دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۳۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زائران اربعین»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۱    
ساخت ساختمان اربعین برای مرکز پشتیبانی / سازماندهی و اعزام خادمان و زائران اربعین حسینی به کربلا معلی در گرگان آغاز شد .
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز، عوارض خروج از کشور برای سال آینده را مشخص کردند. نمایندگان در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1400، با بند (ن) تبصره 6 ماده واحده این لایحه موافقت کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه سال 1400، در مصوبه ای زائران اربعین 1400 را که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می شوند، از پرداخت عوارض خروج معاف کردند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۸    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای زائران اربعین 1400 که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می شوند را از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه شنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه 1400 در بخش درآمدی، ردیف یک بند ن تبصره 6 را به تصویب رساندند که براساس آن در سال 1400، عوارض خروج از کشور موضوع ماده (45) قانون مالیات بر ارزش افزوده ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس در مصوبه ای زائران اربعین 1400 که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می شوند را از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۵۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای زائران اربعین 1400 که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج می شوند را از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: برای سال آینده موکب ها با تمام قوا آماده خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: تمهیداتی جهت ایجاد نظم و انضباط در تردد زائران اربعین حسینی (ع) و روان سازی ترافیک در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران اندیشیده شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام صبح امروز در جلسه قرارگاه اربعین ناجا در پایانه مرزی مهران گفت: همانگونه که رشد جمعیت زائران با سالهای دیگر متغیر است، مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی نیز بایستی متفاوت و بهتر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار ایلام با اشاره به آخرین وضعیت زیرساخت های اربعین در استان گفت: نواقص زیرساختی و ضعف های مربوط به خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به مرز بین المللی مهران شناسایی و برطرف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۶    
سیلاوی گفت: دشت آزادگان در زمینه دینی، فرهنگی و خادمی زائران امام حسین (ع) دارای پیشینه ای بسیار غنی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۴۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت که براساس مصوبه این کمیسیون زائران اربعین 1400 از پرداخت عوارض خروج معاف هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، زائران اربعین 1400 از پرداخت عوارض خروج معاف شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: براساس مصوبه این کمیسیون، زائران اربعین 1400 از پرداخت عوارض خروج معاف هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی، نیرویی تکلیف گراست و در کنار مردم و برای مردم است و مردم نیز به این سازمان اعتماد کامل دارند. لباس نیروی انتظامی لباس عبادت و قداست است و بایستی امروز به عنوان سرباز و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی بر خود ببالیم..
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهیندخت مولاوردی به اتهام در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف برهم زدن امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام، به دو سال و 6 ماه حبس محکوم شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، جزئیات لایحه بودجه سال 1400 به مجلس ارسال شد که در آن عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات و حج تمتع نیز اعلام شده است. ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۷۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عوارض خروج مسافر از مرزهای کشور در سال آینده مشخص شد. بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در لایحه بودجه سال 1400 عوارض خروج برای هر نفر 264 هزار تومان در سال آینده خواهد بود. بر این اساس عوارض خروج زائرین حج تمتع و حج عمره برابر با 132 هزار تومان تعیین شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی ایلام گفت: پنج موج نظرسنجی از زائران اربعین تاکنون توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران ( ایسپا ) جهاد دانشگاهی استان انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۴    
کریمیان گفت:مهران در میزبانی از زائران اربعین حسینی جایگاهی ویژه نزد مردم شریف ایران اسلامی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول موکب خاتم الانبیاء (ص) رفسنجان گفت: به دلیل شرایط کرونا و عدم امکان خدمت رسانی به زائران اربعین در کربلا این بار مردم نیکوکار رفسنجان به شیوه دیگری یاری گر موکب شدند و کمک های هر ساله خود را به امر مهم آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص دادند تا به برکت عشق به امام حسین (ع) شاهد احرار حسینی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۳    
مهران دومین شهرستانی است که رئیس کمیته امداد کشور بعد از دهلران به آن سفر می کند. دقیقا چند روز بعد از اربعین درست در زمانی که مهران هر ساله پذیرای میلیونی زائران اربعین است. اما امسال به دلیل کرونا و تعطیلی مراسم اربعین از غوغای اربعین،ترافیک خودروها و انبوه خودروهای پارک شده در این شهر خبری نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۰    
بخش بین الحرمین وابسته به آستان قدس عباسی از داوطلبانی که در طرح امنیتی و خدماتی آستان قدس عباسی ویژه زائران اربعین شرکت نموده بودند، قدردانی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵    
کادر بانوان، وابسته به آستان قدس عباسی و داوطلبان خدمات حسینی، در مجتمع خدماتی العلقمی، واقع در مسیر (کربلا-بابل)، خدمات متفاوتی را به زائران اربعین حسینی ارائه دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۲    
بخش مهمانسرای آستان قدس عباسی اعلام کرد، بیش از 600 هزار وعده غذایی را در ایام اربعین با پایبندی به تدابیر پیشگیرانه و بهداشتی میان زائران توزیع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی عراق گزارش داد که افرادی، دو درمانگاه سیار این سازمان را که برای خدمت به زائران اربعین حسینی در نجف اشرف تعبیه شده بود، به آتش کشیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - پدر شهید مدافع حرم علی عابدینی با اشاره به اینکه شهید عابدینی تشنه گمنامی بود، گفت: پیکرهای شهدای مدافع حرم پاسدار زائران اربعین حسینی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
مراکز قرآنی اجرا کننده طرح آموزش قرائت صحیح به زائران در اربعین با استقبال گسترده ای از سوی زائران پیاده ای که عازم کربلا بودند روبه رو شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۵    
آستان مقدس علوی اعلام کرد که خدمت رسانی خود را به زائرانی که پس از برگزاری مراسم اربعین حسینی از کربلا جهت زیارت حرم حضرت علی(ع) راهی نجف اشرف می شوند، ادامه می دهد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۷    
ایستگاه های آموزش قرائت صحیح سوره فاتحه و سوره های کوچک قرآن در مسیر پیاده روی اربعین با استقبال گسترده زائران حسینی(ع) همراه شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سلامت تازه ترین ها، سعید نمکی وزیر بهداشت در گفت وگوی زنده اینترنتی با مردم ضمن تبریک روز بزرگداشت حافظ و تسلیت به مناسبت درگذشت استاد محمد رضا شجریان افزود: بسیار متاسفیم که امسال، اربعین ی متفاوت داشتیم و عشاق حضرت اباعبدالله (ع) و مشتاقان خدمت به زائران اربعین ...
مراسم سوگواری و عزاداری اربعین حسینی با حضور پُرشور مردم در مساجد و تکایای ولایت هرات افغانستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستانه مقدس حسینی امسال از شرکت 7 هزار داوطلب از سراسر عراق در خدمت رسانی به زائران اربعین سالار شهیدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - بالا رفتن تعداد بستری ها و فوتی های کرونا و قرار گرفتن بیشتر شهرستان های ایلام در وضعیت قرمز و نارنجی طی هفته گذشته باعث شد علاوه بر تعطیلی مدارس و دانشگاه ها، محدودیت های جدید در استان اعمال شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۸    
بخش امور دینی آستان قدس عباسی، تعدادی ایستگاه پاسخگویی به سئوالات فقهی، عقیدتی و اخلاقی را برای ارائه راهنمایی و مشاوره به زائران اربعین حسینی برپا کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی جمله منتشرنشده حاج قاسم سلیمانی خطاب به زائران اربعین منتشر شد. در این پوستر منتشر شده آمده است: با مژه چشم خاک راه تو را پاک می کنم.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تولیت عتبه مقدس عباسی شمار شرکت کنندگان در مراسم اربعین حسینی امسال را اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸    
آستان قدس عباسی عصر امروز در بیانیه ای رسمی تعداد زائران اربعین حسینی را اعلام نمود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸    
نمایشگاه دائمی کتاب آستان قدس عباسی، شاهد استقبال زائران عازم کربلا بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زائرانی که برای شرکت در مراسم اربعین حسینی از مناطق مختلف عراق به کربلا معلی رفته بودند، پس از وداع با حضرت سیدالشهدا (ع) و ابوالفضل العباس (ع)...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق اعلام کرد که نیروهای عراقی طرح تروریستی حمله به زائران اربعین حسینی را خنثی کرده اند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری جالب در حاشیه پذیرایی از زائران اربعین در مسیر نجف به کربلا
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ابنا با وجود شیوع ویروس جدید کرونا (covid-19) در عراق، زائران این کشور از شهرها و استان های مختلف آن به سوی کربلای معلی حرکت کرده اند. تصاویر زیر، موکب ها و خادمان حسینی در مسیر اصلی پیاده روی نجف به کربلا در موسم 1442 ق. (2020 م ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۹    
امین بهنام، معاون خدمات زائر آستان قدس رضوی از پر کردن خلأ خدمت به زائران اربعین حسینی در سالی که امکان حضور در کربلا را ندارد می گوید. امین بهنام، معاون خدمات زائر آستان قدس رضوی از پر کردن خلأ خدمت به زائران اربعین حسینی در سالی که امکان حضور در کربلا را ندارد می گوید.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ابنا با وجود شیوع ویروس کرونا (covid-19) در عراق، زائران این کشور از شهرها و استان های مختلف آن به سوی کربلای معلی حرکت کرده اند. یکی از مسیرهای راهپیمایی اربعین مسیر نجف به کربلاست که هر ساله مملو از عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) است.