دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۰۸Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی روزنامه دنیای اقتصاد دیروز در سرمقاله خود نوشت: در خلال بیست و یکمین نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای که به میزبانی شهر دوشنبه، پایتخت تاجیکستان برگزار شد، پس از ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز امروز یکشنبه 28 شهریور با حضور رئیس و اعضای شورای شهر در عمارت شهرداری تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی مصوبات کمیسیون ارزیابی، تحقیق و نظارت شورای اسلامی کلانشهر تبریز در صحن علنی شورا صورت گرفت و در این بررسی قطع همکاری با مستخدمین جدید شهرداری تبریز و غیر قانونی بودن برخی تبدیل وضعیت ها و کن لم یکن شدن این تبدیل وضعیت ها مورد بحث قرار گرفت.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری آزمون تبدیل وضمعاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از آزمون تبدیل وضعیت کارکنان این شرکت خبرداد . به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه 35 درصد پرستاران نیروی شرکتی هستند، گفت: در حالی که با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم و نیاز به جذب نیرو داریم ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۹    
وزیر بهداشت گفت: با کمک نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون های تلفیق و برنامه بودجه می توان این مشکلات را برطرف کرد و نباید شرمنده نیروهایی شویم که شبانه روز در اورژانس ها و بخش های مختلف بیمارستانها با خستگی و رنگهای پریده فعالیت دارند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰    
شوشان - شهرام احمدی: به یاد دارم وقتی میخواستم در آزمونی شرکت کنم، ماه ها زندگی ام صرف مطالعه منابع آزمون میگذشت و در این مدت زندگی شخصی ام بنحوی تحت شعاع قرار گرفت که دیدن نزدیکان و پیگیری امور شخصی و انجام امور خانواده را هم در حاشیه قرار می داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت شغلی نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت نیازمند تعیین تکلیف و ساماندهی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد با بیان این که بین 25 تا 30 درصد کارمندان تمام وقت مدارس سما، تبدیل وضعیت خواهند شد، گفت: این همکاران حدود 600 تا 700 نفر خواهند بود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۳    
وزیر نفت امروز در سفر به اهواز از دستگاه 25 فتح شرکت ملی حفاری ایران بازدید کرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: فرآیند تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری تهران به کندی پیش می رود و شورای شهر پیگیر وضعیت ایثارگران و خانواده شهدا در شهرداری تهران است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایثارگران شرکتی مخابرات در بیانیه ای نسبت به خلف وعده های مدیران انتقاد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان درباره تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی همدان گفت: این افراد با سلامت مردم در ارتباط هستند و امروز که فرهنگ ایثار و شهادت در علوم پزشکی است امیدواریم قدمی برای تبدیل وضعیت آنها اتفاق بیفتد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۶    
امروز مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری اطلاعیه جدیدی درباره تبدیل وضعیت ایثارگران آموزش و پرورش منتشر کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۳    
فرآیند جذب مشمولان ایثارگر تا پایان سال در وزارت نفت دولت سیزدهم نهایی خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در منابع انسانی در خصوص روند تبدیل وضعیت پذیرفته شدگان آزمون های توانمندسازی پرسنل قراردادی مدت موقت نفت توضیحاتی را ارائه داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به نگاه مثبت وزارت نفت دولت سیزدهم نسبت به جذب نیروهای انسانی در قالب قراردادهای کاری موجود، گفت: کارکنان قراردادی مدت موقت و مشمولان ایثارگر صنعت نفت اطمینان خاطر داشته باشند که تعهدهای مرتبط با تبدیل وضعیت این کارکنان ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس 30 طرح را که توسط هیات رئیسه اعلام وصول شده و 24 مورد آن ها فوریت داشته را قرائت کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۳    
طی ابلاغی از سوی سید رضی آقا سیدی مدیرکل تعالی سرمایه انسانی و توسعه رفاه جهاددانشگاهی به محمد دل پسند رئیس جهاددانشگاهی هرمزگان مجوز تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی غیر هیات علمی 18 جهادگر این واحد ابلاغ شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۶    
سیمبانان در کمپینی خطاب به وزیر نیرو، خواستار تبدیل وضعیت و عقد قرارداد دائم شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه تعدادی از نیروهای فعال در پزشکی قانونی کشور نیروهای قراردادی هستند، گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در پزشکی قانونی با محدودیت منابع مالی و مقرراتی مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در بسیاری از موارد برای تبدیل وضعیت نیروهای سازمان پزشکی قانونی با محدودیت منابع مالی و مقرراتی در کشور مواجه هستیم، اما خوشبختانه در سال جاری با پیگیری های صورت گرفته حقوق و مزایای نیروهای قراردادی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس از رئیس جمهور خواست تا به سرعت برای ساماندهی و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و کار معین فعال در دستگاه های مختلف ورود پیدا کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۲    
ایثارگران مخابرات می گویند: امیدواریم نتایج یک جلسه، به تسریع تبدیل وضعیت بیانجامد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت اولویت اصلی نیروهای زیرمجموعه ی وزارت نفت است و باید پیمانکاران نیروی انسانی حذف شوند تا نیروها احساس تعلق بیشتری به مجموعه کنند؛ تنها با حذف پیمانکاران و واسطه هاست که تبعیض از میان برداشته می شود و کارگران فنی و متخصص کشور از این شرایط ناگوار نجات می یابند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در سومین جلسه کمیسیون نظارت و بررسی شکایات شورای اسلامی شهر ساری، بر ضرورت پرداخت مطالبات بازنشستگان و اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در ساری تاکید شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۸    
با گذشت چندین سال از شهادت قهرمانان صنعت نفت در راه دفاع از حرم اهل بیت همچنان تبدیل وضعیت استخدامی آنها انجام نشده است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح بخشنامه تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی- آزمایشی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به روند تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان در شهرداری تهران گفت: منتظر بودیم تا علیرضا زاکانی شهردار جدید پایتخت فعالیت خود را آغاز کند تا اقدامات لازم صورت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استخدام نیروی پرستار متناسب با افزایش تخت های بیمارستانی نیست و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی پرستاری بویژه پرستارانی که بالای ده سال سابقه کار دارند بایستی در اولویت اقدامات اضطراری قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور گفت: حقوق و مزایای پرسنل آرامستان ها در کشور ثابت نیست و بسته به توان و پتانسیل سازمان های آرامستان ها این موضوع متفاوت است. شاید در کلانشهرها این عدد قابل قبول باشد اما شهرهایی که از جمعیت کمتری برخوردار است و در زمره کلانشهرها نیستند شرایط مطلوبی را ندارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بندرعباس - مهین حیدری : مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با بیان اینکه بیش از 130 نفر از کارکنان پالایشگاه را که مشمول قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران هستند به زودی تبدیل وضعیت می کند، گفت: تبدیل وضعیت بیش از 540 نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت به مدت معین به منظور بهبود معیشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز گفت: شهرداری هرچه سریع تر نحوه فعالیت نیرو های تبدیل وضعیت شده را مشخص کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس با بیان اینکه نیروهای شرکتی فعال در وزارتخانه ها از وضعیت معیشتی مطلوبی برخوردار نیستند، از دولت خواست تا ساماندهی این نیروها در وزارتخانه ها همچنین تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگران و شهرداری ها را در دستورکار قرار دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در موضوع تبدیل وضعیت استخدامی نیرو های کارگری، تا امروز، نه در وزارت نفت و نه در سایر وزارتخانه ها، آب از آب تکان نخورده است. در این شرایط کارگران به امتیازات و مزایای قانون مدیریت خدمات کشوری که از بدو استخدام برای کارکنان رسمی و پیمانی، برقرار می شود ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۲    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران (بند و) در مراحل پایانی است؛ در خصوص بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 نیز بر اساس دستورالعمل ابلاغی در حال جمع آوری و بارگذاری مستندات مربوطه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: مجموعه های آرامگاه فردوسی، باغ نادری و موزه بزرگ خراسان با توجه به تبدیل وضعیت کرونا از قرمز به نارنجی در مشهد، بازگشایی شدند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، جعفر فیاض مهر با اشاره به تکریم جامعه ایثارگری گفت: یکی از اصول اساسی و سیاست های کلان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اهتمام همه جانبه در جهت حل مسائل و چالش های آنهاست که یکی از مهمترین این مسائل، موضوع تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان غیررسمی است. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی استانهای دانشگاه پیام نور از تبدیل وضعیت دانشگاه پیام نور واحد مبارکه به مرکز خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۷    
طرح تبدیل وضعیت یکشنبه این هفته در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۷    
اوجی، وزیر نفت: در خصوص بحث ساماندهی نیروی انسانی ابلاغیه هایی اعلام شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۲    
فیلم خوش و بش جواد اوجی، وزیر نفت با کارکنان پالایشگاه تهران در بخش آیزوماکس، هیدروژن و تبدیل کاتالیستی را نشان می دهد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۹    
محمدرضا - پدر من سال 65 تا 67 هنگ ژاندارمری بانه و سنندج خدمت کرده سال 97 رفتیم سنندج برای کسری سربازیم، از 28 ماه خدمت، فقط 12 ماه سابقه جبهه دادند برامون که حدود 4 ماه کسری شاملم شد. ...
بازدیدها: 27 یحیی ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از کمبود پرستار در کشور، گفت: پرسنل بهداشت و درمان کشور تنها قشری هستند که در بحران کرونا و تعطیلات به طور مداوم و شبانه روز مشغول کار بوده و مانند مشاغل دیگر تعطیل یا دورکار نبوده اند. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۲    
فاش نیوز- از زمانی که بحث آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70درصد و تبدیل وضعیت تمامی ایثارگران به میان آمد، به صورت میانگین هر هفته در رسانه ها این موضوع، تیتر بسیاری از رسانه ها و بنگاه های فضای مجازی شد و هفته ای نبود که از این تیتر خبری نیامده باشد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۷    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: از دولت و مجلس شورای اسلامی می خواهیم مشکل همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته، معوقات و پاداش پایان کار آنها و رتبه بندی معلمان را حل کند و زمینه تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی ها، پیمانی ها و حجمی ها را فراهم کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح ساماندهی کارکنان دولت این روزها یکی از مواردی است که نمایندگان مجلس آن را پیگیری می کنند. به گزارش راهبرد معاصر طرح ساماندهی کارکنان دولت در مراحل پایانی خود در مجلس است. نمایندگان مجلس می گویند بر اساس این طرح تبدیل وضعیت نیروهای دولتی مشخص خواهد شد ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: از دولت و مجلس شورای اسلامی می خواهیم مشکل همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته، معوقات و پاداش پایان کار آنها و رتبه بندی معلمان را حل کند و زمینه تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی ها، پیمانی ها و حجمی ها را فراهم کند.