جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۱۸Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبدیل وضعیت»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
یک فعال اقتصادی گفت: ما نمی توانیم هر روز یک قانون جدید تصویب کنیم بدون اینکه به وضعیت کارکنان توجه داشته باشیم. امروز بسیاری از کارکنان شهرداری در مورد آینده شغلی خود دغدغه دارند و همین دغدغه ها در کیفیت کار آنها تاثیرات منفی گذاشته است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۵    
با وجود گذشت چندین ماه از تصویب قانون برنامه پنجم توسعه که جهت تبدیل وضعیت به ایثارگران ابلاغ گردید، سامانه اطلاعات کارمند ایران (پاکنا) به روی توانیر و برق مناطق توسط سازمان امور استخدامی بسته شده است و تبدیل وضعیت ایثارگران هنوز صورت نپذیرفته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
آخرین اخبار فرهنگیان درباره برنامه کمیسیون آموزش مجلس برای تبدیل وضعیت معلمان سال 91 تا 99 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: استان قزوین باید بیشتر موردتوجه قرار بگیرد، نیروهای شرکتی اورژانس قزوین باید هر چه زودتر تبدیل وضعیت و نیروهای جدید به این سیستم اضافه شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۷    
کارکنان شرکتی و حجمی شرکت توزیع برق خواستار تبدیل وضعیت بی قید و شرط به قراردادی، ایجاد چارت سازمانی و امکان توسعه و ارتقای شغلی شدند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
استان مرکزی حدود 400 مراقب سلامت دارد که تماما نیروهای شرکتی هستند و تا این لحظه برای تبدیل وضعیت آنها وزارت بهداشت بخشنامه یا دستورالعملی ابلاغ نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - بازدید از مراحل اجرایی پروژه در دست اقدام اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیرهمسطح سنجرخان سنندج، تجلیل از بانوان کردستانی دهیار برتر کشور و برگزاری آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شاغل در شهرداری های استان، سه خبر کوتاه از معاون عمرانی استانداری کردستان است.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شهری تهران به اشتباه مجوز برگزاری آزمون کشوری گرفته که اجرای آن با وجود تعداد کافی نیروهای کنونی، غیر ضروری است. در شورای ششم با ضرب العجل مجوز گرفته شده را اصلاح و تبدیل به برگزاری آزمون تبدیل وضعیت نیروی های قراردادی خواهیم کرد ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت قراردادهای سالانه شهرداری تهران حس امنیت شغلی را از کارکنان گرفته است. ای کاش نظام استخدامی شهرداری تهران به گونه ای بود که هیچ یک از کارکنان دغدغه ای به عنوان امنیت شغلی نداشتند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۱    
آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شاغل در شهرداریهای کردستان برگزار شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۵    
در نامه شرکت ملی نفت به شرکت های تابعه در خصوص روند اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران توضیحاتی ارائه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر گفت: ظرف یک هفته و تا پایان خرداد ماه همه امدادگران دارای درجه ایثار در سراسر کشور باید تعیین تکلیف شوند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرای مقررات مرتبط با خدمت رسانی به ایثارگران از جمله دستورالعمل تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را پیگیری می کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۴    
عدالت - در صنایع دفاع کار میکنم بصورت شرکتی گرچه شرکت سوری است و اصلا ما یکی از نمایندگان شرکت هم ندیده ایم و تمام کارهایمان با صنایع است بگذریم دیروز و امروز رفتم از تعدادی از کارکنان اداری سوال کردم که آیا دستورالعمل تبدیل وضعیت ایثارگران به تاریخ 1400/03 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بخشنامه مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور در اجرای بند د تبصره (20) قانون بودجه سال 1400 ابلاغ شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح اولین دوره المپیاد علمی عملیات ورزشی آتش نشانی تبریز، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز خواستار تامین و تبدیل وضعیت نیروی انسانی و تجهیزات عملیاتی سازمان آتش نشانی تبریز شد
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز در افتتاحیه المپیاد عملیاتی ورزشی سازمان آتش نشانی گفت: تبدیل وضعیت استخدامی پرسنل سازمان آتش نشانی تبریز در اولویت قرار دارد
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای شهر تهران با بیان اینکه بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی و نیز سازمان برنامه و بودجه با موضوع دستورالعمل اجرای بند د تبصره 20 قانون بودجه 1400 ، درخصوص تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی ایثارگر با هر نوع قرارداد به رابطه استخدامی رسمی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشمولان ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران، شاغل در صنعت نفت، خواستار اجرای طرح تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت نفت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر ضرورت تبدیل وضعیت قرارداد کارکنان ایثارگر شهرداری و شورای شهر تهران تاکید کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
احمدحسین فلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت تبدیل وضعیت تعدادی از مربیان قرآنی قراردادی بازمانده پیش از سال 1392، عنوان کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امروزه مرمت و بازآفرینی خانه ها و بافت های تاریخی و تبدیل وضعیت آن به اماکن گردشگری مانند موزه، جایگاه وی ژه ای در بین دوستداران میراث فرهنگی، گردشگران، باستان شناسان و مدیران مربوطه پیدا کرده است و صاحب نظران این پدیده را عاملی جهت ایجاد حلقه اتصال بین فرهنگ و سنن مختلف در ایران و جهان می دانند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت در نامه ای به مجلس توضیحاتی در خصوص اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این وزارتخانه ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان اداری و امور استخدامی کشور در بخشنامه ای به تمام دستگاه های اجرایی، دستورالعمل تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگر در سال 1400 را ابلاغ کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۵    
سازمان اداری و استخدامی کشور دستورالعمل تبدیل وضعیت ایثارگران بند "د" تبصره (20) بودجه 1400 را ابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت ادامه این رویه بر تبدیل وضعیت تمام نیروهای پیمانکاری اصرار خواهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۱    
تعدادی ازکارکنان شرکتی شرکت توزیع برق وزارت نیرو با ثبت سوژه ای در فارس من خواهان قرارداد مستقیم با شرکت توزیع و تبدیل وضعیت شدند تا از لحاظ حقوق و مزایا همسان سازی شوند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۵    
در حالی به روزهای پایانی وزارت نفت دولت تدبیر و امید نزدیک می شویم که همچنان از اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این وزارتخانه خبری نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده چناران ، طرقبه شاندیز، گلمکان و گلبهار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای سال تحصیلی آینده حدود 197هزار معلم ، در سراسر کشور کمبود نیرو وجود دارد.
حاجی میرزایی در خصوص نیروهای نهضت سوادآموزی که فعالیت بعد از سال 1392 دارند نیز گفت: در حال حاضر استخدام در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و آزمون های ماده 28 انجام می شود و قانونی برای استخدام این نیروها به تصویب نرسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۰    
گروه استان ها-نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 1400 قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر سراسر کشور به مرحله اجرایی و عملیاتی خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان از تبدیل وضعیت کرونا در دو شهر هندیجان و امیدیه از زرد به قرمز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رنگ کرونایی مازندران در تازه ترین ارزیابی سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی زردتر شد ، ولی تفاوت یک هفته ای ارزیابی این سامانه تبدیل وضعیت سه شهرستان از نارنجی به زرد بوده است در نتیجه پنج شهرستان استان همچنان در وضعیت نارنجی باقی مانده اند .
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
از وقتی برگزاری آزمون تبدیل وضعیت شرکت های توزیع مطرح شد تا همین امروز که این خبر منتشر می شود شرایط برگزاری بار ها و بار ها تغییر کرد و چند هزار نفر از شرکت کنندگان با مصیبت های ناشی از تصمیمات خلق الساعه و عجیب و غریب روبه رو شدند ...
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
23:43:59 - سه شنبه 4 خرداد 1400 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح تبدیل وضعیت ( ساماندهی) مستخدمان دولت در این کمیسیون به تصویب رسیده و در حال بررسی جزئیات هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون آموزشی جهاددانشگاهی گیلان گفت: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری های 22 شهر گیلان با حضور 440 نیروی شرکتی در مرکز آموزش کارکنان دولت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی گیلان برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خرم آباد در یکصد و چهل و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد که با دستور کار بررسی نامه های مردمی به ریاست رستم کوشکی در صحن علنی برگزار شد از تبدیل وضعیت کارگران شهرداری که دارای رده کارمندی هستند خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: دغدغه های فرزندان ایثارگران و تبدیل وضعیت آنان در دستگاه ها را با جدیت پیگیری می کنیم و دستگاه ها نیز باید در این خصوص با بنیاد همکاری و تعامل سازنده ای داشته باشند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت آب ایستگاه های پمپاژ در روستاهای شادگان گفت: آخرین وضعیت تاسیسات آب این مناطق مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفت و تصمیم های لازم برای عبور از تنش آبی اتخاذ شد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نتایج آزمون تغییر حالت اشتغال (به کار) در شرکت های توزیع نیروی برق اعلام شد. با اینکه اعلام شده بود از ساعت 8 صبح نتایج قابل مشاهده است، اما ساعاتی بعد از اعلام نتایج سایت مرکز آموزش های تخضضی صنعت آب و برق با مشکل مواجه شد و نتوانست جوابگوی همین چند هزار نفر مراجعه کننده باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه ابطال بند (د) ماده 3 دستورالعمل موضوع ماده 5 آیین نامه اجرایی ماده 46 قانون مدیریت خدمات کشوری در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی به رسمی را ابلاغ کرد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروی انسانی، بزرگترین سرمایه سازمان است و هیچ سازمانی بدون همراهی کارکنانش موفق نمی شود. بزرگترین شرکای استراتژیک سازمان کارکنان آن هستند که در بالندگی و شکوفایی سازمان از نقش اساسی برخوردارند. مدیران فعلی شهر تهران الفبای مکاتبات اداری را بلد نیستند! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
با لحاظ کردن بار مالی مصوب قانون بودجه، قرار است قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر تا پایان خرداد و قبل از تمام شدن عمر این دولت، به صورت قطعی و جدی اجرا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول هماهنگی امورایثارگران استانداری سمنان از ابلاغ قانون تبدیل وضعیت ایثارگران استان تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری خوزپرس اندیکا، نیروهای پیش دبستانی اندیکا به همراه سایر مربیان شهرهای استان خوزستان نسبت به عدم جذب و استخدام چندین بار جلوی درب فرمانداری ها ، استانداری و ساختمان مجلس تجمع کرده اند اما تا کنون نتیجه ای نگرفتند. ...
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه بر اساس برآورد صورت گرفته 32 هزار نفر از ایثارگران تبدیل وضعیت می شوند تاکید کرد که گروه های مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه در اولویت قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای ایثارگر قراردادی و شرکتی شاغل در دستگاه های اجرایی این استان به زودی تبدیل وضعیت می شوند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ادارات به تعداد نیروهای ایثارگر شرکتی و قراردادی خود چارت سازمانی پیش بینی کنند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور شهردار تبریز در امور بانوان گفت: از عمده مسائلی که مدیریت شهری از آن غافل بوده و یا کمتر مورد توجه قرار گرفته است، عزم جدی در جهت کاهش و حلّ مشکلات بخش عظیمی از نیروهای کار شهرداری است که سالهاست منتظرِ تغییر و تبدیل وضعیت کاری خود هستند.