شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۲:۱۱Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با تأکید بر این نکته که مصرف غیرمجاز برق عواقب قانونی دارد، اظهار کرد: تعمیر سالیانۀ کولرهای آبی و نصب سایه بان برای آن ها بسیار اهمیت دارد. کولرهای گازی نیز که در مناطق گرمسیری استفاده می شود، باید بدون نقص باشند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از صرفه جویی 100 مگاوات برق در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تعطیلی و کاهش ساعات اداری طی 2 روز گذشته 100 مگاوات صرفه جویی در مصرف برق به همراه داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با رعایت دستگاه های اجرایی در کاهش مصارف برق و خاموشی سیستم های سرمایشی و اعمال تعطیلی روز پنجشنبه و کسر ساعت کاری در بیستم تیر، به میزان 100 مگاوات برق طی دو روز صرفه جویی شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مطابق با پیش بینی هواشناسی از فردا دمای هوا در بیشتر مناطق استان اصفهان، دو درجه خنک تر خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از سوختن 10 هکتار مراتع بویین میاندشت خبر داد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰    
پروژه های زیرساختی و عمرانی شهرستان خوانسار با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان بر لزوم تعیین تکلیف ثبت نام کنندگان طرح ملی مسکن استان اصفهان تاکید کرد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برگزاری کنگره 24 هزار شهید استان و برپایی مواکب اربعین با جدیت دنبال شود .
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حمله پلنگ به گله گوسفندان در شهر زیار اصفهان تکذیب می شود؛ این فیلم مربوط به پلنگ زیار اصفهان نیست و مربوط به استانی دیگر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پیش تر مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مشاهده و ثبت هم زمان تصویر یک قلاده پلنگ و توله آن در شرق اصفهان، مناطق اطراف زیار توسط محیط بانان منطقه حفاظت شده استان خبر داد. پلنگ در زیار اصفهان کماکان به گردش و شکار ادامه می دهد./ایرنا
توافق نامه همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و استانداری اصفهان با هدف ارتقا شرکت ها و زیست بوم دانش بنیان، افزایش اشتغال نیروی انسانی نخبه و تحصیل کرده و حل چالش های استان با توجه به مزیت ها و ظرفیت های فناورانه و صنعتی موجود در آن امضا شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: مهلت استفاده از بسته های تشویقی و تسهیلات انتقال کوره های آجرپزی اصفهان تا پایان سال 1403 است. مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان در نخستین جلسه انتقال و بهینه سازی تولید کوره های آجرپزی اطراف اصفهان در استانداری گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به منظور پیشگیری از رخداد حوادث و اجرای طرح های ایمنی در هیئت مذهبی مساجد، بقاع، امامزاده ها و حسینه ها استان در ایام محرم الحرام به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی، تعداد 340 تیم امدادی و خدماتی در آمادگی کامل قرار دارند.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: 20 روز پس از سفر استاندار اصفهان به شهرستان کاشان و مساعدت در بهسازی و اصلاح روکش آسفالت آزادراه اصفهان-کاشان، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: به منظور خروج سریع واحدهای آجرپزی به شعاع 50 کیلومتر شهر اصفهان، تسهیلات مورد نیاز به فعالان این حوزه اختصاص می یابد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۵    
رسیدگی به مشکلات صنایع شهرستان گلپایگان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان صبح روز جاری مورخ هجدهم تیر ماه سال 1403 برای رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای اقتصادی به شهرستان گلپایگان سفر کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تداوم جستجو برای زنده گیری یک قلاده پلنگ توسط پنج تیم تخصصی، فنی و محیط طبیعی اداره کل محیط زیست استان در شرق اصفهان محدوده اطراف زیار، طی امشب خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به منظور مدیریت مصرف انرژی و همچنین پیشگیری از مشکلات ناشی از غبارآلودگی هوا، چهارشنبه 20 تیرماه زمان خاتمه ادارات استان اصفهان ساعت 11 و روز پنجشنبه 21 تیرماه نیز دستگاه های مذکور تعطیل خواهند بود، البته مراکز امدادی، خدمات رسان ...
سلام نو / اهل کاشانم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به دلیل پیشگیری از مشکلات ناشی از غبارآلودگی هوا، چهارشنبه 20 تیرماه زمان خاتمه ادارات استان اصفهان ساعت 11 و پنجشنبه 21 تیرماه نیز دستگاه های مذکور تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۶۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: فردا چهارشنبه 20 تیرماه ساعت کاری ادارات تا ساعت 11 خواهد بود و روز پنجشنبه نیز تعطیل اعلام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بیش از 25 مورد از درخواست فعالان شهرک های صنعتی شهرستان در زمینه های مختلف از جمله برق و گاز، تامین اجتماعی و بخشودگی مالیاتی به تصویب رسید و امید می رود مصوبات اجرایی شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از شناسایی 505 ساختمان ناایمن در استان اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان روند افزایشی دمای هوا و غیرایمن بودن برخی از ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی شهر دست به دست یکدیگر داده اند تا آتش گوش به زنگ و در کمین مردم باشد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و به منظور رسیدگی به مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان گلپایگان، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با تلاش آتش نشانان آتش سوزی در انبار نگهداری ضایعات یک واحد ریسندگی در شرق اصفهان مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 12 مورد حریق در واحدهای تولیدی سطح استان ناشی از بی احتیاطی و نقص در سیستم ها به وقوع پیوسته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون 75 ساختمان ناایمن توسط اداره کل راه و شهرسازی و تعداد 430 بنای غیرایمن از سوی شهرداری اصفهان شناسایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در انبار نگهداری ضایعات یک واحد ریسندگی خبرداد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه های امدادی استان اصفهان به منظور کاهش خسارت احتمالی ناشی از گرد و خاک در استان آماده باش شدند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به هشدار نارنجی صادر شده آمادگی دستگاه های اجرایی و امدادی الزامی و مدیریت بحران در حالت آماده باش است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۵    
رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه صاحب الزمان (عج) و فرمانده حوزه بسیج ادارات استانداری اصفهان با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۹    
در اولین گام طرح میثاق افتتاح نخستین پلاتو تخصصی تئاتر شاهین شهر (تماشاخانه جم) با حضور جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستان برگزار شد. به گزارش نگاه اصفهان ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۷    
اطلاعیه شماره 15 ستاد انتخابات کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره 15 را خطاب به جوانان برومند ایران اسلامی منتشر کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان،اطلاعیه ستاد انتخابات کشور که پیش از ظهر روز جمعه منتشر شد، به این شرح است: /moi.ir/x3ZWx استانداری اصفهان
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۵    
اطلاعیه شماره 14 ستاد انتخابات کشور ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره 14 را خطاب به نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری منتشر کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان،متن اطلاعیه به این شرح است: /moi ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان توضیح داد: به جز تیم های فنی و محیط طبیعی ادارۀ کل محیط زیست استان اصفهان، آتش نشانی و مردم محلی نیز برای یافتن این جانور که ظاهراً به همراه توله اش بوده است، همکاری می کنند. این عملیات پایش با هدف زنده گیری همچنان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از استقرار الگوی گرم تابستانی با افزایش دو تا سه درجه ای دما در طول روز نسبت به نرمال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تشکیل جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای اصفهان در پی تداوم انتشار ریزگردها و کاهش کیفیت هوا خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - شهیر؛ مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: تکمیل زنجیره های ارزش راهبردی استان در حوزه اقتصاد دانش بنیان و تقویت آن ها با جدیت دنبال می شود
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: عملیات پایش برای زنده گیری یک قلاده پلنگ رویت شده در شهر زیار از توابع شهرستان اصفهان همچنان ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مشاهده و ثبت هم زمان تصویر یک قلاده پلنگ و توله آن در شرق اصفهان، مناطق اطراف زیار توسط محیط بانان منطقه حفاظت شده استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۲    
نشست ستاد انتخابات استان اصفهان با حضور رئیس و اعضای کمیته های هشت گانه این ستاد و جمعی از اصحاب رسانه، ساعتی پیش از آغاز فرایند اخذ رأی در استانداری اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: ظرفیت خدماتی و مدیریتی شهرداری های این استان برای برگزاری انتخابات فعال و به کارگیری شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با تلاش نیروهای امدادی، مسیر خیابان آپادانای اصفهان با نصب 10 متر لوله 1000 بتنی فاضلاب بازگشایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حریق در مراتع روستاهای شهرستان فریدن و سمیرم مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 3.5 هکتار از اراضی شهرستان های فریدن و سمیرم روز گذشته در آتش سوخت.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در دومین رویداد جایزه ملی جمعیت که به میزبانی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان در11 تیرماه در تالار گل نرگس برگزار شد هلدینگ پتروپالایش اصفهان درزمینه ترویج فرهنگ ازدواج و فرزند آوری حائز رتبه برتر شناخته و معرفی شد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۶:۴۴    
سفیر فدراسیون روسیه در ایران با حضور در استانداری اصفهان با دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان دیدار و گفت وگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از انجام عملیات خاکبرداری و اصلاح شبکه فاضلاب خیابان آپادانای اصفهان طی ساعات 22:00 امشب خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مسدود شدن خیابان آپادانا اول در پی ریزش خط لوله انتقال فاضلاب خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از نشست بخشی از خیابان آپادانای اول شهر اصفهان به علت ریزش خط لوله انتقال فاضلاب بتنی مسیر جنوب اصفهان خبر داد.