جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۲۱Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: براساس تکالیف قانون بودجه سال 1400 در کل کشور تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اجرایی می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، بهروز رحیمی گفت: از اولویت های ما در وزارت بهداشت، تأمین امنیت شغلی کارکنان است که باید به آن توجه ویژه ای داشت و طبق دستور مقام عالی وزارت، مجموعه معاونت توسعه در تلاش است که تمامی کارکنان نظام سلامت تبدیل وضعیت شوند که البته همکاری و همدلی همه سازمان های ذی ربط را می طلبد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۰    
رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: عدم تبدیل وضعیت محمد فاضلی به دلیل آئین نامه استخدامی بوده و هیچ گونه فشار خارج از مجموعه را نمی پذیریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پرستاری در جلسه شورای عالی نظام پرستاری گفت: با تصویب نهایی اعتبار 12 هزار میلیارد تومانی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در مجلس، 12 تا 15 هزار نیروی شرکتی از بین مدافعان سلامت فعال در کرونا با اولویت پرستاران سال آینده تبدیل وضعیت می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کمیسیون مدیریت و سرمایه انسانی دولت با هدف اجرای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت جامعه پرستاری کشور و تکمیل سرانه آن نسبت به امنیت شغلی پرستاران، بررسی پیشنهاد وزارت بهداشت و درمان برای صدور مجوز تبدیل وضعیت استخدام کارکنان شرکتی و قراردادی این وزارتخانه را در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: عدم تبدیل وضعیت محمد فاضلی به دلیل آئین نامه استخدامی بوده و هیچ گونه فشار خارج از مجموعه را نمی پذیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از رایزنی برای فرستادن دکترمعلم ها به دانشگاه فرهنگیان و تبدیل وضعیت به هیات علمی خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۵    
طبق مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی که با امضای آقای رئیسی ابلاغ شد، در خصوص جذب، تمدید قرارداد و تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی، هیئت های جذب دانشگاه ها اختیار دارند؛ اما نکته قابل توجه این است که این هیئت های جذب درواقع منتخب گروه های آموزشی نیستند
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۸    
بلاتکلیفی وضعیت کارگران شرکت های پیمانکاری، باعث شده فشار زیادی به آنها وارد شود و صدای بسیاری شان درآید.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
صندوق ذخیره فرهنگیان، به دلیل اهدافی که همواره دولت ها برای تبدیل وضعیت آن از حالت خصوصی به دولتی داشته اند، باردیگر در دولت سیزدهم نیز مجددا برسر زبان ها افتاده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای شرکتی وزارت بهداشت در انتظار تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت هستند. به گزارش بازارکار، نیروهای شرکتی تبصره 4 وزارت بهداشت در تماس با خبرنگار ایلنا، از تعلل در تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت انتقاد کردند ...
رییس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: با اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به طور میانگین حدود سه میلیون تومان به کارانه پرستاران اضافه می شود و از ابتدای دی ماه کارانه پرستاران بر اساس این قانون محاسبه و پرداخت می شود.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اینگونه موارد مربوط به دانشگاه ها را نباید سیاسی کنیم زیرا هر دانشگاهی استقلال خاص خود را دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال پیگیری نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه، وزیر ارتباطات در ارتباط مستقیم با کارمند خود در روستای کنار خیمه عسلویه پیگیر وضعیت سرعت اینترنت و آنتن دهی موبایل این روستا شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰    
میرزابیگی گفت: مدل مراقبت های پرستاری جامعه نگر با رویکرد پسا کرونا تدوین شده است و پیگیر پوشش بیمه ای خدمات مراقبت در منزل هستیم. اضافه کار و کارانه تفکیک شده و اجرای طرح پرداختی قاصدک دیگر اجرا نخواهد شد ...
هانا خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ارومیه بر ضرورت ساماندهی حوزه پرسنلی و تبدیل وضعیت پرسنل و سایر موارد مرتبط با پرسنل تأکید کرد و گفت: تمامی پرونده های پرسنلی الکترونیکی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: برای تبدیل وضعیت گروه های حوزه سلامت در سال آینده حدود 12 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۵    
با توجه به ابلاغیه جدید وزارت نفت مهلت تغذیه اطلاعات مشمولین بند دال تا 12 بهمن ماه تمدید شد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اپراتور های پست های فشار قوی از زمان چیت چیان اعتراضات خودرا شروع کردند و در زمان اردکانیان توانستند پس از بار ها تجمع اعتراضی، موافقت آن ها را برای تبدیل وضعیت و بهبود شرایط کاری بگیرند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۲    
کارگران پیمانی تعمیرات واگن راه آهن آذربایجان از اینکه در چند سال گذشته در استخدام یک شرکت پیمانکاری هستند، گله دارند و خواستار تغییر وضعیت استخدامی خود به قرارداد مستقیم هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبر سازی برای سیاسی جلوه دادن قطع همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهران با دکتر محمد فاضلی با اطلاعیه دانشگاه شهید بهشتی به هم خورد. طی دو روز گذشته اخباری درباره اخراج محمد فاضلی استاد دانشگاه شهید بهشتی مطرح شد ...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه وشهرسازی در نشست هم اندیشی با معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری استخدامی کشور از تلاش برای اصلاح ساختار اداری، هم افزایی در بکارگیری سرمایه های انسانی و حل مشکلات و ابهامات در اجرای مواد قانونی اداری استخدامی خبرداد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
محمود پاکدل با اعلام اینکه بخش های مهم اجرای قوانین جامعه ایثارگری احصا و کار کارشناسی شده است، گفت: نیاز واقعی برای اجرای این قانون سالانه 126 هزار میلیارد تومان است در صورتی که اعتبار مصوب 31 هزار و 600 میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: موانع تبدیل وضعیت ایثارگران در دستگاه های دولتی تا پایان سال برطرف می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۴    
این تصویر جدول حقوق بدو استخدام کارکنان نفت را نشان می دهد. این جدول با توجه به سوالات بی شمار مشمولین بند واو و دال تبدیل وضعیت ایثارگران منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد فاضلی در اواخر دولت حسن روحانی درخواست تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی کرد که به دلیل عدم حضور و برخی تخلفات اداری، با تمدید قرارداد و تبدیل وضعیت وی مخالفت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
کارگران پیمانکاری تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران خواستار تصویب طرح تبدیل وضعیت شغلی خود از نمایندگان مجلس شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز اخباری درباره اخراج محمد فاضلی استاد دانشگاه شهیدبهشتی مطرح شد اما پیگیری ها نشان می دهد به صورت پیمانی در این دانشگاه حضور داشته و در مرحله تبدیل وضعیت موفق به کسب آرای هیات اجرایی نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۳    
ایسنا/البرز آزمون های جذب همکاری داوری، میانجی گری و نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف و تبدیل وضعیت شهرداری کرج در روز جمعه اول بهمن ماه 1400 ساعت 9 صبح هم زمان با سراسر کشور در استان البرز و در محل دانشگاه آزاد اسلامی کرج و دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۲    
کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق باز هم معرفت به خرج داده و نشان دادند که بافقی ها هرگز خوبی ها را از یاد نخواهند برد. آنان نماینده خود مسلم بمانی پور(رییس سابق شورای معدنچیان و پبمانکارانی که اخیرا تبدیل وضعیت شدند ) را برای تقدیر و تشکر از مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن روانه جشن مادر در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۱    
در شورای راهبری و توسعه مدیریت استان مرکزی بر تبدیل وضعیت نیرو های ایثارگر، اصلاح ساختار اداری و تعیین تکلیف پست های بلاتصدی تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز از برگزاری آزمون های جذب همکاری داوری، میانجی گری و نیروی های افتخاری شورای حل اختلاف مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه و همچنین آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری کرج در روز جمعه اول بهمن ماه توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز از برگزاری آزمون های جذب همکاری داوری، میانجی گری و نیروی های افتخاری شورای حل اختلاف مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه و همچنین آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری کرج در روز جمعه اول بهمن ماه توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در استان خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۴    
فاش نیوز- نایب رییس کمیسون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، اجرایی شدن قانون واگذاری خودرو به جانبازان، افزایش حقوق ماهیانه رزمندگان معسر، ارائه تسهیلات مسکن، ادامه قانون تبدیل وضعیت و شفافیت را ویژگی مثبت لایحه بودجه در بخش ایثارگران عنوان کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: تبدیل وضعیت جانبازان قطع نخاعی باید در اسرع وقت و بدون تعویق و تفسیری و بدون دور زدن قانون و با اولویت انجام شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۳    
اعضای شورای شهر بندرعباس در بیست و سومین جلسه رسمی شورا، عملکرد شهرداری بندرعباس در بارندگی های اخیر و تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری را مورد بررسی قرار دادند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در نشست هم اندیشی با مدیرعامل شرکت گاز استان، خواستار رعایت سهمیه 25 درصدی در استخدام و تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در شرکت گاز شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
لازم به ذکر است که تبدیل وضعیت این عزیزان در دانشگاه های علوم پزشکی سرعت بسیار زیادی گرفته است و گزینش نیز در انجام و تسریع کار این عزیزان بسیار تلاش می کند
شوشان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۹    
شوشان - شهرام احمدی: اگر بخواهیم این ارزیابی را داشته باشیم که آیا شورای ششم شهر اهواز تا کنون در آزمونهایی که داشته، رو سفید از آب در آمده است یا نه، کارنامه همین مدت کوتاه هم بسنده می کند. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹    
فاش نیوز - عضو هییت رئیسه مجلس اجرای کامل قانون تبدیل وضعیت برای ایثارگران و سایر اقشار مردم در سال آینده را مهم ترین چارچوب برای اجرای عدالت شغلی در لایحه بودجه عنوان کرد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹    
فاش نیوز - وزارت نفت از مجموعه دستگاه های اجرایی است که قوانین و مقررات ایثارگران به ویژه در دوره وزارت آقای زنگنه به سختی اجرایی می شد. مصوبات مجلس در خصوص استخدام، تبدیل وضعیت، استخدام فرزندان جانبازان 70 درصد و فرزندان شهدا ...
رییس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: کارانه پرستاران از اول دی بر اساس قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری محاسبه و پرداخت می شود و حتما افزایش خواهد داشت. استخدام نیرو نیز با اولویت تبدیل وضعیت پرستاران پیگیری می شود و حتما برای اجرای فوق العاده خاص راهی پیدا می کنیم.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۵    
بازتاب/ نشست کمیته سرمایه انسانی با رویکرد تبدیل وضعیت ایثارگران، در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تبریز از نهایی شدن پرونده های تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در شهرداری تبریز خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیگیر وضعیت استخدامی ایثارگران مجموعه وزارت بهداشت هستیم و انشالله تا پایان امسال تبدیل وضعیت این افراد انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و حذف پیمانکاران در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد و حالا در انتظار رفتن به صحن است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته سرمایه انسانی با رویکرد تبدیل وضعیت ایثارگران، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام برگزار شد.