن را در این استان احداث خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
روابط عمومی هوشمند و مجهز به ابزارهای نو به جهت نقش ارتباطی که از سازمان می پذیرد و واسط بودن بین محیط داخل و خارج از سازمان، نقشی کلیدی در تسهیلگری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
مشتریان بانک سپه می توانند برای وکالتی کردن حسابهای خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
در اولین نشست مدیرعامل بیمه دی با شبکه فروش در سال 1403، از قابلیت فروش اقساطی بیمه نامه خودرو در بستر وب اپلیکیشن دِی دار رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
با تصمیم شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی، درخواست تعطیلی شبکه بانکی کشور در روزهای شنبه در مراجع و نهادهای ذی صلاح، در اسرع وقت طرح خواهد شد و پیگیری های لازم دراین باره اعمال می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بانک سینا امکان وکالتی کردن حساب مشتریان خود را برای ثبت نام در سامانه یکپارچه خرید خودروهای برقی وارداتی، فراهم کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۶۴ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری همایش مدیران ارشد بانک سپه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ بهپویان هوشمند امید از شعبه فیجیتال امید بانک سپه رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست بانک سینا گفت: توسعه بانکداری دیجیتال راهبرد بانکداری خرد بانک سینا است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بلوجونیور، در اردیبهشت کتاب و کتاب خوانی، برنامه ی جدیدی برای کودکان و نوجوانان 7 تا 14 ساله دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اخبارپول، در بخشی از متن حکم صادره از سوی طاهر موهبتی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
افرادی که با قصد تجاری اقدام به واردات و صادرات طلا می کنند و همچنین تولیدکنندگان شمش طلاملزم به ثبت اطلاعات موجودی طلا در سامانه جامع تجارت هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه پس انداز در بانک ملت علاوه بر شرکت در قرعه کشی 1001 جایزه 250 میلیون تومانی، می توانند تا 300 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح”نیک وام” دریافت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به عنوان روابط عمومی برتر دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بیمه البرز سود خالص 184 درصدی و رشد 200 درصدی سود عملیاتی را تجربه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: رویکردها، سیاست ها و برنامه های اجرایی این بانک در سال 1403 بر تمرکز جدی تمامی ارکان بانک حول برنامه های اولویت دار و بانکداری دیجیتال است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اخبارپول، در این جلسه که معاونین و مدیران ستادی به صورت حضوری و مدیران و شبکه فروش سراسر کشور به صورت برخط حضور داشتند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در کشورهای توسعه یافته 45 تا 65 درصد تامین مالی شرکت ها و اقتصاد از سوی بیمه ها انجام می شود اما این رقم در اقتصاد ایران به 5 درصد می رسد که نیازمند توجه ویژه شرکتهاست.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پیامی بیست و هفتم اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه کوثر به رکورد سود خالص بیش از 2400 میلیارد تومانی دست پیدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک ملی از حمایت های گسترده این بانک از توسعه طرح نهضت ملی مسکن و ساخت مسکن ارزان قیمت در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند جامعه خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه “روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی” را تبریک گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راس هیئتی از مدیران این بانک از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در محل مصلای بزرگ تهران بازدید به عمل آورد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه سال جاری را تصویب کردند که به موجب آن معافیت های قانونی شرکت های بورسی و صندوق های سرمایه گذاری در سال 1403 حذف نمی شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای عمل به قانون جوانی جمعیت و حمایت از نهاد خانواده و ترویج فرزندآوری، تسهیلات قرض الحسنه با نرخ 4 درصد و بازپرداخت 10 ساله برای متقاضیان در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیران ارشد گروه مالی گردشگری در رویداد کرمان آیدکس 2024 سخنرانی کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با حضور در بانک پارسیان، از مدیران و کارکنان صندوق قرض الحسنه این بانک در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جوایز مسابقه برندگان رشته عمر انفرادی مسابقه فروش آفرین ساز 1402 بیمه نوین به نمایندگان و کارگزاران متعامل برتر اهدا شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمایۀ 10 هزار میلیارد ریالی بیمه سرمد با رشد 48 درصد تأیید و به ثبت رسید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با طراحی و ارائه پلتفرم پالیز ، الگوی موفقی را در زمینه مدیریت زنجیره تامین در بستر پلتفرم و نمایش کارکرد تحول دیجیتال در حمایت از امنیت غذایی کشور ارائه کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
صندوق کارآفرینی امید برای حفظ و احیا مشاغل بومی در مناطق آزاد کشور، در نظر دارد تا شعب بین الملی خود را در مناطق آزاد راه اندازی کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مانور آتش نشانی با حضور مدیران و کارکنان بانک گردشگری در ساختمان مرکزی این بانک برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی هادی آقابابایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، ” منصور شیخ الاسلامی” به سمت مدیریت حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بیمه حافظ پوشش های بیمه ای در تمام رشته ها (به غیر از ثالث اتومبیل و درمان تکمیلی) را با شرایط بهینه، ارایه می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل در قالب مزایده عمومی تعدادی از املاک و مستغلات مازاد خود را در استان های مختلف کشور واگذار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پایش طرح های نهضت ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه از ابتدای قانون جهش تولید مسکن، بانک ها به 453 هزار و 685 متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرده اند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از پرداخت مالیات در 15 قسط یعنی سه برابر سال گذشته در راستای تحقق شعار سال 1403 و تعامل حداکثری با اصناف و مشاغل خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی از راه اندازی بازار ارز توافقی با هدف رفع مشکلات صادرکنندگان بخش خصوصی در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
حسین امین زاده، معاون فناوری و عضو هیأت عامل بانک کشاورزی، ضمن اعلام پیش قدمی این بانک در زمینه نقد کردن غیرحضوری چک دیجیتال سایر بانک ها، به تشریح فرآیندهای مربوط به صدور، انتقال ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای افزایش هم افزایی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه های جداگانه همکاری بانک رفاه کارگران و صندوق های تابعه این وزارتخانه امضاء شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
امسال حاجیان ایرانی با برخورداری از بیمه درمان، عمر، حادثه و مسئولیت بار بیمه میهن، راهی عربستان شدند
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ساتا و رییس کل بیمه مرکزی با حضور در هفتمین همایش سرپرستی ها و نمایندگان برتر بیمه کوثر با تاکید بر لزوم توانگری مالی شرکت های بیمه ای در شرایط بحران اقتصادی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات “کارتینو” و “درخواست و دریافت غیرحضوری تسهیلات از طریق سامانه فرارفاه” به عنوان دو خدمت جدید بانک رفاه کارگران رونمایی و مورد بهره برداری قرار ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران، حضور فعال واحدهای نظارتی در کنار مجموعه های پولی و بانکی را موجب کمک ویژه به اقتصاد و اعتماد عمومی مردم عنوان کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
اعطای وام ازدواج و فرزندآوری در بانک ملی ایران به صورت مستمر و بی وقفه پرداخت می شود بطوریکه طی یک ماه نخست امسال در مجموع بیش از یک هزار و 500 فقره وام فرزندآوری و ازدواج در بانک ملی ایران پرداخت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک شهر گفت: اقدامات بانک شهر در پیشبرد اهداف مدیریت شهری، توسعه و آبادانی شهرها انکار ناپذیر است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک دی، سرویس درخواست صدور دسته چک به صورت آنلاین را راه اندازی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: یکی از هدف گذاری های مهم این سازمان در سال جاری، افزایش دو برابری تامین مالی به شرط بهبود وضعیت بازار سرمایه و اعمال حمایت های دولت در این بازار است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، بر لزوم تقویت تعاملات ارکان مختلف صنعت بیمه از جمله بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران ایران ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک آینده با حضور در “شصت و سومین نمایشگاه و کنگره دندانپزشکی ایران- اکسیدا” که در محل دائمی نمایشگاه های و رویدادهای بین المللی بازار بزرگ ایران(ایران مال) برگزار می شود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بیمه پاسارگاد برای اولین بار در کشور با همکاری پلنت اقدام به برگزاری رویداد چهره های شاخص نوآوری در فروش بیمه های زندگی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین، نسرین اسکندری به عنوان رئیس شعبه مرکزی این بانک معرفی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
شرکت ها و مدیران ارشد گروه مالی گردشگری در رویداد کرمان آیدکس 2024 حضور فعالی دارند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار و به مناسبت هشتمین سالروز تصویب قانون بیمه اجباری شخص ثالث، شعب استانی برتر صندوق تامین در شاخص های حقوقی و فنی معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه کوثر با حضور در سرپرستی تهران شمال بیمه کوثر تحقق اهداف و برنامه ها را بررسی و در جریان اقدامات این سرپرستی قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ثبت افزایش سرمایه و تصویب اساسنامه جدید بیمه کوثر صورت پذیرفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تسهیل گری فعالیت های اقتصادی در سال جهش تولید با مشارکت مردم در راس هرم ماموریت کارگزاران نظام و خادمان ملت قرار دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی و سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد، رضایی راد به عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
با هدف بستر سازی، هدایت، نظارت و توسعه نوآوری های دانش بنیان در صنعت بیمه اولین رویداد ایران اینشورتک 2024 برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
با تصمیم اعضای هیئت مدیره و موافقت بانک مرکزی، دکتر سید محمدمهدی احمدی از مدیران شناخته شده و موفق نظام بانکی باردیگر به عنوان مدیرعامل بانک شهر معرفی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران با رشدی چشمگیر در سال 1402 به 3 درصد از کل منابع شبکه بانکی رسید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از مزیت های ارزشمند کشور محسوب می شود و هلدینگ تاپیکو یکی از هلدینگ های بزرگ است که در این حوزه به صورت تخصصی کار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل گفت : شکوفایی و پیشرفت، با همت، اراده، تلاش و تعاون حاصل می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به ظرفیت و توانمندی تخصصی شعب این بانک در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، بر آمادگی این مجموعه برای توسعه و تعمیق همکاری با فعالان این صنعت استراتژیک کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از عملکرد بانک سینا در حوزه اعطای وام ازدواج و فرزندآوری تقدیر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مشتریان حقیقی بانک مسکن می توانند با سپرده گذاری در طرح ثمر تا سقف 3 میلیارد ریال و مشتریان حقوقی نیز از این پس تا سقف هفت میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اولین جلسه کمیته عالی فناوری اطلاعات در سال 1403 به ریاست محمد نجف زاده و با حضور عباس شفیعی رییس هیات مدیره ، امیر مسعود رزازان عضو هیات مدیره و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حمایت بانک ملی ایران از سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و تنی چند از مدیران ارشد این بانک از شرکت فولاد امیر کبیر، بزرگترین شرکت تولید کننده ورق گالوانیزه کشور در کاشان بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خط ریسندگی شرکت گلرنگ فرش بیدگل( فرش پایار) با حضورمدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و حمایت مالی این بانک در کاشان افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
استراتژی ها و برنامه خطوط کسب و کار بانک کارآفرین در گردهمایی سراسری روسای شعب و مدیران ستادی بانک کارآفرین با هدف ابلاغ سیاست های سال 1403 برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار بانک مرکزی میزان پرداخت تسهیلات در گروه مصرف کننده نهایی (خانوار) از جمله قرض الحسنه ازدواج، ضروری، فرزندآوری و اشتغال .. ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
روح اله علیپور یزدی، عضو هیئت مدیره بیمه تعاون، به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد تا پس از تایید بیمه مرکزی مدیرعاملی این شرکت را بر عهده بگیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...