چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۴۷Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر در دستگاههای دولتی پیگیری شود. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تبدیل وضعیت نشدن نیرو های ایثارگران بانک مهر ایران گلایه کرد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری تهران با اشاره به اجرایی شدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری تهران از ادامه روند تبدیل وضعیت کارکنان حجمی دارای شرایط ایثارگری در چهارچوب دستورالعمل ابلاغی خبر داد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میثم لطیفی گفت: تکلیف قانونی هر دستگاهی است که کار تبدیل وضعیت ایثارگران را انجام بدهد، اما اینکه دستگاه ها چرا اینکار را نمی کنند مسوولش ما نیستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس با انتقاد شدید از دولت به دلیل عدم پیش بینی اعتبار لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی خانواده های ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده گفت: عدم تبدیل وضعیت استخدامی خانواده ایثارگران ، خیانت در حق آنهاست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار ایثار و مقاومت در هفته ای که گذشت را در این بسته خبری بخوانید.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۰    
بازتاب ایلام/به دنبال تبدیل وضعیت ایثارگران واجدالشرایط شاغل در پتروشیمی ایلام، جمعی از این پرسنل با انتشار متنی قدرشناسانه، از همه دست اندرکاران و عوامل دخیل در فرایند تبدیل وضعیت شان، مراتب تقدیر و تشکر خود را به شرح ذیل ابراز داشتند:
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۸    
بازتاب ایلام/به دنبال تبدیل وضعیت ایثارگران واجدالشرایط شاغل در پتروشیمی ایلام، جمعی از این پرسنل با انتشار متنی قدرشناسانه، از همه دست اندرکاران و اعضاء کمیته تبدیل وضعیت ایثارگران، به شرح ذیل تقدیر و تشکر کردند:
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۱    
مدیرکل بنیاد شهید استان سمنان با بیان اینکه در طول سال یک هزار یادگاری شهید در استان سمنان برگزار می شود،گفت: بیش از یک هزار نفر از ایثارگران این استان امسال تبدیل وضعیت شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: برخی سازمان ها در استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد کارشکنی می کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۳    
منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران امروز اعلام کرد: از حدود 12 هزار نفر از مشمولین طرح تبدیل وضعیت ایثارگران تاکنون برای 8 هزار نفر احکام پیمانی صادر شده است و فرایند تبدیل وضعیت بقیه مشمولین نیز با سرعت در حال پیگیری است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۴    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس قانون تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران را مقطعی عنوان کرد و از وجود فرصت برای ایثارگرانی که تبدیل وضعیتشان سال گذشته ناتمام مانده است خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران از تلاش برای تامین اعتبار جهت استخدام بیشتر فرزندان شهدا و جانبازان پس از شرکت در آزمون خبر داد و گفت:3 میلیون نفر در کشور تحت پوشش بنیاد هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان، 30 دغدغه مورد انتظار از مدیریت شهری را به تفصیل برشمرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
تهران (پانا) - رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران بر ضرورت تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شهرداری تاکید کرد. سوده نجفی با تأکید بر تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شهرداری، خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف رانندگان خودروسرویس نیز ضروری است و باید اعلام شود که مشمول تبدیل وضعیت می شوند یا خیر؟ ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سوده نجفی صبح امروز در صحن علنی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود از معاون منابع انسانی شهردار تهران خواست موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران و را تعیین تکلیف کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با ارایه آماری از تبدیل وضعیت ایثارگران در صنعت نفت تاکید کرد که بر اساس رایزنی صورت گرفته با دیوان عدالت اداری، این قانون برای کسانی که تا 30 بهمن 1400 مشمول می شوند، اجرا خواهد شد و فرزندان ایثارگر نگران نباشند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
فاش نیوز - جمعی از ایثارگران سراسر کشور با ارسال نامه ای به شورای نگهبان خواستار تمدید قانون تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران شدند. بر اساس این گزارش در نامه ایثارگران سراسر کشور خطاب به شورای نگهبان آمده است: حضرت آیت ا... احمد جنتی دبیر محترم شورای نگهبان با سلام و تحیات الهی؛ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر گفت: از شهرداری می خواهم نسبت به جمع بندی و تعیین تکلیف تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری اقدام کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با تاکید بر اینکه افرادی که هنوز در شهرداری تهران به عنوان نیروهای ایثارگر تبدیل وضعیت نشده اند یا نقص مدرک دارند یا ابهام در قرارداد و یا دیوان عدالت اداری اجازه این کار را نداده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران درباره تبدیل وضعیت ایثارگران توضیحاتی ارائه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نیروهای علمی و کاربردی شهرداری تهران با توجه به مصوبه قانونی شورای ششم این شهر می توانند تبدیل وضعیت شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه جای نگرانی برای تبدیل وضعیت افراد باقی مانده در وزارت نفت که مشمول قانون ایثارگری می شوند وجود ندارد، گفت: از 28 هزار نفری که در وزارت نفت مشمول قانون ایثارگری می شوند فعلا تعداد 10 هزار نفر تبدیل وضعیت شدند و 18 هزار نفر باقی مانده در مراحل تبدیل وضعیت هستند لذا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در وزارت نفت براساس آمار کسب شده 28 هزار نفر مشمول تبدیل وضعیت ایثارگران شده که 10 هزار نفر آنها اکنون تبدیل وضعیت شده و 18 هزار نفر دیگر در حال طی کردن مراحل هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سیداحمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نیرو های علمی و کاربردی در شهرداری تهران به دلیل مصوبه قانونی که شورای شهر گذرانده می توانند تبدیل وضعیت شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت: 3 هزار و 200 نفر تبدیل وضعیت شدند و هیچکس از نیروهای خدمات اداری و هادیان شهر وجود ندارد که تبدیل وضعیت نشده باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به تبدیل وضعیت 1300 نفر ایثارگر از ابتدای سال تاکنون بر ضرورت تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی تاکید کرد
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای بخشنامه مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران مشمول ماده 2 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تعداد پنج هزار و 83 نفر از جامعه هدف این مجموعه تثبیت شغلی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت:در راستای تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران، 5 هزار و 83 نفر از فرزندان این عزیزان در طول سال های 1399 و 1400 و 1401 در ادارات استان تبدیل وضعیت استخدامی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: تا یک سال آینده در لرستان قبر شهیدی نداریم که ساماندهی نشده باشد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: دستگاه های اجرایی لرستان مکلف به تبدیل وضعیت جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند و دستگاه هایی که در این حوزه کوتاهی کرده باشند به مردم معرفی خواهند شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خواستار دائمی شدن اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از قوانینی که سال هاست جامعه ایثارگری را چشم انتظار اجرا شدنش گذاشته قانون تبدیل وضعیت استخدامی آنها است، قانونی که اجرایش به دو سال نکشید و متوقف شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
فاش نیوز - وقتی با آمار های آشفته، جامعه را دچار التهاب می کنید و ایثارگران را در برابر مردم قرار می دهید و سپس از تریبون های رسمی اشک تمساح می ریزید تا خود را حامی ایثارگران نشان دهید، مراقب باشید در کدام زمین بازی می کنید ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: پایان فروردین ماه 1402 آخرین فرصت تبدیل وضعیت ایثارگران است و همه مدیران باید در صورت محرز بودن مشمولیت کارکنان دستگاه متبوع خود از لحاظ قرارداد و گواهی ایثارگری نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران تا این زمان اقدام کنند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اجرای 112 برنامه در قالب دو هزار و 200 فعالیت در استان البرز گفت: ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران یکی از این برنامه ها بود که در بعضی از دستگاه ها به کندی و در برخی دیگر به خوبی انجام شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
محمدرضا عارف، رئیس کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران در نامه ای به رییس جمهور از آن چه فشار به دانشگاهیان خوانده گلایه کرد.عارف در نامه خود به مصدایق جاری فشار به اساتید نظیر قطع یا محدود شدن حقوق استادان به دلیل اظهار نظر ، اخراج برخی از اعضای هیأت علمی ، بازنشسته شدن اجباری حذف دروس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت روستای چوکام در شهرستان خمام به شهر چوکام در نامه ای از سوی وزیر کشور به استاندار گیلان اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: پیرو هماهنگی های صورت گرفته با وزرات بهداشت مجوز استخدام 70 نفر از پرسنل مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگران اخذ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: تمام نیروهای ایثارگر دستگاه های اجرایی استان اردبیل تبدیل وضعیت شده و به استخدام رسمی درآمده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روستای طاهرگوراب در شهرستان صومعه سرا پس از سال ها چشم انتظاری مردم منطقه با پیگیری های نماینده شهرستان به شهر تبدیل وضعیت شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نفت آنلاین در واکنش به اقدامات منابع انسانی وزارت نفت برای کارکنان صنعت نفت توییتی را منتشر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل بنیاد شهید ایلام گفت: همزمان با آغاز هفته بزرگداشت شهدا، برنامه “سلام شهید” در قالب طرح سپاس در سراسر استان برگزار می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۴    
اول اسفند، نمایندگان مجلس در جلسه علنی، جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را با اکثریت قاطع به تصویب رساندند. این طرح یک ماده واحده و 9 تبصره دارد ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز- سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس یازدهم از مکلف بودن دولت و دستگاه های دولتی برای به سرانجام رساندن و اتمام قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در سال 1402 خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار مازندران: 90 درصد طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی استان عملیاتی شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۱    
فاش نیوز - تمدید بخشنامه و مصوبه تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران؛ با سلام احتراماً به موجب بخشنامه شماره 13758 مورخ 1400.3.19 سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه کشور و حسب قانون بودجه سنوات 1400 و 1401 در خصوص ماده و بند تبدیل وضعیت ایثارگران ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با تمدید اجرای تبدیل وضعیت ایثارگران در سال آینده مخالفت کردند. با مصوبه سال گذشته 60 هزار نفر در نوبت استخدام هستند که منبعی برای آن ها وجود ندارد و همین طور هم به این تعداد اضافه می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تمدید اجرای تبدیل وضعیت ایثارگران در سال آینده مخالفت کردند.