یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۴۶Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارس جنوبی»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
محمدمهدی جمشیدی:وجود منابع عظیم گازی و نفتی که در حوزه گازی پارس جنوبی متمرکز شده است، باعث شده است تاکنون پروژه های متعددی در زمینه پتروشیمی در این منطقه به بهره برداری برسد ...
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تولید گاز در کشور در سال های اخیر با شتاب زیادی افزایش داشته و استخراج آن در میدان پارس جنوبی 5/ 2 برابر شده است. با این حال، کشور هر سال در فصل زمستان با کمبود گاز روبه رو می شود که منجر به معضلاتی مانند افت فشار خانگی در برخی نقاط، قطع گاز صنایع ...
بانکداری ایرانی - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از رسیدن تولید روزانه گاز کشور به یک میلیارد مترمکعب در روز خبر داد و گفت: مردم صرفه جویی کنند؛ یک پارس جنوبی بیشتر نداریم. ...
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
مشکین فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با رد ادعاهای مربوط به افت فشار مخزن مشترک پارس جنوبی گفت: برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی امسال 65 میلیون مترمکعب افزایش یافته است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، تنها راه مقابله با قطعی گاز و برق را افزایش برداشت گاز از میادین گازی عنوان کرد و گفت: اگر از افت فشار گاز پالایشگاه پارس جنوبی جلوگیری نشود در سال های آینده به واردکننده گاز و برق تبدیل خواهیم شد.
مدیر امور فنی شرکت نفت فلات قاره ایران از امضای تفاهم نامه ساخت دکل های حفاری ویژه آب های کم عمق خبر داد. *** آغاز برنامه ریزی برای توسعه میادین جدید گازی ...
اقتصاد ایران: بوشهر - نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت بخش سلامت در شهرستان های جنوبی استان، پیگیر جذب کمک بیشتر از سوی پتروشیمی های پارس جنوبی هستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تربتی، مدیر عامل شرکت ملی گاز که معتقد است افزایش تولید گاز به تولید ثروت منجر نشده و تمام گاز پارس جنوبی در کشور مصرف می شود از انجام مذاکره با ترکمنستان برای واردات گاز خبر دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: مشکل کمبود گاز در کشور وجود ندارد و کاهش فشاری نیز در مخازن پارس جنوبی نداریم، بلکه مصرف گاز افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۰    
سرمربی تیم ووشوی پارس جنوبی درباره وضعیت این تیم در آستانه مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: پدیده هایی مانند پارس جنوبی کمتر اتفاق می افتد و خوشبختانه ما این مخزن را در کشور داریم اما تمام گاز آن را در کشور مصرف می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس افت فشار گاز در پارس جنوبی را قویاً رد کرد و گفت: امسال برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی 65 میلیون مترمکعب افزایش یافته و به 680 میلیون مترمکعب رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه هفتم پارس جنوبی گفت: میزان تولید اتان فازهای 17 و 18 در هفت ماه سال جاری بیش از 481 هزار تن بوده است که این میزان در مقایسه با سال گذشته رشد 18 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به گفته مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی تولید میعانات گازی فازهای 6 و 7 و 8 افزایش یافته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سلامتی انصاریان و میناوند آرزوی قلبی ام است مردم نیوز : محمد نصرتی، بازیکن اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم پارس جنوبی جم، در خصوص شرایط دو پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: خبر ابتلای این دو خبر بدی بود. امیدوارم آنها و دیگر هموطنانم که درگیر بیماری کرونا شده اند هر چه زودتر به سلامت کامل دست پیدا کنند. ...
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به وضع مطلوب توسعه فاز 14 پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: بر اساس پیش بینی ها، نخستین ردیف عملیاتی آن اوایل سال آینده عملیاتی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مصوبه اشتغال 50 درصدی نیروهای بومی در پارس جنوبی و صنایع مستقر در جنوب استان بوشهر محقق شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اعلام اینکه صادرات نفت ایران در روزهای اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است، گفت: فاز 11 پارس جنوبی برای زمستان سال آینده به برداشت 15 میلیون متر مکعب در روز می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: برخی مدیران در موضوع اشتغال جوانان بومی در پارس جنوبی جفا می کنند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۷:۰۷    
ساعت 24- وقفه در تامین گازنیروگاه ها وقطعی گسترده برق طی ماه گذشته به چالشی جدی تبدیل شدو اگرچه وزیر نفت افت فشار در مخزن پارس جنوبی را بعنوان یکی از علل رد کرد، اما شواهد این موضوع را تائید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۶:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وقفه در تامین گاز نیروگاه ها و قطعی گسترده برق طی ماه گذشته به چالشی جدی تبدیل شد، اگرچه وزیر نفت افت فشار در پارس جنوبی را به عنوان یکی از علل رد کرد، اما شواهد این موضوع را تائید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - کاهش حقوق کارگران فاز 19 پارس جنوبی باعث شده تا برخی از کارگران نسبت به این وضعیت معترض باشند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
طرح پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین تأسیسات جمع آوری و فرآورش گازهای همراه نفت ایران با ظرفیت فرآورش روزانه بیش از 56 میلیون مترمکعب و سرمایه گذاری 3.4 میلیارد دلار با فرمان رییس جمهوری به طور رسمی به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری فاز 19 پارس جنوبی در حالی از کم شدن حقوق دریافتی خود انتقاد دارند که هزینه های زندگی به شدت افزایش یافته است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
میلاد باقری بازیکن پیشین تیم های استقلال ، پارس جنوبی جم و مس رفسنجان است و در این فصل به تیمی نپیوسته و در حال حاضر بدون تیم است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر پروژه احداث مجموعه تفکیک و نگهداری موقت پسماند کاغذ، پت و شهری در پالایشگاه نهم افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/بوشهر پروژه احداث مجموعه تفکیک و نگهداری موقت پسماند کاغذ، پت و شهری در پالایشگاه نهم افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: این شرکت اکنون در وضع استمرار تولید قرار دارد اما در صورت نیاز کشور، آماده دریافت خوراک حداکثری از پارس جنوبی و افزایش تولید است.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ماریو بودیمیر از جمله خارجی هایی بود که کمترین سود آوری را برای سرخپوشان داشت. شاید مهم ترین و البته تنها عملکرد مثبت این بازیکن برای پرسپولیس ، گل هفته پایانی لیگ هجدهم به پارس جنوبی جم بود. حالا پرداخت مطالبات مهاجم کروات به معضلی بزرگ برای مدیران پرسپولیس تبدیل شده است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد . به گزارش اقتصادملت و به نقل از ایدرونیوز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
استان بوشهر میزبان خوبی برای صنایع پارس جنوبی بوده است ولی آلایندگی را می توان بیشترین عایدی این استان از تاسیسات عظیم نفت و گاز و پتروشیمی دانست.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس؛ پروژه ای ملی با ظرفیت پالایشی 2 فاز پارس جنوبی با جمع آوری گازهای همراه نفت و تصفیه آن، تحول عظیمی را در کاهش آلایندگی های زیست محیطی خوزستان و توسعه صنعت پتروشیمی به ویژه در منطقه گچساران محقق می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران فاز 19 پارس جنوبی از رئیس کمیسیون انرژی مجلس درخواست کردند برای بازدید از شرایط کار پیمانکاری ها از منطقه بازدید کند.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۹    
تیم شهرداری آستارا دیروز و در هفته دهم لیگ یک در خانه تیم پارس جنوبی جم تن به شکست 3-1 داد. اما این تیم با اختلاف 3 امتیازی با صدرنشین می تواند یکی از گزینه های صعود باشد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۵    
فیلمی زیبا از کار و تلاش پرسنل صنعت نفت در منطقه گازی پارس جنوبی در قلب خلیج فارس/اینجا قلب تپنده اقتصاد ایران است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک ورزشی،تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از 3 شکست متوالی در هفته دهم باید به مصاف شهرداری آستارا می رفت که این تیم هم از شگفتی سازان این فصل به شمار می رود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: تجهیزات مورد نیاز مرکز پایش زیست محیطی پارس جنوبی در شهرستان های کنگان و عسلویه با اعتبار 11 میلیارد تومان خریداری شده و در مرحله نصب قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حقوق نجومی از چالش های اساسی در پارس جنوبی است، گفت: برخی مدیران خوشگذران در تهران نشسته اند و از این صنایع ماهانه 160 میلیون تومان حقوق می گیرند ولی کارگران ما حقوق ناچیز خود را هم بعد از ماه ها نمی توانند بگیرند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم با اشاره به زمستان سرد پیش رو خاطرنشان کرد: این شرکت اکنون در وضعیت استمرار تولید قرار دارد و آماده دریافت خوراک حداکثری از منابع گازی پارس جنوبی نیز است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تولید و ارسال LPG تولید شده در سایت مجتمع گاز پارس جنوبی با برنامه ریزی و اقدامات مناسب سازماندهی شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در رینگ بین الملل بورس انرژی گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی معامله می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که این مجموعه در هفت ماه امسال، 11 میلیارد و 672 میلیون مترمکعب گاز شیرین تولید کرده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰    
محسن دهانزاده، سرپرست مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در گفتگو با خبرنگار تابا با بیان اینکه راه اندازی طرح ملی نفت سنتز در این شرکت در راستای پایداری تولید گاز کشور و با هدف مدیریت میعانات گازی در پارس جنوبی انجام شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از شناسایی منابع آلاینده در پارس جنوبی گفت: در این راستا تاکنون 30 پرونده کیفری و حقوقی ویژه صنایع آلاینده منطقه پارس جنوبی توسط دستگاه قضایی استان بوشهر تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: خوارک دریافتی فازهای 6 و 7 و 8 در بازه مشابه سال گذشته بیش از 13 هزار متر مکعب بوده است، اظهار کرد: در سال جاری شاهد رشد بیش از 21 درصدی دریافت خوراک بوده ایم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۵    
بوشهر- چابوک، مدیر پالایشگاه هشتم پارس جنوبی گفت: میزان تولید گاز شیرین در فازهای 20 و 21 پارس جنوبی طی سال جاری افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بهره برداری پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: در این زمان بیش از 230 تن ماده بودارکننده در فاز یک تولید شده است.