دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۰۵Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل دادگستری»

میزان   ۳۴ دقیقه پیش    
در سفر یکروزه رئیس کل دادگستری استان فارس به شهرستان داراب مسئولان قضایی استان فارس به برگزاری میز خدمت قضایی ، بازدید از ساختمان در حال احداث دادگاه عمومی بخش جنت شهر ...
صبح قزوین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری قزوین گفت: متاسفانه گاهی برخی از فعالین اقتصادی به دنبال سوء استفاده از تسهیلات بانکی هستند و پولی که از بیت المال دریافت می کنند را در جای دیگر صرف می کنند، در این صورت پیگرد قضایی در انتظار افراد است.
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ هزار و 300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
کیفرخواست بمب گذاری شیراز صادر شد رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پرونده هفت متهم امنیتی مرتبط با بمب گذاری در شیراز با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد ...
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: همکاران دستگاه قضایی در رفع موانع تولید و گره گشایی از مشکلات صنعتگران با استفاده از ظرفیت های قانونی احساس مسئولیت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در انجام امورات اداری و قضایی نباید سلیقه ای رفتار کنیم و محور اصلی فعالیت های ما باید بر مدار قانون و مقررات باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان با تاکید بر تسریع در ساخت پروژه پل تقاطع غیرهمسطح لاهیجان گفت: حداکثر زمان پیش بینی شده برای تکمیل طبقه زیرین پل سه ماه است و اجرای کامل پروژه ظرف 6 ماه آینده باید به اتمام برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران: وضعیت سلامت حیوانات باغ وحش ساری با نظر دامپزشکان تعیین شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی برای دومین بار از ساخت پل تقاطع غیر هم سطح لاهیجان بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف 50 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان حاجی آباد خبر داد. خبرگزاری میزان – رئیس کل دادگستری هرمزگان با تأکید بر عزم جدی دستگاه قضایی در موضوع برخورد با زمین خواری و صیانت از حقوق بیت المال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گفت: در برخی موضوعات و مسائل کلان و ملی، رییس قوه قضائیه ورود کرده و موضوع را خاتمه داده اند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۵    
رئیس کل دادگستری استان قم گفت: باید از اقدامات ادارات در زمینه کنترل و کاهش سرقت تقدیر کنیم و قطعا با دستگاه هایی که کوتاهی کنند برخورد خواهد شد و هیچ ارفاقی از سوی دستگاه قضایی برای سارقان لحاظ نخواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۱    
رئیس کل دادگستری استان فارس در سی و پنجمین ملاقات چهره به چهره با مراجعان در سال جاری به بررسی مشکلات 72 نفر از مراجعان پرداخت. خبرگزاری میزان – حجت المسلمین سید کاظم موسوی و معاونان قضایی در سی و پنجمین ملاقات چهره به چهره با مراجعان در سال جاری ضمن بررسی 72 پرونده قضایی با فراهم سازی زمینه رفع ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان ریگان استان کرمان از تشکیل کارگروه مبارزه با جرائم خشن در این شهرستان خبر داد. خبرگزاری میزان – جواد دهقان اظهار کرد: حسب مصوبه شورای تامین استان و دستورات رئیس کل دادگستری استان کار گروه مبارزه با جرایم خشن در شهرستان ریگان تشکیل و اولین جلسه آن با حضور قضات دادگستری ریگان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۷    
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: از دادستان جیرفت می خواهم که اراضی در اختیار دستگاه ها که مورد استفاده قرار نگرفته اند را تعیین تکلیف کنند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۷    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: سیاست گذاری ها در قوه قضاییه به این سمت است که رضایت مندی مردم جلب شده و پرونده ها به موقع رسیدگی شده و حکم عادلانه صادر شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از پلمب یک داروخانه در شهرستان آمل به خاطر کشف حجاب و بی احترامی به مشتری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران: وضعیت سلامت حیوانات باغ وحش ساری با نظر دامپزشکان تعیین شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام دادگستری کل استان تهران از تشکیل کمیته اجرایی در زمینه رسیدگی به درخواست های مددجویان در حوزه بهره مندی از ارفاقات قانونی به عنوان یکی از توصیه های 22 گانه رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۹    
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 9 محکوم به قصاص در استان اردبیل با رضایت اولیای دم رهایی یافتند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۳    
رئیس کل دادگستری زنجان در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر کرد. خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان گفت: دستگاه قضایی با سرقت های مسلحانه و نزاع دسته جمعی قاطعانه برخورد می کند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۲    
معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل از تشکیل نخستین کارگروه تعامل و مشارکت نهادهای مردمی با دستگاه قضایی در اردبیل خبر داد و گفت: این اقدام به منظور حمایت از بزه دیدگان، میانجیگری و سازش انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان به پیمانکار پل تقاطع غیرهم سطح لاهیجان برای تکمیل این طرح 6 ماه فرصت داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی نخبه های قرآنی در دستگاه قضایی خبر داد و گفت: بکارگیری این ظرفیت ها در گسترش فرهنگ قرآنی بین همکاران قضایی تاثیرگذار است.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دادگستری تهران اعلام کرد:دادگستری تهران در یک پرونده مربوط به فرار مالیاتی یک هلدینگ تجاری که در سال 98 منحل شده است، نسبت به وصول هزار و 300 میلیارد تومان مالیات معوق به حساب خزانه اقدام کرده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل، کارگروه استانی مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضائیه تشکیل شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ 1300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز و ورود مسافران و با توجه به ترافیک ایجاد شده در این منطقه گفت: پیمانکار پروژه در جهت اجرا و تکمیل طبقه زیرین پل اقدامات لازم را هرچه سریع تر انجام دهد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام از اخذ رضایت اولیاء دم در یک فقره پرونده قصاص با تلاش دادگستری و اعضاء شورای حل اختلاف استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از اعاده به وضع سابق 29 مورد بنای غیر مجاز ازجمله دیوار کشی به متراژ بیش از 6 هزار مترمربع در اراضی زراعی و باغی در شهرستان بابلسر خبر داد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان استان مازندران گفت: با تحقیقات به عمل آمده ازسوی کارشناسان محیط زیست مشخص شد 2 قلاده شیر و یک خرس که تصاویر آن منتشر شد طبق گفته مالک ونماینده محیط زیست، اخیرا دچار بیماری شده و هر کدام جداگانه و در قرنطینه به خاطر بیماری و کهولت سن در حال درمان هستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
دوازدهمین جلسه نقد رای به همت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان مازندران در بهمن ماه 1401 برگزار شد. خبرگزاری میزان- دوازدهمین جلسه نقد رای به همت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان مازندران در بهمن ماه 1401 با استقبال پرشور قضات برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی بر لزوم تعامل و همکاری رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی با دستگاه ها و سازمان های دولتی با حفظ استقلال قضایی تأکید کرد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر لزوم تسریع در سند دار شدن اراضی کشاورزی و از برخورد قاطع دستگاه قضایی با مدیران و مسئولان مرتکب ترک فعل خبر داد. خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین رئیس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه در مراسم سالروز تأسیس سازمان امور اراضی کشور با اشاره به اهمیت امور ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲    
با دستور ویژه رئیس کل دادگستری مازندران، دادستان مرکز استان درجلسه ای با حضور مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست ساری و مالک باغ وحش طاهرده وضعیت وشرایط نگهداری انواع حیوانات بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 9 محکوم به قصاص در استان اردبیل با رضایت اولیای دم رهایی یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ 1300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان لرستان در جریان بازدید از نمایشگاه توانمندی های صادرات استان و دیدار با مدیران 28 شرکت تولیدی فناور دستور رفع مشکلات این واحدها را صادر کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و اجرایی از مدرسه علی بی ابیطالب لیسار، پل کمربندی خطبه سرا، رودخانه سیاه جعفر و قلعه صلصال لیسار بازدید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان به همراه رئیس کل دادگستری و مدیرکل مدیریت بحران استانداری استان گیلان، برای سامان دهی و بهره برداری از قلعه باستانی صلصال تالش بازدید کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از اعاده به وضع سابق 29 مورد بنای غیر مجاز ازجمله دیوار کشی به متراژ بیش از 6 هزار مترمربع در اراضی زراعی و باغی در شهرستان بابلسر خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان بر لزوم اهتمام قضات برای جلوگیری از اطاله دادرسی تاکید کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از پلمب یک واحد داروخانه در شهرستان آمل به خاطر کشف حجاب و عدم ارائه خدمات به مشتری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان لزوم رفع کم کاری در خدمت به مردم و نظام گفت: مشکلات کشور با کار و تلاش جهادی مرتفع خواهد شد و این امر جز با همت مضاعف محقق نمی شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین البرز، حسین فاضلی هریکندی گفت: از ابتدای سال به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز، 10 کارگاه آموزشی اصلاح و بازاجتماعی کردن زندانیان در قالب طرح هجرت برای 318 نفر از مددجویان ندامتگاه های استان و 11 کارگاه آموزشی طرح هور برای 278 نفر از ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس کل دادگستری استان با اشاره به فراهم شدن زیرساخت های لازم در دستگاه قضایی استان جهت برگزاری دادگاه های آنلاین برای اشخاص دارای پرونده قضایی در محاکم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پرونده هفت متهم امنیتی مرتبط با بمب گذاری در شیراز با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول هزار و 300 میلیارد تومان از مالیات های معوق خبر داد.