سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۶:۳۸Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از سخت ترین چالش هایی که پولت سیزدهمدر بحث نفت پشت سر گذاشت، نیروی انسانی بود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۴    
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در بازدید از روند برگزاری آزمون برخط ویژه تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی قوه قضاییه و سازمان های تابعه بازدید کرد و گفت: بیش از 3 هزار و 750 نفر از کارکنان اداری قوه قضاییه و سازمان های تابعه واجد شرایط در این آزمون شرکت کرده اند.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مریم کارگر نجفی در شبکه اجتماعی خود از ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت نیرو های غیررسمی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قزوین گفت: تبدیل وضعیت نیروهای فصلی به شرکتی در صورت عقد قرارداد آن ها در سال جاری می تواند دغدغه امنیت شغلی بخشی از جوانان شاغل در شهرداری را رفع کند.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: دیدار و گفت و گویی هم با وزیر آموزش و پرورش داشتم که در این دیدار پیرامون تبدیل وضعیت نهضتی ها، حق التدریس ها و اخذ امکانات آموزشی برای مدارس حوزه انتخابیه و تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه های آموزشی صحبت هایی مطرح شد و خوشبختانه قول مساعد داده شده است که موضوعات ...
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۲    
موضوع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی چند سالیست که به یکی از موضوعات داغ و بعضاً چالش برانگیز کشور تبدیل شده و هراز چندگاهی تبدیل به تیتر یک رسانه ها شده و دوباره به دست فراموشی سپرده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از تاخیر در تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت پتروشیمی ارومیه خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۳    
چندثانیه برای چندمین بار گلایه های خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما از وضعیت مدیریت در این مجموعه را دریافت کرده است. چندثانیه وظیفه خود می داند صدای خبرنگارانی باشد که از ترس معیشت صدایشان را فروبسته اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در آئین افتتاح 109 طرح عمرانی و خدماتی در استان خراسان رضوی: تقویت شبکه های بهداشتی در دولت آیت الله رئیسی بی سابقه بود؛ در این دولت نزدیک به 13 درصد به ظرفیت تخت های بیمارستانی کشور اضافه شد در این دوره 25 هزار استخدام داشتیم و حدود 67 هزار مورد تبدیل وضعیت در این مدت حدود 380 دستگاه ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
طبق گفته مسئولان با اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور ایثارگران قوه قضاییه از افزایش شرط حداکثر سابقه خدمت برای ایثارگران همکار متقاضی شرکت در آزمون تبدیل وضعیت اداری به قضایی خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تبدیل وضعیت سند فیزیکی به سند الکترونیکی از هفته قوه قضائیه و در اصل حذف فیزیکی سند مالکیت تک برگ خبر داد. به گزارش کاماپرس ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد و این طرح در انتظار تأیید مجمع تشخیص مصلحت نظام است و فعلا خبری از اجرای آن وجود ندارد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: ایثارگران 102 هزار نفر از جمعیت ایلام را تشکیل می دهند و در دولت سیزدهم خدماتی همچون تبدیل وضعیت 4 هزارو 500 نفر از آنان انجام شده است.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام با اشاره به خدمات دولت سیزدهم در بخش های مختلف به جامعه ایثارگران، گفت: چهار هزار و 500 نفر از ایثارگران استان ایلام طی دولت سیزدهم در استان تبدیل وضعیت شده است.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از اقدام شرکت پخش فرآورده های نفتی در تبدیل وضعیت کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مهرداد پذرپاش گفت: تعهد به ساخت 4 میلیون مسکن، ایجاد یک میلیون شغل در سال، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دولت، حل ناترازهای کشور در بخش های انرژی اقتصادی و نیز تامین مالی کلان پروژه های کشور و سایر وعده های رئیسی با جدیت دنبال خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- طرح میثاق با شهید جمهور برای پیگیری بخش عمده ای از مطالبات مردم گلستان از شهید رئیسی در حوزه بهداشت و درمان در دور دوم سفر به این استان با کمک به هزینه های درمانی، کمک به درمان نازایی، تبدیل وضعیت شغلی و موارد دیگر انجام شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، با اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد و این طرح در انتظار تأیید مجمع تشخیص مصلحت نظام است و فعلا خبری از اجرای آن وجود ندارد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، طرح ساماندهی کارکنان دولت به منظور حذف واسطه ها بین نیرو ها و دستگاه ها اعم از: نیرو های شرکتی، طرحی، حجمی و ... در اسفندماه سال 1402 به تصویب رسیده است. با اجرای این طرح، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ساماندهی کارکنان دولت به منظور حذف واسطه ها بین نیرو ها و دستگاه ها اعم از: نیرو های شرکتی، طرحی، حجمی و ... در اسفندماه سال 1402 به تصویب رسیده است. با اجرای این طرح، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، طرح ساماندهی کارکنان دولت به منظور حذف واسطه ها بین نیرو ها و دستگاه ها اعم از: نیرو های شرکتی، طرحی، حجمی و ... در اسفندماه سال 1402 به تصویب رسیده است. با اجرای این طرح، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۶    
طی این جلسه درخواست پذیرش دوره پیش رشد هسته فناور شو کانجید ، درخواست تبدیل وضعیت به دوره رشد شرکت های داده پردازان تدبیر سلامت و لوتوس دارو ایساتیس و ارزیابی تمدید قرارداد دوره رشد شرکت های بهبود شفای عدل یزد و ابتکار پزشکی مهدا مورد بررسی قرار گرفت. ...
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۹    
توضیحات مدیرعامل توزیع برق مازندران در خصوص اهمیت تبدیل وضعیت به خانم کارگر نجفی معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو همزمان با سفر قبلی هیات ریاست جمهوری در این فیلم قابل مشاهده است.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار برق از نگاهی دیگر در استوری های برق نیوز در اینستاگرام را در اینجا مشاهده نمایید. توضیحاتی در مورد سال ها امید تبدیل وضعیت به منابع انسانی، پرداخت پاداش فرزندآوری به همه افراد رسمی و غیررسمی دروغ یا بی عرضگی، تخلیه ترانسفورماتور یکپارچه برق تهران در پست سعادت آباد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، طرح ساماندهی کارکنان دولت به منظور حذف واسطه ها بین نیرو ها و دستگاه ها اعم از: نیرو های شرکتی، طرحی، حجمی و ... در اسفندماه سال 1402 به تصویب رسیده است. با اجرای این طرح، کارمندان شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت خواهند شد ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶    
امروزه به دلیل اهمیت رابطه جنسی در تحکیم بنیان خانواده و تبدیل وضعیت سکس در خانم ها از وظیفه زناشویی به انجام یک کار لذت بخش ، توجه بیشتری به اندام تناسلی می شود و سوالات پر تکراری نظیر این که آیا چاقی موجب گشادی واژن میشود مطرح می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی احراز صلاحیت عمومی شرط تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه ها عنوان شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱    
حجت الاسلام والمسلمین سعید جزائی رئیس کل دادگستری کل استان مرکزی در جریان بازدید از آزمون تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی که با همراهی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مکتوب نامه، طرح ساماندهی کارکنان دولت دستگاه های اجرایی اصلاح و نمایندگان بر تبصره 2 آن در مورد تبدیل وضعیت نیرو های شرکتی اصرار کردند. طرح ساماندهی کارکنان دولت با هدف بهبود وضعیت اشتغال کارکنان سه قوه و نهادهای مختلف (کارکنان شرکتی و پیمانی) اجرا خواهد شد ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، طرح ساماندهی کارکنان دستگاه های اجرایی اصلاح و نمایندگان بر تبصره 2 آن در مورد تبدیل وضعیت نیرو های شرکتی اصرار کردند. طرح ساماندهی کارکنان دولت با هدف بهبود وضعیت اشتغال کارکنان سه قوه و نهادهای مختلف (کارکنان شرکتی و پیمانی) اجرا خواهد شد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان از نحوه برگزاری آزمون تبدیل وضعیت اداری به قضایی استان خوزستان بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با تاکید بر اینکه کارفرمایان در تبدیل وضعیت کارگران نهایت همکاری را داشته باشند و موانع ایجاد نکنند، گفت: درخواست داریم هسته گزینش فارغ از رسیدگی به پرونده های گزینشی با کرامت با کارگران رفتار کنند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی ظهر شنبه 29 اردیبهشت در حاشیه برگزاری سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه، گروه های کار و واحدهای نمونه استان، اظهار داشت: در حوزه های مختلف برای کارگران کارهایی در حال انجام است که بخشی مربوط به مسئله رفاهیات ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۲    
حجت الاسلام هاشمی گفت: تبدیل وضعیت ایثارگران بیش از 70 درصد به خوبی پیش می رود و باقیمانده آن باید در دستور کار قرار گیرد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان: 70 درصد تبدیل وضعیت ایثارگران استان انجام شده است و امید است با همکاری دستگاه ها تبدیل وضعیت ایثارگران طبق قانون به خوبی انجام شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران تبدیل وضعیت 16 هزار نفر از ایثارگران صنعت گاز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس امور ایثارگران شرکت ملی گاز : 16 هزار نفر از ایثارگران صنعت گاز کشور تبدیل وضعیت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران هفته گذشته گفت: علی رغم تبدیل وضعیت شدن 94 درصد از مشمولان استخدامی ایثارگران، اما صدا و سیما و بنیاد مستضعفان همچنان به قانون تمکین نمی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارکنان شهرداری اصفهان طی تماسی با ایسنا خواستار بررسی و حل مشکات خود در تبدیل وضعیت استخدامی از شرکتی به رسمی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده بابلسر در مجلس با اشاره به اصرار مجلس بر مصوبه خود در تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی گفت: از شورای نگهبان و شورای نظارت مجمع و دولت می خواهم کمک کنند تا مشکل نیروهای شرکتی برطرف شده و تبدیل وضعیت آنها انجام شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۳    
نماینده مردم اصفهان در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس کار خود را درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی تمام کرده است، گفت: در حال حاضر وقت آن است که مجمع تشخیص مصلحت نظام، این مصلحت یعنی ایجاد امنیت شغلی را تأیید و لحاظ کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس ایلام - نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی مجددا در مجلس تصویب شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: امروز نمایندگان مجلس در جلسه علنی به موضوع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و کاهش ساعت کاری کارکنان دولتی پرداخت.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از شایانیوز، انعقاد قراردادهای مذکور بدون تحمیل هرگونه بار مالی جدید از قبیل احتساب مدرک تحصیلی بالاتر خواهد بود. تبدیل وضعیت این کارکنان شرکتی با رعایت مقررات گزینش، پس از پایان مدت قراردادشان با شرکت تامین نیروی انسانی طرف قرارداد خواهد بود ...