چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۲۶Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بجنورد»

بسیج   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسین زحمتکش در مراسم روز سرباز که در سپاه شهرستان بجنورد برگزار شد گفت ؛ با هنر و تبلیغات ، فرهنگ و ماهیت دفاع مقدس را به نسل های آینده منتقل کنید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
هوای شهر های بندر عباس با شاخص 7، گرگان 9، قزوین 27، بجنورد 28، اردبیل 33، سنندج 42، ایلام 48 پاک است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: کشتارگاه صنعتی دام مکلف شده است که سیستم تصفیه خانه را تا دی ماه امسال راه اندازی و فعال کند و در غیراین صورت با آن برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: اربعین امسال 53 نفر از مردم مومن و نوعدوست استان موفق به اهدای خون شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه پارسال 165 درصد افزایش دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۷    
همزمان با هفته دفاع مقدس میزخدمت با رویکرد ویزیت رایگان پزشک در محله جوادیه شهر بجنورد برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شاهین مافی نژاد، با اشاره به اینکه زایمان به شیوه سزارین، انتخابی نیست، گفت: نبود بیمارستان تخصصی زنان در خراسان شمالی باعث شده که گروهی از مادران برای زایمان به شیوه سزارین راهی گنبد و مشهد شوند، که این سفرها قطعا خطراتی به همراه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست شهرداری بجنورد از آزاد شدن ورود شهروندان به پارک ها و بوستان های مرکز استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: افزایش غبار محلی سبب شده تا امسال شمار روزهای هوای پاک بجنورد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جواد امین پور گفت: مشکل سنگ شکن کلیه بجنورد تا یک ماه آینده برطرف می شود
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: انجام هر ماموریت آتش نشانان مرکز استان امسال 50 میلیون تومان هزینه در بردارد که البته بسیاری از این ماموریت ها مربوط به حادثه هایی است که توسط شهروندان قابل مدیریت و مهار است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۲    
بجنورد/ کارکنان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان شمالی با حضور در گلزار شهدای شهر بجنورد و امامزاده سلطان سید عباس(ع) با آرمان های امام(ره) و شهدا تجدید بیعت کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس ، 50 بسته لوازم تحریر در روستای سرچشمه شهرستان بجنورد توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس ، فرمانده سپاه شهرستان بجنورد از طرح کرامت در روستای صندل آباد بازدید نمود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس 25 بسته نوشت افزار با همت پایگاه مقاومت بسیج روستای ایوب شهرستان بجنورد تهیه و بین دانش آموزان نیازمند روستا توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
کمک مومنانه ؛ با همت پاگاه مقاومت بسیج منتظران ظهور تعداد 15 بسته گوشت قرمز تهیه و بین خانواده های نیازمند خیابان تختی و جوادیه توزیع نمودند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
رژه موتوری نیروهای مسلح در شهرستان بجنورد ، مرکز استان خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با فراررسیدن هفته دفاع مقدس ، ادارات و پایگاه ها مقاومت بسیج شهرستان بجنورد ، اقدام به فضاسازی و تزیین سردرب و منطقه استحفاظی خود نمودند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با همت حوزه مقاومت بسیج شهید کاظمی سپاه شهرستان بجنورد وقرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه استان طرح های عمرانی در روستای بیدک پیگیری و اجرایی خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با بازگشایی مدارس ، پویش کیف مهربانی با همت خیرین و مشارکت پایگاه مقاومت بسیج و مرکز نیکوکاری شهدای اسفیدان در این روستا برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ، نشست حلقه صالحین در پایگاه مقاومت بسیج شهدای مدافع حرم بجنورد برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس ؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) سپاه شهرستان بجنورد از پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم بازدید نمود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
همزمان با دومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، مزار شهدای گرانقدر شهر و روستاهای شهرستان بجنورد توسط مسئولین و بسیجیان با رعایت پروتکل های بهداشتی غبار روبی و عطرافشانی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مزار شهدای گرانقدر شهر و روستاهای شهرستان بجنورد توسط مسئولین و بسیجیان با رعایت پروتکل های بهداشتی غبار روبی و عطرافشانی شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد با تشریح وظایف دانشکده های مهارت و کارآفرینی گفت: برگزاری دوره های کوتاه مدت و برپایی کسب و کارهای نوین ازجمله این وظایف است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰    
سرپرست شهرداری بجنورد گفت: شهرداری با کمبود نیروی خدماتی مواجه است و عمده نیروهای شهرداری در بخش پاکبانان درآستانه بازنشستگی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با اربعین شهادت سیدوسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی (ع) در شهر بجنورد برگزارشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۴    
ایسنا/خراسان شمالی امروز راهپیمایی خانوادگی جاماندگان اربعین حسینی در هشت شهرستان خراسان شمالی از جمله بجنورد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مراسم عزاداری اربعین حسینی و قرائت زیارت اربعین با حضور مردم متدین بجنورد در امامزاده سید عباس این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - همزمان با اربعین شهادت امام حسین(ع) پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور گسترده عزاداران و محبان ابا عبدالله الحسین (ع) در بجنورد برگزار شد. (فیلم: وحید خادمی)
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران وفادارش همایش پیاده روی و سینه زنی جاماندگان اربعین حسینی روز دوشنبه با حضور گسترده عزاداران و محبان ابا عبدالله الحسین (ع) در شهر بجنورد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا - همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی امروز دوشنبه همزمان با روز اربعین در سراسر کشور برگزار شد. تصاویر، این مراسم را در شهرهای سنندج ، بجنورد ، رشت ، شهرکرد و گرگان نشان می دهد. عکاسان : سید مصلح پیرخضرانیان - وحید خادمی - مجتبی محمدی - احمد ریاحی دهکردی - علی اصغر قزل سفلو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۴    
گروه استان ها- جاماندگان اربعین حسینی امروز با برگزاری راهپیمایی پرشور در بجنورد، یاد و نام سید و سالار شهیدان و رهروان آن امام همام را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بجن.رد - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی، عاشقان و عزادارن امام حسین(ع) در بجنورد به عزاداری و سینه زنی پرداختند و عشق ارادت خود را به مولا و سروشان نشان دادند. (عکاس: وحید خادمی)
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۵    
همزمان با اربعین حسینی، دوستداران و عاشقان اباعبدالله الحسین که خود را جامانده از پیاده روی اربعین دیدند، به نیت پیاده روی مسیر نجف تا کربلا مسیر میدان شهید تا حرم آستان مقدس امامزاده سیدعباس(ع) بجنورد را پیاده طی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با سراسر کشور، راهپیمایی جاماندگان اربعین با حضور پرشور مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی در بجنورد برگزار و شد و مردم مسیر میدان شهید تا امام زاده سید عباس را به یاد پیاده روی نجف تا کربلا پیاده روی کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد وحیدی در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه ما باید از ظرفیت های صادراتی کشور برای درآمدزایی به خوبی استفاده کنیم، اظهار داشت: در حال حاضر اغلب کالا های خام را صادر می کنیم و این نشان دهنده آن است که برنامه ریزی های لازم در حوزه تجارت بین الملل در کشورمان انجام نشده است. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۴    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرعامل اتحادیه عشایری خراسان شمالی گفت: یکهزار و 100 تن جو با قیمت یارانه ای میان عشایری که دام خود را درقالب طرح خرید تضمیمی به دولت عرضه کرده اند، توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۶    
بجنورد -ایرنا- مدیرعامل اتحادیه عشایری خراسان شمالی گفت: یکهزار و 100 تن جو با قیمت یارانه ای میان عشایری که دام خود را درقالب طرح خرید تضمیمی به دولت عرضه کرده اند، توزیع می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۵:۰۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: 196 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه شهرستان بجنورد مصوب شد که از این میزان، 86 میلیارد تومان در حوزه عمرانی و زیر ساخت و 110 میلیارد تومان تسهیلات بخش خصوصی خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: سه پروژه درمانی در خراسان شمالی افتتاح می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه بجنورد گفت: امام زمان(ع) پس از ظهور خود را با نام امام حسین(ع) به جهان معرفی می کند لذا همه ی جهانیان باید امام حسین را بشناسند و اربعین عامل این شناخت خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی از اختصاص افزون بر 196 میلیارد تومان اعتبار در دور دوم سفر های شهرستانی به بجنورد خبر داد و گفت: از این اعتبار بیش از 86 میلیارد تومان از محل اعتبارات توازن ملی و مصوبات سفر و 110 میلیارد تومان تسهیلات بخش خصوصی خواهد بود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سامان گستر اصفهان، پلاسکوکار و عمران و توسعه فارس در بورس و معامله گران شرکت های داروسازی کاسپین تامین، قند شیروان قوچان و بجنورد و آ س پ در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۱    
در این بسته خبری از آسفالت 47 روزه معابر شهری بجنورد تا بازدید معاون استاندار از پروژه های کلان اسلامشهر و پذیرش 757 فوتی در آرامستان های قزوین را بخوانید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مسوولان شعبه بجنورد بیمه دانا و سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی بر تقویت همکاری های دوجانبه تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۶    
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی از اختصاص بیش از 196 میلیارد تومان اعتبار در دور دوم سفر های شهرستانی به بجنورد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۶    
واژگونی خودرو تویوتا در محور بیدک بجنورد، سه مصدوم برجا گذاشت.