شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۰:۴۲Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل سرمایه گذاری استانداری اصفهان گفت: 82 درصد اعتبارات تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه مربوط به سال گذشته در استان اصفهان جذب شد و امسال نیز 2 هزارو 200 میلیارد تومان از این محل اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به هجمه بیشمار بر علیه فراجا در فتنه اخیر بر حمایت و پشتیبانی همه جانبه از نیروهای انتظامی تأکید و دفاع از این نیروها را دفاع از اصل نظام عنوان کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در اصفهان جای خالی کارخانه نوآوری که بتواند از مجموعه شتاب دهنده ها و استارتاپ ها حمایت لازم را داشته باشد؛ احساس می شود .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۷    
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر ضرورت هم افزایی بین بخشی برای راه اندازی هرچه سریعتر کارخانه نوآوری اصفهان گفت: پیش بینی می شود این مجموعه تا سال 1402 بهره برداری شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۲    
جلسه شورای سیاست گذاری دومین کنگره ملی شهدای استان اصفهان با حضور مسولین استانی و کشوری امروز بعد از ظهر در سالن همایش استانداری اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مطابق با طرح حفاظت از اکوسیسیتم های تالابی و قانون حفاظت از تالاب و رودخانه های در معرض خطر، محیط زیست و وزارت نیرو باید تالاب گاوخونی را احیا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: به منظور همکاری و صادرات بیشتر هیئت عالی رتبه تجاری با حضور استاندار اصفهان در اوایل نوامبر با رویکردی استراتژیک به روسیه اعزام خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از پرداخت 18 هزار میلیارد تومان تسهیلات به فعالین اقتصادی و صنعتی این استان طی 10 ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه 98 درصد از مساحت استان درگیر خشکسالی بلندمدت است، گفت: فرونشست زمین و فعال شدن کانون های گردوغبار از اثرات خشکسالی در استان اصفهان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فریدن –معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: تبدیل شدن شهرک صنعتی و زمین های دهگاه به شهرک دولتی به نفع شهرستان فریدن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: چهره محرومیت از شهرستان فریدن را با همراهی و کمک نخبگان این شهرستان باید پاک کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: علت آلودگی هوای شهر اصفهان در 6 ماهه اول سال کانون های بیابانی و در 6 ماهه دوم سال صنایع و خودروها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: منطقه آب ملخ جزو مناطق صعب العبور است و به دلیل خروشان بودن رودخانه، گردشگران باید قبل عزیمت به آن منطقه با تیم های امدادی هماهنگی به عمل آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: آخرین مدل خروجی هواشناسی نشان می دهد که بارش های مؤثر پاییزی در سال 1401 در منابع آب بخش کشاورزی با تأخیر زمانی دیرتر از زمان موعد خود و از آذرماه آغاز خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: نقش مؤثر زنان در دفاع مقدس نقش بی بدیل است و آنها با حضور موفق خود در جبهه توانستند از دفاع مقدس یک الگوی مناسب و یک هویت ممتاز بسازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یک دستگاه تانکر حامل اسید در محور شهرضا-آباده ورودی شهر منظریه بر اثر برخورد با یک دستگاه وانت که در کنار جاده متوقف بوده، واژگون می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان مصوبه تغییر کار ادارات شهر اصفهان در مهرماه را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد زلزله ای به بزرگی سه و 6 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 13 و 6 دقیقه امروز (پنجشنبه) شرق انارک از توابع شهرستان نایین واقع در مرز اصفهان و یزد را لرزاند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله 3.6 ریشتری در جنوب شرق انارک خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طبق مطالعات دفتر امور بیابان سازمان منابع طبیعی در سال 98 مناطق تحت تاثیر فرسایش بادی در استان اصفهان به مساحت دو میلیون و 833 هزار هکتار بود و کانون های بحران فرسایش بادی استان با وسعت یک میلیون و 550 هزار هکتار است که سالانه حدود 400 میلیارد تومان در اثر ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۷    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اگر چرایی دفاع مقدس برای همگان مشخص شود؛ مسیر روشن خواهد شد و گمراه نمی شویم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرتضوی گفت: تولیدات برخی از شرکت های دانش بنیان، مبتنی بر مباحث نرم افزاری و فناوری های برتر است و احتمال دارد به منظور دریافت تسهیلات بانکی با مشکلاتی مواجه شوند به همین دلیل رفع مسائل آنها ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بزرگ ترین کار مردمی که ما در انقلاب اسلامی انجام داده ایم جنگ است، جنگ حساس ترین و پیچیده ترین موضوعی است که می تواند در این کشور وجود داشته باشد و همه اینها با مردم حل شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان جمعه شب در در جمع خبرنگاران افزود: این حریق حدود ساعت 18 عصر امروز به مرکز آتش نشانی اعلام شد و چهار دستگاه خودرو اطفای حریق و تانکر آب به همراه 10 نیروی امدادی از آتش نشانی خمینی شهر به محل حادثه اعزام شدند. منصور شیشه فروش با بیان [...]
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان دوره های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به نشت لوله نفت در نجف آباد گفت: در این حادثه سارقان به دنبال سرقت نفت از این خط لوله بودند و چون نتوانسته بودند، آن را رها کرده و نفت خام جاری شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: خط لوله 32 اینچی انتقال نفت مارون که نفت خام را از امیدیه خوزستان بعنوان خوراک پالایشگاه های اصفهان و تهران انتقال می دهد، توسط سارقان نفت تخریب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۲    
اصفهان - نقش،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: هشت مورد از واحدهای تولیدی راکد در سطح استان در تملک بانک هاست که با محوریت آنها باید به چرخه تولید بازگردد ویا به بخش خصوصی واگذار شود.
هجدهمین جلسه کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی با دستور کار بررسی ظرفیت های قانونی تفاهم نامه استانداری اصفهان با ساتبا برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر در استان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار و وضعیت انرژی های تجدیدپذیر در کشور و استان و ماده 16 قانون جهش تولید دانش بنیان و آیین نامه اجرایی آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از حریق در بخش اداری بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی در خمینی شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: عصر امروز در اتوبان آزادگان روبه روی پالایشگاه، تانکر حامل 17 تن سوخت LPG (گاز مایع سیلندر) واژگون شد.
صدای لنجان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، نوراله عبداللهی، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: وظیفه ما این است برای تسهیل در بازگشت زائران اربعین حسینی با تمام توان تلاش کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم عراق در اربعین بی نظیر هستند و تمام هستی شان را آوردند، در کمال اخلاص برای اربعین تلاش می کنند و حرکت بی نظیری اتفاق می افتد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ضایعات لاستیک دپو شده در یک واحد صنعتی در شهرک رازی شهرضا طعمه حریق شد و تاکنون 80 درصد از حریق مهار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم عراق در اربعین بی نظیر هستند و تمام هستی شان را آوردند، در کمال اخلاص برای اربعین تلاش می کنند و حرکت بی نظیری اتفاق می افتد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۰    
اصفهان - نقش، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: شرکت های دانش بنیان فعال در سطح استان اصفهان برای رفع مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی اعلام آمادگی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت : آتش سوزی در واحد تولیدی چسب در شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا خسارت و صدمات جانی نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 10 هزار لیتر بنزین در حادثه آتش سوزی یک واحد تولید چسب در شهرک صنعتی سپهرآباد طعمه حریق شد اما با اقدام به موقع از سرایت آتش به کارخانه های مجاور پیشگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا مدیر کل سرمایه گذاری استانداری اصفهان گفت: 40 درصد مشکل فعالان اقتصادی استان مربوط به بانک ها و 40 درصد در ارتباط با محیط زیست، مالیات، تامین اجتماعی، شرکت شهرک ها و آب، برق و گاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از حدود 47 هزار هکتار وسعت تالاب گاوخونی، تنها یک درصد آن رطوبت دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از خیزش گردوخاک درپی افزایش سرعت وزش باد در مناطق شرقی و هم مرز با استان سمنان، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در شهرک صنعتی کمشچه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از کاهش 40 درصدی بارش ها در استان خبر داد و گفت: 95 درصد از مساحت استان درگیر خشک سالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: زمین های صنعتی خلع ید شده را می توان با هماهنگی های لازم به بلوک های کوچک تقسیم و برای تاسیس کارگاه های کوچک از آنها استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: وام ها بر اساس زمینه فعالیت شرکت دانش بنیان، نیاز به سرمایه ثابت یا سرمایه در گردش و تضمین های ارائه شده تعلق می گیرد و محدودیتی برای دریافت تسهیلات وجود ندارد.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه نشست سرمایه گذاران فریدنی با حضور امیر رضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری اصفهان ، عزیزاله عباسی فرماندار، حسین محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان ...
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت در دهمین روز از شهریور ماه سالجاری سرکار خانم استکی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان با حضور در فرمانداری بویین میاندشت با رضا علی معصومی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: محصولات ساختمانی استاندارد ذوب آهن ایمنی ساختمان را تضمین می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بسیاری از درختان کهن 70 تا 80 سال در حاشیه زاینده رود که ریشه آن ها در خاک اطراف رودخانه بوده است، اکنون در نبودِ جریان آب بر بستر رودخانه با تنش های آبی مواجه هستند و اکثر کشاورزان هم موفق به برداشت محصول باغات خود نشده اند و آب رسانی تنها با تانکر انجام ...