یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۰۷Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصفیه خانه»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴    
شهردار فیروزکوه از تلاش برای راه اندازی تصفیه خانه کشتارگاه سنتی دام فیروزکوه تا پایان سال 99 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: تصفیه خانه فاضلاب فاز 2 پتروشیمی های منطقه ویژه پارس، که از سوی شرکت دماوند انرژی در حال ساخت است در مراحل پایانی تکمیل قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تصفیه خانه نیمه صنعتی دام درکشتارگاه فیروزکوه تا پایان سال 99 راه اندازی می شود .
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از محققان دانشگاهی یکی از شرکت های فناور با استفاده از روش های بیولوژیکی موفق به ارائه پکیج های تصفیه گازهای آلاینده و همچنین حذف بوی ایستگاه های پمپاژ فاضلاب شدند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا اصفهان گفت: سامانه سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ آب 56 شهر و 300 روستا در استان اصفهان تامین می کند، اما رشد جمعیت و افزایش استفاده شهروندان، احتمال نقص در این تصفیه خانه و وقوع هرگونه اتفاق ناگوار و توقف فعالیت آن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۶    
سنندج - مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: کار ارتقای تصفیه خانه فاضلاب سنندج باید در زمان کمی انجام شود تا بتوانیم سد ژاوه را در سال جاری آبگیری کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بسیج سازندگی استان زنجان از مراحل نهایی احداث تصفیه خانه فاضلاب روستایی استان زنجان خبر داد و گفت: این طرح برای نخستین بار در سطح استان در روستای پری ماهنشان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: تصفیه خانه آب شماره یک سنندج با 80 میلیارد ریال اعتبار به دستگاه ازن زنی مجهز شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا، ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب استان را در مجموع 110 هزار و 600 مترمکعب در شبانه روز اعلام کرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به بارندگی های اخیر در حوزه آبریز دز و بالا دست استان و تشکیل سیلاب اولیه فصل بارندگی در سطح رودخانه ها، روند تولید و تصفیه فیزیکی تصفیه خانه ها با مشکل کمی و کیفی مواجه شده است که پیش بینی می شود تا 24 ساعت آینده کدروت آب برطرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شهردار دماوند گفت: کشتارگاه این شهر بعد از گذشت سال ها که به عنوان یک معضل بهداشتی محسوب می شد با اتمام فاز تصفیه خانه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان، اکنون پساب آن تصفیه شده و آب کشاورزی تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۷    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت کاغذسازی راشا کاسپین زنجان گفت: تصفیه خانه شماره 2 این شرکت صنعتی به منظور استانداردسازی پساب خروجی راه اندازی شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تصفیه خانه بزرگ فاضلاب شماره 2 شیراز میزبان مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس و رییس سازمان جهاد کشاورزی فارس بود. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز، حمید ظهرابی ، مدیر کل حفاظت محیط زیست و محمد مهدی قاسمی ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه همگرایی و درک متقابل مشکلات، مهمترین اصل برای خدمات رسانی یکپارچه است، گفت: در بارندگی های اخیر آبادان 70 درصد روان آب ها به دلیل عدم وجود زیرساخت های شهری جمع آوری آب های سطحی، وارد شبکه فاضلاب شهری شده است.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان گفت: با هزینه ای بیش از هزار میلیارد ریال طرح ساخت تصفیه خانه فاضلاب در نیروگاه اصفهان تکمیل و آماده دریافت فاضلاب خام و تصفیه آن و تبدیل به آب صنعتی برای استفاده در فرایند تولید برق مورد نیاز منطقه ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به وزیر نیرو از عملکرد این وزارتخانه برای بهره برداری از تصفیه خانه ششم تهران قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرستان فردیس از جمله پروژه هایی است که با وجود تعیین اعتبار ارزی، سال ها در پس تصمیم گیری ها برای جانمایی زمین معطل مانده و در نتیجه، مردم همچنان شاهد آلودگی های زیست محیطی و معابر پسابی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: با بهره برداری از مخزن زلال ساز تصفیه خانه آب، نیاز این شهرستان به آب شرب بهداشتی تا 20 سال آینده مرتفع خواهد شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: خرداد سال94 بود که حسن روحانی، رئیس جمهوری، گفت: تحریم های ظالمانه باید از بین برود تا سرمایه بیاید مسئله محیط زیست حل شود، تا اشتغال جوانان حل شود، تا صنعت جامعه حل شود، تا آب خوردن مردم حل شود، تا منابع آبی زیاد شود، تا بانک های ما احیا شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: پروژه تأمین سرویس های جانبی پروژه های داخلی شرکت پالایش نفت اصفهان، بالغ بر 98 درصد پیشرفت داشته و در حال انجام تحویل موقت است. مدیر این پروژه افزود: طرح مذکور، 20 خرداد ماه 1396 به روش EPC آغاز شده و با هزینه ای معادل592 میلیارد ریال در حال انجام است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - پساب تصفیه خانه اسلامشهر که با هزینه هنگفتی احداث و به بهره برداری رسیده، وارد رودخانه سالورمنطقه می شود و در امتداد رودخانه با فاضلاب های شهری مخلوط شده و آب را آلوده می کند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قلم/ کردستان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: ظرفیت سالانه تصفیه خانه های فاضلاب در مدار شهری این استان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون 51 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۵    
شهرکرد- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: در پی بارندگی هفته اخیر و بالا رفتن کدورت آب رودخانه، شبکه آب 23 روستای حاشیه زاینده رود از تصفیه خانه قطع و به منبع های ذخیره از پیش تعیین شده متصل شد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به بازسازی و ارتقای افزایش ظرفیت تصفیه خانه بوشیگان گفت: در این راستا 210 میلیارد ریال برای افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت آب تصفیه خانه “بوشیگان” اختصاص یافته است.
فرماندار ورزقان اجرای پروژه بزرگ آب رسانی به 65 روستای این شهرستان را گامی مهم در راستای رفع مشکل کمبود آب شرب و توسعه شهرستان ارزیابی کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آب و آبفای وزیر نیرو در یکی از صفحه های اجتماعی نوشت: 60 واحد تصفیه خانه فاضلاب تا پایان دولت تدبیر و امید به بهره برداری خواهد رسید.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رشد جلبک ها در آب سد مهاباد، تهدیدی جدی برای تصفیه خانه جدید مهاباد به عنوان یکی از مجهزترین تصفیه خانه های کشور محسوب می شود و مسئولان تنها کمتر از 5 سال فرصت دارند تا این معضل را رفع کنند در غیر این صورت آلودگی، آب شرب شهری مهاباد را تهدید می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ورامین گفت: این طرح به طول 36 کیلومتر و با استفاده از لوله هایی به قطر 3 متر و جنس پلی اتیلن دو جداره در حال اجرا است که با تکمیل آن سالانه 283 میلیون متر مکعب از پساب های تصفیه خانه جنوب تهران به دشت های ورامین، پاکدشت و شهرری منتقل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر شال، پس از دو سال همچنان چشم انتظار اعتبار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۱    
طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر شال، پس از دو سال همچنان چشم انتظار اعتبار است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۷    
رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از پیشرفت 93 درصدی اجرای مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب ارومیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: ظرفیت سالانه تصفیه خانه های فاضلاب در مدار شهری این استان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون 51 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش آتش نشانان، نشت گاز کلر در تصفیه خانه کیان آباد اهواز مهار شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز، جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قسمت های مختلف تصفیه خانه پروژه فاضلاب شهری سیرجان بازدید نمود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار رشت از تکمیل حوضچه آرامش در تصفیه خانه سراوان در دو ماه آینده خبر داد و گفت: با تکمیل فاز دوم این پروژه می توان تا ظرفیت سه لیتر بر ثانیه شیرابه های ناشی از زباله ها را تصفیه کرد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز : از قدیم شنیده ایم که: مراقب باش کلیه هات سرما نخورن دلیل این توصیه اکید چیست؟ کبد، همراه با کلیه ها، تصفیه خانه های اصلی بدن ما هستند. بنابراین اگر به هر دلیل فعالیت آنها دچار اختلال شده یا از کار بیفتند، سلامت بدن به خطر می افتد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - فاطمه قاسمی: صحبت از بنا های هرمی شکل که می شود ناخودآگاه در ذهن، اهرام مصر خطور می کند و کسی به ساخته های پیچیده در دیگر نقاط جهان فکر نمی کند، چون کمتر به آن ها پرداخته شده است. ولی جالب این جاست که نمونه های خلاقانه تر از اهرام معروف مصر در سراسر دنیا وجود دارد. ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره برداری از سد عمارت و اجرای پایاب آن در گرمی و سایر شهرستان ها و اجرای تصفیه خانه سد تازه کند، تحولی بزرگ در حوزه آب شرب و توسعه کشاورزی منطقه رخ خواهد داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به عقیده کامران خرم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان عامل اصلی بوی نامطبوع آب سنندج، تصفیه خانه غیراستاندارد و به روزه نشده این شهر است که مطابق با استانداردهای 45 سال پیش است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل این شرکت در بازدید از پروژه های در دست اجرای طرح جمع آوری بهداشتی فاضلاب لاهیجان، با تاکید به سرعت بخشی در حل مشکل فاضلاب منطقه نخجیر کلایه، هدایت مجموع فاضلاب های منتهی به نهر جمع کننده حاشیه ی کمربندی لاهیجان به سمت تصفیه خانه بزرگ فاضلاب این شهررا از مهمترین برنامه های شرکت در این منطقه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شریف سپیدان و بیضاء با بیان اهمیت پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان سپیدان گفت: به دلیل مسائل امنیتی و بهداشتی لازم است هر چه زودتر این پروژه به بهره برداری برسد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رشیدپورگفت: برای کاهش حوادث پیش رو عملیات سرویس و نگهداری پیشگیرانه ایستگاه پمپاژ فاز 2 تصفیه خانه آب کرمانشاه از لحاظ تأسیسات و تجهیزات برقی و مکانیکی انجام شد. او ادامه داد: این عملیات هر سه ماه یا 6 ماه انجام می شود که به دلیل مصرف زیاد در فصل تابستان امکان این کار وجود نداشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت:پروژه ایجاد تصفیه خانه فاضلاب شهر دهگلان با 20 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور در آیین آغاز ساخت ایستگاه پمپاژ فاضلاب ویژه شهرک های مسکونی نیایش و بهمن در بوشهر با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه اظهار داشت: این پروژه که ویژه این شهرک 540 هکتاری است با بهره برداری از آن می تواند در شبانه روز 2 هزار و 500 متر مکعب فاضلاب را جمع آوری و به تصفیه خانه در خارج از ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کردند.حبیب ا... طاهر خانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و خلیل حاجی پور، مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا به همراه بهمن بهروزی ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
هرمزگان/قلم-نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی از تاسیسات تصفیه خانه آب و فاضلاب هرمزگان بازدید و از نزدیک روند تصفیه خانه و انجام آزمایش های آب را مورد بررسی قرار داد.
صدای میناب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب وفاضلاب هرمزگان از تامین آب میناب از محل سد سرنی میناب در شرق استان به عنوان خبری خوش به مردم این منطقه خبر داد و گفت: این پروژه سال آینده به بهره برداری می رسد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان ضمن توضیح در مورد آب شرب شهر سنندج گفت: سامانه ازن زنی تصفیه خانه آب شماره یک سنندج در راستای بهبود کیفیت آب شرب این شهردر مدار بهره برداری قرار گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
زباله و فاضلاب در شهر کوهدشت در حالی سلامت مردم این شهر را به خطر انداخته که مسئولان زمان افتتاح تصفیه خانه فاضلاب را تا دو سال دیگر اعلام می کنند.