جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۱۳Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصفیه خانه»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۳    
بندری فرماندار شهرستان: پتروشیمی بندر امام (ره) مشارکت 500 میلیارد ریالی در تأمین تجهیزات تصفیه خانه خواهد داشت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به نصب تجهیزات جدید در تصفیه خانه آب شهر کرمانشاه، گفت: تصفیه خانه آب غدیر کرمانشاه از مدار بهره برداری خارج شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۱:۳۳    
فال حافظ 9 فروردین ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید در این مقاله گام به گام نصب سپتیک تانک را برای شما توضیح خواهیم داد. سیستم های خصوصی تصفیه فاضلاب (POWTS)، که بیشتر به عنوان سیستم های سپتیک شناخته می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: بر اساس تصمیم قرار گاه آبرسانی و برای عبور از تنش آبی، تصفیه خانه آب غدیر، امروز از مدار بهره برداری خارج و منابع آبی جدید جایگزین آن می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/گیلان نماینده رشت و خمام در مجلس از کاور کردن سایت سراوان با ژئوممبران خبر داد و تصریح کرد: شیرابه های موجود از طریق راه اندازی تصفیه خانه شیرابه سراوان تعیین تکلیف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: به دلیل نصب تجهیزات جدید تصفیه خانه غدیر تا پانزدهم اردیبهشت از مدار خارج می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: تصفیه خانه مهاجران هم اینک در مرحله آزمایشی بوده و مراحل تست تصفیه آب با ظرفیت 900 لیتر در ثانیه در آن در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت: پساب تصفیه خانه های فاضلاب وارد بورس اوراق بهادار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۳    
طرح انتقال آب سد چراغ ویس به تصفیه خانه سقز با هدف تأمین آب شرب این شهر هم اکنون در حال اجرا است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: آلودگی و کدر شدن رودخانه چرداول(چناره) ناشی از خروج پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر اسلام آباد و کارخانه (خمیر مایه برتر) واقع در شهرک صنعتی شهرستان اسلام آباد می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات گفت: در سال 1401 کارشناسان و ماموران اجرایی طی گشت و کنترل روزانه منطقه موفق به 500 مورد پایش واحدهای رستوران و مراکز خدماتی، رفاهی و اقامتی، مراکز معاینه فنی خودروها، کشتارگاه ها، پایش معادن، نمونه برداری از آب های سطحی و واحدهای مستقر در شهرستان ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بزرگ ترین تصفیه خانه فاضلاب ایران در شهرری در جنوب پایتخت واقع شده که با اجرایی شدن 6 فاز در آستانه تکمیل 2 فاز پایانی در دولت سیزدهم قرار دارد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۸    
مراحل تصفیه آب پشت سدها در تصفیه خانه تشریح شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۱۵    
کلنگ احداث پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری فریدونکنار در حالی به زمین زده شد که مسئولان در این مراسم عنوان کردند وقتی بیش از دو هزار میلیارد تومان در یک شهرستان سرمایه گذاری می شود، ارتباط مستقیمی در رشد اقتصادی و کنترل تورم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در آیین آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب فریدونکنار از سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد تومانی برای این طرح خبر داد
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران در آیین آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب فریدونکنار از سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد تومانی برای این پروژه خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در تقویم جهانی در 22 مارس، دوم فروردین ماه نام آب رخ نمایی می کند، علت این موضوع نیز نشان دادن اهمیت این مایه حیات و شاید پیدا کردن راهی برای دور زدن بحران آب است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
22 مارس برابر با 2 فروردین، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی آب نام گذاری شده است. آب پس از جمع شدن در پشت سد مسیری طولانی و پیچیده را طی می کند؛ در این مسیر علاوه بر هزینه بالا، فرایندی طولانی طی می شود تا آب سالم و بهداشتی با استانداردهای بین المللی به دست مشترکان برسد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو گفت: طبیعی است که کاهش و افت کیفیت آب را در پی تداوم کم آبی و خشکسالی خواهیم داشت اما زمانی که آب از تصفیه خانه خارج می شود، استانداردهای لازم را دارد و کیفیت آب رعایت می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولادسفیددشت گفت: تصفیه خانه بهداشتی در شرکت فولاد سفیددشت چهار محال وبختیاری به طور آزمایشی راه اندازی شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۷    
همزمان با دومین روز از عید نوروز 1402 و با حضور استاندار مازندران آئین کلنگ زنی پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری فریدونکنار اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک به تشریح مجموع اقدامات انجام شده این اداره در سال 1401 و مهمترین اولویت های محیط زیستی شهرستان در سال جدید در پرداخت.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۴    
نصر: پیشرفت واقعی کل پروژه بالاتر از 65.5 درصد و پیشرفت واقعی پیمانکار اجرای خط انتقال، ایستگاه پمپاژ، مخزن آرامش و مخزن ذخیره 20هزار به میزان 83.1 درصد و همچنین پیشرفت واقعی پیمانکار اجرای سیستم تصفیه تکمیلی پساب 37.2 درصد می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۵    
معاونت بهره برداری و توسعه آب آبفا اهواز از راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب آشامیدنی خروجی تصفیه خانه شیبان و مخزن 5 هزار متر مکعبی پس از 10 سال توقف خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران با هدف کاهش تنش آبی و تأمین آب عملیات اجرایی طرح اضطراری آب رسانی به شرق مازندران با تخصیص اعتبار اولیه 3070 میلیارد ریال، احداث تصفیه خانه و خط انتقال 3100 متری، از محل تصفیه خانه سد گلورد شهرستان نکا آغاز شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، عملیات اجرایی طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران در غالب تصفیه خانه سد گلورد در پایین دست شاهبند منطقه ی پی رجه شهرستان نکا ظهر یکشنبه با حضور استاندار مازندران و دیگر مسئولان استان و شهرستان آغاز شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۲    
شهردار شهر نسر در خراسان رضوی گفت: لازمه اجرای طرح اگو، ساخت تصفیه خانه با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال در شهر نسر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسلامشهر گفت: طی گشت و پایش های زیست محیطی، این اداره از 119 خروجی سیستم تصفیه خانه فاضلاب و هوای خروجی دودکش های واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی نمونه برداری کردند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا خواف گفت: اجرای شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب در شهر مرزی خواف منجر به جبران کسری آب در حوزه های کشاورزی ، فضای سبز و استفاده حداقلی آب کارخانه صنعتی و معدنی خواهد شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در نشست صمیمانه با کارکنان این مجتمع، گفت: در سال جاری به دستاوردهای مهمی دست پیدا کردیم که از جمله آن ها می توان به راه اندازی کارخانه فولادسازی و اتمام فاز اول پروژه تصفیه خانه صنعتی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عملیات اجرایی نخستین تصفیه خانه محلی شیراز با ظرفیت 100 لیتر بر ثانیه معادل 8640 مترمکعب در شبانه روز با کلنگ زنی مقامات استانی و شهری آغاز شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان از رفع آلودگی 36 درصدی تالاب بین المللی انزلی با تکمیل فاضلاب شهر صنعتی رشت خبر داد و افزود: این تصفیه خانه هم اکنون 20 درصد پیشرفت عملیاتی دارد و انتظار دارم تا دهه فجر سال آینده به بهره برداری برسد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه بر ضرورت اجرای شبکه فاضلاب و احداث تصفیه خانه به منظور هدایت پساب شهری و الزام صنایع به بازچرخانی پساب تولیدی صنایع تاکید کرد و اجرای این پروژه را یکی از نیازهای شهرستان برای مقابله با تنش آبی و جبران کمبود منابع آبی صنعت و کشاورزی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۱    
آقازاده: حدود 60 هزار نفر با تکمیل تصفیه خانه نورآباد از آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در نشست افزایش بهره وری منابع آب و استفاده از پساب در بخش صنعت، کشاورزی و آبیاری فضای سبز شهرداری های استان، آمادگی این شرکت را برای واگذاری پساب تصفیه خانه های فاضلاب استان به بخش خصوصی و شهرداری اعلام کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دادستان رامهرمز گفت: مشکلات آب شرب این شهرستان در کمترین زمان باید برطرف شود. ریٴیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در پی دریافت گزارشات مردمی درخصوص قطعی مکرر و کیفیت پایین آب در برخی از مناطق شهر ضمن بازدید از تصفیه خانه شماره یک (قلعه سید) و دیدار با اهالی کوی طالقانی یک و سه بر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: تاکنون 15 تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت بیش از 14 هزار متر مکعب در روز به منظور جلوگیری از ورود پساب های صنعتی به محیط زیست، بازچرخانی آب در صنعت و همچنین تامین آب مورد نیاز فضای سبز شهرک ها و نواحی صنعتی این استان احداث شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز-مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: با افتتاح مدول های تصفیه خانه تبریز، سالانه 125 میلیون متر مکعب آب تصفیه شده و 85 میلیون مترمکعب آن از طریق خط لوله به دریاچه ارومیه می رسد.
مدیر امور آبفای لاهیجان از لایروبی، شستشوی و رفع انسداد شبکه جمع آوری فاضلاب خبر داد. کامبیز اسمعیلی گفت: به منظور رفع مشکلات زیست محیطی نهر نخجیرکلایه و جمع آوری و هدایت بیشتر فاضلاب به سمت تصفیه خانه فاضلاب سپهرپشت عملیات لایروبی هزار و 800 متر از خط انتقال کمربندی (از ترمینال مسافربری تا ...
معاون امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور از مراحل احداث و تکمیل واحد دوم تصفیه خانه فاضلاب کرج بازدید کرد. مصطفی علی اصغر پور معاون امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور روز یکشنبه 21 اسفند به دعوت نامداری مدیر عامل آبفای البرز از واحد دوم این تصفیه خانه بازدید و از روند کاری و فنی آن مطلع شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۶    
بررسی محققان نشان می دهد تصفیه خانه های فاضلاب منبع اصلی تولید گاز های گلخانه ای (متان) در شهر ها هستند و متولیان امر باید اینگونه تصفیه خانه ها را مورد بازبینی مجدد قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۶    
تصفیه خانه تکمیلی مجتمع فولاد کویر با سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد ریالی، برای تبدیل پساب فاضلاب کاشان به آب صنعت به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۲    
دکتر احمد اسدیان معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور در جریان سفر استانی دکتر خدائیان به استان البرز به بررسی وضعیت تصفیه خانه اشتهارد و گفتگو با تعدادی از صنعتگران این شهرک صنعتی پرداخت.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
متهم گفت: از پشت سر به نامادری ام نزدیک شدم و در یک لحظه دهانش را با دست گرفتم و او را روی زمین انداختم. یک بار چسب پهن را دور دهانش پیچیدم ولی او با دستش آن را جدا کرد. برای آن که سروصدا نکند گلو و دهانش را محکم گرفته بودم که دیدم بی حرکت شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جوان 29 ساله ای که با انگیزه سرقت چند تکه طلا، نامادری اش را در مشهد خفه کرده بود، پس از یک هفته فرار، با تلاش نیروهای انتظامی در تربت حیدریه دستگیر شد و راز قتل هووی مادرش را فاش کرد. ...
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
️شهردار اردبیل گفت: لندفیل و تصفیه خانه شیرابه در محل دفن زباله شهرداری اردبیل احداث می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به منظور استفاده بهینه از آب پساب، تجهیزات تصفیه خانه فولاد کویر در آران و بیدگل تکمیل و آماده بهره برداری است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور استانهای شرکت شهرکهای صنعتی گفت: دولت برای توسعه خوشه های صنعتی، کسب و کارهای نوین و احداث تصفیه خانه ها، کمک های بلاعوض در نظر گرفته که تا پایان سال به شهرک های صنعتی پرداخت می شود.