دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۵۰Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر نفت»

ایرنا   ۴ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - وزیر نفت با اشاره به اینکه بازار نفت همچنان شکننده است، گفت: تمدید توافق کاهش تولید احتیاطی است که اوپک می کند و البته احتیاط معقولی برای ایجاد توازن در بازار است.
شانا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تصمیم گیری اعضای اوپک درباره نحوه تمدید توافق کاهش تولید نفت به نشست فردا (11 آذر) با اعضای غیراوپک موکول شد؛ فردا روز مهمی است و اجماع در تصمیم گیری نیازمند حوصله و مذاکره است.
اقتصاد ایران: وزیر نفت ایران از اختلاف نظر اعضای اوپک بر سر کاهش تولید خبر داد.
شانا   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: موضوع تمدید کاهش تولید 7 میلیون و 700 هزار بشکه ای نفت در نشست اوپک مطرح است، اما توافق در این زمینه سخت خواهد بود.
یکصدوهشتادمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دقایقی پیش با حضور وزیران نفت و انرژی این سازمان از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
شانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر معدن و نفت آنگولا به مدت یک سال، ریاست دوره ای نشست های اوپک را به عهده خواهد داشت و وزیر نفت کنگو نیز در دوره زمانی یادشده، نایب رئیس دوره ای اوپک خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش   ۴ ساعت پیش    
وزیر نفت پیش از جلسه اوپک گفت: جلسه ساده ای نخواهیم داشت.
بازار نیوز   ۴ ساعت پیش    
وزیر نفت پیش از شروع نشست اوپک اظهار داشت: نشست سختی خواهیم داشت. عده ای برای تمدید تصمیم قبلی مخالفند. امارات، روسیه و قزاقستان، مخالفان عمده هستند.
وزیر نفت عراق گفت: ازآنجایی که عراق از کاهش دوباره قیمت نفت بیم دارد، به دنبال معافیت از توافق کاهش تولید نیست.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت با انتشار پیامی درگذشت سیدمحمدعلی شهیدی، نماینده پیشین ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - وزیر نفت عراق با دفاع از توافق اوپک پلاس در خصوص کاهش تولید کشورهای صادرکننده این فرآورده، بار دیگر بر پیش بینی های سابق خود مبنی بر بهبود قیمت جهانی نفت در اوائل سال 2021 تا سقف 50 دلار در هر بشکه تاکید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
افزایش گازرسانی به نیروگاه ها در سال های اخیر سبب شد مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها از 43 درصد در سال 1392 به 10 درصد برسد و طبق اعلام معاون وزیر نفت با افزایش مقدار خوراک گاز نیروگاه ها معادل 75 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی رقم خورد و ایران از واردکننده گازوئیل به صادرکننده آن تبدیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۵    
وزیر نفت عراق گفته است کشورش قصد ندارد از اوپک معافیت از توافق کاهش تولید نفت را درخواست کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش گازرسانی به نیروگاه ها در سال های اخیر سبب شد مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها از 43 درصد در سال 1392 به 10 درصد برسد و طبق اعلام معاون وزیر نفت با افزایش مقدار خوراک گاز نیروگاه ها معادل 75 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی رقم خورد و ایران از واردکننده گازوئیل به صادرکننده آن تبدیل شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، 8 آبان ماه سال جاری مهر طی مصاحبه ای با هوشنگ فلاحتیان، معاون امور برنامه ریزی وزیر نفت با عنوان سبدگردانی صندوق پالایشی یکم را به سازمان خصوصی سازی سپردیم اعلام کرد که وزارت نفت وظیفه ای در زمینه سبدگردانی صندوق پالایشی یکم ندارد و تمام اختیارات لازم به سازمان خصوصی سازی سپرده شده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه دولتی الصباح به نقل از وزیر نفت عراق نوشت: این کشور از اوپک برای معافیت از کاهش تولید درخواست نخواهد کرد و انتظار دارد قیمت نفت در ابتدای سال 2021 به حدود 50 دلار برسد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق اعلام کرد که این کشور به دنبال معافیت از توافق کاهش تولید نفت اوپک پلاس نیست.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق گفت: به دنبال معافیت از توافق اوپک پلاس نیستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- مولوی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعجب انگیز است که حوزه نفت به عنوان مهم ترین بخش خوزستان، این هفته به دستور وزیر نفت تعطیل شد اما ادارات غیر ضروری همچنان باید فعال باشند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
فارس: یکی از طرح های بیژن زنگنه وزیر نفت که در دولت یازدهم مطرح شد، طرحی با عنوان بومی سازی 10 قلم کالای استراتژیک در صنعت نفت بود که این طرح در سال 93 با هدف حمایت از ساخت داخل و پوشش خلاءهای تکنولوژیک در حوزه تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت مطرح شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱    
نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی ازمردم حوزه انتخابیه خود مراتب تقدیروتشکر خود ازرئیس جمهور و وزیرنفت درراه اندازی پتروشیمی لردگان رااعلام کرد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرح های گازرسانی در لایحه بودجه 1400، توسعه اجرای طرح های گازرسانی روستایی را به دنبال خواهد و آنطور که معاون وزیر نفت در امور گاز اعلام کرده است تعداد روستاهای متصل به شبکه گاز کشور تا پایان دولت دوازدهم به 35 هزار روستا می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور برنامه ریزی گفت: وزارت نفت وظیفه ای در زمینه سبدگردانی صندوق پالایشی یکم ندارد و تمام اختیارات لازم را به سازمان خصوصی سازی سپرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس از طرح سوال از وزیر نفت درباره وضعیت کارکنان جایگاه های سوخت خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۴    
آقای زنگنه وزیر محترم نفت در ماههای پایانی مسئولیت خود در وزارت نفت قولی که به کارکنان قراردادی مدت موقت نفت داد فراموش نکند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با دستور وزیر نفت، شرکت های تابعه وزارت نفت پس از چندین سال بی توجهی به موضوع حمایت از تولیدات داخلی، ملزم به استفاده از فهرست بلند منابع واحد های دستگاه مرکزی شدند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حسین زادگان با اشاره به این که ایجاد صنایع بزرگ از راهبردهای اقتصادی استان است، گفت: خوشبختانه ایجاد صنعت پتروشیمی در استان مورد تصویب دولت و موافقت وزیر نفت قرار گرفته است و تعیین کاربری زمین آن نیز در جلسه شورای برنامه ریزی مصوب شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۹    
وزیر نفت گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج طرح پتروشیمی با سرمایه گذاری 3 میلیارد دلار ازسوی رئیس جمهوری افتتاح شده و طرح اوره و آمونیاک لردگان ششمین طرح پتروشیمی است که امسال به بهره برداری می رسد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مجتمع پتروشیمی لردگان روز پنجشنبه 6 آذر از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری، وزیر نفت و وزیر صمت در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اسبق وزیر نفت با اشاره به ریسک های موجود در بازار نفت در شرایط فعلی، گفت: از همین رو پیش بینی نفت 40 دلاری در بودجه 1400 قابل تحقق است و منطقی به نظر می رسد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت : نگاه رئیس جمهور و وزیر نفت استفاده از نیروهای متخصص بومی در پروژه های نفتی استان بوشهر می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- وزیر نفت با اشاره به اینکه در سال های گذشته برداشت نفت از میدان نفتی آزادگان واقع در غرب کارون روزانه 70 هزار بشکه در روز بود، گفت: درحال حاضر از این میدان نفتی مشترک روزانه 400 هزار بشکه نفت استخراج می شود.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر نفت مجموع سرمایه گذاری در سه طرح ملی وزارت نفت در لردگان، خوزستان و بوشهر را بیش از یک میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: طرح هایی که امروز افتتاح می شوند همسو با برنامه های اقتصاد مقاومتی هستند که درون زایی و برون گرایی دو مؤلفه اصلی آنهاست.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش خبرنگار نیپنا، بیژن زنگنه وزیر نفت امروز پنج شنبه (6آذر ماه) در آیین افتتاح رسمی پتروشیمی لردگان که از طریق ویدئوکنفرانس با فرمان حسن روحانی، رئیس جمهوری به بهره برداری رسمی رسید، اظهارکرد: اولویت اصلی صنعت پتروشیمی در 7 سال گذشته گذر از خام فروشی ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -بیژن زنگنه امروز در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت که با حضور رییس جمهور برگزار شد، با اشاره به افتتاح سه طرح به ارزش 1 میلیارد دلار، اظهار کرد: هدف اصلی دولت و وزارت نفت جلوگیری از خام فروشی، تکمیل زنجیره ارزش و رفع نیاز داخل است. ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور (امروز پنج شنبه 6 آذر) در جلسه افتتاح سه طرح نفتی و پتروشیمی (تاسیسات فرآورش سیار میدان مشترک نفتی آزادگان جنوبی، تاسیسات ذخیره سازی و ایستگاه های اندازه گیری میعانات گازی پارس جنوبی) و پس از توضیحات زنگنه وزیر نفت درباره این افتتاح ها اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
شهرکرد- ایرنا- ششمین مجتمع پتروشیمی کشور با عنوان پتروشیمی لردگان روز پنجشنبه در حالی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهوری، وزیر نفت و وزیر صنعت و معدن و تجارت در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری به صورت رسمی وارد چرخه تولید شد که یکی از آرزوهای مردم استان برآورده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: پرهیز از خام فروشی، تامین نیاز های داخلی و تکمیل زنجیره ارزش افزوده، مهم ترین هدف و برنامه دولت در بخش پتروشیمی است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با تکمیل طرح های باقی مانده جهش تولید صنعت پتروشیمی در سال 1400، مجموع ظرفیت این بخش با رشد 80 درصدی نسبت به سال 92، به 100 میلیون تن در سال به ارزش 25 میلیارد دلار خواهد رسید.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸    
تهران (پانا) - مراسم بهره برداری از سه طرح ملی وزارت نفت شامل پتروشیمی اوره و آمونیاک لردگان در استان چهارمحال و بختیاری، واحد فرآورش 50 هزار بشکه ای نفت خام غرب کارون در استان خوزستان و مخازن متمرکز ذخیره سازی میعانات گازی پارس جنوبی در استان بوشهر با حضور رئیس جمهوری برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۴    
در تهران مسئولان هرمزگانی با معاون برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران،مشاور محترم وزیر نفت و رئیس سازمان طرح های بیع متقابل، درخصوص توسعه و تکمیل گاز رسانی شهری، روستایی و صنایع به محورهای باقیمانده در استان هرمزگان دیدار و گفت و گو کردند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دستور کاهش حداکثری حضور کارکنان صنعت نفت در محل کار از تاریخ هشتم تا چهاردهم آذرماه امسال ازسوی وزیر نفت ابلاغ شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان گلستان از اطلاع رسانی شفاف خدمات و آمادگی کامل پرسنل شرکت جهت خدمات رسانی مناسب در ایام سرد سال خبر داد. به گزارش روابط عمومی، مهندس در جلسه مجازی تاب آوری اجتماعی شرکت ملی گاز ایران که با حضور منتظر تربتی معاون وزیر و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رهبری دو دستور ویژه به وزیر صمت و وزیر نفت برای جهش تولید دادند که قرار شد این وزرا برنامه های خود را به زودی ارائه دهند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس: یکی از طرح های بیژن زنگنه وزیر نفت که در دولت یازدهم مطرح شد، طرحی با عنوان بومی سازی 10 قلم کالای استراتژیک در صنعت نفت بود که این طرح در سال 93 با هدف حمایت از ساخت داخل و پوشش خلاءهای تکنولوژیک در حوزه تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت مطرح شد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اصلاحیه دستورالعمل نحوه محاسبه تعدیل پیمان های صنعت نفت از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، آیین تکریم و معارفه مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حضور بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی، اعضای هئیت مدیره این شرکت و نیز تعدادی از مدیران ارشد امروز سه شنبه (4 آذرماه ماه) برگزار شد. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: در پی بیکاری کارگران در پارس جنوبی، نماینده مردم دشتستان در تذکری به وزیر کار و وزیر نفت خواستار تدبیری برای جلوگیری از این روند شده بود که وزیر کار در پاسخی به نماینده دشتستان، عملکرد اداره کار و خدمات و اشتغال منطقه ویژه پارس را غیرقانونی دانسته است. ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۳    
زنگنه شایعه افزایش قیمت نفت را جنگ روانی دشمنان علیه مردم ایران عنوان کرد. بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص امکان افزایش قیمت گازوئیل، گفت: این یک دروغ بزرگ است که خارجی ها به منظور عصبانی و ناراحت کردن مردم ایران به راه انداخته اند ...