چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۳۴Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت اقتصاد»

پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، داود عزیزی چهارشنبه شب در گفت و گویی اظهار داشت: همچنان در خدمت فدراسیون تنیس هستم تا دست در دست اهالی این رشته، کارها و برنامه های نیمه تمام را به اتمام برسانم. ...
پارس فوتبال   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تنیس پست جدید خود در وزارت امور اقتصاد و دارایی را نپذیرفت و اعلام کرد که می خواهد کارش را در تنیس ادامه دهد. به گزارش ایسنا، داودی عزیزی به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی منصوب شده بود که تصمیم گرفت این سمت را نپذیرد و در تنیس بماند. ...
رئیس فدراسیون تنیس گفت: همچنان در خدمت فدراسیون تنیس هستم تا دست در دست اهالی این رشته ، کارها و برنامه های نیمه تمام را به اتمام برسانم
شادا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سید عباس حسینی را به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی این وزارتخانه منصوب کرد.
وزیر اقتصاد در حکمی سید عباس حسینی را به عنوان معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی این وزارتخانه منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وضعیت بازار سرمایه نشان می دهد دولت برنامه ای برای ساماندهی بورس و نجات سرمایه های مردم ندارد.
شادا   ۶ ساعت پیش    
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: نقشه راه وزارت اقتصاد نیازمند کمک و ریل گذاری دولت و مجلس است.
598   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه 598، همشهری از حذف دلار 4200 تومانی خبر داده است: 100 هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر اختصاص می یابد. این خبری است که معاون وزیر اقتصاد اعلام کرده و به نظر می رسد این گزاره پیشنهادی وزارت اقتصاد برای جبران فشار ناشی از حذف ارز ترجیحی در بودجه سال آینده باشد ...
رئیس فدراسیون تنیس در مورد حضورش در وزارت اقتصاد و دارایی و شائبه های به وجود آمده واکنش نشان داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت اقتصاد با حذف ارز 4200 تومانی بیش از 100 هزار میلیارد تومان در سال بعد برای حمایت در نظر گرفته خواهد شد که در صورت توزیع این اعتبار بین 80 میلیون یارانه بگیر یارانه نقدی 45 هزار تومانی امسال امکان افزایش تا 150 هزار تومان را خواهد داشت.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
بدنبال اجتماع سه روزه کارکنان تعاونیهای سهام عدالت شهرستانهای کشور در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و تعاونی کار، روز گذشته شورای عالی بورس جلسه ای به منظور بررسی مشکلات کارکنان تعاونی های سهام عدالت تشکیل داد.
آفتاب نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت اقتصاد با حذف ارز 4200 تومانی بیش از 100 هزار میلیارد تومان در سال بعد برای حمایت در نظر گرفته خواهد شد که در صورت توزیع این اعتبار بین 80 میلیون یارانه بگیر یارانه نقدی 45 هزار تومانی امسال امکان افزایش تا 150 هزار تومان را خواهد داشت.
شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۲    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم و نهم نقشه راه وزارت اقتصاد با تاکید بر واقع بینانه بودن نقشه راه رشد غیر تورمی اقتصاد تاکید کرد و گفت: اقدام وزارت اقتصاد در نوشتن نقشه راه بدون در نظر گرفتن تحریم را شجاعانه است.
شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی نقشه راه وزارت اقتصاد را نیاز امروز کشور دانست و آن را به جراحی اولیه اقتصاد تشبیه کرد و گفت:از وزارت اقتصاد برای ریل گذاری خوبی که در بخش های مختلف اقتصادی از جمله بانک،تورم،خلق پول،کسب و کار...انجام داده است تشکر میکنم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش "باسخنگویان" در خصوص وزارت اقتصاد و دارایی با فرشاد فتوت مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت اقتصاد و دارایی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۰    
رئیس فدراسیون تنیس که به تازگی به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد منصوب شده تا زمانی می تواند در مسئولیت ورزشی خود فعالیت کند که حکم رسمی را دریافت نکرده باشد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۷:۴۰    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فتوت از دستور وزیر اقتصاد به مرکز عالی دادخواهی مالیاتی گفت و عنوان کرد: در این دستور تاکید شده است این مرکز موظف است شکوائیه های مالیاتی کارآفرینان و تولیدکنندگان را حداکثر ظرف 10 روز یا بررسی اولیه انجام دهد و یا حکم نهایی صادر کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: ارز فردایی در فضای مجازی به شدت بر التهاب بازار ارز موثر است و باید بانک مرکزی و وزارت اقتصاد نسبت به برخورد با آن اقدام کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در نشست با دانشجویان گفت: در ماه های آینده به شکل مشهودی گره های اقتصادی آینده باز خواهد شد؛ اما فراموش نکنیم به ثمر نشستن اقدامات ما در وزارت اقتصاد اندکی تحمل و صبر می خواهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان - داود عزیزی که 11 خرداد سال گذشته به عنوان رییس فدراسیون تنیس انتخاب شد و در حالی که فقط یک و سال و نیم از دوران ریاست چهار ساله اش در در این فدراسیون گذشته در وزارت اقتصاد و دارایی پستی جدید گرفت و به این ترتیب باید منتظر خداحافظی عزیزی از فدراسیون تنیس در چند ماهه آینده باشیم. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۰    
مشاور وزیر اقتصاد در حوزه اقتصاد اسلامی در ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان قم، به تبیین راهکارهای تعامل واحدهای استانی وزارت متبوع از ظرفیت علمی- تحقیقی حوزه علمیه قم پرداخت.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خاندوزی در با دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی گفت: در ماه های آینده به شکل مشهودی گره های اقتصادی آینده باز خواهد شد. به ثمر نشستن اقدامات ما در وزارت اقتصاد اندکی تحمل و صبر می خواهد. با تیم مدیریتی تحول گرا مشکلات اقتصادی را حل خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر اقتصاد در دیدار با نمایندگان تشکل های دانشجویی گفت: سه سال و نیم از جنگ اقتصادی گذشت و تصمیم مهمی در این جنگ در دولت قبل اتخاذ نشد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون تنیس در وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس انتخاب شد. داود عزیزی که در حال حاضر ریاست فدراسیون تنیس را بر عهده دارد، با حکم وزیر امور اقتصاد و دارایی به عنوان سررست معاونت حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهیه مسکن مناسب مدت هاست که به یکی از اساسی ترین مشکلات مردم تبدیل شده است؛ متقاضیانی که برای رسیدن به خواسته شان موانع و مشکلات زیادی را پیش روی خود می بینند.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: رییس فدراسیون تنیس در وزارت امور اقتصادی و دارایی صاحب پست شد. داوود عزیزی 11 خرداد سال گذشته به عنوان رئیس فدراسیون تنیس انتخاب شد و در شرایطی که عمر ریاست او در فدراسیون تنیس به 2 سال نرسیده است، در وزارت اقتصاد و دارایی صاحب پست شد. ...
از آنجایی که بانک مرکزی نقش اصلی را در تعیین نرخ تسعیر ارز در بودجه ایفا می کند، سازمان بورس می تواند با هدف ساماندهی به سهام گروه بانکی از طریق تعیین مناسب نرخ تسعیر ارز یا اخذ مالیات بانک ها بر مبنی نرخ تسعیر بجای نرخ نیمایی، اقدامات موثری را در کارگروهی که به تازگی با بانک مرکزی تشکیل داده ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
خزانه دار کل کشور نقش مهم حسابدارن در نظام بودجه ریزی کشور را تشریح کرد. *** استفاده از حسابداران در بودجه ریزی به گزارش صنایع ، رحمت اله اکرمی در همایش روز حسابداری که در وزارت اقتصاد برگزار شد، اظهار کرد: ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳    
شماری از کارکنان تعاونیهای سهام عدالت شهرستانهای کشور در ادامه تجمعات روز گذشته، امروز نیز اعتراض صنفی برگزار کردند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۴۷ سایت دیگر  
پیشنهاد وزارت اقتصاد برای اعمال 5 درصد معافیت مالیاتی واحدهای تولیدی، در جلسه هیات دولت به تصویب رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال ارسال نامه ای از وزیر اقتصاد به رئیس اتاق ایران مقرر شد بخش خصوصی مشکلات خود را که در حیطه وظایف وزارت اقتصاد است، شناسایی و در اختیار این وزارت خانه قرار دهد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: نظارت مالی یکی از ارکان اداره درست اقتصاد است و وزارت اقتصاد در دوره جدید مسرّ است بهتر از گذشته نظارت مالی را پیگیری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
المانتیور نوشت: مجموعه نقشه راه اقتصادی جدید وزارت اقتصاد ایران، اهداف ارزشمندی دارد و ایران این پتانسیل را دارد که صادرات غیرنفتی را از 35 میلیارد دلارِ فعلی، به 70 میلیارد دلار برساند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به موجب ماده 35 طرح تامین مالی و جهش تولید، سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و دستگاه های ذیربط مکلف شدند برای اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی و پروژه های جدید از ظرفیت مشارکت عمومی استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که اکثر معاونت های وزارت اقتصاد تعیین تکلیف شده اند، تنها گمرک ایران است که همچنان وضعیت مشخصی ندارد، این در شرایطی است که این دستگاه حاکمیتی درگیر مسائل متعددی از جمله دستگیری کارکنان یکی از گمرکات مرزی و ترخیص های غیرقانونی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه عملکرد نظام بانکی نباید منجر به خلق پول بی ضابطه شود، گفت: وزارت اقتصاد در تدوین سند تحول نظام بانکی نقشی نداشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مدافع فعالیت های اقتصادی در بستر فضای مجازی است، به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای حل مشکل اینماد تذکر داد ...
در حالی که هنوز تکلیف قیمت خودرو های داخلی مشخص نشده و ستاد تنظیم بازار تصمیم نهایی خود را در این مورد اعلام نکرده، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از احتمال عرضه برخی محصولات خودرو سازان در بورس صحبت به میان آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز شماری از کارکنان شاغل در دفاتر سهام عدالت به دلیل نامشخص بودن وضعیت شغلی و مطالبات معوقه خود تجمع صنفی برپا کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس مدافع فعالیت های اقتصادی در بستر فضای مجازی بوده و همه تلاش ما تقویت این حوزه است به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای حل مشکل اینماد و حمایت از فعالان کسب و کارها در فضای مجازی تذکر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس نقشه راه رشد غیرتورمی که توسط وزارت اقتصادتدوین شده، یکی از راهکارهای اصلی تامین مالی پروژه های پیشران اقتصادی استفاده از منابع بانک ها برای سرمایه گذاری مشروط وبازمانبندی خروج ازاین پروژه ها است که با دو حکم قانون رفع موانع تولید در تضاد است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت اموال و دارایی های دولت وزارت اقتصاد از شناسایی بیش از 2 هزار و 600 ملک مازاد دولتی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از نهایی شدن تمدید قانون تسهیل تسویه سود بانکی، معروف به حذف سود مرکب تا پایان اسفند ماه امسال خبر داد.
سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد گفت: تسهیلات قرض الحسنه ای برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها در نظر گرفته شده که شامل سرپرستان خانوار فاقد شغل و درآمد ثابت می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سید احسان خاندوزی امروز در بیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه با عنوان نقش بیمه در رونق اقتصادی با محوریت تحول دیجیتال ضمن تبریک روز بیمه به فعالان صنعت بیمه گفت: چند سرفصل مهم را خواهم گفت و گمان می کنم در جمع متخصصان این صنعت فرصت خوبی برای هماهنگی راهبرد های صنعت بیمه وجود دارد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: تحول واقعی فقط جابجایی مدیران اجرایی نیست. تحول بنیادین، تغییر در نظریه ها و نظریه پردازان است. حضور برخی نسخه پیچان نئولیبرال دولت قبل در جلسات وزارت اقتصاد و تاثیر آنها بر اسناد تحول اقتصادی و بانکی دولت جدید، نگران کننده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروی قدس یک نیروی نظامی یا یک نیروی اطلاعاتی یا یک نیروی خدمات رسان یا یک نیروی دیپلماتیک یا یک نیروی اقتصادی یا یک نیروی سیاسی نیست. برای همه این ها سازمان هایی مثل ارتش، وزارت اطلاعات، وزارت بازرگانی، وزارت خارجه، وزارت اقتصاد و وزارت کشور وجود دارد. نیروی قدس باید همه این ابعاد را دربر بگیرد
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک صنعت و معدن بر اساس تخصص و نوع ماموریت منحصر به فرد خود می تواند با حمایت از رشد تولید و کارآفرینی، نقشی کلیدی در اجرای برنامه های کلان کشور همچون نقشه راه رشد غیر تورمی وزارت اقتصاد داشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مرادپور، سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد گفت: تسهیلات قرض الحسنه ای برای بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها در نظر گرفته شده که شامل سرپرستان خانوار فاقد شغل و درآمد ثابت می شود.