جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۵:۰۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنوف»

موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: با اجرای شهرک صنوف و شهرک خودرویی تلاش کردیم در مسیر ساماندهی مشاغل شهری قدم هایی برداریم اما رسیدن به شرایط مطلوب نیازمند عوامل مختلف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 14 از شناسایی و مهروموم اصناف متخلف، آلاینده و مزاحم در محور های اصلی منطقه و هدایت برخی صنوف به خارج از محدوده شهری خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار یزد فردا " محمد جواد قاسمیان در حاشیه نشست برخی از رؤسای صنوف و صاحبان مشاغل ضمن بررسی دغدغه ها و مشکلات مالیاتی و بیمه ای در حرف، از تعامل سازنده و استفاده از خدمات حرفه ای با توجه به ظرفیتهای وسیع قانونی انجمن صنفی حسابداران و حسابرسان ا ستقبال کرد و مقرر شد در جهت همکاریهای ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرج خسرونیا رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در آستانه برگزاری سی و سومین کنگره سالیانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، افزود: پزشکان هم مانند سایر صنوف باید زندگی کنند و وقتی درآمدهای پزشک با هزینه های زندگی همخوانی نداشته باشد، مجبورند به شغل دوم رو بیاورند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با تاکید بر این که مالخرها شریک جرم سارقان هستند، گفت: ما برای کلیه صنوف دفترچه هایی را صادر کرده ایم که تمام واحدهای صنفی موظفند همه اموالی را که می خرند یا می فروشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گشت مشترک تنظیم بازار با محوریت بررسی وضعیت قیمت کالا و رعایت بهداشت صنوف رستوران داران،مرغ فروشی ها،نانوایی ها و میوه فروشی ها در دماوند اجرا شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته در کمیته ستاد حمل و نقل استان با صنوف حمل و نقل مسافری برای اعزام زائران مرقد امام (ره) گفت: بیش از 60 دستگاه اتوبوس طی 12 و 13 خردادماه جاری برای جابجایی بیش از 2 هزار نفر به تهران و قم اعزام شدند.
مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به جنوب استان کرمان و در حاشیه نشست تخصصی با مدیران صنوف حمل و نقل و انجمن های صنفی کالا، از الزام دریافت بارنامه برای تردد وانت بارها در جاده های کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه سینما با تأکید بر لزوم تشکیل سازمان نظام سینمایی خاطرنشان کرد: تا زمان تشکیل این سازمان، صنوف سینمایی در وزارت کار باقی می مانند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بازیگر و تهیه کننده پیشکسوت بار دیگر بر ضرورت بازنگری در سیاست های خانه سینما و توجه به امور صنفی تأکید کرد.
مهرداد حمداللهی مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان در سفر به جنوب استان کرمان و در حاشیه نشست تخصصی با مدیران صنوف حمل و نقل و انجمن های صنفی کالا، از الزام دریافت بارنامه برای تردد وانت بارها در جاده های کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قشم از شناسایی و پلمب 14 واحد صنفی و تولیدی متخلف در بکارگیری اتباع خارجی غیرمجاز در این شهرستان مرزی خبر داد. به گزارش صبح ساحل ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قوه قضائیه برای اولین بار در لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب ، موضوع عدم ارائه خدمات به بهانه بی حجابی را پیش بینی کرده است. بنابراین تا زمانی که این لایحه و متن قید شده در آن به قانون مصوب مجلس تبدیل نشده و روند مدنظر در قانون اساسی را طی نکرده است ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور داد، کارگروهی مشترک بین نمایندگان اصناف و هیئت مقررات زدایی به منظور طی دوران گذار از ساز و کار پیشین به شیوه جدید صدور مجوزها از طریق سامانه نوین اصناف ایران تشکیل شود. ...
در نشست مرکز توسعه تجارت روسیه و اوراسیا (تِترا) با تولیدکنندگان قطعات خودرو در استان در اتاق بازرگانی اصفهان، همکاری اعضای صنف در صادرات عامل اصلی موفقیت در بازار روسیه عنوان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 143 هزار میلیارد تومان ورودی به حساب برخی افراد در یکی از صندوق های قرض الحسنه بوده که 1200 پوز به نام این صندوق قرض الحسنه فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
نوده فراهانی گفت: دریافت وجوه اضافه از واحدهای صنفی متقاضی پروانه کسب توسط ماموران پست و بهداشت خلاف قانون است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان از شناسایی و پلمب یک واحد صنفی توزیع کننده قرص های غیر مجاز در شهرستان بندرعباس خبرداد. به گزارش صبح ساحل، سرهنگ مهدی بشارتی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برخی مشاغل خاص نظیر پزشکان و وکلا یا برخی صنوف مانند طلافروشان هنوز هم فرار مالیاتی بالایی دارند. امسال مجلس در قانون بودجه 1402 پیش بینی کرده که نزدیک به هزار همت درآمدهای مالیاتی محقق شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- همزمان با هفته بدون دخانیات و با حضور معاون فرماندار و مسئولین شهرستان دیر از صاحبان صنوفی که به طور داوطلبانه به فروش دخانیات نه گفتند، تجلیل شد.
مدیر عامل سابق اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور گفت: در مقطعی مرغداران در مدت 5 ماه 15 هزار میلیارد تومان ضرر کردند و برخی تعطیل شدند اکنون در صورتی که مرغداران با 10 هزار تومان بالاتر از قیمت دستوری مرغ بفروشند ضرر آنها جبران نمی شود.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
برآوردهای سازمان مالیاتی از معافیت بیش از نیمی از صنوف و مشاغل،معادل بیش از 2 میلیون مودی در سال مالیاتی 1401 حکایت دارد. در این زمینه، شرایط و چگونگی پرداخت مالیات مقطوع توسط سخنگوی سازمان مالیاتی تشریح شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۷    
دعوت از فروشگاهها و صنوف خواروبار جهت ثبت نام و پیوستن به طرح ملی کالابرگ الکترونیکی
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شاید در مدت چند ماه گذشته این سئوال در ذهن خیلی ها بوجود آمده باشد که چرا یک عده ناگهان فتنه ای در سطح خیایانها می توانند راه بیندازند ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته در کمیته ستاد حمل و نقل استان با صنوف حمل و نقل مسافری برای اعزام زائران مرقد امام خمینی(ره) گفت: 85 دستگاه اتوبوس از تاریخ 12 و 13 خردادماه جاری برای جابجایی 2544 نفر به تهران و قم اعزام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون های خدمت رضوی منطقه کاشان ضمن اشاره به ارائه خدمات صنوف مختلف به عاشقان امام رئوف گفت: طرح "امام رضا ضرب در همه" در کاشان اجرایی شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مولاوردی گفت: چنین رفتاری در خصوص مسئله حجاب و پلمب مراکز کسب و کار، دقیقا بار مسئولیت را بر دوش صنوف انداخته و با فرافکنی از دستگاه هایی که در قانون مصوب 84 راهکارهای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، وظایف متعددی دارند-به ویژه نهادهای فرهنگی-سلب مسئولیت می کند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۴    
بیرجند (پانا) - رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از شناسایی و دستگیری 6 مالخر و 22 سارق در اجرای طرح عملیاتی کنترل صنوف و مقابله با مالخران اموال سرقتی در استان خبر داد. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۷۰ سایت دیگر  
صنوف و اماکن عمومی در مرتبه دوم تا یک هفته و در مرتبه سوم تا دو هفته تعطیل می شوند و تا یکسال از کلیه امتیازات تخفیفات و معافیت های اعطایی از جمله معافیت های مالیاتی محروم می شوند ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صمت استان گلستان اعلام کرد که ساماندهی فاقدین پروانه کسب باعث می شود بی قانونی کمتر شده و واحد های صنفی قانونمند و شناسنامه دار شوند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با حضور مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بر اولویت قرار دادن جذب نیروی انسانی ایرانی در صنوف مختلف تاکید کرد.
برترین ها / بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
محسن امیر یوسفی نویسنده و کارگردان فیلم آشغال های دوست داشتنی، رییس کانون کارگردانان سینمای ایران شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ حکمت اله شجاعی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف، واحدهای خدمات تعمیرات موبایل، رینگ و لاستیک، باتری فروشی خودرو و انبارهای ضایعات به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از برخورد با کارفرمایانی که اقدام به به کارگیری اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز در حوزه تغذیه و بهداشتی می کنند، خبر داد. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: بهنام نیازی؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در گفت و گو با بویرنیوز به برخی اقدامات این مرکز اشاره و گفت: کارهای بزرگی در مرکز بهداشت بویراحمد در حال انجام است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طبق اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در این دیدار، محمد خزاعی ضمن قدردانی از مدیران روابط عمومی نهادها و سازمان های فرهنگی و سینمایی، با تاکید بر لزوم همدلی گفت: نهادهای فرهنگی همچون قطعات پازل به هم پیوسته و منسجم به رشد و رونق در حوزه فرهنگ و سینما کمک کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار یزد با اشاره به نقش تعیین کننده اصناف در شبکه توزیع بازار، گفت: برای داشتن اقتصادی فعال و پویا می بایست به صنوف کشور توجه بیشتری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی درباره دیدار خود با مسولان بوم گردی ها در کشور توییتی را منتشر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۲    
سرهنگ عسگری رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان البرز در نشستی با سعید جابری انصاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز دیدار و گفتگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی در هر مرحله از اجرای مدل جدید کارمزد شبکه پرداخت، شرایط صنوف مختلف را بررسی و مشخص خواهد کرد و دریافت کارمزد از پذیرندگان در فاز اول در خصوص جایگاههای سوخت اساسا مطرح نبوده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار عبدالله پور گفت: با تاکید بر اینکه بی توجهی در حوزه عفاف و حجاب پذیرفته نیست، گفتند: برنامه محوری برای رعایت عفاف و حجاب در صنوف باید مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: صنوف نباید با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، بار تورم را بر دوش مردم بگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گلستان گفت: در اجرای طرح بازدید از صنوف و عطاری های گرگان چهار هزار قرص غیر مجاز کشف و چهار واحد متخلف پلمب شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امور بازرسی و نظارت مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر از پیگیری وساماندهی نحوه عرضه کالا و خدمات صنف تعمیرکاران و لوازم یدکی اتومبیل در شهرستان بوشهر خبرداد .
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مزایای اجرای پروژه ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم ، کاهش ترافیک شهری ، ایجاد بالغ بر 2000 فرصت جدید شغلی ، مالک شدن مستاجرین این صنوف و کاهش چشمگیر اجاره شهری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۵    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: حل مشکل اراضی صنوف آلاینده سربیشه به عنوان معضلی 15 ساله در دستور کار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای شهرستان رشت به دلیل عدم توجه به تذکرات و شئون اسلامی خبر داد و گفت: پلیس با هرگونه تخلف در صنوف و ترویج رفتار های هنجار شکنانه برخورد قانونی می کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم، بی تردید حتی حامیان رئیسی هم تورم فزاینده و افزایش نارضایتی بسیاری از صنوف و اقشار مختلف را در این سطح پیش بینی نمی کردند. به طوری که نام برخی از این اصناف و مشاغل در فهرست معترضان به وضعیت معیشتی ثبت شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج گفت: مانکن های نامتعارف در راستای طرح ساماندهی صنوف پوشاک، جمع آوری می شود.