سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۴۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر نفت»

نفت آنلاین   ۲ ساعت پیش    
مهمترین اخبار کوتاه نفت آنلاین در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین گفت: رابطه با چین و آسیا آینده اقتصاد و تجارت دنیا است و ما هیچ گریز و گزیری نداریم جز اینکه از امروز با برنامه و با استراتژی رابطه مان را با آسیا بازتعریف کنیم.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت بر شتاب در روند اجرای طرح های گازرسانی و تکمیل سایر زیرساخت های گازی در سراسر کشور تأکید کرد.
شانا   ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر نفت با وزیر امور خارجه ونزوئلا و هیئت همراهش در طبقه پانزدهم ساختمان مرکزی وزارت نفت دیدار و گفت وگو کرد.
نفت آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در نامه ای به وزیر نفت خواستار همسان سازی حقوق و فوق العاده های پرداختی پرسنل قراردادی مدت موقت شد.
خبرورزشی: فراز کمالوند در اولین نشست خبری لیگ بیست و یکم و پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: آزرو می کنم ویروس کرونا از کشور ما و تمام جهان رخت بر ببندد تا مردم بتوانند به استادیوم بیایند. فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بی نمک است و جذابیتی ندارد ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس سفرهای استانی وزیر نفت و دیدار با کارگران صنعت نفت و بررسی مشکلات آنها، توجه به مسئولیت اجتماعی و برنامه هایی همچون ایجاد پتروپالایشگاه ها و انجام و اجرایی شدن تهاتر نفتی را از جمله حرکت های جهادی و انقلابی وزیر نفت دولت سیزدهم برای توسعه و پیشرفت صنعت نفت دانستد.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهدای 2 هزار بسته معیشتی از سوی کارکنان و بسیجیان این شرکت به زلزله زدگان اندیکا خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: خبرگزاری ایسنا پس از هشت سال بزک اقدامات دولت روحانی و وزیر نفت سابق در اقدامی دیرهنگام نوشت: وزیر نفت سابق(زنگنه)، هیچ اعتقادی به ساخت پالایشگاه نداشت و کراراً به صادرات نفت خام تأکید داشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته سوخت شرکت ملی گاز ایران، امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) به ریاست معاون وزیر نفت در امور گاز و با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت خط مشی توسعه مدیریت در صنعت نفت را به معاونان و مشاوران وزیر، مدیران عامل شرکت های اصلی و فرعی تابع وزارت نفت، رؤسای واحدهای مستقل ستادی، رؤسای دانشگاه، پژوهشگاه صنعت نفت و مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی ابلاغ کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی، وزیر نفت به همراه سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری و شماری از اعضای هیئت دولت صبح روز پنجشنبه (22 مهرماه) وارد استان فارس شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: باید مدیری سلامت، دانا و با سابقه ای منزه از مفاسد برای هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس انتخاب شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر نفت خواستار تسریع در گازرسانی به روستاهای منطقه الیگودرز شد.
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با مراجعه کنندگان و کارکنان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس جلیل سالاری در سلسله نشست های هفتگی خود با عموم مراجعین ...
با هدف هماهنگی، برنامه ریزی و بررسی سازوکارها، چهارمین جلسه تامین سوخت زمستانی نیروگاه ها با حضور معاونین وزیر نفت در پالایش و پخش، شرکت ملی گاز، معاون وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نود اقتصادی: اسامی حضور پررنگ مدیران چند شغله در صندوق ذخیره فرهنگیان و آشکار سازی شغل های دیگر این افراد بحث برانگیز شده است. همه هستند، از رئیس سازمان خصوصی سازی دولت احمدی نژاد تا معاون وزیر نفت روحانی !
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخن وزیر نفت را اگر از زوایای مختلف واکاوی کنیم به نتایج روشن تری می رسیم. تهاتر نفت، روشی موقت است که چه برای تهاتر نفت با کالا و چه برای تهاتر نفت با سرمایه گذاری، اگرچه در مقطعی از زمان می تواند بخشی از نیازهای کشور را برطرف کند، اما نمی تواند روشی دایمی باشد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دومین نشست شورای معاونان وزارت نفت با حضور وزیر نفت و معاونانش در طبقه پانزدهم ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با بیان اینکه باید ظرفیت های بخش خصوصی را برای فروش نفت به کار گرفت، گفت: از همه سازوکارهای موجود، از جمله ظرفیت بورس انرژی و تهاتر برای افزایش فروش نفت استفاده خواهیم کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: محمدمهدی فروردین، نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرآمدترین نیروهای انسانی کشور سکاندار هدایت وزارت نفت هستند، گفت: حضور میدانی وزیر نفت برای حل مشکلات صنعت نفت ستودنی است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرآمدترین نیروهای انسانی کشور سکاندار هدایت وزارت نفت هستند، گفت: حضور میدانی وزیر نفت برای حل مشکلات صنعت نفت ستودنی است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۳    
به گزارش نیپنا، موضوع مسئولیت اجتماعی در بین شرکت های نفتی در ایران اصلی پذیرفته شده است اما در حوزه اجرا، گاه شاهد تفاوتهای عمده ای در بین عمل به مسئولیت اجتماعی بین شرکتهای داخلی و شرکتهای خارجی هستیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی هفته جاری علاوه بر استماع برنامه های آتی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با حضور مدیرعامل این شرکت، بررسی کم و کیف تأمین سوخت زمستانی با حضور معاون وزیر نفت را نیز در دستور دارند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۶    
خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اسبق وزیر نفت گفت: رویکرد دولت های یازدهم و دوازدهم نسبت به غرب، فرصت سوزی و اشتباهی استراتژیک بود که باید با بهره برداری از ظرفیت های داخلی کشور و توسعه مناسبات با قدرت های نوظهور در چارچوب راهبرد نگاه به شرق جایگزین شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: کنفرانس هفته انرژی در روسیه با شرکت وزرای نفت و انرژی کشورهای منطقه و مقامات ارشد دولت روسیه برگزار شد. عربستان سعودی و روسیه در این اجلاس گفتند؛ که بازار نفت را از درهم ریختگی مشابه آنچه امروز در بازار گاز می گذرد، نجات دادند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : خطر کاهش تولید گاز در سال های پیش رو به دلیل پیر شدن میادین به خصوص پارس جنوبی که به گفته وزیر نفت نیازمند 22میلیارد دلار سرمایه گذاری در 6 تا 8 سال آینده است، در کمین بخش انرژی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با گازرسانی به این 100 روستا، تا پایان امسال فارس هم به یکی از استان های سبز تبدیل خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خطر کمبود گاز جدی است. با وجود آنکه جواد اوجی وزیر نفت این خطر را از همان بدو ورودش به وزارتخانه، هشدار داد و برای تامین کسری گاز مذاکره با ترکمنستان را آغاز کرد اما با همه این اقدامات به نظر می رسد بحران گاز در زمستان پابرجاست.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سفر وزیر نفت به استان فارس، اعلام خبرهای خوب از تهاتر نفت در آینده نزدیک، پیگیری وعده های اوجی در جم، تداوم انتصاب ها در نفت، افزایش مصرف گاز در کشور، تازه ترین گزارش اوپک و افزایش 22 هزار بشکه ای تولید نفت را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۵    
جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه سفر به استان فارس گزارشی از اقدامات انجام شده خدمت رئیس جمهور ارائه دادند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که ظرفیت برداشت روزانه نفت خام در استان فارس از رقم کنونی 42 هزار بشکه تا پایان سال 1401 به 60 هزار بشکه در روز می رسد.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت دولت سیزدهم در بخش فشارافزایی و توسعه میدان های گازی استان فارس 4 میلیارد و 500 ملیون دلار سرمایه گذاری می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، جواد اوجی، وزیر نفت به همراه سید ابراهیم رئیسی ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی، وزیر نفت روزگذشته (پنجشنبه، 22 مهرماه) در شورای اداری استان فارس گزارشی از سفر به شهرستان های فراشبند و فیروزآباد را در حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ارائه داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حضور وزیر نفت در جمع کارکنان شهرستان جم را تأثیرگذار دانست و اعلام کرد: بعضی از مشکلات کارکنان شهرستان جم با دستور وزیر نفت در کمتر از یک هفته حل شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حضور جواد اوجی، وزیر نفت در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی برای ارائه گزارشی درباره برنامه ها و اولویت های وزارت نفت در توسعه میدان های نفت و گاز، افزایش تولید و فروش نفت و تحقق منابع پیش بینی شده در بودجه امسال حکایت از رویکرد مهم این وزارتخانه در این موارد دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق در حاشیه کنفرانس هفته انرژی روسیه در مسکو گفت قیمت نفت برای مصرف کنندگان نباید از سطح فعلی حدود 85 دلار در هر بشکه بالاتر رود تا بازار به ثبات برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افزایش ظرفیت پالایشی ایران با هدف جلوگیری از خام فروشی و تحقق خودکفایی در تامین سوخت در دستور کار قرار گرفته و آن گونه که وزیر نفت اعلام کرده تا چهار سال آینده ظرفیت پالایشی ایران به 3.5 میلیون بشکه در روز افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت از زمان شروع فعالیت خود درباره صنعت نفت و افزایش فروش وعده هایی را بیان کرده، به تازگی نیز اعلام کرده است که به زودی خبرهای خوبی در زمینه تنوع قراردادهای نفت خام و میعانات گازی و تهاتر نفتی اعلام می شود، موضوعی که واکنش های متعددی را از سوی کارشناسان به همراه داشته است.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نفت در حکمی، وحیدرضا زیدی فرد را به عنوان معاون خود در امور مهندسی، پژوهش و فناوری منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، در متن حکم جواد اوجی خطاب به زیدی فرد آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون وزیر در امور مهندسی ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فارس هفتمین مقصد سفر کاری و استانی وزیر نفت بود، وی در این سفر از اختصاص 4.5 میلیارد دلار سرمایه به توسعه بخش بالادست گاز این استان و تخصیص اعتبار 1150 میلیارد تومانی نفت به طرح های مسئولیت اجتماعی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های مسئولیت اجتماعی از جمله پروژه های رفاهی، آموزشی، فرهنگی و راهسازی استان فارس اختصاص می دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وزیر نفت اعلام کرد که در صورت اجرای طرح های پتروشیمی مغفول مانده، این وزارتخانه تامین خوراک آنها را در دستور کار قرار خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۵    
شیراز – ایرنا- نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی از وزیر نفت خواست که نیروهای اهل فیروزآباد در فرایند جذب نیرو در مجموعه های نفت و انرژی پارس جنوبی در جم و عسلویه به عنوان نیروی بومی محسوب و جذب شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت : 6میدان گازی با اعتبار دو میلیارد ریال در فارس ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- وزیر نفت دولت سیزدهم گفت: 150 پروژه در فارس با اعتباری بالغ بر یک هزار و 150 میلیارد تومان توسط وزارت نفت در حوزه های اجتماعی اجرا خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- اوجی وزیر نفت از افتتاح 4 واحد جدید پتروشیمی در استان بوشهر تا یکسال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- وزیر نفت گفت: با توجه به شرایط بحرانی جاده شیراز- فیروزآباد-عسلویه، 800 میلیارد تومان به بهسازی و توسعه این محور اختصاص یافت.