دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۴۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت در زمینه تعیین و تکلیف قریب یک میلیون نیروی غیر رسمی و تبدیل وضعیت شرکتی ها سکوت پیشه کرده و در بودجه 1400 نیز جای آنها خالی است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی در گفتگو با شیرازه با تاکید بر اینکه مردم سیستان و بلوچستان، همواره مردمی خونگرم، فهیم، آگاه، مهمان نواز و همیشه وفادار و حامی اسلام ناب هستند، گفت: اگر چه در طول همه سال ها یار و مددکار انقلاب بودند، اما عده ای هم همواره مخل نظم و امنیت هستند که حساب آنها از مردم عادی جدا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از تبدیل وضعیت 11 داروخانه استان کهگیلویه و بویراحمد از روزانه به شبانه روزی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و افزایش سهمیه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار رئیس این دانشگاه با رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بررسی شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۵    
درخواست های تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی دانشکده علوم پزشکی لارستان در دستور کار نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش میلاد لارستان به نقل...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: قانون مدیریت خدمات کشور جامع و کامل است ولی اجرای آن با اجحاف علیه نیروهای شرکتی همراه است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعی از نیروهای قرارداد موقت وزارت نفت مقابل مجلس تجمع کردند. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، نیروهای قرارداد موقت وزارت نفت صبح امروز چهارشنبه و هم زمان با برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی لایحه بودجه 1400 مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار تبدیل وضعیت و همسان سازی حقوق خود شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه اندازی فرآیند برخط جدید درخواست تبدیل وضعیت جانبازان به ماده 38 در سامانه خدمات الکترونیک ایثار خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معلمان و مربیان غیررسمی سال های1400-1392 شاغل در مدارس دولتی در راستای رفع بی عدالتی و تبعیضات ناروا در حوزه مصوبات و قوانین تبدیل وضعیت قبل و پس از سال 1392 بیانیه ای را صادر کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴    
معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاد دانشگاهی اطلاعیه تبدیل وضعیت اعضای غیر هیات علمی را صادر کرد. به گزارش بازارکار در این اطلاعیه آمده است؛ به استحضار می رساند با عنایت به تعیین نسبت های استخدامی اعضا در جداول منابع انسانی ماده واحده برنامه ششم توسعه و بر اساس آمار نیروی انسانی در ابتدای سال ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرج - سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری کرج به پیمانی خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی جذب با بیان اینکه تبدیل کارمند به هیئت علمی دانشگاه ممنوع شده است، گفت: در مقاطعی شاهد بودیم که در دانشگاه هایی مانند پیام نور، کارمندان به عنوان هیئت علمی جذب شده اند که اینکار طبق قانون ممنوع است ...
برترین ها / روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از عملکرد ستاد ملی کرونا، از فروش بیش از 3 میلیون تومانی داروی ضدکرونای ایرانی در ناصرخسرو خبر داد و گفت: ضعف در حمایت از تولید داروی ضدکرونای ایرانی و اطاله وقت، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: براساس طرح ساماندهی منابع جذب هرگونه نیرو به صورت شرکتی ممنوع شده و نیروهای شرکتی مشغول کار هم باید تبدیل به قرارداد کار معین شوند و قراردادی ها هم با داشتن سنوات بالا ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۶    
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگر و ردیف بودجه تبدیل وضعیت در بودجه 1400 توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۷    
گروه استان ها- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تبدیل وضعیت 88 هزار نفر از معلمان در کشور گفت: 58 هزار نفر از معلمان در سال جاری تعیین تکلیف شدند.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۹    
امین امینیان گفت: با توجه به اجازه ستاد کشوری کرونا در صورت مشاهده ورود زیاد مسافران به منطقه حتما در هفته های آتی ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به منطقه اجرائی خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۳    
دکتر محمدبیگی گفت: با اشاره به تلاش های پی در پی ما جهت اخذ تاییدیه ساخت دانشکده داروسازی در قزوین، با این امر موافق شد که زمینه اشتغال زایی را نیز فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت نارنجی پنج شهرستان استان گفت: با وجود تبدیل وضعیت 2 شهرستان بوکان و سلماس از نارنجی به زرد، شهرستان های ارومیه و اشنویه وضعیت بدتری نسبت به هفته گذشته پیدا کرده اند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: طبق گزارش سه هفته پیش وزارت بهداشت، قزوین ششمین استان گیرنده تجهیزات پزشکی در بین 65دانشگاه علوم پزشکی کشور معرفی شد؛ در حالیکه استان پیش از این در رتبه های بین 26تا 30بود.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - هم زمان با مکاتبات دیوان عدالت اداری، سازمان امور اداری استخدامی و معاونت قوانین مجلس، به منظور رفع ابهامات و اجرای قانون تفسیر بند 12 ماده 44 قانون برنامه پنج ساله ی پنجم توسعه ی جمهوری اسلامی ایران، سازمان امور اداری و استخدامی ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: نتایج آزمون ارزیابی کارکنان مدت موقت صنعت نفت در روزهای آینده اعلام می شود.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۶    
روند اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب آغاز شد.
فرماندار آذرشهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا از آغاز محدودیت های کرونایی وضعیت نارنجی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به تبدیل وضعیت کرونایی آذرشهر به وضعیت نارنجی، محدودیت گروه های شغلی 3 و 4 از روز یکشنبه آغاز شده و این محدودیت ها به مدت دوهفته اعمال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مجلس طرحی را در دستور کار خود قرار داده است که در صورت تصویب آن، دولت موظف است کلیه کارکنان دارای حداقل مدرک کارشناسی، شاغل در دستگاههای اجرائی دولتی که در آزمون های استخدام ادواری سالهای 1380 تا 1398 پذیرفته و مجاز شناخته شده اند را تبدیل وضعیت کند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل به منظور پیگیری تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها به پیمانی با انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشوری دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: این تبدیل وضعیت ها زنگ هشداری برای ورود به موج چهارم است و ضروری است کماکان دستورالعمل های بهداشتی از جمله کاهش تجمعات، کاهش ترددها، رعایت فاصله گذاری، رعایت نظافت شخصی را در دستور کار قرار دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار سیرجان گفت: پیرو تبدیل وضعیت شهرستان سیرجان از زرد به نارنجی و بر اساس مصوبات امروز ستاد مقابله با کرونای شهرستان و طبق دستورالعمل های ابلاغی، برخی محدودیت ها از امروز اعمال می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۶    
در جلسه ای با حضور مدیرکل بنیادشهید و رئیس سازمان جهاد کشاورزی در خصوص اشتغال و تبدیل وضعیت ایثارگران جهاد کشاورزی بحث و تبادل نظر شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قانون تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جهت اجرا ابلاغ شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه نسبت به ردیف های استخدامی دست به اعتراض زدند و خواستار امنیت شغلی شدند. به گزارش خبرنگار مهر از ایذه، تعدادی از مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه، برای پیگیری مطالبات خود که مهم ترین آنها تبدیل وضعیت و حق التدریس شدن است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: آیین نامه رتبه بندی معلمان تهیه شده و پس از تصویب در هیات وزیران به مجلس شورای اسلامی ارسال می شود.
هاژه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۶    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال تبدیل وضعیت شهرستان مهاباد از حالت آبی به زرد، ستاد مقابله با کرونای شهرستان مهاباد تشکیل جلسه داد و از آخرین سنگ اندازی معاونت دارو دانشگاه علوم پزشکی استان در شهرستان مهاباد پرده برداری شد. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۶    
مهندس مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از تصویب تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی و قراردادی بدون نیاز به سهمیه و آزمون خبر داد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۱    
فاش نیوز - با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نیروهای ایثارگر شرکتی بدون لحاظ کردن سهمیه و آزمون، جذب دستگاه های دولتی می شوند. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: نیرو های ایثارگر شرکتی، قراردادی یا پیمانی برای تبدیل وضعیت نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه ندارند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۶    
مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران قانون تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها را در شرکت ملی حفاری ایران ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
موافقت با تشکیل صندوق ملی مسکن/ تکلیف مجلس به بانک ها برای کمک به رونق مسکن/ مصوبه ای درخصوصی تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شرکتی و قراردادی و... از جمله مهمترین اخبار امروز (دوشنبه) بیستم بهمن ماه 1399 مجلس هستند که می توانید مشروح آن را در لینک های زیر بخوانید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند که نیروهای ایثارگر شرکتی، قراردادی یا پیمانی برای تبدیل وضعیت نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه ندارند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - جولان ویروس کرونا در سایه برخی بی توجهی ها نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عادی انگاری وضعیت آبی شهرستان پلدختر را به زرد تبدیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مقرر کردند که ایثارگران شاغل شرکتی و قراردادی برای تبدیل وضعیت نیاز به سهمیه و آزمون ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که نیروهای ایثارگر شرکتی، قراردادی یا پیمانی برای تبدیل وضعیت نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند که نیروهای ایثارگر که به صورت شرکتی، قراردادی یا پیمانی در دستگاه ها به کار گرفته شده اند، برای تبدیل وضعیت، نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تبدیل وضعیت ایثارگران در دستورکار نمایندگان قرار گرفت.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۱    
مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران در خصوص زمان ابلاغ قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در شرکت ملی حفاری ایران توضیحاتی را ارائه کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۱    
بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران به شرکت های تابعه و ادارات ستادی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ابلاغ شد.
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: جمعی از مربیان سازمان فنی و حرفه ای در اعتراض به وضعیت استخدامی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. مربیان سازمان فنی و حرفه ای با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تبدیل وضعیت خود و توجه به این موضوع از سوی نمایندگان مجلس شدند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۲    
فاش نیوز - نمایندگان مجلس با اولویت طرح استفساریه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در صحن مجلس موافقت کردند. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (19بهمن) با اولویت طرح استفساریه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در صحن علنی مجلس موافقت کردند. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۱    
جمعی از فرزندان کارکنان شاغل مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس با ارسال پیام هایی به نفت آنلاین خواستار مشمول شدن در خصوص طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شدند.