شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۰۶Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

شبستان   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان با اشاره به راه اندازی کانون بانوان گفت: ظرفیت های وزارت کشور در فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها برای کانون بانوان بکار گرفته می شود.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نحوه فعالیت مدارس اصفهان برای فردا (شنبه) را اعلام کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طی سال جاری و در حال حاضر هیچ یک از نیروگاه ها و صنایع شعاع 50 کیلومتر اصفهان، سوخت مازوت مصرف نمی کنند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
توافق نامه اجرای فیبر نوری زیباشهر با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری، معاون استاندار اصفهان، معاون مدیرعامل شرکت ایرانسل و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان امضا شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
توافق نامه اجرای فیبر نوری زیباشهر با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری، معاون استاندار اصفهان، معاون مدیرعامل شرکت ایرانسل و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه آلودگی هوا امسال 50 درصد بیشتر از سال گذشته بود، گفت: میانگین شاخص آلودگی هوا در این مدت بین 162 تا 165 بوده است بوده و حتی بعضی از ایستگاه ها شاخص آلودگی هوا تا 220 نیز رفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حل مشکل آلودگی هوای اصفهان نیاز به اقدام و حمایت ملی دارد. هرگونه اقدامی که برای مقابله با آلودگی استان باید انجام می دادیم، صورت پذیرفته و در حال پیگیری و اجرا است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۲    
محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: مردم اصفهان برای تیم شان ارزش قائل هستند و کسی حق ندارد با احساسات و عواطف مردم ما بازی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: راه اندازی موتورسیکلت های برقی و تغییر نوع سوخت از تک سوزی به ترکیبی راهکار مقابله با آلودگی هوا، است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۲    
بررسی مسائل و مشکلات شهر فتح آباد با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان و اصغر هدایت فرماندار شهرستان سمیرم
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اگر در شبکه ای تلویزیونی به بازیکنان سپاهان بی مهری می شود به دل نگیرند زیرا افتخار اصفهان هستند و سرزندگی این تیم به رغم تمام تلاش ها برای از بین رفتن انگیزه طلایی پوشان قابل تقدیر است و امیدوارم درمورد سپاهان با عواطف مردم اصفهان بازی نشود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: چابکی به روز بودن و پیش بینی شرایط قبل از وقوع حوادث از ویژگی های مدیریت بحران است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم این استان برای تیم فوتبال سپاهان ارزش زیادی قائلند و این درست نیست که یکی از شبکه های سیما با احساسات مردم این دیار بازی کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: اگر در یک شبکه ای بی مهری می شود، بچه های سپاهان زیاد به دل نگیرند. البته که به جای خود پاسخ داده می شود. همه مردم اصفهان پشتیبان سپاهان هستند و برای آن ارزش قائلند. این تیم سرزنده و پویا است و روحیه آن ها از بین رفتنی نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۶    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خطاب به رسانه ملی، گفت: به آنها که در برخی برنامه های رسانه ملی در مورد سپاهان به گونه ای دیگر می گویند، بگویید، اصفهان نشاط دارد چه در جنگ و دفاع مقدس و چه در ورزش و میادین بین المللی مردم اصفهان بانشاط هستند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: مردمان اصفهان در تمام صحنه ها سرآمد هستند، همچنان که در دفاع مقدس، مردم استان نقش موثری ایفا کردند و در ورزش نیز سهم اصفهانی ها چشمگیر است.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آغاز فعالیت مجدد ادارات و دستگاه های اجرایی اصفهان و دیگر شهرستان ها از فردا شانزدهم آذرماه، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه برای رهایی از مشکل آلودگی هوای اصفهان نیاز به عزم ملی است، گفت: کارگروه آلودگی هوای کشور باید شهر اصفهان را که شرایط خاصی دارد، به صورت ویژه در نظر بگیرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آغاز فعالیت مجدد ادارات و دستگاه های اجرایی اصفهان و دیگر شهرستان ها از فردا شانزدهم آذرماه، خبر داد.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بنا به اعلام استانداری اصفهان و کمیسیون هماهنگی بانکهای این استان، شعب بانک کارآفرین در روز سه شنبه و چهارشنبه چهارده و پانزده آذر ماه تعطیل خواهند بود.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲    
گزارش/ بازدید فنی مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان از نشست زمینی و چاله عمیق ایجاد شده در روستای گرم آباد بخش وردشت
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۶    
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه های اداری، اجرایی و بانک ها در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان های اصفهان، فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر و بخش های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف آباد در روز چهارشنبه 15 آذرماه، در پی تداوم آلودگی هوا خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: پس از انتشار دود غلیظ از کارخانه ذوب آهن، بلافاصله تیم های اداره کل محیط زیست به این کارخانه اعزام و ضمن پیگیری از طریق مقامات قضایی با مسببان آن برخورد شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان درباره تعطیلی ادارات، دستگاه های اجرایی و بانک ها در کلانشهر اصفهان و هفت شهر دیگر استان در روز چهارشنبه 15 آذر توضیحاتی داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نحوه فعالیت ادارات اصفهان برای فردا (چهارشنبه) را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه های اداری، اجرایی و بانک ها در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر و بخش های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف آباد در روز چهارشنبه 15 آذر برای دومین روز و درپی تداوم آلودگی هوا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به آلایندگی های کارخانه ذوب آهن به ویژه در چهاردهم آذرماه، گفت: پس از این اتفاق بلافاصله تیم های اداره کل محیط زیست به کارخانه ذوب آهن اعزام و ضمن پیگیری از طریق مقامات قضایی جهت برخورد با مسببان این اتفاق ...
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: 5 دستگاه خودروی ون مناسب سازی شده جهت استفاده معلولین که با تأمین 70 درصد هزینه توسط دولت و همچنین پیگیری و انجام مناسب سازی توسط تاکسیرانی و شهرداری اصفهان تهیه شده است، طی هفته جاری راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: 5 دستگاه خودروی ون مناسب سازی شده برای استفاده معلولان در اصفهان راه اندازی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه از ابتدای آبان ماه تا امروز هیچ روز هوای پاکی برای اصفهان به ثبت نرسید، از تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: پیرو تشدید آلایندگی هوا و مصوبه مدیریت بحران استانداری اصفهان مبنی بر تعطیلی دستگاه ها و ادارات، ابرسازه های تفریحی اصفهان امروز (سه شنبه) تعطیل است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آموزش غیر حضوری مدارس و دانشگاه های اصفهان و 9 شهر استان تا پایان هفته جاری خبرداد.
بنابر اعلام مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان و تشدید آلودگی هوا و تعطیلی ادارات و دستگاه های اجرایی، کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز روز سه شنبه 14 آذرماه تعطیل می باشد. روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برای پیشگیری از فرونشست زمین در منطقه سمیرم، طرح های تعادل بخشی منابع آب با هدف پیشگیری از آب های زیرزمینی در این مناطق اجرایی شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۴    
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: بانوان فعال در کانون های فرهنگی و هنری مساجد با نگاه مادرانه و ظرفیت زنانه به حل مشکلات محلات و مناطق پیرامونی خود بپردازند و به جامعه خدمت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان های اصفهان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر، فلاورجان و بخش های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف آباد در روز سه شنبه چهاردهم آذرماه درپی افزایش شاخص آلایندگی هوا در وضعیت بسیار ناسالم خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از انتخاب، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی شش گانه آموزش و پرورش اصفهان و مناطق آموزش و پرورش برخی شهرستان ها سه شنبه و چهارشنبه چهاردهم و پانزدهم آذرماه به صورت غیرحضوری خواهد بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با مصوبه کمیته اضطرار استان، چهاردهم و پانزدهم آذرماه تمام مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در کاشان و آران و بیدگل غیرحضوری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۹    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نحوه فعالیت مدارس اصفهان برای فردا و پس فردا (سه شنبه و چهارشنبه) را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نحوه فعالیت مدارس اصفهان برای فردا و پس فردا (سه شنبه و چهارشنبه) را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:پایداری جو وافزایش حجم آلاینده ها در اصفهان منجر به استمرار تعطیلی دانشگاه ها و مدارس اصفهان و 9 شهر استان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه شد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اجرای مصوبات زمین مانده قانون هوای پاک در دولت سیزدهم، از پلمب 48 واحد آجرپزی، انتقال 53 واحد ریخته گری و تدوین برنامه تغییر ساختار و جابه جایی نیروگاه شهید منتظری خبر داد. ...
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روز دوشنبه 1402/09/13 جان نثاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با همراهی قنبری مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری ، سلیمانی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ، کمال نوری معاون سیاسی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به مسدود شدن ورودی های ناژوان در شب گذشته با دستور کمیته اضطرار آلودگی هوا، گفت: همچنان هرگونه به آتش کشیدن، فعالیت های عمرانی و فعالیت هایی که منجر به افزایش آلودگی هوا می شود، ممنوع خواهد بود
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: کوره های آجرپزی از سال 1398 مصوبه شورای برنامه ریزی استان را داشته اما اتفاق خاصی نیفتاده بود که فقط در سال جاری 48 واحد از کوره های آجرپزی پلمب شدند و 200 واحد دیگر با همکاری سازمان محیط زیست و شرکت گاز دستور پلمب گرفته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به تداوم شاخص های آلاینده و پیش بینی های هواشناسی استان، گفت:مطابق با مصوبه کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان، آموزش غیرحضوری مدارس اصفهان و چند شهرستان امروز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه سکون و پایداری جو مطلق در اصفهان برقرار است و شاخص های ناسالمی که به ثبت می رسد، در هیچ جای کشور وجود ندارد، گفت: 76 درصد آلودگی هوا به خصوص در شهر اصفهان از منابع خودرویی است.