پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۶:۲۹Oct 2020 22

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۱    
بازدید مدیرکل مدیریت بحران از پل ارتباطی در حال احداث روستاهای سیور.مانگان وعلی آبادکه در سیل سال گذشته تخریب شده و پیگیری در تسریع اتمام پروژه
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مبارزه با مگس مدیترانه ای در سطح دو هزار و 500 هکتار از باغات میوه خرمالو و انار استان اصفهان در حال انجام است.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۴    
با توجه به درخواست مدیر کل زندان های استان اصفهان نشست هماهنگی و برنامه ریزی اتمام پروژه ندامتگاه جدید کاشان به ریاست حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و با حضور فرماندار ویژه کاشان و تنی چند از روسای دستگاه های اجرایی و عمومی مرتبط مربوطه در محل فرمانداری کاشان برگزار شد ...
فرمانداری شهرضا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۲    
بازدید جناب آقای قاسمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان از ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، اقای قاسمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان روز دوشنبه مورخ 28/07 ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: قیمت مرغ در استان اصفهان با عرضه مرغ های منجمد سروسامان می گیرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۶    
مراسم رونمایی از طرح تعالی سازمانی با ورزش با حضور حیدر قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به کاهش کیفیت هوا در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته از مردم خواست تا از تردد غیر ضروری در کلانشهر اصفهان و سایر شهرهای پر جمعیت مناطق مرکزی و شمالی استان پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تا کنون 593 حریق در جنگل و مراتع داشتیم که با توجه به وجود این گونه حوادث و نیاز استان به استقرار بالگرد مجهز به سبد آبپاش پیگیری کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: تدوین نقشه راه راهبردی برای افزایش ارتباطات و تعامل اصفهان با شهرهای کشورهای خارجی ضروری است.
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۱    
با حضور مدیر کل مدیریت بحران استان و مسئولین شهرستانی دستگاه شتاب نگار برخط نسل چهارم جهت استفاده در سامانه پاسخ و هشدار سریع زلزله در شهر سمیرم توسط شهرداری سمیرم افتتاح شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی بارش ها در پاییز با تأخیر شروع می شود و نسبت به بلند مدت کاهش دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان گفت: حوزه دهیاری در 852 روستا فعال است و کمک های شایانی در راستای راهوری داشته اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر شهرام موحدی با حضور در محل استانداری اصفهان با دکترعباس رضایی دیدار و گفتگو نمود. ابتدای این دیدار، دکتر موحدی از شکل گیری، تاریخچه و قدمت دامپزشکی نوین در ایران سخن گفت و در ادامه مهم ترین وظایف سازمان دامپزشکی کشور در خصوص پیشگیری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:گروه های بازرسی اصناف این استان با هدف بررسی و رصد اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی و موازین پیشگیرانه از بیماری کووید-19 در واحدهای صنفی تشکیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰    
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 93 مورد حریق در مراتع به وقوع پیوسته که چهار مورد آن در عرصه های محیط زیستی بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مهار آتش سوزی در سطح هفت هکتار از مراتع روستای "ضرغام آباد" سمیرم و "خلیل آباد" شهرستان فریدونشهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: امسال در سطح 105 هزار و 739 هکتار از اراضی کشاورزی استان اصفهان مبارزه با آفات انجام شد تا خسارات وارده به حداقل برسد.
اقتصاد آنلاین / متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان 21 مهر ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان علاوه بر گفتگو با منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ، از تجهیزات ستاد بحران و آتش نشانی شرکت بازدید کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از کوچ 51 هزار نفری ایل بختیاری و قشقایی از استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: سامانه جامع کاریابی "سابک" در این استان اصلاح، تکمیل و توسعه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: مدیریت استان از شرکت های پیشران در خصوص فناوری ها حمایت خواهد کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مهار آتش سوزی در مراتع روستای "میرآیاد" از توابع بویین و میاندشت در غرب استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 20 ایستگاه اعمال محدودیت در استان اصفهان از تردد خودروهای غیر بومی(غیر استانی) جلوگیری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خسارات سیل سال 98 به منازل مسکونی گفت: تا کنون 3 هزار و 823 منزل مسکونی بازسازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طرح های بیابان زدایی و شناسایی کانون های گرد و غبار باید بطور همزمان در استان های سمنان، قم، یزد و اصفهان اجرا شود.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: آماری که توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از وضعیت بیماری کرونا اعلام شد بسیار نگران کننده است و شیوع بیماری، ناشی از عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی در این شهرستان در حال تشدید است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان از افزایش قیمت نان خبر داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، فعالیت های شرکت گاز را شایسته تقدیر دانست به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به مناسبت روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی 22 مهر ماه (13اکتبر) با اهدای لوح تقدیر از مجموعه فعالیت های شاخص و اثربخش شرکت گاز استان ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی مسائل پیرامون اراضی و املاک دانشگاه کاشان به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان و با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، رییس دانشگاه کاشان و تنی چند از روسای دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری کاشان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه کوچ پاییزه عشایر از اواخر شهریورماه آغاز شده است، گفت: 80 درصد عشایر از یک ماه پیش تاکنون از اصفهان به استان های گرمسیری کوچ کردند و 20 درصد دیگر نیز تا پایان مهر از استان خواهند رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳    
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مدیریت کوچ در مسیرهای عشایر استان خبر داد و گفت: با توجه به همزمانی خروج ایل های قشقایی و بختیاری و ورود ایل عرب جرقویه به استان تمهیداتی برای رعایت فاصله حداکثری بین آنها انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه اجرای قانون مدیریت بحران می تواند به کاهش اثرات بلایای طبیعی کمک کند، گفت: باتوجه به اینکه استان اصفهان جانشین تهران در حوادث ملی بوده و نیز متأثر از حوادث مختلفی در طول سال است درخواست تقویت امکانات و تجهیزات لازم در این استان ...
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امورروستایی و شوراهای استانداری اصفهان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و گرانی ها به خصوص در ایام کرونا موجب افزایش مهاجرت معکوس شده گفت : برای سرمایه گزاری در روستاها تقاضا داریم که اگر ابلاغ تسهیلات ارزان قیمت به مانند سالهای گذشته از طریق توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تخصیص یابد و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: از مجموع تسهیلات هزار و 500 میلیارد تومانی اختصاص یافته دولت برای مشاغل متضرر ناشی از ویروس کرونا در این استان تاکنون کمتر از 15 درصد آن جذب شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری اصفهان امروز دوشنبه 21 مهر ماه در جریان مراسم آغاز رسمی طرح ملی کاشان پایتخت نهج البلاغه ایران امضا شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایوب درویشی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان صبح روز چهارشنبه با هیات همراه به کاشان سفر کرد. حضور در جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا، شرکت در کارگروه آب، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی و جلسه بررسی مشکلات اراضی و املاک دانشگاه کاشان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۶    
اصفهان- مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه امسال نیز 10 هزار سهم تسهیلات بانکی برای مقاوم سازی منازل مسکونی در استان اصفهان داریم، گفت: تاکنون چهار هزار و 370 واحد از این تسهیلات استفاده کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:پیش بینی های هواشناسی حاکی از این است که در پاییز امسال بارشها کمتر از حد نرمال خواهد بود و باید مصرف بهینه آب در دستور کار قرار گیرد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در پیامی در گذشت حاج محمد علی امینی پدر شهیدان مرتضی، امراله و قاسم امینی را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تا پایان مهرماه عشایری که ییلاق خود را در اصفهان گذرانده بودند برای قشلاق از اصفهان خارج می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با اشاره به اینکه همچنان در تامین ماده اولیه تولید ماسک دچار مشکل هستیم، گفت: با توجه به اینکه افزایش مصرف ماسک های سه لایه و جراحی موجب مسائل زیست محیطی می شود، سیاست مان این است که مردم به سمت ماسک های پارچه ای سوق داده شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: جامعه هدف طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار حدود 6200 نفر از زنان سرپرست خانوار کشور بوده که سهم استان اصفهان 460 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اقدام ویژه برای برخورد با خودروهای شوتی در جاده های این استان که تهدیدها و خسارات جانی و مالی بسیاری به همراه دارد ضروری است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اصفهان : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: قصد داریم تمام راه های استان را از مرکز به شهرستان ها از راه اصلی به راه بزرگراهی تبدیل کنیم تا جاده ها از یک بانده به دو بانده و از دو بانده به چهار بانده تبدیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان گفت: هفت پروژه شاخص با هزینه ای بالغ بر 61 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار در روستاهای این استان به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش دید در استان اصفهان برای بعدازظهر امروز پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره تشدید ناپایداری های جوی در سطح استان از بعد از ظهر امروز، نسبت به احتمال وقوع حوادث جوی در ساعات پیش رو هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در 6 ماه نخست سال جاری 52 نفر در منابع آبی این استان جان باختند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 15 درصد کاهش داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان صبح امروز چهارشنبه 16 مهرماه به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با حضور در گروه صنایع گیتی پسند در شهرک صنعتی مورچه خورت از بخش های مختلف این گروه ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر ایوب درویشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل ضمن دیدار و گفتگو با دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان، با کارمندان، کارشناسان و مدیران شاغل در این فرمانداری نشست صمیمانه ای برگزار کرد. ...