یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۲:۴۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه درصد افزایش نرخ نان باید از سوی سازمان صمت ابلاغ شود، گفت: قرار است قیمت نان در اصفهان بین 20 تا 25 درصد افزایش یابد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هوای اصفهان بعد از 41 روز سالم شد و نقشه راه احیای زاینده رود به دولت ارسال شده تا با اقدام عاجل رودخانه زاینده رود همچون دریاچه ارومیه احیا شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه 320 روسا به صورت سیار آبرسانی می شوند،گفت: بر اساس الگوهای جوی افزایش محسوس دما فراتر از نرمال در اکثر مناطق استان طی ماه های تیر و مرداد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی اقتصادی استانداری اصفهان گفت:مصوبه افزایش قیمت نان با ابلاغ سازمان صنعت ، معدن و تجارت در این استان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون 25 حادثه در رودخانه ها، سدها و استخرهای کشاورزی اتفاق افتاده است، در این حوادث 14 نفر جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 نفر بر اثر غرق شدگی در سدها، رودخانه ها، کانال ها و استخرهای کشاورزی استان جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 14 نفر بر اثر غرق شدگی در استان اصفهان جان خود را از دست داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان طی روزهای گذشته، گروهی از طرف استانداری اصفهان به همراه چند تن از موافقان و مخالفان مرمت گنبد شیخ لطف الله از این بنای ثبت جهانی شده بازدید کردند و در این بازدید، یکی از موافقان این مرمت، در دفاع از کار انجام شده اعلام کرد که وضعیت مرمت گنبد مسجد جامع عباسی ...
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵    
به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز ؛ سعید باقری، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری مبارکه گفت: بر اساس مجوزهای دریافتی و بخش نامه های ابلاغی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان در راستای ساماندهی نیروهای انسانی شرکتی ...
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر، ساعت 20 و 31 دقیقه و 31 ثانیه بخش هایی از استان اصفهان را لرزاند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر در کویر مرنجاب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله چهار ریشتری در شمال شرق ابوزیدآباد نطنز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ضرورت احیای هر چه سریع تر زاینده رود و گاوخونی خبر داد و گفت: این کار از تشدید خشکسالی، حریق مراتع ناشی گرما، افزایش کانون های گرد و غبار و شدت فرونشست زمین در استان اصفهان جلوگیری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: سالانه میلیون ها مترمکعب آب از استان اصفهان خارج می شود و وزارت نیرو تاکنون برنامه ای برای استفاده استان از این منابع نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یکی از شدیدترین شرایط کم آبی در استان اصفهان همانند خوزستان حاکم است و ضرورت دارد وزارت نیرو تمهیدات ویژه ای را برای احیای رودخانه زاینده رود و تأمین حق آبه های قانونی کشاورزی و زیست محیطی انجام دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۹    
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده خسارات جدی ناشی از سیل به سمیرم وارد نشد و فقط یک چادر عشایری در بخش پادنای وسطی سمیرم را آب برد که هلال احمر به صورت ویژه ورود و کمک کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۰    
رئیس اتاق اصناف اصفهان از افزایش قیمت نان در اصفهان در آینده خبر داد و گفت: کمیته آرد و نان استانداری اصفهان در حال بررسی افزایش قیمت نان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه تا پایان مردادماه با افزایش دما روبرو هستیم، گفت: بیش از 98 درصد سطح استان اصفهان گرفتار خشکسالی است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: سیل در پادنا سمیرم خسارت جانی نداشته است و در یکی از روستاهای سمیرم خساراتی به عشایر و چادرهای آنها وارد شده که هلال احمر به عشایر خسارت دیده ازسیل امدادرسانی کردند و چادر، موکت و سایر وسایل لازم را به عشایر منطقه پادنا سمیرم تحویل داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ثبت بیشترین میزان بارش های شبانه روز گذشته در شهرستان سمیرم در جنوب این استان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بارش های روز گذشته در مناطق جنوبی اصفهان به دلیل الگوهای بارش های تابستانی بود، اظهار داشت: این در حالی است که این بارش ها موقتی بود و روند افزایش دما همچنان ادامه دارد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه تا پایان مردادماه با افزایش دما روبرو هستیم، گفت: بیش از 98 درصد سطح استان اصفهان گرفتار خشکسالی است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ابراهیم آقابیگی معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل از جذب سرباز امریه در فرمانداری این شهرستان با اولویت به کارگیری در بخشداری های مرکزی و کویرات خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وزش باد و بارش رگباری به تعدادی از مزارع کشاورزی و یک چادر عشایری در روستای "کیفته گیوه سین" از بخش پادنای وسطی شهرستان سمیرم آسیب زد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون 30مورد حریق در مراتع استان اصفهان به وقوع پیوسته است که مورد اخیر آن سه هزار هکتار از مراتع فریدونشهر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برخی از دامداری ها هنوز به طور سنتی فعالیت می کنند و همین امر باعث می شود قیمت تمام شده محصولات آنها بالا باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 34 مورد حریق در مراتع و پوشش های گیاهی غرب و جنوب استان اتفاق افتاده، گفت: 118 هکتار از پوشش های گیاهی و مراتع استان دچار حریق شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون 98 درصد از تالاب بین المللی گاوخونی خشک شده است و در صورت استمرار تخصیص ندادن حقابه این پهنه با ارزش زیست محیطی شاهد نابودی آن خواهیم بود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: زلزله خوروبیابانک خسارتی در پی نداشته است و گزارشی از بارش برف در شهرستان کاشان نداشتیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: نیروگاه CHP با توان تولید 13.7مگاوات برق در شهرستان نجف آباد افتتاح شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۲    
با حضور دکتر قاضی عسکر معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولین محلی ، فاز دوم نیروگاه مقیاس کوچک محرک صنعت اصفهان به ظرفیت12مگاوات تحت پوشش شرکت برق منطقه ای اصفهان به بهره برداری رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از قوع زلزله 3 و شش دهم ریشتری در جنوب شهرستان خور و بیابانک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 12 نفر از ابتدای سال جاری تا کنون جان خود را بر اثر غرق شدگی در سدها، رودخانه ها و استخرهای کشاورزی استان از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به بارندگی در نوار شمالی و شرقی استان و مناطق بیابانی و کویری گفت: خسارات سیل در حوزه مسکونی، کشاورزی و راه ها 120 میلیارد تومان برآورد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: زلزله 3.5 ریشتری خور و بیابانک را لرزاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 11 نفر از ابتدای امسال تاکنون بر اثر حوادث غرق شدگی دراستان اصفهان جان باخته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: شرایط کاهش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان تا روز شنبه آینده به دلیل وزش بادهای گرم از سمت شرق و فعال شدن کانون های گرد و غبار ادامه دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با غرق شدن یک مرد 29ساله در سد قره قاچ در شهرستان سمیرم تعداد جان باختگان در اثر غرق شدگی 11 نفر رسید و علت آلودگی هوای اصفهان گردوخاک کویر سمنان و اردستان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام خبر غرق شدن مرد 29 ساله در مخزن سد سمیرم گفت: از ابتدای امسال 11 غرق شدگی در 17 حادثه در سطح استان رخ داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مهار آتش سوزی در بخشی از مراتع روستای "کلبعلی" شهرستان سمیرم خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون هزار و 230 مرکز استخراج رمزارز در استان اصفهان شناسایی شده است و شش هزار و 800 دستگاه ماینر معادل توان 17 هزار مگاوات برق ضبط و جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با محوریت انتخاب نجف آباد به عنوان پایتخت ایثار و شهادت در استانداری اصفهان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 115 هکتار از مراتع این استان از ابتدای سال تاکنون و بیشتر در مناطق جنوبی و غربی طعمه حریق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وقوع تندباد لحظه ای در اصفهان منجر به خیزش باد و گرد و خاک و کاهش دید و کیفیت هوا، غبارآلودگی، احتمال آسیب به سازه های موقت و گلخانه ها، شکسته شدن درختان فرسوده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: محیط زیست کشور باید نفس تالاب گاوخونی را که آخرین نفس هایش را می کشد، به آن برگرداند.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی اقتصادی استانداری اصفهان گفت: تکمیل چرخه تولید در بخش های مختلف برای رشد اقتصادی کشور لازم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: خط اضطراری سامانه دوم آبرسانی این استان با ظرفیت 1.8 متر مکعب آب در ثانیه مرداد امسال به بهره برداری می رسد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کم بارشی اصفهان درپانزده سال اخیر بی سابقه است و پیش بینی می شود بارشهای پاییزه هم با تاخیر آغاز شود.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: استقرار صنایع سبز، کم آب بر و دانش بنیان از اولویت های اقتصادی استان است که در تدوین طرح "منطقه ویژه علم و فناوری استان" به آن توجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۸    
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه اگر شبکه رهتاب نبود، امروز قیمت مرغ در بازار بسیار بالا و متنوع بود، گفت: در حال حاضر با کمبود مرغ مواجه هستیم که بخشی از این اتفاق به دلیل یارانه ای بودن نرخ مرغ و بخشی از آن به سوء مدیریت برمی گردد.