یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۴:۳۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری اصفهان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تایید افزایش قیمت برنج داخلی و شرایط سخت مردم در خرید کالاهای اساسی، گفت: اگرچه برخی از اقلام و کالاهای اساسی تولید داخل است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست اعضا کارگروه تأمین آب صنایع استان اصفهان از خلیج فارس و دریای عمان به ریاست استاندار اصفهان و با حضور معاونین استاندار در استانداری اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان از معرفی فرماندار برخوار خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از سالم و بهداشتی بودن آب شرب گلپایگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان با بیان اینکه باید از ظرفیت همه سلیقه های سیاسی در راستای پیشرفت و آبادانی استان اصفهان استفاده کرد،گفت: به همین دلیل فرمانداران جدید باید مسائل حاشیه ای و حاشیه ساز پرهیز کنند و بیشترین وقت خود را برای جذب حداکثری در راستای خدمت صادقانه و بی منت به مردم صرف ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۳    
اصفهان_ایرنا_معاون اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بیشترین درخواست صنعتگران در کارگروه تسهیلات بانکی مهلت خواست برای بدهی بانکی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان ( پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان عنوان کرد در مدرسه آماده، دانش آموزان، کادر آموزش و پرورش، اولیا و ساکنین اطراف مدرسه باید در برابر حوادث آماده باشند تا بدانند قبل، حین و بعد از بحران چه اقداماتی انجام دهند و از همین رو باید درک و شناسایی خوبی از مخاطره داشته باشند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۲    
معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: شکلات و مطالبات را خود کشاورزان و بخش محیط زیستی را همه مسئولان در جریان هستند ما هم سعی می کنیم با مشورت خود صاحبان حق موضوع را دنبال کنیم که خوشبختانه تاکنون اتفاقات خوبی افتاده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
با شروع اعتراضات، نمایندگان اصفهان به حالت سکوت در آمدند و به صورت مشخص، در صفحات این نمایندگان در شبکه های اجتماعی، خبری از مطالبات کشاورزان و مردم اصفهان نبود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر محدودیتی به عنوان تعطیلی به دلیل آلودگی نداریم، اما ساعات کار صنایع آلاینده واقع در شعاع 50 کیلومتری اصفهان، کمتر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۶    
اصفهان-ایرنا-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تجهیز شهرها و روستاها برای مدیریت حوادث اقلیمی و پیشگیری از وقوع حوادث غیر مترقبه و کاهش خسارات ضروری است.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان اولویت امروز جامعه را اشتغال و ازدواج جوانان و معیشت خانواده ها دانست و گفت: خدمت کردن به مردم و ایجاد اشتغال و فرصت ازدواج برای جوانان جهاد فی سبیل الله است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری اصفهان گفت: تحول گرایی در شهر، افزایش رضایتمندی و تقویت حس زندگی، معیار سنجش مدیران شهری در این استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: با بهره گیری از تفکر انقلابی و جهادی در راستای بازگشت سرمایه های اجتماعی به بطن جامعه و جلب حمایت های مردمی می توان علاوه بر نجات کشور، تفکرات واگرایانه از انقلاب را به تفکرات همگرایانه با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بدل کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در حال حاضر بالغ بر 72/32 درصد از گروه هدف 12 تا 18 سال اصفهان دوز نخست واکسن کووید19 دریافت کرده اند. سیدرضا مرتضوی با اشاره به رویکرد جاری استانداری اصفهان در ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا اظهار داشت ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. استانداری اصفهان: تجمع دیروز غیرقانونی بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برای تجمع امروز در اصفهان هیچ مجوزی صادر نشده بود و این تجمع غیر قانونی بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به وجود 26 مخاطره در خوانسار، گفت: شهرداری خوانسار پیگیر جذب اعتبار برای ساماندهی رودخانه بزرگ شهر شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۰    
اصفهان آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به توافق کشاورزان با استانداری اصفهان برای جمع آوری چادرها از بستر رودخانه گفت: دشمنان به دنبال سوء استفاده از اعتراضات مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: سعی ما در مجموعه استانداری این است که بتوانیم در مسیر تسهیل و رفع موانع تولید حرکت کنیم.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
طی آیینی با حضور فیروزی پور نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی و علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان به همراه بخشدار قمصر و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، شهردار جدید قمصر معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان گفت: سید محمدرضا کاظمی طبا به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور شهری و شورای اسلامی استانداری اصفهان گفت: ما میراث دار گذشتگان هستیم و باید در امر توسعه با برنامه ریزی دقیق عمل کنیم. علی اصغر ذاکری در آئین تکریم و معارفه شهردار قمصر اظهار کرد: باید زمینه ای ایجاد کنیم تا در توسعه شهری با توجه به عدالت اجتماعی برنامه ریزی دقیقی را اجرا کنیم. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری اصفهان گفت: هیچ برخوردی با کشاورزان اتفاق نیفتاده است و بنابرصحبت بوده و مسئولان همه مدافع این هستند که حق و حقوق کشاورزان داده شده و حقی از آن ها ضایع نشود؛ کشاورزان از انقلابی ترین و جهادی ترین مردم ما هستند و حتما مطالبات آن ها در چارچوب قانون پیگیری خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استانداری اصفهان از شنبه شش آذر مصوبات استانی توافقنامه هفت بندی با کشاورزان را اجرایی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۴    
اصفهان-ایرنا- صبحگاه مشترک مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان اصفهان روز سه شنبه به مناسبت هفته بسیج در استانداری اصفهان برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
با حکم استاندار اصفهان، امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- با حکم سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، امیررضا نقش به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان منصوب شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم صبحگاه مشترک مدیران و مسئولان بسیجی ادارات کل استان اصفهان به مناسبت هفته بسیج با حضور فرماندهان نظامی، مدیران، مسئولان و کارمندان بسیجی ادارات در استانداری اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۵    
مراسم صبحگاه مشترک مدیران و مسئولان بسیجی ادارات کل استان اصفهان به مناسبت هفته بسیج با حضور فرماندهان نظامی، مدیران، مسئولان و کارمندان بسیجی ادارات در استانداری اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۸    
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: فرهنگ بسیجی به معنای خدمت بیشتر به مردم و تلاش روز افزون برای حل مشکلات و پیشرفت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۵    
معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: شخصی که ادعا می کند بسیجی است، ضمن اینکه ولایت مدار و با بصیرت است نیاز است که عمل او خدمت بی منت به مردم و گره گشایی از مردم باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۲    
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بسیج حرکتی فرهنگی است و در فرهنگ بسیجی اشرافیت و تبعیض جایی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بسیج حرکتی فرهنگی است و در فرهنگ بسیجی اشرافیت و تبعیض جایی ندارد و امروز دولت سیزدهم افتخار می کند که دولتی بسیجی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به احتمال تعطیلی کوره های آجرپزی، گفت: تا این لحظه هیچ مجوزی به هیچ صنعتی در اصفهان برای استفاده از سوخت دوم داده نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از همکاری دستگاه های اجرایی در طرح رزمایش زمستانی، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۶    
اصفهان-ایرنا-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: شبکه های بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی، تجارب، فرصت ها و چالش های دوران کرونا را برای مطالعات آینده مستندنگاری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان با بیان اینکه زاینده رود ریشه فرهنگ و تمدن اصفهان است،گفت: رویکرد مسئولان در دولت سیزدهم این است که به دور از حاشیه برای رفع مشکل اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه کشاورزان اجازه نمی دهند مطالبات آنها دستاویزی برای دشمنان شود، گفت: مردم و کشاورزان اصفهان در اجتماع آرام خود در 28 آبان ضمن بیان مطالباتشان، سیلی محکمی به گوش دشمنان داخلی و خارجی زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۳    
معاون سیاسی،امنیتی استانداری اصفهان گفت:مردم استان اصفهان با مردم استان های چهارمحال و بختیاری، یزد و خوزستان نه تنها مشکلی ندارند بلکه سال های سال برادرانه با یکدیگر مراوده داشتند و زندگی کردند و نمی توان بین مردمی که صدها سال است با یکدیگر زندگی کرده اند اختلاف انداخت ...
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به اتفاق سرپرست جدید فرمانداری، فرماندار سابق و برخی مسوولین شهرستان با حضور خود در گلزار شهدا ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.
معاونت امور زنان و خانواده   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۲    
ایجاد شده در تاریخ: شنبه 29 آبان 1400 - 7:36 آخرین ویرایش:شنبه 29 آبان 1400 - 7:57 مدیرکل اموربانوان وخانواده استانداری اصفهان گفت: درطی سفرسه روزه اعضای فراکسیون زنان مجلس به شرق اصفهان فرصت ها و چالش های شهرستان بررسی و بر بیمه قالیبافان و توسعه گردشگری تاکید شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مسوولان باید دغدغه دائمی رفع مشکلات معیشتی مردم را داشته باشند و پرداختن به حاشیه ها و مسایل غیرضروری از سوی آنها پذیرفته نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۹    
در مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان و جمعی از مسؤولان محلی، سید امیر جعفری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرضا -معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: مطالبات کشاورزان اصفهانی بحق است و یقینا برای حمایت از این قشر زحمتکش این خواسته ها را پیگیری خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۳    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه آب مشکل همه دنیا و کشورمان است، عنوان کرد: بی تدبیری ها، سوء مدیریت ها و کم لطفی ها مشکل آب را تشدید کرده است و مردم ما از این مشکل ناراحت هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سید امیر جعفری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا معرفی شد. امیر جعفری از طرف استانداری اصفهان به عنوان فرماندار شهرضا معرفی شده است و به زودی طی مراسم رسمی به این سمت منصوب می شود. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در استانداری اصفهان با حضور مسئولان اصفهان برگزار شد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ستاد پیگیری و هماهنگی فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست آقای صفری فرماندار و با حضور مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان و دیگر اعضاء برگزار گردید ...
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر شصتمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان به ریاست آقای صفری فرماندار و با حضور مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان و دیگر اعضاء برگزار گردید ...