شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۰۰Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیروان»

پایگاه خبری انتهاج   ۸ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- جلگه سیوکانلو در شمال شهرستان شیروان بعنوان قطب برداشت انگور منطقه رخ نمایی می کند و زندگی همراه با تلاش و امید فارغ از مشکلات بخش باغداری همچنان جاریست و مردم این روزها سخت در تکاپوی برداشت یاقوت های سبز هستند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- جلگه سیوکانلو در شمال شهرستان شیروان بعنوان قطب برداشت انگور منطقه رخ نمایی می کند و زندگی همراه با تلاش و امید فارغ از مشکلات بخش باغداری همچنان جاریست و مردم این روزها سخت در تکاپوی برداشت یاقوت های سبز هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۱    
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: با توجه به اینکه امروزه دغدغه ما ایجاد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگراست تلاش می کنیم تا فرصت های مناسب در خصوص گردشگری و آموزش صنایع دستی داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- فرماندار اسفراین از اولویت بندی پروژه ها برای هزینه اعتبارات خبر داد و گفت: پروژه راه ارتباطی دو شهرستان اسفراین و شیروان تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- همه ساله نیمه دوم شهریورماه فصل برداشت گردو است ولی باغداران شیروانی امسال برای برداشت آن به علت ترس از سرقت محصول اقدام به برداشت زودهنگام آن می کند که این وضعیت موجب کاهش کیفیت آن می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- همه ساله نیمه دوم شهریورماه فصل برداشت گردو است ولی باغداران شیروانی امسال برای برداشت آن به علت ترس از سرقت محصول اقدام به برداشت زودهنگام آن کرده اند که این وضعیت موجب کاهش کیفیت آن شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: 200 میلیارد ریال برای امهال تسهیلات کشاورزانی که از حوادث طبیعی و خشکسالی در سال های 1397 تا 1400 متحمل خسارت شده اند از محل بند خ ماده 33 جذب شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شیروان از کشف و معدوم سازی مواد غذایی تاریخ گذشته و فاسد توسط تیم های گشت بهداشت محیط و حرفه ای خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: 300 دانش آموز بی بضاعت تحت پوشش این نهاد نیازمند تبلت برای سال تحصیلی جدید هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: 200 میلیارد ریال برای امهال تسهیلات کشاورزانی که از حوادث طبیعی و خشکسالی در سال های 1397 تا 1400 متحمل خسارت شده اند از محل بند خ ماده 33 جذب شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با بیان اینکه گازوئیل، سوخت جایگزین نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان در هنگام قطعی گاز است، گفت: این نیروگاه ظرفیت ذخیره سازی سوخت گازوئیل خود را از 40 میلیون لیتر به 70 میلیون لیتر افزایش داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۰    
واکسیناسیون کارکنان کادر و سرباز ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شیروان در محل مرکز واکسن سپاه شهرستان صورت به همت بسیج جامعه پزشکی استان پذیرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۰    
این کارگاه آموزشی با موضوع آسیب های اجتماعی با موضوع فضای مجازی در مسجد ثارالله(ع) و با حضور بسیجیان پایگاه های ثارالله(ع)،قمربنی هاشم(ع)و شهید چمران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵    
سرهنگ زارعی فرمانده سابق پادگان شهید هاشمی نژاد شیروان و راوی دوران دفاع مقدس گفت: مزار شهدای گمنام میعادگاه عاشقان است و با حضور در کنار مزار آن ها به آرامش قلبی می رسیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره آموزش و پرورش شیروان از توزیع رایگان لوازم التحریر بین دانش آموزان محروم و نیازمند این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات آتش نشانی شهرداری شیروان گفت: یک باب منزل مسکونی در روستای خانلق از توابع بخش مرکزی این شهرستان دچار انفجار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرامور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: شهرستان های شیروان ، فاروج و بجنورد بیشترین سطوح زیر کاشت و تولید این محصول با صادراتی را به خود اختصاص داده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۱    
اهدای 1000بسته لوازم تحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال در شهرستان شیروان صورت گرفت به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی به همت خیر فرهنگی مقداد باقرزاده به واسطه ارتباطی که با خیرین سایر شهرستان ها گرفته اند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۴    
رکنا: فرمانده سپاه شیروان برنامه های هفته دفاع مقدس متناسب با شرایط، کرونا اجرا میشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: موافقت اصولی برای ایجاد مجتمع گردشگری در روستای بیگان شیروان با حجم سرمایه گذاری 58 میلیارد ریال صادر و به سرمایه گذار تحویل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۷    
سرپرست اداره آموزش و پرورش شیروان گفت: توزیع کتاب های درسی در مدارس شهرستان شیروان از امروز آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: تعداد مبتلایان بستری کرونا در شیروان کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: فاطمه جعفری بانوی این شهرستان به عنوان فیزیوتراپ، تیم ملی را در رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا همراهی می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴    
رکنا:به همت شهرداری شیروان اولین رینگ بوکس خراسان در فضای باز پارک کوثرراه اندازی میشود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱    
فرمانده سپاه شیروان از آماده سازی برای تهییه و توزیع 800 بسته کمک مومنانه در مناطق محروم به همت جهادگران و خیرین شهرستان در شیروان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۴    
معلولان شیروان خواستار مناسب سازی معابر هستند زیرا که یکی از مهم ترین مشکلات آن عدم مناسب سازی معابر است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱    
کارگاه آسیب شناسی فضای مجازی با محوریتِ معضلات، نحوه مدیریت و استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی و اینترنت با حضور بسیجیان حوزه حضرت خاتم الانبیاء(ص) در محل مسجد امام رضا (ع) برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان - میلانلویی، رئیس دادگستری و هدایتی نیا، دادستان عمومی و انقلاب شیروان در استان خراسان شمالی در جریان بازدید با قربانی مدیرعامل شرکت مبین اکسیژن و دیگر دست اندرکاران واحد تولید کننده اکسیژن درباره مسائل و مشکلات مبتلابه گفتگو کردند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱    
برنامه تست آمادگی جسمانی گردان بیت المقدس در میدان صبحگاه ناحیه شیروان با حضور بسیجیان دسته رزمی پایگاه ها برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱    
روند بازسازی خانه نیازمند تحت پوشش بهزیستی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، رئیس اداره بهزیستی و اعضای محترم شورای شهر شیروان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد روهنا از دستگیری یک سارق سابقه دار اماکن خصوصی در شهرستان شیروان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت های احتمالی زلزله 5.2 ریشتری قوچان که در فاروج و شیروان این استان هم احساس شد به منطقه اعرام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مربی و استاد تنیس روی میز شیروان گفت: عقیله ارشادی فر نوجوان این شهرستان خراسان شمالی به اردوی تیم ملی کشور که در اردبیل برگزار می شود، دعوت شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۳    
رکنا: امامزادگان پل ارتباطی نسل ها در گذشته و حال و آینده محسوب می شوند که در رشد و تعالی فرهنگ بیشترین کارکرد را در جوامع اسلامی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از پلمب 2 واحد صنفی ضایعات فروشی متخلف در اجرای طرح کنترل و نظارت و ساماندهی صنوف شیروان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
145 عنوان کتاب به سومین دوره جایزه انتخاب کتاب سال از شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین، به دبیرخانه این جشنواره رسید.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، 14 میلیارد و 150 میلیون ریال تسهیلات برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان خراسان شمالی در تمامی رشته ها پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: پایین نگه داشتن قیمت دلار آن هم به صورت دستوری نمی تواند ثباتی به قیمت دلار بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، 14 میلیارد و 150 میلیون ریال تسهیلات برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان خراسان شمالی در تمامی رشته ها پرداخت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۶    
سرپرست آموزش و پرورش شیروان گفت: سرویس رفت و آمد دانش آموزان با 50 درصد ظرفیت انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: با توجه به گرانی علوفه، قیمت پایین خرید شیر مهم ترین مشکل و دغدغه دامدارن این شهرستان است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پوربه گفت: در نتیجه عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فاروج و شیروان 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۱    
بسیجیان شهرستان شیروان در حرکتی جهادی اقدام به توزیع ماسک ، گند زدایی و آموزش عمومی در مناطق محروم و کم تر برخوردار شهرستان نمودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: کاهش 47 درصدی بارندگی امسال و خشکسالی، 2 هزار و 662 میلیارد ریال به کشاورزی این شهرستان خراسان شمالی خسارت وارد کرد که بیشتر آن مربوط به محصولات باغی است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ محمدحسین صالحی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این صیادان متخلف از استان همجوار و یا استان های جنوبی در شهرستان های بجنورد ، شیروان و رازوجرگلان حضور یافته و نسبت به صید پرندگان شکاری اقدام کردند. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: تاکنون 165 مددجوی مراکز شبانه روزی بهزیستی این شهرستان خراسان شمالی 2 مرحله واکسن کرونا را تزریق کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: تاکنون 165 مددجوی مراکز شبانه روزی بهزیستی این شهرستان خراسان شمالی 2 مرحله واکسن کرونا را تزریق کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۰:۲۱    
فخرانی گفت : طی گشت مشترک اداره حفاظت محیط زیست و نیرو های مقاومت بسیج شیروان دو گروه صیاد پرندگان شکاری در شیروان دستگیر شدند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: نیکوکار این شهرستان باغ گردوی خود را وقف دانش آموزان بی بضاعت دهستان جیرستان بخش سرحد کرد که ارزش آن بیش از پنج میلیارد و 500 میلیون ریال است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۸    
رکنا:مرد خیری در شیروان باغ گردوی خود را وقف محصلین نیازمند کرد ،این چهارمین وقف در سال جاری در شیروان رخ داده است.