پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۳۳May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زائران اربعین حسینی»

بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اینکه پلیس هیچ گونه دغدغه ای برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی ندارد، گفت: پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات انتظامی و ترافیکی به زائران اندیشیده شده است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پاداش مجاهدت و جان فشانی مردم ایلام در دوران دفاع مقدس، خادمی زائران اباعبدالله(ع) است که هر ساله میزبانی شایسته برای زوار هستند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: بالگرد اورژانس هوایی برای خدمات رسانی احتمالی به زائران اربعین حسینی ، تا پایان هفته جاری در ایلام مستقر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰    
معاون اجرایی معاونت بهداشت مرکز خوزستان از آمادگی این معاونت برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: کسانی که تمایل به شرکت در مراسم اربعین امسال را دارند از امروز نسبت به اخذ و تمدید گذرنامه خود و همراهان اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: برای ارتقای خدمات به زائران اربعین، باید عملکرد مواکب در اربعین سال های گذشته آسیب شناسی شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۷    
اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام در اطلاعیه واردات اتوبوس با عمر کمتر از 5 سال از انجمن های صنفی، شرکت ها و موسسات مسافربری ثبت نام به عمل می آورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه مشارکت در حماسه عظیم اربعین حسینی اهمیت زیادی دارد، گفت: خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به نحو مطلوب انجام شود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یوسف نوری در جلسه ستاد اربعین حسینی مازندران با تاکید بر این که تلاش و جدیت در ارایه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی باید بیش از این شود ، افزود :جمعیت میلیونی در اجتماع حسینی نعمتی برای جوامع اسلامی است. وی با بیان این که تبلیغ برای سفر زائر به اربعین حسینی لازم است [...]
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات و عالیات خوزستان گفت: توسعه مواکب در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به زائران اربعین حسینی در حال اجرا است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام با اشاره به اینکه پروژه جاده پدافندی مهران نقش مهمی در ساماندهی تردد زائران اربعین حسینی ایفا خواهد کرد، گفت: این پروژه تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیش بینی می شود تا قبل از برگزاری کنگره اربعین حسینی به بهره برداری برسد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۲    
آمادگی استان آذربایجان غربی برای استقبال از زائران اربعین حسینی با تأکید بر تقویت زیرساخت ها و خدمات
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه-استاندار آذربایجان غربی گفت: بازگشایی مرز تمرچین و تردد زائران اربعین حسینی از این مرز، یک ظرفیت بزرگ فرهنگی را برای استان ایجاد کرده است.
به منظور توسعه حمل و نقل عمومی مسافر، تنظیم بازار و ارائه خدمات بهینه به زائران اربعین حسینی (ع)، ثبت سفارش واردات اتوبوس های بین شهری در صورت تأیید وزارت راه و همچنین تأمین خدمات پس از فروش و قطعات با تأیید وزارت صمت مجاز است.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: در سال های گذشته امنیت، سهولت و سلامت زائران در اولویت ما بود که عزت و معنویت نیز امسال به اهداف اضافه شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۴    
فرماندار مهران با اشاره به تردد زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات در طول سال از این منطقه گفت: در این ایام روزانه بیش از 10 هزار گردشگر مذهبی از مرز بین المللی مهران تردد می کنند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران و حسن حمود حسانی مشاور وزارت مالیه و رئیس کل گمرک عراق ضمن توافقات جدید گمرکی میان دو کشور بر تسهیل تجارت تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روسای گمرک ایران و عراق با هدف تسهیل و توسعه تجارت صبح امروز در تهران دیدار و گفت و گو کردند که مهمترین محورهای این مذاکره، ارائه تسهیلات در مرزهای گمرکی دو کشور برای کاهش سردرگمی تجار و همچنین روان سازی بیشتر امور گمرکی زائران در پیاده روی اربعین حسینی بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: بیش از 170 موکب از استان اصفهان در عراق برپا می شود و خوشحال هستیم که می توانیم خادم زائران اربعین حسینی باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۹    
اصفهان-ایرنا- مواکب اصفهانی ها در کربلا بدلیل خلاقیت و نظمی که در خدمت رسانی دارند، زبانزد است و همواره با استقبال زائران اربعین حسینی (ع)روبه رو می شوند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، معاون وزیر کشور عراق و معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه امروز دوشنبه با حضور مرز بین المللی خسروی در قصرشیرین، از زیرساخت ها و امکانات این مرز برای میزبانی از زائران اربعین حسینی بازدید کردند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: سه هزار موکب به صورت سازماندهی شده و هزار موکب به صورت خودجوش هر سال به زائران اربعین خدمات رسانی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۷    
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی به تدابیر اندیشیده شده برای جابه جایی زائران اربعین حسینی درسال جاری اشاره کرد و گفت: طبق پیش بینی ها امسال بالغ بر 4 میلیون زائر در این مراسم شرکت می کنند.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر به تشریح اقدامات و عملکرد این وزارتخانه در حوزه های ایمنی راه ها، ترانزیت و برنامه ریزی برای سفرهای اربعین حسینی امسال پرداخت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی آبادان از آغاز فعالیت این دانشگاه در مرز شلمچه برای ارائه خدمات در اربعین حسینی(ع) از نیمه مردادماه خبر داد و گفت: 12 پایگاه اورژانس در مسیر زائران فعالیت خواهند کرد.
امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 487 نقطه پرحادثه در راه های کشور با اولویت مسیرهای اربعین تا پایان امسال ایمن سازی و رفع می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در سفر به شهرستان سرپل ذهاب ضمن دیدار با امام جمعه شهرستان سرپلذهاب، به عزم وزارت راه و شهرسازی در ایجاد زیرساخت های مناسب در بزرگراه راه کربلا در راستای خدمت رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا، گفت: با اجرای برنامه ریزی های پیش بینی شده و مهیاسازی زیرساخت های لازم به خصوص در میدان باید نسبت به آمادگی برای برگزاری بهینه و خدمتگزاری شایسته به زائران اربعین حسینی (ع) اقدام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا از مهیا سازی زیرساخت های لازم برای خدمتگزاری بهینه به زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: در منطقه اقلیم کردستان عراق مشکلاتی برای زائرین مخصوصاً در مسیر بازگشت از کربلا به مرز تمرچین وجود دارد که باید ضمن شناسایی دقیق، سریعاً حل شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی توسط شهید علی صالحی روزبهانی در کربلا سال 1401 منتشر شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمد طیب صحرایی در نشست وبیناری جمعیت هلال احمر کشور که با حضور پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- بازگشایی مرز رسمی خسروی در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه به روی زائران عتبات عالی یکی از شیرین ترین رویدادهای سال 1402 مردم کرمانشاه بود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۸    
زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد این دانشگاه در سالی که گذشت نشان می دهد که در تمامی حوزه ها از ارتقای کیفیت آموزشی تا برگزاری دورهای مهارت آفرین ...
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور مطرح کرد؛ میراحمدی در آیین تجلیل از موکب داران ارتش با بیان اینکه ارتش انقلابی و مکتبی در اربعین حسینی انصافا خوش درخشید و مشارکت گسترده و داوطلبانه ای در خدمت به زائران اربعین حسینی داشت، گفت: در انتخابت 11 اسفند، دشمنان دچار سردرگمی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلیلی صفت گفت: راهپیمایی عظیم اربعین حسینی رزمایشی جهت آماده شدن برای ظهور امام عصر (عج) است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زائرسرای اربعین با هدف ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی که از مرز تمرچین پیرانشهر عازم عتبات عالیات می شوند با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این شهرستان کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۷    
به همت نمایندگی بنیاد دعبل خزاعی لرستان از حاج فلاح ابوسجاد، پیرغلام عراقی و خادم زائران اربعین حسینی تجلیل شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - در آیین معنوی قدردانی از خادمان زائران اربعین حسینی در محل بیمه مرکزی ، برگزیدگان، لوح تقدیر و هدایای خود را از رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیات عامل دریافت کردند. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: شرکت ها، رانندگان، صنوف و فعالان عرصه حمل و نقل استان فارس در طرح اربعین حسینی امسال به بهترین نحو خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را انجام دادند و برگ زرین دیگری در کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این مراسم سیاسی و عبادی رقم خورد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۰:۴۳    
دوره آموزش زبان عربی ویژه زائران اربعین حسینی (ع) به صورت رایگان برای عموم مردم تبریز برگزار می شود،
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه مدافعان امنیت خدمت به زائران اربعین حسینی را یک خدمت مقدس می دانند گفت: تعداد شهدای انتظامی در طول سال جاری به عدد شهدای کربلا رسید و تاکنون 72 شهید تقدیم کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در آئینی دست اندرکاران موکب های خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مهریز تجلیل شدند.
توسعه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، همایش روز ملی حمل و نقل عصر در روز سه شنبه 28 آذرماه با حضور وزیر کشور، معاون عمرانی وزارت کشور، رییس سازمان شهرداری و دهیاری های کشور، شهرداران و دیگر مسئولین در تالار وحدت وزارت کشور برگزار شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمد جولانژاد در نشست خبری که امروز (27 آذرماه) برگزار شد، با تبریک هفته حمل و نقل اظهار کرد: فعالیت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به صورت مستمر و در طول سال انجام می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: استان های زیادی در مرزهای کشور هرساله در ایام اربعین حضور دارند اما استانی پرتوان تر از فارس و شهری پرتوان تر از شیراز به ویژه و شورا و شهرداری این کلان شهر نداریم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۶۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : فارس: سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در دیدار با وزیر کشور عراق ضمن قدردانی از دولت و نیروهای مسلح عراق برای تأمین امنیت و آرامش سفر زائران اربعین حسینی و ابراز خرسندی در خصوص افزایش آرامش و ثبات در عراق، گفت: مرز مشترک طولانی 1500 کیلومتری ایران و [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۲    
موسوی با بیان اینکه 6 میلیون زائرن در مسیر رفت و برگشت از مسیرهای رفت و برگشت از جاده های همدان تردد می کنند، گفت: این تعداد حدود 60 تا 65 درصد زائران را شامل می شود.