پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۷Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان یزد»

کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: استان نیازمند تدوین برنامه جامع درحوزه مسائل فرهنگی با مشارکت همه دستگاه های مرتبط است تا در راستای آن همه فعالیت ها به صورت متمرکز انجام شود.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زرگر یزدی با حضور در ستاد دیه استان یزد مبلغ 20 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، بیش از 400بیمار مبتلای قطعی به کووید19 در استان یزد شناسایی شدند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیران دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان یزد شامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه، نهاد کتابخانه های عمومی ، حج و زیارت و خبرگزاری جمهوری اسلامی با دکتر محمدعلی طالبی استاندار یزد دیدار و گفت و گو کردند. عکس:مسعود میرجلیلی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد: تعداد تخت های مراقبت های ویژه در استان به 200 تخت افزایش یافته و این تعداد در هفته آینده باز هم افزایش می یابد.
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یزد خبر داد.
گروه استان ها- مدیر حوزه های علمیه استان یزد با بیان اینکه تشکیل خانه هلال باعث شبکه سازی و سپردن بسیاری از کارها به سازمان های مردم نهاد می شود گفت: خانه هلال به پایگاه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای حمایت از اقشار کم برخوردار تبدیل شود.
هیات بازرسی انتخابات استان یزد از شهروندان خواست خبر، اطلاعات و تخلفات انتخاباتی را گزارش دهند.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی در استان یزد، گفت: اختلاف دمای هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان یزد به 29 درجه سانتی گراد می رسد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: از مجموع هشت هزار فقره پرونده کاهش یافته در اجرای احکام حقوقی استان یزد تعداد شش هزار و 350 فقره پرونده یعنی 80 درصد مربوط به اجرای احکام مدنی شهر یزد بوده است.
کارشناس مسئول مرکز مشاوره بهزیستی استان یزد گفت: مشکلاتی در 4 حوزه فردی ،خانوادگی ،اجتماعی و اقتصادی باعث افزایش پرخاشگری و افسردگی در افراد شده است و این امر خود نیز از تبعات شیوع کرونا است.
وزارت نیرو   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد با اشاره به رشد مصرف، افزایش متوسط دمای هوا و کمبود بارش، گذر از پیک بار سال جاری را سخت تر از سال گذشته عنوان کرد و گذر موفق از این دوره را نیازمند توجه و همکاری تمامی ادارات، دستگاه ها، مشترکان و صنایع استان دانست.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود امور دامی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: در استان یزد سالانه21هزارتن گوشت قرمز تولید و میزان مصرف گوشت قرمز سالانه استان هم21هزارتن می باشد.
اولین اقدام فراگیر شرکت توزیع نیروی برق استان یزد امروز با محوریت عبور از پیک تابستان انجام شد.
صنعت نساجی به عنوان یک صنعت پیشگام، در فرآیند صنعتی شدن بسیاری از کشورهای توسعه یافته کنونی جهان نقشی بسزا داشته و این صنعت در ایران، برخاسته از دل شهر کویری یزد است و نام این شهر جهانی با صنعت نساجی و شعربافی شناخته شده است.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور در سرپرستی امور شعب بانک ملی استان از خدمات غلامرضا اردکانی به خانواده های شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : چهارسارق موتور سیکلت در شهرستان اشکذر استان یزد دستگیر شدند.
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
در 31 فروردین ماه امسال نیز یک تن و 25 کیلوگرم مواد مخدر در استان یزد کشف شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از آمادگی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پشتیبانی، مانع زدایی و توسعه کسب و کار های مجازی دارای مجوز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: از مجموع 8 هزار فقره پرونده کاهش یافته در اجرای احکام حقوقی استان یزد تعداد 6 هزار و 350 فقره پرونده مربوط به اجرای احکام مدنی شهر یزد بوده است.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل اوقاف و امور خیریه ی استان یزد از تبدیل مدرسه ی 700 ساله ی قاسم طراز به موزه آثار اوقاف خبر داد و گفت: هم اکنون در حال ساماندهی آثار این موزه و راه اندازی آن در محل این مدرسه تاریخی هستیم.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی برای دومین سال متوالی در استان یزد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بازرس ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در استان یزد از فرآیند واکسیناسیون کووید19 در پایگاه های واکسیناسیون شهرستان مهریز بازدید کرد و گفت: گام پنجم طرح شهید سلیمانی به بحث واکسیناسیون در سطح کشور اختصاص یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به ثبت رکورد جدید 111 گیگابیت بر ثانیه اوج مصرف داده در فروردین ماه سال جاری، گفت: رکورد اوج مصرف داده در فروردین 1400 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 42 درصد و نسبت به فروردین ماه 1398 به میزان 200 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد: به منظور گسترش و ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری، ایثار و شهادت، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بنیاد شهید و امور ایثار گران استان یزد منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این که سپاه پاسداران انقلاب نهادی بر گرفته از مردم بوده و متناسب با شرایط زمانی و نیاز روز جامعه آماده انجام مأموریت های متعدد است، گفت: مأموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دنبال کردن پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیر اداره امور آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: روزانه 1300 تا 1400 تست پی سی آر (PCR) کرونا در 6 آزمایشگاه دولتی و خصوصی استان یزد انجام می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان یزد با بیان اینکه منبع خدمات رسانی سپاه الغدیر از قرارگاه اقتصاد مقاومتی آغاز می شود گفت: رویکرد جدی ما در قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان یزد مردم یاری، مردم داری و مردم نوازی است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در 24 ساعته گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 352 بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد شناسایی شدند و طی این بازه زمانی پنج مورد فوتی ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، بیش از 300 بیمار مبتلای قطعی به کووید 19 در استان یزد شناسایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یزد دو برنامه شب های رمضان و ضیافت عشق از نیمه ماه مبارک رمضان در فضای مجازی برای کاربران استان یزد پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: از تمامی ظرفیت های قانونی برای حمایت از بخش صنعت و رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از حضور در 27 مورد حادثه و نجات 9 نفر در فروردین ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
حجم بالای تردد در مجموعه دستگاه قضا، مهمترین چالش پیشروی دستگاه قضای استان یزد در حوزه مقابله با کرونا است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دیهیمی رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه استان یزد با اشاره به کاهش 8درصدی قیمت تلفن همراه در بازار، گفت: الآن بهترین زمان خرید تلفن همراه است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مهریز شهرستانی در استان یزد در مرکز کشورمان است و مرکزیت این شهرستان مهریز است و منطقه ای شامل چند روستا که در گذشته به آن مهریجرد می گفتند و به دختر انوشیروان مهرنگار نسبت داده اند این وجه تسمیه تا سال 1318 به درستی مشخص نبود و از این تاریخ بررسی درباره نام آن شروع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین مرحله سهمیه نفت سفید خانوار های فاقد گاز طبیعی استان یزد در سال جدید اعلام شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۶    
عضو نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد برگزیده مهرواره عکاسی من، یلدا و کرونا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه 165 بیمار جدید در طول شبانه روز گذشته در بیمارستان های یزد بستری شدند گفت: افزایش 15 درصدی رعایت شیوه نامه های بهداشتی و اعمال محدودیت های کرونایی شیب صعودی بستری های کرونا را متوقف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد از برگزاری جشن های گلریزان به صورت مجازی برای دومین سال متوالی در این استان یزد خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاتم که از قطب های کشاورزی استان یزد است، از خسارت 3700 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی این شهرستان به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد: گرچه فعالیت های فرهنگی و هنری استان یزد با شیوع کرونا کم رنگ شد، ولی نتوانست آن را خاموش کند. همچنان ادامه دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان یزد گفت: سطح زیر کشت گندم استان یزد در سال زراعی جدید9 هزار و 100هکتار می باشد که پیش بینی می شود حدود 35 هزارتن گندم از این اراضی برداشت شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد – مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از افزایش 19درصدی میزان مصرف آب در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان یزد خبر داد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با حضور در محل دفتر سامد استانداری به تماس های مردمی پاسخ داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آمار پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد در یک شبانه روز سه رقمی شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۵    
یزد – نخستین نشست تخصصی کار کرد مراکز فناوری دانشگاهی در توسعه زیست بوم نوآوری استان یزد چهارشنبه 25 فروردین 1400 به میزبانی پارک علم و فناوری یزد برگزار شد. ...