دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۰۶May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محکوم مالی»

راه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه کرامت و با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیران، شکات و شورای های حل اختلاف 32 محکوم مالی و جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۱    
همزمان با ایام دهه کرامت و با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیران، شکات و شورای های حل اختلاف 32 محکوم مالی و جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از آزادی 240 محکوم مالی با کمک خیرین و نیکوکاران استان در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت 15 محکوم مالی در بند در خمینی شهر به آغوش خانواده بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان تهران از آزادی 8 نفر از محکومان مالی استان با جذب کمک های مالی خیرین خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
زندانی رای باز که در زمان آزادی دست به سرقت از خودروها می زد، بار دیگر دستگیر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: 35 نفر از محکومان مالی واجد شرایط استان تهران از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۸    
زنجان - ایرنا - رئیس دادگستری شهرستان خدابنده گفت: محکوم مالی و زندانی پرونده میلیاردی پس از مدتها حبس با تلاش و پا در میانی اعضای شعبه هفتم شورای حل اختلاف شهرستان خدابنده آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: به همت خیرین 13 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان در شهرستان گرمسار جمع آوری و منجر به آزادی 15 نفر محکوم مالی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
3 هزار و 300 زندانی جرائم غیر عمد با اجرای پویش نذر رهایی در فارس به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کردستان گفت: هم اکنون 307 زندانی جرایم غیرعمد و محکوم مالی در زندان های استان کردستان در حال تحمل حبس هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰    
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در سال گذشته با احکام تقسیط صادر شده از دادگاه های استان و کمک ستاد دیه استان البرز، 581 زندانی محکوم مالی و جرایم غیر عمد با بدهی بالغ بر هزار و 160 میلیارد تومان از زندان های استان البرز آزاد شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان البرز گفت: در سال گذشته 581 زندانی محکوم مالی و جرایم غیرعمد با بدهی بالغ بر یک هزار و 160 میلیارد تومان از زندان های استان البرز آزاد شدند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۷    
رئیس زندان لارستان با بیان اینکه در یکسال گذشته تعداد 30 نفر زندانی نیازمند محکوم مالی به کمک خیرین حوزه جنوب استان فارس با پرداخت مبلغ حدود 900 میلیون تومان...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در سال گذشته با احکام تقسیط صادر شده از دادگاه های استان و کمک ستاد دیه استان البرز، 581 زندانی محکوم مالی و جرایم غیر عمد با بدهی بالغ بر هزار و 160 میلیارد تومان از زندان های استان البرز آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
امسال زمینه آزادی 9 زندانی محکوم مالی در شهرستان نائین بامشارکت خیران فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: 116 زندانی محکوم مالی و جرایم غیرعمدی در این استان با مجموع بدهی 514 میلیارد ریال سال 1402 آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره زندان و اقدامات تأمینی و تربیتی شهرستان قوچان گفت: پارسال با تلاش های کارگروه صلح و سازش 3 مورد پرونده قصاص منجر به رضایت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد_ رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: تعداد 240 زندانی دارای محکومیت های مالی و مرتکبین جرایم غیرعمد طی سال گذشته از زندان های خراسان شمالی آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 4 سال اخیر 805 زندانی جرائم غیرعمد در این استان آزاد شده اند. همچنین در حال حاضر 287 نفر محکوم مالی در زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد 8 نفر محکوم مالی زن و مابقی مرد هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از آزادی 88 محکوم مالی و جرایم غیر عمد در اولین مراسم آزاد سازی زندانیان استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت:در اولین مراسم آزاد سازی زندانیان آذربایجان غربی با کمک های مردمی به ستاد دیه 88 نفر در اولین قدم از زندان آزاد می شوند و در چند ماه آتی 706 نفر زندانی باقیمانده هم آزاد خواهند شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - اعضای انجمن اصحاب رسانه شهرستان آران وبیدگل متشکل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای 2 منطقه کاشان و آران وبیدگل در اقدامی شایسته و بی نظیر با کمک های مالی خود، زمینه آزادی 3 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد زندان کاشان را فراهم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره زندان تربت حیدریه گفت: اکنون در زندان این شهرستان 41 نفر زندانی محکوم مالی و جرایم غیرعمد داریم که برای آزادی آنها مبلغ 250 میلیارد ریال نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نایب رییس ستاد دیه استان اردبیل گفت: 200 نفر محکوم مالی غیرعمد در زندان های استان اردبیل چشم انتظار یاری و مساعدت جامعه خیران هستند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حل اختلاف استان کردستان گفت: مقدمات آزادی 2 نفر از محکومان مالی شعبه اجرای احکام مدنی شورای حل اختلاف شهرستان سنندج فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با برپایی 300 جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در سراسر کشور از سوی ستاد دیه کشور، افزون بر یک هزار و 100 محکوم مالی و بدهکار دیات ناشی از جرایم غیرعمد (اعم از دیات ناشی از سوانح کارگاهی یا تصادفات رانندگی) از بند حبس رهایی یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با کمک یکی از خیّران، زمینه آزادی دویست محکوم مالی در استان تا پایان فروردین فراهم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس ستاد دیه کاشان گفت: نیکوکاران منطقه کاشان در سال گذشته، 800 میلیارد ریال برای آزادی 145 نفر از محکومان مالی زندان کاشان پرداخت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری سراب گفت: خیر سرابی با حضور در محل ستاد حمایت از زندانیان با پرداخت هزینه یک سکه تمام بهار آزادی محکوم مالی را که به دلیل نبود توان پرداخت مبلغ محکومیت در زندان بود رهایی بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شادگان از آزادی سه محکوم جرائم مالی غیرعمد توسط یک نیکوکار ناشناس خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۲    
رئیس هیئت امنای ستاد دیه از آزادی 8 هزار و 396 زندانی جرایم غیرعمد در سال 1402 به همت ستاد دیه خبر داد و گفت: هم اکنون 12 هزار و 565 زندانی جرایم غیرعمد در کشور داریم.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: آخرین جلسه ستاد دیه استان با حضور اعضای هیئت امنا تشکیل و 55 فقره پرونده بررسی و تصمیمات لازم در جهت مساعدت برای آزادی این محکومان مالی نیازمند و جرایم غیر عمد اتخاذ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس دادگستری مهاباد گفت: 26 زندانی محکوم مالی و جرائم غیرعمد در مهاباد چشم انتظار کمک های خیّران هستند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: 300 زندانی جرایم غیر عمد این استان با 4980 میلیارد ریال بدهی، امسال آزاد شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 282 زندانی محکوم مالی و جرایم غیرعمد با بدهی بیش از 160 میلیارد تومان آزاد شدند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: با کمک ستاد دیه، تا به امروز 743 نفر از زندانیان استان در سال جاری از زندان آزاد شده اند، اما هنوز 633 نفر محکوم مالی و جرایم غیر عمد در زندان های استان وجود دارند که نیازمند کمک های مردمی و خیرین هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- رییس کل دادگستری گلستان گفت: از ابتدای فروردین تاکنون و در فاصله چند هفته به پایان سال 320 مرد و 10 زن که به علت ناتوانی در پرداخت بدهی یا دیه در زندان بودند با کمک خیران و ستاد دیه استان و گذشت شاکیان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با نیمه شعبان و با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیران، شکات و شورای های حل اختلاف 12 محکوم مالی و جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۱    
یک محکوم مالی با بیش از 30 فقره محکومیت قطعی هنگام فرار از مرز دستگیر شد. به گزارش ایران، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: این فرد دارای محکومیت های قطعی به میزان تقریبی 300 میلیارد ریال در شعب اجرای احکام مدنی بندرعباس است و همچنین برای او در دادسرای بندرعباس قرار وثیقه چهارصد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
2 شاکی اردبیلی به احترام نام حضرت علی (ع) از 10 میلیارد ریال خود گذشتند و مانع از ورود یک محکوم مالی به زندان شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری یک محکوم مالی فراری با بیش از 30 فقره محکومیت قطعی هنگام خروج از کشور خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
جشن آزادی 70 محکوم مالی معسر و مراسم جشن ازدواج 20 زوج از فرزندان زندانیان طی مراسمی با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مدیران قضائی و اجرائی استان خوزستان در ندامتگاه سپیدار اهواز برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
جشن آزادی 70 محکوم مالی معسر و مراسم جشن ازدواج 20 زوج از فرزندان زندانیان طی مراسمی با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مدیران قضایی و اجرایی استان خوزستان، برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
سید پیام نیازمند با کمک یک میلیارد ریالی خود به ستاد دیه اصفهان زمینه آزادی 4 محکوم مالی را فراهم کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس توسعه حل اختلاف استان اردبیل از جلوگیری از ورود یک مددجو به زندان با گذشت طلب 120 میلیون تومانی شاکی این زندانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دادگستری شهرستان اسدآباد از کمک 240 میلیون تومانی یک خیّر اسدآبادی برای آزادی یک زندانی محکوم مالی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۵    
به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی تعداد 10 محکوم مالی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین گفت: همزمان با فرارسیدن عید مبعث و هفتمین روز دهه فجر و به همت جمعی از فعالان اقتصادی استان، 11 نفر از محکومین مالی آزاد شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ؛ 15 زندانی جرایم غیر عمد و 10 زندانی با ارفاقات قانونی در دهه فجر آزاد شدند عمران علی محمدی رییس کل دادگستری استان ایلام در این مراسم به نقش انقلاب اسلامی در بیداری جهان اسلام اشاره کرد و اذعان داشت ...