چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۶May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل دادگستری»

ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به بازداشت یکی از مدیران مدیران شرکت توزیع برق استان البرز گفت: دستگاه قضایی در راستای مقابله قاطع با تغییرکاربری ها، با اهمال و ترک فعل مدیران در این حوزه برخورد خواهد کرد.
رکنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کل دادگستری لرستان از مبارزه جدی و برخورد قاطع و قانونی با عوامل تولید، توزیع و نگه داری مواد مخدر و قاچاقچیان در این استان خبر داد.
موج   ۴۴ دقیقه پیش    
رئیس کل دادگستری هرمزگان بیان داشت: تشکل های مردم نهاد جز پتانسیل هاو ابزار پیشرفت هستند.
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل 550 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.
البرز - رئیس کل دادگستری البرز از برگزاری دادگاه تجدید نظر شبکه جعل اسناد رسمی در استان خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف 230 تن گندم احتکار شده در شهرستان شوط و 36 تن گندم دیگر در یکی از روستاهای این شهرستان که جمعا 266تن گندم و 12 تن کودشیمیایی در این شهرستان خبر داد.
قائم مقام رئیس کل دادگستری استان اصفهان در آیین تحلیف کارآموزان وکالت کانون وکلای اصفهان اظهار کرد: ممکن است موکل در زمان وکالت دادن به وکلا، مطالبی را عنوان نماید که ظاهرا حقانیت وی را می رساند، در حالی که حقایقی را پنهان می نماید و این همان لباسی است که جابجا پوشیده شده است ...
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل 550 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل 550 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: نظارت بهینه بر بازار و رضایتمندی مردم مهمترین اصل در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه هاست.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه، نیروهای دریابانی این شهرستان پس از شناسایی یک فروند کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس، نسبت به توقیف آن اقدام کردند.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل بیش از 550 هزار لیتر سوخت قاچاق خبرداد.
رئیس کل دادگستری گلستان از لغو یک حکم قصاص با گذشت اولیای دم در داشلی برون شهرستان گنبدکاووس خبر داد.
هرمز   ۴ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
قهرمانی از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل 550 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان ایلام، از تشکیل "شورای رهنمون قضایی" ایلام خبرداد.
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری قزوین از صدور دستور ویژه وزیر کشور برای حل مشکل شهرک اندیشه خبر داد و گفت: با توجه به مصوبه ای که به تازگی با پشتوانه دستور وزیر کشور داشتیم، امیدواریم بتوانیم مشکل بخشی از شهرک اندیشه را در آینده نزدیک حل و فصل کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیک قضایی از مراجعات غیر ضروری مردم به محاکم جلوگیری کرده و کار های آنان با سرعت بیشتری انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: برخورد بدون اغماض قضایی با زیاده خواهان و برهم زنندگان آرامش جامعه با ایجاد اخلال در بازار دستور کار قرار دارد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با رای دادگاه های استان یکهزار و 500 هکتار زمین های ملی پارسال از متجاوزان پس گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز با حضور در محل اجرای آزادسازی اراضی زراعی در اغشت شهرستان ساوجبلاغ گفت: متاسفانه اراضی باغی و زراعی استان در دست عده ای سودجو قرار گرفته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲    
معاون قضایی رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: دستگاه قضایی و دادستان به عنوان مدعی العموم تکلیف و وظیفه دارد اگر یک واحد تولیدی در حال تعطیلی است، حتی بدون اعلان شکایت ورود کرده و از تعطیلی واحدهای تولیدی و کارخانه ها جلوگیری کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس از همکاری وحمایت قاطع مجموعه قضایی استان برای احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد خبر داد و گفت: با توجه به سیاست ها و برنامه های قوه قضاییه و دولت برای احیای واحدهای راکد، با همکاری با سایر مجموعه های اجرایی در استان و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان البرز از بازداشت یک نفر از مدیران شرکت برق استان البرز خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان های متولی باید نظارت شدید و تخصصی بر واحد های صنفی و همچنین مراکز تولیدی و واحد های پخش داشته باشند نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان به ریاست رئیس کل دادگستری استان گیلان با موضوع پیشگیری از گرانی و احتکار اجناس مورد نیاز مردم و عرضه به موقع مواد مورد نیاز برگزار شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، در پیامی فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی، که در جهت ایفای رسالت ارزشمند گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می دارند، تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان از نجات 9 اعدامی در این استان از قصاص خبر داد و گفت: پویش به حرمت علی می بخشم ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: هیچگونه تسامح و کم کاری و یا بی توجهی به مساله بحران آب قابل قبول نیست و برخوردهای قاطع و قانونی با افراد متخلف صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف 8 تن و 300 کیلوگرم شکر احتکار شده در شهرستان پارسیان خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قهرمانی از رفع تصرف 15 هکتار از اراضی ملی و دولتی و کشف بیش از 8 تن شکر احتکار شده در شهرستان پارسیان استان هرمزگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با رای دادگاه های استان هزار و 500 هکتار زمین های ملی پارسال از متجاوزان پس گرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان و رئیس کل دادگستری استان به منظور رسیدگی به امور زندانیان دیشب از زندان مرکزی بندرعباس بازدید کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دادگستری آذربایجان غربی از کشف 12 و نیم تن روغن نباتی احتکار شده در شاهین دژ و 150 تن گندم احتکار شده در شهرستان شوط خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: یکی از سرکردگان اصلی قاچاق سوخت در جنوب کشور با نام اختصاری (ق- س) طی عملیاتی توسط فرماندهی انتظامی استان در بندرعباس دستگیر شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: با هوشمند سازی نظارت ها می توان به شفافیت اقدامات سازمان دست پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان گلستان از تسریع در روند رسیدگی به شکایت مالباختگان پرونده موج های آبی گنبدکاووس خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کردستان از دستگیری 20 نفر متخلف در عرصه ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج خبر داد و گفت: 10 نفر از این افراد از کارمندان شهرداری هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری یکی از سرکردگان اصلی قاچاق سوخت در جنوب کشور خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی در بحث کاهش ورودی پرونده ها به محاکم و پیشگیری از وقوع جرم، دعاوی خانوادگی، طلاق و احساس امنیت، اثرگذار خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: دستگاه قضایی و دادستان به عنوان مدعی العموم تکلیف و وظیفه دارد اگر یک واحد تولیدی در حال تعطیلی است، حتی بدون اعلان شکایت ورود کرده و از تعطیلی واحدهای تولیدی و کارخانه ها جلوگیری کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان در گفتگوی چهره به چهره با جمعی از مدیران و نمایندگان این شرکت ها در استان و تشکیل کارگروه ویژه به منظور شناسایی و پیگیری مشکلات مطروحه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: مردم با هوشمندی و بصیرت انقلابی تحت تاثیر القائات هنجارشکنانه دشمنان قرار نگرفتند، چراکه اطمینان دارند طرح تحول اقتصادی دولت به رضایت حداکثری منجر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: پرونده سه زندانی محکوم به قصاص در گرمسار، پس از 9 سال حبس، در قالب پویش مردمی به حرمت علی می بخشم در این استان به کسب رضایت انجامید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران با تاکید بر ضرورت رعایت تناسب میان جرم و مجازات گفت: حکم صادره باید از انصاف قضایی برخوردار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس کل دادگستری استان از کشف 17 تن روغن خوراکی احتکار شده در انبار یکی از واحدهای صنفی در یکی از شهرستان های خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس کل دادگستری بوشهر گفت: با هرگونه بی نظمی، ناامنی و هر آنچه باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شود، برخورد می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی ، جلسه رفع مشکلات و مسائل شرکت های دانش بنیان با حضور جمعی از مسئولین، رئیس کل دادگستری استان و دادستان بجنورد در محل سالن همایش دادسرای بجنورد برگزار شد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان با انتقاد از نبود مکان مناسب برای ساماندهی معتادان متجاهر در استان، گفت: استان اصفهان در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر به خصوص در بخش زنان با کمبود مکان های مناسب موضوع ماده16 قانون مبارزه با موادمخدر روبه رو است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران درجلسه ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان گفت: در سال های گذشته دادگستری استان برای حل مشکلات تولیدکنندگان تلاش های بسیاری کرده است و امسال نیز در جهت تحقق شعار سال، حمایت از شرکت های دانش بنیان در دستور کار قرار دارد.