سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۲۸May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور حکم»

شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کریم خان ، دادستان دیوان کیفری بین المللی، فاش کرد که به دلیل درخواستش برای صدور حکم بازداشت علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و یوآو گالانت، وزیر دفاع وی، تهدید شده است. به گزارش شفقنا؛ وبگاه آرتی عربی نوشت:
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به صدور حکم بازداشت نتانیاهو و وزیر جنگ رژیم اسرائیل گفت: اگر دیوان کیفری بین المللی حکم بازداشت مقامات اسرائیلی را به جرم جنایت جنگی صادر کند، همه اعضای اتحادیه اروپا از نظر قانونی مجبور به انجام این کار هستند و باید آنها را دستگیر کنیم.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت مقامات رژیم صهیونیستی با استقبال نهادهای بین المللی و گروه های حقوق بشری همراه شده است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه اردن، در واکنش به صدور حکم بازداشت سران رژیم صهیونیستی اعلام کرد که همه باید با عدالت رو به رو شوند.
شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درخواست دادستان دیوان بین المللی کیفری برای بازداشت نخست وزیر این رژیم را محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، گاردین نوشت: یواو گالانت، یکی از افرادی که توسط دادستان ارشد دیوان لاهه نام برده شده است ...
به گزارش ایران اکونومیست، متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در یک نشست خبری که در آن تلاش دیوان کیفری بین المللی برای بازداشت سران رژیم صهیونیستی را محکوم کرد، در پاسخ به پرسش های یکی از خبرنگاران در دفاع از اقدام این دیوان ناتوان ظاهر شد. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
وزارت خارجه چین ابراز امیدواری کرد که دیوان کیفری بین المللی پس از درخواست دادستان کل برای صدور حکم بازداشت برای رهبران اسرائیل در رابطه با جنگ در نوار غزه، بی طرف باشد.
به گزارش ایران اکونومیست، این اظهارات پس از آن بیان شد که کریم خان، دادستان ارشد دیوان کیفری بین المللی گفت این دادگاه به دنبال صدور حکم بازداشت برای چهره های مرتبط با درگیری های اخیر غزه است، از جمله بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم و یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ...
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درخواست دادستان کل دیوان کیفری بین المللی برای بازداشت وی را یک افتضاح توصیف کرد. به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت علیه وی و یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم را یک افتضاح تاریخی خواند و بر بی توجهی ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دادگستری غزه اعلام کرد دیوان کیفری بین المللی با صدور حکم جلب برای رهبران مقاومت می خواهد غرب و ابرقدرت ها را راضی نگه دارد و با این کار قربانی را با جلاد یکی می کند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حمایت از تلاش دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت مقامات اسرائیلی، گفت که تمام کشورهای عضو این دیوان باید از تصمیماتش تبعیت کنند.
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرانسه از درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت مقامات اسرائیلی و مبارزه با معافیت از مجازات حمایت کرد.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری ایلام از رفع تصرف 325 هکتار از اراضی ملی استان با صدور حکم قضایی خبر داد.
تقریب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که درخواست دادگاه کیفری بین المللی (ICC) برای صدور حکم بازداشت علیه او و وزیر جنگ این رژیم، مانع از جنگ اسرائیل با غزه نخواهد شد.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقنا- جو بایدن درخواست دادگاه کیفری بین المللی برای صدور حکم دستگیری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، همراه با اعضای ارشد حماس را به خاطر اقدامات انجام شده در غزه، ظالمانه خواند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جنبش حماس فلسطین تصمیم دادگاه لاهه برای صدور حکم بازداشت نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم اشغالگر را ناکافی دانسته و تاکید کرد همه سران و ژنرال ها و نظامیان صهیونیست که در نسل کشی علیه مردم فلسطین مشارکت دارند باید مجازات شوند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت مقامات رژیم صهیونیستی با استقبال نهادهای بین المللی و گروه های حقوق بشری همراه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به احتمال صدور حکم بازداشت سران رژیم صهیونیستی مدعی شد که اگر این اقدام صورت گیرد، واشنگتن دادگاه لاهه را تنبیه و تحریم می کند.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: اعلام تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بارداشت علیه نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به اتهام ارتکاب جنایت جنگی در نوار غزه، واکنش و انتقاد شدید مقامات رژیم اشغالگر را به همراه داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
پس از اعلام احتمال صدور حکم بازداشت برای سران رژیم صهیونیستی، دولت فرانسه اعلام کرد که از دادگاه بین المللی کیفری (لاهه) حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۰    
لیندسی گراهام سناتور آمریکایی گفت: تصمیم دادستان کل دیوان کیفری بین المللی توهین آمیز است و من در کنگره، برای تحریم سخت و قاطع این دیوان تلاش خواهم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تاکید کرد که صمیم دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بارداشت علیه نخست وزیر و وزیر جنگ اسرائیل، شبیه یک عقرب خود گزیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دولت آفریقای جنوبی از تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای تلاش جهت صدور حکم بازداشت سران رژیم صهیونیستی استقبال کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه شب ایران اکونومیست از "الجزیره انگلیسی" وزارت امور خارجه آلمان در بیانیه ای اعلام کرد که مانند سایر دادگاه های بین المللی، برلین به استقلال و رویه های دادگاه لاهه احترام می گذارد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۱:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده قوه قضاییه در کمیسیون ماده 42 گفت: حکم نهایی پرونده شرکت مدیران خودرو درباره غیر استاندارد بودن قطعه اکسل عقب خودروی ایکس 55 تولیدی این شرکت 31 اردیبهشت اعلام می شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۲    
شفقنا- مایک جانسون، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که کنگره آمریکا در حال بررسی هرگونه اقدامی از جمله إعمال تحریم ها علیه دیوان کیفری بین المللی در صورت موافقت این دیوان با صدور حکم بازداشت علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر جنایتکار رژیم صهیونیستی به تلاش دیوان کیفری لاهه برای صدور حکم بازداشت برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و دیگر سران رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شبکه الجزیره، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی، تصمیم دادستان دادگاه لاهه برای صدور حکم بازداشت رهبران اسرائیلی را "شرم آور" خواند و صلاحیت دادگاه را رد کرد و گفت که این اقدام تلاش های آتش بس را به خطر می اندازد. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۷    
شفقنا-پس از آن که کریم خان دادستان کل دیوان کیفری بین المللی خواستار صدور حکم بازداشت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و یوآو گالانت ، وزیر جنگ رژیم صهیوینستی شد، وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرد: برلین به استقلال دیون کیفری بین المللی و اقدامات آن مانند هر دادگاه بین المللی دیگری احترام می گذارد. ...
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: صدور حکم جایگزین حبس در دادگاه کیفری 2 شهرستان اشنویه، برای کودکان بی سرپرست و معلول صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نزدیک به 8 ماه از جنایاتش در نوار غزه علیه فلسطینی ها می گذرد، درخواست دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت خود را ظالمانه خواند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در بیانیه ای که روز دوشنبه توسط فایننشال تایمز منتشر شد، هیئت کارشناسانی که در مورد صدور حکم دستگیری این مقام های حماس و اسرائیل مشورت کردند، گفتند که حمله 7 اکتبر حماس و حملات نظامی اسرائیل به غزه سیستم حقوق بین الملل را به بوته آزمایش کشانده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۱    
شفقنا- جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا صدور درخواست از سوی دیوان کیفری بین المللی برای بازداشت بنیامین نتانیاهو را شرم آور خواند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الجزیره، کاخ سفید طی بیانیه ای اعلام کرد: بایدن درخواست دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت بنیامین نتانیاهو ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه لاهه برای نتانیاهو قرار بازداشت صادر می کند. این جمله ای است که دیروز سی ان ان به نقل از دادستان کل دیوان کیفری بین المللی در لاهه منتشر کرد. جمله ای که ترسِ توأم با خشم را بر دل صهیونیست ها انداخته است. رژیم صهیونیستی به شدت علیه این خبر موضع گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان جنایی بین المللی خواستار صدور حکم بازداشت نتانیاهو و گالانت به اتهام ارتکاب جنایات جنگی شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای کوتاهی در کاخ سفید از تصمیم دادگاه لاهه برای صدور حکم بازداشت نتانیاهو انتقاد کرده و این تصمیم را ظالمانه دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵    
جو بایدن و آنتونی بلینکن، از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم جلب سران صهیونیست حمایت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهور و آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم جلب سران صهیونیست حمایت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای به درخواست صدور حکم بازداشت برای سران صهیونیست از سوی دیوان کیفری بین المللی واکنش نشان داد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
دولت انگلیس صدور حکم بازداشت برای بنیامین نتانیاهو را در راستای پیشبرد اهداف لندن تلقی نمی کند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دیوان بین المللی کیفری همچنین به دنبال صدور حکمی برای 3 رهبر ارشد حماس (یحیی سنوار، محمد ضیف و اسماعیل هنیه) است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از رسانه های فلسطینی، اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ما هرگز فراموش نخواهیم کرد چه کسی این جنگ را آغاز کرد، مدعی شد: ما هرگز اسرایمان را فراموش نخواهیم کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دادستان دادگاه لاهه با اشاره به بررسی مدارک و شواهد جنگ علیه غزه، تاکید کرد: مقامات اسرائیلی به طور سازمان یافته فلسطینیان را از زندگی اولیه محروم کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری سما، یائیر لاپید رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) در واکنش به این اتفاق اظهار کرد: تصمیم دیوان کیفری بین المللی مبنی بر صدور حکم بازداشت برای بنیامین نتانیاهو و یواو گالانت یک فاجعه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مقامات صهیونیست به درخواست دادستان دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم جلب رهبران ارشد صهیونیست به دلیل جنایت و نسل کشی در غزه واکنش نشان دادند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جنایت های بی سابقه و مدام رژیم صهیونیستی در غزه، ضرورت بررسی این موضوع را در محاکم بین المللی از جمله در دیوان بین المللی کیفری آشکار کرده است و روند یادشده در حال رسیدن به نتیجه های مطلوب برای احقاق حق مردم فلسطین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کریم خان دادستان ارشد دیوان کیفری بین المللی گفت این دادگاه به دنبال صدور حکم بازداشت برای چهره های مرتبط با درگیری های اخیر غزه است، از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم و یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی. این حکم به دلیل متهم شدن این مقامات به جنایت علیه بشریت صادر خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان دیوان کیفری بین المللی خواستار صدور حکم بازداشت نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وزیر جنگ این رژیم، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، رهبر این جنبش در نوار غزه و فرمانده شاخه نظامی آن شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دیوان کیفری بین المللی لاهه درصدد است علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر و یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حکم بازداشت بین المللی صادر کند.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام دادستان ارشد دیوان کیفری بین المللی، حکم بازداشت مقامات ارشد رژیم صهیونیستی به دلیل اتهامات مختلف صادر شده است.