جمعه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۰May 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

فکر شهر   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه خارگ با اشاره به مشکلات دانشگاه آزاد جزیره خارگ گفت: مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی جزیره خارگ حل شود. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت السلام موسی کمالی در خطبه های نماز جمعه جزیره خارگ اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد یزد با بیان این که رویداد عصر امید گامی بلند در جهت تحقق گام دوم انقلاب است، گفت: 90 اثر رسیده و برگزیده شده استانی در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد یزد به مرحله ملی راه یافتند.
هرمز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان با دکتر علی فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با موضوع حذف ارز ترجیحی و هدفمندی یارانه کالاهای اساسی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس دیدار و گفتگو کردند.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از کم توجهی دولت ها به ظرفیت علمی و اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی انتقاد کرد.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا عنوان کرد که در دنیای پیشرفته امروز وجود رویکردهای جدید به نهاد خانواده، ازدواج و فرزندآوری بدیهی است.
آنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از برگزاری آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی این دانشگاه با همکاری معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد استان فارس خبر داد.
آنا   ۴ ساعت پیش    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامشهر در مرحله کشوری بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دانشگاه آزاد اسلامی دو رتبه نخست کسب کردند و به مسابقات ملی قرآن کریم راه یافتند.
دومین همایش ملی زن مسلمان ایرانی در آیینه الگوی پیشرفت 50 ساله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری برگزار شد.
استانداری قزوین   ۵ ساعت پیش    
تجلیل مسئولان شهرستان تاکستان از قهرمان مسابقات کشتی دانشگاه های سراسر کشور به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان تجلیل مسئولان شهرستان تاکستان از قهرمان مسابقات کشتی دانشگاه های سراسر کشور ...
آنا   ۶ ساعت پیش    
جلسه تبیین نحوه ارائه زیرساخت های آزمایشگاهی و کارگاهی منتخب چهار استان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و رویداد عصر امید فرصت مغتنمی برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها و شرکت های فناور قلمداد شد.
آنا   ۶ ساعت پیش    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در راستای برگزاری رویداد عصر امید از مجموعه های مختلف یک شرکت تولیدی بازدید کردند
عصر روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه، با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سنندج، در محل غرفە سنندج واقع در 33مین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مراسم رونمایی از کتاب "ڕۆژژمێری شارێک" برگزار شد.
میلاد لارستان   ۷ ساعت پیش    
با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی لارستان،از دانش آموزان،فرهنگیان و ورزشکاران بسیجی شهرستان جویم تقدیر شد. به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان از جویم، آیین تجلیل از دانش...
آنا   ۹ ساعت پیش    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: سراهای دانشجویی گنجینه ارزشمندی برای آموزش و ارتقای فرهنگ اسلامی هستند و می توان هر سرای دانشجویی را یک مرکز فرهنگی دانست.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از برگزاری آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با حضور 19 دانشجو خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد و به گفته بابک پورقهرمانی دبیر علمی سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری، 292 مقاله به دبیرخانه این رویداد علمی ارسال شده بود که 240 مقاله از آنها پذیرش شد ...
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی نحوه حضور در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یزد برگزار شد
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لنجان اظهار کرد: در رویداد ملی گام دوم با پیوند دانشگاه آزاد اسلامی، مردم و کسب و کارها، توان ملی دانشگاه به عرصه ظهور و حضور خواهد رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس تأکید کرد که برای پیشرفت مجموعه سما افراد علاقه مند را بر اساس لیاقت و شایستگی آنان انتخاب کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۵    
مدیرعامل شرکت سپید سولار انرژی اردبیل بر ضرورت حمایت دولت و مجلس از برگزیدگان رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا محسن خجسته مهر پنجشنبه در جریان سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به مسجدسلیمان در نشست بررسی مشکلات این منطقه در محل دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان اظهارداشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد رویداد گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از تأیید 40 تیم معرفی شده این دانشگاه از مجموع گروه های پژوهشی و زیرساخت، ایده و استارت آپ ها و شرکت های فناور و خلاق برای حضور در این رویداد خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در جمع روسا و معاونان واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان از قرار گرفتن این استان در جمع سه استان برتر کشور در رویداد ملی گام دوم خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی مزیت محوری ، نیاز محوری و آینده نگری منطقه ای را سه رکن اساسی در آمایش و تصویب رشته های استان برشمرد و بر نگاه استانی به موضوع رشته ها تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری طی روز جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در حال برگزاری است و به گفته بابک پورقهرمانی دبیر علمی سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری، 292 مقاله به دبیرخانه این رویداد علمی ارسال شده که 240 مقاله از آنها پذیرش شده است. دو کارگاه [...]
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامی با معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در دانشگاه، حمایت از ایده ها و استارت آپ های شناسایی شده در رویدادهای برگزار شده می تواند تا حد قابل قبولی به اهداف خود در رویداد دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم انقلاب دست یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
داود اسدیان روز پنجشنبه در سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه برگزار شد، اظهار داشت: در این راستا نیازمند توجه به حوزه سایبری و پدافند غیرعامل ضروری است و باید تمامی امکانات و ظرفیت ها را بسیج کرد. وی بیان کرد: با مرور منشور گام دوم انقلاب می توان اهمیت [...]
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی باید تبیین گر باشد، گفت: رعایت اخلاق حرفه ای در روابط عمومی بسیار مهم است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز پنجشنبه در سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی مراغه تنها دانشگاهی شمالغرب کشور است که اقدام به برگزاری سه دوره کنفرانس ملی پدافند سایبری می کند ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۷    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: بعضی ها علم را راه نفوذ در انسان هامی دانند؛ اما تفکر دینی و الهی علم را سلطان و اقتدار وحدت در مردم می داند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
مرکز نشر دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضوری فعال داشته است و بسیاری از متقاضیان کتب این انتشارات با مراجعه به غرفه 110 کتاب های موردنظر خود را تهیه می کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از خانواده شهیدان یدالله و غلامرضا دهقان هراتی تجلیل کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۱    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم تحول در فضای آموزشی مجموعه های سما تأکید کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در دومین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1401 میزبان داوطلبان بودند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد 1401 از (28 اردیبهشت) به میزبانی برخی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده و تا جمعه 30 اردیبهشت ادامه دارد. به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) گفت: روابط عمومی موجب خلق جامعه ای پویاتر و باانگیزه تر می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و حوزه هنری این استان در راستای گسترش تعامل دوجانبه به رایزنی پرداختند. حجت الاسلام حسن عارضی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در محل حوزه هنری اصفهان با احمد نوری رئیس حوزه هنری استان ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۹    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: عظمت شکوه خدمت به انسان در حوزه مامایی مضاعف است؛ به این دلیل که جان دو انسان یعنی مادر و نوزاد به گونه ای در دست اوست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: کیفیت بخشی و ارتقای بیش ازپیش فعالیت های علمی، آموزشی و فرهنگی از اولویت همیشگی مدارس سمای کاشان است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۶    
تفاهم نامه ای در زمینه انجام طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه پلی تکنیک بخارست منعقد می شود.
سازمان سنجش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۱    
برگزاری دومین روز آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته1401 در محل دانشگاه پیام نور مرکز فردوس برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1401 دانشگاه علم و فناوری مازندران (بهشهر) برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1401 هم اکنون حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۵    
معاون آموزش های کاربردی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید دانشکده های مهارتی را به سرعت راه اندازی و کیفیت آموزشی را در مدارس سما بالا ببریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱    
10 طرح و ایده از آباده به رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی معرفی می شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بزرگترین جشن کارگری پس از کرونا در شامگاه سه شنبه 20 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 1500 نفر از خانواده های کارکنان مجتمع فولاد غدیر نی ریز و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی، دانش را منبع بی نهایت قدرت عنوان کرد و اظهار داشت: فضای مجازی از ابزارهای مهم انتقال دانش به شمار می رود اما آسیب های آن باید با مدیریت اصولی به حداقل برسد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار امیر مقدمی روز پنجشنبه در سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در حال برگزاری است، اظهار داشت: آسیب پذیری ها را شناسایی و در بخش های مختلف برای آنها راهکارهای مقابله مطرح کرده ایم که یکی از آنها تداوم خدمات در صورت قطع احتمالی اینترنت است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده از پذیرش 10 تیم این واحد دانشگاهی در رویداد ملی گام دوم دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۴    
معاون دانشکده پردیس بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با صدور حکمی از سوی رئیس این واحد دانشگاهی منصوب شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۷    
نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با حضور مدیرکل تشکل های اسلامی این دانشگاه معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه برگزار شد .