شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۵۹Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

آنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقاله عضو هیئت علمی گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در انتشارات معتبر علمی الزویر Q1 نمایه شد.
پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیمه تعاون به صدرنشینی خود در سوپر لیگ کاراته ادامه داد. به گزارش طرفداری؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته سوم رقابت های سوپر لیگ کاراته روز گذشته (7 بهمن 1401) با برگزاری رقابت های دور رفت و سه مسابقه از رقابت های دور برگشت در سالن دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان برگزار شد و در ...
نخستین کنفرانس ملی گردشگری سلامت، طبیعت گردی و طبیعت درمانی بسکی امروز پنجشنبه با حضور مهمانان کشوری، استانی و شهرستانی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس آغاز به کار کرد. ...
آنا   ۱ ساعت پیش    
احمد نقیلو گفت: تلاش مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ازجمله حراست و انتظامات در اغتشاشات اخیر این بود که به هیچ دانشجویی صدمه وارد نشود.
صاحب نیوز   ۱ ساعت پیش    
استاد رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی میمه با بیان این که از نظر اتحادیه اروپا، سپاه پاسداران نهادی تأثیرگذار در سطح ملی و بین المللی است و از این رو گمان دارد این تحریم می تواند معادلات قدرت را در ایران را بهم بزند، تأکید کرد: البته در این صورت برنده این معادله خطرناک ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هنوز به رغم پیگیری های متعدد بنیاد شهید مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی را پرداخت نکرده است، گفت: در ضوابط پرداخت شهریه تغییرات ایجاد شده است. برای مثال پرداخت شهریه دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته فقط 4 نیمسال تحصیلی را شامل می شود.
آنا   ۲ ساعت پیش    
مهدی حسن نیا عنوان کرد: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با دستگاه آبیاری هوشمند بر پایه عصبی فازی در نخستین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار شرکت کرده است.
آنا   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام یونس کیانی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در فرهنگ شهر به خصوص شورای فرهنگ عمومی با ارائه ایده ها و راهکار ها نقش پررنگ داشته است.
آنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر مرکز رشد واحد های فناور مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و پارک علم و فناوری گیلان با حضور مسئولان معرفی شد.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهشی حوزه معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی نیازسنجی، برندسازی و اعتبارافزایی را مهم ترین وظیفه معاونان پژوهشی قلمداد کرد.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رسالت معاونان فرهنگی و دانشجویی مجاهدت در جنگ ترکیبی است و در این مسیر نیازمند ارائه راهکار برای پرورش نسل جوان بر مبنای فرهنگ ایرانی اسلامی هستیم.