چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۳۳Oct 2020 28

جدیدترین‌های «رئیس کل دادگستری»

کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با حضور موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان بسته های حمایتی شامل تبلت و لوازم التحریر به تعدادی از فرزندان محصل مددجویان بی بضاعت زندان های استان کرمان اهدا شد. رمضان امیری مدیرکل زندان های استان کرمان اظهار داشت: 60 درصد زندانیان ما متاهل هستند و از این میزان 75 درصد هم فرزند دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: باید واحدهای تولیدی با نظارت و حمایت دولت تقویت شوند.
بازتاب ایلام   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مراسم معارفه رئیس دادگستری شهرستان چرداول با حضور مدیرکل دادگستری استان ایلام، فرماندار و امام جمعه موقت شهرستان چرداول برگزار شد. در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری جدید چرداول که با حضورجمعی ازمسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۲    
گیلان- رئیس کل دادگستری استان گیلان از ممنوعیت شکار و توقف صدور مجوز شکار پرندگان در تالاب انزلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین : دستگاه ها و نهاد ها در صورت ترک فعل در راستای پیشگیری از وقوع جرم باید پاسخگو باشند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان، به درخواست ها و مشکلات 106 نفر از مراجعین به صورت حضوری رسیدگی شده و دستورات قضایی لازم صادر شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵    
اعضای شورای مرکزی دفتر نمایندگی دیده بان شفافیت و عدالت هرمزگان با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: استان یزد با ایجاد اشتغال 52 درصدی برای زندانیان، در کشور پیشگام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: یکی از نهاد هایی که در محرومیت زدایی و رفع فاصله طبقاتی نقش مؤثری در جامعه دارد، کمیته امداد امام خمینی (ره) است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۴    
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به با تلاش چند ماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه و دادستانی فریدونکنار 64 قبضه سلاح جنگی در این شهرستان کشف و ضبط شد ...
رئیس کل دادگستری استان ایلام از اجرایی شدن دادرسی الکترونیکی در کلیه حوزه های قضایی استان خبر داد و بر استفاده هر چه بیشتر از این ظرفیت تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان گیلان از ممنوعیت شکار و توقف صدور مجوز شکار پرندگان در تالاب انزلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان آب بندان ها را مهم ترین زیستگاه پرندگان مهاجر دانست و گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده هرگونه شکار در آب بندان های ممنوع بوده و اداره کل محیط زیست امسال هیچ گونه مجوز شکاری را صادر نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با تأکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستادهای استانی و کشوری اقتصاد مقاومتی گفت: هرگونه عدم اجرای این مصوبات مشمول ترک فعل و دستورالعمل جدید ابلاغی رئیس قوه قضاییه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰    
کرمان- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نیروی انتظامی بازوی توانمند دستگاه قضائی است،گفت:مسئولیت پذیری، قانون مداری و توانمندی در اجرای وظایف محوله از شاخصه های اصلی این نیرو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان برای بررسی وضعیت تالاب بین المللی انزلی و تدوین برنامه مقابله با گیاه مهاجم سنبل آبی به این شهرستان سفر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: باید از ظرفیت های جدید و تکنولوژی های روز برای تسهیل امور بالاخص در شرایط وجود ویروس همه گیر استفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی جزئیات بررسی پرونده تیراندازی به فروشنده مواد مخدر در اسفراین را توضیح داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹    
رئیس کل دادگستری البرز گفت: البرز به عنوانی یکی از استان های صنعتی کشور دارای بیش از 3500 بنگاه اقتصادی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز با حضور در شهرک صنعتی غیردولتی هشتگردا ز تصفیه خانه و سه واحد تولیدی که در زمینه صنایع کاغذ و تولید قطعات خودرو فعالیت دارند بازدید کرد و در جریان مشکلات و موانع پیش روی آن ها قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: طی سال های 93 تا 96 حدود 9 هزار مجازات های جایگزین حبس انجام گرفته در حالی که در طی سال های 96 تا 99 این آمار به 25 هزار مورد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به افزایش پرونده های ورودی به دادگاه ها گفت: با توجه به افزایش پرونده ها، با افتتاح شعبه 10 تجدید نظر شاهد تسریع در رسیدگی و کاهش زمان خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شیراز - رئیس کل دادگستری استان فارس از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای و تحت تعقیب قرار گرفتن همدست وی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد: تکریم ارباب رجوع مهمترین رکن کار در دستگاه قضایی است که باید از بدو ورود مراجعین تا ختم امور آن ها مورد اهتمام مجموعه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: به همت ستاد دیه و شرکت های صنعتی فولاد خوزستان و فولاد اکسین تعداد 72 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و مالی آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: تا پایان شش ماهه نخست سال جاری نزدیک به 7 هزار متر مربع تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: تلاش میکنیم در زمینه پرونده شهردار و اعضای قبلی متخلف شورای شهر دادرسی عادلانه ای اتفاق بیافتد که خروجی این دادرسی ها برخورد قاطع با مفسدان خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/زنجان شرکت سپهر دنیز طارم و فاز اول تولید کیت های الایزا شرکت حیان پژوه پارس، دیروز (3 آبان ماه) با حضور رئیس کل دادگستری استان زنجان افتتاح شد. همچنین موسسه پیشگامان رهایی مورد بازدید قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – به همت معاونت منابع انسانی نشست نقد آراء قضایی با حضور رئیس کل دادگستری مازندران برگزار شد. در این نشست که با هدف ایجاد رویه های واحد قضایی و اتقان ارا برگزار گردید، رییس کل دادگستری استان مازندران، معاونین رییس کل، قضات دادگاه تجدیدنظر و کیفری یک استان حضور داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: در راستای رونق و جهش تولید و باتوجه به شرایط حساس کشور، بانک ها از صنعتگران و تولیدکنندگان حمایت بیشتری کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۴    
با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان یزد و ممنوعیت هر گونه تجمع، برنامه ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان یزد و معاونین وی به صورت ارتباط تصویری و برخط انجام می گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: 6ماهه نخست امسال بیش از 40 واحد صنعتی خدمات حقوقی دریافت کردند و امروز شاهد راه اندازی 9 واحد تولیدی تعطیل شده از محل همین حمایت های حقوقی هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/زنجان رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: یکی از راه های حفظ سلامت معتادان بهبودیافته، ایجاد اشتغال برای آنان است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۷    
مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دادگاه های عمومی و انقلاب شهر یاسوج با حضور حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی ملک حسینی دادستان یاسوج، سرهنگ مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد و جمعی مدیران و قضات برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۶    
ایسنا/زنجان رئیس کل دادگستری استان زنجان، از رسیدگی به پرونده شهرداری و تعدادی از اعضای شورای شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این رابطه از 22 نفر تحقیق به عمل آمده است.
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: خوشبختانه در سال های اخیر دامنه مجازات های جایگزین حبس توسعه داده شده و دست قاضی در این زمینه باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در مرحله تکمیل تحقیقات دستگیری های پس از مراحل اولیه نیز انجام شد که پس از صدور کیفرخواست، آمار دقیق دستگیری ها اعلام خواهد شد.
جلسه رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با زندانیان بیرجندی به صورت ویدئوکنفرانس و آنلاین برگزار شد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه مجرمین حرفه ای و فاسدین روی آشتی با قوه قضاییه را نخواهند دید، گفت: این افراد در هیچ کجا در امان نخواهد بود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: دستگاه قضا به هیچ عنوان نمی پذیرید فردی در این دستگاه اعتقادی به تفکر انقلابی و حرکت جهادی نداشته باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: سامانه نوبت دهی استانی در راستای تکریم مراجعان و جلوگیری از تضییع زمان اشخاص ذی سمت و مرتبط با پرونده قضایی راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: بانک ها در مرحله آخر برای طلب وصول اقدام به تملک دارایی ها کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با اجرای طرح غربالگری در زندان های استان در کمتر از دو ماه 808 نفر از زندان های استان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴    
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه عمل به اجرای سند امنیت قضائی یک تکلیف قانونی است، گفت: همه معاونین و مدیران قضایی ضمن مطالعه دقیق این سند باید با قوت این سند را در حوزه خود اجرا کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در گفت وگو با میزان، از اعلام رضایت در سه پرونده قتل عمد به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری استان و کمک و مساعدت شورا های حل اختلاف ویژه زندان، دادستان ها و مسئولین زندان استان طی 10 روز گذشته، خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۵    
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات قضایی مردم اولویت دستگاه قضا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها و کاهش جمعیت کیفری زندان ها اولویت دستگاه قضا است.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اقدامات قضایی و قانونی برای ضاربان این دختر صورت گرفته است و مامور نگهبانی هم با صدور قرار قانونی بازداشت شده است. به گزارش اعتدال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از آزادی یک زندانی محکوم به قصاص با رضایت اولیای دم در قالب پویش بخشایش حسینی خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی با اشاره به دستگیری عوامل دخیل در سرقت مسلحانه یک باب مغازه زرگری در خیابان حجتی تبریز در کوتاه ترین زمان پس از وقوع سرقت، ضمن قدردانی از همکاران قضائی، انتظامی و اطلاعاتی در پی جویی ...