چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۲۸Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل دادگستری»

حاجی رضا شاکرمی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم تکریم و معارفه دادستان پردیس گفت: در فصول مختلف قانون اساسی به کرامت انسانی، حقوق طبیعی، حقوق شهروندی، بهداشت و آموزش، حفظ حیثیت و حقوق مردم اشاره شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۶    
اردبیل- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان اردبیل از تشکیل گشت های نظارت و بازرسی تلفیقی با هدف رصد و برخورد با انواع تخلف های انتخاباتی احتمالی در این استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دیدار فصلی رئیس کل دادگستری فارس با خانواده های شهدا و ایثارگران در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران و ملاقات عمومی در حوزه ریاست منجر به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی 114 نفر از مراجعان در "سه شنبه های تکریم" در مجموعه قضایی استان فارس شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران به همراه مسئولان قضایی استان با 347 نفر از مراجعه کنندگان ملاقات نموده و به مشکلات حقوقی و قضایی آن ها رسیدگی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری همدان با تأکید بر اینکه سرمایه اجتماعی را باید حفظ و ارتقا دهیم، بیان کرد: بر اساس تکلیف سازمانی که داریم، پرونده های کثیر شاکی باید در اسرع وقت رسیدگی و به نتیجه برسد، چون کار مردم نباید بر زمین بماند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار چهره به چهره با معلولین بالای 14 سال دخترانه استان در جریان کمبود ها و مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یادواره شهید شاخص کشوری بسیج حقوقدانان میرولی رفیعی راد با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و جمعی از مدیران قضایی، اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان، خانواده شهدا، ایثارگران و حقوقدانان بسیجی، امروز، اول اسفندماه در ارومیه برگزار شد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، رئیس کل دادگستری استان گیلان دستورات لازم جهت بازگشایی کارخانه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولید را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تأکید بر توجه به حبس زدایی گفت: در راستای کاهش ورودی پرونده ها و کاهش جمعیت کیفری باید ترویج فرهنگ صلح و سازش در اولویت برنامه های شوراهای حل اختلاف استان قرار گرفته شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان در پی مشکلات پیش آمده برای 30 نفر از غرفه داران بازارچه ساحلی شهرستان ترکمن به دادستان این شهرستان ماموریت داد با بازدید میدانی و اخذ توضیح از شهردار این شهرستان موضوع را بررسی و نسبت به رفع مشکل غرفه داران اقدام کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: رویکرد دستگاه قضایی در بحث تخلفات انتخابات پیشگیرانه است و مقوله های پیشگیری و آگاهی بخشی برای جلوگیری از وقوع تخلف یا جرم در اولویت می باشد و در مرحله بعدی تذکر و یا هشدار قرار می گیرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۵    
چهارمین میزخدمت پیگیری مسائل حقوقی و پاسخگویی به سوالات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس به همراه معاونین قضایی ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۷    
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در بازدید از حوزه قضایی شهرستان چناران به بررسی مسائل و مشکلات پرداخت.
معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان گیلان بر تداوم نظارت و پایش بر کمپ های ترک اعتیاد تاکید کرد و آن را امری مهم برشمرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۵    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، مانند مجلس شورای اسلامی مهم و در سرنوشت کشور بسیار تاثیرگزار است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در جریان دیدار مردمی ، با بررسی مشکلات حقوقی و درخواست های مختلف قضایی 110 نفر از مراجعان، دستور رسیدگی به آن ها را صادر کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان بوشهر با حضور رئیس کل دادگستری استان بوشهر، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و سایر اعضا این ستاد در اداره کل دادگستری استان بوشهر برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت:دستگاه قضایی از دستگاه های متولی که در برخورد با تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی ورود می کنند به طور جدی حمایت حقوقی و قضایی خواهد داشت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر به همراه برخی از مقامات قضایی استان با خانواده شهید علی دشت بوری، شهید حادثه تروریستی راسک دیدار و از این خانواده معزز شهید تکریم و تجلیل کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از رسیدگی به درخواست های قضایی تعداد 400 نفر از مراجعین در دیدار مستقیم مردمی جهت پاسخگویی مسئولان قضایی در سراسر استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که به صورت همزمان و یکپارچه برگزار شد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که مقدمات صدور سند اراضی اسلام آباد کرج به مردم پس از 45 سال به عنوان یکی از مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان به پایان رسیده و در حال طی فرآیند های قانونی است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست کمیته راهبردی و هماهنگی قضایی-انتظامی غرب استان تهران با حضور علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران، سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، روسای دادگستری ها ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۱    
رئیس کل دادگستری استان تهران به قضات تاکید کرد تا حین رسیدگی به پرونده های قضایی با موضوع سرقت، قاطعیت و جدیت در چارچوب قوانین و مقررات را ملاک عمل خود قرار داده و نسبت به اشخاصی که با تعرض به اموال شهروندان، حریم شخصی آن ها را نقض کرده و آرامش و امنیت روانی آن ها را سلب نموده ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) و رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی شعبه صلح یاری(شورای صلح و سازش) ویژه اهل سنت در خراسان جنوبی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: کاهش جرائم خشن در افزایش اعتماد عمومی و احساس امنیت در جامعه نقش دارد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمان ؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی، در جلسه ستاد دیه استان کرمان که با حضور هیات امنای ستاد دیه استان برگزار شد اظهار داشت: هم اکنون 293 نفر در زندان های استان کرمان بدلیل جرایم غیر عمد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۸    
رئیس کل دادگستری استان زنجان در طول یک هفته گذشته با 78 نفر از مراجعین نقاط مختلف استان ملاقات و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خلیلی گفت: نگاه صرف قانونی بدون در نظر گرفتن اخلاق نمی تواند آن پیش روندگی را در امر نمایندگی مردم حاصل کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام به اتفاق معاونین قضایی خود در برنامه ملاقات مردمی، ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعان و استماع اظهارات آنان ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بر ضرورت رفع موانع و مشکلات موجود و همچنین تسهیل و تسریع روند اجرای پروژه احداث شهرک ضایعاتی ها در روستای ینگه قلعه (اراضی شورک) تأکید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: از شخص رئیس قوه قضاییه و رئیس کل دادگستری استان تهران و همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) که به دور از حواشی و مسائل سیاسی زمینه ساز استیفای حقوق بیت المال و بازگشت اموال و همچنین ملحوظ نظر قرار گرفتن حقوق قانونی موکل بنده را مطابق دادنامه صادره فراهم کردند صمیمانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: وجود سلاح های غیر مجاز یک تهدید در استان کرمان محسوب می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی با رئیس کل دادگستری استان مرکزی دیدار نمود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه نباید اجازه دهیم هیچ چیزی مشارکت پرشور مردم در انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد، افزود: ورود به اختلافات قومی و مذهبی توطئه دشمن است و در قانون نیز جرم انگاری شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری ایلام در پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته سربازان امام زمان(عج) را تبریک گفت به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام ...
طی مراسمی که با حضور رئیس کل دادگستری و اعضای هیئت منصفه مطبوعات استان البرز برگزار شد اعضای جدید ضمن دریافت احکام خود از عالی ترین مقام قضایی استان، برای دوره جدید آیین تحلیف به جا آورده و فعالیت خود را آغاز کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان با تاکید بر برخورد قاطعانه و اثرگذار با مرتکبین و عوامل جرایم خاص و خشن، گفت: قرارگاه ویژه پیشگیری و مقابله با این جرایم خاص در استان راه اندازی شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان در دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس این استان گفت: تعامل دستگاه قضایی استان با سپاه بیت المقدس در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دستگاه قضایی حامی نیرو های نظامی و انتظامی در استان است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ورود به اختلافات قومی و مذهبی، توطئه دشمن است و نباید اجازه دهیم هیچ چیزی مشارکت پرشور مردم در انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: بخش زیادی از گلایه های مردمی از کمی حوصله قضات است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۳    
معاون قضائی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در کارگاه آموزشی کشوری مشاوره قبل از طلاق ویژه زوجین سازش یافته به بیان راهکارهای صلح و سازش در میان زوجین متقاضی طلاق از منظر حقوقی پرداخت و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:تثبیت صد درصدی اراضی کشاورزی استان با کار جهادی و روحیه جهادی محقق می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری ایلام گفت: ایستادگی انقلاب، نظام و ملت ایران در برابر ظلم و ستم سلطه جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دستگاه قضایی پا به پای سایر مجموعه ها از آرای مردم صیانت می کند
ایلدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان تأکید کرد: دادستان های استان از هیچ تخلفی انتخاباتی توسط هیچ کسی نگذرند و با جدیت با آن برخورد کنند.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۲    
در مراسمی که با حضور رئیس کل دادگستری و اعضای هیئت منصفه مطبوعات استان البرز برگزار شد اعضای جدید ضمن دریافت احکام خود از عالی ترین مقام قضایی استان، برای دوره جدید آیین تحلیف به جا آورده و فعالیت خود را آغاز کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از جلوگیری تضییع دو هزار میلیارد تومان بیت المال با ورود دستگاه قضائی استان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: حمایت از تولید و اشتغال یک امر مهم و ارزشمند است و باید تلاش کرد تا با رفع مشکلات واحد های تولیدی، فرصت های مناسبی را برای توسعه اشتغال و رونق تولید در استان فراهم کرد.
پسماند ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: استفاده از ابزار های نوین در مدیریت پسماند ها برای تفکیک در مبداء باید برنامه محوری مدیریت های شهری در سطح استان باشد.