یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۵۷Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

آنا   ۲ ساعت پیش    
عزیز نجف پور، دبیر شورای فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی از حمله سایبری به بزرگ ترین دانشگاه الکترونیکی ایران پس از برگزاری بزرگداشت حاج قاسم خبر داد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس انجمن علمی علوم دامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گفت: دادن استقلال نسبی به انجمن ها و تفویض اختیار در بعضی از تصمیم گیری ها موجب آزادشدن ظرفیت انسانی موجود در آنها می شود.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی سالروز تولد استاد محمود فرشچیان را تبریک گفت.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
همایش پیاده روی حاج قاسم، قهرمان ملی با حضور اعضای هیئت رئیسه، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا برگزار شد.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
دانشجوی دکتری تخصصی رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رساله دکتری خود اسطوره، شاهنامه، تعزیه را با وام گیری از بن مایه های اساطیری و شاهنامه بررسی کرد.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور با حضور در بیمارستان فرهیختگان، پیگیر وضع درمان پیشکسوت فوتبال کشور شدند.
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی در راستای حضور مؤثر در صنعت، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۳    
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از برگزاری همایش ملی عدالت و مبارزه با فساد در گام دوم انقلاب به همت مدیریت امور فرهنگی این دانشگاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون جامع دکترای دانشجویان ساکن شهرهای قرمز و نارنجی به صورت غیرحضوری و آزمون کتبی جامع دکتری در شهرهای زرد و آبی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضوری و آزمون شفاهی غیرحضوری برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۱    
رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از آغاز کار مجدد بخش تخصصی کودکان این بیمارستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموز سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با درخشش در مسابقات پومسه قهرمانی کشور موفق به کسب مقام دوم تیمی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۱    
دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان جزئیاتی از کتاب اسطوره، شاهنامه، تعزیه حاصل رساله دکتری خود را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱    
معاون دانشگاه آزاد اسلامی بندردیلم با بیان اینکه 22 طرح پژوهشی برون دانشگاهی این دانشگاه از سال 96 تاکنون منجر به عقد قرارداد شده، تأکید کرد که طرح پلتفرم کاروپ در مرحله بهره برداری و تجاری سازی است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۶    
فینال هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان با قهرمانی تیرانداز تیم دانشگاه آزاد اسلامی همراه بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۰    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگرچه بانک مرکزی در ظاهر به دلیل توانایی در کنترل نقدینگی، قدرت کنترل تورم را دارد، اما به استقلال کافی نداشتن این نهاد در برابر دولت به منظور کنترل نقدینگی و افزایش ندادن پایه پولی در کشور، سیاست های پولی این نهاد را بی اثر یا حداقل کمرنگ می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۱    
جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قبل از ظهر امروز با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰    
دانشجویان درس آشنایی با دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی اراک در طرح شهید ایزدپناه از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی سرپرستان واحدهای فیروزکوه و اسلامشهر را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا ده درصد افزایش یافت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، امر به معروف و نهی از منکر را بسترسازی مناسب و فاخر برای خدمت عنوان کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله مصباح یزدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور نماینده ولی فقیه در استان سمنان برگزار شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سید رضایی رئیس دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول در نشست خبری با اصحاب رسانه: کیفی سازی و تلفیق دانش و صنعت در این دانشگاه از اولویت های اصلی است در سی و سومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری 112 جلسه پیش دفاع رساله های دکتری تخصصی به صورت مجازی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۸    
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها رزمایش احسان و کمک مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان از مراکز و مجموعه های تحقیقاتی این واحد دانشگاهی بازدید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: شرایط کرونایی نباید مانع تلاش های همکاران برای نشان دادن دستاوردهای نظام اسلامی در ادوار مختلف شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از آمادگی آموزشکده سمای این واحد دانشگاهی برای اجرای 2 طرح کاربنیان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۵    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند عنوان کرد: مسیر حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای مسئولان و ملت در جهاد و ولایت مداری است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۱    
رئیس مرکز تحقیقات انرژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول گفت: 5 گروه پژوهشی به منظور بررسی و حل مشکلات انرژی صنایع استان گلستان در این مرکز تشکیل شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فینال هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان با قهرمانی تیرانداز تیم دانشگاه آزاد اسلامی همراه بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز گفت: در برپایی کلینیک روان پزشکی از ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی استفاده خواهیم کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از یکپارچه سازی کتابخانه های واحدهای دانشگاهی این استان خبر داد و گفت: در دوران بحران کرونا، هم افزایی و یک پیکره سازی ما را نجات می دهد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: اگر تمامی ارکان دانشگاه با معاونت فرهنگی هماهنگ نباشند، انجام کار فرهنگی و تحولات فرهنگی بسیار سخت و پیچیده خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶    
مدیرکل کانون های دانشگاه، صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه این قابلیت را دارد که بیش از این میزان در انجام پروژه های نفتی کشور مشارکت داشته باشد و البته در این راستا، رایزنی های اولیه نیز برای پروژه های جدید با وزارت نفت شروع شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل جدید راه و شهرسازی لارستان در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز گفت: نقش تعاملی برای هر توسعه ای به ویژه دانشگاه ها ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که تا پیش از این قرار بود 24 دی ماه پایان یابد، با توجه به مهلت تمدید شده، فردا، شنبه 4 بهمن ماه، پایان می یابد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 4 بهمن ماه به اتمام می رسد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: صداقت در موضع گیری باید مورد توجه نهادها و مدیران انقلابی باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان گفت: ایران همواره به تعهدات خود در برجام پایبند بوده و این شرکای اروپایی و آمریکا بودند که بدعهدی کردند، در نتیجه آنها باید پیشگام برای بازگشت و ایجاد اعتماد باشند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳    
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان با حضور مسئولان معرفی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گردشگری سلامت و صنایع تبدیلی مواد غذایی را 2 رویکرد این دانشگاه در توسعه ملی با محور شرکت های دانش بنیان به منظور حل مشکلات اقتصادی قلمداد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی ازجمله دانشگاه هایی بود که از همان روزهای ابتدایی که ویروس کرونا وارد کشور شد ریلِ آموزش را از فضای حضوری به فضای مجازی تغییر داد و با راه اندازی پلتفرم های جدید ازجمله سامانه آموزشیار و سیستم دان ، بستر مناسبی را برای انجام امور آموزشی دانشجویان فراهم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: تاکنون 2 هزار جلد کتاب ارزشمند و مرجع به زبان های انگلیسی، عربی، فارسی و روسی از سوی استادان و یا خانواده آنان به کتابخانه این واحد دانشگاهی اهدا شده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۱:۲۰    
روز گذشته بود که بیژن زنگنه و مسعود کرباسیان به عنوان بالاترین مقام های مسئول در وزارت نفت از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت طرح های دانشگاه آزاد اسلامی در این حوزه قرار گرفتند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۱    
رئیس مرکز تحقیقات و مطالعات بافت های تاریخی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان هدف این مرکز را کمک به رفع نیازهای پژوهشی دستگاه های اجرایی و کوشش برای استقلال علمی در حوزه های مرتبط با بافت های تاریخی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا گفت: بزودی سرا های نوآوری صنایع غذایی، دامپروری و کشاورزی در دانشگاه ازاد اسلامی ورامین_پیشوا راه اندازی میشود.
شبکه ورزش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو بانوان "جام کوثر" یادواره سردار هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده طی دو روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) به صورت متمرکز با حضور پنج تیم فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۵    
آزمون زبان انگلیسی (EPT) دانشگاه آزاد اسلامی به طور همزمان در واحدهای دانشگاهی مراکز استان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم تکواندوی لوازم خانگی کن توانست برابر دانشگاه آزاد اسلامی به برتری 8 بر صفر برسد.