جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۰۲Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر نفت»

نفت آنلاین   ۶ ساعت پیش    
مراسم روز ملی عربستان در تهران و رقص شمشیر سعودی ها! در این مراسم جواد اوجی وزیر نفت نیز حضور داشت .
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم روز ملی عربستان در تهران و رقص شمشیر سعودی ها! در این مراسم جواد اوجی وزیر نفت نیز حضور داشت .
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲    
جام جم آنلاین اصفهان ؛ در پی ارزیابی عملکرد روابط عمومی های شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و بررسی محور ها و شاخص های ارزیابی، روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان موفق شد رتبه اول در بخش شرکت های گاز استانی را به خود اختصاص دهد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از حضور مشاور محترم وزیر نفت در امور ایثارگران و هیات همراه، همزمان با هفته دفاع مقدس، در نشست هم اندیشی که به منظور دیدار چهره به چهره و دریافت و بررسی نقطه نظرات ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در منطقه برگزار گردید، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۳    
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از شرکت های فعال در کنگره عظیم اربعین تقدیر و به پاس خدمت رسانی مناسب کارکنان شرکت گاز ایلام در خدمت رسانی به زائران اربعین به نیابت از آنان، لوح تقدیری به مدیرعامل این شرکت اعطا نمود
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: وزیر نفت اخیراً خبر داده تولید فرآورده های نفتی از متانول در دستور کار قرار گیرد. تلاش ها در این زمینه در قالب پروژه های تحقیقاتی در پژوهشگاه نفت و سایر زیرمجموعه های وزارت نفت و همچنین زیرمجموعه های وزارت دفاع در جریان است ...
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور حکمی جعفر سالاری نسب را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش در حکمی جعفر سالاری نسب را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت در حکمی محمد چهاردولی را به عنوان رئیس دانشگاه صنعت نفت منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در پیشبرد تولید صیانتی نفت و گاز با بیان اینکه نیروهای متخصص و مجرب بازوی اصلی صیانت از تولید نفت و گاز هستند، گفت: در دو سال گذشته این نیروها مورد توجه دولت مردمی، وزیر نفت و همه مدیران و معاونان وزارت نفت قرار گرفته اند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به منظور هم افزایی و افزایش مشارکت و سرمایه گذاری هلدینگ ها و شرکت های وابسته به این صندوق با بنگاه های اقتصادی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی در دیدارهای جداگانه ای با وزیر نفت و همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفتگو کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: ایران و عربستان دو قدرت بزرگ منطقه ای به شمار می آیند که همکاری آنها در گسترش امنیت، رونق اقتصادی و شکوفایی فرهنگی و اجتماعی جهان اسلام و شکل دهی به همکاری های بین المللی و انرژی اثرگذار خواهد بود و در این راه صنعت نفت می تواند نقش محوری در تقویت منافع مشترک اقتصادی دو ملت ایفا کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: شاهد از غیب رسید؛ شاهد این مدعا که دولت گذشته سرنوشت کشور و سفره مردم را به لبخند بیگانگان گره زده بود. این شاهد، چیزی نیست جز اظهارنظر صریح و آشکار بیژن زنگنه وزیر نفت دولت گذشته که مدعی شد می توان بدون برجام نفت فروخت، اما بدون توافق با امریکا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد عیقرلو دبیرکل فدراسیون حمل ونقل و لجستیک و ناخدا یکم بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران سخن از بازار سوآپ نفت، بحث را از یک طرف به سمت فعالیتی با آورده ها و مزایای سرشار اقتصادی ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آقای زنگنه وزیر نفت دولت روحانی به گونه ای ناخواسته به پیشرفت ها و دستاوردهای دولت رئیسی اعتراف کرد. توضیح آن که دولت آقای روحانی پیشرفت در بسیاری از عرصه ها از جمله صدور نفت را در گرو برجام و برقراری رابطه با آمریکا می دانست ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
طی 6 ماه نخست امسال با افزایش 16 درصدی گازرسانی به نیروگاه ها نسبت به مدت مشابه پارسال رکوردی تازه در زمینه گازرسانی به نیرگاه ها ثبت شد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران با همکاران جانباز، رزمنده، آزاده و فرزندان شهدای معزز شاغل در شرکت گاز استان اصفهان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، دکتر سید شریف حسینی مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران با حضور در شرکت گاز این استان با کارکنان جانباز، رزمنده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: تولید نفت خام به 3 میلیون و 300 هزار بشکه در روز رسیده است که رشد بیش از 40 درصدی را نشان می دهد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم معارفه سعید نفری اقدم، سرپرست جدید حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران، روز سه شنبه در جلسه شورای مدیران این شرکت و با حضور معاون وزیر نفت برگزار شد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۷    
همزمان با افزایش مشکلات سوختی در کشور زمزمه تغیر معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش به گوش میرسد. چندماهی است که مردم به دلیل سو عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش با چالش هایی نظیر؛ کمبود بنزین در جایگاها، صف های طولانی، کاهش کیفیت بنزین، روند طولانی دریافت کارت سوخت، نبود بنزین سوپر و .. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۱    
وزیر نفت دولت روحانی مدعی شد آمار مربوط به فروش و صادرات نفت ایران واقعی نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- چگینی، معاون وزیر نفت گفت: سرمایه گذاران در احداث تأسیسات ذخیره سازی رو زمینی گاز اعم از سی ان جی، ال پی جی و ...، ورود مناسبی داشته باشند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فروش نفت رکوردشکنی کرد؟ دولت ابراهیم رئیسی مدعی سقف شکنی صادرات نفت و رساندن آن به شرایط پیش از تحریم است.اما . بیژن نامدار زنگنه که در هشت سال دوران ریاست جمهوری حسن روحانی در رأس وزارت نفت حضور داشت معتقد است که افزایش فروش نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اوجی، وزیر نفت گفت: هر فردی که در سایت شرکت ملی گاز درخواست دهد، این شرکت به صورت رایگان نوسازی موتورخانه را انجام می دهد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی عربستان سعودی، این هفته در اولین اظهار نظر خود از زمان تمدید پادشاهی عربستان گفت: "کاهش تولید اضافی ادامه دار توسط عربستان سعودی به منظور ایجاد ثبات در بازار نفت و جلوگیری از نوسانات بالا در مواقع عدم اطمینان است، نه افزایش قیمت ها" ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
وزیر نفت هند از افزایش 30 میلیارد دلاری ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی این کشور طی ده سال آینده خبر داده و تاکید کرد که ظرفیت کل بازار پتروشیمی این کشور به بالای یک تریلیون دلار خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: 6 حلقه چاه گازی درسال برای حفظ ونگهداری توان تولید گاز پایداردرمنطقه خانگیران سرخس حفر میشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت و فلزات دولت نجات ملی یمن خسارات واردشده به بخش نفت این کشور بر اثر حمله ائتلاف سعودی را بیش از 123 میلیارد دلار اعلام کرد.
مدیر عامل نفت مرکزی، حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خانگیران را که بدلیل پیگیری تامین گاز زمستانی صورت گرفته بود باعث دلگرمی و قوت قلب همکاران این منطقه برشمرد.
با حضور معاون وزیر نفت ، فاز اول توسعه میدان گازی توس در شمال شرق کشور با هدف تولید روزانه سه میلیون متر مکعب آغاز شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با مدیران شرکت گاز استان اردبیل و منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران بر تلاش و همدلی در خدمت رسانی بهتر و باکیفیت تر به مردم تأکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
با وجود گذشت یک دهه از تعلل پاکستان از عمل به تعهدش در قبال قرارداد احداث خط لوله گاز از ایران، وزیر نفت آن کشور با ادعای پیگیری احداث خط لوله گاز ایران-پاکستان،گفت:پیشنهاد دریافت سوخت ارزان از تهران روی میز اسلام آباد است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰    
از ابتدای امسال سهمیه بنزین رانندگان اسنپ و تپسی پرداخت نشده است. اما حالا وزیر نفت خبر از برطرف شدن مشکل رانندگان تاکسی های اینترنتی داد.
دکتر حسینی مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران صنعت نفت به همراه جمعی از مسئولان با یادگاران معظم شهدا در منطقه اردبیل دیدار کرد، گفت: تکریم خانواده شهدا در اولویت برنامه های ما بوده و دیدار با خانواده شهدا برای تکریم آنان یکی از برنامه هایی است که با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: از وزارت و وزیر نفت، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و دانشگاه خلیج فارس برای برگزاری آزمون استخدامی با هدف اشتغال جوانان بومی استان صمیمانه تشکر می کنم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۲    
محمدجواد تندگویان، وزیر نفت در دوران ابتدایی جنگ ایران و عراق بود که با وجود شرایط بحرانی جنگ در پالایشگاه نفت آبادان، همواره در این منطقه حضور داشت و معتقد بود که مدیر باید در میدان حضور داشته باشد نه در پشت میز ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به انعقاد ده ها قرارداد و تفاهم نامه میان شرکت های ایرانی و خارجی در نمایشگاه ایران پلاست گفت: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شاگرد اول دیپلماسی شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران از سهم میدان آرش کوتاه نمی آید و در این خصوص مذاکراتی در حال انجام است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ در آخرین روزهای شهریورماه امسال معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران در بازدید از پروژه های هلدینگ پتروپالایش اصفهان ضمن قدر دانی از طرح های انجام شده در این شرکت توسط مدیریت پالایشگاه اصفهان گفت ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تا پایان سال چیزی بالغ بر 5 مجتمع پتروشیمی به بهره برداری خواهد رسید که طبق برآورد انجام شده نزدیک به 6 تا 7 میلیون دلار به تولیدات محصولات پتروشیمی کمک خواهد کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت بیان کرد: خودکفایی و بومی سازی در تولید کاتالیست های صنعت پتروشیمی تا پایان سال اجرایی می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ در پی ارزیابی عملکرد روابط عمومی های شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و بررسی محورها و شاخص های ارزیابی،روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان موفق شد رتبه اول را به خود اختصاص دهد. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نفت بیان کرد: گروه نفت با کسب 16.4 درصد رشد اقتصادی، در بهار امسال رتبه نخست را در میان بخش های مختلف اقتصاد کشور به دست آورد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲    
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری از افزایش بیش از سه برابری شرکت های دانش بنیان در صنعت نفت در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: 751 قرارداد به ارزش ارزی - ریالی حدود 340 میلیون دلار و 7200 میلیارد تومان هم با شرکت های دانش بنیان امضا شده است.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت در حکمی افشین جوان را به عنوان سرپرست نمایندگی ایران در هیئت عامل اوپک و مجامع انرژی منصوب کرد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری طی حکمی کیومرث کرمی مقدم را به عنوان مدیرکل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی منصوب کرد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی جان باختن تعدادی از کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس را به خانواده ها و بازماندگان آنها تسلیت گفت.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه از آغاز دولت سیزدهم تاکنون 33 پروژه نیمه تمام با سرمایه گذاری 12 میلیارد دلاری افتتاح شد، گفت: تا پایان امسال نیز بهره برداری از 67 پروژه نیمه تمام دیگر به ارزش 15 میلیارد دلار هدف گذاری شده است.