پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۰۱Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب دانشگاه خدمت محورو مسئولیت پذیر را با رویکردی به گروه علوم تربیتی و آموزش عالی در 4 فصل و 178 صفحه منتشر کرد. این کتاب توسط دکتر خدیجه آذر، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار به رشته تألیف درآمده است. ...
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل بنادر و دریانوردی و دانشگاه آزاد اسلامی گیلان امضا شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۴    
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم، تنی چند از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان دیدار و تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۵    
استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاهی به ترجمه ها و شرح های پندنامه در خارج از ایران حکایت از تأثیرگذاری عطار در ادبیات جهان دارد و عامل این مسئله، سبک ساده و محتوای اخلاقی آن بوده که اروپاییان را جذب کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قشم با اعلام آمادگی این دانشگاه در پشتیبانی فکری و پژوهشی از نهادها و ادارات این شهرستان گفت: دانشگاه آزاد با داشتن پتانسیل و توانمندی های بالا می تواند همیار و پشتیبان خوبی برای ادارات و نهادهای این شهرستان به خصوص در مسائل فرهنگی باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۹    
هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قشم به مناسبت آغاز حلول ماه مبارک رمضان با خانواده چند تن از شهدای معظم دیدار کردند.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
هفتمین مرحله از اردوی تیم ملی کومیته و چهارمین مرحله از اردوی تیم ملی کاتا بانوان صبح امروز به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۷    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه گفت: ایجاد رشته های علوم پزشکی از دستور کارهای این دانشگاه در سال 1400 است که به دنبال آن هستیم. جلیل عمادی در تشریح برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در سال 1400 اظهار کرد: مشکلات سامانه آموزش عالی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری نخستین جلسه کمیسیون معاملات حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی این استان در واحد اصفهان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست پیشرفت و تحول حکمرانی به همراه آیین افتتاح مدرسه پیشرفت با حضور حجت الاسلام علی ذوعلم رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ، سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و روح الله ایزدخواه نماینده مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری فارس برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر مشارکت حداکثری همراه با انتخاب اصلح اتفاق بیفتد یقینا زمینه ساز دولت اسلامی خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: دانشجویان بیشتر نگران این هستند که با توجه به کلاس و امتحانات غیرحضوری چقدر می توانند پیشرفت کنند و این نوع از سیستم آموزشی چقدر می تواند کارایی داشته باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۳    
تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی میان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان امضا شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تشکر از اعضای برگزار کننده کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطر نشان کرد: در سال گذشته 92 کرسی آزاد اندیشی در گیلان برگزار شد که امسال هم با کیفیت بالاتری ادامه خواهد یافت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت: طرح تولید بذر هیبرید در دانشگاه آزاد دهاقان از سال 98 آغاز شد، امید است در افق 1404 بتوانیم با تولید بیش از پیش بذر هیبرید گلخانه ای، منطقه و استان اصفهان را به خودکفایی بذر برسانیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: نامزدهای انتخاباتی باید به دنبال اثبات توانمندی های خود باشند نه نفی دیگران و کسی که توانمندی لازم را داشته باشد، فرصت تخریب دیگران و زمینه برای عبور از موازین شرعی را نخواهد داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار کرد: هم اکنون 11 درصد جذب دانشگاه های کشور از طریق کنکور صورت می پذیرد و دانشگاه آزاد اسلامی نیز تنها 2 درصد از دانشجویان خود را از طریق کنکور ثبت نام می کند؛ لذا 89 درصد پذیرش دانشگاه های کشور براساس سابقه تحصیلی و فارغ از رقابت در کنکور است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۳    
مسئول مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اقدامات وزارت خارجه در پاسخ به رژیم صهیونیستی باید کاملا عقلانی و به دور از فضای احساسی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدرس علوم اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با بیان اینکه اجرای درست قانون مالیات بر خانه های خالی، از سوداگری در بازار مسکن جلوگیری می کند، گفت: اگر فرآیند اجرای این قانون به درستی صورت بگیرد در واقع جراحی اقتصادی بوده و نتایج مفیدی را به دنبال دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی گفت : پیوند دانشگاه و صنعت هر روز جدی تر دیده می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۲    
راه اندازی دانشکده های موضوعی یکی از راهکارهای ساختاری دانشگاه آزاد اسلامی برای رسیدن به دانشگاه اجتماعی و مسئله محور است؛ راهکاری که می تواند توسط دانشگاه های وزارت علوم هم الگوبرداری شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مهندس احمدحیدری اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی برای رفاه دانشجویان و کاهش دغدغه مالی آنها، به چند طریق وام دانشجویی ارائه می دهد. یکی ازاین روش ها این است که خود واحدهای دانشگاه شهریه را تقسیط می کنند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۳۵    
همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و پارک علم و فناوری قزوین در نشستی با حضور سرپرست 2 نهاد کلید خورد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۳۲    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی مدیرکل جدید پژوهش و تحصیلات تکمیلی این معاونت را منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 6 اردیبهشت ماه خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یک حقوقدان با اشاره به رفتار کشورهای مختلف برای مدیریت فضای مجازی، معتقد است که اهمال کاری مسئولین اجرایی حوزه ارتباطات، عامل اصلی لجام گسیختگی فعلی فضای مجازی در کشور است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا گفت: در سال جدید پیگیر ایجاد 4 رشته بین رشته ای در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی پیوسته هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: دانشجو در کرسی های آزاد اندیشی خود را مفید و صاحب نظر می بیند و می تواند متد و روش طرح کند. همچنین خواسته طبیعی دانشجو که باید در فضای دانشگاه نقد انجام دهد به بهترین شکل خود انجام می شود و در نتیجه باعث سرزندگی و نشاط سیاسی دانشگاه ها می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۶    
مرکز مطالعات و توسعه آموزش معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از انجام ارزیابی درونی اعتباربخشی مراکز مطالعات و توسعه آموزش (EDC) واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۵    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت: استفاده از آخرین متد و روش های آموزشی، زیرساخت های نوین و یافته های علمی به منظور ارتقای سطح علمی مدارس سمای این واحد دانشگاهی در دستور کار سال جاری قرار گرفته است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۲    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود گفت: اولویت اصلی این واحد دانشگاهی در سال 1400 توسعه همه جانبه حوزه پژوهش و ارتقای سطح کیفی آموزشی است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
مشکلات سیستم آموزشی، آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی باعث شده که دانشجویان این دانشگاه نتوانند در سال تحصیلی جاری از مزایای وام شهریه دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بهره مند شوند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی بیمه ملت به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به قرارداد بیمه ملت و دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ارائه خدمات درمانی به کارکنان این دانشگاه ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۲    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه دانشجوهای پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان طرح خود را در بیمارستان های شهر می گذرانند گفت: بیش از 50درصد پرسنل بیمارستان شهر همدان فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از ارائه خدمات مشاوره و روانشناختی مرکز مشاوره این واحد دانشگاهی در ایام کرونا به صورت آنلاین خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو ، به همت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات شماره اول نشریه بهارستان منتشر شد. در اولین شماره نشریه بهارستان به مدیر مسئولی سپهر صبوری فرد و به سردبیری روژان ویسی به بررسی پدیده های سیاسی و اجتماعی اخیر پرداخته می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای، اقدام تروریستی و کور رژیم صهیونیستی در تأسیسات هسته ای نطنز را محکوم و اعلام کرد: حمایت خود را از دانشمندان و مراکز هسته ای کشور اعلام می کنیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پویش دانشجویی عیدی به همشهری به همت کمیته دانشجویی مجمع خیرین لاهیجان با همکاری انجمن علمی میکروبیولوژی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: ایجاد دانشکده های موضوعی، دانشکده هنر و معماری و راه اندازی پایلوت خط تولید صنایع غذایی از مهم ترین اهداف این دانشگاه در سال 1400 است.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷    
استادان دانشگاه آزاد اسلامی یک و نیم برابراستادان دانشگاهای دولتی تدریس موظف هفتگی دارند اما دریافتی حقوق ماهانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی ، کمتر از حقوق استادان دانشگاهها ی دولتی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی سامانه ساها با پلتفرم و قابلیت جدید درآینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۱    
به همت واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، اولین شماره نشریه آیه منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سیاست این دانشگاه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و کمک به انتخاب اصلح است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۷    
در پی شیوع بیماری کرونا و اعلام وضعیت قرمز فعالیت اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ملکان بمدت یک هفته تعطیل شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت نوآوران توسعه ملی امضا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه به امضای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر حوزه های علمیه رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان به دلایل مختلف از جمله سواد رسانه ای پایین ، باور نداشتن به رسانه ها و نامحرم دانستن خبرنگاران از رسانه ها استفاده حداقلی یا تشریفاتی و دیرهنگام می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای تصویب طرح ممنوعیت حجاب و نماز در دانشگاه های فرانسه را محکوم کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: دانشجوها به خاطر شرایط اقتصادی کمی بی انگیزه شدند به این علت که احساس کردند انتخابشان خوب نبوده و شاید اشتباه بوده است. ما باید برای دانشجوها ایجاد انگیزه کنیم و امید را به جامعه برگردانیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق شعار جهش تولید و همچنین تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از رونمایی سامانه "ساها" با پلتفرم و قابلیت جدید در آینده ای نزدیک خبر داد.