چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۱۱Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت اقتصاد»

شادا   ۲۵ دقیقه پیش    
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر جشنواره ورزشی مدیران و کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان وزارت متبوع افتتاح شد.
سلام نو / سینا   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: موضوع حجاب از دید رئیس جمهور یک مساله فرهنگی و اجتماعی است.
صنایع   ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد از ورود هیئت مقررات زدایی به فاز نظارتی بر عملکرد دستگاه های صادرکننده مجوز خبر داد.
تجارت امروز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از ابرار اقتصادی؛ مولد سازی را از وزارت اقتصاد شروع کنیم.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: تسهیلات گیرندگانی که به دلیل بدهی، واحد مسکونی آن ها به تملک بانک ها درآمده می توانند با پرداخت اصل و سود بدهی خود و با شرایطی همچنان مالک واحد مسکونی خود شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شادا : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در پاسخ به مطلب مورخ 8/ 11/ 1401 روزنامه دنیای اقتصاد با عنوان بن بست اصلاحات اقتضایی اعلام کرد، اعمال مالیات بر عایدی سرمایه منجر به خروج سوداگران از بازارهایی که مستقیما با معیشت مردم ارتباط دارند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد نوشت: امروز با پیشنهاد وزارت اقتصاد و مساعدت بانک مرکزی، مصوب شد که بانک ها بتوانند بدون برگزاری مزایده، املاک مسکونی تملک شده در اختیار خود را (با شرایطی) در قبال تسویه بدهی، به مالک قبلی برگردانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه ای و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: مردم باید بتوانند تسهیلاتی که در کشور پرداخت می شود، به ویژه تسهیلات کلان را رصد و پیگیری کنند و اگر مسیر پرداخت درست نیست افشاگری اتفاق بیافتد و زیر ذره بین قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: به پیشنهاد وزارت اقتصاد و با مساعدت بانک مرکزی، کلیه بانک ها می توانند بدون برگزاری مزایده، املاک مسکونی تملک شده در اختیار خود را با شرایطی در قبال دریافت بدهی (نه قیمت روز) به مالکان قبلی برگردانند.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دکتر سید ذبیح اله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر وزارت امور اقتصادی و دارایی، در جلسه این ستاد بر اهمیت تبیین و تشریح عملکرد وزارت اقتصاد برای مردم در دهه مبارک فجر تاکید کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۶    
مدیرکل شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: امسال طی دو فاز ( مهر و دی ماه) صورت های مالی شرکت های دولتی که حسابرسی شده بودند، منتشر شد. در فاز اول 396 مورد و فاز دوم 207مورد (در مجموع 603 مورد) صورت مالی شرکت های دولتی و تحت کنترل دولت غیربورسی در کدال انتشار پیدا کرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
شفافیت اقتصادی را ساده ترین و ارزان ترین راه برای اقتصاد سالم تعریف کرده اند؛ در ابتدای این مسیر باید داده هایی که نقش کلیدی و اصلی در رقم خوردن شفافیت اقتصادی دارند، به صورت عمومی منتشر شده و دسترسی برای اسناد غیرمحرمانه، گسترده تر شود تا اولین گام ها برای پیمودن مسیر شفافیت اقتصادی برداشته شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: شبکه بانکی به هیچ وجه در حال حاضر منعی برای اعطای تسهیلات خرد ندارد، ولی محدودیت هایی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد ده ها هزار متر زمین بلااستفاده دولت، خود دلیلی بر ضرورت اجرای مصوبه مولدسازی دارایی های دولت است.
دکتر خاندوزی در نشست پیگیری رفع موانع تولید و سرمایه گذاری با انجمن ها و تشکل های فعال اقتصادی کشور اظهار داشت: تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های وزارت اقتصاد برای ارتقاء صادرکنندگان و تولیدکنندگان کشور استفاده کنیم.
معاون بانکی وزیر اقتصاد با اشاره به پرداخت 3 هزار همت تسهیلات جدید تا آذر ماه سال جاری گفت: حدود 2500 همت از این تسهیلات جدید مربوط به کسب و کارها است و 477 همت یعنی حدود 16 درصد مربوط به مصرف کننده نهایی و خانوارها است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفته که دولت مبارزه با پولشویی را به شکل جدی دنبال می کند و از شناسایی تعداد قابل توجهی مظنون جدی خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۱    
دومین جلسه ستاد پیگیری رفع موانع سرمایه گذاری و تولیدی با انجمن ها و تشکل های فعال اقتصاد کشور با حضور سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی، عصر امروز دوشنبه 10 بهمن ماه 1401 در محل وزارت اقتصاد و دارایی برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تشتت آرا میان شورای رقابت، وزارت صمت، وزارت اقتصاد و سازمان بورس باعث شده است تا التهاب در روزهای اخیر به اوج برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پایش کسب و کار در حاشیه نشست رفع موانع تولید و سرمایه گذاری که امروز در وزارت اقتصاد برگزار شد گفت : طرح تسهیل مجوز ها بر مانع زدایی از تولید متمرکز می شود
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد از شناسایی 4600 فرد مظنون به پولشویی خبر داد و گفت: در حالی که بسیاری از قوانین مبارزه با پولشویی تا پیش از دولت سیزدهم بر زمین مانده بود، در دولت سیزدهم تمرکز بر اجرای قوانین در این حوزه بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس اعلام کرد: جلسه شورای رقابت و وزیر اقتصاد درباره عرضه خودرو در بورس به دلیل عدم حضور و به حد نصاب نرسیدن برگزار نشد.
آنا / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل واردات گمرک ایران بخشنامه سود بازرگانی علی الحساب خودروهای وارداتی را به گمرکات اجرایی ابلاغ کرد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
صنعت ماشین- پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که سید احسان خاندوزی ، وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز (یکشنبه) در جلسه ای مهم پیگیر رفع نگرانی سهامداران و احقاق حقوق آنها خواهد بود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: سال جاری طی دو فاز صورت های مالی شرکت های دولتی که حسابرسی شده بودند، در کدال انتشار پیدا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۲۴    
رضا نیازمند : در آن موقع من در ضمن اینکه معاون وزارت اقتصاد بودم، بازرس دولت در بانک توسعه صنعتی و معدنی هم بودم. بدین جهت قول دادم که خودم وامی از بانک توسعه صنعتی و معدنی برای شرکت ماک بگیرم تا شرکت بتواند نخستین کارخانه کامیون سازی را طبق ضوابط وزارت اقتصاد در ایران تاسیس کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
ششمین نشست شورای اطلاع رسانی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی بانک صادرات ایران و حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: تسهیلات و حمایت باید هدفمند باشد و تنها پرداخت تسهیلات کار ساز نخواهد بود.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سوالاتی از وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد راهکار وزارت اقتصاد برای حل کاهش ارزش نقدینگی سرمایه پرسیده شد.
آنا / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: امسال برای اولین بار شناسایی شرکت های دولتی را در دستور کار قرار دادیم این شرکت ها در حال شناسایی است که تعداد آن ها بیش از یک هزار شرکت است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، " دکتر محمدطیب صحرایی" در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه که با حضور وبیناری دکتر ذبیح اله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع و و عابدی نژاد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
طبق اظهارات رییس سازمان خصوصی سازی مسوولیت دبیرخانه هیات عالی مولدسازی دارایی های دولت و نیز اجرای عملیات مولدسازی بر عهده وزارت اقتصاد است و وزیر اقتصاد این وظیفه را به سازمان خصوصی سازی تفویض کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه تصمیمات مولدسازی دارایی های دولت در اتاق شیشه ای گرفته می شود، توضیحاتی را درباره این مصوبه ارائه کرد.
وزیر اقتصاد در نشست با مدیران عامل بانکهای دولتی که صبح امروز در وزارت اقتصاد برگزار شد، ضمن تاکید بر اهمیت رعایت سقف های ترازنامه ای تعیین شده از سوی بانک مرکزی توسط بانکها ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: طرح مدیریت استعداد در وزارت خانه کلید خورده و به زودی به استان ها هم تعمیم داده می شود.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی اقتصاددانان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاون اقتصادی رییس جمهور و رئیس کل سازمان خصوصی سازی درباره مولدسازی دارایی های دولت در وزارت اقتصاد برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در پایان هفته یک نامه منتشر شد که حاکی از پیشنهادات کارگروه مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس و وزارت اقتصاد به دولت بود. پیشنهاداتی که قرار است در صحن مجلس مطرح شود و برای بورسی ها سیگنال مثبت تلقی می شود.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سید عباس حسینی، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد با اشاره به دوگانه افزایش تورم و رشد تسهیلات دهی بانک ها، برنامه ریزی برای حل این دوگانه با کنترل ترازنامه بانک ها را مورد تأکید قرار داد و گفت ...
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز ملی بهبود محیط کسب وکار اعلام کرد: با اتصال پروانه های کسب به درگاه ملی مجوزها، سهم اتصال مجوزها به 89 درصد کل مجوزهای کشور رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
کارگروه مشترک مجلس و سازمان بورس با نامه ای به وزیر اقتصاد پیشنهادها را ارسال کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اسکندری مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد گفت: اگر مردم شکایت و گزارشی از تخلف بانک ها در بخشنامه های ابلاغی دارند می توانند شکایت خود را در سایت وزارت اقتصاد در قسمت بازرسی بارگذاری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دستورالعمل نحوه سنجش میزان تعامل و هماهنگی دستگاه های وابسته به وزارت اقتصاد با ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها ابلاغ شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پول پاشی ارزی و بی برنامگی در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی چه سیاست اقتصادی است، آیا توزیع ثروت به ثروتمندان نیست؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: جلوگیری از فرار مالیاتی و شفاف سازی وضعیت پرداخت مالیات، انتشار صورت های مالی شرکت های دولتی، ساماندهی مالیات بر خانه های خالی و الزام بانک ها به دست برداشتن از بنگاه داری، چهار اقدام مهم وزارت اقتصاد در دولت سیزدهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
در آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران رسم درستکاری که با حضور دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور و خاندوزی وزیر اقتصاد برگزار شد،ازمدیرعامل شرکت مس به عنوان یکی از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران در آئین رسم درستکاری وزارت اقتصاد و دارایی تقدیر شد.