جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۳:۰۰Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر نفت»

انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۹    
بنا بر شنیده های انصاف نیوز، مهدی دوستی سخنگوی ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی و یکی از مجریان پروژه پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس پس از مراسم تحلیف به عنوان وزیر پیشنهادی نفت به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهد شد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز طی پیامی از شرکت انتقال گاز ایران برای رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری در کوتاه ترین زمان ممکن قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
استاد تمام دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، گفت: ریشه مشکلات در حوزه نفت و گاز، فقدان آمار و اطلاعاتی است که وزیر نفت ارائه نکرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا شهبازی روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اعتبار با پیگیری های انجام شده از محل منابع وزارت نفت و با دستور وزیر به شهرستان نهاوند اختصاص داده شده است. وی با قدردانی از حمایت ویژه وزیر نفت برای اختصاص این بودجه عمران ورزشی به شهرستان نهاوند، افزود: این اعتبار از محل [...]
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به محرز شدن اهمال، قصور و ترک فعل رئیس جمهور و وزیر نفت و ایجاد خسارت های عظیم و غیرقابل جبران به کشور، ارجاع پرونده آنها به قوه قضاییه و تحقیق و تفحص از عملکرد 8 ساله #وزارت_نفت پیگیری شد. تهران – اقتصادبرتر – 5 مرداد 1400 ...
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ترک فعل وزیر نفت منجر به عدم النفع چند ده میلیارد دلاری برای کشور شده است و مجلس با احدی از پایمال کنندگان انفال و بیت المال رودربایستی ندارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت: با توجه به محرز شدن اهمال، قصور و ترک فعل رئیس جمهور و وزیر نفت و ایجاد خسارت های عظیم و غیرقابل جبران به کشور به دلیل عدم اولویت بخشی و توسعه برخی میادین مشترک نفتی و گازی با همسایگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 گزارش این کمیسیون درباره وضعیت خط لوله گوره به جاسک را قرائت کرد و گفت: اهداف این خط لوله به نتیجه نرسیده و یا ناقص است ضمن اینکه وزیر نفت مجوزهای ساخت تعدادی پالایشگاه را ابطال کرده که ابهام دارد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
دیده بان ایران: یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود از ارجاع پرونده رئیس جمهور و وزیر نفت به قوه قضائیه خبر داد. علی خضریان نماینده تهران، ری، شمیرانات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعتقاد به نقش دولت در التهاب و نارضایتی در صنعت نفت گفت: مجلس در جلسه ای در کمیسیون انرژی با حضور شخص وزیر نفت و مسئولان امنیتی راه را نشان داده بود اما دولت اقدامی در این راستا انجام نداد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت علیرضا تابش را به خانواده محترم ایشان و جامعه مدیریت جمهوری اسلامی تسلیت گفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۳    
وزیر نفت از ساخت بخش اصلی ورق فولادی مورد نیاز طرح ملی گوره-جاسک در شرکت فولاد اکسین برای اولین بار در کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نفت در زمان قبل از57 باحداقل تعداد کارمند و بیشترین بازدهی(البته متناسب با ان زمان و اختیارات ویژه مدیرعامل آن و دخالت مستقیم شاه) کارمی کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۳    
حسن روحانی اسفند92 در سفر به جاسک دستوری را صادر کرد و سرانجام در تیر 1400 صادرات نفت ایران از پایانه جاسک عملیاتی شد. ایرانی ترین ابرپروژه نفتی تاریخ صنعت نفت ایران روز پنجشنبه در حضور حسن روحانی، رئیس جمهور و بیژن زنگنه ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: نخستین بار در تاریخ 110 ساله صنعت نفت ایران، عملیات صادرات نفت خام از سواحل مکران در دریای عمان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۷    
تهران- ایرنا- بیژن زنگنه امروز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت گفت: طرح عظیم خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک جلوه ای از درهم شکستن تحریم ها و تکیه بر توان داخلی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت : خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک، ایرانی ترین و سریع ترین خط لوله ای است که احداث شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر نفت گفت: نخستین بار در تاریخ 110 ساله صنعت نفت ایران، عملیات صادرات نفت خام از سواحل مکران در دریای عمان آغاز شد.
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: طرح عظیم خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک جلوه ای از درهم شکستن تحریم ها و تکیه بر توان داخلی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: امروز روزی تاریخی برای صنعت نفت ایران است و برای نخستین بار صادرات نفت ایران از منطقه مکران آغاز می شود. ایجاد پایانه صادراتی نفت خام در منطقه مکران، از سال های اولیه دهه 1360 و اوج جنگ تحمیلی، مطرح بود. احداث خط انتقال به نام محرم، بر همین اساس آغاز شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر نفت گفت: در حال حاضر صادرات 350 هزار بشکه نفت خام در روز از طریق خط لوله گوره به جاسک امکان پذیر است که به زودی صادرات آن به یک میلیون بشکه در روز خواهد رسید. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با تشریح مراحل توسعه خط انتقال نفت خام گوره – جاسک تأکید کرد: در این طرح ملی جلوه های کم نظیری از ساخت داخل و در هم شکستن تحریم ها به نمایش گذاشته شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: طرح عظیم خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک جلوه ای از درهم شکستن تحریم ها و تکیه بر توان داخلی است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: نخستین بار در تاریخ 110 ساله صنعت نفت ایران، عملیات صادرات نفت خام از سواحل مکران در دریای عمان آغاز شد.
ایرنا: وزیر نفت اعلام کرد: نخستین بار در تاریخ 110 ساله صنعت نفت ایران، عملیات صادرات نفت خام از سواحل مکران در دریای عمان آغاز شد. محموله 100 تنی نفت خام در جاسک بارگیری می شود. این نخستین محموله نفتی خواهد بود که بدون نیاز به عبور از تنگه هرمز صادر خواهد شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۳:۴۲    
هنوز مشخص نیست با توجه به انتشار آمار مستند میزان پیشرفت این پروژه ها طی مدت مذکور که در ادامه این گزارش به ریز این آمار خواهیم پرداخت علت دریافت تشویقی این مدیران آن هم 2 پایه از سوی وزیرنفت چه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مهر : عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم گفت: وزارت نفت خوزستان را به سرزمین سوخته تبدیل کرده است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، بهزاد محمدی دیروز (سه شنبه، 29 تیرماه) درحاشیه بازدید از طرح اسلام آباد غرب و مجتمع اوره و آمونیاک کرمانشاه اظهار کرد: در سال گذشته 17 طرح پتروشیمی به بهره برداری رسید و از تعداد 11 طرح باقی مانده از سبد جهش دوم صنعت پتروشیمی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه از تهیه سند توسعه نفت و گاز در کرمانشاه با حمایت وزیر نفت خبر داد و گفت: در این سند اسامی تمامی طرح های توسعه ای که در حال ساخت یا در دست انجام هستند قید و اعتبار لازم برای انجام آن ها مشخص شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
علی خضریان در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر در تشریح جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس، اظهار داشت: این جلسه با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت برگزار شد و یکی از 17 پرونده مفتوحه مرتبط با وزارت نفت در کارگروه های کمیسیون اصل 90 در خصوص 800 سفر غیرمتعارف و اهدای پاداش به مدیران و ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با بهره برداری از شش طرح تا پایان امسال به درآمد بالای 20 میلیارد دلار در سال 1400 دست می یابیم.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۴۵    
در این گزارش سعی داریم مروری بر تاریخچه، چالش ها و اصلی ترین گزینه های هدایت وزارت نفت داشته باشیم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۹    
گفت: وزیر نفت گفته بود ساخت پالایشگاه کثافت کاری است! و مشکل بنزین پدید آمد که به همت سپاه رفع شد. گفتم: وزیر نیرو هم گفته بود ساخت نیروگاه به صرفه نیست! و مشکل کمبود برق ایجاد شده. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی از بررسی عملکرد وزارت نفت در تاسیس موسسه غیرتجاری پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در قالب ماده 234 خبر داد و گفت: مقرر شد بحث ارسال پرونده تخلف به قوه قضاییه در جلسه آتی به رای گذاشته شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه به روزهای تحویل قدرت و انتقال دولت نزدیک می شویم، بحث چینش کابینه رئیسی بسیار اهمیت یافته است. رویداد24 در این گزارش وضعیت وزارت نفت به عنوان یکی از مهمترین وزارتخانه های دولت را بررسی کرده و نشان داده چه دعوای سنگینی بر سر انتخاب وزیر نفت وجود دارد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق اعلام اعلام کرد که بازار نفت شاهد بهبود تقاضا و کاهش مازاد عرضه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق گفت توافق جدید اوپک پلاس بر اساس افزایش تقاضا برای نفت خام و کاهش ذخایر نفتی و مازاد تولید صورت گرفته است که یک عامل تعیین کننده مثبت و تاثیرگذار است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نفت پس از پایان نوزدهمین نشست اوپک پلاس گفت: قیمت بالای نفت در بلندمدت، به سود اعضای اوپک پلاس نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
الکساندر نوآک، معاون نخست وزیر روسیه و وزیر نفت پیشین روسیه گفت به لطف توافق جدید اعضای اوپک پلاس، از ماه آینده میلادی روزانه 100 هزار بشکه بر تولید خود می افزاید و این توافق5.4 میلیارد دلار بر درآمد بودجه کشورش می افزاید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در نشست امروز همان تصمیم قبلی مبنی بر اینکه اوپک پلاس ماهی 400 هزار بشکه افزایش تولید داشته باشد تا به مبنای آوریل 2020 برسیم.در مجموع ظرف 15 ماه، 5.8 میلیون بشکه به بار اضافه خواهد شد؛ قبلا هم گفتم در همه این بحث ها بازگشت ایران به بازار مهم و تأثیرگذار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت عبور از تحریم ها را مهمترین کار خود در دوران وزارتش عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت در رابطه با نشست اوپک پلاس و تاثیر نقش ایران در بازار جهانی نفت توضیحاتی را ارائه داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با اعلام اینکه پس از تصمیم نشست امروز اوپک پلاس قیمت نفت روندی افزایشی نخواهد داشت، تأکید کرد: قیمت بالای نفت در بلندمدت به سود تولیدکنندگان اوپک پلاس نیست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: اوپک پلاس نمی تواند بازگشت تولید نفت ایران به بازارهای جهانی بعد از رفع تحریم ها را نادیده بگیرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نامه نیوز: طبق آخرین اطلاع رئیس جمهور منتخب درباره وزارت نفت به جمع بندی رسیده و قصد دارد که این وزارتخانه بزرگ و مهم را به رستم قاسمی بسپارد. بر اساس شنیده ها اما رستم قاسمی شهردار بشو نیست و قرار است که در وزارت نفت به کار گرفته شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت برای آغاز ساخت واحدهای قیر و فرآوری مواد پتروشیمی در خوی دستور داد.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قرار بود دولت با مصوبه جدید خود مشکلات کارکنان صنعت نفت را برطرف کند، اما اقدامی خلاف قانون انجام داده درحالی که می توانست با ارائه لایحه جدید این مشکل را برطرف کند. ...