جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۴۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «شیروان»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: 15 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای عملیات آبخیز حوضه زو این شهرستان خراسان شمالی از سال 93 تاکنون هزینه شده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بجنورد-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: نیمه نخست امسال 12 میلیارد ریال وام کارگشایی به 259 مددجوی این نهاد پرداخت شد که موجب پایداری اشتغال وام گیرندگان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هزار و 4 واحد مسکن مهر در شهرستان های بجنورد، شیروان و اسفراین به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: گوسفندان اصلاح نژاد شده شیروان هر هشت ماه یکبار بره دهی داشته و شمار زیادی هم چند قلوزایی دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۸    
شیروان(پانا)- رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان شیروان در خصوص معرفی این هنر، نقش آموزش و پرورش و رسانه ها را بسیار برای جامعه مهم خواند و عنوان کرد فضای مجازی چندان نمی تواند جذابیت و زیبایی این هنر را به معرض نمایش بگذارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: گوسفندان اصلاح نژاد شده در این شهرستان هر هشت ماه یکبار بره دهی داشته و شمار زیادی هم چند قلوزایی دارند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و شیروان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم ؛اما معتقد هستم امروز کاسه ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان - میلانلویی در جریان این بازدید بر استفاده از احکام ارفاقی و جایگزین های حبس از جمله خدمات رایگان عمومی تاکید و همچنین به بررسی مشکلات احتمالی دادرسی الکترونیکی در خصوص زندانیان و نحوه استفاده از سامانه ثنا پرداخت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۰    
بجنورد-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شیروان گفت: امسال پنج نفر از خیرین جدید مدرسه ساز این شهرستان خراسان شمالی برای ساخت مدارس، 12 میلیارد ریال تعهد کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره نهضت سوادآموزی شیروان گفت: 387 بی سواد در این شهرستان شناسایی شدند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس کارخانه قند شیروان گفت: کارخانه قند شیروان در تلاش است تا فعالیت خطوط تولیدی این کارخانه را از تولید فصلی به تولید سالانه و مستمر ارتقا دهد که در همین راستا، درصدد جذب تسهیلات و تامین مالی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس از پروژه ی گلخانه صد هکتاری دوین در راستای اشتغال زایی در شیروان یاد کرده و گفت: این پروژه اشتغال زایی حدود 700 تا 800 نفر به طور مستقیم در شهرستان شیروان را فراهم می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۹    
شیروان(پانا)- به مناسبت گرامی داشت هفته خوشنویسی، دومین نمایشگاه خوشنویسی با عنوان "مشق احساس" با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و جمعی از اعضای انجمن خوشنویسان شیروان در محل دفتر این انجمن افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۴:۵۶    
کشف سرقت ها در شیروان افزایش یافت و شمار جانباختگان سوانح رانندگی کمتر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: در 6 ماهه نخست امسال 10 نوبت حضور پلنگ در این شهرستان مشاهده و توسط شکاربانان به ثبت رسیده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان باشروع ماه ربیع الاول، آغاز اجرای طرح نان مهربانی در چهار نانوایی شهرستان شیروان جهت تأمین نان خانواده های نیازمند در طول سال توسط گروه جهادی سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
بازدید و پیگیری امام جمعه شیروان از کار جهادی بازسازی منزل نیازمندان که با همت گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج حضرت رسول(ص) شیروان در حال انجام است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
200 بسته معیشتی بین نیازمندان مناطق شهرستان شیروان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۵    
فرمانده نیروی انتظامی شیروان گفت: امسال 251 معتاد متجاهر در این شهرستان جمع آوری و تحویل کمپ داده شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۳    
آیین اختتامیه و معرفی و تجلیل از نفرات برتر دومین جشنواره خط تحریری با حضور حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، فرماندار و جمعی از مسئولان در شیروان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی شیروان گفت: نیمه نخست امسال 142 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خراسان شمالی کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۹    
شیروان(پانا)- نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری شیروان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: امسال برای نخستین بار تولید و برداشت پیله کرم ابریشم پاییزه در شیروان با موفقیت انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
کارگاه جهادی تهیه ماسک پایگاه بسیج شهید چمران شیروان با همکاری گروه جهادی مهر قائم(عج) و طرح اطعام ویژه گروه جهادی مهر قائم(عج) با همکاری آستان مقدس امامزاده غیبی شهرستان شیروان شروع به کار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
امام جمعه شیروان به همراه نماینده شهرستان، فرمانده سپاه، دادستان و جمعی از مسئولین شهرستانی صبح امروز به مناسبت هفته وقف گلزار شهدای شیروان را غبارروبی کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
اردوی جهادی با همکاری بسیج عشایری، شبکه بهداشت و درمان و شبکه دامپزشکی شهرستان شیروان در منطقه عشایرنشین سرداب به مدت دو روز کاری برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شیروان از حوزه علیمه برادران شهرستان بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شیروان گفت: سد گلیل این شهرستان سالانه ظرفیت تحویل 1.5 میلیون مترمکعب آب به کشاورزان را دارد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: روز گذشته طی بازدیدی که از نانوایی های دو شهر بجنورد و شیروان انجام شد هفت نانوایی که خودسرانه واحد خود را تعطیل کرده بودند، شناسایی شدند که با آنان برخورد قانونی انجام خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: سرانه فضای کتابخانه ای شیروان با افتتاح کتابخانه مرکزی این شهر افزایش می یابد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۱    
[سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری حدود یک سال دیگر، احتمالا در خردادماه 1400 برگزار خواهد شد. انصاف نیوز به مرور رزومه ی نامزدهای احتمالی این انتخابات را منتشر می کند] عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در سال 1338 به دنیا آمد. او متولد شیروان در استان خراسان شمالی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره بهزستی شیروان گفت: شیوع ویروس کرونا موجب شده تا از 25 مهد کودک دارای مجوز در این شهرستان، 20 مهد از فعالیت بازبمانند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲    
مدیر اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ شیروان تکذیب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شیروان گفت: در شام غریبان شهادت امام رضا(ع) هزار پُرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: 2 روستای حسین آباد و امان آباد بخش مرکزی به عنوان پایلوت برای صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی این شهرستان انتخاب و تصویب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره بهزیستی شیروان گفت: پویش پازل همدلی به همت بهزیستی شیروان اجرا می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی با اشاره به رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه ها توسط مشترکان مشمول، گفت: تاکنون ظرفیت مطمئنه نیروگاه های ماهشهر، جهرم و شیروان در بورس انرژی پذیرش شده و در حال حاضر 227 مگاوات از آن توسط متقاضیان خریداری شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کاروان سوارکاران زائر امام رضا علیه السلام شب گذشته به شیروان رسید/امام جمعه و فرمانده سپاه به استقبال زائران رفتند. ⁨
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۱    
نماینده مردم شیروان در مجلس به همراه چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی از مسکن مهر، بافت فرسوده و روند ساخت پل اسطرخی این شهرستان که مدتی تعطیل شده بود، بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت:امسال زنبورداران شیروان 240 تن عسل از 26 هزار کلنی تولید کردند که نسبت به پارسال حدود پنج تن کاهش دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷    
امام جمعه شیروان با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام حسن (ع)، آن حضرت را الگوی بارز در کمک به محرومان و دستگیری از نیازمندان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هزار واحد مسکن مهر در شهرستان های بجنورد، شیروان و اسفراین این استان آماده افتتاح شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شیروان گفت: هزار و 520 میلیارد ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان تخصیص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی این شهرستان با هدف تثبیت مالکیت دولت و روان شدن پاسخگویی به استعلامات انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: مصرف روزانه برق خراسان شمالی 350 مگاوات است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۱    
مدیر تبلیغات اسلامی شیروان گفت: پیامبر اکرم مظهر تام اسماء الهی و آینه تمام نمای صفات جمال و جلال الهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما در خراسان شمالی ؛ ذرت علوفه ای با دوره رشد کوتاه از جمله گیاهانی است که به صورت کاملا مکانیزه در استان مورد کشت قرار می گیرد و به دلیل داشتن ارزش تغذیه ای بالا دامداری ها در استفاده از آن توجه ویژه ای دارند. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳    
24 مهرماه سال 91، یادآور سفر پر خیر و با برکت مقام معظم رهبری به شهرستان شیروان گرامی باد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹    
یادواره شهدای شهرک ولیعصر(عج) شیروان به همت اهالی مسجد مسلم بن عقیل (علیه السلام) شیروان در آستانه 28صفر برگزار می شود.